Petting a ciaza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-19, 12:27   #1
anima29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Arrow

Petting a ciaza


Hej.

Moze ten temat juz byl nie wiem ale licze na szybka pomoc.
No wiec tak .. Mam 17 lat. Problem polega na tym ze jestem ze swoim chlopakiem ok. 4 m-cy. Uprawiamy petting bo oboje uwazamy ze na seks jeszcze za wczesnie i oboje nie chcemy sie spieszyc. Ostantio jak bylam u niego on najpierw dotykal mojej waginy palcami i wkladal je a ja jego penisa. Widzialam i czulam ten plyn ktory sie wydobywa z penisa. On sie chyba ejakulacyjny nazywa. Pozniej on sie polozyl na mnie i dotykal mnie swoim penistem tam na dole. Nie wszedl we mnie !! Jestem jakies 2 dni po okresie czy istnieje mozliwosc ze zaszlam w ciaze?
anima29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 12:35   #2
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Petting a ciaza

Gratuluję, mamy tu wspaniałe forum "Mama z klasą", wizażanki chętnie podzielą swoimi doświadczeniami z wspaniałej przygody jaką jest posiadanie własnego potomstwa.


mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 12:46   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Petting a ciaza

Nie sądzę aby ciąza w takim przypadku była możliwa.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 13:10   #4
popsicle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 49
Dot.: Petting a ciaza

no nieee... petting i ciaza...
popsicle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 14:03   #5
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Petting a ciaza

Petting to też sex Tak na marginesie. Polecam lekturę choćby tego forum - rozsądniej byłoby jednak przeszukać je, niż zakładać kolejny wątek.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 15:42   #6
lemurek7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: centrum.
Wiadomości: 232
Dot.: Petting a ciaza

lemurek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 15:51   #7
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Petting a ciaza

plemniki to nie terminatory a jeśli boisz się ciąży to proponuje antykoncepcje

niektóre pary starają się latami o dziecko, sama sie przekonałam że nie tak łatwo jest je zrobić bo miałam pare wpadek i w ciąży nie jestem
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 16:17   #8
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Petting a ciaza

Zuni, nie pleć bzdur - to, że ty nie wpadłaś nie znaczy, że każda ma takiego fuksa. Ja zaszłam w ciążę za 1 razem bez zabezpieczenia, co prawda była to chciana ciąża, ale jest to dowód na to, że wystarczy 1 raz i ciąża gotowa.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 16:43   #9
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Petting a ciaza

jezusmaryja DZIEWCZYNO ZAINWESTUJ W PIGUŁKI ANTYKONCEPCYJNE TO PRZYNAJMNIEJ ZAOSZCZĘDZISZ SOBIE STRESU...
możesz być w ciąży, nie musisz, raczej nie jesteś, ale jest 2% szans że możesz być
Niektóre kobiety mają farta (jak szajajaba, gratuluję dziecka, piękny brzuszek )
W twoim przypadku byłby to niefart. Ale czy to na prawdę az tak ogromny problem unikać macania penisem waginy albo zainwestowac w pigułki?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 16:44   #10
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Petting a ciaza

Poza tym ten płyn, który sie wydziela przed wytryskiem to płyn preejakulacyjny, płyn ejakulacyjny to inaczej sprema.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 16:48   #11
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Petting a ciaza

Na seks zbyt wczesnie ale na hm... smyranie tam to juz nie. Wlasnie widac, ze na wszystkie zblizenia dla Was to za wczesnie, bo nie macie pojecia, ze tak tez mozna wpasc...
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 17:25   #12
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Petting a ciaza

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
jezusmaryja DZIEWCZYNO ZAINWESTUJ W PIGUŁKI ANTYKONCEPCYJNE TO PRZYNAJMNIEJ ZAOSZCZĘDZISZ SOBIE STRESU...
możesz być w ciąży, nie musisz, raczej nie jesteś, ale jest 2% szans że możesz być
Niektóre kobiety mają farta (jak szajajaba, gratuluję dziecka, piękny brzuszek )
W twoim przypadku byłby to niefart. Ale czy to na prawdę az tak ogromny problem unikać macania penisem waginy albo zainwestowac w pigułki?
a możesz ma wytłumaczyć po co łykać niepotrzebnie hormony skoro uprawiają petting i seksu nie planuja?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 17:40   #13
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Petting a ciaza

