Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-) - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-18, 22:18   #4261
Iwona6
Rozeznanie
 
Avatar Iwona6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 579
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monika, ja spadam.
Bo jutro faktycznie, beznadziejnie zaśpię:mad :

Pa!
__________________
Prawo Wylera: Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam.
Iwona6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 22:20   #4262
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Paja zaraz tez zmykam
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 23:18   #4263
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monika daj znać co powiedział lekarz, pewnie zapoda antybiotyk Duuużo zdrówka i oby reszta sie nie rozchorowała.

Muszę wypróbować wasze przepisy ze szpinakiem, jakoś nigdy nie przepadałam za nim ale chciałabym wprowadzić do menu bo jest zdrowy

U nas od wczoraj jest siostra Andrzeja, zamierza w wakacje popracować w Olsztynie, w restauracji. To jej pierwsza praca i strasznie sie boi
Wrzuciłam kilka foteczek z łódki
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 00:26   #4264
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Cieszę się Dziewczyny, że podobają Wam się zdjęcia.

Jak będę u mamy przy okazji to cyknę bardziej poglądowe zdjęcie, o ile się uda - wymiary pomieszczenia jednak nie pozwalają na lepsze foty. Te, które Wam pokazałam teraz to właściwie takie przypadkowe, czyli "co się udało" zanim wszystko padło Łazienka ma 1,80 m x 1,80 m czyli maleństwo. Płytki są tak naprawdę białe, ewentualnie lekko kremowe, a na zdjęciu wyszły jak żółtobeżowe. Natomiast listwa ozdobna(pokazuję poniżej) jest ze złoconym wzorem, mieniącym się w świetle i ten wzór mnie oczarował Bardzo mi się podoba. Cieszę się, że przekonałam do tego wszystkiego moją mamę, bo jej się różne "inne" rzeczy podobały. Także jestem dumna, że udało nam się taki efekt osiągnąć, a przyznaję, że jak weszłam do mieszkania to zrobiło to na mnie wrażenie.

Aaaa, co do kabiny, to też mi się podoba, chociaż u siebie zrobię z przezroczystego szkła drzwi prysznicowe. Kupując mamie taką kabinę myślałam przede wszystkim o tym, żeby nie miała problemów z utrzymaniem tych szyb w czystości, a z tego co wiem, na przezroczystych baaardzo widać zacieki. A jak wiadomo, mamy nie młodnieją z upływem lat, więc co się będzie kobita stresować, że kabina brudna

Co do storczyków wiem, że słabo wypadają na tym tle. Powiesiliśmy je, bo szkoda mi było je chować po strychu i czekać na malowanie, na które nawet nie wiem ile będzie trzeba czekać. Kiedyś będzie pięknie!

Monika1850, łazienka jest mojej mamy i stoi 70 km ode mnie

Doridee, czekam na foty z mieszkanka
Odnośnie Twoich frustracji związanych z mieszkaniem. Powiem Ci, że ja już się przestałam łudzić, że kiedykolwiek wszystko, co będę chciała zrobić/urządzić/itp. będzie idealne. Nie będzie. Straciłam wiarę Zawsze będzie coś, co nie będzie spełniało naszych oczekiwań. Moja kuchnia też ma pare mankamentów, ale nie mówię o nich głośno a teraz już nawet nie staram się zwracać na nie uwagi, mimo iż mieliśmy niezłą przeprawę z meblarzem. A te mankamenty to nawet nie jakieś drobnostki tylko rzeczy, które widać gołym okiem. Ale ktoś kto do nas przychodzi nie skupia się na szczegółach tylko patrzy na całość, więc narazie nikt nie zauważył
Siostra Andrzeja będzie u Was mieszkać całe wakacje?

Dziewczyny, kremy, lazanie... Wypróbuję lazanię, bo mi strasznie na nią apetytu narobiłaś Iwonko. Bardzo dobrze zabrzmiał przepis Tylko muszę makaron kupić najpierw, bo nie mam.

Chorowitkom życzę szybkiego powrotu do zdrowia!!!

