wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-12, 01:13   #3241
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Dziewczyny, a czy buty w CCC można wymienić na większe (kupione stacjonarnie)?
Jeśli tak to w jakim terminie?
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 06:17   #3242
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Napewno mozna zwracac, ale nie pamietam czy 7 dni czy wiecej. Wejdz na ich strone, moze tam pisze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 06:28   #3243
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;66071421]Dziewczyny, jak jest z jakością butów Lasocki z CCC?
Szczerze przyznam, jeszcze nie mam od nich żadnych butów, a mają dość fajne botki na jesień.
Słyszałam też dość dużo negatywnych komentarzy odnośnie reklamacji.[/QUOTE]
Jestem jedyną osobą jak widać, która się niepochlebnie wyrazi na ich temat.
Miałam buty letnie, powiedzmy sandałki i przy palcach po bokach z obu stron zaczęła Pekac podeszwa ( w miejscu gdzie zaczynało się wycięcie na palce).

Oddałam do reklamacji i po prostu mi je skleili, oczywiście zaraz zrobiło się to samo

Mieliśmy w tym czasie kilka innych par i ja i mama i inni członkowie rodziny i z wszystkimi było coś nie tak

Być może faktycznie teraz jakość się poprawiła, bo fakt tamto było ładnych parę lat temu, ale ja już tych butów nie kupię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 11:49   #3244
Nieoficjalnie
Zakorzenienie
 
Avatar Nieoficjalnie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 430
Dot.: Kozaki na chudą łydkę

czy ktoś kupował kozaki na szczupłą łydkę na necie i może podzielić się linkiem?
__________________
Tydyrytkom
Nieoficjalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 07:17   #3245
a1l1abasterka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 6
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

No niestety czasami tak jest jak się kupuje w niepewnych sklepach i bardzo tanio. Miałam kilka razy podobne sytuacje, dlatego teraz wolę wydać nieco więcej pieniędzy i kupić coś oryginalnego . Oczywiście zawsze jest prawdopodobieństwo że coś się stanie i buty szybko to będą nadawały się wyłącznie do kosza ale w zdecydowanej większości przypadków nie ma z tym żadnego kłopotu . Dlatego moim zdaniem lepiej jest trochę więcej wydawać a mieć buty na dłużej niż co po chwila denerwować się z powodu ich słabej jakości
a1l1abasterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 11:13   #3246
omod
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

?
omod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-18, 04:11   #3247
koter11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Model butów

Zna ktoś nazwę albo wie gdzie kupić takie buty ?

http://pics.tinypic.pl/i/00830/ddljkgvblmx8.png
koter11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-18, 10:07   #3248
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Model butów

zdjęcie nie zdradza żadnych znaczków (marki), model też mi nic nie mówi.
szukaj w kategorii worker boots lub po prostu ankle boots
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 09:36   #3249
Heliodora85
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Hej,

możecie polecić jakiś dobry sklep z kaloszami, najlepiej aby była tam marka Hunter.
Heliodora85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 12:13   #3250
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

office schoes

(kupowałam gdzie indziej, ale tamten sklep a najgorszą obsługę klienta na świecie. schaffa wysyłała mi kalosze, mimo zapewnień o 2 dniowym terminie, jakieś 3 miesiące. ostatecznie zamówienie i tak było niekompletne, a żeby zaoszczędzić sobie nerwów zrezygnowałam z dalszego oczekiwania na braki)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 15:59   #3251
tequilav
Przyczajenie
 
Avatar tequilav
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Talking Dot.: Kozaki na chudą łydkę

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
No i już widzę, ze mam problem. Mam chudą łydkę i kozaki "wiszą"i sterczą. W CCC niedrogie ze skory za 199 już odpadły.Wiem jeszcze jesień, ale chciałabym wcześnie. Są jakies firmy (tak do 300zł) które produkuja dosyc wąskie Typ ficerki.Ocieplane
Ja mam dokładnie taki sam problem ;/ Strasznie lubię kozaki za kolano i kiedyś nigdy nie mogłam takich znaleźć. A kozaki przed kolano to już wgl dramat....

