CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-28, 21:21   #4831
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

Właśnie wybierałam zdjecia dla Ani i znlazłam fotki zaproszeń na chrzest Milusi,to tak a propos wczorajszego tematu.Wstawiam,żeby się pochwalic,bo sama te zaproszenia robiłam.
__________________
  
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 21:24   #4832
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

Cytat:
Napisane przez ursull Pokaż wiadomość
Właśnie wybierałam zdjecia dla Ani i znlazłam fotki zaproszeń na chrzest Milusi,to tak a propos wczorajszego tematu.Wstawiam,żeby się pochwalic,bo sama te zaproszenia robiłam.
Piękne... dlaczego ja nie mam takiego talentu Nie mam wyobraźni, aby tego typu rzeczy tworzyć...
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 21:29   #4833
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

Cinka kurcze chyba mi cie brakowało,z naciskiem na chyba Faktycznie coś z tobą nie tak skoro z wiedźmą kawę pijasz,a jak do niej mówisz? Mamusiu? Czy może "mamusiu pani wiedźmo"? albo "ty wredna czarownico-mamusiu"?

Msza z chrztem tylko 40min,to co wy pośpieszną czy ekspresową mszę zamówiliście,a może to było inter city? A serio,to strasznie krótko.U nas były dwa chrzty w tym samym czasie,a że uczestniczyło kilkoro nieznających angielskiego Polaków to TŻ mojej siostry tłumaczył,w związku z czym obrządek przedłuzył się jakieś 15min.
Coś tam z Ninulką pokombinuję,a przynajmniej sprobuje,Anię 4891 namów,ona fajne rzeczy robi ze zdjęciami,np: matki rozrywa
__________________
  
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 21:37   #4834
male
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Inowrocław- Clevedon
Wiadomości: 575
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

Cytat:
Napisane przez ursull Pokaż wiadomość
Właśnie wybierałam zdjecia dla Ani i znlazłam fotki zaproszeń na chrzest Milusi,to tak a propos wczorajszego tematu.Wstawiam,żeby się pochwalic,bo sama te zaproszenia robiłam.
Kobieto kartki bombowe!!! Slicznie i tak estetycznie wykonane.
Przyznam, ze i ja lubie kombinowac z kartkami, sprawia mi to frajde, ale troche mi brakuje do tego aby robic tak ladnie jak ty.
A znasz sklep Hobbycraft? Ja uwielbiam tam chodzic, razem z tz bysmy mogli tam spedzac cale dnie, ba! my bysmy mogli tam zamieszkac!
kiedys postanowilismy, ze jak wygramy w lotka to kupimy sobie caly ten sklep
Moje dziecie zasnelo na jakis czas, to mam chwile odpoczynku, czyli nicnierobienie.
__________________
bo ciastećka ciągną ciemne ciuszki w ciucie na ciurlanie
jestem Asia, mam synka Filipa- 05.05.2009
male jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 21:41   #4835
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość
Piękne... dlaczego ja nie mam takiego talentu Nie mam wyobraźni, aby tego typu rzeczy tworzyć...
Za to masz inne talenty,chociażby to,że w sądzie pracujesz,albo talent do wypowiadania swojego zdania bez ogródek,i pewnie wiele się jeszcze znajdzie.Ja tam uwazam,że każdy mógłby coś takiego zrobić,trzeba tylko mieć pomysł i chęci.W UK to co drugi robi kartki okolicznościowe lub spiewa,a co trzeci maluje obrazy.I co,że niby taki utalentowany naród? W życiu.Wszyscy są przeciętni,ale mają możliwości (tanie materiały) i chęci do robienia takich rzeczy.Czytałam twój blog i uwazam,że gdyby ci się chcialo i gdybyś miala więcej samozaparcia to zrobiłabyś z tego dzielo sztuki.I nie słodzę,ale serio tak sądzę,masz fajny styl.Prosty i kąśliwy,a to chwyta.

