...spanie na brzuchu a zmarszczki... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-13, 14:18   #1
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654

...spanie na brzuchu a zmarszczki...


heja

problem: natury nocnej...
chce sie oduczyć spania na brzuchu,
niestety jest to jedyna pozycja w jakiej jestem w stanie zasnąć i mam jakieś dziwne ciągoty do spania na bzuchu.
dzisiaj minęła trzecia noc kiedy usiłuje spać na plecach...i nic. niewyspana tylko chodze...wczoraj u fryzjerki ziewałam jak najęta

powód: może prozaiczny, ale zawsze jakis
otóż zmarszczki....zauważyłam że rano budze sie z odciśniętymi bruzdami przy oczach...i widze, że czym wiecej mam lat tym gorzej skóra wraca do swojego poprzedniego stanu.

dlatego koniec ze spaniem na brzuchu!

tylko jak to osiągnąć?
macie na to sposób? może ktoś przeżywa podobne rozsterki?

i proszę dziewczynki, nie śmiejcie sie ze mnie nie byłam pewna czy to odpowiednie forum na taki temat, ale to w końcu plotkowe...prawda?

pozdro
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 14:31   #2
Trinity
Raczkowanie
 
Avatar Trinity
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 256
GG do Trinity
Dot.: ...spanie na brzuchu a zmarszczki...

Ja nie mam tego problemu, zawsze zasypiam na prawym boku... Ale moj TŻ zasypia tylko na brzuchu... musze sie przyjrzec jego zmarszczkom...
Ale z tego, co wiem, to jak sie jest bardzo zmeczonym, to zadna pozycja nie jest w stanie przeszkodzic w zasnieciu Ale co do wypoczecia, to nie wiem... Wiem, ze wybudzanie sie we snie powoduje niewyspanie, ale zeby pozycja to powodowala, to juz nie wiem... Chyba musisz starac sie zasypiac w innym ulozeniu, mzoe trzeba bedzie sie pomeczyc kilka dni...
Powodzonka
__________________
... Angel Of Darkness...
Trinity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 14:33   #3
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: ...spanie na brzuchu a zmarszczki...

ja tam zawsze zasypiam na brzuchu i nie chciałabym tego zmieniać, moim zdaniem cięzko będzie Ci sie oduczyć
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 14:42   #4
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: ...spanie na brzuchu a zmarszczki...

Ja zasypiam tylko na brzuchu.Pierwsze slysze zeby od tego robily sie jakies zmarszczki.Ja ogolnie mam problemy z zasypianiem takze...jesli maja mi pojawic sie zmarszki...to prosze bardzo...wole sie pozadnie wyspac.Czlowiek jak sie nie wyspi to dopiero wyglada!!!Since pod oczami...oooo dziekuje bardzo.Co prawda spie na jednej stronie twarzy- ze tak powiem-i rano zauwazylam ze faktycznie to oko jest bardziej opuchniete...wiec staram sie rownomiernie rozkladac spanie.A rano wystarczy troche zimnej wody- no moze nie az tak zimnej- i kremik...i koniecznie trzeba sie rano troszke posmiac.To poprawia krazenie
Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 14:47   #5
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: ...spanie na brzuchu a zmarszczki...

Cytat:
Napisane przez aptekus
heja

problem: natury nocnej...
chce sie oduczyć spania na brzuchu,
niestety jest to jedyna pozycja w jakiej jestem w stanie zasnąć i mam jakieś dziwne ciągoty do spania na bzuchu.
dzisiaj minęła trzecia noc kiedy usiłuje spać na plecach...i nic. niewyspana tylko chodze...wczoraj u fryzjerki ziewałam jak najęta

powód: może prozaiczny, ale zawsze jakis
otóż zmarszczki....zauważyłam że rano budze sie z odciśniętymi bruzdami przy oczach...i widze, że czym wiecej mam lat tym gorzej skóra wraca do swojego poprzedniego stanu.

dlatego koniec ze spaniem na brzuchu!

tylko jak to osiągnąć?
macie na to sposób? może ktoś przeżywa podobne rozsterki?

i proszę dziewczynki, nie śmiejcie sie ze mnie nie byłam pewna czy to odpowiednie forum na taki temat, ale to w końcu plotkowe...prawda?

pozdro

To nie jest wcale temat do śmiechu, sama mam podobnie Śpię głównie na brzuchu, a rano budzę się z odciśniętymi jakby podkówkami pod oczami Znikają wprawdzie szybko, ale boję się, że z czasem będę miała dwa wielkie Rowy Mariańskie pod oczyma

Podobno takie zachowanie skóry jest spowodowane złym nawilżeniem:czyli trzeba się wyposażyć w dobre kremy nawilżające i, co chyba nawet ważniejsze, dużo pić.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 14:51   #6
Nisinen
Raczkowanie
 
Avatar Nisinen
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 316
Dot.: ...spanie na brzuchu a zmarszczki...

