Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24! - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-21, 17:37   #2971
pulka 31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 40
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

a ja od wczoraj co zjem to mi niedobrze.a najbardziej mnie wkurza ze rano waze 71 z hakiem a teraz 74(wieeem, sniadanie, obiad, woda itd), ale grrrrr
pulka 31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 18:55   #2972
dzikikot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 29
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Wiem, że to wiesz i że pewnie po prostu ciężko się powstrzymać, ale ważenie się kilka razy dziennie w niczym nie pomoże, może jedynie skutecznie zepsuć humor Ja się ważę wyłącznie rano, na czczo i w samej bieliźnie
ciekawe ile będzie jutro rano ehhh..
dzikikot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 20:42   #2973
Dominika2302
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 222
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Witam się i ja
Nie mam szczególnie się czym chwalić bo z ogromnym zapałem wróciłam na dukana ale ciężko mi wytrzymać. Niby z jedzeniem nie grzeszę bo przestawiłąm się już psychicznie na zmianę menu, aleeeee....... mój mąż uwielbia piwko i ja od niego też się do tego przyzwyczajam i prawie co wieczór wypijam 1 czasem 2 z sokiem wiem tragedia bo nie dość że białka rozwalają nerki to jeszcze alkohol, ale ja naprawdę je lubię
Mimo wszystko waga leci w dół naprawdę pomalutku bo średnio 0,7 kg tygodniowo. Miałam ambitny plan 1kg tygodniowo ale dupa z tego......
Dominika2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 09:18   #2974
introgliceryna
Rozeznanie
 
Avatar introgliceryna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Oświecim
Wiadomości: 547
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

U mnie waga od dwóch dni pokazuje 79.6 kg. Jestem dumna, ze w ciągu tygodnia zrzucilam 2,7 kg.

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominika2302 Pokaż wiadomość
Witam się i ja
Nie mam szczególnie się czym chwalić bo z ogromnym zapałem wróciłam na dukana ale ciężko mi wytrzymać. Niby z jedzeniem nie grzeszę bo przestawiłąm się już psychicznie na zmianę menu, aleeeee....... mój mąż uwielbia piwko i ja od niego też się do tego przyzwyczajam i prawie co wieczór wypijam 1 czasem 2 z sokiem wiem tragedia bo nie dość że białka rozwalają nerki to jeszcze alkohol, ale ja naprawdę je lubię
Mimo wszystko waga leci w dół naprawdę pomalutku bo średnio 0,7 kg tygodniowo. Miałam ambitny plan 1kg tygodniowo ale dupa z tego......
To może odzwyczaj się jakoś? Ja z moim praktycznie co weekend jadłam dwie paczki chipsów i wypijałam cztery piwa, a teraz od dwóch tygodni ani grama chipsa i ani mililitra piwa. Może wybierz sobie taki jeden dzień w którym tygodniowo wypijesz jedno piwo i to bez soku.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
www.dwudziestoletniamama. blogspot.com

Jeśli ktoś chciałby poczytać jak wygląda życie, decyzje, miłość oraz inne rzeczy z którymi na codzień spotyka się każdy człowiek - okiem dwudziestolatki - zapraszam.
Nie pożałujecie.
introgliceryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 08:28   #2975
pulka 31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 40
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

ja też mam problem z alkoholemPrzez pierwsze 3 tygodnie diety właściwie nie piłam, trzymałam się, ale coraz częściej mnie kusi pivko, czy nawet wódeczkę wczoraj wypiłam i to kolorową. Po pierwsze wiem , że to niezdrowo przy tej diecie bardzo, po drugie nie mogłam się powstrzymać. Ale od dziś jestem grzeczna
pulka 31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 08:52   #2976
dzikikot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 29
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Widzę, że nie tylko ja się dziś zjawiam ze skruchą i postanowieniem poprawy Długi weekend był taki sobie.. a wczoraj byłam na rodzinnym obiedzie: w ramach głównego dania wzorowo - pierś z kurczaka z warzywami na parze. A potem na stole pojawiły się ciasta, co tu dużo mówić...-,-
Cóż, w ramach zadośćuczynienia wieczorem poszłam to wybiegać.

