Dobry Fryzjer w Zielonej Górze - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-15, 09:11   #211
an_no
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Teraz wiem, że to był mój błąd. Ale chcialam jak najszybciej opuścic ten lokal, no i czas mnie naglił bo na wesele jechałam do innego miasta, a jak juz pisałam poprawki zajęły jej sporo czasu.
Jest to dla mnie kosztowna nauczka.
an_no jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 19:35   #212
Koooreek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 17
Smile

a co myślicie o salonie fryzjerskim "Magnolia" os.Leśne ul. Cisowa (chyba) nr 1

Chcem ściąć grzywke wedle swoich załorzeń i podciąć koncówki a włosy mam do ramion
napiszcie opinie
Pozdr.

ej a jeszcze jedno pytanko nie wiecie może jaki jest dobry fryzjer w zg który mi ładnie zetnie grzywke(na prosto) a tanio.. Tanio? tak do 30 zł??
__________________
16 marca 2012r. - wielka miłość
28 czerwca 2012r. zakończenie szkoły !

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-08-16 o 21:12 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
Koooreek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 14:28   #213
83mika
Raczkowanie
 
Avatar 83mika
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 458
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

A czy był ktos w salonie "Styl wg kobiety"?
83mika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 23:44   #214
bona1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Czesc dziewczyny
za pare dni bede w ZG blagam o polecenie fryzjera ,ktory ladnie farbuje wlosy w odcieniach jasnego blondu ale nie jedna farba kilkoma ,cos w stylu balejage czy refleksy i nie proszkami tylko farbami.
Jak do tej pory ,prosilam fryzjerow o takie farbowanie lecz niestety zawsze ono wygladalo tak: fryzjerka robila mi pasemka proszkiem i gdzie niegdzie dawala ciemniejszy kolor ktorego nie chcialam poniewaz stwierdzilam ze jest za ciemny fryzjerki odpowiadaly ze bedzie on jasniejszy i tak wychodzil ciemny .A koncowy efekt wygladal tak :pasemka bardzo jasne,wlosy naturalne swoje i pare ciemnych pasm ,ktotre nie pasowaly do niczego .Do tego mam cienkie wlosy i tyl glowy od ktorej sie zaczyna farbowanie byl splukiwany z gora wlosow razem .Niestety te tylnie pasma odpadaly bo za dlugo byly farbowane.Jest to nastepny blad fryzjerow .Pasma powinny byc wczesniej splukiwane od gornych pasm .Ale przy braku checi czy czasu i odpowiedzialnosci koncowy efekt jest oplakliwy dla klijentki.W tych latach modne sa jednolite odcienie ,lub malo kontrastujace ze soba .Przy blond i cienkich wlosach, jezeli jest nalozonych kilka odcieni malo rozniacych sie kolorystycznie ,wlosy pozornie nadaja objetosci i pepu . Wiec chcialabym zeby farbowanie wygladalo naturalnie a pasemka przechodzily z nuta delikatnosci mieniac sie kolorami.Ktora z Was ma tak pofarbowane wlosy prosze odpiszcie szybciutko
bona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 09:21   #215
blissfull
Raczkowanie
 
Avatar blissfull
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

A co sądzicie na temat salonu 'Piweccy'? Chciałabym się tam wybrać.
blissfull jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 21:29   #216
aisor1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 16
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