Śnieżynko, Djamelko odezwijcie się.
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 08:34   #4265
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

witka U nas pogoda wiosenno jesienna chyba wiecie o co chodzi.

Monika szybkiego powrotu do zdrowia dla chorowitka i oby ci sie reszta nie rozchorowala Tak sobie mysle jak ty sobie dajesz rafe z 3 dzieci , dlamnie to chyba za duzo Nie moge cos sie zdecydowac Twoj tz ci pomaga w domu z dziecmi Ma jakies obowiazki A jak dzieciaki wymagaja od ciebie duzo uwagi czy jako tako sie soba zajmuja i jakos to leci z dnia na dzien Dobrze ze jest ta szkola i przedszkole , zajmuja sie mlodsza siostrzyczka ?

Doridee fotki ci sie nie zapodaly ale to juz pewnie wiesz

Moj dzidek wsal dzis za 5 szosta Z lozka wypelzalam dopiero po 7 tak to lezal z nami wariowal w lazience syf Za wlosy mnie ciagal myslalam ze go ukatrupieMusze sobie magnez kupic do picia bo padam
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 09:04   #4266
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monka fotki są w moim albumie Wejdź w mój profil albo kliknij na "Alicja" w podpisie
Ja też wymiękam przy jednym dziecku.. Monika ma już odchowaną dwójkę choć pewnie nie znaczy to, ze nie wymagają uwagi i czasu...
Ja coraz bardziej przekonuję się do słuszności mojej decyzji że na Ali poprzestaniemy
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 09:41   #4267
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Witajcie Kobietki

Monika dużo zdrówka dla Twojego synka Bartka

Doridee Fajna z Ciebie Kobietka, podobasz mi się Alicja też piękniusia. Jak się czuła w kamizelce, nie protestowała ??

Monka a my dziś wstaliśmy o 6.30.... dziś Oskarowi nie daruje i postaram się go polożyć w południe a i pogodę mamy podobną, słońce z ogromnym wiatrem
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 09:59   #4268
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Żancia dziękuję Aluśka o dziwo nie protestowała, chociaż jak widać kamizelka była za duża i chyba niewygodna No ale tyle ciekawych rzeczy wokół, ze kto by zwracał uwagę na takie drobnostki
Kurcze myślałam ze Oskar śpi dłużej 6.30 toż to jeszcze noc To faktycznie dziwne, ze nie śpi w dzień Ala dzis wstała o 8.30 wiec podejrzewam że drzemki w dzień nie będzie potrzebowała

Śnieżynka odezwij sie bo zaczynam sie martwić..
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 10:25   #4269
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monika daj znac co lekarz Wam powie.

Gosia a ile taka kabina kosztuje, ta co ja do mamy swojej zamowilas? A lazienka faktycznie maciupka, ale duzo robi, jak widac, dobre ulozenie i wystroj

monka nic sie nie martw, Zosia dzis wstala - jak zawsze ostatnio - o 5tej Wczoraj bylam na miescie i tez mialam kupic sobie magnez, ale znow zapomnialam. Nerwy mam z okazji tego wstawania

Doridee no faktycznie drobnostka ta kamizelka No nie mow, ze nigdy nie myslalas o braciszku dla Ali



Wybieram sie do gina, jakos zaniedbalam wizyty No ale sytuacja zmusza, bo mam taki jakby wypis od innego lekarza, co go musze do niego doniesc. A poza tym chyba sie zdecyduje na jakies pigulki, albo plasterki.
Jak czesto chodzicie do gina? Bierzecie pigulki? monka iwem ze plastry i ze sobie chwalisz. I tez sobie o nich myslalam, bo raczej nie jestem z tych pamietajacych, tylko zas plastry u nas ok 55zl na miesiac. Musze z tz-tem pogadac.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 11:05   #4270
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

wróciłam od dentysty i nie mam jednej ósemki .Bardzo jestem zadowolona.
Jeszcze tylko we wtorek druga ,wszystko sie zagoi i w sierpniu aparat.

edytcia- ja cały czas bire tabletki i nic innego nie wchodzi w grę .A zwłaszcza jeszcze jakieś dzieci.

