Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-09, 17:10   #151
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

MadziaS ja doskonale rozumie i wiem o czym piszesz. Bo osoba majaca postow 15 a 2000 jest tak samo wazna. Jest to bardzo drazliwa i trudna kwestia ale jakos trzeba ja rozwiazac. Bo my wklejajace fotki tez chcemy sie czuc bezpiecznie. No i bez osob umieszczajacych zdjecia to forum i tak straci racje bytu.
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 17:12   #152
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

No właśnie, MagdziaS ma sporo racji. Także należę do obserwatorek i chociaż nie zamieszczam swoich makijaży to jednak bardzo inspirują mnie pomysły bardziej niż ja utalentowanych Wizażanek. I nie chciałabym stracić możliwości oglądania tych prac. Z drugiej strony rozumiem, że trzeba koniecznie zabezpieczyć zdjęcia i jestem w dużej kropce jak tu nasycić wilka, i owieczkę ocalić
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 17:12   #153
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez magdziaS
A ja jestem rzeczywiście ciekawa w jaki sposób będziecie rzodzielać hasła? Tu już nie chodzi o reżim, ale o to że tak naprawdę zamkniecie to forum tylko dla siebie. Rozumiem wasze obawy i w pelni popieram zainteresowanie jakimś skutecznym zabezpieczeniem, ale to troche nie fair w stosunku do obserwatorek - takich jak ja. Nigdy nie zamieszczalam i nie zamieżam zamieszczać swoich makijaży na MM bo moim zdaniem nie mam sie czym chwalić, ale bardzo często czerpię z tego forum inspiracje, oraz z ciekawości oglądam prace Agi, Femme czy Pomadki. Daltego też nie chciałabym żebście oraniczyły dostęp do tego forum tylko tym , które makjaże wstawiają, zarożwno mnie jak i pewnie innym wizażnkom zrobiło się w tym momencie przykro. Nie taki jest cel tego forum by zrobić w nim zamknięty krąg. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie.
Nie powinno tak byc, jak piszesz. Trzeba cos wymyslic, zeby mogly wejsc nie tylko Wizazanki pokazujace makijaze. Ale tez nie "osoby niepowolane". Myslta, dziewczyny, myslta jak by to mozna zrobic...
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 17:13   #154
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez magdziaS
A ja jestem rzeczywiście ciekawa w jaki sposób będziecie rzodzielać hasła? Tu już nie chodzi o reżim, ale o to że tak naprawdę zamkniecie to forum tylko dla siebie. Rozumiem wasze obawy i w pelni popieram zainteresowanie jakimś skutecznym zabezpieczeniem, ale to troche nie fair w stosunku do obserwatorek - takich jak ja. Nigdy nie zamieszczalam i nie zamieżam zamieszczać swoich makijaży na MM bo moim zdaniem nie mam sie czym chwalić, ale bardzo często czerpię z tego forum inspiracje, oraz z ciekawości oglądam prace Agi, Femme czy Pomadki. Daltego też nie chciałabym żebście oraniczyły dostęp do tego forum tylko tym , które makjaże wstawiają, zarożwno mnie jak i pewnie innym wizażnkom zrobiło się w tym momencie przykro. Nie taki jest cel tego forum by zrobić w nim zamknięty krąg. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie.
popieram, zdecydowanie. sama uwielbiam forum MM. tam ide najsampierw, kiedy tylko odpale wizaz. a nigdy nie tworzylam, nie publikowalam swoich prac - do niedawna, ale to sie zdarzylo tylko przypadkiem, ze mialam "modelke", ktora zgodzila sie na publikacje. MM wiele by stracily, gdyy staly sie takim hermetycznym kacikiem, otoczonym drutem kolczastym. sporo jest dziewczyn, ktore sa zupelnie zielone i to wlasnie MM pomagaja im przemoc sie, eksperymentowac... ja tam mysle, ze jak bedziemy dobrze zabezpieczac zdjecia to bedzie ok...naprawde nie mysle, ze ktos bedzie mial az taka obsesje na punkcie naszych zdjec, zeby pieczolowicie wycierac pikselek po pikselku na fotoszopie napis "wizaz.pl" z twarzy ktorejs wizazanki...
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 17:16   #155
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Cytat:
Napisane przez tanzanit
MadziaS ja doskonale rozumie i wiem o czym piszesz. Bo osoba majaca postow 15 a 2000 jest tak samo wazna. Jest to bardzo drazliwa i trudna kwestia ale jakos trzeba ja rozwiazac. Bo my wklejajace fotki tez chcemy sie czuc bezpiecznie. No i bez osob umieszczajacych zdjecia to forum i tak straci racje bytu.
Hmm, tak mysle sobie, glowkuje (ale to tylko moje rozmyslania) - moze jakas dodatkowa rejestracja na MM, ale jaka? Co by w niej mialo byc, zeby upewnic sie, ze dana osoba "nie ma zlych intencji", ha!