W końcu udało mi się znaleźć piękne zamszowe kozaki za kolano w ccc. Ostatnio zamówiłam sobie kozaki na deezee - tam są podane wymiary i zauważyłam że mają dużo propozycji kozaków dla osób ze szczupłą łydką. Niestety nie każde z tych butów są dobrej jakości, jedne które zamówiłam były super, a w drugich nie da się chodzić, nie zwróciłam ich na czas bo są tak piękne iż miałam nadzieję, że się jakoś do nich przyzwyczaję, ale niestety po pierwszym spacerze stwierdziłam że bez szans....
tequilav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-28, 14:54   #3252
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dobre buty na zimę

Hej, czy macie do polecenia jakieś ładne i dobre buty zimowe w cenie poniżej 300zł- ~200zł? Myślałam o workerach tego typu: http://lb5.dstatic.pl/images/2712557...snabuty-pl.jpg tylko w kolorze czarnym. Gdzie rozpocząć poszukiwania?
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-30, 22:30   #3253
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Dobre buty na zimę

Cytat:
Napisane przez vyenna Pokaż wiadomość
Hej, czy macie do polecenia jakieś ładne i dobre buty zimowe w cenie poniżej 300zł- ~200zł? Myślałam o workerach tego typu: http://lb5.dstatic.pl/images/2712557...snabuty-pl.jpg tylko w kolorze czarnym. Gdzie rozpocząć poszukiwania?
ccc
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 14:13   #3254
Natalka1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 38
Szpilki parkietowe

Hej mam do was pytanie czy istnieją szpilki parkietowe chodzi mi o tego typu buty np

http://unique1.home.pl/obuwie/09092013/51/1.jpg

14 cm w których można przelatać wygodnie np dwugodzinny spacer czy zakupy w galerii? Bo ja z racji że jestem dość niska około 174 175 cm zawsze dodaję sobie conajmniej 9 10 cm ? mam dwie pary obie po 14 cm jedne z 2013 roku kupione w sklepie centro drugie ze sklepu andypola.pl kupione kilka miesięcy temu i po około godzinie uciskają mnie po boku przy małych palcach obydwie pary, zauważyłam że nie wiem czemu ale tak mam w wielu rodzajach butów a najbardziej właśnie w szpilkach czy czółenkach że włożę są ok a pochodzę z godzinę i cisną mnie niemiłosiernie po bokach przy małym palcu. Jak wy sobie z tym radzicie? Dzięki za odpowiedzi
Natalka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 08:41   #3255
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Heliodora85 Pokaż wiadomość
Hej, ponieważ nikt mi nie pomógł postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i trafiłam na to xxx Wiadomo że czarne klasyki najlepsze ale czy któraś z Was korzystała z tego sklepu i może wyrazić jakąś opinie?
https://www.zalando.pl/obuwie-damski...q=hunter&o=121

poszukaj kodu rabatowego na wątku o zniżkach i wyjdą w tej samej cenie, ale pewne

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Natalka1991 Pokaż wiadomość
Hej mam do was pytanie czy istnieją szpilki parkietowe chodzi mi o tego typu buty np

http://unique1.home.pl/obuwie/09092013/51/1.jpg

14 cm w których można przelatać wygodnie np dwugodzinny spacer czy zakupy w galerii? Bo ja z racji że jestem dość niska około 174 175 cm zawsze dodaję sobie conajmniej 9 10 cm ? mam dwie pary obie po 14 cm jedne z 2013 roku kupione w sklepie centro drugie ze sklepu andypola.pl kupione kilka miesięcy temu i po około godzinie uciskają mnie po boku przy małych palcach obydwie pary, zauważyłam że nie wiem czemu ale tak mam w wielu rodzajach butów a najbardziej właśnie w szpilkach czy czółenkach że włożę są ok a pochodzę z godzinę i cisną mnie niemiłosiernie po bokach przy małym palcu. Jak wy sobie z tym radzicie? Dzięki za odpowiedzi
bo to nie są buty na codzień tylko na okazje
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-12-15 o 07:30 Powód: Link w cytacie.
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 13:06   #3256
Natalka1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 38
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

