30,40 plus od A do Z cz.2 - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-31, 07:56   #1471
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa....
Zaspałam !!!!
Zabiję Franka na śmierć ...właśnie obmyslam , jak go zamordować żeby cierpiał ....

Ale kawa musi być i przywitanie się z Wami

Zaraz szybki prysznic i z mokra głową , bez makijażu do stomatologa ...
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 07:58   #1472
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Kami no ja nie wiem z czego się Twój mąż odchudza....jeszcze zależy ile ma wrostu.
Mój też mnie dobija, bo trzyma zdrową dietę, nie to co ja, waży się codziennie i intensywnie ćwiczy 4xtyg. Ale on chce z kolei mieć więcej masy, już waży prawie 90 kg przy 185, dla mnie jest już wystarczająco duży i powinien przystopować z ćwiczeniami na masę. Z tym że on ma kompleks wiecznego chuchra, studia skończył jako chuchro, zero mięsni prawie bo nie ćwiczył tylko się bawił (alko i te sprawy), miał lekki brzuszek, oponkę a teraz 10 lat później jest w szczytowej formie...

O tak szmatka Liz Earle jest genialna. Tylko że ja chcę hot cleanser a nie jakikolwiek żel do demakijażu, na pewno nada się każdy bo próbowalam, ale po hot widzę najlepsze efekty i najlepiej oczyszczone pory . No i skład też zdaje się ma niezły...

edit- możecie mi polecić jakiś lakier z opi lub essie w kolorze bakłażana?
__________________
Wymianka

Edytowane przez esterr
Czas edycji: 2012-05-31 o 07:59
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 08:04   #1473
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Hej laski..Tig wziełam ten Oeparol® Hydrosense - Krem intensywnie nawilżający chodz żaluje ze nie odżywczy jednak,zawsze cos tam wiecej w składzie..weż ten drugi!!!! Nic nie przyszło z papierów,wysłałas???????? Mamy boisko koło domu,las wiec teraz Wimbledon na trawie..mniej sie kolana męczą niz na korcie..Abis buty fakt powinnam kupic bo moje pumy to juz archiwum jakies...mało nosze sportowe obuwie,praktycznie tylkko na rower,siłownię..a ze na nia nie chadzamPodtucz Kama..ostatnio patrzac na posladki męża zachodziam w głowe czy aby moje nie sa wiekszeEste r Kill Armaniego podkreca?wydłuza?fajna??? ?owej nie miałam jeszcze..Glourius HR bezapelacyjnie nr 1...a ze wycofali nr jeden czeka wolne...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 08:18   #1474
kropeczka74
Zadomowienie
 
Avatar kropeczka74
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 499
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Czołem dziewczyny

Nie ma to jak latte zaraz z rana, kiedy Atak Klonów odwieziony do szkoły a mąż jeszcze nie zdążył wrócić z dyżuru

Ale za to po południu mam spotkanie z taką klientką ze w zasadzie nie wiem po co piję tą kawę

PS. Po 3 tygodniach przerwy od serum Meso+ ( bo mi brakło i postanowiłam, ze będę twarda i wykorzystam 5minutowy expresowy krem odmładzający w zamian, ehehe) stwierdzam iż!! jest to CUDO!!
Dziękuję za uwagę

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Ester Kill Armaniego podkreca?wydłuza?fajna??? ?owej nie miałam jeszcze..Glourius HR bezapelacyjnie nr 1...a ze wycofali nr jeden czeka wolne...
Miszka, no skuś się na Guerlaina G Noir, mówię Ci, poezja

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
tz mnie dobija, bo wazy sie dwa razy dziennie i ciagle przychodzi, ze schudł kolejne 20 dag, ale jeszcze kilogram by sie przydał, bo wtedy mu ta fałdka w talii do konca zniknie itp 66,6, z czego ten facet chce chudnac ?! Bardziej go lubiłam, jak wazył 68,6 i narzekał
Chryste Panie...... Kama, ile Twój TŻ ma wzrostu? Niedawno ja sama tyle ważyłam i nie byłam jakaś nad wyraz gruba

