Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:) - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-25, 08:33   #4231
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Dario dobrze Cię widzieć "Dolina Charlotty" - mmmm, wspaniałe miejsce Buciki fajne Nas czeka jeszcze zakup kozaczków ale to za jakiś czas, na razie pogoda jak w lato

Wenezja świetny artykuł o nocniczku Daj znać jak znajdziesz jakiegoś logicznego lekarza. U nas natomiast wrzesień upływa na wizytach kontrolnych.. dzis idziemy do poradni rehabilitacyjnej. Nie wiem jak to będzie bo Ala zakatarzona i marudząca ale czeka sie tak długo, ze nie chcę tego przekładać. Na spacery chodzę, ma troszkę podwyższona temperaturę - ok. 37,5 ale u małych dzieci to jeszcze nie gorączka.

Edytcia Zosia fajnista i jaka duża Pisz częściej Na pewno ciężko Ci samej...

Gosiula szkoda, ze z pracą nie wyszło Ja też sie powoli zbieram aby powystawiać rzeczy po Ali, Ninka super Blondyneczka na całego

U mnie też ciągle kłótnie z Andrzejem ehh, szkoda gadać...
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 08:49   #4232
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Witam

Jak napisalam ze wczoraj rano wstal bez goraczki tak po drzemce nawrot goroczki tragedia caly dzien wymeczony spanko i na rece nie kumaty goraczka 40.1 potem spadala potem znowu w gore i tak w kolko oci[piec mozna Zal mi go bylo zadzwonilam do lekarki a ta mowi zeby czekac ze moze dzis sie poprawi No nic jak narazie nie ma goraczki maly jako tako swoj jak wczoraj rano ale zaraz idziemy na drzemke i sie boje ze bedzie tak jak wczoraj Wydaje mi sie ze chyba jakis zab mu idzie plus ta angina i sie skumulowalo wszystko Antybiotyk ciezko mu dac i leki na oslone niechce jesc jakos na sile mu daje bo co mam zrobic Dnonkow nie kaszki nie to wymyslilam ze dam mu gotowe mleko i troche wypil lepsze to niz nic I tak chodzi jak pijany obija sie o sciany upada .Nocke mamy do bani spalam z nim bo nie wyrabialam wyspac sie nie wyspalam standardzik.Po drzemce idziemy do lekatrki podbytac niech go zbada i poradzi co i jak Pic pije wiec nie ma problemu i cos go czysci dzis Chyba zab tez idzie? chyba ze przez leki

Kuzynka jeszcze nie rodzila niech maly czeka az moja mamuska bedzie miala wolne od jutra to kuzynka dzwoni i jade z nia na porod teraz nie mam jak No chyba ze do soboty nie ruodzi to jej tz juz bedzie i znia pojdzie Wszystko na wariackich papierach

U nas tez slonko ale co z tego jak kisimy ogora w domu No nie ma co kilacik dopisuje ale nie ma jak go wykorzystac haha WAzne zeby malemu jzu lepiej bylo
pOZDROWIONKA
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 13:06   #4233
Alabama24
Raczkowanie
 
Avatar Alabama24
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 232
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka uściskaj Kartalka od nas mocno współczujemy bardzo i życzymy jak najszybszego powrotu do zdrówka.

Dario ta Dolina to naprawdę cudowne miejsce...

Edytciu pięknie rośnie Twoja Zosieńka

Mój maluszek ma teraz rozwolnienie przez wyłażące dolne czwórki, wczoraj zrobił kupkę w wannie podczas kąpieli...nie życzę żadnej takich niespodziankę, nie było zbyt miło
Ostatnio na spacerku nazbieraliśmy mnóstwo kasztanów, walają się teraz po całym mieszkaniu, ale Tymek bardzo fajnie się nimi bawi, w rozrzucanie ich oczywiście

Dla filmomaniaczek: polecam z całych sił "Marię Antoninę" Sofii Coppoli. Chciałam ją od razu trzy razy z rzędu oglądać Doridee polecałaś jakiś czas temu "Pachnidło" - ja wolę książkę, o niebo, o dużo nieb Czytałaś?
__________________

(...)Im bardziej wzrok natężam, tym widzę mniej,
i woda schylona nad słońcem tym bliższe przynosi odbicie,
im dalszy od słońca oddziela ją cień...
J.P.II

