Wasze sposoby na schudnięcie. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-12, 07:52   #61
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

Cytat:
Napisane przez mrs pasqda Pokaż wiadomość
8 kilosów do tyłu+ uzdrowienie z kompulsywnego jedzenia:
1) 2 godziny ćwiczeń dziennie, brak czasu to wymówka(studiuję dziennie i pracuję)- biegi, rower, skakanka, dobry sposób jeśli nie lubisz ćwiczyć= intensywny kurs salsy lub innego latino
2)Zero słodyczy, smażenia, alkoholu, owoców, słodkich jogurtów, ziemniaków, białego chleba, makaronu i ryżu, z węgli tylko czarne pieczywo i płatki owsiane
3) Sniadanko-solidne dosyć i zawsze węgli sporo warto, bo potrzebne, czyli białko i węgle
4)Obiadek warzywka + ryba
5)Kolacja wykluczam węgle, czyli warzywka lub\i nabiał. Cała historia o rezygnacji z jedzenia wieczorem to jedna wielka głupota, 1. zwalnia sie metabolizm 2)rano budzę się koszmarnie głodna
6)CZujesz napad kompulsu, wio na rower albo koniecznie z kimś pogadaj, to żałosne, 5 kilo żarcia może Tobą sterować?
7)Nic, ale to kompletnie nic słodkiego, nawet jogurty owocowe wypadają i owoce
8)mięso-kurczak, rybka, wołowinka rzadziej o wiele zdrowsze niż kupowane wędliny
9)Woda i czerwone herbatki
10)Nie liczyłam kalorii
11)Jako te małe posiłki-warzywka
12)Take your time- uważam że 1 kg na tydzień to wieeeeeeeelki sukces i zdrowiej


Mówią, że nie powinno się redukować z jadłospisu żadnych jego elementów. Jeść wszystko, ale z umiarem. Ja jednak mam słabą wolę. Nie chcę kusić losu, bo wiem, że nie zaprzestałabym na małej ilości.
5 kilosów jeszcze muszę zgubić...
Gratuluję!
Ile czasu trwało to gubienie 8 kg i z jakiej wagi?
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 13:03   #62
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 173
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

Schudłam w przeciągu ok. 5 miesięcy ok.10 kilo.Wyjechałam z rodzinnego miasta,zaczęło się jedzenie i życie na własny rachunek,do tego duuużo stresu.I kilosy poleciały.Dużo spacerów,ale to naprawdę baaardzo dużo-jako jedyna forma ruchu(jakoś ćwiczyć mi się nie chce od dawna).
Teraz obżeram się czasami,nie ważę się.czas pokaże,co to będzie.Staram się spacerować sporo.Gdy tylko ładna pogoda,choć troszkę.Z pieskiem lub bez niego.
Wkrótce zacznę ćwiczenia.No i zapisuję się na taniec brzucha.
Dietki nie trzymam.Jem wszystko,na co mam ochotę.gGrunt to brak kompleksów i nieprzejmowanie się błahostkami.
Pozdrawiam i życzę dużo uśmiechu na co dzień!
SandraBullock jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 14:30   #63
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

W sumie mam dwie podstawowe zasady diety (i chyba 20 takich których nie przestrzegam aż tak rygorystycznie.
- nie jem po 18-stej (wiem, że to niezdrowo, ale ja już tak od roku i na prawdę świetnie się z tym czuję, łatwiej mi zasnąć, rano mam lepsze samopoczucie i wcalę nie czuje się głodna, nawet jak jest bardzo późno-już się przyzywczaiłam)
- nie jem pieczywa (pomijając chrupkie, też już jakoś od roku, zawsze mnie tylko tak niepotrzebnie zapychało)
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 10:28   #64
lindusia
Raczkowanie
 
Avatar lindusia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 119
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

Witam!!! Zajżałam na ten forum i stwierdziłam, że mogę Wam pomóc. Ja ważyłam 89kg i udało mi się schudnąć do 52kg w ciągu 9 miesięcy bez efekto jo-jo!!! Chętnie podzielę się z Wmi moim doświadczeniem.
Piszcie na gg 5903931
Pozdrowienia i Buziaki