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez male Pokaż wiadomość
Kobieto kartki bombowe!!! Slicznie i tak estetycznie wykonane.
Przyznam, ze i ja lubie kombinowac z kartkami, sprawia mi to frajde, ale troche mi brakuje do tego aby robic tak ladnie jak ty.
A znasz sklep Hobbycraft? Ja uwielbiam tam chodzic, razem z tz bysmy mogli tam spedzac cale dnie, ba! my bysmy mogli tam zamieszkac!
kiedys postanowilismy, ze jak wygramy w lotka to kupimy sobie caly ten sklep
Moje dziecie zasnelo na jakis czas, to mam chwile odpoczynku, czyli nicnierobienie.
Dziękuję kochana Nie znam tego sklepu,bo w mojej miescinie to nic nie ma.Co tam dokładnie sprzedają? Tylko rzeczy do robienia kartek?
__________________
  
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 21:41   #4836
marika2121
Zadomowienie
 
Avatar marika2121
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: ŚLĄSK
Wiadomości: 1 185
GG do marika2121
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

Hej laseczki

A ja dzisiaj miałam jedyną wolną sobotę bo teraz każda będzie spędzona na uczelni az do marca , mój semestr jechał do Łodzi na calodniowy wykład a ja zrobilam sobie wagary pod pretekstem bycia mamusią malego szkraba a i tak mnie wpisała grupa na liste więc wyszło że tam bylam . Tż robil dzisiaj obiadek 2 daniowy, to mi sie podobac . Ja przychodze ze spacerku a tu pachnie już na klatce mniammmm, dostał buziola za to . Igorek jak zobaczył swój nowy sprzęt to mi omal z rąk nie zwial taki był zachwycony, i w taki sposób dziecko mi się zatracilo, było aniołkiem dziś . Bylismy tez u moich rodzicow i mój małż wypił sobie wódzie z teściulkiem swym i też trza bylo chlopa przetransportowac do domu bo slabo z nim było i o 20 juz padł i tak spi, a ja rano na 8 do szkoły więc będzie na kacu bawił synka .

poiglocik - super rymowaneczka

male - łooooo rany jakie u was postepy . To masz i wesoło i niebezpiecznie w domu juz smyka z okaz nie można spuszczac oj nie. ALe z Filipka gigant no nie mogę jaki on silny mój to chyba tak zrobi za pół roku .

Ursull - kobito czy ty się wysypiasz czy na jakies prochy bierzec żeby normalnie funkcjonowac, Tż nie grozi Ci odcięciem netu? bo wiecznie tu jesteś oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu ). Fajna ta kartka tylko daloby się zrobic dzieciaczki jedne pod drugimi a nie w koło kartki? bo tak do góry nogami sa biedaczki . A Milcia jak zawsze super pozuje modelina mała. Illbanka nie zdradzi naszych rozmówek nie próbuj wymuszac

iwciag - tej tylko ptaszki w głowie i to te ktore sztywnieja z wrażenia , a Tz zazdrośnik bos pikna babka jest i ot. A co świerzbiło Cie coś wczoraj , yyyyyyyyyy nie powiem, nie pamiętam .

Illbanka - nie wyciagaj publicznie moich poczynań bo sie spale ze wstydu . Fotek nie zrobiłam bo nie zaladowałam akumulatorka, jutro sie postaram poprawic . I łojenie dupki będzie i zaznacz mu że na goła żic , on ją później może co najwyżej wycałowac jak będzie obolała . No ja już fure mam i pewnie w tym tygodniu Cie nawiedze po moje rzeczy, tak to jest jak się nie mysli . A na Ciebie i guziczka czekam Tż wtedy wygonie z domu nie ma sprawy .

DORIS - te bileciki na koncert to pomysł Tż? jak tak to mega z niego roamntyk , mój by pewnie nie wpadl na taki pomysł. Obys miałam więcej takich nocek przespanych .

blondynkapoznan - ale Oli wygląda dorośle, fajowy chłopczyk.

milena - cosik sie chłopeczki zaczepiały ale tak to bawili sie osobno, jeszcze troche i będa szalec. A z sąsiadka juz wyrywaja sobie zabaweczki, tzn, narzeczona taka parzna na jego zabawki , nogi i cała resztę. Kubulek jaki wystrojony, a zęby super u nas nic tez chce sie nimi chwalic .

DIDI - no to będziesz przezywała ciążę bratówki, fajnie bo moja nie chce mimo że bracik zwarty i gotowy na tatusiowanie . Jakie piękne kobitki w sam raz do schrupkania i udanej bibki .

ania - może odpadna Ci jakieś zajęcia, może, może cosik sie uda . Jakiego Jula ma ala-pajaca bez stópek , ten ryzunek na zadeczku najlepszy .

Cinka - ty nam tu nie ściemniaj że tak nie lubisz swej szacownej, kochanej teścióeki tak często tam bywasz i pewnie jadaczki się wam nie zamykaja tak sobie opowiadacie .

