farby "LONDA" - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-14, 08:03   #271
sofciaa
Zadomowienie
 
Avatar sofciaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 417
GG do sofciaa
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez krd Pokaż wiadomość
Mogę wstawić. Prawie idealnie radzi sobie z rudościami,a z tym po dekoloryzacji miałam największy problem. Myślę,że jeszcze jedno farbowanie i całkowicie pozbędę się tych pozostałych gdzieniegdzie jeszcze rudych pasemek. Zdjęcie jest świeżo około godzinę po farbowaniu,więc antenki trochę sterczą.
Proszę bardzo,może się komuś przyda jako zachęta albo przestroga.


Załącznik 4220821
Witajcie. Kiedyś byłam bardzo wierna Londzie, farbowałam kilka lat na czarno i kolor zawsze był głęboki, nie wypłukiwał się i nie nadwyrężał moich włosów. Później zachciało mi się zostać blondynką i to chyba jedna z gorszych decyzji w moim życiu. Poszłam do fryzjera, zrobiłam dekoloryzację. Z salonu wyszłam... dwie stówki uboższa i z włosami, że szkoda gadać... To było w grudniu, więc większość już odrosła, ścięłam te pokruszone włosy i zaczęłam przygodę z szamponami do 24/28 myć. Jednak nie mogę za nic trafić na ciemniejszy kolor (w blondzie mi kompletnie nie do twarzy), który wyglądałby przede wszystkim naturalnie! Niedawno odbiło mi i zachciałam być ruda. W końcu jesień i oczywiście efekt mnie kompletnie nie zadowala (zadowalał przez pierwsze 2 dni)... Kolor stał się zmyty, nierównomierny. Na to położyłam Joannę "mleczną czekoladę"... (dałam jej drugą szansę, bo poprzednią mnie zawiodła o czym napisałam w recenzji) i cóż... ledwo co coś wzięło.
Kolor, który wyszedł krd jest dla mnie idealny! Nie czarny, tylko naturalny ciemny popiel! I cóż... wniosek chyba jeden - powrócę do Londy - i lekcja wyciągnięta - lepiej nie eksperymentować z nieznanym
__________________
"W życiu nie chodzi o to jak mocno możesz uderzyć, ale o to jak mocno możesz dostać i dalej iść do przodu."

25.02.2011 [*] Aniołek

Co nie zabije...


17.01.2012 Córcia
sofciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 09:12   #272
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez sofciaa Pokaż wiadomość
Witajcie. Kiedyś byłam bardzo wierna Londzie, farbowałam kilka lat na czarno i kolor zawsze był głęboki, nie wypłukiwał się i nie nadwyrężał moich włosów. Później zachciało mi się zostać blondynką i to chyba jedna z gorszych decyzji w moim życiu. Poszłam do fryzjera, zrobiłam dekoloryzację. Z salonu wyszłam... dwie stówki uboższa i z włosami, że szkoda gadać... To było w grudniu, więc większość już odrosła, ścięłam te pokruszone włosy i zaczęłam przygodę z szamponami do 24/28 myć. Jednak nie mogę za nic trafić na ciemniejszy kolor (w blondzie mi kompletnie nie do twarzy), który wyglądałby przede wszystkim naturalnie! Niedawno odbiło mi i zachciałam być ruda. W końcu jesień i oczywiście efekt mnie kompletnie nie zadowala (zadowalał przez pierwsze 2 dni)... Kolor stał się zmyty, nierównomierny. Na to położyłam Joannę "mleczną czekoladę"... (dałam jej drugą szansę, bo poprzednią mnie zawiodła o czym napisałam w recenzji) i cóż... ledwo co coś wzięło.
Kolor, który wyszedł krd jest dla mnie idealny! Nie czarny, tylko naturalny ciemny popiel! I cóż... wniosek chyba jeden - powrócę do Londy - i lekcja wyciągnięta - lepiej nie eksperymentować z nieznanym
Aha. No ale skoro nakładałaś farby na rozjaśnione włosy rozumiem, że zrobiłaś sobie repigmentację? Bo jeśli nie, to nic dziwnego, że nie byłaś zadowolona z efektów...
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 10:32   #273
sofciaa
Zadomowienie
 
Avatar sofciaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 417
GG do sofciaa
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Aha. No ale skoro nakładałaś farby na rozjaśnione włosy rozumiem, że zrobiłaś sobie repigmentację? Bo jeśli nie, to nic dziwnego, że nie byłaś zadowolona z efektów...
Oczywiście, że robiłam. Mimo to kolor nie łapał równomiernie i szybko zmatowiał i stracił blask.
Na dniach zakupię ten Ciemny Popielaty Blond. Mam nadzieję, że dobrze pokryje. Nie dopuszczam myśli, że mogłabym się zawieść na Londzie
__________________
"W życiu nie chodzi o to jak mocno możesz uderzyć, ale o to jak mocno możesz dostać i dalej iść do przodu."

