Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-10, 11:37   #2851
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Ja już ich nie mogę nigdzie dostać

Na wypadanie włosów polecam jeszcze szampon Revitax - mi pomógł
Po przeszukaniu róznych aptek internetowych i w mieście zrezygnowałam z dr urody Za to wyczytałam duzo dobrych opinii na forum o tabletkach Vitapil z biotyną. Dziś właśnie usłyszałam od dwójki znajomych, którzy je brali, że sa rewelacyjne, im bardzo pomogły, juz rok czasu minął a problem z wypadaniem nie powrócił Także za jakis czas dam swoją opinie na forum.pozdrawiam
madlen_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 13:42   #2852
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez madlen_m Pokaż wiadomość
Po przeszukaniu róznych aptek internetowych i w mieście zrezygnowałam z dr urody Za to wyczytałam duzo dobrych opinii na forum o tabletkach Vitapil z biotyną. Dziś właśnie usłyszałam od dwójki znajomych, którzy je brali, że sa rewelacyjne, im bardzo pomogły, juz rok czasu minął a problem z wypadaniem nie powrócił Także za jakis czas dam swoją opinie na forum.pozdrawiam

Też mam w planach wypróbowac kiedyś Vitapil bo jestem go ciekawa, ale na razie biorę Revalid
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 11:35   #2853
Toshiba1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 42
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

również się dołączę ostatnio spotkała znajoma, która bardzo chwaliła: Biotin od Swanson - mówiła, że rewelacja na włosy, jak i oznajmiła, że nawet jej twarz wyładniała, bierze już 2 m-c. Nadto mówiła, że brała inne kompleksy witamin i miała problemy z żołądkiem.
Również biorę Biotynę + witamine B complet, ale dopiero 3 dzień, napisze po około m-cu, czy coś zauważyłam
Toshiba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 20:19   #2854
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Toshiba1 Pokaż wiadomość
również się dołączę ostatnio spotkała znajoma, która bardzo chwaliła: Biotin od Swanson - mówiła, że rewelacja na włosy, jak i oznajmiła, że nawet jej twarz wyładniała, bierze już 2 m-c. Nadto mówiła, że brała inne kompleksy witamin i miała problemy z żołądkiem.
Również biorę Biotynę + witamine B complet, ale dopiero 3 dzień, napisze po około m-cu, czy coś zauważyłam
Mam boba z dłuższym przodem i 28 grudnia mierzyłam długość pierwszego pasemka, wyszło równo 34 cm.
Dziś zmierzyłam ponownie (czyli po 15 dniach) i jestem w szoku ! 35,3 cm! Może u niektórych osób to nie żaden wyczyn ale moje włosy zawsze rosły koszmarnie wolno, myślę, że ten 1 cm / miesięcznie to max. Jeżeli rzeczywiście przyrost skoczy mi do 2,5 cm/mies. to będę zachwycona Zobaczymy za następne 15 dni?
Dla ścisłości, biorę Biotynę Swanson 5 mg, witaminy B- 50 Balance (od 18 grudnia) też tej firmy a ponadto robię wcierki i olejowanie. To działa
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2014-01-12 o 20:23
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 10:12   #2855
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

W tylu wątkach kusili revalidem, że aż musiałam go kupic Za 2 opakowania 90tabl(bez10sztuk:p) dałam 46zł z wysyłką. Jeżeli po dwóch miesiącach się sprawdzi, kupię kolejne opakowanie, na 3 miesiące kuracji
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 12:03   #2856
Toshiba1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 42
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Revalid - nie jest zły, gdyż kiedyś brałam 3m-ce i włosy miałam piękne, jednak dziwnie się po nim czułam, zmęczona, śpiąca, niekiedy biegunki ;/
Toshiba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 22:06   #2857
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Mam boba z dłuższym przodem i 28 grudnia mierzyłam długość pierwszego pasemka, wyszło równo 34 cm.
Dziś zmierzyłam ponownie (czyli po 15 dniach) i jestem w szoku ! 35,3 cm! Może u niektórych osób to nie żaden wyczyn ale moje włosy zawsze rosły koszmarnie wolno, myślę, że ten 1 cm / miesięcznie to max. Jeżeli rzeczywiście przyrost skoczy mi do 2,5 cm/mies. to będę zachwycona Zobaczymy za następne 15 dni?
Dla ścisłości, biorę Biotynę Swanson 5 mg, witaminy B- 50 Balance (od 18 grudnia) też tej firmy a ponadto robię wcierki i olejowanie. To działa
gdzie kupilas biotyne swanson? zastanawiam sie na merz special, ale ktos wczesniej pisal, ze zmienili sklad (rozumiem, ze na gorszy)?