STO LATEK DLA NIKOLKI GUZICZKA I BRYANKA

To uciekam gnic bo rano na uczelnie mykam, DOBRANOCKA
__________________
MÓJ KOCHANY SYNUŚ IGOREK
14.05.2009r.
marika2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 21:58   #4837
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

Ania Polsat a nie masz ochoty pobawić sie w przeróbki na tym watku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364889

Fajna praktyka,bo często musisz zrobić konkretne rzeczy.
Fotki wysłałam

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Marika szczerze to się nie wysypiam,ale coś za coś.Przede wszystkim to teraz nad tą,kartką do poźna siedzę,a na wizażu przy okazji.To może powiedz co Illbana powiedziała tobie na mnie?
Fajnego masz TŻta,a co na obiadek zrobił? Buziaczki

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Rumianku cześć,podaj emaila to wyślę ci tą kartkę w oryginalnym,dużym rozmiarze
__________________
  
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 21:58   #4838
rumiankowa
Zadomowienie
 
Avatar rumiankowa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 1 436
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

ni cholery za Wami nie nadążę, nie nadrobiłam starych zaległości, pojawiły się nowe, chyba muszę się od Was wypisać :/
zaczekam aż zaczniecie nowy wątek i postaram się tam pojawić na początku ;P

buziaki dla tych co za mną tęskniły, na pewno choć jedna się znalazła :P
rumiankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 22:03   #4839
malutka_24
Wtajemniczenie
 
Avatar malutka_24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 692
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

Dobry wieczór
Mały dzisiaj od godziny 9 rano do czasu kąpieli o 19 spał niecałą godzinę i nie wiem co mu bardziej dokuczało: ząbki czy chore uszko na szczęście nocka była super, bo budzenie na jedzonko o północy i spanie do 6 rano

dla Nikolki, Brayanka i Hubercika

Cytat:
Napisane przez ursull Pokaż wiadomość
Malutka a ty znowu od impry się wykręcasz? Z teściową syna brudzia nie wypijesz? A żebyś widziała,jak Milenka potrafi być obrażona,wtedy to miny strzelaSmutna nie jest,raczej poważną udaje
ja bym chętnie z Tobą brudzia wypiła tylko jak wracam po pracy to padam na ryjka, jestem tylko w stanie Was nadrobić i odpisać no, ale chociaż taki brudzio może być

Cytat:
Napisane przez male Pokaż wiadomość
Najpierw sie pochwale, ze Filip ma 2 zeby na dole!!!
Z kolejnych noosci to:
od kilku dni ladnie siedzi sam, jeszcze niedawno trudno mu bylo utrzymac rownowage, ale juz zkumal o co chodzi, hehe
a co mnie najbardziej w nim zadziwia to, to ze garnie sie do wstawiania, jak bylam w Polsce to udalo mu sie 2 razy wstac, lapiac sie za oparcie naroznika drewnianego w kuchni
gratuluję ząbków i za wstawanie i siadanie, filmik boski

Cytat:
Napisane przez iwciag Pokaż wiadomość
A tż po prostu powiedział kilka słów za dużo, on do tej pory wygaduje mi czasy liceum, studiów, nie może znieść tego, że ja kontaktuje się z ludźmi z grupy, że w styczniu mamy sobie jakiś zjazd zrobić i przez to wymyśla i wygaduje bzdury. Czasem się zachowuje jak by miał15lat i zero zaufania do mnie. Przeprosił i poprosił byśmy nie jechali, ale ja jeszcze nie wiem..
ach te nasze chłopy

Cytat:
Napisane przez milena07 Pokaż wiadomość
Pozdrawiam wszystkie Mamy szczególnie te, które maja chore dzieciaczki, Carolajna, Malutka duzo zdrówka

Wychodzą mu górne jedynki a na dole pochwali sie dolnymi ząbkami
ad. 1
ad. 2 jak słodko wyglądają fotki maluszków z ząbkami

Cytat:
Napisane przez DIDI84 Pokaż wiadomość
my dzisiaj robimy sobie imprezę andrzejkowa wiec dzisiaj nie odpisze wam ale w poniedziałek to zrobię

a i chciałam się wam pochwalić ze moja bratowa jest w ciąży będzie mamusia majowo czerwcowa 2010
ad. 1 miłego imprezowania
ad. 2 jak fajnie

Cytat:
Napisane przez ania4891 Pokaż wiadomość
Wiem, ze jestem chwalipieta i w ogole ale nie moglam sie powstrzymac, zeby tego nie wstawic
Mozecie mnie zlinczowac
świetnie Ci to wyszło

Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość
Laseczki ja też bym chciała którąś z Was poznać A najlepiej wszystkie Najbliżej mam "poznanianki" blondi, aljakę... jakaś jeszcze z Poznania?? Potem też blisko mam Malutką i kto wie... u każdej w mieście mam rodzinkę więc...