25.02.2011 [*] Aniołek

Co nie zabije...


17.01.2012 Córcia
sofciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 17:02   #274
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez sofciaa Pokaż wiadomość
Oczywiście, że robiłam. Mimo to kolor nie łapał równomiernie i szybko zmatowiał i stracił blask.
Na dniach zakupię ten Ciemny Popielaty Blond. Mam nadzieję, że dobrze pokryje. Nie dopuszczam myśli, że mogłabym się zawieść na Londzie
Aaa, no chyba, że tak Bo większość osób tego nie robi Życzę powodzenia w dążeniu do upragnionego koloru i oby Londa wyszła ładnie
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 17:58   #275
sofciaa
Zadomowienie
 
Avatar sofciaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 417
GG do sofciaa
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Aaa, no chyba, że tak Bo większość osób tego nie robi Życzę powodzenia w dążeniu do upragnionego koloru i oby Londa wyszła ładnie
Dziękuję
Dziś zakupiłam ten ciemny popielaty blond
Jakoś w następnym tygodniu pewnie zrobię Jestem dobrej myśli
__________________
"W życiu nie chodzi o to jak mocno możesz uderzyć, ale o to jak mocno możesz dostać i dalej iść do przodu."

25.02.2011 [*] Aniołek

Co nie zabije...


17.01.2012 Córcia
sofciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 18:11   #276
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
chyba dostałam złą ulotkę bo napisane jest 30 minut a na obrazku jest 50 minut to ile powinno się ją trzymać ?
całkiem możliwe, że jest 30 minut na odrostach, po czym na 20 min na resztę włosów
nie wiem, nie czytam ulotki Londy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 20:02   #277
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
całkiem możliwe, że jest 30 minut na odrostach, po czym na 20 min na resztę włosów
nie wiem, nie czytam ulotki Londy
no wlasnie nie.. napisane jest 20 minut odrosty i 10 minut reszta a na obrazku jest 25 minut odrosty i 25 minut całość
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 21:56   #278
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: farby "LONDA"

hej dziewczyny moze wy mi poradzicie jestem po dekoloryzacji i wlosy mam w odcieniu cieplego brazu jednak w sloncu maja odcien rudego ktory strasznie mnie denerwuje i zle sie z nim czuje i jedna z wizazanek poradzila mi uzycie ciemnego popielatego blondu londy bo podobno dobrze radzi sobie z rudosciami tylko zastanawiam sie czy nie wyjda ciemne wlosy a nie chce byc znowu czarna jesli ktoras z was wie to prosze odp przesylam zdj w sztucznym swietle i dziennym :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6202.jpg (76,4 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6190.jpg (117,4 KB, 91 załadowań)
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 11:04   #279
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: farby "LONDA"

Farbowałam dziś perłowym blondem. Trzymałam 20 minut odrosty i 20 na całość. Kolor wyszedł bardzo ładny. Odrosty ( popielaty- mysi blond ) ufarbowane idealnie To jest pierwsza farba która dała sobie rade i naprawdę rozjaśniła mi włosy. Jak na razie to mój ulubieniec. To bardzo bezpieczna farba myślę że nie da się nią zrobić krzywdy
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 16:13   #280
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: farby "LONDA"

