Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:) - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-03, 20:33   #4651
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee chetnie skorzystam z Twojej rady co do kosmetykow do wlosow. Bede czekac na jakies wskazowki. A co do ciecia to wlasnie sie zastanawiam nad czyms krotszym, bo nie chce chodzic caly czas w zasadzie w kucyku, bo tak najwygodniej. A wlosy najlepiej wygladaja w tym samym dniu co byly myte, na drugi dzien - po spaniu - to juz roznie bywa.
Tez czesze wlosy tylko jak sa mokre, jakbym je na sucho uczesala to bylaby szopa

Doline koscieliska polecam bardzo na wycieczki z dziecmi, jest tam kamienista droga - takze najlepszy wozek z duzymi pompowanymi kolkami, na koncu schronisko, mozna wypic piwko, albo zjesc cos i spowrotem wracac.
Zdjecia sa z lipca. tu jeszcze jedno.

Dzis chyba jakis dzien wypadkowy jest.
Zosia tez dzis zaliczyla przynajmniej dwa zderzenia. Jedno w czasie zabawy z moim siostrencem. Podobno sie poslizgnela i poleciala do tylu, udezajac glowa w podloge
A drugie to przy mnie, siedzialam przy komputerze, a ona biegla do mnie i uderzyla sie czolem wszuflade na klawiature.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_6351'1.jpg (111,6 KB, 13 załadowań)
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 20:37   #4652
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Wenezja widac imprezka sie udala a kawalek tortu sie jakis zachowal? haha

Edycia no nie ma co sie lamac ale pomarudzic troche mozna eee ulozyc sie jakos ulozy ale czy ja to zaakceptuje

Doridee ja mowie tz-towi mowie ale teraz wlasnie jest taka sytuacja ze musi pracowac zeby zarobic na te sklep bo jeszcze go nie otworzyl a juz chyba od 6 miechow sie zbieramy A to dom a to cos i nazbierac nie mozemy A to jego rodzinka dzwoni po hajc Raz jakis kredyt do splacenia teraz brat nie splacil rachuku tel chyba i po 10 lat przyszedl komorik zajal ciezarowke To kto da pieiazki oczywiscie kochany moj tz A ja mam dosc siedzenie sama w domu bo moj tz pracuje na swoja nieodpowiedzialna rodzinke .Jakby jeszcze pracowal dla nas bo budowa domu albo cos jeszcze to rozumiem ale czemu ja mam cierpien nie widziec sie z nim bo jede z drugim co chwile cos chca Sory nie cos ale kaska Ale mu to jeszcze powiem .To mieliscie dzien nieciekawy serio i to jeszcze w ttrakcie zabaw ale nie martw sie nie da sie wszystkiego przewidziec a malej nic nie jest .
Ale masz himalajistke hehe no no .


A mu nas sylwester pelna para strzelaja i strzelaja no ilez mozna zaraz mi dzidka obudza To pierwszego lepszego zlapie i mu w 4 l strzele.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 20:40   #4653
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

monka no pewnie ze pomarudzic mozna nawet trzeba, ale musisz z nim pogadac, bo to powazna sprawa.

A czemu u was te petardy dzisiaj?
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 20:53   #4654
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Edycia a czemu u nas te petardy dzisiaj? I don t know haha

To ja oglaszam dzisiejszy dzien za dzien glebowy , prawie kazdy bzyk zaliczyl dzis glebe Dobrze ze ten dzien sie za pare h konczy .
Ja z wloskami tez kam mam nie sa moze kreconawe raczej proste no proste ale nastepnego dnia i tak je myje bo po nocy wygladaj jakbym w pianie szalala haha i prasuje takze gitesik .A moze zrob sobie jakas trwala albo pol trwala jezeli cos takiego jest hehe no chyba ze wolisz proste to szoruj do fryzjera i sobie wycieniuj a potem prasuj codzienie tak jak ja


No pogielo cymbalow bez przerwy strzelaja od kiedy malgo polozylam.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 20:55   #4655
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Edytcia, Wojtek jest wyższy ode mnie, ale buty zrobiły swoje Nic wtedy nie mogłam ciekawego dostać.