Edytowane przez kropeczka74
Czas edycji: 2012-05-31 o 08:31
kropeczka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 08:20   #1475
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Ester Kill Armaniego podkreca?wydłuza?fajna??? ?owej nie miałam jeszcze..Glourius HR bezapelacyjnie nr 1...a ze wycofali nr jeden czeka wolne...
Na podkręcenie nie zwracam nigdy uwagi, dla mnie najważniejsze jest pogrubienie i trochę ma wydłużać i ona to robi .
A z tuszami HR jakoś się nie lubię, tylko koronkowa i miniatura pytona mi pasowały, ale koronka szybko jakoś wyschła

Cytat:
Napisane przez kropeczka74 Pokaż wiadomość
PS. Po 3 tygodniach przerwy od serum Meso+ ( bo mi brakło i postanowiłam, ze będę twarda i wykorzystam 5minutowy expresowy krem odmładzający w zamian, ehehe) stwierdzam iż!! jest do CUDO!!
Dziękuję za uwagę

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------


Miszka, no skuś się na Guerlaina G Noir, mówię Ci, poezja
Co do za cudo ten krem??

A ten tusz Guerlaina konsultantka też bardzo mi zachwalała tylko ta cena , ale można kupić wkład za zdaje się 125 zł
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 08:22   #1476
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Cytat:
Napisane przez kropeczka74 Pokaż wiadomość
PS. Po 3 tygodniach przerwy od serum Meso+ ( bo mi brakło i postanowiłam, ze będę twarda i wykorzystam 5minutowy expresowy krem odmładzający w zamian, ehehe) stwierdzam iż!! jest do CUDO!!
Właśnie miałam pytać o wrażenia ze stosowania rosyjskich kremów, ale nie pamiętałam, która z Was je kupiła...
Miłego dnia.
Ja jednak kolejną kawę, bo głowa mi pęka... Chociaż powieka znowu zaczyna drgać, a to znak, że kawę jednak powinnam ograniczyć
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 08:33   #1477
kropeczka74
Zadomowienie
 
Avatar kropeczka74
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 499
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Żeby było jasne: Meso+ to CUDO!!
A ten 5minutowy to jest to
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ladzajacy.html

Zbieram się i zbieram na napisanie recenzji, ale sama nie wiem co mam napisać
Nie zauważyłam jakiegoś diametralnego odmłodzenia ( czyli może jeszcze nie wyglądam tak staro) nie szkodzi, to na pewno, nic się ze skóra nie działo, fajnie pachnie, dobrze się rozprowadza i ma taką płynna konsystencję. Bardzo szybko się wchłania i nadaje się pod makijaż. Twarz jakby ciut gładsza, ale tylko na chwilę niestety Nie wiem, może jakbym wykorzystała całą tubkę to byłoby widać lepsze efekty??

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Dziewczyny?
A znacie to?

http://www.skincode.pl/skincode-essentials/
Niedawno w jakiejś gazecie wyczytałam, że super, no ale to reklama więc cóż innego mieli napisać?

Edytowane przez kropeczka74
Czas edycji: 2012-05-31 o 08:39
kropeczka74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 08:38   #1478
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

oj chciałabym BambiGuerlaina...:l ove:Krop a Ty widziałas ile w tym cudzie silikonów i chemiikurczę na starosc czytam składyEsterr och podkrecone oko,jakkolwiek to brzmi bajkapogr ubienie i wydłuzenie takale..nie na sztywno do przodutylko wywinięte....

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 08:44   #1479
kropeczka74
Zadomowienie
 
Avatar kropeczka74
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 499
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Kurczeeee
to fajne:
http://www.skincode.pl/skincode-excl...iwstarzeniowa/

Miszka, ale gdzie tyle chemii?

