Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-03, 20:10   #2521
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cześć Dziewczęta, coś mało klikacie zamówiłam dzisiaj Tresor la nuit i jako prezent ta szkatułka plus kod -45zł myślę że dobry deal
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:10   #2522
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Dobra Kobietki.
Dajmy se po pysku, a potem w pysk, jak to robią prawdziwi kowboje!

Goldy goldom
Blaki blakom
Łajty Łajtom
Kombinacje mieszane
I ci co kart nie mają również.

0,7 ZGŁOŚ SIĘ
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:11   #2523
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
To i ja dodam swoje, zgadzam się, od kilku dni ( a mianowicie od zeszłego czwartku ) dostaję codziennie po kilka privów od dziewczyn z wątku, że są nagabywane o golda, że boją już się odzywać na wątku i dlatego są tylko raz na jakiś czas, że ciągle tylko pytasz a rzadko od siebie coś dajesz, że Twoje pytania czasami są męczące, że zamiast najpierw sprawdzić sobie coś w necie ( google itp ) zadajesz często banalne pytania, które mogą innych irytować. Jakoś inne dziewczyny, które są tu nowe nie mają takich problemów, rozmawiają z nami normalnie i my z nimi też, a już na bank nie wysyłają nam po kilka privów z prośbami o golda, gify itp itd. Jakoś sobie radzą a my im pomagamy i aż miło się rozmawia.

A teraz proszę nie rób już z siebie ofiary i męczennicy. Wizaz to tylko forum, to nie jest życie... Każdy jest tu mile widziany, mile przywitamy i staramy się każdemu pomóc, ale to nie działa tylko w jedną stronę. Trzeba też coś dawać od siebie a nie tylko prosić. Troszkę samodzielności też nie zaszkodzi a nie tylko czekać na gotowce. To tak ode mnie i w imieniu dziewczyn, które do mnie pisały i prosiły żebym coś z tym zrobiła Mam nadzieję, że teraz nie odwrócą kota ogonem
Napisałam do Ciebie priv, więc trzeba mi to było napisać - po prostu. Przestałabym i już, po sprawie. Naprawdę miałam bardzo dużo miłych reakcji, więc teraz tego nie rozumiem. Ktokolwiek mógł mi to napisać. A jeśli pisał, żebym próbowała u innych osób, to jak miałam to rozumieć źle? No jak? Dlaczego nikt mi tego po prostu nie napisał? A wiele osób pisało co innego? Dlaczego Ty również mi tego nie napisałaś?
Nigdy nikomu nie wysłałam gifa (?) i nigdy nie wysłałam nikomu więcej niż jednej wiadomości z prośbą. Do każdego, do kogo napisałam, zrobiłam to tylko raz, zawsze przepraszając.
Wiele rzeczy, o których piszecie, staram się sprawdzać w necie na bieżąco. Nie zawsze udaje mi się je znaleźć. Często ktoś prosi o wklejenie linka czy informację, więc nie widziałam w tym nic złego, że i ja poproszę. Z tymi pytaniami to już w ogóle trudno mi zrozumieć - może dla innych jest to banalne, a dla mnie nie. Nie wiem, co to za pytania.
Jeśli mogłam udzielić jakiejś informacji, to jej udzielałam - np. w sprawie przebiegu Beauty Lab. Byłam kilka razy i opowiadałam, jak było. Dzieliłam się też doświadczeniem podkładowym, choć jest ono mniejsze niż większości z Was. W wątku pojawiam się późno, koło południa, bo pracuję w nocy, i większość informacji o promocjach jest już przekazana.
I nie, nie robię z siebie męczennicy, po prostu jest mi naprawdę bardzo, bardzo, bardzo przykro.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:12   #2524
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
chciałam napisać pod Twoim postem, że też się z Tobą zgadzam i zrobiłaś to w sposób bardziej kulturalny i delikatniejszy niż ja , ale ja jestem jędza i zołza i mówię prawdę czasami aż do bólu