mam wlosy wypadajace, dlugie i cienkie . chcialabym zahamowac wypadanie, wmocnic te co sa, a babyhairs bym nie pogardzila :P.
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 03:27   #2858
Toshiba1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 42
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

biotyne swanson - poluj na allegro
Toshiba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 22:23   #2859
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
gdzie kupilas biotyne swanson? zastanawiam sie na merz special, ale ktos wczesniej pisal, ze zmienili sklad (rozumiem, ze na gorszy)?


mam wlosy wypadajace, dlugie i cienkie . chcialabym zahamowac wypadanie, wmocnic te co sa, a babyhairs bym nie pogardzila :P.
Kupiłam na allegro, bo akurat sprzedawca miał biotynę i witaminy B. Nie wiem czy w Polsce są inne, widziałam w tabletkach do ssania ale Swansona nie było, w ogóle słabo u nas z Biotyną o ile nie chodzi o piękną sierść naszego psa
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2014-01-16 o 22:25
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 23:54   #2860
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Toshiba1 Pokaż wiadomość
biotyne swanson - poluj na allegro
Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Kupiłam na allegro, bo akurat sprzedawca miał biotynę i witaminy B. Nie wiem czy w Polsce są inne, widziałam w tabletkach do ssania ale Swansona nie było, w ogóle słabo u nas z Biotyną o ile nie chodzi o piękną sierść naszego psa
biotyne nalezy z czyms laczyc? nie powoduje brakow innych elementow w organizmie ? jestem zielona!
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 08:58   #2861
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Kupiłam na allegro, bo akurat sprzedawca miał biotynę i witaminy B. Nie wiem czy w Polsce są inne, widziałam w tabletkach do ssania ale Swansona nie było, w ogóle słabo u nas z Biotyną o ile nie chodzi o piękną sierść naszego psa
W Polsce dostępny jest Biotebal 2,5mg albo 5mg biotyny
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-18, 05:40   #2862
Toshiba1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 42
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
biotyne nalezy z czyms laczyc? nie powoduje brakow innych elementow w organizmie ? jestem zielona!
z tego co wiem i czytałam to z wit np. B-complet i tak przynajmniej ja robię jeżeli jestem w błędzie to proszę o wyprowadzenie mnie z niego
Toshiba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 09:03   #2863
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Toshiba1 Pokaż wiadomość
z tego co wiem i czytałam to z wit np. B-complet i tak przynajmniej ja robię jeżeli jestem w błędzie to proszę o wyprowadzenie mnie z niego
Chyba tak, chociaż nie wiem czy nie chodzi o to, że w takim połączeniu efekt jest lepszy ?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 11:32   #2864
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Kupiłam ostatnio taki suplement. Jak oceniacie skład?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (121,1 KB, 1 załadowań)

Edytowane przez zetuzetia
Czas edycji: 2014-01-26 o 11:34
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 15:30   #2865
Medussaa
Raczkowanie
 
Avatar Medussaa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 303
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Poczytałam sobie trochę na temat Vitapilu i aż tyle pozytywnych opinii przekonało mnie aby zacząć łykać ten suplement diety.
Wzmocnienie od środka też się przyda
Medussaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 20:16   #2866
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Kupiłam ostatnio taki suplement. Jak oceniacie skład?


A no przecież to kochany puritan pride
polecam bardzo! cena jest fajna i w polsce tak tanio nie kupi sie tak duzej dawki
o ile sie nie myle to nie ma w polsce tak duzej dawki, jest cos 30 zl za 30 tabletek ale nie pamietam dawki, ale przy puritan sie chowa

z przodu opakowania masz napisane ile ma mg biotyny 5000 czy 7500 ?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2014-01-26 o 20:17
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 20:17   #2867
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez friese Pokaż wiadomość
a no przecież to kochany puritan pride
polecam bardzo! Cena jest fajna i w polsce tak tanio nie kupi sie tak duzej dawki

