pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-15, 19:28   #91
dziewczynaJAKmalina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 25
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

swoje dziewictwo miałam stracic z moim pierwszym chłopakiem po 2 latach związku (ja wtedy19,on 20) ale ten brak doświadczenia... Ja się okropnie bałam,on wcale nie chciał być czuły. Zamiast pozytywnych emocji towarzyszyły nerwy. Namiętność uleciała i związek szybko rozleciał ...i dzięki Bogu bo teraz mam cudownego faceta,jestem szczęśliwa i wiem,ze prawdziwie kocham! Mój Tż jest 6 lat starszy i fakt miał troche kobiet w życiu(ale nie mysle o nim w takich kategoriach),ale za to pierwszy raz nie był straszny umiejętnie się do tego zabrał
dziewczynaJAKmalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 01:10   #92
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

aa

Edytowane przez Madelaine87
Czas edycji: 2009-10-15 o 01:02
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 10:01   #93
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
zgadzam się z tym i wszystkim co napisała nogulka, to że ktoś nie lubi masturbacji niech nie okresla jej czyms paskudnym , jest to normalny akt na rozładowanie napięcia, jeśli ktoś nie lubi czegos nie nie używa określeń który moga przeszkadzac innym.



jaka ironia? rozmowa z osobą doświadczoną powinna być dla ciebie radą i pomocą. ska wiadomo że masz naście lat? to widac po sposobie twojego prowadzenia dyskujsi, więcej pokory dziewczyno. czasem nie warto wdawać się w zbędne dyskusje. Przy okazji ty nie wiesz jak można się samozadowalać, jak to ujełaś, podczas seksu z inną soobą ale dla niektórych jest to forma urozmaicenia, niektórzy lubią patrzeć jak partner/partnerka się masturbują, jest to dla nich cos podniecającego i fantastycznego. Jak podrośniesz i nabierzesz doświadczenia to zrozumiesz bo jak na razie rzucasz się jak ryba bez wody, to jest fuj i fuj a tak naprawdę o współzyciu masz znikome pojęcie. Jeszcze jedno: jestem seksuologiem, nie lubię sie wypowiadać za dużo na tego typu forach bo zaraz się szum robi, już w jednym tutaj gdzieś coś wychaczono co napisałam, nie chcialam się rozpisywać i prowadzić wykładów bo wiem jak to sie kończy ale w dużym skrócie: orgazm osiąga się średnio po 2 latach od rozpoczęcia współzycia przyregularnym współzyciu gdy ma się ponad 17 lat. Nie wciśkaj ściemy ze po 2 miesiącach osiągnęłas orgazm pochwowy bo twoje ciało nie jest do tego przygotowane, to jest kwestia prakty mięśni dopochwowych, czestotliwości stosunków i kilku innych aspektów. Ciało kobioety nie ejst zdolne do tak szybkiego przeżywaia orgazmu pochwowego chyba że przez dluższy czas by lo pobudzane pochwowow innymi metodami.
Tak uważa mój chłopak, bo tego nie lubi i nic Wam do tego. On to on. Nie przeszkadza mi to, ze tak twierdzi.jak będziemy mieli za sobą kilkunastoletnie doświadczenie (czyli jak będziemy mieli ze 4 dychy) albo i więcej to mozę zmieni się zdanie ;p ale teraz jest teraz, więc...
Wcale nie pisałąm, ze to ble fuj, tylko raz napisałąm, że mój TŻt uważa to za cos paskudnego,bo tego nie lubi, nie sprawia mu to frajdy takiej jak seks.
Ogólnie jestem baardzo zadowolona z naszego pożycia, więc dlaczego musimy już teraz coś do niego dodawać? Zrobimy to jak nam sie znudzi to wszystko i będzie potrzeba nowości

