co mi jest?? skutek uboczny ciaglego brania tabletek bez przerwy?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-30, 17:13   #1
olcia9292
Raczkowanie
 
Avatar olcia9292
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 48
Exclamation

co mi jest?? skutek uboczny ciaglego brania tabletek bez przerwy??


hejko wszystkim ! mam problemik, ale zbytnio nieiwem jak go opisac.. zaczne od poczatku.

mialam slub siostry 12 wrzesnia, i w tym czasie zaczynalby mi sie okres wlasnie, wiec nie zrobilam sobie przerwy. na poczatku kolejnego opakowania, bylo wszytsko ok, ale podczas ostatniego tygodnia z listka, zaczelo sie cos zlego dziac. tak wiec, zaczelam miec dziwne uplawy, takie jakby brazowe lekko. od wczoraj zaczelam 7 dniowa przerwe i dzisiaj jest tak jakos dziwnie bardzo brazowe. rano mi jest niedobrze, ale nie wymiotuje. nieiwm co sie moze dziac, ale czy to moglabyc ciaza? nie robie narazie testu, bo byc moze jestem tylko przewrazliwiona, wiec chcialabym miec wasza opinie.
bylam chora jakos w pod koniec ostatniego listka...

co mi jest? czy te cale uplawy to skutek uboczny nie robienia przerwy?

Dodam, ze okresu zawsze dostaje w piatki a ostatnia tabletke biore w poniedzialek, a dzis sroda.

niewiem czy colokwiek zrozumialyscie, ale mam nadzieje jakos bedziecie mogly mi pomoc.

z gory bardzo dziekuje

Buzki, ola
olcia9292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 17:24   #2
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: co mi jest?? skutek uboczny ciaglego brania tabletek bez przerwy??

Ja gdy nie zrobilam przerwy to krwawienie mialam pod sam koniec opakowania a normalnie mam 4 dnia przerwy ,ale od nastepnych opakowan wszystko było w normie .
Chyba ze sie bardzo źle czujesz to idz moze do ginekologa.
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 17:26   #3
olcia9292
Raczkowanie
 
Avatar olcia9292
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 48
Dot.: co mi jest?? skutek uboczny ciaglego brania tabletek bez przerwy??

Cytat:
Napisane przez zuni Pokaż wiadomość
Ja gdy nie zrobilam przerwy to krwawienie mialam pod sam koniec opakowania a normalnie mam 4 dnia przerwy ,ale od nastepnych opakowan wszystko było w normie .
Chyba ze sie bardzo źle czujesz to idz moze do ginekologa.
niezabardzo rozumiem..
olcia9292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 17:43   #4
201701251209
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 487
Dot.: co mi jest?? skutek uboczny ciaglego brania tabletek bez przerwy??

Cytat:
Napisane przez olcia9292 Pokaż wiadomość
hejko wszystkim ! mam problemik, ale zbytnio nieiwem jak go opisac.. zaczne od poczatku.

mialam slub siostry 12 wrzesnia, i w tym czasie zaczynalby mi sie okres wlasnie, wiec nie zrobilam sobie przerwy. na poczatku kolejnego opakowania, bylo wszytsko ok, ale podczas ostatniego tygodnia z listka, zaczelo sie cos zlego dziac. tak wiec, zaczelam miec dziwne uplawy, takie jakby brazowe lekko. od wczoraj zaczelam 7 dniowa przerwe i dzisiaj jest tak jakos dziwnie bardzo brazowe. rano mi jest niedobrze, ale nie wymiotuje. nieiwm co sie moze dziac, ale czy to moglabyc ciaza? nie robie narazie testu, bo byc moze jestem tylko przewrazliwiona, wiec chcialabym miec wasza opinie.
bylam chora jakos w pod koniec ostatniego listka...

co mi jest? czy te cale uplawy to skutek uboczny nie robienia przerwy?

Dodam, ze okresu zawsze dostaje w piatki a ostatnia tabletke biore w poniedzialek, a dzis sroda.

niewiem czy colokwiek zrozumialyscie, ale mam nadzieje jakos bedziecie mogly mi pomoc.

z gory bardzo dziekuje

Buzki, ola
Dla mnie to całkiem normalne, że dostałaś plamień pod koniec trzeciego tyg. z II blistra.
Łączyłam opakowania 2x (biorę tabsy ok 1,5roku) i za każdym razem miałam tak samo jak Ty. Plamienia przechodzące w krwawienie. Moim zdaniem nie masz co się martwić.
Dodam, że ostatnio jak łączyłam opakowania to nie miałam w ogóle typowego krwawienia (takiego jak zawsze przy tabsach mam), "okres" był bardzo skąpy, o ciemno brązowym kolorze i nawet nie jestem w stanie stwierdzić, którego dnia się rozpoczął Przy następnych opakowaniach było już wszystko po normalnemu.

Jak chcesz dla pewności zrób test, albo idź do ginekologa.
201701251209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 17:50   #5
olcia9292
Raczkowanie
 
Avatar olcia9292
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 48
Dot.: co mi jest?? skutek uboczny ciaglego brania tabletek bez przerwy??

Cytat:
Napisane przez Lick The Lollipop Pokaż wiadomość
Dla mnie to całkiem normalne, że dostałaś plamień pod koniec trzeciego tyg. z II blistra.
Łączyłam opakowania 2x (biorę tabsy ok 1,5roku) i za każdym razem miałam tak samo jak Ty. Plamienia przechodzące w krwawienie. Moim zdaniem nie masz co się martwić.
Dodam, że ostatnio jak łączyłam opakowania to nie miałam w ogóle typowego krwawienia (takiego jak zawsze przy tabsach mam), "okres" był bardzo skąpy, o ciemno brązowym kolorze i nawet nie jestem w stanie stwierdzić, którego dnia się rozpoczął Przy następnych opakowaniach było już wszystko po normalnemu.

Jak chcesz dla pewności zrób test, albo idź do ginekologa.
Mam nadzieje ze jest tak jak mowisz. Top byl pierwszy raz kiedy nie robilam przerwy, wiec niewiem czego sie spodziewac, i troche spanikowalam.
olcia9292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 18:08   #6
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: co mi jest?? skutek uboczny ciaglego brania tabletek bez przerwy??

u mnie plamienia były w przypadku łaczenia opakowan nawet przez cały okres przyjomowania 2 opakowania, wiec to jest normalne, nie ma czym sie martwić
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 18:34   #7
olcia9292
Raczkowanie
 
Avatar olcia9292
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 48
Dot.: co mi jest?? skutek uboczny ciaglego brania tabletek bez przerwy??

Cytat:
Napisane przez studi Pokaż wiadomość
u mnie plamienia były w przypadku łaczenia opakowan nawet przez cały okres przyjomowania 2 opakowania, wiec to jest normalne, nie ma czym sie martwić
dziekuje za odpowiedz
olcia9292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:55.