jak oswoić sie ze sperma? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-14, 08:27   #31
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
Też mam wrażenie, że może zbyt wcześnie zdecydowałaś się na rozpoczęcie życia seksualnego, nie bedąc do konca przekonana czy naprawde tego chcesz. Co do Twojego TŻ to naprawdę świetnie się zachowuje
Ja swój pierwszy raz mialam w wieku 21 lat, więc dosyć niedawno... Czekałam aż się naprawdę zakocham i pamiętam, ze obawiałam sie jak zareaguje na spermę. Bałam się, żeby moj TŻ nie był swiadkiem mojego obrzydzenia itp. Ale na szczeście nic takiego sie nie stalo, przyzwyczajal mnie stopniowo do spermy. Podawał mi ją do wąchania na palcu.. wydaje mi się, że na początek to dobry pomysł
ojjj jak mój tż się irytuje, kiedy zaczynam się bawić niemal łapie się za głowę z wyrazem twarzy: "kobieeetoooo!". no ale może to faktycznie dobry pomysł?
Cytat:
Napisane przez maslixa Pokaż wiadomość
A ja ją rozumiem - może też nie dojrzałam do seksu? choć mam prawie trzydziestkę, też nie radzę sobie ze spermą; jej widok zniosę, ale nie cierpię tego okropnego zapachu który sie ze mnie wydziela gdy TŻ skończy we mnie; nie lubię jej dotykać i zużywam dużo chusteczek żeby się z niej po seksie "wyczyścić"; jemu bardzo zależy żeby zrobić to do końca oralnie - ale ja jestem pewna że zwymiotuję! Jedyne co mi do głowy przychodzi - to że to nie ten facet, i że przełamię sie gdy będę pewna że partnera kocham... choć wiele kobiet potrafi to robić i wręcz nazywają się "smakoszami" (przynajmniej tak twierdzi obecny mój TŻ - pewnie żeby mnie przekonać); powinnam się zmuszać?
jak dla mnie sama sobie odpowiedziałaś...
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ale przecież sperma nie ma mocnego smaku czy zapachu. Może Twój tż pali, je ostre potrawy i stąd ten zapach?
wiesz co, mój tż nie pali i zdrowo się odżywia, a mimo wszystko smak i zapach są bardzo intensywne. na początku byłam zaskoczona, a teraz mi się to podoba. jednak nie widzę żadnego związku z jego dietą. tak chba zwyczajnie ma
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 08:43   #32
perseusz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 536
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

Ciekawe jak Ty pampersa własnemu dziecku zmienisz...
Ludzie sikają, robią kupkę, mają katar i wydzielają kilka innych rzeczy które są normalne. Trzeba nabrać świadomości co do tego że jesteśmy żywymi organizmami i BĄK się może zdarzyć, i sperma czasem leci. Ale do tej pory nikogo to nie zabiło, wręcz przeciwnie, pozwoliło żyć.
__________________
samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo Cię czeka
perseusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 10:33   #33
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
Ciekawe jak Ty pampersa własnemu dziecku zmienisz...
Ludzie sikają, robią kupkę, mają katar i wydzielają kilka innych rzeczy które są normalne. Trzeba nabrać świadomości co do tego że jesteśmy żywymi organizmami i BĄK się może zdarzyć, i sperma czasem leci. Ale do tej pory nikogo to nie zabiło, wręcz przeciwnie, pozwoliło żyć.
Nie zmieni, bo nie będzie miała, bo będzie się brzydzić spermy w swojej pochwie
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 10:54   #34
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
Ciekawe jak Ty pampersa własnemu dziecku zmienisz...
Ludzie sikają, robią kupkę, mają katar i wydzielają kilka innych rzeczy które są normalne. Trzeba nabrać świadomości co do tego że jesteśmy żywymi organizmami i BĄK się może zdarzyć, i sperma czasem leci. Ale do tej pory nikogo to nie zabiło, wręcz przeciwnie, pozwoliło żyć.
jestem takiego samego zdania. tzn. podobnego. bo o ile gil zwisający z nosa jakoś mnie nie kręci, to już ekstaza mego mężczyzny owszem
Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Nie zmieni, bo nie będzie miała, bo będzie się brzydzić spermy w swojej pochwie
ktoś już napisał, ze przecież nie będzie jej wtedy widzieć może się uda?
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 10:58   #35
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