Doridee- super ,ze Ala tak grzecznie sie zachowywała na łodce.ja o wzięciu Niny nie mam co marzyć ,bo to byłaby męka .Chyba ,zę cały czas na silniku by sie pływało .Bo przy żaglach to bym nie dała z nią rady.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 11:47   #4271
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

gosiula ja przyznaje sie bez bicia - jestem zielona w tych tematach (pigulki)
Zawsze mnie nurtowalo, ze np. popije, chodzi o alkohol oczywiscie i ze to bedzie mialo wplyw, albo zaczne grubnac czy cos tam jeszcze. Tylko sie nie smiejcie

Zofia spi, ja nic nie robie, potem pojdziemy do mojej babci na spacerek i popoludniu zrobie szybkie spagetti. Kupilam spagetti z lubelli "pelne ziarno" - ciekawe czy bedzie jakas odczuwalna roznica?
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 12:00   #4272
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Kurdeeeee, napisalam takiego dlugasnego posta i szlag go trafil

No wiec, od nowa... Heeeej dziewczyny

Od kilku dni mialam ogromne problemy z kompem, zalapalam takiego wirusa, ze ledwo udalo sie go uratowac. Ale juz wszystko pod kontrola, choc z wizazu mnie co jakis czas wywala, i nie moge wejsc na swoje stronki, na ktore kiedys wchodzilam.

Nie mam aparatu, bo mama zapomniala bratu dac Zla jestem jak nie wiem, co.

Olivia niedlugo ma 2 latka i nie wiem co wymyslec na party??? Macie, jakies pomysly ???

Doridee fajne zdjecia, ale stanowczo za malo !! Wiesz, ze mi zawsze malo Nosisz juz obraczke ???

Monka co tak pozno wstajesz ??? Ja dzisiaj spalam do 9:00 Jestes juz w UK ??

Monika wygladasz swietnie, wlosy masz zaczepiste i figurke tez

Ja czuje sie dobrze, choc kregoslup mi siada W nocy jak wstaje do wc, to ide zgieta w pol jak staruszka, nawet nie umiem sie wyprostowac Jak rencistka

PS. stesknilam sie za Wami
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 12:04   #4273
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Sniezynka no nareszcie matrwilam sie. Ciesze sie, ze to komp nawalil.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 12:12   #4274
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

I jol tez sie ciesza
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 12:12   #4275
wenezja
Rozeznanie
 
Avatar wenezja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 752
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Co Wy tutaj znowu o jedzeniu smarujecie? Ja na diecie jestem Szpinak czy trawa... Wszystko bym zjadła! Ale mi ślina napłynęła do paszczy Mmmmmmm... Zjadłabym jakąś fajną, warstwową zapiekanę! Co tu dzisiaj na obiad wymyślić? Niskokalorycznego
__________________
Zgubiła Emilka rękawicę
gdy przejeżdżała w wózku przez ulicę.
Leży rękawica i martwi się szczerze:
-,,Biedna Emilka marznie a ja tutaj leżę"
wenezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 12:20   #4276
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee, taka ze mnie ciemna masa, że nie wiedziałam gdzie tych zdjęć szukać Ale juz znalazłam. Super!!! Zazdroszczę Wam tych rejsów, też lubię takie klimaty. Ostatnio płynęłam łódką rw sierpniu zeszłego roku, ale nie wiem czy to się liczy, bo to był tramwaj wodny w Wenecji
Ala będzie rwa chłopaków, że ho ho. Bardzo mi się podoba. Ona ma brązowe oczka, prawda??