Edytowane przez lindusia
Czas edycji: 2008-02-13 o 10:56 Powód: Pomyłka
lindusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 21:49   #65
alnthdb
Raczkowanie
 
Avatar alnthdb
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: POZNAŃ
Wiadomości: 35
GG do alnthdb
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

Wiecie ze spacer nawet 2 godzinny ! z predkoscia 5 km/h ( hahaha to moj bieg ) NIC NIE spala? Zeby utrzymac firugę chodząć trzeba by to robić caly czas .. poryła mi dzisiaj książka o kondycji .. Bu.. Najlepiej biegac
alnthdb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 09:13   #66
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

Cytat:
Napisane przez alnthdb Pokaż wiadomość
Wiecie ze spacer nawet 2 godzinny ! z predkoscia 5 km/h ( hahaha to moj bieg ) NIC NIE spala? Zeby utrzymac firugę chodząć trzeba by to robić caly czas .. poryła mi dzisiaj książka o kondycji .. Bu.. Najlepiej biegac
chcesz powiedziec ze nie tracimy na to zadnych kalorji?
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 10:36   #67
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

Cytat:
Napisane przez alnthdb Pokaż wiadomość
Wiecie ze spacer nawet 2 godzinny ! z predkoscia 5 km/h ( hahaha to moj bieg ) NIC NIE spala? Zeby utrzymac firugę chodząć trzeba by to robić caly czas .. poryła mi dzisiaj książka o kondycji .. Bu.. Najlepiej biegac
To nieprawda. Każda forma ruchu spala kalorie. Bo aby poruszać się potrzebujemy energii.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 10:47   #68
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

Cytat:
Napisane przez alnthdb Pokaż wiadomość
Wiecie ze spacer nawet 2 godzinny ! z predkoscia 5 km/h ( hahaha to moj bieg ) NIC NIE spala? Zeby utrzymac firugę chodząć trzeba by to robić caly czas .. poryła mi dzisiaj książka o kondycji .. Bu.. Najlepiej biegac
Nie prawda. Nasz organizm spala kalorie np. siedząc, stojąc, a nawet myśląc lub jedząc
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 11:50   #69
ewwelinaa89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 97
GG do ewwelinaa89
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

1. Dieta:
-> nie łączę węglowodanów z tłuszczami
-> chleb kroję bardzo cienko (krojony jeszcze na pół, krajalnicą), dzięki temu zjadam 100g ciemnego chleba dziennie i jedząc jedną porcję węglowodanów zjadam kilka porcji białka. Nie wiem jak to wytłumaczyc Na jedną kromkę chleba przypadają w ten sposób 2 porcje twarogu, wędliny i warzyw, nie zapycha a syci
-> nie liczę kalorii
-> na II śniadanie jem w szkole ów cienki chleb z dużą ilością dodatków a w weekendy zupy z mrożonek (takie warzywa na patelnię np. wrzucam do garnka, zalewam wodą, żeby je przykryc, dodaję kostkę rosołową i mam warzywną zupkę
-> taką zupę jem też po powrocie ze szkoły, jestem wtedy bardzo głodna z reguły i kubek takiej gęstej zupy zaspokaja głód do obiadu
-> piję 2l płynów dziennie
-> raz na tydzień (w sobotę) pozwalam sobie na drobne szaleństwo (o ile mam ochotę) w postaci chipsów ryżowych o smaku paprykowym wypiekanych bez tłuszczu (jem na pół z TŻ, żeby nie pochłonąc za dużo ) lub batonika z muesli albo kawałek czekolady słodzony fruktozą (też się dzielę ) ewentualnie odrobina popcornu bez tłuszczu
-> nie jem tego, co mi nie smakuje (brokuły - choc zdrowe obrzydliwe)
-> jogurty owocowe też traktuję jak słodycze.