Tymuś = szczęście
Alabama24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 14:58   #4234
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Jestem już po wizycie, tym razem ja trafiłam na fatalna lekarkę. Obejrzała jak Ala chodzi, sprawdziła jej stopy i orzekła, że ma płaskostopie Moje zdziwienie stąd, że do tej pory od wszystkich lekarzy słyszałam coś odwrotnego... Ala nie miała nawet płaskostopia fizjologicznego (które większość małych dzieci ma), teraz też nie ma Wypisała kartke i kazała iść na górę na ćwiczenia, no to poszłam. Rehabilitantka tak samo obejrzała Alę i stwierdziła, ze co jak co ale płaskostopia to ona na pewno nie ma, poza tym bardzo ładnie chodzi i nie ma potrzeby ćwiczyć bo nie ma co Normalnie ręce opadają, tylko Alę wymęczyłam bo biedna nadal zakatarzona Lekarka poleciła abym przyszła na kontrole w styczniu ale ja już sobie odpuszczę, nie będzie mi tu jakaś partaczka chorób u dziecka wymyślać, dosyć tego, ooooo

Alabamo
nie czytałam "Pachnidła" Wiem, ze ksiazka jest lepsza, jak to zwykle bywa... Ale od x czasu biorę sie za czytanie "Języka dwulatka" Hogg ale nie mam czasu a wieczorem też nie da rady bo Ala nie lubi światła, nawet mała lampeczka jej przeszkadza.
"Maria Antonina" mnie zaciekawiłaś, skoro polecasz to pewnie niebawem obejrzę - dam znać

Monka duuużo zdrówka dla Kartala Biedactwo, zamiast używać polskich klimatów to kisi sie w domu

Porobiłam foty moich ostatnich łupów
1. Sukieneczka Next (w rzeczywistości duzo ładniejsza, jak nowa) - 13zł
2. Spódniczka Mini Mode (ok. 4zł) i bolerko Next (1zł) - to na przyszłe lato
3. Bezrękawnik Early Days - 12zł
4. Sweterek Early Days - 7zł
5. Bluza Early Days - 7zł
Powinni mi już zakazać wstępu do lumpków Kiedy Ala zdąży to ponosić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg NEXT-sukienka.jpg (119,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bolerko-i-spódniczka.jpg (120,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bezrękawnik.jpg (118,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sweterek.jpg (121,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluza.jpg (121,3 KB, 4 załadowań)
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 15:06   #4235
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Cześć kobiety!

Byłyśmy dzisiaj na spacerku i zaglądnęłyśmy do jednego z lumpków. Zakupiłam sweterek, szlafroczek (2 szt.), bluzeczkę i sweterek. Od razu od sprzedawczyni dowiedziałam się, że mają jeszcze jeden sklepik i to gdzieś koło mnie Poszłam... Stałam jak cielę pod nim i nie widziałam! Zadzwoniłam do mężula i pytam, a ten, że pewnie jestem gdzieś w pobliżu, bo to koło biblioteki... Wreszcie się obróciłam i Kupiłam znowu szlafrok, ale taki ekstra, że oprzeć się nie mogłam! Ten wcześniejszy ciut mniejszy, więc bedzie na teraz
Doridee, był też ten kożuszek, który nam się tak podoba na allegro, z tym że lekki fiolet, ale na dziewczynkę 6-9 mies Ceny zabójczo niskie- zdjęcia wkleję, jak się ciuchy wypiorą- moczą się

Byłam też dzisiaj zrobić wywiad odnośnie lekarzy i żaden nas nie przyjmie, bo nie ma miejsca. K...źwa! To co mam zrobić? Czekać aż mi dziecko załatwi?! Jeszcze zostałą jedna szansa. Zobaczymy tam.

Alabamo, to niezły numer Tymuś odpalił! Rakieta w wodę! Nie chciałabym przeżyć czegoś podobnego. Emce tylko siki dwa razy poleciały

Monka, oby się Kartalkowi polepszyło, bo chore dziecko, to tragedia. Emka z katarem jest nieznośna, a co dopiero angina!
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 15:19   #4236
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

MAMY DZIDZIUSIAAAAAAAAAAAAAAAA haha kuzynka domnie dzwoni o 14 i mowi TY ZA DZIESIEC PIERWSZ URODZILAM a mi kopara haha az mnie ciarki przeszly nic mi kozwa nie powiedziala nie chciala meczyc bo Kartaluzo chory i niechciala mi kaski zawracac haha maly 3.100 jakos wazy i ma 55 cm i czarniutkie wloski czekam az moj krolewicz wyzdrowieje i jedziemy obadac dzidzie z kazdego konta bo jak na swieta wrocimy to juz sie zmieni haha

Doridee no lekarka na medal dobrze ze jej czegos innego nie zdiagnozowala bo tylko stresu nie potrzebnie byscie sie nabawili .Kurcze racja ze tez maly mi sie teraz rozchorowal ale co zrobie nic jedyne wyjscie to weekendy zeby bylo lepiej haha