Kobitko on już kiedyś miał zapalenie ucha... jeśli dobrze pamiętam. Może zrób mu wyniki na obecność pneumokoków...
ad. 1 no to jak będziesz kiedyś w Sz-nie to daj mi znać
ad. 2 toś mi dała teraz do myślenia miał zapalenie ucha ze 3 miesiące temu jak będę w piątek na kontroli u pediatry to się jej zapytam o to

Cytat:
Napisane przez marika2121 Pokaż wiadomość
Bylismy tez u moich rodzicow i mój małż wypił sobie wódzie z teściulkiem swym i też trza bylo chlopa przetransportowac do domu bo slabo z nim było i o 20 juz padł i tak spi, a ja rano na 8 do szkoły więc będzie na kacu bawił synka
mięczak
__________________
malutka_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 22:03   #4840
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

Dobry wieczorpaniaaaa
Bryanek juz spi a ja zaraz ide sie kapac i polozec obejrzec jakiegos filma

Dziekujemy za zyczonka
Tz jtro i pojutrze ma wolne wiec moga zaginac jak zwykle zreszta
ale po tych dniach wroce i wkleje zdjecie wlosow

ursull ale ty jestes kreatywna i uzdolnionanaprawde kartki rewelacyjne ,jestem zachwyyyyyyyycona

marika to dobrze ze sobota wolna
ojj bidulko
a tz bedzie mial robote z rana
najlepsza na kaca jest....PRACA

cinusiowa cos tu smierdzi.. oooj i to jak
Obawiam sie ze wiekszosc naszych tztow .. kombinuje cos na boku z mamuskami...


male szoook
jaki skubaniec i spryciulek
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 22:10   #4841
milena07
Raczkowanie
 
Avatar milena07
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Krk i okolice
Wiadomości: 158
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

Dobry wieczór

Cytat:
Napisane przez ania4891 Pokaż wiadomość
A pewnie, wysylaj! Ja sie nawet ciesze bo sie wprawie. Tylko fajnie by bylo zebys okreslila sie co mam z tym zrobic. Tylko nie zapodawaj czegos skomplikowanego bo ja Photoshopa pierwszy raz na oczy zobaczylam 2 tygodnie temu
Ania dzięki jesteś kochanaJa już wysłałam na ten adres z grafiką bo nie mogłam sie już doczekać a teraz pewnie dziewczyny zasypią Cię zdjęciami-no ale trudno się dziwić jeśli się ma taki talent

Cytat:
Napisane przez ursull Pokaż wiadomość
Milenka można,wyślę jak najszybciej(...)Na tej fotce Kubus wygląda jak warszawski cwaniaczek super
Karteczka dotarła-dziekujęi na kolejne oczekuję. Następna
utalentowana MamusiaNasz wątek to kuźnia talentów. Tryb samolotowy chyba usuniety, zeszlismy na ziemię. Śliczne zdjęcia Milusia co do imion to mamy identyczny gust, o tym że najbardziej mi się podoba imie Milenka już wiesz ale że na drugim miejscu jest Blanka to chyba jeszcze nie.A poniżej prezentuje kolejnego warszawskiego cwaniaczka

Cytat:
Napisane przez male Pokaż wiadomość
Male ja padłam z wrażenia jak zobaczyłam co Twój Filipek już potrafi, super

Cinusiowa wypróbowałas już mleczko AR? I jak Nina zareagowała?