A co do tego, ze orgazm można dopiero osiągnąć po tylu latach uprawiania seksu to może jest tak w większości przypadków. Skoro jesteś panią seksuolog to pewnie wiesz lepiej, bo żalą Ci się takie co nie mogą. Ale ja doskonale wiem jak wyglądają moje orgazmy i proszę nie wmawiaj mi, zę to nie były orgazmy, bo w takim razie straciłabym moje najpiękniejsze przeżycia, ale wolne żarty nikt mi nie będzie wmawiać.
Wiem, że to jest "praktyka mięśni pochwowych", ale czy to wiąze się bezpośrednio z masturbacją? Ciągle się czyta, że trzeba ćwiczyc mięśnie kegla, bla bla bla. Powiem Ci tyle, że ja je ćwiczę od wielu lat. Nieświadomie od początku, bo to taka frajda: napinać i rozluźniać, ale potem się dowiedziałam o co z tym wszystkim chodzi, więc w czym problem.
To, że większość kobiet nigdy nie osiąga orgazmu, nawet tych doświadczonych, nie oznacza, że niedoświadczona dziewczyna też ma ich nei mieć... Nie muszę być taka jak wszystkie inne kobiety.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 15:50   #94
LadyNika
Przyczajenie
 
Avatar LadyNika
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

Mojego chłopaka poznałam na pierwszym roku studiów i byłam wtedy dziewicą, on miał już dwie dziewczyny, ale spał tylko z jedną z nich i tak szczerze to żałuję, że nie mogłam być dla niego tą pierwszą. Ja zachowałam siebie przecież tak długo dla kogoś wyjątkowego
Uważam, że jedynym minusem związku dziewicy z prawiczkiem jest ciekawość kogoś innego, która na pewno przyjdzie prędzej czy później w jakimś momencie życia. To czy ktoś kogoś zdradzi zależy od charakteru i jakości związku, ale chęć i rozmyślania jakby to było są nieuniknione
LadyNika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 15:52   #95
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

Cytat:
Napisane przez LadyNika Pokaż wiadomość
Mojego chłopaka poznałam na pierwszym roku studiów i byłam wtedy dziewicą, on miał już dwie dziewczyny, ale spał tylko z jedną z nich i tak szczerze to żałuję, że nie mogłam być dla niego tą pierwszą. Ja zachowałam siebie przecież tak długo dla kogoś wyjątkowego
Uważam, że jedynym minusem związku dziewicy z prawiczkiem jest ciekawość kogoś innego, która na pewno przyjdzie prędzej czy później w jakimś momencie życia. To czy ktoś kogoś zdradzi zależy od charakteru i jakości związku, ale chęć i rozmyślania jakby to było są nieuniknione
mój facet kiedyś chodził z taką inną laską i mówił że pierwszy raz mógł miec już za sobą ale nie czuł do niej tego "czegoś" i mówi że pierwszy raz musi byc z kimś kogo naprawdę kocha tym kimś byłam ja
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 16:26   #96
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

aa

Edytowane przez Madelaine87
Czas edycji: 2009-10-15 o 01:03
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 18:08   #97
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

Mhmm... potrafię odróżnić swoją szczytową przyjemność od maksymalnej przyjemności, bo kolosalnie się od siebie różnią. Zwykła przyjemność to po prostu przyjemność, a ta szczytowa to maksymalne doznania i wiele innych fizycznych aspektów (nie przepadam się za drgawkami i drętwieniem kończyn...). Oja jeszcze nie miałąm wytrysku.... ;(
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 19:38   #98
LadyNika
Przyczajenie
 
Avatar LadyNika
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

Cytat:
Napisane przez madzia2306 Pokaż wiadomość
mój facet kiedyś chodził z taką inną laską i mówił że pierwszy raz mógł miec już za sobą ale nie czuł do niej tego "czegoś" i mówi że pierwszy raz musi byc z kimś kogo naprawdę kocha tym kimś byłam ja
Mój wiele razy mi mówił, że gdyby wiedział, że spotka taką dziewczynę jak ja to by nigdy tego nie zrobił, ale cóż, jego poprzedni związek trwał dwa lata, a dziewczyna była już doświadczona więc nie dziwię się, że to zrobili. W każdym razie w czasie wielu naszych rozmów dowiedziałam się co nie co o ich związku i jestem w stu procentach pewna, że mimo, że nie jestem pierwszą to na pewno najlepszą(on sam wielokrotnie mi to udowadniał), a to jak mnie mocno kocha czuję każdego dnia na każdym kroku
LadyNika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 20:09   #99
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

aa

Edytowane przez Madelaine87
Czas edycji: 2009-10-15 o 01:03
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 20:25   #100
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