Jeśli chodzi o alkohol to dziwię się sobie, ale nawet nie mam szczególnej ochoty. A przed dietą normą było piwko czy dwa średnio co drugi wieczór. Teraz zamiast piwka siadam do serialu wieczorem z kubkiem owocowej albo czerwonej herbaty. Także da się

A teraz do dzieła, muszę zrobić wszystko, żeby stracić w tym tygodniu 2kg, grrr.
dzikikot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 10:36   #2977
pulka 31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 40
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Dołączam się do planu zrzucenia 2 kilogramów.
Od dziś mam 5 dni fazy białkowej, więc może coś się ruszy. Zjadłam już łososia z piekarnika na obiad, taka byłam głodna.Postaram się nie grzeszyć, tylko muszę przestawić trybik w mózgu.

Dzikikot-długo biegasz? czy zaczęłaś niedawno?
pulka 31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-23, 11:42   #2978
dzikikot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 29
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

U mnie jeszcze dziś PW, od jutra białka i też idę trybem 5/5. Od początku II fazy nic nie ruszyło, wręcz była tendencja wzrostowa. No ale były grzechy, więc znikąd się to nie wzięło...
Co do biegania - zaczęłam jakoś w połowie maja. Tzn. pojedyncze przebieżki zdarzały się od kwietnia, ale bardzo bardzo rzadko. W połowie maja się zawzięłam i zaczęłam biegać 2-3 razy w tygodniu a od jakichś 2 tygodni biegam już regularnie co drugi dzień. Jak mam dobry dzień to udaje mi się biec 40 min. bez zatrzymania, co kilka tygodni temu wydawało mi się totalną abstrakcją. Także widzę progres jeśli chodzi o moją wytrzymałość, kondycja się poprawia. Wagowego ubytku nie zaobserwowałam, ale na pewno jestem mniej 'sflaczała'
dzikikot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 14:59   #2979
olka9124
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

hej dziewczyny jestem nowa zarówno na forum jak i w diecie zaczęłam ją wczoraj... mam zamiar być na I fazie 7-10 dni zobaczymy jak długo wytrzymam na samym białku i jak mocna będzie moja motywacja... Powiedzcie mi czy bułki dukanowe można jeść w I fazie czy dopiero w II, ponieważ czytając różne fora są różne opinie Pozdrawiam
olka9124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 17:52   #2980
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Cześć wszystkim. Jak ja wam zazdroszczę tych nawt minimalnych spadków mimo mniejszych i większych grzeszków. Ja jestem grzeczna, wręcz przykładowe dukanie i co... waga stoi jak zaklęta wciąż w tym samym miejscu.
Musze sobie kupic błonnik w tabletkach. Przy pierwszym podejściu bardzo pomagał przy zaparciach.

Cytat:
Napisane przez olka9124 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny jestem nowa zarówno na forum jak i w diecie zaczęłam ją wczoraj... mam zamiar być na I fazie 7-10 dni zobaczymy jak długo wytrzymam na samym białku i jak mocna będzie moja motywacja... Powiedzcie mi czy bułki dukanowe można jeść w I fazie czy dopiero w II, ponieważ czytając różne fora są różne opinie Pozdrawiam
Cześć.
Po pierwsze długa ta 1 faza. Ile chcesz zrzucić kilogramów? Czy robiłas test dukana? Jeśli nie to koniecznie zrób by wyliczyć prawidłową długość 1 fazy. Nie przedłużaj jej. Przedłużanie jest niekorzystne dla metabolizmu i nie pomaga przy odchudzaniu bo jak większośc z nas wie na 1 fazie schodzi głównie woda. Spalanie tłuszczu rozpoczyna się od fazy 2.
Co do bułek dukanowych wszystko zalezy od ich składu. Ponieważ jest kilka - kilkanaście wariantów bułek i innego pieczywa dukanowego nie jesteśmy w stanie jednoznacznie tego okreslić.
Porównaj skład bułeczek z listą produktów i ilości dozwolonych w poszczególnych fazach a będziesz wiedziała od której fazy możesz je jeść. Wszystko znajdziesz w książce.
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 19:52   #2981
olka9124
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Chciałabym zrzucić ponad 20 kg... Dużo zbędnych kg mi zostało po ciąży, a że minęło od porodu już 7 miesięcy czas coś z tym zrobić