Żeby nie zajść w ciążę? Nie trzeba penetracji by mieć dzieci
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 17:42   #14
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Petting a ciaza

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Żeby nie zajść w ciążę? Nie trzeba penetracji by mieć dzieci
to juz lepiej prezerwatywe. Naprawde uwazasz, ze lykanie hormonów w wieku 17 lat tylko dlatego ze sie uprawia petting ma sens?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 10:04   #15
anima29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Petting a ciaza

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Poza tym ten płyn, który sie wydziela przed wytryskiem to płyn preejakulacyjny, płyn ejakulacyjny to inaczej sprema.
No ale ten plyn preejakulacyjny tez moze zaplodni czy raczej nie? Bo wiem ze tez ma w sobie plemniki ale niektorzy mowia ze one sa ''slepe'' i nie zdolne do zaplodnienia a inni ze one jednak moga zaplodnic?!
anima29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 10:11   #16
Marti18
Raczkowanie
 
Avatar Marti18
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 106
Dot.: Petting a ciaza

Nawet nie trzeba mieć jakiegoś wielkiego pecha, wystarczy niedoinformowanie w tym temacie i ciąża niechciana w drodze, gdyby chłopak dotykał w trakcie pettingu członkiem wejścia do pochwy już wtedy ryzyko niechcianej ciąży jest, pomimo tego że wytrysku nie było - wszystko ładnie pięknie pod kontrolą, ale jednak nie do końca, ponieważ przed wytryskiem pojawia się na ujściu cewki moczowej, czyli na żołędziu kropla śluzu z gruczołu Kophera w którym bardzo często znajdują się już plemniki zdolne do zapłodnienia.
__________________
.....
Marti18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 20:38   #17
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Petting a ciaza

szanse na ciążę niesamowicie małe
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 08:46   #18
Marti18
Raczkowanie
 
Avatar Marti18
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 106
Question Dot.: Petting a ciaza

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
szanse na ciążę niesamowicie małe
ale nie należy ich wykluczac
__________________
.....
Marti18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 15:59   #19
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Petting a ciaza

Cytat:
Napisane przez Marti18 Pokaż wiadomość
ale nie należy ich wykluczac
już nie siej paniki
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 08:00   #20
Marti18
Raczkowanie
 
Avatar Marti18
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 106
Cool Dot.: Petting a ciaza

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
już nie siej paniki
Mi się zdawało że to jest forum do pomocy a nie żartów
Po pierwsze nie należy w żadnym przypadku panikować bo jesteśmy tak stworzone, że okres się jeden dzień spóźnia a jedyne nasze tłumaczenie to ciąża;D
__________________
.....

Edytowane przez Marti18
Czas edycji: 2010-04-23 o 08:02
Marti18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 19:30   #21
zestresowana_xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 22
Dot.: Petting a ciaza

hey witam wszystkie dziewczyny. mam nadzieje ze mi cos poradzicie
dwa dni temu uprawialam z chlopakiem petting on byl bez majtek ja w majtkach . nie bylo zadnego wyttrysku ale zauwazylam ze jeszcze jak byl w majtkach pojawil sie plyn przed wytryskiem . po paru minutach wyjal penisa ale nie bylo zadnej spermy. pozniej zaczal dotykac mnie w miejscahc intymnych ale przez majtki nie wkladal rak za majtki


i mam do was wieelkie pytanie , czy w takim przypadku moge byc w ciazy?
i czy jak plyn przed wytryskiem byl na majtkach a on go dotknal za pare minut mnie to moge byc w ciazy ?

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

powtarzam bylam caly czas w majtkach

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Poza tym ten płyn, który sie wydziela przed wytryskiem to płyn preejakulacyjny, płyn ejakulacyjny to inaczej sprema.


czytalam ze w tym plynie jest bardzo malo plemnikow a jesli sa to jest ich bardzo malo ii nie sa w stanie zaplodnic kobiete !
zestresowana_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 19:42   #22
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Petting a ciaza

Cytat:
Napisane przez zestresowana_xd Pokaż wiadomość
hey witam wszystkie dziewczyny. mam nadzieje ze mi cos poradzicie
dwa dni temu uprawialam z chlopakiem petting on byl bez majtek ja w majtkach . nie bylo zadnego wyttrysku ale zauwazylam ze jeszcze jak byl w majtkach pojawil sie plyn przed wytryskiem . po paru minutach wyjal penisa ale nie bylo zadnej spermy. pozniej zaczal dotykac mnie w miejscahc intymnych ale przez majtki nie wkladal rak za majtki


i mam do was wieelkie pytanie , czy w takim przypadku moge byc w ciazy?
i czy jak plyn przed wytryskiem byl na majtkach a on go dotknal za pare minut mnie to moge byc w ciazy ?