z przodu opakowania masz napisane ile ma mg biotyny 5000 czy 7500 ?
3000 :d
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 18:32   #2868
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Minął miesiąc od kiedy zaczęłam brać Biotynę Swanson 5.000 i przyrost to dokładnie 2 cm. Bez suplementów nie wiem czy miałam nawet 1 cm, tak więc zainteresowanym polecam Dokupiłam jeszcze witaminę B5 bo miałam przez nią kilka przykrych niespodzianek na twarzy ...Zobaczymy czy pomoże?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 14:01   #2869
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
3000 :d
fajnie, polecam
ja bralam 5.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Minął miesiąc od kiedy zaczęłam brać Biotynę Swanson 5.000 i przyrost to dokładnie 2 cm. Bez suplementów nie wiem czy miałam nawet 1 cm, tak więc zainteresowanym polecam Dokupiłam jeszcze witaminę B5 bo miałam przez nią kilka przykrych niespodzianek na twarzy ...Zobaczymy czy pomoże?
Gdzie kupilas Ta biotyne i za ile?
ile ma mg biotyny w 1 kapsulce? naprawde 5000?

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Medussaa Pokaż wiadomość
Poczytałam sobie trochę na temat Vitapilu i aż tyle pozytywnych opinii przekonało mnie aby zacząć łykać ten suplement diety.
Wzmocnienie od środka też się przyda
ja bralam vitapil - nic.
vitapil z biotyna - tez nic.


Daj znac jak Ci sie przyswaja
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 18:48   #2870
xxxCoCoxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxCoCoxxx
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 244
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja kupiłam dzis Biotebal 5mg i zamierzam go brać przez 3 miesiące, mam nadzieje, ze pomoże
__________________
13.01.14 <--- pierwsze olejowanie

maski i oleje na etapie testów zbyt dużo fajnych
maska: aloes naturvital, z efektem laminowania z mango
szampon: babydream, z pomarańczą i chilli,
Olej: ze słodkich migdałów, bdfm, łopianowy, lniany(także do picia)

www.pustamiska.pl
xxxCoCoxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 10:43   #2871
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość


Gdzie kupilas Ta biotyne i za ile?
ile ma mg biotyny w 1 kapsulce? naprawde 5000? [COLOR="Silver"]
Kupiłam na allegro, akurat ten sprzedawca nie wystawił ale jest u innego . 29 zł/ 100 tabletek. Ma 5 mg, inaczej mówiąc 5.000 mqc

http://allegro.pl/listing/listing.ph...&search_scope=
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 18:06   #2872
karolinaszymonicka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja przestałam farbować włosy ,często używam szamponów dla dzieci bo zawierają mniej tych szkodliwych substacji. Raz na jakiś czas robię saune włosów -pewnie wiecie zawija się w folie na 30 min z np olejem z nasion z bawełny ( kupiłam na targach kosmetycznych fajny hule o'graines
de coton made in spain ). Używam tej mlecznej maski Crema Al Latte jest bardzo tania w hebe 1000ml i skuteczna i Kerastase Elixir Ultime Loreal ten zielony jest drogi ale niesamowity i starcza na bardzo długo- poleciła mi go fryzjerka . Moja kondycja włosów poprawiła się po stosowaniu Floradix Żelazo i witaminy , w sumie kupiłam ten tonik bo byłam przemęczona ale na włosy i cerę dobrze podziałał, włosy mniej wypadały .
karolinaszymonicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 20:48   #2873
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Witajcie dziewczyny pomóżcie , przez chorobe schudłam i musze podbudować włosy zaczeły garściami wypadać szybko musze zmienić dięte , i wziąśc się za siebie Jakei tabletki polecacie na poprawienie kondycji włosów?
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 10:38   #2874
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja się zmagałam ze wzmożonym wypadaniem i próbowałam wielu rzeczy, ale jedyne co mi pomogło to:
(napiszę wszystkie bo stosuję razem i w sumie nie wiem co konkretnie choć się domyślam)
- Szampon seboradin
- calcium pantothenicum
- kozieradka

I myslę, że kozieradka przesądziła sprawę ponieważ zanim ją stosowałam to wypadało mi mniej niż zwykle, a gdy zaczęłam to tak po ok tygodniu nie mam włosów na szczotce a podczas mycia wypadają mi maksymalnie 4 włosy... i mogę chodzić w rozpuszczonych nareszcie!