Doridee, Eeee.... Emka to cały tatuś. Ma tylko moje oczy i czasami tym wprowadza w błąd Blondynką byłam, jestem i chyba będę Teraz mam ciemniejsze włosiska

A tu Jedno zdj. z urodzinek i dwa z ostatniego pobytu u moich rodziców. Taki kolor włosów mam obecnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT4780.JPG (84,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT5412.JPG (69,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT5417.JPG (61,1 KB, 26 załadowań)
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 20:59   #4656
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Wenezja mi sie wydaje ze w tym kolorze o wiele ci lepiej i sliczniej wygladasz A Emka slodki cukiereczek i widze ze to chyba lyzeczka od mleka mod? No jezeli nie to podobna bo maja rozne moj dzidek szaleje za nimi spi z nimi chodzi jak mu w rece wpadnie to juz nie pusci haha
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 21:03   #4657
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

monka dobre, a ja juz myslalam ze moze jakas okazje tam macie
moje wlosiska tez czasem prasuje i wtedy jest super, bo nie mysle o tym czy juz sie napuszyly czy jeszcze nie prasowanie wychodzi mi super, zawsze.
monka mialas zmienic zdjecie w avatarku - tak mi sie przypomnialo

wenezja wiec mozesz pozwoli sobie na jakis obcas, skoro Wojtek wyzszy. Moj tz dlugo sie kiedys wkurzal jak chciala ubrac obcas, ale pozniej mu sie spodobalo
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 21:06   #4658
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka, zgadza się, łyżka od mleka Emka uwielbia szczoteczki do zębów, jak dorwie jakąś przy okazji kąpania, tak nie wypuści z ręki aż nie zaśnie. Każda próba zabrania jej kończy się histerią

Co do włosów, to też w tym kolorze lepiej się czuję. Tamte były tak jasne, bo: 1. farba, 2. słońce. Opalałam się wtedy strasznie namiętnie... Nie widać tego na zdjęciach, bo do ślubu zlazła mi skóra- na szczęście!
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 21:07   #4659
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka to niefajnie że TŻ pracuje na czyjeś błędy A kto na tym cierpi najbardziej? Ty i Kartal...

Kurcze faktycznie jakiś wypadkowy dziś dzień

Edytcia przede wszystkim podetnij włosy, pocieniuj, będą lżejsze. Fajnie wyglądałabyś z dłuższą grzywka na bok, masz wysokie czoło tak jak ja - byłoby Ci ładnie Co do kosmetyków: szampon jak to szampon może być dowolny. Odżywki, maski koniecznie nawilżające, odżywiające ale nie obciazające włosów. Lubie tez wygładzające
Polecam:
Zero Frizz
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12926
Bonacure
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15714
Ampułka Alfaparf
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11918
i wiele wiele innych, już nie pamietam co mnie jeszcze zachwyciło bo ostatnio nie mam czasu na odżywki

Stylizacja (baaardzo ważna)
Krem do loków Yellow
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9722
pianka Welli (moje włosy ja bardzo lubią)
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6782
Goldwell (fajnie ujarzmia loki)
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2451

Mam cała masę kosmetyków do włosów ale właśnie zdałam sobie sprawę jak rzadko ich używam Wszystko w pośpiechu...

Wenezja mi tez podobasz sie bardziej w ciemniejszych Podciełaś Emi włoski?? Bo zdjecie świeże a włoski jakieś krótkie ma?? Czapeczka owieczka superowa
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 13:12   #4660
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee, Obcięłam Emce włosy troszeczkę, bo strasznie właziły jej do oczu i ciągle je tarła. W sumie podcinałam jakieś trzy razy

A teraz małpa siedzi umnie na kolanach i śmieje się z emotów w ramce! Gada przy tym jak nakręcona wszystkimi znanymi jej słowami...
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 15:09   #4661
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Dzie doberek

U nas pogoda wiosenna ale za to maly upierdliwy jakis jest W nocy ok 5 sie przebudzil i plakal i spac nie chcial .Moze mu zeby ida bo pcha do buzi wszystko.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-04, 16:00   #4662
Alabama24
Raczkowanie
 
Avatar Alabama24
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 232
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Hej hej jakie bombowe zdjęcia ślubne Gosiula miałaś super twarzową fryzurkę. Ja mam zdjęcia robione tradycyjnym aparatem, bo to było wieki temu i jeszcze cyfrowe nie były tak powszechne. Wenezja w dniu Twojego ślubu padał deszcz i świeciło słonko na przemian? U nas tak było. Doridee a jak tak oglądasz te fotki naszych mamuś to nie masz ochoty na białą suknię?