Hihi - "wycierac pikselek po pikselku" - Smisznie to ujelas Vanilla!

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-12-27 o 19:41 Powód: Post po poscie!!
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 17:19   #156
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Hmm, tak mysle sobie, glowkuje (ale to tylko moje rozmyslania) - moze jakas dodatkowa rejestracja na MM, ale jaka? Co by w niej mialo byc, zeby upewnic sie, ze dana osoba "nie ma zlych intencji", ha!
to jest niemozliwe. moglo by byc forum na haslo, ktore sie otrzymuje po napisaniu do moda, tak jak na makeup talk jest forum sex... ale czy to naprawde cokolwiek zabiezpiecza? mi sie wydaje, ze napisy na zdjeciach naprawde duzo daja i sa sporym zabezpieczeniem.

vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 17:21   #157
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Hmm, tak mysle sobie, glowkuje (ale to tylko moje rozmyslania) - moze jakas dodatkowa rejestracja na MM, ale jaka? Co by w niej mialo byc, zeby upewnic sie, ze dana osoba "nie ma zlych intencji", ha!
Dobrze kombinujesz Femme, pytanie na ile by się to sprawdzilo ? Trzeba tak zrobić, żeby każdemu dogodzić
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-09, 17:21   #158
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Hihi - "wycierac pikselek po pikselku" - Smisznie to ujelas Vanilla!
tak sobie wlasnie wyobrazilam "internetowego masturbacza", cos a la klimaty "milczenie owiec", siedzacy w ciemnosciach, sluchajacy death metalu i z szatanskim smiechem pracujacym nad pikselkami.... nieeee, nie dajmy sie zwariowac
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 17:22   #159
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Może poręczenie jednej z "publikujących" Wizażanek? To byłoby jakimś tam zabezpieczeniem, jednak z drugiej strony nie każda z nas, obserwatorek, ma na tyle znajomą Wizażankę "publikującą", by mogła się do niej zwrócić z taka prośbą. Ja np chyba nie mam
Na razie innych pomysłów brak...
mech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 17:24   #160
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
to jest niemozliwe. moglo by byc forum na haslo, ktore sie otrzymuje po napisaniu do moda, tak jak na makeup talk jest forum sex... ale czy to naprawde cokolwiek zabiezpiecza? mi sie wydaje, ze napisy na zdjeciach naprawde duzo daja i sa sporym zabezpieczeniem.

Możliwe to by bylo Problem polega na tym, czy rzeczywiście to by pomogło?
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 17:26   #161
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

A moze by zrobic tak ze na przyklad zdjecia moga ogladac osoby ktore napisaly juz na wizazu xxx posttow. Wiadomo, ze po ilus tam wypowiedziach mozna w miare poznac dana osobe a swirom nie bedzie sie chcialo trzaskac tak dlugo aby dobic do liczby xxx. Znajdzie sobie latwiejszy lup.
Wyjatkiem moglyby byc wizazanki o mniejszej ilosci postow ale przedstawiajace swoje makijaze, co oczywiscie po raz pierwszy przechodziloby przez moderatora.

