Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy! - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-08, 22:58   #631
dziewczyna z ambicjami
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna z ambicjami
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 428
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez naily Pokaż wiadomość
Służę
Jeszcze dla pewności pogrzebałam w ulotce i tak właśnie jest tam napisane. No to powodzenia w używaniu. Obyś miała przyjemne początki...
Szczerze? Wolałabym już ten pózniejszy okres czasu...
Mam nadzieje,że nie będę mieć takich problemów jakie nagle pokazały się po 10 msc stosowania plastrów,bo moje nogi mogą tego nie wytrzymać
Lekarze nie widzą przeciwwskazań dlatego (po przerwie jaką zrobiłam sama dla siebie) wróciłam do plastrów,a teraz właśnie chcę je zmienić NR
dziewczyna z ambicjami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 16:17   #632
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Trzymacie swoje NR w lodowce??
zuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 17:02   #633
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

ja trzymam. ale nie musisz tego robić jeżeli zużyjesz je w ciągu 3 miesięcy od wydania w aptece.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 19:25   #634
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Witam
Mam takie pytanie. Dziś zakładam pierwszy nuvaring, wcześniej brałam cilest. Zrobiłam dniową przerwę po ostatnim opakowaniu.

Tylko teraz mam taki problem, zapomniałam wziąć w ostatnim tygodniu brania tabletek dwie tabletki. Czy w takim razie powinnam się dodatkowo zabezpieczyć przez pierwszy tydzień używania nuvaringu? czy przez cały miesiąc czy w ogóle?

Będę wdzięczna za odpowiedź

Buzia.
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 20:19   #635
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

jesli w ostatnim tyg zapomnialaś wziasc to powinnas odrazu zrobic przerwe :P
Mysle ze to nie rzutuje na skutecznosci bo to byl ostatni tydzien.
zuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 20:42   #636
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

no właśnie wiem, ale nigdy się tym jakoś nie przejmowałam i zawsze brałam opakowanie do końca i zaczynałam następne po przerwie. no a teraz z tym cudem to nie bardzo właśnie wiedziałam jak się zachować
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 22:19   #637
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

jeżeli założysz nuva ring w pierwszy dzień krwawienia to jesteś zabezpieczona od razu
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 19:21   #638
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

:P:P jeśli sie zaczyna po innej metodzie hormonalnej to można zacząc w dowolny dzien nawet 8 i jest sie chronionym od zalozenia tak pisze na ulotce i tak powiedziala moja ginekolog gdy mi przepisywala NR .
Dzis założyłam jak do tej pory super wyprobowany juz . Nic nie gniecie zupełnie jakby go nie bylo.
zuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 20:53   #639
naily
Raczkowanie
 
Avatar naily
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań/Wroclaw/...
Wiadomości: 301
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
jeżeli założysz nuva ring w pierwszy dzień krwawienia to jesteś zabezpieczona od razu
Nie chce mieszać dziewczyny, ale moim zdaniem po tym cilescie powinno sie zrobić normalną przerwę, i tak jakbyś zaczynała nowy blister, założyć krążek. Ewentulanie dzień po zakończeniu cilestu, czyli bez przerwy na krwawienie, a wtedy skuteczność bankowa. Ale co to pierwszego dnia krwawienia to dotyczy tylko osób, ktore bezpośrednio wcześniej nie brały hormonów..

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez dziewczyna z ambicjami Pokaż wiadomość
Szczerze? Wolałabym już ten pózniejszy okres czasu...
Mam nadzieje,że nie będę mieć takich problemów jakie nagle pokazały się po 10 msc stosowania plastrów,bo moje nogi mogą tego nie wytrzymać
Lekarze nie widzą przeciwwskazań dlatego (po przerwie jaką zrobiłam sama dla siebie) wróciłam do plastrów,a teraz właśnie chcę je zmienić NR
Spoko, to pierwsza metoda anty po której po pół roku nie wróciły mi wszystkie skutkie uboczne, łącznie z gratisami . Nie wiem na czym to polega, może skład, może forma podania, ale obyś miała podobnie. Antykoncepcja nie może wywalać życia do góry nogami, a ja już miewałam takei przypadki...