2. Cwiczenia
Cwiczę w domu, codziennie. Ułożyłam sobie trening tak, żeby co drugi dzień cwiczyc inną partię ciała, a w międzyczasie jest przerywnik w postaci lekkich cwiczen. Podzieliłam cwiczenia na 4 grupy. Najpierw sprzęt:
-> rowerek stacjonarny
-> agrafka (tzw. motylek do cwiczen)
-> skakanka
-> wałek
-> hantle 2x 2kg

I grupa - cwiczenia ogólne:
30min rower
30 brzuszków
30x agrafka między kolanami i po 30x pod nogą, na biodra
40x podnoszeniehantli

II grupa - brzuch:
15min rower
40x hantle
100 brzuszków z nogami pionowo opartymi o ścianę
30x brzuszki skośne
50x nożyce

III grupa - nogi i pupa
30min rower
50x wspięcia na palcach
6min skakanka na palcach
3min bieg na palcach w miejscu
40x hantle
60x agrafka między kolanami
60x agrafka na biodra

IV ramiona i plecy
15min rower
40x hantle
20x wałek
po 60x podnoszenie nóg (na boczki )
30x ściskanie agrafki przed sobą (rękami)
30x ściskanie agrafki nad głową

poniedziałek: I grupa
wtorek: II grupa
środa: I
czwartek III
piątek: I
sobota: IV
niedziela: I


I to by było na tyle strasznie się rozpisałam, ale mam nadzieję, że to komuś pomoże. Założyłam sobie zeszyt, w którym na 1 stronie jest zdjęcie idealnego ciała , na drugiej moja waga (i miejsce na kolejne wagi - ważę się co tydzień), a dalej jadłospisy. Poprzedniego dnia zawsze piszę co zjem dnia następnego i staram się tego trzymac.

Pozdrawiam!
__________________



Happy!

ewwelinaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 11:50   #70
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

Cytat:
Napisane przez tamonita Pokaż wiadomość
Nie prawda. Nasz organizm spala kalorie np. siedząc, stojąc, a nawet myśląc lub jedząc
słusznie
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 22:29   #71
MirCia19
Przyczajenie
 
Avatar MirCia19
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

treść usunięta przez moderatora - post łamał regulamin forum Dietetyki.
tego typu wypowiedzi w ogóle nie powinny mieć miejsca, a jeśli już to na podforum "W krzywym zwierciadle odchudzania".




Edytowane przez Ather
Czas edycji: 2008-03-05 o 12:44
MirCia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-05, 08:21   #72
Wafelina :)
Zadomowienie
 
Avatar Wafelina :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: na Śląsku
Wiadomości: 1 766
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

MirCia19 - bez komentarza.
__________________


Don`t be affraid - Taddy`s home!
Wafelina :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 09:17   #73
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

Cytat:
Napisane przez Wafelina :) Pokaż wiadomość
MirCia19 - bez komentarza.
Dokładnie to samo pomyślałam...
Aż mnie zatkało...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 09:20   #74
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

mój sposób to dieta 3-dniowa (sprawdzona!zawsze czuje sie po niej o wiele lżej)
lub poprostu MŻ + ciemne pieczywo i herbata rumiankowa
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 22:12   #75
haniulka
Przyczajenie
 
Avatar haniulka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

ja przed wakacjami schudlam 7 kilo.Zadna glodówka - poprostu kontrolowałam co jem. Teraz minał prawie rok i przytylam tylko 2 iklo. ciągle kontroluje to co jem.Najpierw sie zastanowie zanim to zjem.
haniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 13:19   #76
alnthdb
Raczkowanie
 
Avatar alnthdb
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: POZNAŃ
Wiadomości: 35
GG do alnthdb
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
chcesz powiedziec ze nie tracimy na to zadnych kalorji?
Nie, chodzi tu o to że żeby nadążac spalać wszystko co jemy a przy tym nie chudnąć, trzebaby chodzić bez przerwy Lepiej skorzystac z innych form. Z drugiej strony lepiej troche spalić chodząc niż czekaz az sie spali siedząc ;DDD
__________________
Zdrowo chudnę ! ćwiczenia ćwiczenia ćwiczenia!

