Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-30, 08:23   #1
brunetka1987
Raczkowanie
 
Avatar brunetka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 106

Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ??


Nie zauważyłam tego tematu więc go sugeruję jak już by był to przesuncie go do wątku Po jakim czasie uprawiacie sex z nowym facetem, ???????czy jak dopiero coś poczujecie czy nie jak was np pociąga, chcecie go spróbować ?! Rozumie dzieczyny młodsze poniżej 20lat ale powyżej 20 lat??? Ja pierwszy raz z robiłam z chłopakiem po 2 l;atach znajomość potem nie miałam żadnego więc on był 1 i jak narazie ostatni heheh a lubię sex więc myśle że to temat idealny by go rozwinąć jakie są waszę opinię na ten temat !!!

Edytowane przez brunetka1987
Czas edycji: 2009-01-30 o 08:34
brunetka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 08:44   #2
Lady_kejsi
Raczkowanie
 
Avatar Lady_kejsi
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Po prawej okno, po lewej łóżko...
Wiadomości: 222
Dot.: Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ??

Na to nie ma reguły, uważam , ze potrzeba najpierw poznać faceta dobrze, a z drugiej strony z moim TŻ mieliśmy swój pierwszy raz zanim jeszcze byliśmy ze sobą
__________________
C a p o e i r a m e u a m o r . . .


Kocham od początku
'każdy nowy dzień zaczyna się głęboką nocą'
Lady_kejsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 08:51   #3
brunetka1987
Raczkowanie
 
Avatar brunetka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 106
Dot.: Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ??

Cytat:
Napisane przez Lady_kejsi Pokaż wiadomość
Na to nie ma reguły, uważam , ze potrzeba najpierw poznać faceta dobrze, a z drugiej strony z moim TŻ mieliśmy swój pierwszy raz zanim jeszcze byliśmy ze sobą
ja znam chłopaka długo już z rok ale skotykac to sie zaczelismy nie dawno to było tak 3-4 spotkania i nie jestesmy jeszcze razem wiec tego nie zrobie puki nie jestem z nim hehe ale nie chce zeby powiedział ze jestem łatwa lub szybka nie wiem co faceci mają w głowie hehe chodz on jak by mogł to by już to zrobił taki napalony jest
brunetka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 08:53   #4
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ??

Wydaje mi sie,że nikt nie odpowie Ci na pytanie czy po tygodniu,miesiącu,roku czy tez pięciu latach

Nie ma na to reguły.Każdy po innym czasie jest gotowy
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 08:55   #5
brunetka1987
Raczkowanie
 
Avatar brunetka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 106
Dot.: Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ??

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie,że nikt nie odpowie Ci na pytanie czy po tygodniu,miesiącu,roku czy tez pięciu latach

Nie ma na to reguły.Każdy po innym czasie jest gotowy
o takie opinię mi właśnie chodziło dzięki
brunetka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 09:23   #6
Bdebdusia
Raczkowanie
 
Avatar Bdebdusia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: sprzed kompa :))
Wiadomości: 465
Dot.: Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ??

No ja, mając te naście lat, miałam kilka okazji. Z jednym (nie był moim chłopakiem) była już nawet sytuacja, że rozebrani leżeliśmy razem baaardzo blisko i stwierdziłam, że jednak tego nie chcę Więc się ubraliśmy i poszliśmy na imprezkę A z kolei z chłopakiem, z którym byłam ponad osiem miesięcy nie robiliśmy nic w sprawach intymnych poza buzi, buzi i trzymania za rączkę (miałam 17, on 20 lat).
A kiedy zaczęłam się spotykać z moim Tż-em (znałam go trochę od jakiegoś czasu), to po trzech dniach wylądowaliśmy w łóżku Po prostu chyba wiedziałam, że to ten jedyny. I jakoś nie zastanawiałam się, czy pomyśli że jestem łatwa. Tak mi się podobał, że dla niego BYŁAM ŁATWA I jestem do dziś

Tak więc chyba nie ma reguł, co do czasu bycia ze sobą a pierwszego seksu. brunetka1987 moim zdaniem rób, jak czujesz. Jeśli twój partner jest porządnym chłopakiem i zależy mu na tobie, to na pewno źle o tobie nie pomyśli
__________________

Jak jest Ci źle, to pomyśl że kiedyś byłaś najszybszym plemnikiem


Bdebdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 09:28   #7
brunetka1987
Raczkowanie
 
Avatar brunetka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 106
Dot.: Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ??