Moze tak??
Na MUT filmy instruktazowe tez mozna obejzec dopiero po nastukaniu chyba z 800 postow i nikt sie nie obrazil z tego co wiem.
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-09, 17:27   #162
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
tak sobie wlasnie wyobrazilam "internetowego masturbacza", cos a la klimaty "milczenie owiec", siedzacy w ciemnosciach, sluchajacy death metalu i z szatanskim smiechem pracujacym nad pikselkami.... nieeee, nie dajmy sie zwariowac
Jeeeej! Brrr... Vanilla - bardzo obrazujaco piszesz... Dostalam gesiej skorki!
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 17:27   #163
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Hmm, tak mysle sobie, glowkuje (ale to tylko moje rozmyslania) - moze jakas dodatkowa rejestracja na MM, ale jaka? Co by w niej mialo byc, zeby upewnic sie, ze dana osoba "nie ma zlych intencji", ha!
Hmm... Femme, chyba dane, ktorych do tej pory nie bylo.... imie i nazwisko....ale wtedy juz ustawa o ochronie danych osobowych bedzie pelna geba obowiazywala, a to moze byc problem...

Hm, sama zagladam czesto na mm, z przyczyn technicznych jeszcze tam nic nie zamiescilam, ale pewnie ten moment w koncu nadejdzie i faktycznie dobrze by bylo poczuc sie troszke bardziej "bezpiecznie"...:ehem :
Co do tych napisow i znakow na zdjeciach - pozwole sobei przypomniec opinie Marcina - najlepiej takie znaczki nakladac na kolorowych miejscach zdjec (np. oczy)...ja rozumiem, ze mamy dwoje oczu, ale troche to jednak odbior tego makijazu znieksztalci, a przeciez o dokladne ogladniecie makijazy tu chodzi....

No nie wiem
Z jednej strony rozumiem Zlosia - takie dodawanie znakow i napisow nie jest dla nas az tak pracochlonne, a poprawia bezpieczenstwo, ale zamkniecie forum jakos mi bardziej przemawia do wyobrazni.... hmmm....
Ciekawa jestem co o tym mysli Szefowa...

BJ - spokojnie, wrocisz do nas jak tylko bedziesz mogla (dlugo na pewno nie wytrzymasz), a w moderowaniu wszystkie sprobujemy Ci pomoc - ja tam weteranka Wizazu nie jestem, dopiero raczkuje , ale jesli tylko bede mogla Modom pomoc - to bardzo chetnie
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 17:31   #164
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Cytat:
Napisane przez tanzanit
A moze by zrobic tak ze na przyklad zdjecia moga ogladac osoby ktore napisaly juz na wizazu xxx posttow. Wiadomo, ze po ilus tam wypowiedziach mozna w miare poznac dana osobe a swirom nie bedzie sie chcialo trzaskac tak dlugo aby dobic do liczby xxx. Znajdzie sobie latwiejszy lup.
Wyjatkiem moglyby byc wizazanki o mniejszej ilosci postow ale przedstawiajace swoje makijaze, co oczywiscie po raz pierwszy przechodziloby przez moderatora.

Moze tak??
Na MUT filmy instruktazowe tez mozna obejzec dopiero po nastukaniu chyba z 800 postow i nikt sie nie obrazil z tego co wiem.
wiesz, to nie jest idealne rozwiazanie, ale jak dotad wydaje mi sie najlepsze mam nadzieje, ze tylko nie wywola to lawiny bezsensownych postow niecierpliwych wizazanek, ktore beda chcialy sobie jak najszybciej nabic licznik.
mimo wszystko to jest najlepsza propozycja


Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
Jeeeej! Brrr... Vanilla - bardzo obrazujaco piszesz... Dostalam gesiej skorki!
oj oj, chyba moj zarcik odniosl odwrotny efekt, chcialam stworzyc absurdalna wizje, a ty juz sobie wyobrazasz nie no, mam na mysli, ze takie rzeczy sie dzieja na amerykanskich filmach, ale w rzeczywistosci to prawdopodobienstwo jest raczej bardzo nikle

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-12-27 o 19:43 Powód: Post po poscie!!
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 17:36   #165
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez tanzanit
A moze by zrobic tak ze na przyklad zdjecia moga ogladac osoby ktore napisaly juz na wizazu xxx posttow. Wiadomo, ze po ilus tam wypowiedziach mozna w miare poznac dana osobe a swirom nie bedzie sie chcialo trzaskac tak dlugo aby dobic do liczby xxx. Znajdzie sobie latwiejszy lup.
Wyjatkiem moglyby byc wizazanki o mniejszej ilosci postow ale przedstawiajace swoje makijaze, co oczywiscie po raz pierwszy przechodziloby przez moderatora.

Moze tak??
Na MUT filmy instruktazowe tez mozna obejzec dopiero po nastukaniu chyba z 800 postow i nikt sie nie obrazil z tego co wiem.
BRAWO TANZANIT! Popieram w 100% Twoj pomysl! Jest genialny. :)
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 17:38   #166
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez tanzanit
A moze by zrobic tak ze na przyklad zdjecia moga ogladac osoby ktore napisaly juz na wizazu xxx posttow. Wiadomo, ze po ilus tam wypowiedziach mozna w miare poznac dana osobe a swirom nie bedzie sie chcialo trzaskac tak dlugo aby dobic do liczby xxx. Znajdzie sobie latwiejszy lup.
Wyjatkiem moglyby byc wizazanki o mniejszej ilosci postow ale przedstawiajace swoje makijaze, co oczywiscie po raz pierwszy przechodziloby przez moderatora.

Moze tak??
Na MUT filmy instruktazowe tez mozna obejzec dopiero po nastukaniu chyba z 800 postow i nikt sie nie obrazil z tego co wiem.
Tanzanit, choc ja z cala pewnoscia jeszcze bede musiala dostukac odpowiednia ilosc postow (postaram sie sensownie ), i tym samym odlaczona na pewien czas od mm, to mysle, ze jest to rozsadna propozycja
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 17:40   #167
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez FEMME_BANALE
BRAWO TANZANIT! Popieram w 100% Twoj pomysl! Jest genialny. :)
Dziekuje ale az taka madra nie jestem , tylko duzo roznych forow odwiedzam i zauwazylam jak tam sie zabezpieczaja
Wydaje mi sie ze to nie jest zle, tylko trza ustalic liczbe magiczna. I zrobic scisly regulamin zeby nie bylo potem nieporozumien.
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 17:41   #168
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

O jesuu kolejny zagmatwany temat. Wizaż dziś ma upodobanie do takich opozycyjnych wątków.

Faktem jest, że trochę trzeba nas zabezpieczyć przed potencjalnymi "pożyczaczami" zdjęć. Z drugiej strony dziewczyny, które się tutaj nie wystawiają czują się odsunięte, bo w razie czego nie mają za bardzo możliwości przedarcia się przez sidła MM. I takźle i tak niedobrze.

Ja bym zahasłowała forum, ale to spowoduję lawinę niezadowolenia, wzajemnych oskarżeń o kumoterstwo, gotowanie się w sosie własnym itp. Widze oczyma wyobraźni takie "zarzuty".
Z drugiej strony wstawiając się w położenie dziewczyn, które tutaj się nie pokazują, też chciałabym [będąc na ich miejscu] obejrzeć w niezauważalny sposób czyjeś dokonania.