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Właśnie obejrzałam reklamę filmu z Christianem Balem:p liz: padłam i ledwo dycham

Edytowane przez kropeczka74
Czas edycji: 2012-05-31 o 08:45
kropeczka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 08:50   #1480
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Cytat:
Napisane przez kropeczka74 Pokaż wiadomość
Żeby było jasne: Meso+ to CUDO!!
A ten 5minutowy to jest to
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ladzajacy.html

Dziewczyny?
A znacie to?

http://www.skincode.pl/skincode-essentials/
Niedawno w jakiejś gazecie wyczytałam, że super, no ale to reklama więc cóż innego mieli napisać?
Że Meso+ to cudo to ja wiem , myślałam że o ten 5minutowy chodzi .
O skincode nie słyszałam.
Na jesień biorę się za porządne testowanie neostraty i sesdermy .

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
oj chciałabym BambiGuerlaina...:l ove:Krop a Ty widziałas ile w tym cudzie silikonów i chemiikurczę na starosc czytam składyEsterr och podkrecone oko,jakkolwiek to brzmi bajkapogr ubienie i wydłuzenie takale..nie na sztywno do przodutylko wywinięte....

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Aż zerknęłam w lusterko , no podkręcone rzęsy mam, mam go teraz na rzęsach, ale czy to on podkręca...bo ja z natury nie mam rzęs prostych jak drut, tylko lekko wywiniete ku górze . Na pewno pogrubia i trochę wydłuża. Ja lubię mocno podkreślone rzęsy i on to robi .

Gdybym miała pojęcie o składach też bym czytała ale ja w tym temacie to noga jestem
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 08:56   #1481
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Z Armaniego mam tą nową wersję Eys to kill i mnie on niezbyt pasi tylko opakowanie mi się podoba ...drugi raz go nie kupię , nie jest wart tych 185 zł moim zdaniem , dużo lepszy jest Chanel Inimitable jak dla mnie ....ale ale ja zwracam uwagę by tusz wydłużał i wyglądał naturalnie ...

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2012-05-31 o 08:59
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 08:58   #1482
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

no...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image4xl.jpg (11,0 KB, 25 załadowań)
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 09:14   #1483
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Cytat:
Napisane przez kropeczka74 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście fajnie wygląda, pozostałe kremy i serum też. Ceny też znośne. Ciekawe co w środku siedzi, bo to co producent zapewnia nie zawsze musi iść w parze ze składem kosmetyku.

Zaraz muszę wybywać do przedszkola brrr, nie chce mi się, ale są jakieś pokazowe zajęcia z gimnastyki i mała się uparła żebym była bo jestem cytuję "taka słodziutka" hehe, taki mały brzdąc a taka manipulantka z niej

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Z Armaniego mam tą nową wersję Eys to kill i mnie on niezbyt pasi tylko opakowanie mi się podoba ...drugi raz go nie kupię , nie jest wart tych 185 zł moim zdaniem , dużo lepszy jest Chanel Inimitable jak dla mnie ....ale ale ja zwracam uwagę by tusz wydłużał i wyglądał naturalnie ...
Eyes to kill mam tylko klasyka i bardzo mi leży, nie wiem czy kupię znowu bo 165 za tusz to lekka przesada. Na plus dla niego że otworzyłam go już ponad pół roku temu i dopiero zaczął mi przysychać i trochę więcej muszę się namachać dla dobrego efektu, ale nadal nie skleja rzęs i jest ok.
Z Chanel bardzo dobrze wspominam Inimitable Intense, zużyłam 2 sztuki i dawały fajny efekt

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
no...
A co to za kiecka taka fajna?