Doridee mój Tymek dziś w nocy tak sie kręcił, jak Twoja Ala ostatnio i wydaje mi się, że to przez zęby, wychodzą mu trójki, już prawie się poprzebijały.

Monka trzymaj się, ja wszystkie weekendy od czerwca do września byłam sama...TŻ pracował. Wiem,jak to ciężko, ale dałam radę, uśmiech Tymcia mi pomagał.

Zaraz wybieramy się na na cmentarz z Tymciem a potem na kulki, żeby maluszek się pogimnastykował trochę
__________________

(...)Im bardziej wzrok natężam, tym widzę mniej,
i woda schylona nad słońcem tym bliższe przynosi odbicie,
im dalszy od słońca oddziela ją cień...
J.P.II

Tymuś = szczęście
Alabama24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 17:52   #4663
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Alabamo, rano świeciło słonko, potem jak jechaliśmy do kościoła padało... Ale po mszy ponownie dawało z siebie wszystko! Ślub mięliśmy 21 sierpnia 2004 r. Także cieplutko było .

Ale Emka dzisiaj niedobra... Włazi wszędzie i po czym się da! Normalnie szału mozna dostać! Ale już 19:00 i idzie spać! Uffff...
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 19:13   #4664
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Alabama dzieki trzymam sie trzymam sie .Taki juz los.Tz widzi ze cos nie tak i tylko kizi mizi i zmeczoy ze chce w domu byc a ja sie nie odzywam bo moje gadanie i jego nic nie zmieni -narazie miejmy nadzieje ze to tylko 2 miechy.

Wenezja moj tez tak dzis ale wpakowalam go w auto i pojechalam do zajomej hehe to poszlo jakos .

Jade w tym tyg z kumpela na zakupy chce malemu stroj mikolaja kopic haha oby byl to bedzie jazda haha.Kupie mu jeszcze jakis worek na prezety haha a sobie chyba gorset kupie czerwony to mi sie humor do poporawi.A tz mnie z domu wywali z tym gorsetem .

Zrobilam sobie teraz maseczke z blota na cale cialo opletlam sie folia i jak mi to zeschnie to chyba sie predzej zlamie a nie wstane .Polecam fajna skora potem jest Takie bloto mozna w aptece kupic w saszetkach takich duzych albo w wiaderku .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 19:27   #4665
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka Ty to masz pomysły.
Igor tez od wczoraj jakis marudny o wszytko płacze.
zwalam wine na zęby,bo co innego.A widac je juz prawie.
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 20:23   #4666
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Aaa, widzę że wszystkie dzieciaki dały sie dzis we znaki - Ala to samo, maruda od samego rana Normalnie wymiękamy Ale to z pewnościa wina zębów, idą jej chyba czwórki, już je widać

Monka ja mam tego błota aż dwa wielkie opakowania i co? i kicha, nie chce mi sie robić A skóra jest faktycznie fajowa, aż mi ochoty zrobiłaś ale dziś nie dam rady, padam
Kup gorset kup Ja ostatnio też mam ochotę sprawić sobie coś sexi do spania Znalazłam fajny sklep i wybierzemy coś fajnego z Andrzejem, lubię takie fatałaszki

Alabamo otóż nie marzy mi się biała suknia, nigdy mi się nie marzyła Ani ślub z tą całą pompą. Jakoś mnie to nie kręci
Szkoda ze nie masz ślubnych zdjęć - zdjęcia lubie oglądać
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 21:19   #4667
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee ja raczej mysle o gorsecie do chodzenia a do spania tez moze jakis byc hehe sexi bielizna tez by sie przydala nigdy za duzo hehe.