Cytat:
Napisane przez Bdebdusia Pokaż wiadomość
No ja, mając te naście lat, miałam kilka okazji. Z jednym (nie był moim chłopakiem) była już nawet sytuacja, że rozebrani leżeliśmy razem baaardzo blisko i stwierdziłam, że jednak tego nie chcę Więc się ubraliśmy i poszliśmy na imprezkę A z kolei z chłopakiem, z którym byłam ponad osiem miesięcy nie robiliśmy nic w sprawach intymnych poza buzi, buzi i trzymania za rączkę (miałam 17, on 20 lat).
A kiedy zaczęłam się spotykać z moim Tż-em (znałam go trochę od jakiegoś czasu), to po trzech dniach wylądowaliśmy w łóżku Po prostu chyba wiedziałam, że to ten jedyny. I jakoś nie zastanawiałam się, czy pomyśli że jestem łatwa. Tak mi się podobał, że dla niego BYŁAM ŁATWA I jestem do dziś

Tak więc chyba nie ma reguł, co do czasu bycia ze sobą a pierwszego seksu. brunetka1987 moim zdaniem rób, jak czujesz. Jeśli twój partner jest porządnym chłopakiem i zależy mu na tobie, to na pewno źle o tobie nie pomyśli
ja własnie nie wiem czy mu zalezy itp pisze do mnie spotaknia są ale chce być ze mną ale jest jeden problem on ma dziewczynę chce ją dla mnie zostawić juz się całowaliśmy ale ja mu mowiłam i pisałam ze sex dopiero jak bedziemy razem bo bym nie chciała by sie ze mną przespał i był z nią to jest nie zbyt miłe i fajne wiec czekam cierpliwie a jak sie z nią nie rozstanie trudno tego kwiatu to pół światu!!!
brunetka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-30, 09:39   #8
Bdebdusia
Raczkowanie
 
Avatar Bdebdusia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: sprzed kompa :))
Wiadomości: 465
Dot.: Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ??

Cytat:
Napisane przez brunetka1987 Pokaż wiadomość
ja własnie nie wiem czy mu zalezy itp pisze do mnie spotaknia są ale chce być ze mną ale jest jeden problem on ma dziewczynę chce ją dla mnie zostawić juz się całowaliśmy ale ja mu mowiłam i pisałam ze sex dopiero jak bedziemy razem bo bym nie chciała by sie ze mną przespał i był z nią to jest nie zbyt miłe i fajne wiec czekam cierpliwie a jak sie z nią nie rozstanie trudno tego kwiatu to pół światu!!!
No to ja bym poczekała przede wszystkim, aż ZOSTAWI DZIEWCZYNĘ. Jak mu na niej nie zależy i chce być z tobą , to jaki problem?
I w takim przypadku, to bym z nim w życiu na chwilę obecną się nie kochała A jak już będziecie razem (o ile będziecie), to wtedy sama będziesz wiedziała, czy to już czas
__________________

Jak jest Ci źle, to pomyśl że kiedyś byłaś najszybszym plemnikiem


Bdebdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 10:11   #9
karo69
Rozeznanie
 
Avatar karo69
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 727
Dot.: Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ??

mój Tż jak mnie poznawał to wtedy spotykał się jeszcze z jedna dziewczyną, już oczywiście z Nią było po buzi buzi ale jeszcze nie sex.
Ja oczywiście tego wtedy nie wiedziałam, ale on mi już po czasie powiedział, że jak wyczuł, że może kiedyś pomimo moich NIE NIE coś wyjdzie między nami to z nią zerwał, jeżeli mogę to tak nazwać.
A poszliśmy do łózka po 4 miesiącach znajomości, a potem po 2 tygodniach zaczęliśmy oficjalnie chodzić.

Wiem że zrywanie jest dość trudna, ale jak mu naprawde zależy to niech zrywa. I niedaj sie nabrać na to że jeszcze nie zerwie z tamtą bo cos tam. Oni czasem lubia takie podchody żeby sie gdzies na boku zabawić, znam takich paru.
__________________
Nie farbuję włosów od 13.11.2009

karo69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 10:17   #10
brunetka1987
Raczkowanie
 
Avatar brunetka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 106
Dot.: Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ??

właśnie tak zrobię i on o tym wie buzi jest ale buzi to nie sex . Powiedział żebym mu dała czasu np 3 tyg no to juz nie długo minię te 3 tyg i zobaczymy bo twierdzi że tam ma rzeczy u niej itp ale okaże się a jak narazie nie mam zamiaru z nim się przespać dopiero jak będziemy oficjalnie razem , bo może mnie wykorzystać i zostawić bo z nia będzie!! więc musi poczekać chodź mówił że chce zerwać z nią ! okaże się
brunetka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 10:19   #11
pogodynka20
Raczkowanie
 
Avatar pogodynka20
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 348
Dot.: Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ??