Ja zaczelam wspolzyc (o ile mozna to tak nazwac, bo mnie ciagle jeszcze boli... ) ze swoim TZ po 4 latach zwiazku... Ja mialam (mam) 19 lat, on jutro bedzie mial 22 Dla mnie to jest swietne uczucie jak wiem, ze jestem pierwsza i mam nadzieje jedyna Zawsze sie ta osobe zapamietuje najbardziej. Dla mnie to tez troszke meczace bo TZ niedoswiadczony i czasem musze mu pomagac choc sama sie na tym nie znam A moj TZ stwierdzil, ze on odkad mnie poznal, to nie moglby juz byc z laska ktora nie jest dziewica, bo dla nie go to juz jak to sie brzydko mowi "towar uzywany". Zreszta slyszalam gdzies stwierdzenie, ze jak sie spi z kobietą to tak jakby sie spalo z jej wszystkimi facetami. Nie wiem jednak ile w tym prawdy.
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 20:28   #101
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Ja zaczelam wspolzyc (o ile mozna to tak nazwac, bo mnie ciagle jeszcze boli... ) ze swoim TZ po 4 latach zwiazku... Ja mialam (mam) 19 lat, on jutro bedzie mial 22 Dla mnie to jest swietne uczucie jak wiem, ze jestem pierwsza i mam nadzieje jedyna Zawsze sie ta osobe zapamietuje najbardziej. Dla mnie to tez troszke meczace bo TZ niedoswiadczony i czasem musze mu pomagac choc sama sie na tym nie znam A moj TZ stwierdzil, ze on odkad mnie poznal, to nie moglby juz byc z laska ktora nie jest dziewica, bo dla nie go to juz jak to sie brzydko mowi "towar uzywany". Zreszta slyszalam gdzies stwierdzenie, ze jak sie spi z kobietą to tak jakby sie spalo z jej wszystkimi facetami. Nie wiem jednak ile w tym prawdy.
z tym "towarem używanym" to nawet mój facet tak twierdzi nie obrażając doświadczonych w tych sprawach kobiet... każdy ma swój gust, mój woli dziewice
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 20:30   #102
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Ja zaczelam wspolzyc (o ile mozna to tak nazwac, bo mnie ciagle jeszcze boli... ) ze swoim TZ po 4 latach zwiazku... Ja mialam (mam) 19 lat, on jutro bedzie mial 22 Dla mnie to jest swietne uczucie jak wiem, ze jestem pierwsza i mam nadzieje jedyna Zawsze sie ta osobe zapamietuje najbardziej. Dla mnie to tez troszke meczace bo TZ niedoswiadczony i czasem musze mu pomagac choc sama sie na tym nie znam A moj TZ stwierdzil, ze on odkad mnie poznal, to nie moglby juz byc z laska ktora nie jest dziewica, bo dla nie go to juz jak to sie brzydko mowi "towar uzywany". Zreszta slyszalam gdzies stwierdzenie, ze jak sie spi z kobietą to tak jakby sie spalo z jej wszystkimi facetami. Nie wiem jednak ile w tym prawdy.
Sorry, ale dla mnie to po prostu takie gadanie niedojrzałego faceta
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 20:35   #103
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Sorry, ale dla mnie to po prostu takie gadanie niedojrzałego faceta
nie niedojrzały tylko to jest kwestia gustu, mój może nie tyle co chciał z dziewicą i koniec tylko z kobietą którą kocha naprawdę ale nie zaszkodziłoby jakby on był jej pierwszym... w sumie to wszystko jedno byleby para się kochała i już
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 20:39   #104
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

Bardziej mi chodziło o II część, bo wiadomo, że Iwsza to kwestia gustu. Ale druga część wypowiedzi brzmi dla mnie jak lament niedojrzałego faceta, który ma jakieś kompleksy na tym tle
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 21:36   #105
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

Może jakaś preferencja seksualna że tylko dziewice albo kompleks ? albo męska duma? Ale pewnie jakby pokochał jakąś inną dziewczynę a nie byłaby dziewicą pewnie by sobie trochę poprzeżywał ale nie sądzę by się tak brzydził ze by z nią nie był
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."

watashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 21:56   #106
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

Nie sadze by mial jakis kompleks tak jak sugerujecie Mi tam jest milo jak to slysze Chociaz czuje, ze docenia to ze trzymalam dziewictwo tak dlugo, co dla niektorych wydaje sie byc absurdalne. Moja kolezanka jest z facetem 2 lata i jemu do tej pory jest przykro ze nie byl jej pierwszym. Wiadomo to nie jest do przewidzenia, ale to fakt, ze faceci wola dziewice. A ze moj TZ akurat tak jak ja byl "dziewica" to dla mnie jeszcze lepiej. Czujemy sie wobec Ciebie fair i zadne nie jest pokrzywdzone w tej kwestii.
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 22:26   #107
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

Nie wszyscy faceci wolą dziewice tak jak nie wszystkie kobiety wolą prawiczków czy doświadczonych
A to na pewno podbudza trochę ego faceta, że czekałaś tak długo na kogoś wyjątkowego i to właśnie on jest takim wyjątkowym facetem

Co do kompleksu to pisałam trochę z przymróżeniem oka bo dla mnie to bez sensu, to tak jakby twierdzić że kiedy całowało się dziewczynę jako któryś z kolei to całowało się wszystkich jej poprzednich facetów ^^
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."

watashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 22:46   #108
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

Ok, rozumiem. Ale czy ja napisalam ze moj TZ tak stwierdzil??? NIE! Napisalam, ze slyszalam takie stwierdzenie kiedys, a to roznica. A slyszalam to od jakiegos pedagoga czy psychologa w szkole. Ze rozne choroby sie przenosza itp. i ze to niedobrze, jak nasz partner/partnerka mieli wczesniej spora ilosc partnerow seksualnych.
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 22:53   #109
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
Ok, rozumiem. Ale czy ja napisalam ze moj TZ tak stwierdzil??? NIE! Napisalam, ze slyszalam takie stwierdzenie kiedys, a to roznica. A slyszalam to od jakiegos pedagoga czy psychologa w szkole. Ze rozne choroby sie przenosza itp. i ze to niedobrze, jak nasz partner/partnerka mieli wczesniej spora ilosc partnerow seksualnych.
Nie pisałam konkretnie a propos twojego faceta. Pisałam ogólnie o preferencji mężczyzn lubiących dziewice:p
A przez ślinę też sporo się może przedostać ;p
Nie przesadzajmy z tymi chorobami. Jak z każdym się zabezpieczała prezerwatywą to ryzyko zarażenia się czymkolwiek jest naprawdę znikome Nie mówiąc o sytuacji kiedy kobieta maiła przed obecnym chłopakiem np 2 stałych partnerów A choćby i 6czy 10 ;p
A pedagogo szkolny czy psycholog przecież nie może powiedzieć "jasne nie krępujcie się uprawiać seksu z kimkolwiek to nic złego i nie musicie czekać na osobę właściwą byle byście się zabezpieczali" ^^
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."

watashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 00:30   #110
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

czemu nie moze? co to za chory poglad ze pedagog musi wpajac jakies zasady, nic nie musi, ja moim podopiecznym mowie ze moga wspolzyc jesli sa na to gotowi byle sie zabezpieczali, dzieciaki i tak beda wspolzyc ale naszym zadaniem jest wskazywac im minusy tego aktu i niebezpieczenstwa z tym zwiazane np choroby
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 07:34   #111
english_blackberry
Rozeznanie
 
Avatar english_blackberry
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 607
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

ja i mój Tż jesteśmy sobie pierwsi
Pierwszy raz wcale nie był tak bardzo nieporadnym w naszym wykonaniu, chociaż w porównaniu z tym co teraz jest..można powiedzieć, że byl
Przez te ponad 2 lata już wspolnego seksu baaardzo się siebie nauczylismy i nawzajem doswiadczylismy. Nie wyobrazam sobie zeby moglo byc lepiej ciagle nam siebie malo i potrafimy się zaskakiwać
english_blackberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 10:24   #112
ekrystal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 183
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

A dla mnie zdecydowanym plusem było to że wszystkiego się dowiadywaliśmy razem, razem przegladaliśmy artykuły dotyczące współżycia, razem poznawaliśmy pozycje itp. Bardzo mi sie to podobało. No i ten humor sytuacji. Z doswiadczonym mężczyzną by pewnych rzeczy nie było, choć dla niektórych np. mogą być bardziej stresujące (jak prawiczek stresuje sie tym ze nas bedzie bolalo i jego penis mieknie itp) myśmy się z takich rzeczy wspólnie śmiali i to bylo fajne.