A trwałą a dokładniej styling włosów na grubych wałkach któraś z Was robiła w ZG? Mam grube, ciężkie, przetluszczjace sie, bardzo trudne do ulożenia włosy i zależy mi na kimś "dobrym". Włosy mam do łopatek. I jaka cena?
aisor1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 12:57   #217
eliciablondi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Ja polecam wszystkim nowy salon carlo biani w focusie. Z poczatku bałam się tam pojść po opini tamtego salonu. Ale wyszlam bardzo zadowolona strzygla mnie pani w dlugich czarnych wlosach z boku miala wyciety jakis wzorek. Atmosfera tez tam jest super. Polecam wszystkim )
eliciablondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 17:59   #218
pkkg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Witam!
Jestem bardzo wymagającą klientką i przerabiałam już naprawdę wielu specjalistów z zakresu fryzjerstwa. Najlepszy był Paweł szczupły szatyn, który najpierw miał praktyki u Śpiewaka a później pracował przez jakiś czas w Carlo Biani. Zwolnił się jednak z tego salonu i nikt nie wie gdzie pracuje teraz ani nie zna jego nr tel.
Jeśli ktoś wiec coś na ten temat proszę o info to naprawdę rewelacyjny fryzjer jego brat bliźniak pracuje u najlepszego fryzjera w Polsce, oboje są genialni.
pkkg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 18:17   #219
redsonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Niestety Paweł dostał propozycję pracy w Angli i niestety wyjechał...ja też bardzo nad tym ubolewam.....
redsonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 22:21   #220
0255loka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Cytat:
Napisane przez pkkg Pokaż wiadomość
Witam!
Jestem bardzo wymagającą klientką i przerabiałam już naprawdę wielu specjalistów z zakresu fryzjerstwa. Najlepszy był Paweł szczupły szatyn, który najpierw miał praktyki u Śpiewaka a później pracował przez jakiś czas w Carlo Biani. Zwolnił się jednak z tego salonu i nikt nie wie gdzie pracuje teraz ani nie zna jego nr tel.
Jeśli ktoś wiec coś na ten temat proszę o info to naprawdę rewelacyjny fryzjer jego brat bliźniak pracuje u najlepszego fryzjera w Polsce, oboje są genialni.
Ja polecam salon Śpiewak&Matyja na ul.fabrycznej.Bardzo fajny klimacik a wnetrze, czuje sie jak bym była w ameryce niepowtarzalny wystroj.Goraco polecam jak uczyl sie tam twoj fryzjer to tym bardziej polecam do mistrza.
0255loka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 10:27   #221
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

A ja polecam salon Magda na ul. Wyszyńskiego (obok sex shopu i salonu Image) Byłam tam dwa razy na pasemkach i podcięciu i wyszłam naprawdę zadowolona. Strzygąca tam dziewczyna tworzy bardzo miłą atmosferę i naprawdę wie co robi. Poprawiła błędy po innych fryzjerach, pasemka pierwszy raz od długiego czasu mam niepopalone i w pięknym kolorze. I dzięki niej wróciłam do blondu bez konieczności obcięcia połowy włosów. Pracuje na Matrixach Polecam. Zauważyłam też, że wiele osób do niej wraca czyli nie tylko ja byłam zadowolona
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-11, 10:17   #222
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

dziewczyny! A co myślicie o Salonie Image? W piątek na sweetdeal będzie promocja na strzyżenie+modelowanie+od żywka+sauna za 35 zł - i tak się zastanawiam czy się nie skusić? Ale najpierw chciałam usłyszeć wasze opinie
dodam że ostatnio byłam w salonie Spectrum koło LO3 u p.Gabrysi i wyszłam mega zadowolona.
__________________


Edytowane przez carolyna86
Czas edycji: 2011-01-11 o 10:28
carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 20:30   #223
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zielona Góra - fryzjer na Drzewnej??