Ale przecież czuć jak wypływa ;p
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 12:25   #36
pomidorowka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 461
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
o ile gil zwisający z nosa jakoś mnie nie kręci, to już ekstaza mego mężczyzny owszem
no dokladnie. powiem szczerze ze akurat w przypadku spermy to staram sie ale nie umiem zrozumiec jak dziewczyny moga sie tego brzydzic ja zauwazylam ze moj TZ ma chyba bardziej "brzydliwe" podejscie do tego tematu niz ja.

Cytat:
ktoś już napisał, ze przecież nie będzie jej wtedy widzieć może się uda?
ale ona odpisala ze tego tez sie brzydzi i na dzien dzisiejszy sobie tego nie wyobraza

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Ale przecież czuć jak wypływa ;p


i po co ja jeszcze bardziej straszysz???
__________________
"Słowa, jak węże do ucha
Słowa, jak opium i miód..."

pomidorowka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 12:25   #37
taila_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 203
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
Ciekawe jak Ty pampersa własnemu dziecku zmienisz...
Ludzie sikają, robią kupkę, mają katar i wydzielają kilka innych rzeczy które są normalne. Trzeba nabrać świadomości co do tego że jesteśmy żywymi organizmami i BĄK się może zdarzyć, i sperma czasem leci. Ale do tej pory nikogo to nie zabiło, wręcz przeciwnie, pozwoliło żyć.
mam bratanków i im zmieniam pampersy i wycieram.. akurat to dla mnie jest normalne... wiec już nie wybiegajmy w przyszłość...

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Nie zmieni, bo nie będzie miała, bo będzie się brzydzić spermy w swojej pochwie
eh komentarz żałosny;/ naprawdę poprawia Ci samoocenę krytyka innych? może inni mają problemy ( a nie są idealni za jaką Ty się uważasz!) i chcą usłyszeć rady od innych a Twoje komentarze naprawdę niczego nie wnoszą wiec zachowaj je dla siebie...
taila_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 12:29   #38
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość
mam bratanków i im zmieniam pampersy i wycieram.. akurat to dla mnie jest normalne... wiec już nie wybiegajmy w przyszłość...



eh komentarz żałosny;/ naprawdę poprawia Ci samoocenę krytyka innych? może inni mają problemy ( a nie są idealni za jaką Ty się uważasz!) i chcą usłyszeć rady od innych a Twoje komentarze naprawdę niczego nie wnoszą wiec zachowaj je dla siebie...
troche dystansu sama mówisz, że masz problem. polecam psychologa... bez zbednych zgryźliwości..
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 12:30   #39
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość
eh komentarz żałosny;/ naprawdę poprawia Ci samoocenę krytyka innych? może inni mają problemy ( a nie są idealni za jaką Ty się uważasz!) i chcą usłyszeć rady od innych a Twoje komentarze naprawdę niczego nie wnoszą wiec zachowaj je dla siebie...
ona ma takie wejścia, nie przejmuj się. Uważam, że my nie jesteśmy Ci w stanie pomóc bo co Ci da gadanie że sperma jest super i hiper ? Musisz sama sobie pomóc. A co do gotowania potrawy, która jest podobna w konsystencji to możesz ugotować sobie żel lniany który przy okazji jest bombowy dla włosów bo je odżywia: łyżka siemienia lnianego i szklanka wody, potrzymaj na gazie aż się zacznie lekko żelić, przelej przez sitko i maczaj sobie paluszek
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 12:31   #40
pomidorowka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 461
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość
eh komentarz żałosny;/ naprawdę poprawia Ci samoocenę krytyka innych? może inni mają problemy ( a nie są idealni za jaką Ty się uważasz!) i chcą usłyszeć rady od innych a Twoje komentarze naprawdę niczego nie wnoszą wiec zachowaj je dla siebie...
nie wiem jak poprzednie posty tej osoby ale w tym nie widzialam niczego nazbyt uszczypliwego.
__________________
"Słowa, jak węże do ucha
Słowa, jak opium i miód..."

pomidorowka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 12:36   #41
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość
eh komentarz żałosny;/ naprawdę poprawia Ci samoocenę krytyka innych? może inni mają problemy ( a nie są idealni za jaką Ty się uważasz!) i chcą usłyszeć rady od innych a Twoje komentarze naprawdę niczego nie wnoszą wiec zachowaj je dla siebie...
Nie ma to jak ocenić kogoś po jednym zdaniu. Za grosz dystansu do siebie nie masz. To tak jakbym ja teraz zjechała Ilsa Lund bo napisała "ona ma takie wejścia, nie przejmuj się".

