Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-28, 09:25   #31
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Sniezynka fajny te przepis zrobie w piatek jak mi sie bedzie chcialo dzis robie gulasz i placki z cukini takie jak ziemiaczane .Pyszne hehe i latewe Jutro zrobie lasange Ta strone znam wczoraj ja tez przegladalam Na necie zawsze cos sie znajdzie wczoraj szukalam cos co moge ugotowac .Czasem nie ma co robic nuda to ogladam tv bo cos leci a potem na neta , kompa nie wylanczam.

Gosiula u as tez lepiej juz wydaje mi sie ze z tego sie wyrasta zycie sie zmienia i my tez.


Idziemy spac .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 12:17   #32
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Ale tu ciuchtenko
Ja dopiero skonczylam sprzatac, Olivia potrafi taki syf zrobic, ze glowa mala. Bylam wczoraj na zakupach, kurcze takie teraz sa wyprzedaze, ze za grosze idzie fajne szmatki kupic Nawet dla siostry bluzke kupilam, za to ze z mala jest

Monka zawsze z internetu sciagasz pomysly na obiad ??? Gotujesz cos tradycyjnego (pl) ??

Ahaaa DOBRANOC MONKA KOLOROWYCH SNOW
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 12:19   #33
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

OJEJKU tragedia straszna!Ja kiedys jak mieszkalam w bloku na trzecim pietrze tez sie wystraszylam jak cholera.Siedziemy sobie w kuchni z moja bratowa (bo mieszkala u mnie jakis czas z corka)dziewczyny normalnie myslalysmy ze juz spia!a tu nagle jakies odglosy jakby ktos przeprowadzal sie przez oknoPo chwili polecialam do pokoju do dziewczyn-patrze a one przy otwartym oknie wszystko wyrzucaja(wywalily wszystkie zabawki poduszki koldry itd.)Tak nas nastraszyly ze szok!!!!Na drugi dzien pierwsze co to pobieglam kupic blokady do okien,bo co by to bylo jakby jedna druga popchala Dzieci to maja takie pomysly ze glowa boli a jak sie dobiara jeszcze w dwojke albo wiecej to strach myslec..... Monka dlaczego swojego Kartala nazywaszDzidek?????? Moj Kevin dzisiaj zjadl obiadek w zlobkuz awsze protestowal a dzisiaj nawet repete wziol Dziewczyny wy tak pisalyscie o odchudzaniu ze juz myslalam ze wezme sie tez za zrzucanie kilosow ale to jest przy was raczej niemozliwe bo non stop piszecie o jedzonku przepisach itd
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 13:06   #34
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

DZIen doberek dospalismy juz wrocilam z zakupow i zaraz za gulasz sie biore oby mi wyszedl

Sniezynka u nas wyprzedarze beda po swietach ale wtedy takie szmaty rzucaja ze glowa boli .Jezli chodzi o ciuchy a o jakis sprzet agd itd to mozna skorzystac Czekamy i po swietach kupimy lodowe bo zamrazarki nie mam d tej pory i ani nic zamrozic Poraszka Czasem zajde jakis przepisik to ugotuje jak smacznie brzmi ale duzo sie auczylam gotowac z neta jakies tureckie potrawyp musaka czy ble ble ble hehe z polskich tez czasem gotuje no napewno malemu zupy albo kotlety robie raz golabki robilam haha Nie ma u mnie kto tego jesc a zamrazarki nie mam to musialabym to wyrzucac.Moj maly to tez gigant w balaganach i to jeszcze potrwa bite kilka lat haha

Amelka ale aparatki ale dzieki bogu w pore zareagowalas bo jak mowilas jedna by druga wy[pchala i tragedia .Na malego mowie tak a bo tak jak jak sie mowi myszko slonko czy skarbie to ja mowie dzidek kiedys mowilam sisiunio hehe .

Ciekawe czy mi maly zasnie bo jak zwykle mam mase prasowania malego i tz-ta koszule do pracy -pochlastac sie mozna
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 13:15   #35
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Dziewczyny slyszalam, ze bardzo niedobrze jest gdy tak malym dzieciom ( jak nasze) wychodza zabki trzonowe, to prawda ???? Bo moja mala juz ma i nie wiem czy to powod do radosci czy niepokoju :/

Monka zrobilam dzisiaj superowy obiad z tej stronki wlasnie, omlety z piersi z kurczaka pychaa Ciekawe czy TZ bedzie smakowac, bo ja zawsze gozuje pod niego

Moja Mala wcale dzisiaj nie spala po poludniu i slysze ze nadal nie spi
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 14:31   #36
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Sniezynka ja nic nie wiem o tych zebach jutro jedziemy do dentysty to sie spytam co i jak My mamy dolne ale gornych jeszcze nie. Powiem ci ze cos mnie odrzucilo od kurczaka nie wiem czemu pewnie mi to przjdzie bede musiala ta pizze z piersi zrobic za tydzien. Moj gulasz w polowie sie robi haha nie wiem czy mi wyjdzie .Zjem i ide prasowac maly juz spi a ja telesrelenowele ogladam Marina sliczna ona jest .