no ok tylko pisałam nie na codzien tylko np dwugodzinny spacer albo czasami do galerii, więc w takim razie skąd ten ból małych palców po bokach? w takim razie jak używać takich butów? mówisz że na okazje? a np wesele to cała noc tańczenia więc też by bolały przy palcach, wkładam są super pochodzę godzinę to bolą przy palcach, a drugie mam z kolei jakieś 11 cm i mega wygodne ale z kolei lewa stopa po niedługim czasie strasznie boli w środku podeszwy tak jak by że muszę ściągnąć bo czuję jakby skurcz mega nie przyjemne uczucie
Natalka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 16:05   #3257
NauczycielOligo4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Poszukiwane buty - nietypowa sprawa! Proszę o pomoc!

Witam serdecznie

Na początek - jeśli piszę w złym dziale, przepraszam i proszę o poprawkę

Moja sprawa, jak już wspomniałam w temacie, jest dość nietypowa. Otóż uczę chłopca z niepełnosprawnością intelektualną, który jest fanem Justina Biebera (o zgrozoxD). Uczeń ten zachorował na punkcie butów owego piosenkarza i każda moja lekcja zaczyna się od "kurdeee, no gdzie ja mogę znaleźć nazwę tych butów?????" Na jednej lekcji nawet próbowałammu pomóc, jednak bezskutecznie. Jako, że fanką Biebera bynajmniej nie jestem, zwracam się do Was forumowicze Czy pomożecie mi znaleźć model, markę chociaż, tych oto butów? Podaję link do teledysku, w którym "zdobią" stópki gwiazdy;D

https://www.youtube.com/watch?v=pbn3gypQRV4

Wiem tyle, że klip jest z 2013r., więc model jest już lekko zaprzeszły... No i dowiedziałam się już, że piosenkarz lubuje się w marce Supra. Będę wdzięczna za każdą pomoc
NauczycielOligo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 17:03   #3258
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

@natalka1991
ucisk wynika zapewne z kiepskiej jakości wykonania butów - materiał wierzchni jest sztuczny i sztywny (prawdziwa skóra pracuje, dopasowuje sie do stopy, pcv - nie). wysoki obcas tez robi swoje - stopa sie zsuwa i uciska po bokach, ot czysta fizyka.
natomiast estetycznie - buty na takim kopycie nadają sie tylko do tańca na rurze. jesli masz kompleks na punkcie niewielkiego wzrostu i nie potrafisz przekuć tego w swój atut, postaw na klasyczna szpilkę bez tego okropnego koturna. lżejsza, a też doda te brakujące cm (rozumiem ze 10 cm to nie 14, ale estetyka tez robi swoje, a w przypadku tych kopyt, nie widzę szansy, aby ktoś uznał cie za w nich za babkę z klasa)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-01, 23:43   #3259
Natalka1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 38
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

po pierwsze, mam kompleks z powodu około 175 wzrostu, chciałabym mieć ze 182 185 jak laski w top model, po drugie mam stopę 42 43 niestety takie geny matka przy 160 ma 40 ojciec przy 176 45 brat przy 180 47, więc stopy musiałam odziedziczyć spore, więc 14 cm raz że dodaje mi wzrostu a dwa że stopa przez tą wysokość wydaje się znacznie mniejsza, kombinuję na różne sposoby np kapelusz kolejne kilka cm w górę, ale jednak nie do wszystkiego pasuje i np na plaży widać mój nieduży wzrost, ciało mam ok w mojej opinii szczupła ramiona węższe od bioder, ale niestety ten wzrost wszystko psuje, druga sprawa chciałam sobie kupić muszkieterki bez zamka pisałam już o tym ale nie kupiłam gdyż dalej boję się czy dam rade je założyć, mam dość wysokie podbicie ale podobno tego typu buty się wkłada jakoś rozwinięte jak skarpetkę i rozwija na nodze czy coś? sama nie wiem, pozdrawiam
Natalka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-02, 07:08   #3260
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Kozaki na chudą łydkę