..Pożerają mnie baksyy !
alnthdb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 13:37   #77
alnthdb
Raczkowanie
 
Avatar alnthdb
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: POZNAŃ
Wiadomości: 35
GG do alnthdb
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

Myślicie że gdby się jadło rano skibke chlebaa wyzowego, na obiad włąsnie takie wazywa odmrazane i np jakis sos z proszku a na kolacje znow jakich chleb ryzowy(ma tylko 30kcal) to by było zdrowo ?
__________________
Zdrowo chudnę ! ćwiczenia ćwiczenia ćwiczenia!

..Pożerają mnie baksyy !
alnthdb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 13:52   #78
Panna Mia
Rozeznanie
 
Avatar Panna Mia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 645
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

2-3razy w tygodniu silownia [areoby+trening silowy], raz w tygodniu scianka wspinaczkowa, od srody raz w tygodniu joga.. oprocz tego rower [nawet zima] i codziennie spacer [i pies zadowolony i ja].. diety nie trzymam zadnej wlasciwie.. najwazniejsze to pogodzic sie z wlasnym cialem i pozbyc kompleksow
Panna Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 20:26   #79
justyna141
Raczkowanie
 
Avatar justyna141
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 50
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

Ja jem bardzo malo .. Ale za to staram sie jesc zdrowo . Rano na sniadanie jak mi czas pozwoli to jesm kanapeczkę , albo jak sie spiesze to jogurcika czy jakiegos owoca . w Szkole jem jedna bułeczke , albo 2 kanapki . Potem przychodze kolo 3 do domu jem obiad i tyle . Oczywiscie zielona herbata rano , popoludniu , wieczorem w nocy heh + Ma sie rozumiec cwiczenia . Unikam slodkiego , fast foodów , chipsów , i roznych wysoko kalorycznych produktów . Na takiej diecie jestem od 4 dni , i widze efekty . z brzuszka mi deczko spadlo a o niego mi najbardziej chodzi . I chyba minimalnie z nog cos poszlo . Ale czytałam ze przez pierwszej dni diety , tracimy wodę a dopiero pozniej tłuszcze . Takze cierpliwosc jest najwazniejsza . Zdziwilam sie ze idzie mi tak bardzo dobrze , mam slaba wole , wiec moje poprzednie proby schudniecia nigdy nie osiagaly celu nawet minimalnego . Ale teraz mam motywacje ... I mysle ze mi sie uda , ale nie chce zapeszac . Trzymajcie kciuki za mnie
__________________
Sex A Peel
justyna141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-08, 10:55   #80
alnthdb
Raczkowanie
 
Avatar alnthdb
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: POZNAŃ
Wiadomości: 35
GG do alnthdb
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

Cytat:
Napisane przez justyna141 Pokaż wiadomość
Ja jem bardzo malo .. Ale za to staram sie jesc zdrowo . Rano na sniadanie jak mi czas pozwoli to jesm kanapeczkę , albo jak sie spiesze to jogurcika czy jakiegos owoca . w Szkole jem jedna bułeczke , albo 2 kanapki . Potem przychodze kolo 3 do domu jem obiad i tyle . Oczywiscie zielona herbata rano , popoludniu , wieczorem w nocy heh + Ma sie rozumiec cwiczenia . Unikam slodkiego , fast foodów , chipsów , i roznych wysoko kalorycznych produktów . Na takiej diecie jestem od 4 dni , i widze efekty . z brzuszka mi deczko spadlo a o niego mi najbardziej chodzi . I chyba minimalnie z nog cos poszlo . Ale czytałam ze przez pierwszej dni diety , tracimy wodę a dopiero pozniej tłuszcze . Takze cierpliwosc jest najwazniejsza . Zdziwilam sie ze idzie mi tak bardzo dobrze , mam slaba wole , wiec moje poprzednie proby schudniecia nigdy nie osiagaly celu nawet minimalnego . Ale teraz mam motywacje ... I mysle ze mi sie uda , ale nie chce zapeszac . Trzymajcie kciuki za mnie
Justyna 141 Mam coś dla Ciebie ) :