Widac ze tz wrocil Edyci bo dzis jej nie ma pewnie jest brana po uwage haha.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 21:37   #4668
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka hehe, no wiem że gorset nie do spania tylko do chodzenia, źle się wyraziłam Zmęczona jeeeestem Ja potrzebuje czegoś fajnego do spania, żeby poczuć sie kobieco bo zauważyłam ze mam ostatnio z tym problem Ostatnio (czyt. jak urodziłam Alę) nosze najczęściej ciuchy wygodne w neutralnych kolorach. W ciągu dnia trudno mi ubrać sie w sukienkę czy szpilki bo po prostu sie nie da ale w nocy Można poszaleć i pofantazjować
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 22:06   #4669
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee no myslalam ze mowisz o gorseciku takim sypialnianym haha nakrecajacym tz-ta haha Najwygodniej to nago sie spi haha i oszczednie Ale wiem o czym mowisz tez tak mam i mialam .Ja ze szpilkami nie mam problemu tylko jak tz-t jest zemna znaczy jakies zakupy czy jakies wyjscie bo wiem ze malego on w razie czego bedzie niosl a nie a na 10 cm szpilce No chyba bym nogi polamala albo wbila sie w asfalt.Ale jak bujam z malym sama to tez plaskie albo malutki obcas albo te botki wygodne sa jak adasie .W sukienkach nie chodzilam igdy pluje na jede kroj i nie moge zalesc takiej jakiej chce a sudnice to tez jak tz haha bo kroki wtedy mam tiptopowe .

Jaka choinke kupujecie macie w tym roku na swieta Zywa czy sztuczna Chcialabym zywa ale juz to widze jak maly ja molestuje i zrywa igly I raczej sztuczna .Ale jazda bedzie pierwsze swieta z dziecikami nooo swiadomymi ze cos jest Choinka babki lampki no i preeeezenty Frajda pewnie bedzie z opakowania a nie to co w srodku ale co tam.Macie juz jakies pomysly na prezenty pod choinke a i mikolaj jeszcze .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-05, 07:49   #4670
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka ja jeszcze nie kupiłam choinki.
Oj dobrze,ze mi przypomniałaś.Starą wyrzucilismy bo się sypała.
W domu mam za ciepło na żywa choinkę,więc bedzie sztuczna.
Po za tym moje chłopaki to obskubaliby ją na bank.

A wiecie,ze u mnie tez ostatnio problem z nocną bielizną.
Podobnie jak Doridee ubieram sie raczej wygodnie i w neutralnych kolorach.
Hmm trzeba nad tym popracować.
O prezentach juz trochę mysleliśmy,
Jednak jeszcze nic nie kuplismy ja zawsze na ostatnia chwile kupuje.Lubie takie szalestwo
czuje klimat wtedy
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 08:09   #4671
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Ja stawiam na małą choinkę prawdziwą Hmm, co do obskubywania to u mnie w domu zawsze była prawdziwa i nie pamiętam żebym ją skubała
Prezent dla Ali mam już zaplanowany. To garnuszek na klocuszek Fisher Price - podobno rewelacyjna sprawa Aaa, Monka mi tez sie podobają takie małe stroje mikołaja, jak kupisz Kartalkowi to sie pochwal, też może coś poszukam dla Ali, chociaż czapkę

Co do bielizny to duży wybór dla każdego znalazłam w tym sklepie:
http://www.lulu.pl/
Zamówię tu co nieco
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 11:39   #4672
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee piękna bielizna.Moze i ja cos zamówie.
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 12:06   #4673
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee, kasia- chyba w większości mamy problemy z tym samym .Jeśli chodzi o bieliznę ,to rzeczywiście wole wygodne ,jak seksowne.Trudno wkładać seksi ,jeśli trzeba wstawać w nocy kilka razy.
Ale bardzo ładne te rzeczy na zdjeciach.
U m,nie ostatnio to nawet mój mąż stwierdzil ,ze chyba trzeba coś kupić ładnego do spania dla mnie.
Tzn. mam tego od cholery i troche ,ale poupychane po szufladach .
Zła jestem ,w sobotę zablokowali mi konto na allegro.kurcze, licytowałam buty i wygląda,że laska sama sobie podbijała,i jej zblokowali i moje ( dlaczegooo?). A miałam trzy aukcje wystawione ,w tym dwie chodzące i od groma obserwujących.Teraz jeśli nie odblokują ( a tak pewnie bedzie) to muszę nowe zakładać i komentarze szlag trafi.
Trudno , szkoda jednak ,że nie było w tym mojej winy ,przynajmniej wiedziałabym za co ,a tak.....

Ninka posiedziała dwa dni w domu ,katar przeszedł.

Monka- my chyba w tym roku tez sztuczną choinkę kupimy i to taka na komodę ( mój mąż będzie niepocieszony -leśnik).
Co od prezntów, to z Niną nie ma problemu -mały majsterkowicz ,czy cos w tym typie .Gorzej z Oskarem . I z mężem.