Moim zdaniem pomoże tylko psycholog. Może mnie od razu zjedziesz bo Ci to napisałam?
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 13:01   #42
taila_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 203
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Nie ma to jak ocenić kogoś po jednym zdaniu. Za grosz dystansu do siebie nie masz. To tak jakbym ja teraz zjechała Ilsa Lund bo napisała "ona ma takie wejścia, nie przejmuj się".

Moim zdaniem pomoże tylko psycholog. Może mnie od razu zjedziesz bo Ci to napisałam?
nie... to co napisałaś to TWOJA rada i ją uszanuję w końcu po to tu pisze by wysłuchać rad a nie durnych komentarzy i wyśmiewania z problemów;/
taila_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 13:04   #43
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

No tak, zapomniałam, że napisanie czegoś z przymrużeniem oka to jest wyśmiewanie
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 13:36   #44
ania_5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 39
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

hmm... no sperma jest mdła, przynajmniej te co ja próbowałam... a trochę tego było... na szczescie teraz tylko jeden model smakuje

to jakas bariera psychiczna... ja tam zapach swojej wydzieliny nawet lubie

a co do spermy, to ladniej pachnie ta glutowata substancja, ktora sie wczesniej wydobywa z pindorka
ania_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 16:28   #45
mateusz91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 37
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

Każdy ma różne problemy... i każdy sobie musi jakos z nimi radzić...

Moim zdaniem samemu sobą można zostać dla siebie najlepszym psychologiem, jeżeli potrafimy podejść analitycznie i z dystansem do sprawy. Zdiagnozować problem, jego historię[co spowodowało pierwotny lęk], odkryć istotę, choćby pośrednią (co bardziej, smak, zapach...)

Ustalić złożony(stopniowy) plan działania i go modyfikować.

Pomyśl, czy Twoj partner potrafi się powstrzymać przed takimi rzeczami, aby Ci nie sprawić przykrości. I co to znaczy dla niego (a facet ogólnie jest wzrokowcem i lubi patrzeć na taką akceptację całego jego).

Następnie warto się zastanowić, czy w takim razie pasujesz do niego / zasługujesz na kogoś takiego. Albo wolisz pokonać problem, albo znaleźć sobie kogoś, kto nienawidzi tego tak jak Ty, i problem z głowy.
mateusz91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 16:37   #46
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

Dla mnie smak spermy zawsze jest zaskoczeniem. Jakos to jest właśnie na minus dla mnie. Pamiętam za pierwszym razem zakrzyknełam radosna do mojego biednego TŻa: 'ojej, w ogóle nie ma smaku!!', a potem okazalo sie, że miewa rózny, czasem jest ok, a czasem jakos faktycznie moze zrobic sie niedobrze...
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 16:44   #47
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość
Eh mój problem może wydać się niektórym dość głupi (a to nie jest żadna prowokacja...) otóż nie mogę się 'przyswoić' do widoku (a nie wspominając już o dotyku czy braniu do ust;/) spermy... Eh z TŻ kochamy się już od jakiegoś 1,5 roku i zawsze po wszystkim gdy trzeba pozbyć się prezerwatywy to ja się odwracam a on się tym zajmuje(oczywiście to akurat uważam za normalne) ale potem musi od razu iść umyć ręce zanim nawet mnie przytuli... Miłość 'oralna' też uprawiamy ale zawsze jako tylko grę wstępna czy jako 'zabawę' bez orgazmu... Eh niestety mam też wstręt do własnej wydzieliny i nawet jak on mnie 'tam' całuje to musi minąć trochę czasu (albo musi sie czegoś napić) zanim się pocałujemy w usta... eh wiem że to jest chore ale nie potrafię jakoś tego zmienić... Mój TŻ nigdy nie nalegał aby czasami coś docinał jak właśnie później nie chciałam mu dać buzi że brzydzę się samej siebie... Ale dziś właśnie był 'przełom' i próbował mnie dotknąć po stosunku... Nakrzyczałam na niego jak szalona że w ogóle nie liczy się z moimi uczuciami to dopiero później zaczął mnie przepraszać, że przesadził, że nie powinien, że nigdy nie będzie... Wiem że go boli że tego nie toleruje dlatego tym bardziej zależy mi na zmianie podejścia ale jak? Już nie zależy mi żebym mogła ja dotykać tylko po prostu żebym mogła na nią patrzeć bez odruchów wymiotnych... ( bo i tak sie zdarzało;/) a mój kochany miał pewność że toleruje jego całego...
Powiem Ci tak: przy poprzednim facecie mnie mdliło na samą myśl o spermie, o tym, że miałabym do końca mieć penisa w trakcie seksu oralnego i z tą spermą się zetknąć, a teraz ten problem zniknął sam z siebie....nie wiem z czym to się wiąże...ale teraz nie mam z tym problemu....