Alabama biedny Tymcio u nas chyba ta goroaczka tez przez zeby olukalam go dzis i mamy dolna prawa czy lewa 5 chyba i tak samo na gorze z lewej i prawej strony nie wiek ktore to z koleji czy 4 czy piatki a moze szostki

Wenezja ja ym na twoim miejscu olala ta lekarke a w waznych przypadkach isc prywatnie poki nie znajdziesz jakiejs kompetentnej lekarki

U nas dalej maly marudny o wszysko jeczy buuuu jekolekmi sie zrobil bylismy na kontroli i jak nie bedzie lykal antybiotyku i nie zwracsl to jutro zastrzyki w pupke Wiec modlcie sie zebym jako tako mu te antybiotyki i leki sprzedala i je jadl bo zastrzykow sie boje 2 razy dziennie o nie ale podziekowal.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 20:31   #4237
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee ciuszki sa super,och ja to bym sie obłowiła gdybym dziewczynke miała.
Juz tyle ślicznych ubranek widziałam ze mózg sie lasuje.A i ceny niskie.

Igor od dwóch dni nie pije mleka ani nie chce jesc kaszki.Dwa razy po mleku zwymiotował i dziś po kaszce.Nie bede go zmuszała ,moze to juz koniec ,ze odstawia mleczko.

Monka trzymam kciuki zeby Kartalek połykał leki.Chociaz zastrzyki sa o niebo lepsze to strasznie bolesne.
Moje bąble padły po kolacji jak kawki,korzystamy z ostatnich ciepłych dni i szaleja na placu zabaw.
Z Igora mały akrobata wiesza sie na rurce i sie buja he he ,musze zrobic zdjęcia i wkleic.
Ach i nauczył sie sam wchodzic na zjeżdzalnie,nie nadążam za nim z ta jego zwinnością.

Wenezja trzymam kciuki zeby was przyjeli do innego lekarza.
U mnie nie ma takiego problemu w kazdej chwili moge zapisac dziecko do innej przychodni.
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-25, 20:37   #4238
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

No i pisze. Macie rację z tym, ze ciezko bez tz, zwlaszcza, ze moja mama to niebardzo jest ok. Tym bardziej, ze mj jest super tata - lubi opiekowac sie Zosia, wstaje w nocy jak trzeba itd.

Jak Go nie bylo pierwszy miesiac, to bal sie, ze po powrocie Zosia Go nie pozna, albo sie rozplacze, ale mial niespodzianke. Przyjechal o3 nad ranem, Zosia o 4 nad ranem sie obudzila, odwraca sie do nas i "TATA" - Grzesiek byl taki dumny jak nigdy
Jak Go nie ma to ja nie omijam tematu. Mowie Zosi: "Tata bum bum papa" - mysle ze to w jej jezyku jest zrozumiale No i ogladamy zdjecia, zeby nie zapomniec taty.

gosiula - urocza dziewczynka z tej Twojej Ninki.

Alabama24 - przygoda w wanience nie do pozazdroszczenia

monka23 - wspolczuje chorego bobaska, zyczymy poprawy. No i gratulujemy dzidziusia w rodzinie!!!
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 20:38   #4239
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Noooo Dziewczyny! Byłam w tej drugiej przychodni i nie ma problemu Jest dwóch lekarzy pediatrów. Małżeństwo. Ruscy Palnęłam pytanie na naszym forum miejskim, jacyż to oni są, czy warto? Zobaczymy

Monka, gratuluję ciotko! Pozdrów od nas kuzynkę i ucmokaj maluszka

Doridee, ciuchy bajera! Jak zawsze! A te ceny...
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 07:05   #4240
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Witka ja juz po kawusi jeszcze dwie herbatki czekaja haha

Ale mialam czadowy sen bylam na zakupach i placilam lyzeczkami i widelcami haha

Maly juz lepiej tylko jesc mi niechce odchudza sie czy co

Kasia wiem ze zastrzyki lepsze ale chodzi mi o ten bol ale jak narazie wmusilam mu ten antybiotyk wiec jest dobrze w piatek kontrola.
A jak Igorek mowilas ze moze to uczulenie na siers kiedy robicie jakies badania.

Zapomnialam zapytac jak u was z kupnem kaszek dla dzieci od 1 roku u mnie ciezko jakas znalesc ale znajde u kuzynki w Dzierzoniowie tragedia nie bylo nigdzie kaszki od 1 roku i jadl te od 10 miesiaca.