Marikadla tzta za obiadek(na to co było później przymykam oko skoro grzecznie poszedł spać) a dla Twojej grupy za koleżeńską postawę
__________________
Kubuś-moje szczęście (3.05)

Edytowane przez milena07
Czas edycji: 2009-11-30 o 21:24
milena07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 22:28   #4842
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

Ludu ale jestem głupek Zapomniałam się Wam pochwalić, że przyszły do mnie już buty, które zamawiałam i tuniczki i bodziaki i rajstopki Ninulkowe Wszystko piękne, ze hoho Butki cieplutkie i wygodne, a ta tunika popielata jaka cieplusia Ona wcale nie jest taka cieniutka

Cytat:
Napisane przez ursull Pokaż wiadomość
Cinka kurcze chyba mi cie brakowało,z naciskiem na chyba Faktycznie coś z tobą nie tak skoro z wiedźmą kawę pijasz,a jak do niej mówisz? Mamusiu? Czy może "mamusiu pani wiedźmo"? albo "ty wredna czarownico-mamusiu"?
Ja do Wiedźmy nigdy w życiu nie powiedziałam mamusiu, mamo... Dla mnie jest Pani i kropka. Mamę mam MOJĄ! Poza tym Tż nie jest moim małżem ale i potem nie mam zamiaru mówić do niej Mamo, bo nie czuję do niej wystarczającej "sympatii"

Cytat:
Napisane przez marika2121 Pokaż wiadomość

Cinka - ty nam tu nie ściemniaj że tak nie lubisz swej szacownej, kochanej teścióeki tak często tam bywasz i pewnie jadaczki się wam nie zamykaja tak sobie opowiadacie .
Zdradzę wam tajemnicę moje dość częstego jeżdzenia do wiedźmy mimo, że nie darzę jej wielką sympatią. Kilka domków dalej mieszka przyjaciel Tż-ta, który poznał 2 lata temu kobitkę. Jest dużo młodsza ode mnie - ma dopiero 21 latek ale tak się zżyłysmy, że z Justysią nie możemy bez siebie żyć Jak siądziemy razem to jak dwie stare przekupki nie możemy przestać gadać. Chłopaki nasze się dziwią, bo ja nigdy żadnej z jego poprzednich lasek nienawidziłam, nigdy nie chciałam do niego chodzić a teraz jak jest Justynka to ją uwielbiam Ona bardzo jest też za moją Ninulcią i nie pozwala mi bez Ninki przychodzićZ uwagi na to, że Justyś nie jest mobilna a jej Tż do późna pracuje, to ja do niej częściej jeżdzę. Ot, cała tajemnica
Cytat:
Napisane przez malutka_24 Pokaż wiadomość
ad. 1 no to jak będziesz kiedyś w Sz-nie to daj mi znać
ad. 2 toś mi dała teraz do myślenia miał zapalenie ucha ze 3 miesiące temu jak będę w piątek na kontroli u pediatry to się jej zapytam o to
1. OK Mam tam dwie dobre kumpelki, które przed porodem bardzo często odwiedzałam i od lipca mieszka tam Tż-ta siostra, bo pracuje tam w kasynie jako krupier Ciągle na nas teraz krzyczy, że mamy przyjechać, bo ona Ninulci nie widuje. Poza tym mojej teściowej "kolega" co weekend ze Szczecina przyjeżdza bo to raptem 100 km do Wiedźmy więc nawet jednodniowy wypad może zrobimy jak kiedyś pojedziemy na weekend do Czarownicy ale wtedy jak będziemy u niej od piątku do soboty bo tak jak wczoraj na jedną nockę to nie...

2. Tak zaproponowałam, bo za zapalenie ucha podobno odpowiedzialne są bakterie pneumokoków. Moja siostrzenica ma...
Tu o pneumokokach i zapaleniu uszka: http://www.pneumokoki.pl/zapalenie_ucha_srodkowego


Cytat:
Napisane przez poiglot91 Pokaż wiadomość
cinusiowa cos tu smierdzi.. oooj i to jak
Obawiam sie ze wiekszosc naszych tztow .. kombinuje cos na boku z mamuskami...
Taaa... a potem z obawy, że się wyda posądzają nas o uzależnienie od wizażu

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Kupiłam mojej 2,5 letniej chrześnicy Emilci (tej od pneumokoków) pod choinkę teleskop, żeby miała taki jak ma Misiu z niebieskiego domku (ciekawe kto będzie wiedział o jakiego misia chodzi) Ale wypasiony sprzęt To taki oczywiście dla dzieci - kosztował 80 zł w Tesco i powiększa do 30 razy. Ale fajny - sama mam frajdę
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 22:33   #4843
poiglot91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 277
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

ja wiem cinusiowa jaki mis!