A słyszłyście o fryzjerze Wojtku, który pracuje podobno w salonie "Jadwiga". Słyszałam, że super ścina i układa. Czy ktoś był może u niego i może potwierdzić lub zaprzeczyć, że jest taki dobry ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 21:43   #224
Hopelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Hej,
Jeśli chodzi o fryzjerów, to mam z tymi zielonogórskimi trochę doświadczenia. Na początek odradzam wszystkim Rerusso - myślałam, że tam zasnę, po czym zatkała mnie cena za tak beznadziejną usługę. Fryzjerki nie umieją suszyć włosów, są powolne - nałożyła mi farbę na włosy z którą siedziałam 1godz. 20 minut, bo dokańczała panią i się z nią troszkę zagadała. Głowę z tej farby myła mi chyba z 15 minut. O ile na początku masaż głowy był przyjemny o tyle po chwili krawędź umywalki nieprzyjemnie wbijała mi się w kark. Później pani wpadła na pomysł, żeby otworzyć drzwi wejściowe, ten pomysł przede mną zdążył jej wybić z głowy jej chłopak, ach, bo w czasie strzyżenia ucinała sobie z nim pogawędki Nie potrafiła zaproponować mi fryzury, więc "szumnie" nazwanie "wyrównanie" i "cieniowanie" zakończyło się na podcięciu końcówek i zmasakrowaniu grzywki, którą musiała poprawiać, bo była koszmarna! Moje włosy po tch wszystkich zabiegach i molestowaniu grzebieniem, poddała bezlitośnie prostownicy - wielokrotnie przesuwała po kilku włoskach na krzyż... do tego mnóstwo pianki i jakiegoś olejku, więc z salonu wyszłam jakby z tłustą głową a za te wszystkie męki policzono... 150zł na włosy krótkie przechodzące z średnie... Nigdy więcej nie popełnię salonu Rerusso i tak mi dopomóż Bóg! POLECAM za to kilku w zielonej... z Salonu "Ewa" w Auchan Monikę R. i Asię (brunetkę) - świetnie przeszkolone, potrafią idealnie dobrać fryzurę, są miłe, komunikatywne, wesołe; Darka Śpiewaka - tu jedynym minusem może być cena, która zapewne jest wysoka, bo słyszałam, że przeniósł się na fabryczą (jeśli ktoś ma info na temat nowego cennika byłabym zobowiązana), Michał F. ze "Stylu według mężczyzny", konkretny, pomysłowy, solidny; Magdę z salonu fryzur "Magda" na os. Pomorskim - jest ciasnawo, ale tanio i precyzyjnie - nie wypuści klientki, dopóki nie zobaczy zadowolenia w jej oczach, korzysta z dobrych farb, potrafi wypielęgnować włosy, u Piweckich - tylko szefowa... i to chyba tyle mam do powiedzenia :P Mam nadzieję, że komuś pomogłam. ))
Hopelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 10:35   #225
lytomania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Talking Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

"Styl wg mężczyzny" wstarczy wpisać w google... moja koleżankę ścinał niejaki Michał - jest zadowolona (a to dość marudna osoba), zamierzam się zapisać... jak wroce to zdam relację. Mam grube ciężkie włosy i do tego jest ich bardzo dużo.
Mam małe doświadczenie , ale wczesniej byłam u Agnieszki ul. Wyszyńskiego koło lodziarni san remo 45 zł fajne ścięcie, potem przy ul. Osiedlowej "Denar" - nie polecam... to w ogóle nie jest fryzjer, po "ścięciu" pani zapytała czy wysuszyć - nie wiem co ona sobie myślała, że pójde w mokrych?? (dodam, ze to był luty). Teraz spróbuję z facetem ;-)
lytomania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 18:22   #226
pkkg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Witam!
A czy ktoś może zna nr do salonu Massimo w Focusie w Zielonej Górze bo nigdzie w internecie nie moge go znalezc? I moze poradzi, który z fryzjerów jest tam najlepszy ja słyszlam o Radku i Basi
Z góry dziękuję
pkkg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 19:09   #227
ciaoBella1969
Przyczajenie
 
Avatar ciaoBella1969
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: S.Londyn*ex.Zielonogorzanka
Wiadomości: 12
Dot.: dobry fryzjer w ZIELONEJ GÓRZE !?

Cytat:
Napisane przez blissfull Pokaż wiadomość
A co sądzicie na temat salonu 'Piweccy'? Chciałabym się tam wybrać.
Hej Blissfull,mieszkam na Wyspach,i bardzo sobie chwale salon Piweccy.Tu w Londynku,jedna fryzjerka z Wroclawia,tak mi wlosy sknocila ,ze wygladalam jak straszydloJak tylko jade do Zielonej,to zawsze sie umawiam u Piweckich, i wiesz ze wole poczekac jak pojade do Polski,niz placic forse za cos z czego jestem niezadowolona!