Jesli zalezy Ci na wygodnych butach na szpilce to niestety tutaj cena idzie z jakoscia. Mam szpilki z lasockiego, wojasa i badury i najwygodniejsze sa z badury, serio po weselu nawet mnie nogi nie bolaly, gdzie wczesniej zawsze bolalo mnie srodstopie. Wszystko to kwestia jakosci i dobrego wyprofilowania buta. Jest jeszcze opcja koturn i obcasow slupkow, ale jesli piszesz ze masz duza stope to te typy moga wygladac niekorzystnie. Tak jak poprzedniczka uwazam ze nalepiej zainwestuj w klasyczne czarne szpilki dobrej jakosci niz buty na platformie bo tez beda Ci noge powiekszac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 08:46   #3261
Natalka1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 38
Dot.: Kozaki na chudą łydkę

więc tak kupiłam te

http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...rgeting/criteo

42 a wyglądają na jakieś 39 bardzo zgrabne, a 14 cm na platformie właśnie zgrabnie wyglądają jak patrze bokiem w lustrze pomniejszają nogę, a co do badury czy innych firm to tam tylko maks 41 a głównie 40 to kpina więc odpada, co do butów na słupkach kupiłam w h&m w lecie sandałki na 12,5 cm słupku karmelowe rozmiar 41 są dobre, jedynie cierpnie mi noga w nich jak długo siedzę podczas chodzenia jest ok podobne do tych

http://allani.pl/zdjecie/sandaly-na-platformie/3340610

nawet nie wiem czy nie te same i wyglądają też bardzo zgrabnie na nodze, więc po prostu widzę że obcas od 12 cm mi ładnie stopy skraca optycznie, wyjątek te buciki z deichmann 9 cm a klasyczne czarne szpilki mam 10 cm i one się wydają duże właśnie, a co do pytania o muszkieterki to może ktoś pomoże? chodzi mi o muszkieterki wciągane wąskie bez zamka jak to się ubiera

http://lb5.dstatic.pl/images/26951113/I520x520.jpg

tego typu przecież widać że to jest minimalnie szersze od jej nogi, na logikę nikt by nie dał rady tego włożyć więc to się jakoś odwija jak skarpetkę do samego dołu czy jak? bo jak dla mnie włożenie tego jest nierealne, a bardzo bym chciała kupić, tylko przez to się cykam czy dam rade założyć
Natalka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 13:08   #3262
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

175 to nie jest niski wzrost. to wyżej niż średnia krajowa - szczupła sylwetka doda ci optycznie więcej niż dziwkowata szpilka na kopycie (nazywajmy rzeczy po imieniu), a wg mnie taki wulgarny koturn dużej stopy nie zmniejszy.
modelki tez maja duże stopy (naomi campbell to chyba nawet 43/44, w kazdym razie znana była z bdużej stopy) i żadna z nich nie wybiera obuwia rodem z sexshopu, nie tylko dlatego, że ubierają się bardziej stylowo, ale również dlatego, że taki wybór zaburza proporcje sylwetki. nawet jeżeli wybierają koturn, to niższy, lekko zaokrąglony czubek, ładnie wycięte.

na twoim miejscu nie sugerowałaby sie też konkretna wysokością obcasa - to but optycznie robi stopę. nie deprecjonując, deichmann... no cóż... na niemieckim rynku, z którego się ta firma wywodzi, to bardzo przeciętna półka. w polsce te buty cieszą się niezrozumiała dla mnie popularnością, bo jakość i wzornictwo totalnie nie spełniają moich oczekiwań.

muszkieterki zaś ubiera sie jak skarpetę - wsuwasz stopę, podciągasz cholewke, troczek przytrzymuje ja w miejscu. ot filozofia.
wyobraź sobie skarpetę-zakolanówke. jesli nie chcesz zamka czyli celujesz w miękki but (one tak ładnie stoją tylko na zdjęciu), masz tylko jedna drogę do wyboru - od góry.
czy przejdzie ci to przez podbicie? nie ma uniwersalnej stopy i uniwersalnego buta - trzeba mierzyć.