Sniezynka moze zaraz ci zasnie

Doridee przyszly obraczki?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 15:18   #37
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Monka nie wiem czy przyszły obrączki bo TŻ ma zajść po drodze z pracy je odebrać, sama jestem ciekawa? Jak gulasz robisz? Ja bardzo lubie gulasz i bardzo często jemy, z różnego mięsa ale najczęściej ze świnki

Śnieżynko co do tych trzonowców to chyba nieprawda Większości dzieci wychodzą w tym wieku a nawet wcześniej, Ali wyszły ostatnio dwie czwórki górne, ma w sumie 10 zębów

Wrzucam fotki z dzisiejszego spacerku w parku, piękna zima Z pewnością już niedługo cały śnieg popłynie bo dość ciepło jest, dzis było cudnie i słonecznie

A my na Ale mówiliśmy kiedyś Skumbria, później Glutek, Lula (Lulutek), Luśka No i czasem Ala A jak jest niegrzeczna to Alicja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zima1.jpg (122,0 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zima2.jpg (115,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zima3.jpg (121,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zima4.jpg (117,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zima5.jpg (121,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zima6.jpg (118,7 KB, 14 załadowań)
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-28, 18:04   #38
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Moj Dzidek zjadl gulasz haha ale w szoku bylam normalnie kopara dobe rze ze mu odlozylam na jutro bo potem dodalm czosnek i chilli.

Doridee kurcze zazdroszcze tego sniegu superowo widac ze Aluska lubi sieg hehe Oby byl w styczniu bo jade wlosy sciac na tydzien i mam nadziej ze Dzidek snieg zobaczy i date slubu zabukowac

Gulasz robilam ze strony tej http://www.winiary.pl/przepisy_przep...&recipeID=5422 i tej http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis1945.html Posmazylam cebula troche potem mieso roznoczesnie poddusilam pieczarki wymieszalam razem dodalam te 2 kostki rosolku ale wolowego i te 1,5 litra wody Podgotowalm jak w tym pierwszym przepisie te 40 min i dodalm tam co pisze plus z 2 przepisu ogorki i tak sie duzilo potem smietanka z maka i woda podlalam i Normalnie taka kuchazyca jestem ze naleza mi sie brawa hahaa tz-t o tak jak wroci to bedzie Zawiozl braciszkowi bo biedny zone ma a nic mu nie gotuje a ilez mozna jesc w kulko kebab hamburge pizza .

Dzis w uwadze bedzie o tym wypadku wczorajszym jakby ktos nie
wiedzial .

U nas deszcz pada cudna zima

To co kolacyjka i hipnoza maluchow
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 18:07   #39
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Monka jak zapytasz tego dentyste to daj znac Tez mysle, ze to nieprawda, ale warto zapytac

Doridee sliczne te zdjecia, ja to bym niektore powiekszyla i na scianke Sliczne, fajna zima u Was u nas jak jesien, tyle ze temperatura w minusie

Dzisiaj chcialam zrobic malej zdjecie i aparat mi wypadl na kafelki i juz nie chodzi a TZ mnie opieprzyl no przeciez specjalnie tego nie zrobilam... Mam na niego jeszcze gwarancje a ze upadl nic nie widac, wiec moze da rade cos zrobic, choc mysle, ze oni beda wiedziec I czym ja teraz bede zdjecia robic ???? Ale jestem zla, sama na siebie...

Pozniej jeszcze zapewne wejde, papa
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 19:06   #40
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Hej laseczki!!

Sniezynka widze ze u twojej siostry sie odmienilo?!to super,brawadla niej!
Co do zebow to ja tez mysle ze to nieprawda.Daria ma juz 16zebow,8 dolnych i 8gornych,a pierwsze jej wyszly jak mniala niespelna 3miechy

A co do aparatu to sie nie przejmuj mi tez stary upadl i tez byl na gwarancji i przyjeli dostalam nowiusienkia nasi kochani tz maja to do siebie ze warcza o byle co czasem...a nas to niby nie rozumieja he!