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

powtarzam bylam caly czas w majtkach

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------





czytalam ze w tym plynie jest bardzo malo plemnikow a jesli sa to jest ich bardzo malo ii nie sa w stanie zaplodnic kobiete !
Skoro byłaś w majtkach, to obstawiam, że to będzie dziewczynka.
Gratulacje.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 19:52   #23
zestresowana_xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 22
Dot.: Petting a ciaza

prosze was o nie robienie sobie ze mnie zartow tylko o szczera pomoc. czy to prawda ze zajscie w ciaze jest znikome w takich warunkach jak przesdtawilam?
zestresowana_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 19:57   #24
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Petting a ciaza

Cytat:
Napisane przez zestresowana_xd Pokaż wiadomość
prosze was o nie robienie sobie ze mnie zartow tylko o szczera pomoc. czy to prawda ze zajscie w ciaze jest znikome w takich warunkach jak przesdtawilam?
Dobrze, już przestaję.
Nie, nie jest znikome - jest nierealne, spokojnie.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 20:00   #25
zestresowana_xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 22
Dot.: Petting a ciaza

naprawde jest nierealne ?
bardzo Ci dziekuje za odp
podnioslo mnie to na duchu bo tak bardzo sie boje ze moge byc w ciazy
zestresowana_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 20:03   #26
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Petting a ciaza

Cytat:
Napisane przez zestresowana_xd Pokaż wiadomość
naprawde jest nierealne ?
bardzo Ci dziekuje za odp
podnioslo mnie to na duchu bo tak bardzo sie boje ze moge byc w ciazy
Byłaś w bieliźnie, plemniki nie przeskoczą przez materiał i nie wślizgną Ci się do pochwy żeby pobiec do jajowodu i zapłodnić komórkę jajową.
Nie masz się czym martwić.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 20:06   #27
zestresowana_xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 22
Dot.: Petting a ciaza

czyli nie mam sie czym martwic

a poza tym moze nawet nie bylo zadnych plemikow bo moj chlopak twierdzi ze dlonie mial suche


Dziękujee za odp
zestresowana_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 19:49   #28
xxxtuniaaaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Petting a ciaza

Witam. Jestem tu po raz pierwszy, mam nadzieję że i mi pomożecie No więc mam 18 lat. Jestem z moim chłopakiem od ponad roku. W tym miesiącu po raz pierwszy spróbowalismy peetingu Stosunku jeszcze nie uprawialiśmy. Dodam że było to kilka dni po miesiączce która nastapiła po tym jak przestałam brac tabletki na opóźnienie miesiączkowania wypisane przez gin. Podczas peetingu mój chłopak był zabezpieczony bo ostroznosci nigdy za wiele jestem strasznie bojaźliwa co do tego typu spraw, jak większosc wz was nie chcem zostac młoda mamą. Raz się zdarzyło kiedy sie nie zabezpieczył ale byliśmy oboje w bieliznie jednak wkładał palce i nie jestem pewna czy może przypadkiem nie dotknął się o płyn preejekulacyjny który jak słyszałam ma w sobie plemniki. Miesiączka mi się spóźnia juz od 2 dni a zdarza sie to bardzo zadko bo raczej wypada na 26-28 dzien dzis jest juz dzien 30. Czy może to w jakis sposób oznaczac ciąze wiem ze to niby wykluczone ale ten jeden dzien bez zabezpieczenia wciąz mnie nurtuje. Czy może miesiączka spóźnia się od stresu gdyz nabyłam go sporo w tym miesiacu ? Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam
xxxtuniaaaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 20:03   #29
Shikinata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 876
Dot.: Petting a ciaza

Cytat:
Napisane przez zestresowana_xd Pokaż wiadomość
hey witam wszystkie dziewczyny. mam nadzieje ze mi cos poradzicie
dwa dni temu uprawialam z chlopakiem petting on byl bez majtek ja w majtkach . nie bylo zadnego wyttrysku ale zauwazylam ze jeszcze jak byl w majtkach pojawil sie plyn przed wytryskiem . po paru minutach wyjal penisa ale nie bylo zadnej spermy. pozniej zaczal dotykac mnie w miejscahc intymnych ale przez majtki nie wkladal rak za majtki


i mam do was wieelkie pytanie , czy w takim przypadku moge byc w ciazy?
i czy jak plyn przed wytryskiem byl na majtkach a on go dotknal za pare minut mnie to moge byc w ciazy ?