I nie kupiłam tej torby z Mango...wczoraj po nią pojechałam, ale jak zobaczyłam że te plecienia na rączkach są już w kilku miejscach pourywane to mi się jej odechciało. Przecież ta torba stała tylko w sklepie, nie była używana....ciekawe jak wygladałyby rączki po kilku tygodniach noszenia jej, a ja nie mam w zwyczaju chuchać i dmuchać na torbę. Jeszcze nad nią myślę, bo wyglada nieźle i cena zachęca ale te nieszczęsne rączki....
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 09:30   #1484
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Miszka moj typ ...chce jedno i drugie
Absit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 09:35   #1485
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Miszka , to taka niegrzeczna wersja młodej zakonnicy tak
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 13:09   #1486
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

to moja sukienka.model Asosa.(foto)...byłam w niej u Abiśmam na sklepie jakby ktoras z Was reflektowała ..Uwielbiam ją,nosze do kozaczków .taka moja zakonnica.....Abi to wyslę Ci jutro jedno i drugie..Na sklepie siedze,udekorowałam wystawę na euro..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 14:19   #1487
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Tigi, naprawde chcesz zamordowac tego slicznego, małego kotka...?! A nie mozecie go po prostu wyprosic z pokoju...? U nas sliczny, duzy kotek regularnie przychodzi o 4.30 i jest zamykany w kuchni do rana
Esti, moj tz jest niewysoki ( 170), szczupły i ładnie umiesniony - pływanie codziennie, drazek, brzuszki, rowerek...Naprawde nie musi schudnac, dreczy mnie po prostu
Miszka, moj na pewno ma szczuplejsze i zgrabniejsze posladki, niz ja, ale to normalne, estrogeny Kobieta musi miec wiekszy tyłek, inaczej cos byłoby nie tak z ktoryms z nich
Kropka, o guerlainie i efekcie Bambi to juz tu pisałysmy duzo i szeroko Tusz niezły, ale za drogi W moim odczuciu nie jest tyle wart, howgh.
Własnie chciałam pytac - mezo czy rosyjski jest cudem Tez go kupiłam, ale aktualnie z tej serii koncentrat nawilzajacy testuje, tez 5 minutowy chyba. i...jakos w zachwyt nie popadam Za szybko sie wchłania, nie zostawia filmu...
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-twarzy.html
No nie mam przekonania, zaraz sobie chyba nałoze cos na wierzch...pewnie loocitane jabłko/migdał, bo tym sie akurat nawilzam...
Skincode nie znam, na allegro go sporo
http://allegro.pl/listing.php/search...&category=1429
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 14:35   #1488
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Beti , ten jeżyk o wiele bardziej mi się podoba .....


Ja myślę , że to zrosty coś strasznie ciągną przy kręgosłupie .... Od ostatniej operacji minęło już 6 lat ....Wtedy mi ładnie wszystko porozdzielali , co trzeb byłop owycinali, ale podobno wszystko było zrośnięte w jedną całość ... Takie bóle miałam własnie przed operacją ... Potem prawie jak ręką odjął ....
Wprost nie mogłam się przyzwyczaić , że mnie plecy nie bolą i ze mogę długo chodzić
Najlepsze jest to , ze jak siedzę , czy leżę to nie boli nic a nic ....
A lekarzy omijam ,bo mam naprawdę bardzo złe doświadczenia ...
Tiggi współczuję bo mam to samo.
Miałam 10 lat temu wypadek i plecy co jakis czas się odzywały a od mca mam takie bóle że czasem normalnie nie mogę wstac z krzesła tylko rekoma musze podtrzymywać biurko.
Własnie latam po doktorach i na razie nic nie znaleźli - nerki wykluczyli ale na wypadek przepisał słaby antybiotyk, nie pomogło, kolejne tabsy na zwyrodnienia, nie pomaga, kazał zapisac się na masaże i zrobić nowego rentgena
A ja juz po prostu nie moge normalnie funkcjonować