U Piweckich bylam tam 3 razy polecam Pana Wojtka, wlosy scinal i modelowal,i jeszcze doradzil co by dla mnie lepiej pasowalo.Jest to salon L'oreala,mialam tez relaksujacy masaz glowy ,i fotel na ktorym siedzialam tez robil masaz.Mam srednio dlugie wlosy ,dosc geste zaplacilam okolo 70zl,ale jestem super zadowolonatakze polecam
pozdrawiam cieplo

Beata
PS.Wlasnie jutro jade na Wielkanoc do Zielonej,i juz sie ciesze jak wariat
ciaoBella1969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 06:59   #228
Hopelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Cytat:
Napisane przez lytomania Pokaż wiadomość
"moja koleżankę ścinał niejaki Michał - jest zadowolona (a to dość marudna osoba)
Tak, Michał jest świetny.. tylko czeka się do niego prawie miesiąc. Ale ma fajne, świeże spojrzenie.


Co do Massimo... To dawne Carlo Biani... więc radziłabym przemysleć tę decyzję. Zmienili nazwę, bo tamta ludziom już się źle kojarzyła. Kiedyś pani z CB uczesała mnie na Barbarę Straisond Mało tego.. wpierała, że wyglądam szałowo i jak ja mogę nie być zadowolona, mimo, że włosy wyglądały jakby piorun w miotłę strzelił.
Hopelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 22:45   #229
ooshak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

na dramocha24 sa vouchery na cięcie w esthetique na Francuskiej. Nigdy wcześniej o nich nie słyszałam. Czy któraś z was u nich kiedyś była? nie chcę pójśc za głosem kieszeni i zmarnować sobie włosów -a bardzo potrzebują pomocy -długie, farbowane, 3/4 straciłam najpierw przez ciążę i karmienie, później przez dietę a na koniec nieumiejętnym farbowaniem... tylko dobre cięcie może mnie uratować...
ooshak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-07, 10:38   #230
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

A ja byłam u chwalonego p. Wojtka od Piweckich i nie jestem zadowolona Zapłaciłam 87 zł za błyskawiczne (mąż nawet kawy nie zdążył wypić) podcięcie włosów z cieniowanych na równe, chociaż mówiłam, że chcę jakiejś zmiany. Podciął mi włosy w taki sposób jak ja to robię swojej córeczce Masaż głowy był cudowny, ale nie wart aż 80 zł Nie pójdę na pewno tam więcej i nie polecam. Już bardziej byłam zadowolona z salonu VIVA.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 13:41   #231
hanko
Raczkowanie
 
Avatar hanko
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 219
GG do hanko
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Cytat:
Napisane przez ooshak Pokaż wiadomość
na dramocha24 sa vouchery na cięcie w esthetique na Francuskiej. Nigdy wcześniej o nich nie słyszałam. Czy któraś z was u nich kiedyś była? nie chcę pójśc za głosem kieszeni i zmarnować sobie włosów -a bardzo potrzebują pomocy -długie, farbowane, 3/4 straciłam najpierw przez ciążę i karmienie, później przez dietę a na koniec nieumiejętnym farbowaniem... tylko dobre cięcie może mnie uratować...
wie co ktoś na ich temat bo chce przejść na naturalny kolor włosów i poszukuje dobrego fryzjera
__________________
W monosylabach ukryty sens
Mikro – objawień treść
Bełkotu potok – całą noc
.