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez zuni Pokaż wiadomość
Trzymacie swoje NR w lodowce??
U siebie tak, u rodziców raczej niekoniecznie. Jeszcze mógłby być wykorzystany w celach spożywczych
naily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 21:28   #640
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez naily Pokaż wiadomość
Nie chce mieszać dziewczyny, ale moim zdaniem po tym cilescie powinno sie zrobić normalną przerwę, i tak jakbyś zaczynała nowy blister, założyć krążek. Ewentulanie dzień po zakończeniu cilestu, czyli bez przerwy na krwawienie, a wtedy skuteczność bankowa. Ale co to pierwszego dnia krwawienia to dotyczy tylko osób, ktore bezpośrednio wcześniej nie brały hormonów..
jeżeli chodzi o to zmienianie, to tak mi poradziła moja gin [tzn żeby założyć w pierwszy dzień krwawienia] i też mnie na początku to zdziwiło. potem znalazłam jakies forum o antykoncepcji i tam info że jeżeli zmienia się tabletki z mocniejszych na słabsze [a nuvaring mozna potraktować jak tabsy z mniejszą ilością hormonu] to należy albo nie robić tygodniowej przerwy i od razu po poprzednich zacząć nowy blister [dla nas - założyć ring ] albo zażyć pierwszą/założyć w pierwszy dzień krwawienia i wtedy antykoncepcja jest zachowana. nie było tam mowy o tygodniowej przerwie pomiędzy [chyba że przechodzimy ze słabszych na mocniejsze], ale z tego co tu czytam dużo dziewczyn tak robi i chyba żadna jeszcze nie wpadła

Edytowane przez monius9
Czas edycji: 2009-10-18 o 21:30
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 23:38   #641
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Moja gin kazała zrobić normalna przerwe 7 dniowa i potem 8 dnia ringa Ja zalozylam 7 dnia bo juz poprostu nie moglam sie doczekac juz od 37 minut poniedzialek czyli mam go w sobie 5 dzien i czuje sie swietnie wogole nie odczulam zmiany moze dlatego ze brałam yasminelle wiec zbliżona dawka hormonów. Jedyna rzecz jaka zauwazyłam :P to ze mam większe nawilzenie oraz delikatna stymulacje podczas stosunku, ale bardzo pozytywnie nic mnie nie boli ani nie zmienia miejsca, wypowiem sie za tydzien bo wyjeżdzam i nie będe miała dostępu do internetu pozdrawiam
zuni jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 00:00   #642
naily
Raczkowanie
 
Avatar naily
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań/Wroclaw/...
Wiadomości: 301
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez zuni Pokaż wiadomość
Jedyna rzecz jaka zauwazyłam :P to ze mam większe nawilzenie oraz delikatna stymulacje podczas stosunku, ale bardzo pozytywnie nic mnie nie boli ani nie zmienia miejsca, wypowiem sie za tydzien bo wyjeżdzam i nie będe miała dostępu do internetu pozdrawiam
Miała te same spostrzeżenia na początku. Pamiętam, że na tabsach często używałam róznego rodzaju nawilżaczy i bałam się jak będą współgrały z ringiem. Ale problem rozwiązał się sam

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:57 ----------

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
jeżeli chodzi o to zmienianie, to tak mi poradziła moja gin [tzn żeby założyć w pierwszy dzień krwawienia] i też mnie na początku to zdziwiło. potem znalazłam jakies forum o antykoncepcji i tam info że jeżeli zmienia się tabletki z mocniejszych na słabsze [a nuvaring mozna potraktować jak tabsy z mniejszą ilością hormonu] to należy albo nie robić tygodniowej przerwy i od razu po poprzednich zacząć nowy blister [dla nas - założyć ring ] albo zażyć pierwszą/założyć w pierwszy dzień krwawienia i wtedy antykoncepcja jest zachowana. nie było tam mowy o tygodniowej przerwie pomiędzy [chyba że przechodzimy ze słabszych na mocniejsze], ale z tego co tu czytam dużo dziewczyn tak robi i chyba żadna jeszcze nie wpadła
No jeżeli tak gin doradziła, to ok... ale samymi forami to ja bym się nie sugerowała. Sama wiesz, że niektóre odpowiedzi są czasami znikąd, choć brzmią mądrze...
naily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 06:02   #643
zlotarybka27081987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 17
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