" .. wielu ludzi sądzi, że siła woli jest jakims bezcennym darem, który bohaterowe posiadaja w nadmiarze, zaś w konstrukcji charateru zwyklego czlowieka owego daru wydaje sie zawsze byc zniechecajaco malo. Zalozene powyzsze jest jednak mylne. To nie siły woli brak. Jezeli schylasz sie automatycznie gdy cos leci w kierunku Twojej glowy, to znaczy że Twoja wola dziala zupelnie prawidlowo, ze posiadasz mnóstwo siły woli ( chcialas uniknąć bólu)) Codziennie rano opuszczsz miekkie cieple łózko aby męczyć się w nudnej szkole/ pracy.. stoisz w kolejkach w sklepie, w banku, wiazesz koniec z koncem, walczysz z potrzebą powiedzenia szefowi/ nauczycielowi co o nim naprawde myslisz to dopiero wymaga silnej determinacji ! ;D Kiedy mówimy o braku silnej woli tak naprawde mówimy o braku siły umiejetności, powodującym np ze misja jest nie najlepiej okreslona, przez to nie wzbudza zapału, nie ma wyraznej wizji sukcesu, brakuje sposobow na utrzymanie motywacji przez dluzszy czas. Czesto nie ma tez poparcia z otoczenia. Zawuważ że sama dopisalas " trzymajcie kciuki za mnie" wiec to jest doskonaly sygnal że posiadasz i silną wole i siłe umiejetności, gratuluję Ci i życzę szybkich rezultatów *
__________________
Zdrowo chudnę ! ćwiczenia ćwiczenia ćwiczenia!

..Pożerają mnie baksyy !
alnthdb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 11:17   #81
alnthdb
Raczkowanie
 
Avatar alnthdb
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: POZNAŃ
Wiadomości: 35
GG do alnthdb
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

W skrócie : ZAŁOŻENIE: POWODEM NIEOSIĄGANIA CELÓW JEST BRAK SILNEJ WOLI[/COLOR] ---> [COLOR="Black"]CELE SĄ OKREŚLONE NIEJASNO I BRAK SKUTECZNEJ MOTYWACJI STĄD LICZNE PORAŻKI ---> PORAŻKI UMACNIAJA W NAS MIT O BRAKU SILNEJ WOLI CO ZMNIEJSZA SZANSE PRZYSZŁEGO SUKCESU --->ZAŁOŻENIE: POWODEM NIEOSIĄGANIA CELÓW JEST BRAK SILNEJ WOLI --->CELE SĄ OKREŚLONE NIEJASNO I BRAK SKUTECZNEJ MOTYWACJI STĄD LICZNE PORAŻKI ---> PORAŻKI UMACNIAJA W NAS MIT O BRAKU SILNEJ WOLI CO ZMNIEJSZA SZANSE PRZYSZŁEGO SUKCESU ---> I TAK dalej))
__________________
Zdrowo chudnę ! ćwiczenia ćwiczenia ćwiczenia!

..Pożerają mnie baksyy !
alnthdb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 13:36   #82
justyna141
Raczkowanie
 
Avatar justyna141
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 50
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

Dziekuje naprawde ... Jestem w szoku .. Jejj .. Dzisiaj sie zwazylam .. na dobrej wadze lekarskiej .. I tu patrze ... 6 KG SPADłO !! w ciągu tygodnia .. Nigdy nie wierzylam w siebie ze cos takiego potrafie ... jestem z siebie dumna .. Ale dzisiaj juz mi cosik walnelo w leb i zjadlam z 10 landrynek he .. ale co tam zaraz wypije zielona i pojde na rolki Dziekuje za wspracie ! ale to nie koniec .. jeszcze przedemna ok 8 kg .. chce wazyc rowne 50 kg teraz waze 58
__________________
Sex A Peel
justyna141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 18:58   #83
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

6 kg w ciągu tygodnia?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 19:03   #84
lapinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 94
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