hej. ja rowniez ufarbowalam 12/9 -perlowy blond i jestem b.zadowolona z koloru. odrosty sa zafarbowane nie na cieplo jak np przy majirelu i calosc tez super... jednak kolor nie jest jasniutkim blondem, to raczej jasny blond stad moje pytanie o inne blondy z londy czy ktoras z was uzywala innych odcieni i innej serii z kolorow blond? bede wdzieczna za relacje
pozdrowienia
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 18:04   #281
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
Farbowałam dziś perłowym blondem. Trzymałam 20 minut odrosty i 20 na całość. Kolor wyszedł bardzo ładny. Odrosty ( popielaty- mysi blond ) ufarbowane idealnie To jest pierwsza farba która dała sobie rade i naprawdę rozjaśniła mi włosy. Jak na razie to mój ulubieniec. To bardzo bezpieczna farba myślę że nie da się nią zrobić krzywdy
jeeee kolejna zadowolona z mojej ulubionej farby
Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
hej. ja rowniez ufarbowalam 12/9 -perlowy blond i jestem b.zadowolona z koloru. odrosty sa zafarbowane nie na cieplo jak np przy majirelu i calosc tez super... jednak kolor nie jest jasniutkim blondem, to raczej jasny blond stad moje pytanie o inne blondy z londy czy ktoras z was uzywala innych odcieni i innej serii z kolorow blond? bede wdzieczna za relacje
pozdrowienia
u mnie wychodzi ten odcień bardzo jasno, możesz zobaczyć w moim albumie

co do innych odcieni - farbowałam szampańskim blondem i wyszło trochę cieplej niż po perłowym ładnie, ale cieplej i dlatego zrezygnowałam z niej, bo w chłodniejszych odcieniach lepiej się czuję
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 18:46   #282
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: farby "LONDA"

wychodzi super u Ciebie, ale pewnie masz swoje jasniejsze wlosy albo na jasniejsze nakladalas... a jak to mowia "farba farby nie rozjasni" i chyba dlatego u mnie tylko zmienia sie odcien blondu w zaleznosci od farby
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 18:48   #283
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
wychodzi super u Ciebie, ale pewnie masz swoje jasniejsze wlosy albo na jasniejsze nakladalas... a jak to mowia "farba farby nie rozjasni" i chyba dlatego u mnie tylko zmienia sie odcien blondu w zaleznosci od farby
swoje mam dość jasne, rzeczywiście
i tak farbuję tylko odrosty
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 05:47   #284
Cathe_Elen
Raczkowanie
 
Avatar Cathe_Elen
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 223
Dot.: farby "LONDA"

Mnie 12/9 wychodzi bardzo jasno i chłodno. Niestety mój aparat przyciemnia mi włosy, ale efekt możecie zobaczyć w moim albumie.
Ja jestem z tej farby bardzo zadowolona.
Cathe_Elen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 21:31   #285
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: farby "LONDA"

ja powiem jaki to kolor za tydzień :P u mnie wszytskie farby po paru dniach zmieniają kolor na dużo jaśniejszy i czuje że z tą farbą może być podobnie... Póki co to jedyna farba która zrobiła mi jasne chłodne odrosty .. inne farby robiły mi rudo - pomarańczowe... w słońcu włosy bardzo jasne są, a w sztucznym świetle takie siwe( szare) lekko
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 21:32   #286
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
ja powiem jaki to kolor za tydzień :P u mnie wszytskie farby po paru dniach zmieniają kolor na dużo jaśniejszy i czuje że z tą farbą może być podobnie... Póki co to jedyna farba która zrobiła mi jasne chłodne odrosty .. inne farby robiły mi rudo - pomarańczowe... w słońcu włosy bardzo jasne są, a w sztucznym świetle takie siwe( szare) lekko
tylko się nie przestrasz jak po 2-3 tygodniach zacznie rudzieć na odroście
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 10:21   #287
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: farby "LONDA"

ja farbuje co 4 tygodnie ... używam też fioletowego szamponu więc nie będzie tak źle
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 10:23   #288
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
ja farbuje co 4 tygodnie ... używam też fioletowego szamponu więc nie będzie tak źle
on raczej na niewiele się zdaje w tym przypadku, ale spróbuj, może u Ciebie będzie inaczej

a to, że rudzieje to również mi nie przeszkadza, bo farbuję właśnie co 3 tygodnie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 18:09   #289
kamusia510
Raczkowanie
 
Avatar kamusia510
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk okolice Katowic
Wiadomości: 125
Dot.: farby "LONDA"

Ja również jestem fanka Londy 12/9 ! Jak na razie nie zamienię jej na żadną inna. Bo po co zmieniać jak jest dobrze
__________________


13.09.2009 <3 Matiś


kamusia510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 23:07   #290
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: farby "LONDA"