Ja zawsze zasypiam na brzuchu, nie zauważyłam żebym miała od tego więcej zmarszczek Mam problemy z zasypianiem i nie wyobrażam sobie przestawiać się ze spania na brzuchu, wtedy chyba w ogóle bym już nie spała :/ Czasami zdaża mi się spać na boku, bądź na plecach, ale naprawdę baaardzo żadko :P
Nisinen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 14:56   #7
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Dot.: ...spanie na brzuchu a zmarszczki...

dbam o skóre oczek bardzo...krem z fitochormonami i wit c, zmywam makijaż zawsze przed snem, robie lekkie masaże ...itp.

mam 25 lat i zmarszki dopiero rok temu zaczęłu mi sie robić. wiec naprawde zaczęłam dbać o skóre...ale mam wrażenie że zamiast wstawac z "wyprasowanymi" zmarszczkami to sa one większe
dlatego chce sie oduczyć spania na brzuchu

poza tym gdzieś na wizażu czytałam, że sekretem gwaizd w holywood jest właśnie m.in. spanie na plecach.
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-13, 14:59   #8
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Dot.: ...spanie na brzuchu a zmarszczki...

no a niewyspana chodze bo mam dość płytki sen i budze sie bo chce zmienic pozycje....
może to głupio zabrzmi, ale mój sen jest bardzo "świadomy" i jak o czymś myśle na jawie to i też podczas snu potrafie
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 15:08   #9
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: ...spanie na brzuchu a zmarszczki...

Ja moje spanie nazywam "czuwaniem".Budze sie kilkanascie razy w nocy, nie dlatego ze chce sie obrucic na drugi bok...po prostu sie wybudzam.A potem jest tak ciezko zasnac!!!Takze slysze wszystko (nawet zegarek za sciana), wlasciwie to moglabym wszystkich budzic...aaa no i nie potrzebuje zegarka.Czasami gdy juz naprawde jestem w desperacji obiecuje sobie, ze kupie jakies tabletki na sen
Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 15:09   #10
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: ...spanie na brzuchu a zmarszczki...

ja mam podobny problem, cala noc spie na brzuchu, na plecach po prostu nie zasne, chyba ze jestem ekstremalnie wykonczona np po calonocnej imprezie albo pracy w kamieniolomach
Fakt, słyszłam ze zmarszczki sie szybciej robia.. i nie tylko na twarzy, skora na dekolcie i biuscie jest rowniez podatna na takie niedogodnosci niestety..
Ale moze nie ma co demonizowac, najwyzej bedziemy pomarszczone ale przynajmniej dobrze wyspane a co za tym idzie pelne energii radosne i szczesliwe
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 15:24   #11
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: ...spanie na brzuchu a zmarszczki...

Cytat:
Napisane przez aptekus
dbam o skóre oczek bardzo...krem z fitochormonami i wit c, zmywam makijaż zawsze przed snem, robie lekkie masaże ...itp.

mam 25 lat i zmarszki dopiero rok temu zaczęłu mi sie robić. wiec naprawde zaczęłam dbać o skóre...ale mam wrażenie że zamiast wstawac z "wyprasowanymi" zmarszczkami to sa one większe
dlatego chce sie oduczyć spania na brzuchu

poza tym gdzieś na wizażu czytałam, że sekretem gwaizd w holywood jest właśnie m.in. spanie na plecach.
w ostatniej czy tez przedostaniej Urodzie jest art. o zamrszczkach ( ze wzgledu na wiek staram sie byc na bieżąco z nowinkami ) i tam min. pisze, że przytulenie sie do pudszki nie powoduje zmarszczek.Spanie na plecach jest dobre poniewaz w tej pozycji rozluźniaja sie mięsnie twarzy. Ot i cała filozofia
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-13, 15:33   #12
ishtar4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 632
Dot.: ...spanie na brzuchu a zmarszczki...

Ponoć układając się na brzuchu obniża się ciśnienie krwi - dlatego łatwiej zasnąć.
__________________
-xyx-
ishtar4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 16:42   #13
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: ...spanie na brzuchu a zmarszczki...

a ja zato słyszałam żeby spać na brzuchu to wtedy się kręgosłup nie krzywi i dotego się prostuje i dlatego ja chgce się nauczyc spać na brzuchu ale i nie tylko bo ja nie umię soać bo później mnie wszystko boli
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 17:23   #14
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Dot.: ...spanie na brzuchu a zmarszczki...