Póki co nie mam super pomysł na wyjście z sytuacji, ale jestem pewna jednego, że nie wpdam w panikę, że ktoś wykorzysta w niechlubny sposób moją gędę. BO na zdrowy rozsądek, komu potrzebna jest moja twarz? Kto chciałaby się pod nią chować? NIKT, poza mną. Dlatego mnie na razie paranoja nie dotyczy, ale chcialabym jakiegoś zdroworozsądkowego zabezpieczenia, które pogodzi oba fronty.

Uff. Wypisałamsię w końcu.

MadziaSz. Nic się nie mart swój brzydki makijaż zawsze Ci podrzucę na maila.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 17:41   #169
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
wiesz, to nie jest idealne rozwiazanie, ale jak dotad wydaje mi sie najlepsze mam nadzieje, ze tylko nie wywola to lawiny bezsensownych postow niecierpliwych wizazanek, ktore beda chcialy sobie jak najszybciej nabic licznik.
mimo wszystko to jest najlepsza propozycja
Tez wydaje mi sie ze to najlepsze do tej pory wymyslone rozwiazanie, choć boję się, że mnie to nie obejmie. No i miejmy nadzieję, że niektóre dziewczyny się nieobrażą. A może, żeby zapobiec tym bezsensownym postom o ktorych pisze Vanilla można by rozdzielać te hasla po ilosci postów ale i też ileś tam minimum stażu? Już sama nie wiem...
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-09, 17:44   #170
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez knotie
Tanzanit, choc ja z cala pewnoscia jeszcze bede musiala dostukac odpowiednia ilosc postow (postaram sie sensownie ), i tym samym odlaczona na pewien czas od mm, to mysle, ze jest to rozsadna propozycja
Knotie, mysle, ze liczba Twoich 300 postow powinna spokojnie wystarczyc...
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 17:46   #171
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez magdziaS
Tez wydaje mi sie ze to najlepsze do tej pory wymyslone rozwiazanie, choć boję się, że mnie to nie obejmie. No i miejmy nadzieję, że niektóre dziewczyny się nieobrażą. A może, żeby zapobiec tym bezsensownym postom o ktorych pisze Vanilla można by rozdzielać te hasla po ilosci postów ale i też ileś tam minimum stażu? Już sama nie wiem...
ech, niech juz bedzie ta ilosc postow, bo jak mierzyc staz? sama nie wiem.. nabijanie postow i tak sie odbywa, choc nie na wielka skale
co do bramki na MM proponuje 300. co wy na to?
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 17:46   #172
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Pomadka

MadziaSz. Nic się nie mart swój brzydki makijaż zawsze Ci podrzucę na maila.
Olek Ty to się lepiej gotuj z jakąś nowością bo już dawno nic nie dałaś nam do oglądnięcia a tak, BTW dzięki za pamięć
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 17:50   #173
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
ech, niech juz bedzie ta ilosc postow, bo jak mierzyc staz? sama nie wiem.. nabijanie postow i tak sie odbywa, choc nie na wielka skale
co do bramki na MM proponuje 300. co wy na to?
Vanilla, sama jestem blisko tej granicy i dla mnie byloby super ustalic na 300, ale obiektywnie mowie, ze to chyba zbyt malo....
Nie jestem pewna, czy te 800 z postu Tanzanit to najlepszy pomysl, ale 300 to moim zdaniem nie jest bariera, ktora zabezpieczy to forum i jednoczesnie spowoduje zniechecenie do szybkiego i bezsensownego nabijania ilosci postow...

Hmmm.... choc z drugiej strony, jak sie komus bedzie mialo odechciec to i przy 300 zrezygnuje.... nie wiem, ale ja bym podniosla granice (rany, podcinam pod samam soba galaz )

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-12-27 o 19:44 Powód: Post po poscie!!
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 17:52   #174
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez magdziaS
Olek Ty to się lepiej gotuj z jakąś nowością bo już dawno nic nie dałaś nam do oglądnięcia a tak, BTW dzięki za pamięć
Nie ma sprawy.
Na razie nie mam koncepcji, jakoś.