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
Dla mnie smak spermy zawsze jest zaskoczeniem. Jakos to jest właśnie na minus dla mnie. Pamiętam za pierwszym razem zakrzyknełam radosna do mojego biednego TŻa: 'ojej, w ogóle nie ma smaku!!', a potem okazalo sie, że miewa rózny, czasem jest ok, a czasem jakos faktycznie moze zrobic sie niedobrze...
Podobno na to ma wpływ, kiedyś dawno to czytałam, co facet pije czy też je i zalecało się by facet przez dłuższy czas jadł i pił sok z ananasa
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 16:46   #48
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

E.J. - taka jest prawda, ale nie chcialabym widzieć miny mojego biednego TŻ, jak nakazałabym mu codziennie pić sok z ananasa i jeść liście sałaty hahaha
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 17:09   #49
pomidorowka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 461
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Powiem Ci tak: przy poprzednim facecie mnie mdliło na samą myśl o spermie, o tym, że miałabym do końca mieć penisa w trakcie seksu oralnego i z tą spermą się zetknąć, a teraz ten problem zniknął sam z siebie....nie wiem z czym to się wiąże...ale teraz nie mam z tym problemu....
kiedys tez mnie mdlilo na sama mysl a teraz to lubie. Z tym ze moj TZ tego nie lubi (znaczy finish w ustach) bo mowi ze moge sie czuc ponizona i ze to obrzydliwe, a przynajmniej on by sie zerzygal jakby mial to wziac do ust albo polknac. To jest dopiero aparat...nawet nie slyszalam o takim przypadku jak on.
__________________
"Słowa, jak węże do ucha
Słowa, jak opium i miód..."

pomidorowka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-14, 17:09   #50
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
E.J. - taka jest prawda, ale nie chcialabym widzieć miny mojego biednego TŻ, jak nakazałabym mu codziennie pić sok z ananasa i jeść liście sałaty hahaha
Kiedyś z moim gadaliśmy na ten temat i zaoferował się, że jak coś to może pić, nie ma problemu na szczęscie się biedny nie musiał nim na razie raczyć
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 17:15   #51
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

Ja sobie daję radę, bez pojenia mojego TŻ soczkami z ananasa ale je dużo owoców i jest ok ale u nas nie ma problemu z tym bo calosci ja i tak bym nie polknela
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 17:23   #52
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
Ja sobie daję radę, bez pojenia mojego TŻ soczkami z ananasa ale je dużo owoców i jest ok ale u nas nie ma problemu z tym bo calosci ja i tak bym nie polknela
Właśnie też podobno od tego zależy smak i zapach spermy
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 17:47   #53
taila_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 203
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

do końca tyg mój tż ma się żywić owocami (oczywiście nie tylko:P) i jak będzie w niedziele czy dam rade wytrzymać to dam Wam znać może przynajmniej zapach mnie nie odrzuci;P
taila_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 18:03   #54
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