a i PS - używaj znaków przestankowych, bo ciężko cię zrozumieć
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 15:28   #3263
Natalka1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 38
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

co do szpilek ok poradzę sobie, a co do muszkieterek to jest tak jak myślałam? że te bez zamka się odwija na sam dół wkłada stopę w odwinięty but i rozwija tak?
Natalka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 16:11   #3264
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

dziewczyno, czy ty serio nie wiesz jak się zakłada skarpetę?
no miej litość... aż tak!?
twoje pytanie czytam na forum po raz 4 czy 5 i po raz 4 czy 5 dostajesz taką samą odpowiedź - twoja sprawa czy sobie nogawkę wywiniesz, zrolujesz czy złożysz w harmonijkę, żeby ci było prościej. może akurat jest ona na tyle elastyczna, że nie trzeba tego robić. w dalszym ciągu robisz to samo - NOGĘ WKŁADASZ W OTWÓR U GÓRY I ZSUWASZ NA SAM DÓŁ, NASTĘPNIE PODCIĄGASZ NOGAWKĘ. innej opcji nie ma.

aha - i serio mówię o tych znakach przestankowych.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 18:19   #3265
Natalka1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 38
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

nie czepiaj się mnie co ja ci zrobiłam? chciałam tylko uzyskać poradę, a skarpety zakolanówki umiem zakładać jasne że tak tyle że to nie są skarpetki ale buty, na pewno są sztywniejsze od skarpetek tak mi sie przynajmniej na logikę wydaje bo przecież mają np twardą podeszwę i naciąganie niewłaściwe może oderwać cholewkę od dołu buta martwi mnie jedynie to że mam grubą łydkę bo około 35 36 obwód więc nie wiem czy wejdę w nie.
Natalka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-02, 22:39   #3266
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

4 razy pytasz, 4 razy dostajesz ta sama odpowiedz.
cholewka w muszkieterach jest miękka jak skarpeta, stad troczek, który trzyma ją w miejscu (czyli nie opada)
że twoja noga się w taki but zmieści - sorry - tego nikt ci nie zagwarantuje
trzeba mierzyć (ale to już też było powiedziane)

i nie czepiam sie. tylko wyjść z podziwu nie mogę, że to wciąż nie jest jasne. sorry...
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 13:35   #3267
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
4 razy pytasz, 4 razy dostajesz ta sama odpowiedz.
cholewka w muszkieterach jest miękka jak skarpeta, stad troczek, który trzyma ją w miejscu (czyli nie opada)
że twoja noga się w taki but zmieści - sorry - tego nikt ci nie zagwarantuje
trzeba mierzyć (ale to już też było powiedziane)

i nie czepiam sie. tylko wyjść z podziwu nie mogę, że to wciąż nie jest jasne. sorry...
gratuluje Ci cierpliwości
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 15:17   #3268
Natalka1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 38
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

uwielbiam to w polaczkach, że nie pomogą ale tylko się będą z kogoś nabijać jak karambajka czy jak ci tam nie masz nic do powiedzenia to się zamknij i rób obiad dla rodziny, albo zrób tam dobrze sobie
Natalka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 16:18   #3269
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Natalka1991

Proszę grzeczniej i powściagnać emocje.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-11-03 o 16:29
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-03, 16:20   #3270
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Natalka1991 Pokaż wiadomość
uwielbiam to w polaczkach, że nie pomogą ale tylko się będą z kogoś nabijać jak karambajka czy jak ci tam nie masz nic do powiedzenia to się zamknij i rób obiad dla rodziny, albo zrób tam dobrze sobie
Mogłabym pomóc, ale nie widzę sensu, abym powtarzała coś co zostało powiedziane jasno i bardzo klarownie przez poprzedniczkę. Co do reszty Twojego komentarza - nie będę się nawet odnosić - jak dla mnie wiele wyjaśnia. Życzę Ci udanych spacerków w 15 cm butach po galeriach, a ja wracam "do robienia obiadu".

Edytowane przez karambajka
Czas edycji: 2016-11-03 o 16:28
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-08 18:10:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.