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Z testu wynika, że ta faza ma trwać 6 dni, wydawało mi się, że to trochę za krótko.... Ale skoro mówisz, że to długo to zastosuję się do testu. Dziękuje
olka9124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-23, 20:50   #2982
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

hej dziewczyny

myślę zacząć i ja przyznam że byłam wielką fanką SB a przeciwniczką Dukana... ale potrzebuje zrzucić swój balast... 2 miesiące do wakacji... wyglądam już źle.. w ostatnim czasie sporo przytyłam.. to mój kres kilogramowy boje się stanąć na wagę... mam wielką prośbę o linki które wprowadziły by mnie w temat dukanowy, wasze ulubione stronki z przepisami podpowiedziami

liczę na pomoc pozdrawiam

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

gdzie można znaleźć test?
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 21:52   #2983
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Cytat:
Napisane przez olka9124 Pokaż wiadomość
Chciałabym zrzucić ponad 20 kg... Dużo zbędnych kg mi zostało po ciąży, a że minęło od porodu już 7 miesięcy czas coś z tym zrobić
Z testu wynika, że ta faza ma trwać 6 dni, wydawało mi się, że to trochę za krótko.... Ale skoro mówisz, że to długo to zastosuję się do testu. Dziękuje
Ja dla zrzucenia 25 kilo miałam 6 dni 1 fazy i było ok. Pozostałe wskazania testu mogą nie pokrywac się z rzeczywistościa ale długości 1 fazy lepiej przestrzegać.
Powodzenia

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
myślę zacząć i ja przyznam że byłam wielką fanką SB a przeciwniczką Dukana... ale potrzebuje zrzucić swój balast... 2 miesiące do wakacji... wyglądam już źle.. w ostatnim czasie sporo przytyłam.. to mój kres kilogramowy boje się stanąć na wagę... mam wielką prośbę o linki które wprowadziły by mnie w temat dukanowy, wasze ulubione stronki z przepisami podpowiedziami
Przede wszystkim jeśli nie wiesz nic o diecie to powinnaś zapoznac się z książką dukana, tam znajdziesz wszystko. Ja na poczatku wydrukowałam sobie cąła i znaczyłam flamastrem w tekscie najwazniejsze informacje by można było do nich wrócic. Na forach znajdziesz kilka infoemacji ale nigdzie nie będzie to pełna wiedza a w niektórych przypadkach będzie ona błędna. (znalazłam już kilka takich przykładów wprowadzania w błąd)

Na pierwszej stronie naszego wątku we wpisie 14 znajdziesz podstawowe dane i linki do książek i testu.

Na blogach zaś znajdziesz mnóstwo przydatnych przepisów na posiłki ale uważaj bo nie zawsze jest opisane do której fazy sa przypisywane.

Przygotuj się merytorycznie i możesz zaczynac. Jakby co to pisz.

Przypomne jeszcze o czymś o czym może nie wszyscy pamiętają: Jeśli masz kłopoty zrowotne skonsultuj dietę z lekarzem, tak samo jeśli kłopoty zdrowotne pojawią się w trakcie dietowania. Ponadto zalecane sa regularne badania krwi (w tym głównie pod kątem stanu nerek) w trakcie diety.

No to się rozpisałam
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 07:09   #2984
Dominika2302
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 222
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Witam się i ja.
Dziś mam 4 dzień PW, wczorajszy minął prawie wzorcowo bo były mojej mamy imieniny i zjadłam kawałek sernika na zimno poza tym baaardzo grzecznie. Dziś w planie mam na obiad barszczyk ukraiński a na śniadanko tosty albo omlet reszty nie planuję bo nie wiem na co będę miała ochotę, na pewno zrobię dziś sernik na zimno bo smaka sobie wczoraj narobiłam.....
Dominika2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 07:23   #2985
pulka 31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 40
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Ja już miesiąc i 12 dni na Dukanie, 11 kilo mniej. Muszę zacząć ćwiczyć coś, bo czuję się lżejsza, może tym razem podskoczę chociaż
Jutro idę do lekarza po skierowanie na badania:morfologia plus wątroba, nerki. Profilaktycznie Miłego dnia.