Edytcia, ta kabina kosztowała mamę 1379zł (kabina + brodzik w trzech głębokościach do wyboru), ale później jak chodziliśmy po sklepach to widzieliśmy, że można kupić taniej, tyle, że na zamówienie. Na realizację zamówienia czeka się do 5 tygodni

Dziewczyny, dopadło mnie chyba zapalenie pęcherza. Znacie jakieś dobre sposoby na to cholerstwo?
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 17:13   #4277
Iwona6
Rozeznanie
 
Avatar Iwona6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 579
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Małgosiu, mój sposób na pęcherz, to urosept, jest ziołowy, mnie pomaga a nie szkodzi,. Gdybyś zdecydowała się na pójście do lekarza, dostałabyś pewnie furagin, albo jakiś antybiotyk. Czasem pomagaja mieszanki ziołowe, typu nefrobinisol.
A mam kłopoty z pęcherzem, niestety:n ie: od dawna ( wada od urodzenia)
__________________
Prawo Wylera: Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam.
Iwona6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 18:42   #4278
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Śnieżynka w końcu jesteś Też się cieszę, ze to tylko komputer... Chociaż współczuję tych kłopotów, no i szkoda ze nie masz aparatu. Może do końca ciąży uda nam się zobaczyć Twój brzuszek i Olivcię
Już nosze obrączke ale na łódce jeszcze nie miałam

Gosiu dziekuję w imieniu Alutki. Ona ma brązowe oczka po tatusiu, ach cała jest po tatusiu, no z małym wyjatkiem Ja mam zielone oczy i nie zamieniłabym ich na inne, nawet błękit Moniki Oczy to jedna z rzeczy które naprawdę w sobie lubię
Kiedyś miałam co miesiac nawracajace problemy z pęcherzem... już nie wiedziałam gdzie szukać pomocy... Ciagle tylko środki przeciwbólowe i antybiotyki, brałam tez Urosept ale mało mi pomagał.. Robiłam nasiadówki ziołowe.. Nie wiem co mi pomogło Wiesz, bardzo ważne jest abyś zawsze po stosunku zrobiła siku i sie umyła, niestety sa to sprzyjajace okoliczności do załapania infekcji...
Możesz zrobić posiew moczu i sprawdzić jakie to bakterie.

Wenezja daj spokój z dietą, po co się katować

Żancia wystrzałowy Oskarek w avatarku!!!
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 21:12   #4279
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Śnieżynko dobrze, że już jesteś

Gosiu ja niestety nie umiem Ci pomóc, nie miałam jeszcze problemu z pęcherzem (odpukać w niemalowane )

Doridee dziękuję Okularki kupiłam mu w ostatnią sobotę. Przymierzyłam je dla hecy ale tak mu się spodobały, że wzieliśmy A tak na marginesie to znaczy że trzeba się zawsze wysiusiać i umyć po bara bara

Oskar dziś wrócił do normalności i spał w południe, położyłam go i nawet nie protestował Jak wstał to zjedliśmy obiadek i wyruszyliśmy na miasto. Tz umówił się do fryzjera na wtorek, byłam w szoku że w tej naszej mieścinie nie przyjęli go od ręki. A tak swoją drogą to Wasi faceci chadzają do fryzjera czy może same bierzecie się za ich głowy?
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 21:33   #4280
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Żancia no naprawdę wygląda przefajowo w tych okularach, oj będzie rwał dziewczyny
Ja jak miałam problemy z pęcherzem to szukałam różnych rad i właśnie wiele osób pisało o tym wysiusianiu się No a umyć sie nigdy nie zaszkodzi Chociaż z tym też nie można przesadzać, mi lekarka zakazała myć się częściej niż dwa razy dziennie
Jak zaczęłam tego pilnować to naprawdę nie mam problemów z pęcherzem (odpukać).
Ha, mój Andrzej to chodzi regularnie do fryzjera i to nie byle jakiego. Bardzo długo chodził do Matrackiego (mistrza) a teraz upatrzył sobie innego fryzjera i tego nawet wolę

Portugalia przegrywa
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 21:47   #4281
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

No i bez antybiotyku sie nie obyloBartosz ma brac Duracef,Eurespal i Do noska Otrivin no i wyobraźcie sobie że Darie tez musialam zabrac do lekarza bo w nocy miala taki paskudny kaszel ze juz rano sie nie ogladalamoboje maja zapalenie gardla z tym ze u Darii az tak sie nie rozwinelo jak u Bartosza.