Podbijam pytanie o te butki bo nie wiem czy ktos mi odpowiedzial Do kiedy dzieci musza miec te profilowane

Wenezja sprawdzaj w lekach ktore ci przepisza ci lekarze russcy czy nie ma w nich zawartosci alkoholu bo z ruskami to nigdy nie wiadomo
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 10:34   #4241
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka narazie badan nie bedziemy robic,nie ma sensu wynik w tym wieku jest mało wiarygodny.
a butki profiowane chyba do 3 roku życia o ile siie nie myle.
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-26, 15:09   #4242
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka suuuper, że dzidziuś już jest Złóż kuzence gratulacje i jak wyrazi zgodę to nam go pokaż Co do kaszek to Ala tez chyba ostatnio je te od 10 m-ca, hmmm, nie wiem bo przesypuję je do pojemników i nie pamiętam Ona ostatnio pije głównie mleko (raz dziennie), kaszek za bardzo nie chce.
Co do butków to nie wiem ale chyba zdrowo mieć profilowane buty bez względu na wiek

Wenezja idź do pediatrów na zwiady Pozadawaj podchwytliwe pytania, zobaczymy jak z tego wybrną

Miałam o coś zapytać i jak zwykle zapomniałam o co...
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 15:45   #4243
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee nie wiem czy mojemu tz-owi bedzie sie podobał XS.
I poszłam dzis do sephory ,chciałam kupić próbke.Jednak nie sprzedaja ,ale pani była tak miła ,ze dała mi próbeczke.Chodze i wącham ten zapach.Jak sebastian wróci do domu to kaze mu sie poperfumowac.Uwielbiam ten zapach.Przy okazji i ja sie psiknełam Lancome Miracle
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 16:39   #4244
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee wkleje foteczki napewno najpierw musze malego jechac zobaczyc i jak wroce do domu bo kabel zostawilam w Angli

Wiecie jakie jajca patrze na malego a on lekko wysypany i co wskazuje na to ze to trzydniowka Tak myslalam ale jak lekarka przyszla mowi ze angina no to o co chodzi Na kontroli bylismy wczoraj mowi ze jeszcze gardelko lekko zawalone Ale przeczytalam na necie ze przy trzydniowce moze byc infekcja gardelka Kuzwa to nie wiem teraz czy serio to angina czy to gardlo zawalone przez wirus No bo po co antybiotyki eh wazne ze malemu przeszlo ale chodzi jak pijany z ciagu 5 minut zaliczyl csiane lodkwe late podloge tynk i kafelki haha zwariuje

Moja mam konczy o 17 pracy i jeszcze jej nie ma ale sie jej dostanie bo nie wie ze ma dziecko w domu Powariowala haha Jade jutro na zakupki do wrocka na bielany bo zla jestem bo nic nie kupilam a pieniadze poszly .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 07:25   #4245
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

A co wy

My juz pobudka o 6.07 maly zalicza teraz drzemke poranna.

Babcia wczoraj kupila malemu autko , Kartal byl zachwycony.....pudelkiem haha zachwyt trwal z kilka minut.
Wysypki juz nie widze ,napewno to ta trzydniowka ale ze lekarka sie pomylila no chyba ze mu sie to skumulowalo i wirus i angina.

Kasia moj tz psika sie XS podoba mu sie mi tez juz od kilku lat nimi pachnie .Nawet jak idzie spac to sie raz psiknie chyba zebym bakow nie czula haha podkolderkowych

Sniezynka juz dzidzius jest? chyta tak bo cos cie nie ma .


Wiecie co przeczytalam na forum ze od kazdego posta beda placic po 1 zloty trzeba sie zalogowac zalozyc konto w banku zaswiadczenie o tym ze nie przekroczy sie dziennej ilosci .Takze piszcie ja juz mam zlotowke AAA a pieniadze mozna przekazac na szczytny cel pod tytulem GROSZ DO GROSZA NA POSILEK DLA SMAKOSZA TO JA hahaha
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 14:22   #4246
Daria&Grześ
Raczkowanie
 