To zależy od wielu rzeczy... przede wszystkim od wieku i zaufania...
pogodynka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-30, 10:25   #12
brunetka1987
Raczkowanie
 
Avatar brunetka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 106
Dot.: Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ??

Cytat:
Napisane przez pogodynka20 Pokaż wiadomość
To zależy od wielu rzeczy... przede wszystkim od wieku i zaufania...
ja mam 22 a on 25
brunetka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 10:27   #13
shineE
Zadomowienie
 
Avatar shineE
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 557
GG do shineE
Dot.: Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ??

Oj to jak już poprzedniczki pisały reguły nie ma

Z jednym można czekać miesiąc, dwa, a z drugim mężczyzną tydzień.
__________________
Wtuliłam twarz w jego ramię.
- Kocham Cię - szepnęłam.

shineE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 12:39   #14
michel82
Wtajemniczenie
 
Avatar michel82
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 619
Dot.: Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ??

Jak poznałam mojego obecnego TŻ, to on był jeszcze w związku, o którym oczywiście nie wiedziałam, dowiedziałam się dużo później. Ten związek i tak już był w rozsypce zanim zaczęliśmy się spotykać. Spotykaliśmy się od czasu do czasu na stopie koleżeńskiej, tak było przez kilka miesięcy. Po jakimś czasie stwierdziliśmy, że chcemy czegoś więcej. Zostaliśmy parą. Cztery miesiące później wylądowaliśmy w łóżku. Ja miałam 24 a on 25 lat.
__________________
Razem od 14.02.2006
Mąż i żona 26.09.2009
Mama Aniołków [*]14.02.2010[*]15.01.2011


Maja jest już z nami
08.04.2012
michel82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 12:48   #15
GoodNight
Zadomowienie
 
Avatar GoodNight
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kozi Gród
Wiadomości: 1 638
Dot.: Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ??

Ja z moim pierwszym facetem byłam prawie 2 lata i nic. Z kolejnym po 6 miesiącach wylądowalismy w łóżku. A z obecnym, z którym jestem 3,5 roku po tygodniu
Więc nie ma reguły.
GoodNight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 12:49   #16
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ??

Jesli jest sie doroslym i nie chodzi o magiczne 18 lat ale o dojrzalosc i o to czego sie samemu chce to mozna pojsc i na pierwszej randce o lozka.
Chodzi przede wszytskim o swiadomosc siebie i tego co sie robi i ew. gotowosc poniesienia ew. konsekwencji.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 12:57   #17
brunetka1987
Raczkowanie
 
Avatar brunetka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 106
Dot.: Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ??

dzięki laseczki za takie odpowiedzi : cmok:
brunetka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 13:32   #18
starfall
Rozeznanie
 
Avatar starfall
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica ma kochana ♥
Wiadomości: 560
Dot.: Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ??

Też uważam, że nie ma na to reguły. Każdy nowy chłopak jest inny od poprzedniego i te relacje też różnią się od wcześniejszych. Ale wydaje mi się, że dziewczynie, która już ma za sobą przeżycia związane z seksem, ma mniejsze opory przed pójściem do łóżka z każdym kolejnym chłopakiem. Czyli analogicznie, ten czas jest krótszy niż za pierwszym razem. Trochę zakręciłam, ale mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi..
Ja ze swoim TŻ (jesteśmy 3 lata razem) kochałam się po 5 miesiącach.
__________________
Nie chcę w życiu wszystkiego..! Chcę wyłącznie tego, co najlepsze!
I tattoos!
Moje fitnessowe wyniki - 2014:
Turbo Spalanie: 5
Skalpel: 3
Mel B pośladki/brzuch/nogi: 4/4/1
Mel B trening całego ciała: 1
boczki z Tiffany: 3

starfall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 13:40   #19
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ??

Cytat:
Napisane przez brunetka1987 Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam tego tematu więc go sugeruję jak już by był to przesuncie go do wątku Po jakim czasie uprawiacie sex z nowym facetem, ???????czy jak dopiero coś poczujecie czy nie jak was np pociąga, chcecie go spróbować ?! Rozumie dzieczyny młodsze poniżej 20lat ale powyżej 20 lat??? Ja pierwszy raz z robiłam z chłopakiem po 2 l;atach znajomość potem nie miałam żadnego więc on był 1 i jak narazie ostatni heheh a lubię sex więc myśle że to temat idealny by go rozwinąć jakie są waszę opinię na ten temat !!!

ja wtedy gdy mamy ochotę, o imię mogę spytać po....

a tak serio nie ma reguły, czasem przcież trudno utrzymać ręce i nie tylko przy sobie
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-30, 13:44   #20
brunetka1987
Raczkowanie
 
Avatar brunetka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 106
Dot.: Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ??