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

powtarzam bylam caly czas w majtkach

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------





czytalam ze w tym plynie jest bardzo malo plemnikow a jesli sa to jest ich bardzo malo ii nie sa w stanie zaplodnic kobiete !
Nie no to mnie zabiło po prostu na 100% jesteś w ciąży .O boże , żeby zajść w ciąże to musi dojść do penetracji pochwy , skoro byłaś w bieliźnie to chyba nic takiego nie zaszło , a wiec odpowiedz sobie sama .




Cytat:
Napisane przez xxxtuniaaaxxx Pokaż wiadomość
Witam. Jestem tu po raz pierwszy, mam nadzieję że i mi pomożecie No więc mam 18 lat. Jestem z moim chłopakiem od ponad roku. W tym miesiącu po raz pierwszy spróbowalismy peetingu Stosunku jeszcze nie uprawialiśmy. Dodam że było to kilka dni po miesiączce która nastapiła po tym jak przestałam brac tabletki na opóźnienie miesiączkowania wypisane przez gin. Podczas peetingu mój chłopak był zabezpieczony bo ostroznosci nigdy za wiele jestem strasznie bojaźliwa co do tego typu spraw, jak większosc wz was nie chcem zostac młoda mamą. Raz się zdarzyło kiedy sie nie zabezpieczył ale byliśmy oboje w bieliznie jednak wkładał palce i nie jestem pewna czy może przypadkiem nie dotknął się o płyn preejekulacyjny który jak słyszałam ma w sobie plemniki. Miesiączka mi się spóźnia juz od 2 dni a zdarza sie to bardzo zadko bo raczej wypada na 26-28 dzien dzis jest juz dzien 30. Czy może to w jakis sposób oznaczac ciąze wiem ze to niby wykluczone ale ten jeden dzien bez zabezpieczenia wciąz mnie nurtuje. Czy może miesiączka spóźnia się od stresu gdyz nabyłam go sporo w tym miesiacu ? Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam
Nie przejmuj się, to że okres się spóźnia nie znaczy , że jest się w ciąży , jest wiele przyczyn , np. stres, zmiana klimatu .Jak przestaniesz się zamartwiać , to na pewno się pojawi .

Edytowane przez Shikinata
Czas edycji: 2010-08-08 o 20:06
Shikinata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 20:05   #30
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Petting a ciaza

Cytat:
Napisane przez xxxtuniaaaxxx Pokaż wiadomość
Witam. Jestem tu po raz pierwszy, mam nadzieję że i mi pomożecie No więc mam 18 lat. Jestem z moim chłopakiem od ponad roku. W tym miesiącu po raz pierwszy spróbowalismy peetingu Stosunku jeszcze nie uprawialiśmy. Dodam że było to kilka dni po miesiączce która nastapiła po tym jak przestałam brac tabletki na opóźnienie miesiączkowania wypisane przez gin. Podczas peetingu mój chłopak był zabezpieczony bo ostroznosci nigdy za wiele jestem strasznie bojaźliwa co do tego typu spraw, jak większosc wz was nie chcem zostac młoda mamą. Raz się zdarzyło kiedy sie nie zabezpieczył ale byliśmy oboje w bieliznie jednak wkładał palce i nie jestem pewna czy może przypadkiem nie dotknął się o płyn preejekulacyjny który jak słyszałam ma w sobie plemniki. Miesiączka mi się spóźnia juz od 2 dni a zdarza sie to bardzo zadko bo raczej wypada na 26-28 dzien dzis jest juz dzien 30. Czy może to w jakis sposób oznaczac ciąze wiem ze to niby wykluczone ale ten jeden dzien bez zabezpieczenia wciąz mnie nurtuje. Czy może miesiączka spóźnia się od stresu gdyz nabyłam go sporo w tym miesiacu ? Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam
Proponuję się doedukować i poczytać, że nie ma czegoś takiego jak peeting.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.