''odwiedz prosze dzisiaj myszki oraz misia bawmy sie czemu nie co tam u was dzieci jak tam wam leci...
jeszcze raz prosze was na zabawe czas w tym niebieskim domu skiezyc lap z balkonu .''... itp..
'
haha
__________________
[/SIZE][/RIGHT]
poiglot91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 22:49   #4844
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

Cinuś takie coś ci na szybko zmontowałam,w różnych odsłonach Nie ma za co i wiem,że jestem wielka
Jak chcesz oryginały to ci wyslem na maila
__________________
  
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 22:56   #4845
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

Rumiankowa poszło

Malutka no to i dużo buziakow dla Dawidka.Kiedy masz wolne,żebyśmy wiedziały,w który dzień imprezę zrobić?

Poiglotku ,a jak tam smyki?

Milena coś podejrzanie dużo nas łączy,uważaj na moją Eve,ona jest bardzo zazdrosna A Lena też ci się podoba? Kuba jest rewelacyjny,spojrzenie zabijaki normalnie,a usmieszek prawdziwego kombinatora,oj będzie ci broił w przyszłości

Cinka a sprobujesz powiedzieć kiedyś do niej "pani wiedźmo"? ciekawam reakcji
__________________
  
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 23:16   #4846
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

Cytat:
Napisane przez ursull Pokaż wiadomość
Cinka a sprobujesz powiedzieć kiedyś do niej "pani wiedźmo"? ciekawam reakcji

Nie wiem, bo ostatnio za miła się robię Ale jak będzie taka sytuacja, to kto wie... poinformuję Cię Tylko ona to takie ciepłe kluchy i najwyżej buzię rozdziawi i nic dalej nie powie Mój Tż też czasem tak ma po niej, że nie potrafi walczyć o swoje... ale szkolę go, szkolę i idzie mu coraz lepiej

aaaa i dziękuję za kartki A da radę zrobić ta żeby ta Ninusia w obrazie była z przodu kartki a życzenia w środku? O taką składaną mi chodzi. Tak jak zrobiłaś ale wersję do złożenia i "życzy rodzina ..." Tam gdzie kropki to moje nazwisko, bo nie wszystkie kartki będę ja wysyłać od siebie ale też moi rodzice do np. swoich znajomych
meil mój masz
__________________
56/2015
111/2014

Edytowane przez cinusiowa
Czas edycji: 2009-11-28 o 23:19
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 23:25   #4847
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

Dziewuszki macie pozdrówki od Haruno,choruje biedactwo i Danielek też był chory,a do tego trzeci ząbek mu się wyżyna.Ania ma doła i na Wizaż nie wchodzi.Trochę ją postrofowałam,wiec może szybciutko tu wróci

Cinka popróbuję i pewnie da się zrobić,jak nie jak tak,wszystko da się zrobić Ale pewna nieścisłość mi się tu wkradała,jeżeli chcesz dla siebie i dla rodziców tekst "życzy rodzina..." z twoim nazwiskiem,to co z nazwiskiem TŻta? Ale ja ciekawska jezdem
__________________
  

Edytowane przez ursull
Czas edycji: 2009-11-28 o 23:27
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 23:43   #4848
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

Cytat:
Napisane przez ursull Pokaż wiadomość
Dziewuszki macie pozdrówki od Haruno,choruje biedactwo i Danielek też był chory,a do tego trzeci ząbek mu się wyżyna.Ania ma doła i na Wizaż nie wchodzi.Trochę ją postrofowałam,wiec może szybciutko tu wróci

Cinka popróbuję i pewnie da się zrobić,jak nie jak tak,wszystko da się zrobić Ale pewna nieścisłość mi się tu wkradała,jeżeli chcesz dla siebie i dla rodziców tekst "życzy rodzina..." z twoim nazwiskiem,to co z nazwiskiem TŻta? Ale ja ciekawska jezdem
Która Ania?

Chodzi mi o osobne kartki "Ninka z rodzicami" i "rodzina XYZ" I da radę żeby bardziej tą Ninkę wyciąć bo takie białe tło trochę się do niej wkradło
Boska jesteś
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 23:46   #4849
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

Cytat:
Napisane przez cinusiowa Pokaż wiadomość
Która Ania?

Chodzi mi o osobne kartki "Ninka z rodzicami" i "rodzina XYZ" I da radę żeby bardziej tą Ninkę wyciąć bo takie białe tło trochę się do niej wkradło
Boska jesteś
Ania znaczy Haruno,ale masz u niej przesrane

Oj wymagajaca baba z ciebie,pokombinuję.Powied z mi teraz czy chcesz wszystkie wersje poprzerabiane czy jakąś konkretną?
__________________
  
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 23:48   #4850
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

To ja
Wiem, ze nikt za mna nie tesknil wiec nikomu nie odpisuje
Przeczytalam wszystko i obejrzalam zdjecia i kartki ale szczerosc ponad wszystko... nie chce mi sie dzisiaj odpisywac... Wpadlam tak tylko dac Wam buzi i spadam z drinem do wanny
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 01:32   #4851
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

Cinuś poswięciłam się i zrobiłam jeszcze takie o różne warjacje.Powiedz czy ok i które chcesz?