Cytat:
Napisane przez starfall Pokaż wiadomość
Też uważam, że nie ma na to reguły. Każdy nowy chłopak jest inny od poprzedniego i te relacje też różnią się od wcześniejszych. Ale wydaje mi się, że dziewczynie, która już ma za sobą przeżycia związane z seksem, ma mniejsze opory przed pójściem do łóżka z każdym kolejnym chłopakiem. Czyli analogicznie, ten czas jest krótszy niż za pierwszym razem. Trochę zakręciłam, ale mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi..
Ja ze swoim TŻ (jesteśmy 3 lata razem) kochałam się po 5 miesiącach.
zrozumiałam dzięki za odpowiedź hih
__________________
25.11.2008 62KG-
19.02.2009- 55kg
cel......być jeszcze szczuplejszą!!!!



4-05-2009 Razem pokonaliśmy pRzeszkady i jesteśmy Razem
brunetka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 14:13   #21
szarlotka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 237
To ja dorzucę swoje doświadczenie
Jestem z TŻ-em 2,5 roku, a zaczęliśmy się kochać po 7 miesiącach.

Wcześniej byłam z innym niedługo, ale bardzo przeżyłam rozstanie, ponieważ niefajnie się zachował i potrzebowałam sporo czasu, aby zaufać i jak na razie to nie żałuję

aha zapomniałąm dopisać, że z byłym nigdy nie poszłam do łóżka i całe szczęście
__________________
Vivere militare est...

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2009-01-31 o 01:04 Powód: Post pod postem.
szarlotka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 14:23   #22
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ??

Z moim obecnym TŻtem (z którym jestem ponad 2 lata) kochaliśmy się po miesiącu bycia ze sobą. No a do łóżka trafiliśmy już w pierwszy dzień (oczywiście znaliśmy się już wcześniej), ale do seksu nie doszło
Z exem kochaliśmy się po 3 tygodniach. Niestety
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 15:53   #23
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ??

Ja mam 25 lat, a mój TŻ 31. Jesteśmy już razem ponad rok, a kochaliśmy sie po miesiącu

Był moim 2. facetem z którym to zrobiłam. Do poprzednich nie czułam takiego zaufania, mimo iz bardzo brakowało mi tych "rozrywek"
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 16:33   #24
kkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 418
Dot.: Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ??

ja dziewczyny mam taki dylemat. Rozstałam się z facetem. Był drugim z którym spałam. Z pierwszym po 9 miesiacach, a z tym po 3 miesiacach. I teraz sie zastanawiam co z seksem. Niby brakuje (narazie nie jestem zdesperowana - myślę przyszłościowo), ale chyba bez sensu puszczac sie na prawo i lewo. I jak to by doszło do tego przyszłego jedynego to troche lipa. A jednak by sie ktoś przydał na jakiś czas. I w sumie nie wiem czy potrafie tak sie kochac bez uczucia i bez zaufania. A nie chcę się też bawić czyimś uczuciem i nie chcę mieć na razie kogoś. Takie sobie moje przemyślenia. Może pomożecie dojśc do jakiś wniosków.

Edytowane przez kkaa
Czas edycji: 2009-01-30 o 16:43
kkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 16:57   #25
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ??

Nie ma co sie puszczać, nawet jak bardzo sie tego chce A co powiesz facetowi, który jest na prawdę wart, by z nim być? że jest Twoim 20-tym?
Wiem, że tego bardzo brkuje, jeśli z poprzednim facetem robiło to sie bardzo długo (ja z pierwszym facetem byłam 6 lat, a kochaliśmy się już po pół roku, więc przez ok 5 lat zdążyłąm sie do tego porządnie uzależnić )
Też o tym duuuuużo myślałam i często już nie mogłam wytrzymać, ale przespałam sie dopiero z facetem, którego kochałam jak nikogo innego i wtedy już wiedziałąm, że to może być ten jeden jedyny
Dodam, tylko, że pomiędzy moim rozstaniem z pierwszym facetem, a poznaniem mojego TŻ minął ok rok i w tym czasie spotykałam sie z kilkonastoma facetami...
I bardzo sie cieszę, że jednak wytrzymałam i nie oddałam się pierwszemu lepszemu z którym byłam trochę dłużej
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 17:29   #26
daga88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 167
Dot.: Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ??