witam wszystkie stosujace nuvaring
mam zapewne dosc nietypowy problem... a mianowicie dzis kolo 22 zakladam moj pierwszy pierscien (przechodze z tabletek) no i czekalam sobie ladnie 7 dni przerwy a dzis rano patrze a opakowanie (pojedyncze) troche bokiem przymarzlo do tylnej sciany lodowki od razu przesledzilam instrukcje i wyczytalam, ze ring moze byc przechowywany w temp od 2 do 8 stopni a skoro bok przymarzl to (przynajmniej bok) mial mniej niz 0
czy myslicie dziewczyny, ze te kilka stopni zniszczylo hormony w nim zawarte?? wysoka temp. niszczy ale czy ktoras z was miala moze taka "przygode" jak ja?? co radzicie??
zlotarybka27081987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 13:28   #644
naily
Raczkowanie
 
Avatar naily
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań/Wroclaw/...
Wiadomości: 301
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez zlotarybka27081987 Pokaż wiadomość
czy myslicie dziewczyny, ze te kilka stopni zniszczylo hormony w nim zawarte?? wysoka temp. niszczy ale czy ktoras z was miala moze taka "przygode" jak ja?? co radzicie??
To chyba nawet nie chodzi o to że niska temperatura niszczy hormony, ale one się wydzielają pod wpływem ciepła w organiźmie, więc po prostu w cieple zaczynają się wydzielać i potem ich brakuje. Ale co się dzieję z zimnie..nie mam pojęcia.. poszukam, jak na coś wpadnę, dam znać.
naily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 20:23   #645
Kaja83
Raczkowanie
 
Avatar Kaja83
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 105
Dot.: Pierścień NuvaRing

Skąd jest ten artykuł że Nuva ring powoduje zwiększone ryzyko zakrzepicy u kobiet z wadami zastawkowymi? mam wypadanie płatka zastawki mitralnej, a mimo to moja gin przepisała mi NR. Jeszcze nie zaczęłam go stosować ale po tym artykule się trochę boję Czy któraś z Was mimo wady zastawkowej używa NR? proszę o odpowiedź.
Kaja83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 22:11   #646
naily
Raczkowanie
 
Avatar naily
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań/Wroclaw/...
Wiadomości: 301
Dot.: Pierścień NuvaRing

Cytat:
Napisane przez Kaja83 Pokaż wiadomość
Skąd jest ten artykuł że Nuva ring powoduje zwiększone ryzyko zakrzepicy u kobiet z wadami zastawkowymi?
Z propagandy anty- antykoncepcyjnej i antynuvaringowej. Przecież inne firmy też muszą zarabiać... Może poczytaj o tym na jakiś obcojęzycznych stronach, gdzieś gdzie mają NR dłużej niż w Polsce..?
naily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 09:37   #647
Dionizja
Przyczajenie
 
Avatar Dionizja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Wszystkie pigułki antykoncepcyjne zwiększają ryzyko zakrzepicy żylnej, nie tylko NR, w każdej ulotce jest to napisane.
Dionizja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 15:44   #648
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

hej
w sobotę założę swój pierwszy krążek. GIn mi powiedziała, ze mam go założyc następnego dnia po odatniej tabl novynette ktore teraz biorę. co prawda w ulotce jest zeby zalozyc po 7-dniowej przerwie ale mysle ze bez przerwy bedzie tez bezpiecznie.
tak sie zastanawiam-wiadomo, ze biegunka i wymioty nie wpłyną na skuteczność nuvaring ale czy np chrom nie bedzie obnizał skutecznosci? czy np herbatki z yerba mate, l-karnityna? wiem,ze dziurawiec, antybiotyki itd obnizaja skutecznosc ale te preparaty, ktore wspomagaja odchudzanie tez?
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 10:28   #649
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Powiedzcie mi moje drogie co ze zmianą czasu, bo szczerze to ja nigdy tego nie kapowałam.
wkładam/wyjmuje krążek w środę o 20, a jak cofamy czas to czy mam coś zmienić z tą godziną?
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 12:47   #650
naily
Raczkowanie
 