Eve ty leniuchu tak beze mnie drinkujesz?

Dla zaintrygowanych faktem,że ja jeszcze tutaj,przypominam,że to nie nałóg,ale na TŻta czekam,aż z impry wróci
W związku z tym ogłaszam się jako pierwsza dzisiaj.
Dzień dobry i dobranoc
__________________
  
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 02:08   #4852
ursull
Zakorzenienie
 
Avatar ursull
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Była Twierdza Wrocław... są jeziora...
Wiadomości: 3 393
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

Wciąż czekam na TŻta,więc dzieło stworzyłam,bo mi się nudziło.Czasem się zastanawiam,jak to możliwe,że taka zdolna i kreatywna jestem i mam same genialne pomysły,a się tym nie chwalę i wielką skromnością się cechuję.

Oto dzieło wiekopomne:

Wizażyk

Ledwo oczęta swe otwieram
Od razu pędzę do komputera
I naciskam dwa przyciski,
Potem za pomocą myszki
Coś tam w Internecie gmeram
I wizażyk se otwieram.
Długo dzisiaj będę siedzieć,
By o nocy opowiedzieć.
Ile karmień,ile wstawań
I dla kupki wielkie brawa.
Potem ploty do wieczora
Aż kąpania przyjdzie pora,
Po kąpaniu i karmieniu
Dzicię śpi mi na ramieniu,
A ja na wizażyk pędzę
By spałować wszystkie jędze.
I tak dzień mija wspaniały
Na wizażu spędzon cały.
Dla wizażu oddam głowę,
A to moje motto nowe:
Wizaż broni,Wizaż radzi,
Wizaż nigdy cię nie zdradzi!!!


__________________
  

Edytowane przez ursull
Czas edycji: 2009-11-29 o 02:11
ursull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 07:23   #4853
rumiankowa
Zadomowienie
 
Avatar rumiankowa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 1 436
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

doczytałam, że nikt za mną nie tęsknił, jak mnie nie było
jedna Cinusiowa, która wspomniała moją córę

Ursull - jesteś boska
rumiankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 07:42   #4854
Illbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 448
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

Dzień dobry,

Jeżu, noc mieliśmy do . Guzik się budził chyba co godzinę. Zwalam na zęby...

A wczoraj oglądaliśmy z menszem film – „Zapowiedź” – strasznie się rozczarowałam. Początek – super, ale im bliżej końca... Dziewczyny, może Wy polecicie jakiś fajny film – żeby był trochę poschizowany i trzymał w napięciu, no i żeby tam żadnych kosmitów nie było.

Blondynkapoznan – a to przepraszam, skoro wszyscy twierdzą, że Olivierek to cała mamusia, to na pewno mają rację

Milena - . Śliczne zębolki cwaniaczka Kubusia. A Guzik też ostatnio się trzęsie na widok klawiatury, pilota i kalkulatora. A co do spotkania, to Igorek i Guzik byli sobą trochę zainteresowani – łapali się za rączki, Guzik wyciągał łapki do twarzy Igorka. Igorek jest przyzwyczajony do takich spotkań, bo Marika ma wokół siebie sąsiadki z takimi maluchami. Guzik jak widzi dziecko, to siedzi z otwartą buźką.

Didi - . Ślicznie razem wyglądacie

Aniu – no jak to? To Guzik tu z miłości do Julii usycha, a ona się musi zastanowić. Nie to nie – se znajdzie Guzik taką, co będzie chciała pracować.

Ursull – Marika na Twój temat? Eee, nic nie mówiła. Nie mogłam wczoraj wpaść na imprę, bo monsz w domu – musiałam się nim trochę poopiekować. A kartka ładna, ale Guziczka na niej niet. Zaproszenia boskie. A wierszyk rewelacja - identyfikuję się w pełni z podmiotem lirycznym.

Male – a ja nie umiem tego filmiku z Filipkiem odtworzyć. Dlaczego?

Marika - . Czekam na zdjęcia Igorka w jego nowym gniazdku. A Twoje rzeczy jak Ci nie są bardzo potrzebne, to niech u mnie jeszcze trochę poleżą – przywiozę Ci je w najbliższym czasie.