Avatar Daria&Grześ
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 263
GG do Daria&Grześ
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Takiego posta wysmarowałam i zniknęło...
Mniej jeszcze teraz mamy czasu, rok szkolny się zaczął, odrabianie lekcji, basen 2 razy w tygodniu, czytanie itp itd...
Jutro idziemy na CAŁY dzień do pracy...
Chłopaki mi się rozkładają. TŻ ledwo wrócił od lekarza - angina, gardło przpaskudne, gorączka, i już Karol buczy, że gardło boli i zimno - też gorączka... Ja też dziś jakaś zmarznięta jestem...
Grześ być może też miał trzydniówkę, bo jak Monka pisze miał czerwone gardełko i po trzech dniach go tak drobniutko wysypało. Tylko pod wpływem ciepłej wody wysypka była bardziej widoczna i do tego jeszcze Mały ma katar... Żeby teraz nie złapał tej nieszczęsnej anginy!
Monka, daj buziora kuzynce i dzidzi od nas .
Ciekawe jak tam ciocia Śnieżynka...
Monka, myślisz, że z tą złotówką za posta to jakaś akcja charytatywna?
Kasiu, Miracle mmmm..... Mammmm.... i uwielbiammmm.....
Pisz, jak tam Igorek. Nadal mleka nie chce? A jak objawy alergii - minęły? Pisałaś, że i bez mleka wysypka jest... Jak radzicie sobie z dietą?

Wiecie co? Czasem wydaje mi się, że mój TŻ podczytuje nasze forum Po tym, jak napisałam, że nie mamy dla siebie czasu, to zaczął mnie jakoś częściej przytulać i mówił, że mu przykro, że ma dla mnie mało czasu. Może się mylę... Ale fajnie, jak mnie czasem tak w przelocie pocałuje albo smyrnie.... Taki drobiazg, a niesamowicie poprawia mi samopoczucie i ładuje akumulatory...
__________________
Idzie Grześ przez wieś, worek piasku niesie.
A przez dziurkę piasek ciurkiem sypie się za Grzesiem .
"Piasku mniej, nosić lżej" - cieszy się głuptasek .
Wraca do dom, worek zrzuca, no a gdzie ten piasek?

Nasze fotki: www.rzeka.net/mama
Daria&Grześ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 15:48   #4247
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Ja juz z zakupow wrocilam i hmmm jest tego pelno ale powiem tak gowno jest haha same szmaty na jedno kopyto Moze i sa fajne ciuszki ale za eleganckie jak na kobiete niepracujaca haha jakbym gdzies pracowala i stroj tego by wymagal no to moze bym i cos znalazla Ale zaliczylam douglasa wiec tapeta jest haha dostalam 3 probki perfum z Nina ricci, diesel-fuel for life i L instant magic .

Widzialm tez fajne chyba w crocodylu dla dzieci fajne kombinezony jedno i dwu czesciowe ale nam nie potrzebne bo tam zimy takiej nie ma ale szuuper Podobal mi sie komple bialo czarne moro ale to dla kilku latkow nie widzialam dla 1 rocznych.

Daria to trzymam kciuki zeby Grzes anginy nie zalapal bo ciezko bedzie z takim bobasem ja przechodzic .I duzo zdrowka dla chorowitkow twoich sie chlopaki rozlozyli .O tej akcji wyczytalam ze to pod haslem NIANIA DLA WIZAZANKI sa dwie akcje hihi takze piszcie i zakladaujcie konta hahah piszcie piszcie
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 17:32   #4248
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Dariowysypka juz prawie zeszła.A o mleko sam sie teraz Igor dopomina.Takze nie wiem co to był za protest i wymiotowanie.Po za nan ha nie dostaje nic z nabiału,cytrusów tez nie ani jajek.Za tydzien spróbujemy podac jajka i bede obserwowac.Podaje małemu zyrtec i wapno a on dalej sie drapie.I znów zle sypia,robi pobudki po kilka razy w nocy.
Zycze zdrówka twoim chłopcom i oby Grześ się nie rozchorował.
Wczoraj byłam z Igorem w parku zbierac kasztany,ale miał frajde zbierał i wrzucał do wózka.A teraz w domu w kazdym kącie jest kasztan.Podobnie jak Tymuś Alabamy ,Igorka bawi rozrzucanie ich.
Monka mój do tej pory uzywał Adidasa body active,tez bardzo mi sie podoba.Jednak postanowiłam ze chyba czas na mała zmianę .
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 18:25   #4249
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee, BARDZO DZIEKUJEMY! Ja za próbkę, Emka za książeczkę! Łazi cały dzień po mieszkaniu i wszystkim pokazuje Zobaczyła, że na jednym obrazku dzidzia ciągnie krówkę na sznureczku i od razu 'Pola!' Ha ha ha ha... To nasz pies! Baaaaaaaaaardzo jest zachwycona! Książeczka przypadła jej do gustu. A Lolitka... Mniam! Podoba mi się. Na tę porę roku jest ok. No ale jakoś wypada mi się z Tobą rozliczyć

No i jeszcze jedno! Wreszcie mamy lekarza! Napotkałam koleżankę, która mi doradziła jeszcze jeden ośrodek, gdzie chodzi ze swoim małym. Znamy się z porodówki. Jej synek urodził się dzień wcześniej. Byłam dzisiaj i wszystko już wiem. Mam deklarację wypełnioną, teraz tylko muszę zabrać papiery