Cytat:
Napisane przez taila_s Pokaż wiadomość
do końca tyg mój tż ma się żywić owocami (oczywiście nie tylko:P) i jak będzie w niedziele czy dam rade wytrzymać to dam Wam znać może przynajmniej zapach mnie nie odrzuci;P
Myślisz, że parę dni wystarczy? wg mnie to by musiał jeść chyba ze 2 miesiące bym się odważyła spróbować jakby mnie odrzucało
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 18:41   #55
taila_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 203
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

Cytat:
Napisane przez E.J. Pokaż wiadomość
Myślisz, że parę dni wystarczy? wg mnie to by musiał jeść chyba ze 2 miesiące bym się odważyła spróbować jakby mnie odrzucało
nie próbować jeszcze nie planuje ale może wykorzystam parę poprzednich rad ze sperma na brzuchu (jego:P) a ja może dotknę...
taila_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 18:42   #56
mateusz91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 37
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

pare dni zdecydowanie wystarczy [jakies 4dni w moim wypadku było odczuwalne] - o ile niedawno nie przyjmował wielkich ilości alkoholu/tytoniu, a teraz w ogóle nie będzie przyjmował.

Owoce [chyba szczególnie cytrusowe] + ananasy i soki, w sporej ilości. Cynk[słonecznik.dynia] poprawia także jej wygląd i może zapach.

Ogólnie ciut sportu nie zaszkodzi też organizmowi. Ewentualnie mało tłusta dieta. Bodajże zmienia smak na ostrzejszy...

To wszystko z mojej wiedzy

A, prawie bym zapomniał
1 primo - ananasy z puszki średnio u mnie działały... One są konserwowe, więc nie to co naturalne.
2 primo - przy częstszych ejakulacjach zapach i smak jest zauważalnie mniej wyraziście ostry, no i jest tego mniej.


PS:
Ale to słodko z Twojej strony, że chcesz to dla niego zrobić i się przełamać w najcięższej dla Ciebie kwestii, z własnej woli. Ja nie miałem podobnego szczęścia :p.

Edytowane przez mateusz91
Czas edycji: 2010-04-14 o 18:44
mateusz91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 20:25   #57
maslixa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 6
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

Cytat:
Napisane przez pomidorowka1 Pokaż wiadomość
kiedys tez mnie mdlilo na sama mysl a teraz to lubie. Z tym ze moj TZ tego nie lubi (znaczy finish w ustach) bo mowi ze moge sie czuc ponizona i ze to obrzydliwe, a przynajmniej on by sie zerzygal jakby mial to wziac do ust albo polknac. To jest dopiero aparat...nawet nie slyszalam o takim przypadku jak on.
RANY!! to brzmi jak ideał myślę że gdybym znalazła takiego faceta - z czasem sama zaczęłabym go przekonywać by pozwolił mi spróbować!
niestety obawiam się że jedyny taki na świecie - to ten Twój właśnie
maslixa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 21:50   #58
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

Cytat:
Napisane przez agaafurm Pokaż wiadomość
przecież cie sperma nie ugryzie

Edytowane przez d0lcevita
Czas edycji: 2010-04-14 o 21:51
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 23:25   #59
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

A ja nie mam tolerancji na nasienie i nie połykam po godzinie
dostaje boleści dreszczy na całym ciele biegunki i nawet gorączki więc jak zaspokajam TŻ oralnie to przerywam gdy czuje ze sie zbliża i potem się kochając kończy we mnie i wcale mu to nie przeszkadza bo nie chce by mi sie działa krzywda
a jeśli nie możemy sie kochać to musze usunąć potem nasienie z buzi np do chusteczki albo w łazience i żadne z nas nie ma z tym problemu
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 05:03   #60
baobabka
Zadomowienie
 
Avatar baobabka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: jak oswoić sie ze sperma?

Cytat:
Napisane przez maslixa Pokaż wiadomość
RANY!! to brzmi jak ideał
Na serio? A ja to tam lubię ,i lubię też, gdy mój facet to lubi, dlatego dla mnie to nie ideał, aczkolwiek ciekawy i osobliwy przypadek

No ale ja jestem zboczuch wstrętny

Co do autorki- technika małych kroczków plus kilka filmików bezfabularnych
baobabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.