Ps. bułeckzi dukanowskie robię od 1 fazy, zjadam dwie, trzy dizennie-mają średnicę ok. 4 cm
pulka 31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 10:37   #2986
Dominika2302
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 222
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Pulka za efekty a powiesz z jakiej wagi startowałaś?
Dominika2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 12:16   #2987
PaniWa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 107
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Czy dr Dukan nie został ostatnio skreślony z listy lekarzy za właśnie tą dietę?
A - przy diecie zapomnijcie najlepiej o ważeniu - daje to niemiarodajne wyniki, możecie tracić tłuszcz, przybierać mięśnie, a waga będzie stała. Lepiej się mierzyć
PaniWa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 17:04   #2988
Dominika2302
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 222
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Witam mam pytanko, zrobiłam sobie ten sernik na zimno i zastanawiam się czy mogę cały wsunąć w 1 dzień bo niby to tylko ser, jogurt, zelatyna, słodzik i galaretka z herbaty no ale jednak słodkie....
Ile % tłuszczu najmniej udało wam się znaleźć ser do sernika bo mi taki 6,5%
Dominika2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 17:17   #2989
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Cytat:
Napisane przez PaniWa Pokaż wiadomość
Czy dr Dukan nie został ostatnio skreślony z listy lekarzy za właśnie tą dietę?
A - przy diecie zapomnijcie najlepiej o ważeniu - daje to niemiarodajne wyniki, możecie tracić tłuszcz, przybierać mięśnie, a waga będzie stała. Lepiej się mierzyć
Faktycznie został skreślony ale nie z powodu swojej diety tylko dlatego że z lekarza został biznesmenem który zbija majątek na swej diecie - wg mediów francuskich nawet 100 mln euro rocznie (!!). Nie jest to zgodne z etyką francuskiej izby lekarskiej. Drugim powodem była podobno dyskryminacja osób z nadwagą (?!)
Co nie zmienia faktu że jego dieta może być niebezpieczna.

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominika2302 Pokaż wiadomość
Witam mam pytanko, zrobiłam sobie ten sernik na zimno i zastanawiam się czy mogę cały wsunąć w 1 dzień bo niby to tylko ser, jogurt, zelatyna, słodzik i galaretka z herbaty no ale jednak słodkie....
Ile % tłuszczu najmniej udało wam się znaleźć ser do sernika bo mi taki 6,5%
Do sernika na zimno wolę używać serka Emilka 0% tł.
A jeśli w serniku nie ma nic co trzeba ograniczać ilościowo to możesz zjeść cały.
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.

Edytowane przez EMNE
Czas edycji: 2014-06-24 o 17:15
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-24, 17:49   #2990
pulka 31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 40
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Startowałam z wagi 82 kilogramy.
A ja czytałam, że Dukan został skreślony za przepisywanie jakichś niezbyt bezpiecznych środków odchudzających:P
Ps. Używacie słodzika?czy Stevii? Ja ostatnio kupiłam Stevie i jest przepaskudna paskuda!!!
Ps. jutro ide do lekarza po badania, jak zobaczy listę to mnie wyrzuci za drzwi: morfologia, cholesterol całkowity, HDL,LDL, trójglicerydy, kwas moczowy, cukier, GGTP,Ob,mocz,AspAT,AlAT, kreatynina, sód, potas,wapń,magnez,żelazo, selen,fosforany :P:P:P:P
pulka 31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 18:49   #2991
Dominika2302
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 222
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Pulka to niezłą litanie przygotowałaś.
Ja używam zwykły słodzik w tabletkach i w proszku. W sumie to nawet przed dietą do kawy słodzik brałam ale jakoś przez gardło nie przejdzie mi ta zaprawa do soków, kupiłam w carrefour.
Dominika2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 20:01   #2992
olka9124
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Ja dzisiaj kończę trzeci dzień Powiedzcie mi kiedy mam się zważyć, żeby zobaczyć jakiś minimalny pierwszy efekt, dla lepszej motywacji??
olka9124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 20:21   #2993
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Cytat:
Napisane przez pulka 31 Pokaż wiadomość
Ja już miesiąc i 12 dni na Dukanie, 11 kilo mniej. Muszę zacząć ćwiczyć coś, bo czuję się lżejsza, może tym razem podskoczę chociaż
Jutro idę do lekarza po skierowanie na badania:morfologia plus wątroba, nerki. Profilaktycznie Miłego dnia.

Ps. bułeckzi dukanowskie robię od 1 fazy, zjadam dwie, trzy dizennie-mają średnicę ok. 4 cm
super!!! ja też mam teraz ok 82 kg.... chciłabym 68-70 wtedy moje BMI byłoby w normie... mam 167 cm

EMNE dzieki nie mam problemow zdrowotnych

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

nie działa mi link do pobrania książki z rozpoczęcie i gdzie dokładnie na stronie można znaleźć ten test sprawdzający dlugość 1nyki.. czy na tej stronie
po zalogowaniu można działać darmowo?
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 21:22   #2994
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
super!!! ja też mam teraz ok 82 kg.... chciłabym 68-70 wtedy moje BMI byłoby w normie... mam 167 cm