Niestety coraz częściej zamiast pisać na wątku robimy jakieś podchody i tajemnice, ludzie boją się odzywać i fajne osoby uciekają lub tylko podczytują. Wątek robi się mało przyjemny. Apeluję już o zdrową atmosferę i więcej taktu Choć i mi go ostatnio brakuje, ale postaram się naprawić
nie lubie konfliktow i zawsze staram sie uspokoic emocje
I podpisuje sie pod Twoim apelem nie psujmy najfajniejszego wataska na wizazu
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:12   #2525
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Nie chce sie kłócić ale prosze każdego o wyrozumiałość w odpowiedzi ma posty i wiadomości..
Ja np pisze czesto z telefonu i nie zawsze wszystko odczytam bo tu inaczej sie "odswierza" niż na komputerze.
Poza tym przy liczbie jednego wątku na tydzień gdzie dwa dni mam wyjęte z zycia to nie wiem czy jestesmy w stanie ogarnąć? Ja nie jestem, moze ktoś jest lepszy, to brawo, ale ja nie.
I bez kłótni proszę bo to jedyny watek na którym nie bałam się odzywać a teraz taki coś
Spokój
Ja tez sie boje na innych udzielac.
Paulina ogladalam przed chwila 2 Twoje filmy. Zawsze bylam pod wrazeniem osob ktore nagrywaja filmy w sieci. Ja byn nie potrafila. Jestem typem ktory mowi krotko i zwiezle. Jak juz mam opowiedziec dluzsza historie to czuje ze zaczynam przynudzac.
Ale teraz juz wiem dlaczego kiedys pokazywalas swoje denko z kilku miesięcy jak bede przy laptopie to bedzie sub. Bardzo Ci kibicuje w denku. Uwazam ze to ciezkie do realizacji postanowienie. Mam nadzieje, ze Ci sie uda
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:12   #2526
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Ja tez się odwolam do tego co się dzieje, uważam za każdy z nas powinien dam zbierać na golda, lub czekać aż ktoś inny sam zaproponuje. Sama bym nie pisała do dziewczyn z prośbami. .Ale każdy robi jak uważa. Nie sprzeczajmy się. Nie psujmy atmosfery. Spadam na soczek bananowo -cytrynowo -pietruszkowy
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:12   #2527
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Zgadzam się komentarzami dziewczyn w całej rozciągłości.


Każda z nas jest inna, a atmosfera na wątku jest super, nie psujmy tego.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 20:13   #2528
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Dobra Kobietki.
Dajmy se po pysku, a potem w pysk, jak to robią prawdziwi kowboje!

Goldy goldom
Blaki blakom
Łajty Łajtom
Kombinacje mieszane
I ci co kart nie mają również.

0,7 ZGŁOŚ SIĘ
jak zawsze boski post
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:13   #2529
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
chciałam napisać pod Twoim postem, że też się z Tobą zgadzam i zrobiłaś to w sposób bardziej kulturalny i delikatniejszy niż ja , ale ja jestem jędza i zołza i mówię prawdę czasami aż do bólu

Niestety coraz częściej zamiast pisać na wątku robimy jakieś podchody i tajemnice, ludzie boją się odzywać i fajne osoby uciekają lub tylko podczytują. Wątek robi się mało przyjemny. Apeluję już o zdrową atmosferę i więcej taktu Choć i mi go ostatnio brakuje, ale postaram się naprawić
Czasami trzeba dosadnie, to raz.
Dwa, że to nie jest jedyny watek, wiec jesli ktoś sie nie zorientuje szybko o czym tu gadamy, to hmm ciężko sie nie wkurzyc, jesli sie szuka tylko kodów i gratisów
Ale ja za to kocham ten wątek, ze jest tak swojsko, bez tematów tabu i jak sie o cos pytamy to każdy korzysta, czy szukamy kosmetyków czy noży czy ubrań czy zachce sie komuś porady sercowe albo kutangowej
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:14   #2530
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość

Bardzo mocno oczyszcza, wyciąga czarne kropki, syfki, wszystko
Ale nie mozna za długo trzymać bo moze podraznic
Raz na kilka dni przy silnym trądziku
Przy pojedynczych zmianach tylko na zmianę
Moze być czerwona skora po niej ale to chwilowe
Moze piec szczypac ale to tez normalne
Na nos i brodę idealna
Czuję się skuszona i tą, i tą z mlekiem łosia czy jakoś tak chiba złamę odwyk i je zakupię
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:14   #2531
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja tez się odwolam do tego co się dzieje, uważam za każdy z nas powinien dam zbierać na golda, lub czekać aż ktoś inny sam zaproponuje. Sama bym nie pisała do dziewczyn z prośbami. .Ale każdy robi jak uważa. Nie sprzeczajmy się. Nie psujmy atmosfery. Spadam na soczek bananowo -cytrynowo -pietruszkowy
Tez tak uwazam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 20:16   #2532
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
To i ja dodam swoje, zgadzam się, od kilku dni ( a mianowicie od zeszłego czwartku ) dostaję codziennie po kilka privów od dziewczyn z wątku, że są nagabywane o golda, że boją już się odzywać na wątku i dlatego są tylko raz na jakiś czas, że ciągle tylko pytasz a rzadko od siebie coś dajesz, że Twoje pytania czasami są męczące, że zamiast najpierw sprawdzić sobie coś w necie ( google itp ) zadajesz często banalne pytania, które mogą innych irytować. Jakoś inne dziewczyny, które są tu nowe nie mają takich problemów, rozmawiają z nami normalnie i my z nimi też, a już na bank nie wysyłają nam po kilka privów z prośbami o golda, gify itp itd. Jakoś sobie radzą a my im pomagamy i aż miło się rozmawia.

A teraz proszę nie rób już z siebie ofiary i męczennicy. Wizaz to tylko forum, to nie jest życie... Każdy jest tu mile widziany, mile przywitamy i staramy się każdemu pomóc, ale to nie działa tylko w jedną stronę. Trzeba też coś dawać od siebie a nie tylko prosić. Troszkę samodzielności też nie zaszkodzi a nie tylko czekać na gotowce. To tak ode mnie i w imieniu dziewczyn, które do mnie pisały i prosiły żebym coś z tym zrobiła Mam nadzieję, że teraz nie odwrócą kota ogonem
Brawa dla Szefowej!
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:16   #2533
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Anula, komentarz jak zwykle zacny. Uwielbiam Cię
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:17   #2534
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Dobra Kobietki.
Dajmy se po pysku, a potem w pysk, jak to robią prawdziwi kowboje!

Goldy goldom
Blaki blakom
Łajty Łajtom
Kombinacje mieszane
I ci co kart nie mają również.

0,7 ZGŁOŚ SIĘ
wszystko na temat
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:18   #2535
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nie ogarniam dzis tego, co sie tu dzieje ale pozwole sobie na male wtracenie
Michalina, wiele razy Dziewczyny majace golda lub te, ktorym nie zalezy na zlotej karcie, oferowaly swoja pomoc w nabiciu punktow. Uwazam, ze powinnas poczekac na takie ogloszenie Twoje zapytania na pw mogly byc roznie odebrane. Ja przyznam szczerze, nie odwazylabym sie pisac do kazdej z watkowiczek z zapytaniem o nabicie punktow zawsze czekalam na propozycje takiej pomocy - moim zdaniem tak jest bardziej taktownie
To ja po prostu uznałam to za lepszy pomysł, za lepszą formę - bo wolę zwracać się do kogoś bezpośrednio. Akurat wynikało to z tego, że uważam, że tak jest grzeczniej. Ale ok, nie trzeba się ze mną w tej kwestii zgadzać, każdy odbiera to inaczej - to prawda.
Po prostu nikt mi nie napisał, że to jest niefajne. Od razu przestałabym to robić. A większość osób odniosła się bardzo miło, więc naprawdę do głowy mi nie przyszło, że coś jest nie tak i że to spowoduje jakieś skargi. Trzeba mi było to napisać i już. Ktokolwiek, komu się to nie podobało. Albo Anyiam od razu. Przeprosiłabym i nikogo więcej nie zapytała. Naprawdę. Dlaczego to wypływa teraz i w takiej formie? Dlaczego nikt mi tego nie napisał?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:19   #2536
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:20   #2537
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczęta, coś mało klikacie zamówiłam dzisiaj Tresor la nuit i jako prezent ta szkatułka plus kod -45zł myślę że dobry deal
Co dobralas do tresora? Ja dumam nad nim i chyba wezme lip perfectora. Zdenkowalam jednego, przypomnialam sobie o innych blyszczkach i już tęsknię za lip perfectorem
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:20   #2538
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