a co byscie zrobily w takiej wytuacji:
kocham kogos od kilku miesiecy, ostatnio wyladowalismy w lozku, ale sie nie kochalismy, ja nie chcialam- on to uszanowal, tylko sie calowalismy, powiedzialam mu, co do niego czuje, on powiedzial, ze mnie bardzo lubi ale nie chce nikogo krzywdzic bo jest swinia. swietnie sie dogadujemy, spedzamy ze soba sporo czasu. ta noc byla kilka dni temu, do dzis zaluje, ze sie z nim nie przespalam, wiem ze zle o mnie nie mysli, ja poprostu go pragne choc nie jestesmy razem i zadne z nas z nikim nie jest.
co robic?
daga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 19:21   #27
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ??

Cytat:
Napisane przez daga88 Pokaż wiadomość
a co byscie zrobily w takiej wytuacji:
kocham kogos od kilku miesiecy, ostatnio wyladowalismy w lozku, ale sie nie kochalismy, ja nie chcialam- on to uszanowal, tylko sie calowalismy, powiedzialam mu, co do niego czuje, on powiedzial, ze mnie bardzo lubi ale nie chce nikogo krzywdzic bo jest swinia. swietnie sie dogadujemy, spedzamy ze soba sporo czasu. ta noc byla kilka dni temu, do dzis zaluje, ze sie z nim nie przespalam, wiem ze zle o mnie nie mysli, ja poprostu go pragne choc nie jestesmy razem i zadne z nas z nikim nie jest.
co robic?
co robic? nie zakochiwac sie w "draniu" nie zaluj,ze sie z nim nie przespalas, bo to mogloby miec zupelnie odwrotny skutek (od przewidywanego przez ciebie). dobrze,ze uszanowal Twoja wole. jesli cos ma z tego byc, to bedzie. nie przez łózko wiedzie droga

a co do pierwszego seksu - jedni mowia 3 randka, a inni 3 miesiąc związku oczywiście z przymrużeniem oka przytaczam. nie ma uniwersalnej zasady.
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 20:02   #28
lejdi23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zagranica:)
Wiadomości: 12
Dot.: Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ??

Ja mysle ze to nie jest ta ze musze rok odczekac bo inaczej on sobie zle o mnie pomysli.Jesli tylko oboje macie ochote na sex zrobcie to!Ja kochalam sie z moim facetem po dwoch tygodniach,bylo super do dnia dzisiejszego jestesmy razem i zamierzamy sie pobrac
lejdi23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 20:25   #29
kkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 418
Dot.: Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ??

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
Nie ma co sie puszczać, nawet jak bardzo sie tego chce A co powiesz facetowi, który jest na prawdę wart, by z nim być? że jest Twoim 20-tym?
Wiem, że tego bardzo brkuje, jeśli z poprzednim facetem robiło to sie bardzo długo (ja z pierwszym facetem byłam 6 lat, a kochaliśmy się już po pół roku, więc przez ok 5 lat zdążyłąm sie do tego porządnie uzależnić )
Też o tym duuuuużo myślałam i często już nie mogłam wytrzymać, ale przespałam sie dopiero z facetem, którego kochałam jak nikogo innego i wtedy już wiedziałąm, że to może być ten jeden jedyny
Dodam, tylko, że pomiędzy moim rozstaniem z pierwszym facetem, a poznaniem mojego TŻ minął ok rok i w tym czasie spotykałam sie z kilkonastoma facetami...
I bardzo sie cieszę, że jednak wytrzymałam i nie oddałam się pierwszemu lepszemu z którym byłam trochę dłużej
Możliwe że posłucham się Twojej rady. Jeszcze myślę, ale chyba nie jestem aż taka bezpośrednia by przespać się z pierwszym lepszym. Chociaż postanowiłam sobie że przez jakieś 2-3 lata nie chce nikogo mieć (już to widzę). Marzy mi się jakis połomienny romans. W sumie facet ten jedyny wcale nie musi znać szczegółów mojego życia. Tak sobie myśle, że lepiej przelecieć najpierw takiego zanim się go pokocha, zeby sprawdzić czy jest w stanie zaspokoić moje potrzeby Ale ja jestem zbyt wrażliwa i prawdomówna żeby działać w taki sposób. Ehh jakie ciężkie jest myślenie.

Edytowane przez kkaa
Czas edycji: 2009-01-30 o 20:29
kkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 21:35   #30
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Sex -po jakim czasie z Nowym chłopakiem ??

różnie bywało, ale raczej szybko
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-27 22:54:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.