A jutro zakonczenie roku szkolnego,musze sie Wam juz pochwalic ze moja corcia jest najlepsza w klasie

Gosia ja przechodzilam zapalenie pecherza dwa razy ale nikomu tego nie zyczepaskudna sprawa,ja wtedy pilam herbatke jakas moczopedna juz niepamietam i Fitolizyne i pomoglo na drugi dzien.

Sniezynka a mi sie moje oczy nie podobaja-zawsze chcialam cie,mne brazowe a nawt czarnea zdjecia super szczegolnie te z zagli-biedna Alutka meczyla sie w takim wielkim kapoku

Monka tak przy trojce dzieci jest troche roboty ale widzisz moj tz jest tak zajety ze nawet nie ma czasu posiedziec przy kawie a o zabawie z dziecmi juz nie wspomnejedynie w sobote i niedziele nadrabia zaleg;osciza to ja mam na glowie dom,dzieci i jeszcze staram sie jak najwiecej pomoc jemuale wyrabiam-jakos wyrabiam i mam czas na wizazyk wieczorkiem wiec jestem dobrze zorganizowana mama i zna na pelnym etacie


Sniezynka ja jeszcze nie myslalam nad urodzinami Darii ale cos trzeba wymyslec

Wenezja witamy po dlugim czasie
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 22:35   #4282
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Gosia ja tez nic nie poradze na zapalenie Nie napisze ze nigdy nie mialam bo jak to sie mowi Nigdy nie mow nigdy.

Doridee aa no fotki obaczylam superasne a Aluska to prawie sie wtopila w kapok hehe Ja dzis widzialam w tesco takie mniejsze dla 2 latkow .Ty oczywiscie jak zwykle olsniewajaco .

Zancia moj dzidek sciaga okulary zaklozy na chwile ale twoj to fifa rafa w 100% Bedzie ciacho z Polski brane pod uwage oj bedzie. Ja tam po puranku zawsze sie kapie hehe wypada bo np jak ci tz zatankuje bak do pelna to raczej to nie higieniczne z ranca bedzie haha i przynajmniej zadnych infekcji sie nie zalapuje

Sniezynka szkoda ze mamuska twoja zdziurowala No nie pozostalo nam nic innego jak tylko czekac na fotosy .Ja tez nie myslalam jeszcze o urodzinkach bo nie wiem czy spedzimy je tutaj czy w turcji .Nie znam zadnych bajtelkow malych zeby imprezke zorganizowac Moze za rok jak dzidka do przedszkola przyjma Teraz to ja moge moich znajomych zaprosci

Monika buuuuuuuuuuu szkoda ze ci sie lobuzy rozchorowaly Ale antybiotyk maja i mniejmy nadzieje ze szybko im przejdzie i was nie zaraza.Z taka iloscia dzieci oj wypada byc zorganizowanym Latwiej sie zyje mniej stresowAAAA i GRATULACJE dla najlepszej z najlepszych Brawo no no.


Moj dzidek robi sie strasznie niedobry NIe slucha sie trzeba do niego sto razy mowic Nie nie nie nie wolno nie nie a ten dalej swoje Lo matko tez tak u was jest Dzis mu kare dalam w koncie mial siedziec to kuzwa myslal ze sie bawimy .Ugodowy jest proboje postawic na swoim ale ja jeste bardziej uparta i wie ze i tak bedzie jak ja chce Dzis zwalil mi ze schodow nianie elektryczna Nie poszedl po nia To go do lozka zamklam drzwi i wyszlam Ryk placz lament Po chwili wracam mowie pojdziesz na dol po to On ze tak A gdzie tam poszedl to znow powtorka z rozrywki Lozko itd i tak do 3 razy az poszedl