EMNE dzieki nie mam problemow zdrowotnych

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

nie działa mi link do pobrania książki z rozpoczęcie i gdzie dokładnie na stronie można znaleźć ten test sprawdzający dlugość 1nyki.. czy na tej stronie
po zalogowaniu można działać darmowo?
Test jest darmowy, ale później może namawiac do zamawiania subskrypcji. Po prostu odmawiadz i tyle.
Link do książki może być przestażały więc trzeba szukac w google
O już znalazłam klik
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 07:40   #2995
Dominika2302
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 222
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Witam się w 5 dniu PW.
Tak się wczoraj zastanawiałam od kiedy właściwie jestem na Dukanie i za cholerę nie mogę sobie przypomnieć ale to nic najważniejsze że waże 8 kg mniej niż wczesną wiosną i już trochę sadełka mi spadło bo dopinam kurtkę i spodnie mi niesamowicie na tyłku wiszą
To co mi naprawdę przeszkadza to mega zaparcia nawet na PW praktycznie to bez jakiegoś "wspomagacza" się nie obejdzie.....
Dominika2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 10:08   #2996
PaniWa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 107
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

W zasadzie to nawet słusznie został skreślony z listy lekarzy, bo w końcu gość ma pomagać ludziom(i tak bierze za to niezłe pieniądze), a tutaj zarabiał 100mln euro rocznie. Prawie jak Ronaldo
Niemniej jednak uważałabym na dietę Dukana, również ze względu na wymieniane zaparcia, które są strasznie niebezpieczne dla zdrowia.
Wszystko jest dla ludzi, tylko pamiętajcie, żeby nie przesadzić, moje drogie Panny
PaniWa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 14:22   #2997
pulka 31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 40
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Potwierdzam. Zaparcia. Od samego początku nie mogę ich zwalczyć. A tam siedzi pewnie z 5 kg dodatkowej wagi. Arrrrggggh.
pulka 31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 16:02   #2998
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Emne dzięki książkę wydrukowałam

planuję zacząć w najbliższych dniach... myślałam o piątku ale że wek słabo wytrzymać to od poniedziałku ruszę... jeszcze poczytam, zaplanuję co jeść zrobię jakieś zapasy

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez PaniWa Pokaż wiadomość
W zasadzie to nawet słusznie został skreślony z listy lekarzy, bo w końcu gość ma pomagać ludziom(i tak bierze za to niezłe pieniądze), a tutaj zarabiał 100mln euro rocznie. Prawie jak Ronaldo
Niemniej jednak uważałabym na dietę Dukana, również ze względu na wymieniane zaparcia, które są strasznie niebezpieczne dla zdrowia.
Wszystko jest dla ludzi, tylko pamiętajcie, żeby nie przesadzić, moje drogie Panny
czy my przypadkiem nie testowałyśmy razem Term Line?

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

tutaj się sprawdza tą fazę 1?
http://www.dieta dukan.pl/oblicz-swoja-wlasciwa-wage
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 16:53   #2999
katkasiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 683
GG do katkasiek
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

Witam po kilku dniach przerwy, widze, że w końcu sie tu ruszyło.
Ja grzecznie dukam, poza jednym grillem(karkóweczka i piwko).

Ogólnie czuję sie coraz lżejsza. Sama już nei wiem ile chcę stracić. Myślałam, ze 6-8kg. Ale w sumie zawsze marzyłam ważyć 59 (przy wzroście 167cm) i chyba do tej wagi będę dążyć, także zostaje 8 kg. Najtrudniejsze 8...

Ale dam radę tyle już zleciało, to i zleci pozostałe 8
Choć przyznaję. Już jestem mega zmotywowana swoim wyglądem(tak, tak, moge powiedzieć, że w miare się sobie podobam).

Dziewczyny co do jedzenia na dukanie... OPYCHAJCIE SIĘ ile chcecie, byle produktami wysokobiałkowymi! To naprawdę działa najlepiej!
katkasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 17:11   #3000
Dominika2302
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 222
Dot.: Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24!

No i pochwaliłam się wytrwałością....
Miałam dzisiaj nie planowany wyjazd i z głodu i braku wyboru zjadłam małą tortille ale na tym koniec jestem w domku i ogórkowa się gotuje na obiado-kolację a przede wszystkim musze się pochwalić że od poniedziałku nie wzięłam nawet łyka piwa wiem zabrzmiało to jak jak wyznanie AA ale jak na mnie to naprawdę sukces....
Dominika2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-24 22:15:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.