Avatar naily
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań/Wroclaw/...
Wiadomości: 301
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi moje drogie co ze zmianą czasu, bo szczerze to ja nigdy tego nie kapowałam.
wkładam/wyjmuje krążek w środę o 20, a jak cofamy czas to czy mam coś zmienić z tą godziną?
A zmiana czasu będzie? to ja się jeszcze bardziej nie łapię... Wiesz co, z tymi zmianami czasu to ja chyba zawsze zapominałam, bo nigdy w dzień zmiany czasu nie przypadła mi wymiana krążka. Ale pamiętaj, że on może być nawet tydzień dłużej niż wypada planowo, więc lepiej przetrzymaj nawet dzień cały, niż wyciągaj za wcześnie. Ja bym tak zrobiła...
naily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 14:20   #651
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

ale przecież zmiana czasu to tylko godzina, nie cały dzień... jedna godzina zdecydowanie nie wpłynie na działanie antykoncepcyjne.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 18:17   #652
naily
Raczkowanie
 
Avatar naily
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań/Wroclaw/...
Wiadomości: 301
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
ale przecież zmiana czasu to tylko godzina, nie cały dzień... jedna godzina zdecydowanie nie wpłynie na działanie antykoncepcyjne.
No to swoją drogą, ale dla świętego spokoju...
naily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 19:46   #653
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

2 tygodnie mijają juz pomału i wszystko w jak najlepszym porządku aż chwilami sie troche boje czy on działa :P
zuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 23:01   #654
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

25 jest ^^
Cofamy o godzinę zegarek no i w środę wyjmuję go.
Niby w ulotce pisze, że nie może być 3 h wcześniej wyjęty lub 3h później włożony, ale ta 1 godzina nie daje mi spokoju, bo profilaktycznie zawsze pare minut wcześniej wkładałam go xD
No i tak patrząc ta godzina 20 normalnie będzie godziną 19 na zegarku, a jak mam patrzeć na zegarkową 20 to byłaby 21 bez zmiany czasu no i nie wiem co z tym fantem zrobić czy przesunąć przypominacza, czy zostawić jak było...
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 23:26   #655
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

proponuję nie przejmować się tą jedną godziną. Życie stanie się prostsze
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 01:10   #656
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Czy pierścień może nie działać??
zuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 12:11   #657
dziewczyna z ambicjami
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna z ambicjami
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 428
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez zuni Pokaż wiadomość
2 tygodnie mijają juz pomału i wszystko w jak najlepszym porządku aż chwilami sie troche boje czy on działa :P
Zuniu u mnie tak samo
PO głowie chodzi - działa to coś czy nie?
dziewczyna z ambicjami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 15:49   #658
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Też się zastanawiałam jak taki kawałek gumowego kółka może uwalniać hormony, ale używam go od lipca i w ciąży nie jestem ^^ W czasie przerwy tez najwyraźniej musi działać ;]
POstaram się nie przejmować tą godziną, a ewentualnie włoże go nieco wcześniej.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 20:25   #659
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

czesc dziewczynki
własnie o 21.00 założyłam swoj pierwszy pierscien.... w ogole go nie czuje... zobaczymy jak mi z nim bedzie
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 21:55   #660
ecencia
Raczkowanie
 
Avatar ecencia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cześć dziewczyny, trochę się tym stresuje wiec was zapytam co o tym myślicie. Mam teraz 3 ring i tym razem w przerwie między drugim a 3 chciałam przesunąć dzień występowania miesiączki wiec 2 ring wyjęłam w poniedziałek a 3 włożyłam po skróceniu przerwy w czwartek zgodnie z ulotką tak właśnie można to zrobić. Minął od tego czasu ponad tydzień w czasie którego miałam lekkie plamienie które ustało, od jakiś dwóch trzech dni bolą mnie ciągle piersi i są widocznie powiększone martwi mnie to właśnie. Myślicie, że wcześniejsza aplikacja ringu to spowodowała?
Dodam, że w ciągu poprzedniego cyklu brałam antybiotyk duomox dosyć długo czy to mogło osłabić działanie krążka? W ulotce nie było wymienionych składników w nim zawartych jako mających wpływa na jego działanie.

Edytowane przez ecencia
Czas edycji: 2009-10-24 o 22:01
ecencia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-23 12:54:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.