Dorzucam fotki ostatnich łowów Zdjęcia jak zwykle badziew, bo w pokoju niezbyt mam dobre światło, no i te pomarańczowe ściany...

zdj. 1 2 3 modelka prezentuje szlafroczek za 7 zł
zdj. 4 bluzeczka naxt za 5 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT5222.JPG (71,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT5223.JPG (83,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT5224.JPG (71,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT5230.JPG (56,1 KB, 5 załadowań)
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-27, 18:31   #4250
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

zdj. 5 szlafroczek ekstra gruby next za 12 zł
zdj. 6 bluzeczka tretch za 5 zł -specjalnie czarna, bo ciągle się paplamy jedzaniem i szorujemy podłogi
zdj. 7 sweterek ladybird za 7 zł

ciuchów oczywiście nie zdążyłam wyprasować Czarna bluzeczka jest śliczna, ale zdjęcie Muszę się przenieść do innego pokoju
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT5231.JPG (68,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT5237.JPG (91,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT5238.JPG (81,3 KB, 7 załadowań)
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 06:53   #4251
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Witka

Szukam dzis mamy z klasa a tu zmiany

Wenezja fajne szmatki slicznie Emka w tym szlafroczku wyglada

Moj żbik tez z kasztanami lata nawet nie wiem skad je wziol chyba z katowni a raczej z lozka mojej mamy .

Idziemy dzis do kontroli ciekawa jestem co powie nam pani doktor hmm napoczatku nic nie powiem o wysypce poczekam na jej diagnoze co i jak a potem wyszczele .

Jedza wasze szkraby juz same ? u nas nic z samodzielnosci jakos nie mam okazji zeby go zaczac uczyc Wsadzic wsadzi lyzke do jedzenia i to co robi z nia potem i jedzeniem nic nie przypomina samodzielnego jedzenia.Moja mamuska mowila ze jak mielismy rok to jedlismy juz sami owijala nas folia haha i szamalismy .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 08:04   #4252
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Wenezja cieszę sie, że perfumy sie podobają a jeszcze bardziej że książeczka przypadła Emi do gustu Moja Ala bardzo lubi tą serię Ciuszki jak zwykle bombowe, szlafroczki śliczne ale najładniejsza modelka Dobrze, ze w końcu znalazłaś dobrego lekarza

Monka z tą trzydniówka to nie jest taka prosta sprawa Objawia sie tylko wysoką gorączką, u Kartala nałożyła sie na to infekcja gardła więc lekarka nie mogła zdiagnozować trzydniówki... Powiem Ci, że gdy dziecko przechodzi trzydniówkę nie wiadomo czy to to dopóki nie wystąpi charakterystyczna wysypka Nie miej pretensji do lekarki
Moja Ala ostatnio chce jeść TYLKO sama, nie ma mowy o karmieniu łyżeczką, macza rączki w zupce i tak chce jeść Według mnie na łyżke to jeszcze za wcześnie, można dać dziecku, niech próbuje ale pewnie niewiele trafi do buzi
Te niesamowite opowieści babć o naszych wyczynach w dzieciństwie podzieliłabym na dwa albo i cztery

Daria wracajcie szybko do zdrowia

Ja niestety też podłapałam od Ali i chodzę ledwo żywa, gardło boli, katar, brrr okropnie sie czuję
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 09:55   #4253
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee, u nas było tak samo. Najpierw Emka zachorowała, potem ja i reszta się posypała... Emka już zdrowa, ale jeszcze sobie pokaszluje. Jak tylko zrobię porządek z papierami, to rejestruję ją to tej lekarki i zobaczymy. Chcę porządny bilans, a nie mierzenie i ważenie w ciuchach. Zostało jeszcze szczepienie

A tera kończę, bo moje pomysłowe dziecko wali grabkami w telewizor!
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 10:18   #4254
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee ja wiem ze nie tak latwo zdiagnozowac trzydniowke ale wyczytalam ze przy trzydniowce moze byc niezyt (jakos tak) gardla No bo jakos trudno mi uwierzyc ze maly po dwoch dniach nie ma juz anginy.Ja tylko zastanawiam sie czy byly potrzebne te antybiotyki ale jak mowie juz jest okey nic sie nie stalo wiec jej nie ubije haha Co do karmienia to mama mi tylko mowila haha ma porownanie nasze a Kartalka i jest roznica w jedzeniu Dokarmiac nas dokarmiala bo jaka precyzje w jedzeniu moze miec roczne dziecko No napewno brudna haha Ja tam wierze w opowiesci rodzinki haha no bo czemu miala bym nie wierzyc a superblizniakow z nas nigdy nie robili hmm a szkoda