Malutka

Haruno – dużo zdrówka dla Was.
__________________
"... pokaż życiu, że je lubisz, pokaż, że umiesz je kochać..."

Hubert

Illbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 07:59   #4855
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

yo
ja z nina na kolanach wiec tylko czytam....
ursull kartki cudne i nie potrafie sie zdecydowac
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 08:31   #4856
iwcia dens
Rozeznanie
 
Avatar iwcia dens
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Stawiguda
Wiadomości: 673
GG do iwcia dens
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

dzien dobry

wczoraj mialam gosci calutki dzien - przyjechali z Gdanska specjalnie Szymka i jego mame zobaczyc pojechali poznym wieczorkiem i jak chalupka byla sprzatnieta na cacy w piatek tak dzis sladu po sprzatanku nie widac

mnie tez sie dzis nic nie chce nawet pisac - wybaczcie do tego leje i Szymek marudzi

pozdrowie wiec Was wszystkie i dam Wam caluska I ZDROWKA zycze dla Haruno i Danielka i Dawidka

i musze isc chalupke ogarnac

no i oczywiscie MOC BUZIACZKOW DLA GUZICZKA BRAYANKA I NIKOLKI
__________________
Szymuś 04.06.2009
Dominik 08.10.2011

Edytowane przez iwcia dens
Czas edycji: 2009-11-29 o 08:38
iwcia dens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 09:52   #4857
Anja1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 59
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

Moje dziecko dzisiaj kończy pół roku może jakieś życzenia

Ursull kartki sliczne masz talent kobietoa jaki wiersz
mam nadzieje że zdjęcie Julki w stroju mikołaja doszło

Edytowane przez Anja1986
Czas edycji: 2009-11-29 o 09:56
Anja1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 10:08   #4858
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

Dzien dobry!
Ja tylko na momencik...
Będą same pochwały:

Male jestem pod wielkim wrazeniem zdolnosci Filipka
Wczoraj razem z tztem ogladalismy filmik i nawet dzisiaj przy sniadaniu jeszczego podziwialismy!
Jest niesamowity i wyprzedzil wszystkie nasze bąble!!!

Ursull kartki piękne...tez na miejscu cinusiowej nie wiedzialabym ktora wybrac...
Wiersz super...
A teraz spi kochana i odpoczywaj po zarwanej nocy

A TO DLA WSZYSTKICH :
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 10:57   #4859
ania4891
Zadomowienie
 
Avatar ania4891
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 211
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

Cinka - "Jedzo"? Zapamietam!



No i wiedzialy matczyska jak sie pozbyc mnie z forum Zaplanowalyscie to sobie babsztyle Zapodaly mi kupe zdjec. I zebym to ja jeszcze wiedziala jak mam to zrobic bo mi tu Milenka z pastelami wyjechala
Wroce jak sie obrobie - za miesiac
Jakby co pisac na priv



Ursull - a Ty wiesz jak np wymazac cos z bluzki? Zeby byla gladka bez napisu. Do tego jeszcze nie doszlam
__________________
www.facebook.com/SzydelkowySzyk
ania4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 11:11   #4860
cinusiowa
Zakorzenienie
 
Avatar cinusiowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: koniec świata...
Wiadomości: 3 727
GG do cinusiowa
Dot.: CZY MAJOWE CZY CZERWCOWE, NASZE DZIECI są BOMBOWE! 2009 cz III

Cytat:
Napisane przez milena07 Pokaż wiadomość
Cinusiowa wypróbowałas już mleczko AR? I jak Nina zareagowała?
Milenko dopiero zobaczyłam Twoją wiadomość... dlaczego ja ją wcześniej przeoczyłam
Tak, Nina dostaje już mleczko Bebilon A.R. i muszę powiedzieć, że bomba Ani razu po nim nie ulała, a jak raz znowu dałam zwykłe mleko to natychmiast był haft Tak więc mleczko dobre i nastraszyli mnie, że ono jest niesmaczne, śmierdzi i dzieci mają problem z przełamaniem się do niego, a wcale tak nie jest. Nina wcina je jak oszalała i mi również smakuje.

Cytat:
Napisane przez ania4891 Pokaż wiadomość
Cinka - "Jedzo"? Zapamietam!
Yyyy, że co??? Chyba już nie wiem o co chodzi
__________________
56/2015
111/2014
cinusiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.