Chyba sie nie rozpisalam za bardzo
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 23:17   #4283
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Dziękuję za wszystkie dobre rady
Mąż wstąpił do apteki i przywiózł mi Furagin, zaraz zapodam 2. dawkę i będę czekać na jakieś efekty To mi się ciągnie już któryś miesiąc, tylko ja dopiero dziś raniutko, po nieprzespanej nocy zorientowałam się, że jest to problem z pęcherzem a nie czymś innym.
Też jestem osobą, która do tej pory nie miała takich problemów, stąd nie rozpoznałam objawów.
Jakiś czas temu skarżyłam się ginkowi, ale ten stwierdził po przeglądzie, że ze mną wsio OK. Kazał mi nawet zrobić badanie czystości pochwy i wyszło dobrze. Miałam niezłego klina wtedy Ginek mi powiedział wtedy, że gdybym jednak miała jakieś dolegliwości to żebym sobie wykupiła globulki Gynalgin i dał receptę. No i pojawiły się dolegliwości już po wizycie więc zastosowałam lek i na moment dolegliwości zniknęły. Ale to tylko na chwilę. A potem znowu...

Doridee, zawsze siusiam i zawsze się myję hehe. Nie wiem czy my aż tak się brudzimy czy coś innego, ale jakoś tak to zawsze wychodzi.
Też w sumie lubię swoje oczyska Kiedyś cała byłam do wymiany ale teraz oczu nikomu bym nie oddała, hehe.

Edit:
1:53 Chyba dziś nie zasnę, ehhhhhhhhhh......co za los.

Edytowane przez Gosia_Szymonek
Czas edycji: 2008-06-20 o 00:54
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-20, 21:55   #4284
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

A co tu tak pusto

Laseczki haaaaloooo!!!

Co z wami?

Dzieciaczki mi nadal kaszlaja ale mam nadzieje ze wkoncu bedzie poprawa

Dzis malowalam pol dnia i tak mi wszystko boli ze zaraz ide spac.A tu nikogo nie ma wiec i tak nie mam z kim gadac

pa
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-20, 22:06   #4285
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Kurka wtopilam 20 funciakow Nie postawilam na dodatkowy czas brrr.

Monika oby oby bylo lepiej i szybko im przeszlo Cos mi sie wydaje ze te pustki sa przez wizaz Ja caly dzien probowalam wejsc a tu sie nie dalo Caly czas mi blad wyskakiwal .

Wie ktos jak mam w lapku wlaczyc hmm przewijanie myszki Ruszac nia ruszam ale przewijac nie moge ani w gore ani w dol , musze uzywac strzalek zeby mi sie strona przewijala Cos nacislam wczesniej ale nie pamietam co A kombinuje juz ze wszystkimi przyciskami i dalej nic .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-20, 22:31   #4286
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monka no to u Ciebie szaleństwo co? Też kibicowałam Turcji
Co do myszki to nie mam pojęcia

Monika zdrówka zdrówka dzieciaczkom

Też nie mogłam cały dzien wejść na wizaż
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-20, 22:34   #4287
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

No to nas wycieli Nie ma postów z całego dnia. Ciekawa jestem czy się pojawią, czy już nie.

Monka!!! Doridee!!! Szaleństwo!!! Też byłam za Turcją... a właściwie za lepszym
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-20, 23:39   #4288
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

O LE O LE O LE O LEE O KOZWA PRZEGRALAM 20 FUNTOW haha ale za to wygrali kebabki jedne normalnie

Ja wlasnie skonczylam cwiczyc A zjadlabym sobie cos takiego fast fooodowego i sie katuje

Wiem ze jak wylacze kompa to po wlaczeniu bedzie dzialac
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 06:06   #4289
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

czemu brak jest postów????????????????

u mnie mały szpital - wyłozyło TZta i bylam z Izą u lekarza, ma zapchany nos, prawie zero kataru ale kaszle i wczoraj wracam z pracy a ta ma chrype wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr brak aby mnie uziemiło.
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 09:39   #4290
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Magda trzymajcie sie A moze zaszczepcie sie jakas szczepionka moze to cos w jakis sposob pomorze i jakis urlop nad morzem zeby sie jodu nawdychac Podobno najwiecej jest w okresie jesiennym ale nie jeste pewna Zawsze to cos pomorze .Duzo zdrowia

Ogladamy bajke na dvd o farmie , smieszna taka co te krowy wyprawiaja
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.