U nas pogoda do duuuupy mialam isc na nogach zeby maly sie przewietrzyl ale pada ciagle pada brrrr
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 12:45   #4255
lucky blue rose
Raczkowanie
 
Avatar lucky blue rose
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 281
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

ja juz po pracy, maksiu spi - oby pospał jeszcze troche

kolejny tydzien minął, niesamowite jak ucieka czas. juz 1/10 roku szkolnego minela, za 9 miesiecy wakacje hahahaha
wszystko juz u nas wraca do normy, tzn oswajamy sie wszyscy z praca i jakos dajemy rade. nie jest zle. jestem tylko wciaz przemeczona bo jak wracam to zajmuje sie Maksem, przygotowuje obiad ( dwa razy w tygodniu robi to moj kochany mezus - pyyycha, on gotuje tak z sercem, ja nie potrafie) ide na spacer, kapie i usypiam Maksa i wtedy zaczynam prace na jutro - lekcje, sprawdziany, ide spac ok 23 no i rano znów od pewnego czasu maks wstaje w nocy ok 4-5 zastanawiam sie czy to nie z głodu... dlatego mam pytanie : czy dajecie dzieciom jakąs kolacje przed mlekiem?? jakies kanapki czy parówke? maks wypija 240 ml mleka +4 łyżki kaszki no i chyba jest głodny... czy to mozliwe??

i jeszcze mam pytanie - czy buty zimowe to koniecznie bartek i elephanten?? drogieeee....


buziaki dla chorowitków i gratulacje dla swiezych ciotek pappa
__________________
.....to jest moje Niebo, nie chcę mieć innego....
lucky blue rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 12:57   #4256
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Lucky- ja daję Nince najczęściej jakąś kanapeczkę przed spaniem , z wędliną , z dżemem . Ale niestety też budzi mi się w nocy po kilka razy . przed spaniem wypija 250 mleka z kleikiem ,albo kaszkę , a w nocy jeszcze jedna butle mleka.
Jeśli chodzi o parówki to niania gotuje jej na śniadanie i niestety moje dziecko bardzo je lubi. Lubi też jajecznicę.

Co do butów ,to rzeczywiście są drogie ,ale ich jakość nie pozostawia w zasadzie nic do życzenia ,w przeciwieństwie do tych tańszych. Chociaż widziałam niezłe butki firmy Kornecki. Cena jest troszkę przystępniejsza.

monka
- u mnie Nina je sama ,ale też tak jak pisze Doridee- rączką .
Tzn. do zupy nie daję jej pchać łapek ,ale kanapkę ,jak ma pokrojoną ,to potrafi sobie sama włożyć do buźki.

Aha- czy Wasze bąble piją z takich normalnych" dorosłych" kubków ,czy wciąż w użyciu są butle i niekapki ?

Gratulacje dla kuzynki ,całuski dla maluszka.

Ja tez po Nowym Roku będę ciocią ,tylko swojego bratanka to niew iem kiedy zobacz e .
Pisałam już kiedyś ,ze moja siostrzyczka jest w ciąży.

Doridee- zdrowotności


Ninka nauczyła sie mówić - niania ,a także NINA ( na pytanie - kto Ty jesteś/) .Nie wiem ,ale jeśli będzie taką gaduła jak Oskar to w domu nie będzie chwili spokoju( a na to się zanosi ,bo ona bez przerwy coś mamrocze po nosem).
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 13:01   #4257
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Lucky u nas z jedzeniem ostatnio kichaaaa Nie dość ze Ala w ciągu dnia mało je, jest dobrze jak zje pół słoiczka 190ml... Wieczorem nie chce mleka ani kaszy Budzi sie z głodu w nocy i wtedy wypija butlę ale też nie dużo - ok. 150ml... Jedynym posiłkiem który zjada ze smakiem to śniadanie a później jest tylko gorzej Nie wiem czemu, może przez katar albo zęby Maksiu sporo zjada ale może ma teraz większe potrzeby i budzi go głód Dajesz mu wtedy jeść?
Co do bucików to ja jestem wierna Bartkowi i nawet nie oglądam innych butków Oszczędzam na ciuchach to mam na porządne buty A tak poważnie to ja po prostu lubię Bartki, sa polecane przez lekarzy, ładne, porządne, ceny według mnie nie są tragiczne, są firmy gdzie buty dla dzieci kosztują 3 razy tyle wiec uważam że ok. 150zł jest OK Wiem, ze Kasia kupuje butki innych firm i tez sobie chwali więc poszukaj, pooglądaj