Cytat:
Napisane przez vilandra
w ostatniej czy tez przedostaniej Urodzie jest art. o zamrszczkach ( ze wzgledu na wiek staram sie byc na bieżąco z nowinkami ) i tam min. pisze, że przytulenie sie do pudszki nie powoduje zmarszczek.Spanie na plecach jest dobre poniewaz w tej pozycji rozluźniaja sie mięsnie twarzy. Ot i cała filozofia
no ja tez te urode mam...i napewno ma to uzasadnienie, to co tam piszą...ale ja mówie co obserwuje...
a widzę jednoznacznie że cos się niedobrego dzieje ze skórą...
na dekoldzie również

a tak na marginesie: może dziwne porównanie, ale skóra na biuście też jest delikatna i zaobserwują to zjawisko dziewczyny z dużym biustem
a mianowicie w miejscu pod pirsiami robi sie linia załamująca
laski z małymi piersiami tego nie mają...
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 17:42   #15
anab15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 132
GG do anab15
Dot.: ...spanie na brzuchu a zmarszczki...

ja tez spie na brzuchu ,w zaden inny sposob nie potrafie zasnac i tez sie staram tego oduczyc bo ktos mi kiedys powiedzial ze od tego pupa rosnie...:P
anab15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 17:48   #16
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Dot.: ...spanie na brzuchu a zmarszczki...

Cytat:
Napisane przez anab15
ja tez spie na brzuchu ,w zaden inny sposob nie potrafie zasnac i tez sie staram tego oduczyc bo ktos mi kiedys powiedzial ze od tego pupa rosnie...:P

phihi...serio:?
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 17:56   #17
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: ...spanie na brzuchu a zmarszczki...

Tez spie na brzuchu,malo tego,rowniez,ale glownie pod jednym okiem od tego spania robi mi sie zmarszczka.Na 100% od spania,poniewaz rano,po przebudzeniu jest niesamowicie widoczna,po jakims czasie troche robi sie plytsza,ale wciaz jest.Mam wrazenie,ze bedzie juz coraz gorzej.Wlasciewie nie tyle od spania,bo od spania nikt jeszcze nie dostal zmarszczek,ale od pozycji,twarz jest mocno docisnieta do poduszki i taka dluzsza,potem czesta pozycja swoje robi.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 18:02   #18
dore
Rozeznanie
 
Avatar dore
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 631
Dot.: ...spanie na brzuchu a zmarszczki...

Cytat:
Napisane przez anab15
ja tez spie na brzuchu ,w zaden inny sposob nie potrafie zasnac i tez sie staram tego oduczyc bo ktos mi kiedys powiedzial ze od tego pupa rosnie...:P
hmmm, ktos ci kiedys powiedzial...
bzdura totalna, raczej. gdyby tak na prawde bylo to bym miala chyba 3razy wieksza pupe niz mam teraz, aj aj aj
dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 18:04   #19
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: ...spanie na brzuchu a zmarszczki...

Ja spie na brzuchu albo na boku lewym-tez robila mi sie zmarszczka-ale odkrylam juz od czego-mialam za twarda poduszke-moze to smieszne ale teraz kupilam sobie poduszke ze 100 % gesiego pierza i nie mam zmarszczki.
takze dziewczyny sprawdzcie poduszki Musi byc miekka wtedy twarz sie nie odgniata.Juz nawet Frownies nie uzywam
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-13, 18:06   #20
courtney7
Raczkowanie
 
Avatar courtney7
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 108
Dot.: ...spanie na brzuchu a zmarszczki...

spać, zasypiać na brzuchu? podziwiam was, ja tak nawet 5 min nie poleżę, jest mi poprostu niewygodnie. Podobno kręgosłup się mniej krzywi? - ja mam wręcz odwrotne wrażenie Pozdrawiam wszystkie śpiące na plecach i z rzadka na boku
courtney7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 18:17   #21
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Dot.: ...spanie na brzuchu a zmarszczki...

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Ja spie na brzuchu albo na boku lewym-tez robila mi sie zmarszczka-ale odkrylam juz od czego-mialam za twarda poduszke-moze to smieszne ale teraz kupilam sobie poduszke ze 100 % gesiego pierza i nie mam zmarszczki.
takze dziewczyny sprawdzcie poduszki Musi byc miekka wtedy twarz sie nie odgniata.Juz nawet Frownies nie uzywam
a co tp takiego?? Frownies??
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 18:18   #22
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: ...spanie na brzuchu a zmarszczki...