Doridee fotki super jak zawsze zreszta!Sniezynka ma racje,slicznie wygladalyby na scianie

Monka ja widze ze ty to niezla kuchareczka jestes!Ja cos ostatnio to niemam ani apetytu ani checi do gotowaniaale cos trzeba dzieciom i tz-owi upichcic.

Boze kochany a dzis dwu letnie dziecko sie spalilo bo wygrzebalo wegle z platu czy cos tam,tylko troche slyszalam,same tragedie!
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 19:11   #41
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Ale nasmarowałyście... Znowu... Jestem w trakcie nadrabiania...

Raniu, jesteś tam? Odezwij się zaganiana kobieto!
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-28, 19:17   #42
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Sniezyna no i po co sie zloscisz na siebie to tylko aparat wypadki chodza po ludziach zdarza sie a tz-towi przejdzie albo za tydzie jakis grubszy umer wywinie i telewizor mu spadnie np haha Teraz te aparaty grosze kosztuja a pozatym nie ma co sie na zapas denerwowac moze przyjma aparacik .Moj tz to co chwile cos kupuje i lata i oddaje hehe

Monika u mnie to tylko dla malgo pichce bo tz-a nie ma jutro ma wolne to bedzie uczta haha dzis juz by wrocil bo jego brat z kursu juz pewnie w sklepie pracuje ale za to mecz jest jego druzyna gra i siedzi tam i slucha czy oglada bo tutaj tv tureckiej nie ma bo jakies drzewo przeszkadza trzeba bylo by sciac Ja mowie zeby do sasiada dal antene ale koles od antey mowi ze to wielgasna jest i sie nie da problemy tez robie hehe .Ja apetyt zato mam hehe ide zaraz placki robic z cukinie ale jeszcze skoncze cwiczyc akurat ogladne serial Na sucho cwiczyc tak nie umiem hehe. Co ty gadasz o tym chlopcu kurcze nie slyszalm nic
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 19:36   #43
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

O rany ale sie dzis fatalnie czuję Normalnie nic mi sie nie chce Dzięki za komplementy, zdjęcia mam na ścianie ale już strasznie przeterminowane Obrączek nie mamy Niby maja być jutro, normalnie lecą sobie...

Śnieżynka mi tez kiedys aparat spadł, na szczęście nic sie nie stało bo kosztował 4 tysiace TŻ nawet nie wie

Monka chyba lubisz gotować? Ja nie lubię ale czasem nawet dobrze mi to wychodzi i sprawnie i smacznie Tylko że ja nie mam warunków w kuchni na gotowanie, ani blatu ani stołu, masakra Ale niedługo to sie zmieni

Wenezja co u Ciebie?

Monika ja też nie słyszałam o tym wypadku Jak Darunia sie czuje?

Nie ma Rani, Darii, Justyna tez ostatnio nie zagląda Kasiu nie wiesz co u niej??
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 19:51   #44
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Najlepszy momet dnia godzina pelnego relaxu!!!!!!: jupi: Doride jak widze te zdiecia to nabiera mnie ochota spedzenia swiat w polsce,pokazywalam mojemu tz i namawialam go zeby cos pokabinowal zeby dastal urlop chcialabym niemacie pojecia jak. Monka a ty dalej z tymi przepisami.Ja nawet tam niezagladam zeby czasami sie nie skusic.Dzisiaj zrobilam sobie wieczorem jakas zupke smieszna ktora ledwo co przeszla mi przez gardlo.A jutro zawiaze autobusem malego do zlobka i bede wracac biegiem tylko ze moja mama sie smieje ze to tak daleko i ze pod gorke ze jak wracam spacerkiem to jestem cala zgrzana a co dopiero biegiem.Bardzo mila mamuska -nabija sie ze mnie Monika powaga twoja Daria ma tyle zebow?????????Ja myslalam ze moj Kevin ma duzo(12-scie) ale macie fajnie juz prawie po bolu Ide ogladac leci emisjia dekoracji domow ja takie kocham
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 19:53   #45
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Monka znalazlam conieco na temat BONSAI nie wiem czy juz to widzialas, ale podaje linki :
http://www.przyjacielebonsai.pl/pielegnacja.htm
http://kwiatyozdobne.pl/bonsai-infor...cus-retusa.php
do uprawy: http://www.studiobonsai.pl/

Monika - cale szczescie, ze siostra oprzytomiala Dwaja jakies nowe fotki Mam nadzieje, ze mi tez wysla nowy aparat albo chociaz moj naprawia