12/9 rudzieje na odroscie? ;//// szkodaaaa zob jak bedzie u mnie....
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 07:26   #291
sofciaa
Zadomowienie
 
Avatar sofciaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 417
GG do sofciaa
Dot.: farby "LONDA"

Hej

Ufarbowałam tym ciemnym popielatym blondem kilka dni temu. Chciałam poczekać z wydaniem osądu kilka dni.
Oczywiście na 'dzień dobry' faktycznie kolor wyszedł dość ciemny, prawie można powiedzieć czarny. Jednak nie wpadałam w panikę. Po kilku dniach mycia, ładnie się wypłukał i może nie jest to jakaś znaczna popiel, ale efekt jest dość w pytkę Bardziej mi przebija na brązowo/popielato (pół na pół) - ale przypominam, że kładłam na włosy pofarbowane ok 2 tyg wcześniej na rudo. Po rudym śladu nie zostało - chociaż po zmyciu farby widziałam te ciepłe tony na włosach, ale jak napisałam wcześniej z kilkoma myciami jest ok.
Ogólnie jestem zadowolona.
__________________
"W życiu nie chodzi o to jak mocno możesz uderzyć, ale o to jak mocno możesz dostać i dalej iść do przodu."

25.02.2011 [*] Aniołek

Co nie zabije...


17.01.2012 Córcia
sofciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 07:31   #292
Cathe_Elen
Raczkowanie
 
Avatar Cathe_Elen
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 223
Dot.: farby "LONDA"

To super, że jesteś zadowolona z farbowania. Pochwalisz się efektem?
Cathe_Elen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 15:24   #293
sofciaa
Zadomowienie
 
Avatar sofciaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 417
GG do sofciaa
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez Cathe_Elen Pokaż wiadomość
To super, że jesteś zadowolona z farbowania. Pochwalisz się efektem?
Jak robię aparatem zdjęcie, to wychodzi mi ciemniej niż jest rzeczywistości, ale coś pomodzę i myślę, że na dniach wrzucę
__________________
"W życiu nie chodzi o to jak mocno możesz uderzyć, ale o to jak mocno możesz dostać i dalej iść do przodu."

25.02.2011 [*] Aniołek

Co nie zabije...


17.01.2012 Córcia
sofciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 17:51   #294
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
12/9 rudzieje na odroscie? ;//// szkodaaaa zob jak bedzie u mnie....
tak może się zdarzyć w miarę spierania farby
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 07:31   #295
Cathe_Elen
Raczkowanie
 
Avatar Cathe_Elen
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 223
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tak może się zdarzyć w miarę spierania farby
Mi rudziały tylko po pierwszym farbowaniu. Po kolejnych zero rudości.
No... Mooooże w jakimś dziwnym sztucznym świetle.
Cathe_Elen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 09:52   #296
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez Cathe_Elen Pokaż wiadomość
Mi rudziały tylko po pierwszym farbowaniu. Po kolejnych zero rudości.
No... Mooooże w jakimś dziwnym sztucznym świetle.
U mnie zdarzyło się kilka razy, ale zwykle kiedy używałam jakiegoś innego szamponu
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 13:22   #297
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: farby "LONDA"

Ja mam po londzie teraz prawie pomarańczowy odrost... Na szczęście mocno widać to tylko w centrach handowych (światło) i przed umyciem włosów (ale żeby nie było widać muszę codziennie myć głowę...). Dam londzie jeszcze jedną szansę...
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 15:26   #298
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez chryja_bez_ryja Pokaż wiadomość
Ja mam po londzie teraz prawie pomarańczowy odrost... Na szczęście mocno widać to tylko w centrach handowych (światło) i przed umyciem włosów (ale żeby nie było widać muszę codziennie myć głowę...). Dam londzie jeszcze jedną szansę...
może spróbuj palette c10?
ja spróbowałam i kolor był od razu czysty, jasny i ładnie schodził
też ma wodę 9%
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 21:12   #299
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: farby "LONDA"

to spróbuję palette w sumie jeszcze nic nie kupiłam i jestem otwarta na propozycje
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 21:47   #300
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez chryja_bez_ryja Pokaż wiadomość
to spróbuję palette w sumie jeszcze nic nie kupiłam i jestem otwarta na propozycje
znalazłam fotkę po c10, jeszcze z bloga ale możesz zobaczyć jak wzięło odrost
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (26,7 KB, 132 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-01 09:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.