Doridee- co z mieszkaniem?
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 12:12   #4674
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Uuu... Ale cycniki i inne... Pokażę Wojtkowi! U mnie też kiepsko z fatałaszkami... Ale przyznam się szczerze, że nie mam na to czasu ani ochoty. Patrzę kiedy tylko będę mogła się wbić w mięciutką piżamę i poleżeć w łóżku przed TV. Bardzo romantycznie, co? Ale cóż... Po dniu pełnym wrażeń z Emką, mam wszystkiego dosyć. No... Jak mnie jeszcze mężulek podrapie po pleckach, nóżkach i innych, to odpływam! Tyle mojego.

Skarg na Emkę ciąg dalszy... Teraz na słowo 'chodź' i 'nie' reaguje sztywnieniem i rzucaniem się! Normalnie zwariowało mi dziecko. Wszystko na nie. Trzeba z nią uważać, bo przy podnoszeniu wygina się w pałąk i może zaliczyć guza o cokolwiek.

Choinka u nas w tym roku sztuczna. Uwielbiam żywą, ale zawsze miejsce dla niej było tylko i wyłącznie pod oknem, czyli w sąsiedztwie grzejnika. Trzech dni by nie ustała... W tym roku mam problem, bo pod oknami stoi komoda i nie mam jak jej tam wcisnąć, szczególnie, że ma jakieś 180 cm! Będzie chyba trzeba kupić mniejszą i władować na ową komodę, żeby Emka się nie dobrała do niej. Zresztą, święta w tym roku u moich rodziców spędzamy, więc tam będzie żywa choina!
A prezent... Chyba kupię Emce mulę. Ona lubi tego typu pierdołki. Ciągle by coś montowała... Dorzucę pewnie coś z Fischera, bo zabawki są ekstra

Doridee, jak tam z kredytem? Dostałam właśnie ofertę na maila... Nie sprawdzałam co i jak, ale wklejam obrazek
Chyba można?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png 5.png (14,6 KB, 7 załadowań)
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 15:35   #4675
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee no moze ty nie skubalas ale poczekaj Ala ci juz poskucie haha juz to widze jak choinke zrobisz i nam tu bedziesz pisac ze ci ALUSKA skubie haha Sama mysle ale jak mi maly bedzie skubal to sie pochlastam boje sie zby do buzi nie wziol i sie nie zadlawil czy co On to zdolniacha jest ja juz go znam . haha
Fana bielizna A no jutro a zakupy jade to mam adzieje ze bedzie te stroj i go wklejeTylko zeby byl

Gosiula ja ostatnio kupilam zestaw boba budowiczego z srubokretem i jakas pila i okularki haha czad Ale co z tego jak mi maly jeczy za prwdziwym srubokretem i wlasnie z nim spi albo z kluczami Normalnie szjbus haha Ale podobno dzieciom daje sie do zabawy klucze beda miec wtedy hmm plynny jezyk no jakos tak a ze maly ma do opaowania 3 to niech z nimi spi hehe.

Wenezja no 11 zloty dziennie to gitesik gorzej jak dodadza jakies marze swoje procety i dzie do dnia nazbier sie ladna sumka Oni to juz maja swoje sposoby Zlodzieje jedne hehe.

Zrobilam leczo i uwaga uwaga robie dzis karpatke pierwszy raz ale potem haha oby byla pyszzzzzzzzzzna haha .


Ale sie wpakowalam z tym bonsai predzej mi te drzewko umrze niz ja je utrzymam .Siedze i czytam i czytam tylko i sie boje tknac go
Dzidek mi sie chyba budzi albo zaraz obudzi zjemy i smigamy .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 15:45   #4676
Alabama24
Raczkowanie
 
Avatar Alabama24
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 232
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee właśnie oblukałam bieliznę...ta nocna bardzo finezyjna i jaki wybór. Ciekawe co wybierzesz Ja zimą śpię tylko w grubych piżamkach wygodnych, bo marznę okrutnie. A co do slubu z pompa - to też nie dla mnie, mieliśmy skromne wesele na 30 osób z DJ'em zamiast orkiestry i było świetnie.