A mój teraz mąż zawsze cieszył sie z tego, że bedzie mógł powiedzieć synowi, że jego matka była pierwszą i jedyną kobietą z którą współżył.
ekrystal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 12:27   #113
english_blackberry
Rozeznanie
 
Avatar english_blackberry
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 607
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

Cytat:
Napisane przez ekrystal Pokaż wiadomość
A mój teraz mąż zawsze cieszył sie z tego, że bedzie mógł powiedzieć synowi, że jego matka była pierwszą i jedyną kobietą z którą współżył.

też bym tak chciała...
english_blackberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 14:30   #114
sylwia2287
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 74
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

[1=d357993fb563d96255a580a 524765665475ea94f_5ff3ac0 237767;14205563]
Teraz jestem z chlopakiem, dla ktorego bylam pierwsza, i nie narzekam - bardzo sie stara i szybko robi postepy, ale to moze dlatego, ze jest pewny siebie Jedyna rzecz, ktora mnie martwi to to, ze skoro ja bylam pierwsza, to bedzie go korcilo, zeby sprobowac z kims innym, albo, ze kiedys bedzie zalowal ze nie ma porownania...[/QUOTE]

Yuri jestem w podobnej sytuacji.Tylko on nie jest moim chlopakiem a męzem.Jestem starsza od niego o rok.Gdy sie poznalismy ja byłam po kilku związkach,a on byl prawiczkiem.Byłam jego pierwszą i bardzo sie boję,że może byc ciekaw jak jest z inna.Mamy udane życie seksualne,kochamy sie czesto,dbamy zeby sprawiac sobie przyjemnosc.
Jest bardzo przystojnym facetem,wiec napewno dziewczynom sie podoba.Martwi mnie to bardzo.Boje sie ze kiedys mnie zdradzi.
sylwia2287 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 15:51   #115
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
czemu nie moze? co to za chory poglad ze pedagog musi wpajac jakies zasady, nic nie musi, ja moim podopiecznym mowie ze moga wspolzyc jesli sa na to gotowi byle sie zabezpieczali, dzieciaki i tak beda wspolzyc ale naszym zadaniem jest wskazywac im minusy tego aktu i niebezpieczenstwa z tym zwiazane np choroby
Oczywiście że nie musi nic wpajać. Ale który psycholog powie 17-18 latce żeby uprawiała seks z kim popadnie jesli tylko sprawia jej to przyjemność A o wskazywaniu minusów i ostrzeganiu o niebezpieczeństwach pisałam właśnie

Cytat:
Napisane przez sylwia2287 Pokaż wiadomość
Yuri jestem w podobnej sytuacji.Tylko on nie jest moim chlopakiem a męzem.Jestem starsza od niego o rok.Gdy sie poznalismy ja byłam po kilku związkach,a on byl prawiczkiem.Byłam jego pierwszą i bardzo sie boję,że może byc ciekaw jak jest z inna.Mamy udane życie seksualne,kochamy sie czesto,dbamy zeby sprawiac sobie przyjemnosc.
Jest bardzo przystojnym facetem,wiec napewno dziewczynom sie podoba.Martwi mnie to bardzo.Boje sie ze kiedys mnie zdradzi.
A czy jest z którąkolwiek z tych dziewczyn? Jest z tobą, to ty byłaś tą wyjątkową dziewczyną i na pewno ogromnie cię kocha. On się podoba ale jemu pdoobasz się pewnie tylko ty A skoro jest mu z tobą dobrze i cię kocha to na pewno nie będzie szukał okazji do zdrady. Ciekawość może być za parę lat ale jeśli cię kocha to na pewno nie zdradzi i nie będzie do tego szukał okazji, bo skoro teraz seks was oboje satysfakcjonuje to później na pewno będzie tylko lepiej i nie będzie miał najmniejszego powodu do tego Nie stresuj się i nie myśl o tym tylko ciesz się że masz ukochanego faceta i udany związek
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."

watashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 07:32   #116
sylwia2287
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 74
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

Cytat:
Napisane przez watashi Pokaż wiadomość
A czy jest z którąkolwiek z tych dziewczyn? Jest z tobą, to ty byłaś tą wyjątkową dziewczyną i na pewno ogromnie cię kocha. On się podoba ale jemu pdoobasz się pewnie tylko ty A skoro jest mu z tobą dobrze i cię kocha to na pewno nie będzie szukał okazji do zdrady. Ciekawość może być za parę lat ale jeśli cię kocha to na pewno nie zdradzi i nie będzie do tego szukał okazji, bo skoro teraz seks was oboje satysfakcjonuje to później na pewno będzie tylko lepiej i nie będzie miał najmniejszego powodu do tego Nie stresuj się i nie myśl o tym tylko ciesz się że masz ukochanego faceta i udany związek
Dziekuje Ci za te pokszepiające słowa Masz zupełną rację,postaram się nie martwić na zapas.
Nie mam powodów do zazdrości i mam nadzieje,że mi ich mężuś nie dostarczy.
sylwia2287 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 13:45   #117
szczesliwa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: oj, daleko ;>
Wiadomości: 30
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

prawiczek- dziewica ... skąd ja to znam
on- bardzo czuły,a ja - 'cholera,czy to wszystko zadziała? ;d wiem,wiem mądre'. No cóż, pierwszy raz nie był CUDOWNY i w ogóle,ale był wyjątkowy i zawsze będę dobrze o nim wspominać. Bolało, nie było idealnie,ale najważniejsze jest to,że mój prawiczek kochany był wyrozumiały i zachowywał się, jakby miał już jako-tako pojęcie (google.pl zapewne ) i szczerze, chciałam w to wierzyć i uwierzyłam .
Taki związek odpowiada mi pod niebiosa: )
szczesliwa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 14:41   #118
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

Dla mnie minusem jest brak porównania. Bo skąd można wiedziec czy to prawdziwa przyjemnosć. Moj ukochany nie jest dla mnie pierwszym partnerem tylko drugim , aczkolwiek jest prawie jak pierwszy bo z poprzednim spałam tylko dwa razy za cały staż.
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 20:00   #119
Madelaine87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 647
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

o co chodzi z tym porówywaniem? tzn co? amam zdradzić tylko po to by móc porównać? mam zerwać wspaniały związek i zacząć coś nowego tylko po to by porownać i potem najwyżej wrócić do byłego? skoro nie chce i nie odczuwam potrzeby aby porównywać to co wy macie za filmy z tym porównywaniem. Jeśli ludzie potrafią ze soba rozmawiać seks może być zajefajny, wystarczy fantazja i zaufanie.
Madelaine87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 23:11   #120
watashi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 158
Dot.: pierwsi dla siebie w seksie - plusy i minusy.

Cytat:
Napisane przez Madelaine87 Pokaż wiadomość
o co chodzi z tym porówywaniem? tzn co? amam zdradzić tylko po to by móc porównać? mam zerwać wspaniały związek i zacząć coś nowego tylko po to by porownać i potem najwyżej wrócić do byłego? skoro nie chce i nie odczuwam potrzeby aby porównywać to co wy macie za filmy z tym porównywaniem. Jeśli ludzie potrafią ze soba rozmawiać seks może być zajefajny, wystarczy fantazja i zaufanie.
No dokładnie. Skoro mi z kimś dobrze to po co mam (chcieć) porównywać?? To równie dobrze nwet przy 10 partnerze mogę chcieć porównać jak to jest z grubym z chudym z murzynem z azjatą ze sportowcem i naukowcem :P
__________________
"It's a fun show if you haven't seen it. I can't understand what the devil he's saying, but you know, there's a lot of movement, and it's bright and colorful, it keeps my attention."

watashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.