Gosiula dzieki no to Moja Ala też gaduła w babcię Pogratuluj siostrze, wiadomo już jaka płeć?
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 13:38   #4258
Daria&Grześ
Raczkowanie
 
Avatar Daria&Grześ
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 263
GG do Daria&Grześ
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Ja się ostatnio zastanawiałam, czy Grześ nie je za mało mleka. Bo już nie jest takim żarłokiem. Na śniadanie je kaszkę ze 150 ml mleka, zwykle jednak coś zostawi w miseczce. O 9 zjada danonka, a potem o 12 je zupkę jarzynową. Ok. 14 zjada owoce i o 17 drugie danie. Potem ok. 19 dostaje kolację (jajecznicę, chlebek, parówki, pomidorek, jakieś placuszki itp. ale nie za dużo) i na noc mleko z kleikiem z butli - rzadko wypije ze 150 ml. mleka. Ok. 5 rano wypija jeszcze samo mleko 150 ml. Raz zapomniałam mu wsypać mleko do wody (ale o 5 rano to chyba można zrozumieć?)i daję mu po ciemku, a ten się wścieka! Myślę: pewnie za ciepłe i może gardło albo dziąsła mu dokuczają. Wystygło, a ten dalej w ryk! No to chlupnęłam na rękę, żeby sprawdzić, czy leci. Patrzę, a to woda! Póki co nie daje się zwieźć...
Wczoraj dałam Grzesiowi łyżeczkę do ręki i pomagałam mu tylko nabrać obiadek i muszę powiedzieć, że byłam zaskoczona, jak ładnie trafiał do buzi Próbujemy też pić ze zwykłego kubeczka - przy kąpieli, w wannie, bo wtedy może się oblać , ale jak mu przykładam kubeczek do ust, to zaczyna głęboko oddychać, jakby myślał, że picie się wchłania nie łyka Niekapka nie lubi i mało wtedy pije, świetnie za to radzi sobie ze słomką.
Lucky, muszę Ci się przyznać, że dla mnie Bartki też są drogie. Dwa razy kupiłam na Allegro używane w świetnym stanie po 30-40 zł. Myślę, że po takich maluszkach nie ma się czego obawiać.

A co do gadania - Grześ na razie nie bardzo się rwie do gadek. Po swojemu cały czas nawija, ale żeby świadomie wypowiadać słowa, to nieee... Czasem zdarza mu się "tata" na widok tatusia

No i Karol załapał anginę od taty...
__________________
Idzie Grześ przez wieś, worek piasku niesie.
A przez dziurkę piasek ciurkiem sypie się za Grzesiem .
"Piasku mniej, nosić lżej" - cieszy się głuptasek .
Wraca do dom, worek zrzuca, no a gdzie ten piasek?

Nasze fotki: www.rzeka.net/mama
Daria&Grześ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 13:50   #4259
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

no i czas sie zbierać do domu - nareszcie.
Pewnie wieczorem będę tak zmęczona po całym tygodniu ,ze nie obejrzę nawet Twierdzy szyfrów . tak sie ostatnio zdarza ,ze w piątek pijemy z mężusiem drinka i padamy obydwoje.
Jednak to nasze szczęście nas wykańcza.

A dziś jeszcze szwagierka się zapowiedziała z wizytą .

Daria- ja w nocy staram się dawać Nince specjalnie wodę zamiast mleka ,ale nie zawsze sie udaje.
Czasami rzeczywiście chce sie jej pic ,ale najczęściej jednak musi być mleczko.

Moja siostra będzie miała facecika ,już obejrzała jego klejnoty ,więc nie ma wątpliwości .Bardzo chciała mieć dziewczynkę ,ale cóż ,póki co Ninka w mojej rodzinie jest królewną .
Siostra ma już prawie 5-letniego syna. Jedna ciąża jej obumarła, więc niespecjalnie chciała mieć drugie dziecko ,ale sie przydarzyło i narazie jest ok.


Wiecie co ,jak podczytuję mamusie czerwcowo-majowe i te jesienne to tam już są kolejne dzieci ,bądź kolejne ciąże ,tylko w naszym wątku jeszcze nie.
Ciekawe dlaczego?
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-28, 19:10   #4260
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Gosiula bardzo ciekawe.
Jak juz wspomniałaś o ciąży,to wzieło mnie na wspomnienia i obejrzałam fotki z ciąży z Igorem
I wiecie jakie my kobiety jestesmy elastyczne.Kurcze ja w ciązy wyglądałam jak słonica i ten mój brzuch.
I powiem szczerze ,ze więcej nie chcę.
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=3036314
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.