Monka z tą choinką to rzeczywiście może być problem, zawsze mięliśmy dużą prawdziwą, ale w tym roku na pewno będzie, żywa, mniejsza, ale trzeba będzie ją gdzieś wysoko umieścić, poza zasięgiem małego szaleńca

Dziś w nocy Tymek obudził się z rykiem, nie wiem co mu było, dostał Viburcol i już nie płakał tak mocno, mimo to całą nockę się męczył. Może to jednak te rójki wychodzące Ciekawe kiedy nasze maluchy przestaną cierpieć przez te zębiska.
Tymek ciągle biega i zalicza różne upadki, ma całe czoło w siniakach, tak mi szkoda, ale jest taki szybki i nieuważny, nie sposób nad tym zapanować, u Was też tak?
Dziś rano synuś zwiał mi z nocnika i zanim go dorwałam zrobił kupkę na na podłogę...

Mam jeszcze pytanko - czy Wasze dzieciaczki nie buntują się przy ubieraniu rękawiczek - bo mój maluch tak, ściąga je konsekwentnie i nie wiem juz co mam zrobić, rączki mu przecież bardzo marzną
__________________

(...)Im bardziej wzrok natężam, tym widzę mniej,
i woda schylona nad słońcem tym bliższe przynosi odbicie,
im dalszy od słońca oddziela ją cień...
J.P.II

Tymuś = szczęście
Alabama24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 17:15   #4677
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Wenezja ja przechodziłam to samo z moim Kacprem.Na słowo nie i niewolno
dostawał wscielizny.Jedynym sposobem na takie dzieci jest brak reakcji.
J maja widowni i nikt nie zwraca na nich uwagi bardzo szybko przestają.Wiedzą ze niczego nie zdziałaja swoim zachowaniem.
Jak sie gdzie połozy albo rzuci i bedzie płakac,to ją zostaw i wyjdz do innego pomieszczenia.
Zobaczysz jak szybko sie podniesie i przestanie płakac.

Doridee i jaksprawa z mieszkaniem?
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 19:04   #4678
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Alabama nie ma sie czym martwic moj tez taki maly swirek ze szok wszedzie go pelno lata wlazi zlazi spada zalicza glebe i tak w kolko kiedys im to przejdzie - oby - haha musimy tylko latac za nimi i pilowac zeby sie nie polamali i zeby do tragedi nie doszlo.A ja nie wiem jak u as z rekawiczkami bo jeszcze mu nie kupilam bo cieplo jest ale moze kupie jutro jakies jak mi sie spodobaja tylko jakie ? 5 palcowki czy 1?

Mnie oswiecilo hehe juz mam pare prezetow do kupna na mikolaja dla tz -a Chyba bedzie sluchawka bluetooth plus hmm jakas perfuma a na choinke kupie mu chyba zegarek CK tylko nie zloty ani srebry bo cholera jedna ma alergie ale znalazlam fajny z materialu Mam tez na oku radio w ekranem do auta tylko cena zabojcza 800 futow i to troche duzo Ale w lutym ma urodzinki i bym moze mu kupila no chyba ze mi waz w kieszenie bedzie mowiel "sssspadaj z ta reka z tej kieszeni haha" Jeszcze bym chciala kupic stol do bilarda ale na sofit chyba bysmy dali haha To arazie tyle dalej siedze i ogladam katalogi moze cos innego wymysle.Kobiecie to latwiej kupic prezecik A dla dzidka to wyjdzie w praniu problemu nie bedzie.

Czekam az sie emka skoczy i karpatke ide tworzyc haha o kozwa nie moge dziadek LUcek zafarbowal sie na czarno haha no miodzio haha

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2007-11-05 o 19:45
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 21:11   #4679
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Z mieszkankiem do przodu, Andrzej już podpisał umowę, wpłacił zaliczke teraz załatwiamy na szybko kredyt ale biurokracja okropna i troche to potrwa. Zdecydowaliśmy sie na Polbank, jutro mają Andrzejowi przedstawić swoja propozycję. Andrzej dostał całkiem dobrą ofertę w swoim banku ale nie chce brać kredytu tam gdzie pracuje. No zobaczymy. Jak już będzie wiadomo co i jak to dam znać