AnulaQa Jesteś boska Możesz mnie lać ile chcesz, nawet jak nie masz Golda.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:21   #2539
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Czasami trzeba dosadnie, to raz.
Dwa, że to nie jest jedyny watek, wiec jesli ktoś sie nie zorientuje szybko o czym tu gadamy, to hmm ciężko sie nie wkurzyc, jesli sie szuka tylko kodów i gratisów
Ale ja za to kocham ten wątek, ze jest tak swojsko, bez tematów tabu i jak sie o cos pytamy to każdy korzysta, czy szukamy kosmetyków czy noży czy ubrań czy zachce sie komuś porady sercowe albo kutangowej
To ja tylko napiszę, że nie szukałam jedynie "kodów i gratisów". Kupiłam tylko 2 boxy, ale dostałam od nich informację na maila. Z innych kodów/promocji, o których jest tu mowa, nie korzystałam. Dopytywałam natomiast o konkretne produkty. To tylko gwoli wyjaśnienia.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 20:21   #2540
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
nie lubie konfliktow i zawsze staram sie uspokoic emocje
I podpisuje sie pod Twoim apelem nie psujmy najfajniejszego wataska na wizazu
To prawda, jest najfajniejszy
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:21   #2541
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:22   #2542
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
No właśnie. Nie mam gdzie się przenieść z tego wątku

Ktoś tu pisał, że ma niepotrzebne Marc Jacobs Dot?
Ja tylko tu pisze, jak nie tu to przestanę i koniec.
Dzisiaj jakiś dzień do dupy same kłótnie i wogoledupablada





Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Dobra Kobietki.
Dajmy se po pysku, a potem w pysk, jak to robią prawdziwi kowboje!

Goldy goldom
Blaki blakom
Łajty Łajtom
Kombinacje mieszane
I ci co kart nie mają również.

0,7 ZGŁOŚ SIĘ

dokładnie




Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
nie lubie konfliktow i zawsze staram sie uspokoic emocje
I podpisuje sie pod Twoim apelem nie psujmy najfajniejszego wataska na wizazu

jedynego najukochanszego




Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ja tez sie boje na innych udzielac.
Paulina ogladalam przed chwila 2 Twoje filmy. Zawsze bylam pod wrazeniem osob ktore nagrywaja filmy w sieci. Ja byn nie potrafila. Jestem typem ktory mowi krotko i zwiezle. Jak juz mam opowiedziec dluzsza historie to czuje ze zaczynam przynudzac.
Ale teraz juz wiem dlaczego kiedys pokazywalas swoje denko z kilku miesięcy jak bede przy laptopie to bedzie sub. Bardzo Ci kibicuje w denku. Uwazam ze to ciezkie do realizacji postanowienie. Mam nadzieje, ze Ci sie uda

ja bardzo duzo musialam kiedyś opowiadać i odpowiadać szczegółowo na pytania, w szkole też mialam pewne zajęcia gdzie musialam "bronic swojej pracy"
Staram sie zeby każdy zrozumiał moje motywy dlatego tyle gadam o jednej rzeczy nawet chociaż staram sie zeby filmy nie przekraczamy 15 minut bo to moze nudzić
Denko niedługo wstawię filmiki z poszczególnymi zuzytymi produktami i to dopiero bedzie serial niemal ale w krótkich odcinkach
Dziekuje za.mile słowa i jeśli masz jakieś uwagi to pisz prosze bo sie dopiero uczę nagrywania




Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Zgadzam się komentarzami dziewczyn w całej rozciągłości.


Każda z nas jest inna, a atmosfera na wątku jest super, nie psujmy tego.
Nie psujmy tego co dobre
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:22   #2543
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

aniyam
Ach, te fioletowe strony.
Kto by pomyślał, że człowiek tak się wżyje, wrośnie i zaangażuje.


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ekhm, jednak tu jestem, więc strzeżcie się dziewczęta .