Po 13kmowym spacerze we Wrocku nie mogłam sie wpkowac do auta
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 14:43   #1489
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Cati znow byłas we wrocku?pisz kiedy znów bedziesz,podjade i wypijemy kawę..Kama czemu Ty mieszkasz tak dalekokiedys moze raz jeszcze sprobujemy sie zgrac do wspolnego spotkania co???
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 14:57   #1490
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
.Kama czemu Ty mieszkasz tak dalekokiedys moze raz jeszcze sprobujemy sie zgrac do wspolnego spotkania co???
Jasssne, jak mawiał wąż Kaa... Na urlopie probowałam czytac w kindleyu Ksiege dzungli, ale szlag mnie trafił przy tłumaczeniu W mojej starej ksiazce, na ktorej wyrosłam( "ja i wy jesssstesmy jednej krwi" ) - był Mowgli i tak mi zostało. a w tym tłumaczeniu - Mouli Nie mogłam sie przyzwyczaic...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 16:41   #1491
kropeczka74
Zadomowienie
 
Avatar kropeczka74
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 499
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Miszka, doszło Dzięki!!
Tylko mój mąż ma jedno pytanie: do czego te drugi są znaczy się ten proszek to co to?

A o bólach kręgosłupa to mogłabym doktorat napisać. Współczuję. Z tym, że ja mam ortopedę, który mnie już różnych sytuacji postawił na nogi. W zeszłym roku w maju, dysk mi wypadł, wykruszył sie i przemieścił gdzieś tam. Wyglądałam jak łuk wygięty do prawego boku. Tydzień leżałam bez ruchu. Mąż mnie mył i nosił do toalety, dupsko od zastrzyków mam pełne zrostów do dziś.

Edytowane przez kropeczka74
Czas edycji: 2012-05-31 o 16:47
kropeczka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 17:39   #1492
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

do nosa hi hi niech sobie powciągapeeling to jest ...Kama Ty nie sycz mi weżowato Żal nie zastąpi kary.Idzie sobie mały wąż,
Idzie i tak syczy wciąż:
Sss...
Idzie sobie tenże wąż
W stronę lasu, sycząc wciąż
Sss...
Syczy, syczy wężyk mały –
W syku jego urok cały
Sss...
Nikt nie syczy pięknie tak,
Ani kwoka, ani szpak:
Sss...

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------


Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2012-05-31 o 17:43
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 17:41   #1493
kropeczka74
Zadomowienie
 
Avatar kropeczka74
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 499
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

A coś więcej??
Miszka, wytłumacz kompletnie zielonej w tej kwestii blondynce?
No i ta próbka z płynem?
Matoł ze mnie
kropeczka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 17:42   #1494
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Tig doszły papieryoto foto moje nowe image
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjecia_militarne_4508.jpg (57,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 28249.jpg (62,3 KB, 13 załadowań)
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 17:44   #1495
kropeczka74
Zadomowienie
 
Avatar kropeczka74
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 499
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Jasssne, jak mawiał wąż Kaa... Na urlopie probowałam czytac w kindleyu Ksiege dzungli, ale szlag mnie trafił przy tłumaczeniu W mojej starej ksiazce, na ktorej wyrosłam( "ja i wy jesssstesmy jednej krwi" ) - był Mowgli i tak mi zostało. a w tym tłumaczeniu - Mouli Nie mogłam sie przyzwyczaic...
No bo tak jest łatwiej przeczytać dla tych, którzy na maturze z anglika mówią tak: dog have misk
kropeczka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 17:48   #1496
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

jezu nie pamietam co włozyłamw tym płaskim jest peeling ...dostałam od Abi dużo odsypałam Ci ...a pojemnik:confus ed:

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

a juz wiem eureka...anti age wetrzyj na noc...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 17:49   #1497
kropeczka74
Zadomowienie
 
Avatar kropeczka74
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 499
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Nie pojemnik, skeydorn??
A peeling jak? Mieszac z wodą? Mleczkiem? Czy jak?
I jeszcze mi powiedz o którym to cudzie mówiłaś, że ma tyle chemii i silikonów? Meso czy to rosyjskie cudo?