Cytat:
Napisane przez aptekus
a co tp takiego?? Frownies??
to takie plasterki wygladzajace zmarszczki .
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 20:20   #23
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: ...spanie na brzuchu a zmarszczki...

jeśli już tak panikować odnośnie spania na brzuchu, to radzę również się nie śmiać ani tym bardziej złościć a co do spania na wznak (bo taka pozycja jest zalecana), to ja niestety nie mogę, bo chrapię lubię spać na boku. a zmarszczki i tak wcześniej czy później powstaną, chyba, że w końcu wymyślą jakiś cud-kosmetyk
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 21:11   #24
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: ...spanie na brzuchu a zmarszczki...

Zgadzam sie z Voodia- tez czytalam, ze takie zmarszczki sa wynikiem tego, ze za malo pijemy, odwodnienie po prostu Szklana niegazowanej wody mineralnej przed snem i odpowiednia ilosc plynow w ciagu dnia i powinno zniknac
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 21:29   #25
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: ...spanie na brzuchu a zmarszczki...

Cytat:
Napisane przez Belcia
Ja zasypiam tylko na brzuchu.Pierwsze slysze zeby od tego robily sie jakies zmarszczki.
no właśnie

chyba faktycznie dużą rolę gra poduszka, jak mówi CzarnyElf... ja śpię na płasko i na razie nie zauważyłam zmarszczek wydaje mi się, że oduczyć się spania w naszej naturalnej pozycji jest trudno. jakbym miała sie zmusić do spania na boku to... myślę, że i tak mimowolnie położylabym się na brzuchu natura
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 21:53   #26
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: ...spanie na brzuchu a zmarszczki...

Kiedyś wyczytałam, że spanie na brzuchu spłaszcza biust i od tego czasu myśl o tym była moją małą obsesją, ale nie potrafiłam wyrzec się zasypiania w ulubionej pozycji. Wierciłam się przez pół godziny, a gdy tylko "wracałam" na brzuch, zasypiałam w mig
Do czasu, gdy zrobiłam kolczyk w pępku- to skutecznie oduczyło mnie spania na brzuchu
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 22:15   #27
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: ...spanie na brzuchu a zmarszczki...

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
Kiedyś wyczytałam, że spanie na brzuchu spłaszcza biust i od tego czasu myśl o tym była moją małą obsesją, ale nie potrafiłam wyrzec się zasypiania w ulubionej pozycji. Wierciłam się przez pół godziny, a gdy tylko "wracałam" na brzuch, zasypiałam w mig
Do czasu, gdy zrobiłam kolczyk w pępku- to skutecznie oduczyło mnie spania na brzuchu
Ja przeczytałam, że to sprawia, że piersi stają się bardziej "rozlazłe" i uciekają na boki Też mnie to oduczyło od takiego zasypiania - a jako dziecko nie zasypiałam inaczej
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 23:20   #28
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: ...spanie na brzuchu a zmarszczki...

Poduszka.Ja ostatnio przywlaszczylam sobie od corki taka poduszke wypelniona kuleczkami steropianu,taka mala wersja worka sako.Musze przyznac,ze taka tez pomaga,sama sie dopasowuje do glowy
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 23:28   #29
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: ...spanie na brzuchu a zmarszczki...

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
Kiedyś wyczytałam, że spanie na brzuchu spłaszcza biust i od tego czasu myśl o tym była moją małą obsesją, ale nie potrafiłam wyrzec się zasypiania w ulubionej pozycji. Wierciłam się przez pół godziny, a gdy tylko "wracałam" na brzuch, zasypiałam w mig
Do czasu, gdy zrobiłam kolczyk w pępku- to skutecznie oduczyło mnie spania na brzuchu
Też kiedyś było to moją obsesją...
Bałam się o swój biust
Jednak jakoś przeniosłam się na spanie na boku i tak już mam. Od kiedy spię z moim TŻ lubię zasypiać tak jak on na plecach
Zwłaszcza w jego ramionach.
A co do tej obsesji- mam znajomą, która tak się tego bała, że nawet w staniku spała...
A to podobno jeszcze gorsze
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 08:11   #30
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: ...spanie na brzuchu a zmarszczki...

Nie mam problemu bo nie sypiam na brzuchu. Zawsze tylko na boku .
Jeśli chodzi o "spłaszczenie" biustu w czasie spania na brzuchu to słyszałam o tym, ale o zmarszczkach jeszcze nigdy. No, ale kto wie .
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-10 18:09:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.