Fakt, nie nadążam, nie wszystko czytam i nie wszystko widzę, ale miejcie też na względzie, że jest przycisk ZP i niektórzy z niego korzystają .
Oluś, aż strach się przyznać, ale ja ZP kojarzę tylko z Zielonego Punktu. I nie jest to miłe skojarzenie.
Rocherowe dziewczyny wiedzą o co chodzi.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:23   #2544
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nie ogarniam dzis tego, co sie tu dzieje ale pozwole sobie na male wtracenie
Michalina, wiele razy Dziewczyny majace golda lub te, ktorym nie zalezy na zlotej karcie, oferowaly swoja pomoc w nabiciu punktow. Uwazam, ze powinnas poczekac na takie ogloszenie Twoje zapytania na pw mogly byc roznie odebrane. Ja przyznam szczerze, nie odwazylabym sie pisac do kazdej z watkowiczek z zapytaniem o nabicie punktow zawsze czekalam na propozycje takiej pomocy - moim zdaniem tak jest bardziej taktownie
Otóż to - odkąd jestem na wątku, to kilka dziewczyn się ozłociło, inne zaczęły zbierać (w tym ja - myślałam, że nie mam szans na Golda, ale z takimi chciejstwami jestem coraz bliżej ) i nie widziałam tu takiego nagabywania jak w ciągu ostatnich 2tyg A na priv to już w ogóle sobie nie wyobrażam Jak ktoś chce pomóc, to sam proponuje Nikt nie lubi nacisku
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:24   #2545
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
To ja po prostu uznałam to za lepszy pomysł, za lepszą formę - bo wolę zwracać się do kogoś bezpośrednio. Akurat wynikało to z tego, że uważam, że tak jest grzeczniej. Ale ok, nie trzeba się ze mną w tej kwestii zgadzać, każdy odbiera to inaczej - to prawda.
Po prostu nikt mi nie napisał, że to jest niefajne. Od razu przestałabym to robić. A większość osób odniosła się bardzo miło, więc naprawdę do głowy mi nie przyszło, że coś jest nie tak i że to spowoduje jakieś skargi. Trzeba mi było to napisać i już. Ktokolwiek, komu się to nie podobało. Albo Anyiam od razu. Przeprosiłabym i nikogo więcej nie zapytała. Naprawdę. Dlaczego to wypływa teraz i w takiej formie? Dlaczego nikt mi tego nie napisał?
Napisze za siebie bardzo lubie ten watek i Dziewczyny tu sie udzielajace. Delikatnie mowiac: dziwnie sie poczulam czytajac Twoja PW ws nabicia punktow. Nie chcialam Cie w zaden sposob urazic, dlatego nie odpisalam wprost, ze uwazam takie propozycje za "niesmaczne". Mysle, ze niejedna z nas chetnie pomaga innym w roznych kwestiach, trzeba poczekac na taka " oferte" i tyle w przypadku nabicia punktow propozycja powinna wyjsc od kogos, kto tej pomocy chce udzielic

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56763106]Treść usunięta[/QUOTE]

maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:24   #2546
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56763336]Treść usunięta[/QUOTE]
Jaka odważna.
A to, tulipanem możesz dostac na Dzień Kobiet.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:25   #2547
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Mnie na wągry biala GG nie pomogła .
Ja po operacji nochala mam straszne wagry na nim, cały w malutkich, ciemnych kropkach i niczym nie idzie ich wykurzyć.
Mi też nic nie pomaga dzięki lunie z policzek mi poschodziły, ale na nosie ciągle się trzymają

Dziewczyny a pro po zbierania na golda, powiedzcie czy za zakupy kart podarunkowych też punkty się naliczają?
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:25   #2548
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
To prawda, jest najfajniejszy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:25   #2549
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Proponuję zmienić temat
Dziewczyny, jutro piątek czyli jutro będzie kutangowo. Never liczę na Ciebie
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-03, 20:26   #2550
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Otóż to - odkąd jestem na wątku, to kilka dziewczyn się ozłociło, inne zaczęły zbierać (w tym ja - myślałam, że nie mam szans na Golda, ale z takimi chciejstwami jestem coraz bliżej ) i nie widziałam tu takiego nagabywania jak w ciągu ostatnich 2tyg A na priv to już w ogóle sobie nie wyobrażam Jak ktoś chce pomóc, to sam proponuje Nikt nie lubi nacisku
Dokladnie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-07 20:05:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.