A odnośnie tych postów. Nie wiem czy to nie spowoduję lawinowego bicia postów? Już zauważam u niektóych początkujących kiedy to piszą 4 zdania w 5 postach pod rząd. Niby to niewielka skala, ale żeby się nie okazało, że po naszych zaostrzeniach zrobi się z tego masówka.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 17:52   #175
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Cool Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Pomadka
O jesuu kolejny zagmatwany temat. Wizaż dziś ma upodobanie do takich opozycyjnych wątków.
otóż to , tak źle, tak niedobrze

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Ja bym zahasłowała forum, ale to spowoduję lawinę niezadowolenia, wzajemnych oskarżeń o kumoterstwo gotowanie się w sosie własnym itp. Widze oczyma wyobraźni takie "zarzuty". Z drugiej strony wstawiając się w położenie dziewczyn, które tutaj się nie pokazują, też chciałabym [będąc na ich miejscu] obejrzeć w niezauważalny sposób czyjeś dokonania.
no właśnie o tym samym pisałam wcześniej.. osoba pilnująca porządku, haseł, dostępu, nie będzie miała łatwego życia.
I też już widzę te problematyczne wątki "stare wyjadaczki nie lubią nowych"

A co do minimalnej liczby postów - jako furtki do MM, no pomysł niezły.. ale znowu.. Jak się nowi mają nauczyć od Mistrzów skoro nie będą mieć wglądu do Waszych prac? A z kolei mała - minimalna liczba postów- będzie zachęcać do nabijania licznika

xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 17:53   #176
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

A moze 500?? Plus wizazanki ktore do tej pory czynnie braly udzial w makijazowym forum i pokazaly sie z jak najlepszej strony??
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 17:54   #177
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez knotie
Hmmm.... choc z drugiej strony, jak sie komus bedzie mialo odechciec to i przy 300 zrezygnuje.... nie wiem, ale ja bym podniosla granice (rany, podcinam pod samam soba galaz )
Co prawda, to prawda.

Z całym szacunkiem do małopostowych dziewczyn, ale ja bym barierę ustaliła na ok. 500 [600] postów. Może to trochę za dużo, ale coś w tych okolicach.

Nie bijcie mnie.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 17:55   #178
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Już zauważam u niektóych początkujących kiedy to piszą 4 zdania w 5 postach pod rząd. Niby to niewielka skala, ale żeby się nie okazało, że po naszych zaostrzeniach zrobi się z tego masówka.

No ale myslicie ze komus sie bedzie chcialo nabijac do 500?? No i zawsze mozna sprawdzic czy ta osoba ma 500 postow w dwa dni czy to jest po prostu wizazanka ktora troszke juz pisze i jest ok
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 17:58   #179
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Co prawda, to prawda.

Z całym szacunkiem do małopostowych dziewczyn, ale ja bym barierę ustaliła na ok. 500 [600] postów. Może to trochę za dużo, ale coś w tych okolicach.

Nie bijcie mnie.
Ja Cie Pomadeczko nie zbije - rozumiem
Ja stawiam na cos pomiedzy 600-800...
Ale tak prawde mowiac, my tu sobie gadu-gadu, a ciekawe co na to Zlos i Szefowa.... w koncu tak na serio nie wiemy jak to sie technicznie da rozwiazac no i co oni o tym mysla... a moze beda mieli jakies propozycje?
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-09, 18:00   #180
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez tanzanit
A moze 500?? Plus wizazanki ktore do tej pory czynnie braly udzial w makijazowym forum i pokazaly sie z jak najlepszej strony??
Myślę, że 300 byloby jednak za malo, choć pewnie i 500 może wydawać się niewiele. Nie powinnam się wypowiadac bo moim olsobistym życzniem byłoby to 500 postów , ale obiektywnie mówiąć to i 300 i 500 powinno być ok. Zdecydować powinny te, które wystawiają woje fotki na Wizażu. Zatem dziewczyny.... ?
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.