I jeszcze przy okazji mi powiedz na co zwracać uwagę z składzie? Co jest musem a czego unikac?
Ja jestem naprawdę laikiem w tej kwestii, az wstyd
kropeczka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 18:39   #1498
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Kochane, chyba powracam, pracę napisałam w sobotę oddaję promotorowi do ostatniej poprawki jak coś, mam nadzieję że nie będzie nic do poprawy bo 9-go chcę złożyć wszystko w dziekanacie, ostatni egzamin mam 26-go a potem obrona i nareszcie żegnaj "wydziale nauk o ziemi" i mam nadzieję że nie zachce mi się już robić jak na razie dodatkowych studiów, chociaż promotor mnie namawia aby u niego na doktoracie została...

Dzisiaj zaszalałam w Sephorze, skorzystałam że jest jeszcze zniżka -20% i kupiłam puder i pędzel z najnowszej kolekcji Guerlain.


Tigii, mam pytanie, byłam dzisiaj z kotką na szczepieniu i od momentu powrotu do domu (ok 11) cały czas śpi, zaraz po powrocie coś zjadła i poszła spać, zazwyczaj biega po podwórku, nigdy tyle nie spała (sprawdzałam w książeczce i dostała tą samą szczepionkę co rok temu, wtedy szczepiłam ją 9-go maja).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2374.jpg (24,8 KB, 14 załadowań)
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 19:41   #1499
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

ale fajnie
Wąteczek nam żyje ...
Tzn, że co jakiś czas trzeba nam "świeżej krwi "

Na szybko na razie odpiszę Xnice : Czasem koty tak mają po szczepieniu ...
Jakby był wstrząs to do pół godz. po szczepieniu ....
A tak ....do jutra daj jej spokój Niech śpi ...
Jutro powinno być ok


Ależ kusicie tą filorgą ....
Muszę ją mieć ... Ale najwcześniej w sierpniu
Ale dziś znów wydałam sporo u stomatologa...
W poniedziałek piaskowanie a we wtorek spróbujemy choć trochę wybielić.... Najpierw mi powiedziała ,że 40 zł od zęba , a dziś się okazało , że 50 ..... No i w zależności od tego jak się wybielą , czeka mnie wymiana wypełnień na jaśniejsze ....
Kama,nie zdecydowałam się na to kanałowe ... Wymieniłysmy wypełnienie ... Dwie i pól godz. siedziałam na fotelu ...

Miszka , dobrze , że papierki dojszły , bo się zaniepokoiłam , bo wysłane w piątek ... No i piękne Twoje nowe wcielenie

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

A co do kręgosłupa , to jest coraz gorzej .... Dziś po pół godzinie , się złamałam wpół...

Cat - współczuję ... mam nadzieję , że uda nam się coś zaradzić ...
Może przed urlopem, na wszelki wypadek zrobię RTG kręgosłupa i USG dowcipne , żeby zobaczyć jak się moje torbiele mają ... No i masażystę mam w rodzinie - może spróbuję kilka masaży jeszcze ...
Bo robi się mocno nieciekawie ....żeby po pół godz. w pozycji pionowej , nie móc chodzić ....Bo ból jest unicestwiający ...
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 20:08   #1500
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Krop moczysz buzię i dajesz ciutek peelingu na nia ot mokry palec ile uniesie..szorujesz,zmywas z aplikujesz to co w fiolce na noc na to krem swoj nocny i budzisz sie w pampersieTig rewanz pojdzie do Ciebie tylko czekam az przyjdzie do mnie..jeszcze raz Dziekuje

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Krop luknij tu..http://www.pro-test.pl/article_suple...aln%C4%85.html i tu http://www.pro-test.pl/index/0,0/Str...%C3%B3wna.html

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Xsinka i jak nowe meteoryty co daje ten efekt niebieskich kulek..caspra hi hi
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.