Wenezja- Ty biedna zawsze masz tyle czytania Tak a propo to zawsze, jak widze Twoj nick to kojarzy mi sie z zarabiasta kawiarnia Do tej, do ktorej czasami chodze sie nazywa wlasnie Wenezja

Daria a Ty gdzie ???????? Pewnie nie moze nas znalezc biedulka

Doridee moj nie byl az taki drogi, jak Twoj, ale kosztowal mnie 300 € Pewnie da rade cos z nim zrobic Jak nie to mam jeszcze inny Ale nie cyfrowy
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 20:24   #46
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Doridee o tym wypadku to cos mi tesciowa mowila.A Daruni jest lepiej,zaczyna jesc,pije na szczescie tez wiecejwiec chyba wyjdzie z tego szybkokurde ja bym chyba osiwiala na twoim miejscu od czekania za tymi obraczkamiale sobie leca,zero respektu wobec klienta

Sniezynka wklejam fotki!!!podobaja sie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg be 018.jpg (75,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg be 020.jpg (67,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg be 010.jpg (64,6 KB, 8 załadowań)
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 20:34   #47
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

A te najswiezsze sprzed paru minut!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m 001.jpg (69,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m 002.jpg (71,2 KB, 11 załadowań)
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 20:55   #48
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Doridee świetne fotki.
A Justyna nie ma ostatnio zbyt wiele czasu.Z tego co wiem to dziewczynki chore były.

U nas powoli nieg znika,chociaz dzis pod wieczór temp. była w minusie.
Monka pamiętam jak kiedys pisałas ze nie potrafisz gotowac a tu proszę.

Kurcze zapomniałam co chciałam napiac he he.
A i na ostatniej fotce jest ze mociem.
Powrócil do nas w trakcie choroby,nie spoób było tego uniknąc.
Jednak teraz znów jest schowany i dostaje go tylko wtedy gdy bardzo płacze.
A ostatnio okropnie mnie terroryzuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM1452.JPG (89,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM1455.JPG (103,7 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zima 201.jpg (81,7 KB, 10 załadowań)
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 21:00   #49
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Przypomniałam sobie.
Monika świetne foteczki.

Igor nauczył sie wychodzic z łózeczka.Mam turystyczne i nie mam otworu którym mógłby wyjsc.
Zakłada nogę i tak przezuca całe ciało i myk juz jest po drugiej stronie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM1444.JPG (33,4 KB, 12 załadowań)
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-28, 21:19   #50
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Kasia to Igorek juz wychodzi z wyrkaBoze ja sie najgorzej boje tego mometu. Dziewczyny widzialyscie tohttp://www.gk24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20071107/KOSZALIN/71106048 ja bym taka matke zabila
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 21:22   #51
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Matka zostawila roczne dziecko 3dni samo w domu-szok
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 21:25   #52
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Monika fajne fotki, na pierwszym to wszyscy uśmiech od "ucha do ucha" Fajowe masz dzieciaczki Wkurzona jestem na te obrączki strasznie, mielismy czekać 3 tygodnie a w piątek będzie juz 4 Mam tylko nadzieję, ze będą dobre, no i będa nam sie podobać, bo wybieraliśmy ze zdjęcia

Kasiu chłopaki jak zawsze bombowi Mi to z kolei wydaje się, ze to Wasze dzieci rosna a moja Ala taka malusia

Djamelka nie otwiera sie ten link

Uczciwie zapowiadam, ze w najbliżych dniach prawie nie będę zaglądać, mam troche roboty w związku z sobotnia uroczystoscia

A teraz zmykam już spać bo padam. Dobranoc
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 21:48   #53
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Djamelka oj wychodzi i to jaki posób na to ma h he.
Zrobie fotkę to wkleję.
A link mi tez sie nie otwiera
Dzis zmierzyłam Igora i ma 85 cm.
Zastanawiam sie gdzie on ma te kilogramy bo wazu 12600 i wcale po nim tego nie widac.
Bardzo szczuplutki jest,ma talie osy hi hi
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 22:14   #54
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Doridee moze to przez ten okres wyloozuj nie stresuj sie a ja ci wybaczam ze cie tu nie bedzie w kocu to juz tuz tuz tam tam da dam tam tam da dam hehe 4 tys aparat no nie ma co auto za to mozna kupic hehe dobrze zes go nie rozwialila bo byly by baty od tz-ta

Amelka haha no mam ochote cos gotowac nie wiem o co chodzi wlasnie robie placki z cukini pychotaaaaaaaaa hehe dobre sa

Sniezynka dzieki za linki juz tyle przelecialam ale skorzystam apewno ale nie dzis jest kumepla u mnie i pijemyja na wizazu a ona placki przewraca hehe i ze swoim loveboyem nawija przez tele.