Monka
i jak karpatka??? Fajne prezenty planujesz ale zapytam z ciekawości, bo tak mnie zastanawia... te prezenty dla TŻ to ze swojej kaski czy to co TŻ Ci da? Bo jak tak to tak jakby sam sobie robił prezent Pytam bo u nas taka sama sytuacja, w tej chwili nie zarabiam żadnych pieniędzy i w sumie jak będę chciała coś TŻ kupić to musiałby najpierw dać mi na to pieniądze Taki trochę bezsens, hmmmm. Przyznam że jeszcze nie byłam w takiej sytuacji
A choineczka będzie malutka w doniczce, postawie wysoko i liczę że długie łapki Ali jej nie doszęgną

Alabamo Ala mi tez wszędzie włazi co zresztą było widać na ostatnich zdjęciach, to taka mała małpeczka, już jej podłogi za mało - teraz bierze sie za meble . Ala mi ostatnio wcale nie chce robić do nocnika Posiedzi troche i zaraz juz pędzi to ja ubieram zeby nie spotkało mnie to co Ciebie
Sprawa rękawiczek tez identycznie, kupiłam ostatnio w Reserved wełniane z jednym paluszkiem i kicha nie chce nosić Jak tylko nałożę od razu zdejmuje zębami, a zimno jest bardzo.. chwila moment i ręce lodowate.

Gosiula napisz do allegro, wytłumacz co i jak, powinni odblokować konto. A w ogóle to co za zwyczaje żeby potencjalnym klientom blokować konto Mi ostatnio usunęli aukcje bo w opisie zapraszałam do obejrzenia moich innych aukcji podając marki czego robić nie wolno bo to manipulacja. Eeee czasem sie czepiają głupot zamiast wziąć sie za oszustów którzy sprzedają podróby

Przyszła dziś sukienka i jest dobra, podoba mi sie i raczej już nic innego nie będę szukać. Musze tylko buty sobie kupić ale mam juz upatrzona, aby tylko rozmiar był (buty droższe od sukienki ), bolerko pożyczy mi koleżanka, będzie dobrze
Co do bielizny to upatrzyłam sobie taki komplecik. Cena też przyzwoita (na allegro jest 15zł droższy). Wybraliśmy tez z Andrzejem coś bardziej frywolnego ale zdjeć nie będę juz wklejać Myślę jeszcze nad bielizną pod sukienkę, muszę kupić jakiś fajny push-up z odpinanymi ramiączkami. Spodobał mi sie ten, ale zastanawiam sie jeszcze nad kolorem bo w zasadzie nie musi być jasny, sukienka jest bordowa wiec albo bordo albo czarny. Choć z drugiej strony mało mam jasnej bielizny to przydałaby się Ot mam dylematy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cku6413ux6252eaujfvm.jpg (16,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0xhw13hz0me1an5z6ens.jpg (27,9 KB, 14 załadowań)
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 22:15   #4680
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee no ciasto sie udalo ale za to krem poraszka haha normalnie wyjde z siebie ale nic jutro jade na zakupy to moze zalicze polski sklep hmmm Moze to maka czy co ze mi nie wyszedl A co do prezentow to oczywiscie ze kaska tz-ta haha no przeciez nie pracuje hehe Ale oczywiscie nie powiem mu daj mi 100 f np na zegarek bo ci prezent chce kupic Juz sie z tego smialismy bo mu mowie ze to glupie ze on mi daje chajc a ja za jego pieiadze kupuje mu prezety haha No ale co zrobie jak truje mi beret ze do pracy nie pojde ze niechce, ja mu mowie ze ja chce itd haha Ale uwaga jak juz tak doszlismy do hmmm porozumienia to mu mowie ze chce wyplate domowa ze nie chce sie pytac o glupie 10 f na papierosy czy tusz Wiec ma mi placic co tydz iles tam ja juz wiem ile o tez No w koncu robie cos w domu czyt karpatke hehe w domu czysto ugotowane wyprane itp Wiesz o co chodzi samo siedzenie nie znaczy ze lezysz 24 tylkiem do gory .No ale czekamy z tym sklepem az otworzy bo niechce go na koszta wyplaty mojej narazac haha.A na prezety to jutro jade na zakupy moze cos odloze haha jak mi reszta zostanie i tak skladam z dnia na dzien i sie uzbiera.No w koncu kura domowa jeste nie hehe Bielizna ladna a jakie chcesz buty ?A Aluske w co ubierasz nie pamietam czy pisalas.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:29.