No i zrobiłam sobie przerwę tzn nie miałam czasu jej wcierać (zapach) jakieś 3 dni i znów zaczęło więcej wypadać... tzn zauważalnie, że np spojrzę w dół a na bluzce włos, na kurtce włos. Więc to prawie na pewno ona mi pomogła.

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2014-02-28 o 10:39
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-01, 23:17   #2875
xxxCoCoxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxCoCoxxx
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 244
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Takie trochę nietypowe pytanie :P:

Czy po rozpoczęciu brania tabletek na włosy wzrósł u was apetyt?

Bo u mnie strasznie. Biorę Biotebal 5 już od miesiąca i po jakimś tygodniu od stosowania nagle wzrósł u mnie apetyt, szukałam różnych przyczyn, ale to na pewno od tych tabletek. Może przez jeszcze 2 najbliższe miesiące brania nie przytyję kilka kg
__________________
13.01.14 <--- pierwsze olejowanie

maski i oleje na etapie testów zbyt dużo fajnych
maska: aloes naturvital, z efektem laminowania z mango
szampon: babydream, z pomarańczą i chilli,
Olej: ze słodkich migdałów, bdfm, łopianowy, lniany(także do picia)

www.pustamiska.pl
xxxCoCoxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 12:44   #2876
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez xxxCoCoxxx Pokaż wiadomość
Takie trochę nietypowe pytanie :P:

Czy po rozpoczęciu brania tabletek na włosy wzrósł u was apetyt?

Bo u mnie strasznie. Biorę Biotebal 5 już od miesiąca i po jakimś tygodniu od stosowania nagle wzrósł u mnie apetyt, szukałam różnych przyczyn, ale to na pewno od tych tabletek. Może przez jeszcze 2 najbliższe miesiące brania nie przytyję kilka kg
nie
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 19:04   #2877
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez xxxCoCoxxx Pokaż wiadomość
Takie trochę nietypowe pytanie :P:

Czy po rozpoczęciu brania tabletek na włosy wzrósł u was apetyt?

Bo u mnie strasznie. Biorę Biotebal 5 już od miesiąca i po jakimś tygodniu od stosowania nagle wzrósł u mnie apetyt, szukałam różnych przyczyn, ale to na pewno od tych tabletek. Może przez jeszcze 2 najbliższe miesiące brania nie przytyję kilka kg
U mnie też nie. Teraz dla włosów ( i ogólnie dla zdrowia ) robię sobie green smothies, czyli miksuję różne warzywa i owoce. W jakiś tydzień spadło mi 0,7 kg. Poza tym niczego nie zmieniłam.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 20:13   #2878
201703170938
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 183
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Jak Wasze wrażenia z Solgarem?
jak dawkujecie?
opłaca się go kupić?
201703170938 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 06:27   #2879
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

dziewczyny próbowałyście może Oeparol Piękna Skóra Włosy Paznokcie ?
Ja właśnie kupiłam i mam zamiar brać od dziasiaj
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p66820-Oep...apsulki_60_szt

innym preparatem który mnie kusi jest Ribesin

http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p56668-Rib...rzeczki_30_szt.
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 13:49   #2880
PinYvette
Przyczajenie
 
Avatar PinYvette
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Annapopiela Pokaż wiadomość
Zmagam się z tym problemem już od kilku lat i z tego co wyczytałam na forach na Yahoo i Google uk najskuteczniejsze tabletki na wypadanie włosów to dla kobiet Biotin 5000 produkowany w USA, dla facetów Tricologic Man z Wielkiej Brytanii, Wpiszcie te nazwy w Youtube i posłuchajcie opini. Ciężo dostać te preparaty w Polsce ale znalazłam jeden sklep ceny mają dosyć wysokie ale wiadomo pewnie doliczają marżę, cło itp... http://www.tricologicman-tabletkiprzeciwlysieniu.o rg/tabletki-na-wypadanie-wlosow.html
Mi nie działa ten link, który podalas:P
ja postanowiłam wziąc sie za swoje włosy wreszcie i kupiłam dziś min. Inneov Densilogy i biotyne http://www.amazon.co.uk/gp/product/B...?ie=UTF8&psc=1
czy można je razem brac??? do tego kupiłam tabletki spiruliny a do jedzenia siemie lniane, które ponoć bardzo korzystnie działa na włosy jak i na przemiane materii..
PinYvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.