Katarzyna Nosowska

(:
hanko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 21:10   #232
lytomania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Cześć Dziewczyny,

byłam w chwalonym salonie "styl wg mężczyzny"... ścinał mnie Alan. Nie wzbudził mojego zaufania, bo taki młody ... ale był miły, atmosfera w salonie też ok. włosy niby ścięte dobrze - zwyczajnie, ale ... po pierwszym umyciu kicha. nie jestem w stanie tego ułożyć, a niby zwykłe ścięcie, w pracy nawet nikt nie zauważył tzn. po umyciu zauważyli, że włosy mi sterczą...
Dodam, że mam "trudne" włosy, ale to chyba nie tłumaczy. Już tam nie pójdę.
Koleżanka polecała mi jakiś salon przy p. matejki... zobaczymy...
lytomania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 09:50   #233
turbotoster
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Witam was wszystkie
Taka moja mała opinia, może komuś pomoże
Umówiłam się z panią Moniką z salonu Viva na Chrobrego i jestem bardzo zadowolona Co mi się najbardziej podobało, to kontakt całkowicie przez internet, można się umówić i zarezerwować termin
__________________
dla zainteresowanych praktyką fryzjerską - salon fryzjerski zielona góra
turbotoster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 18:52   #234
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Cytat:
Napisane przez turbotoster Pokaż wiadomość
Witam was wszystkie
Taka moja mała opinia, może komuś pomoże
Umówiłam się z panią Moniką z salonu Viva na Chrobrego i jestem bardzo zadowolona Co mi się najbardziej podobało, to kontakt całkowicie przez internet, można się umówić i zarezerwować termin
__________________
dla zainteresowanych praktyką fryzjerską - salon fryzjerski zielona góra
Ja byłam rok temu w tym salonie u pani chyba Justyna Też byłąm bardzo zadowolona
U pani Moniki byłam daaaawno temu, w czasach studenckich, jeszcze w innym miejscu i byłam meeega zadowolona
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 13:05   #235
bona1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

a znacie moze jakiegos fryzjera w ZG ,ktory czesze modne koki albo inaczej jak sie pokaze zdiecie koka to uczesze idealnie tak samo ,bez zadnych rozczarowan ,
jak moglybyscie wstawic zdiecia byla bym wdzieczna
bona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 09:56   #236
SayuriSky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Hey
Wiecie może ile kosztowałoby rozjaśnianie włosów z ciemnego brązu na słomkowy w Vivie? Któraś z Was może robiła coś podobnego w jakimś innym salonie w Zielonej i jest zadowolona z efektów? Włosy mam długie i wolałabym żeby nikt mi ich nie zniszczył.
SayuriSky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 18:48   #237
ankoZg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Witam ! a czy ktos sie orientuje jaki cennik ma salon Viva ???
doczytalam na tym watku ze w 2009 za sciecie 90 zl :O ciekawe jak teraz ceny tam wygladaja :|

Edytowane przez ankoZg
Czas edycji: 2011-08-15 o 18:52
ankoZg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 22:19   #238
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Cytat:
Napisane przez ankoZg Pokaż wiadomość
Witam ! a czy ktos sie orientuje jaki cennik ma salon Viva ???
doczytalam na tym watku ze w 2009 za sciecie 90 zl :O ciekawe jak teraz ceny tam wygladaja :|
Nie byłam od tamtej pory u nich, ale chyba jak będę się kiedyś wybierać to chyba jednak wrócę do nich, bo najlepiej mnie obcięto. Gdybyś była tam pierwsza to napisz jak ceny wyglądają teraz
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 22:36   #239
ankoZg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Dam znac jak ceny wybieram sie tam na dniach
Mam nadzieje ze bede zadowolona !

przeroblam kilku fryzierow i nie znalazlam jeszcze tego jedynego

odradzam salonik FOR YOU kolo castoramy ! kupilam tam nie dawno vouchera - porazka
ankoZg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 11:02   #240
ankoZg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer w Zielonej Górze

Ciecie z modelowaniem wlosy do ramion (zwane dlugimi ) koszt 95 zl. - tak mnie poinformowala mila Pani przez telefon

Mariola13 a do kolo w Vivie chodzilas ???

Jeszcze dostalam namiary na fryzierke p.Ilone z zakladu NIKOL znajdujacym sie gdzies kolo mrowiska, ale w internecie nic nie znalazlam, zadnych opini wiec sie troche boje
ankoZg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-14 12:35:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.