Monika swietne fotki a umiech taki sam robia jak mojej kuzynki dzieciak hehe chyba to wiekowe Fajnie ze malej juz przeszlo.

Kasia smokiem sie nie dygaj do 18 roku rzuci. Ja eawet nie wiem ile dzidek ma wzrostu i ile wazy musze isc i sprawdzic.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 08:59   #55
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Babeczki a wy co spicie?????????sprubojcie skopiawac ten link i wkleic .Ja tak zrobilam i sie otworzyl. Doride nadchodzi Twoj wielki dzienA dlugo zyjesz juz z twoim tz??? Dziewczyny jak znacie jakis dobry polski syrop przeciwkaszlowi i kropelki do noska to jakbyscie mogly podajcie nazwe bo moja mama jedzie do pl. na drugi tydzien to mi kupi bo tu lekarze sa do dupci.Ostatnio bylam u lekarza dwa tygodnie temu dal mu tylko jakies krople do picia jak flaegamina cos takiego i to wszystko-a maly kaszle do dzisiaj
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 10:57   #56
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Hej!!!
DJamelka na mojedzieci to dobrze dziala na kaszel mokry FLAVAMED jest dobry jak sie nie chce odkrztusic a HEDELIX na kaszel suchy dla mojego Bartka to jest pierwszorzednyjest z lisci bluszczu ziolowy wiec nawet dla alergikow dobry.A z preparatow do noska to ja mam sprawdzony STERIMAR Z MIEDZIA albo EUPHORBIUM COMPOSITUM(cena ok.25zl,ale sa wydajne)

A u nas mroz!Sniegu niema ale pogoda dosc dosc,swieci slonko jest tak jakos fajnie:confused :
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 11:38   #57
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Dziewczeta, co jest ???? Wstajemy nie spimyyyyyyyy

Ja dzisiaj poszlam spac o 04:20 i wstalam o 08:40 Nie moglam spac cala noc, mala wstala raz i poszlam dac jej smoka i jak wracalam patrze przez okno a ktos z latarka lata, myslalam, ze policja a to jakas babka gazetki roznosila ( byla godzina 03:32 )

U nas slonko swieci,jak nie wiem... co to za zima ??? Dobrze, ze sniegu nie ma, ale w Wigile mogloby byc po kolana :P

MONKA zapewne albo spi z dzidkiem albo gotuje
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 11:45   #58
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Snieżynka -ja tez nie spalam ,ale to dlatego ,ze Nina mi nie dała .W nocy dostała gorączki i nie było mowy o spaniu.
Rano mąż poszedł z nią do lekarza i okazało się ,ze ma zapalenie oskrzeli. Dostała zastrzyki ,a mi serce pęka na samą myśl.
Z tym ,ze jak przyjechałam do domu to bawiła sie super i wogóle nie było widać ,ze jest chora.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 13:15   #59
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

Doridee, u nas jako tako. Czasu nie mam w ogóle, bo Emka jest dosłownie w pięciu miejscach na raz... Włazi na kanapę i skacze po mniej jak szalona, rzuca się... Albo majstruje przy laptopie. Raz o mały włos by go zwaliła Spać wcale nie chce... Dzisiaj ma sraczkę, bo idą dwie górne jedynki. Więc ma już praktycznie 4 zęby i pchają się następne hurtowo! Przez to jest nie do wytrzymania. Budzi się o 5:00 i przez dwie godziny krzyczy w łóżku- po prostu głośno ze sobą rozmawia. Takim sposobem idę spać po 24:00 i pobudka o 5:00- czuję się jak wykręcona szmata...

Śnieżynko, cieszę się, że kojarzę Ci się pozytywnie- szczególnie, że z kawiarnią! Ale bym polazła do jakiejś na ekstra super kawke.... Mrrrr... No i zazdroszczę Ci spania małej... Żyć nie umierać.

A to zdjęcia zrobione przed momentem. Właśnie wstała....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT5516.JPG (61,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT5518.JPG (47,3 KB, 14 załadowań)
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 15:54   #60
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006 II

co tu tak pusto????????:e ek:
Wenezja Sliczne zdjęcia!!!

Ej no laski!gdzie was wywiało!!???
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:13.