Cytat:
Napisane przez justyna141 Pokaż wiadomość
Dziekuje naprawde ... Jestem w szoku .. Jejj .. Dzisiaj sie zwazylam .. na dobrej wadze lekarskiej .. I tu patrze ... 6 KG SPADłO !! w ciągu tygodnia .. Nigdy nie wierzylam w siebie ze cos takiego potrafie ... jestem z siebie dumna .. Ale dzisiaj juz mi cosik walnelo w leb i zjadlam z 10 landrynek he .. ale co tam zaraz wypije zielona i pojde na rolki Dziekuje za wspracie ! ale to nie koniec .. jeszcze przedemna ok 8 kg .. chce wazyc rowne 50 kg teraz waze 58

o mamo a jak to zrobilas? zdradz nam ja jestem na diecie oczyszczajacej www.schudnijmy.pl/dieta i narazie idzie ale wolno jeszcze moze to i lepiej bez jojo...
lapinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 20:13   #85
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

Cytat:
Napisane przez justyna141 Pokaż wiadomość
Dziekuje naprawde ... Jestem w szoku .. Jejj .. Dzisiaj sie zwazylam .. na dobrej wadze lekarskiej .. I tu patrze ... 6 KG SPADłO !! w ciągu tygodnia .. Nigdy nie wierzylam w siebie ze cos takiego potrafie ... jestem z siebie dumna .. Ale dzisiaj juz mi cosik walnelo w leb i zjadlam z 10 landrynek he .. ale co tam zaraz wypije zielona i pojde na rolki Dziekuje za wspracie ! ale to nie koniec .. jeszcze przedemna ok 8 kg .. chce wazyc rowne 50 kg teraz waze 58





gratuluję zdradz nam jak to zrobilas .. pewnie ruch ruch i ruch ....
__________________

[*]
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 12:02   #86
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

Cytat:
Napisane przez justyna141 Pokaż wiadomość
Dziekuje naprawde ... Jestem w szoku .. Jejj .. Dzisiaj sie zwazylam .. na dobrej wadze lekarskiej .. I tu patrze ... 6 KG SPADłO !! w ciągu tygodnia .. Nigdy nie wierzylam w siebie ze cos takiego potrafie ... jestem z siebie dumna .. Ale dzisiaj juz mi cosik walnelo w leb i zjadlam z 10 landrynek he .. ale co tam zaraz wypije zielona i pojde na rolki Dziekuje za wspracie ! ale to nie koniec .. jeszcze przedemna ok 8 kg .. chce wazyc rowne 50 kg teraz waze 58
Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
6 kg w ciągu tygodnia?
Cytat:
Napisane przez lapinka Pokaż wiadomość
o mamo a jak to zrobilas? zdradz nam ja jestem na diecie oczyszczajacej www.schudnijmy.pl/dieta i narazie idzie ale wolno jeszcze moze to i lepiej bez jojo...
Cytat:
Napisane przez Naja84 Pokaż wiadomość


gratuluję zdradz nam jak to zrobilas .. pewnie ruch ruch i ruch ....
Proszę nie kontynuować tej dyskusji w tym wątku. 6 kg w ciągu tygodnia ? To jakaś całkowita abstrakcja. Zapraszam do Krzywego Zwierciadła, to nie jest odpowiedni dział ani wątek dla takich rozmów.

Przypominam, że zdrowo chudnie się 0,5 - 1 kg na tydzień. Potwierdzone to zostało przez lekarzy.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 22:21   #87
Beczik
Przyczajenie
 
Avatar Beczik
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

Dieta - nie licze kalorii, ale jem dużo białka i produkty o niskim indeksie glikemicznym.
Pije herbate czerwona - 2 kubki dziennie
Łykam tabsy typu fat burner(tak na marginesie to sądze, że to placebo)
2 razy w tygodniu siłownia(aeroby/interwały i trening siłowy)
1 raz w tygodniu wf na uczelni - w tym semestrze akurat taniec
A6W od 2 tygodni.

Na poczatku nawet kręciłam hulahop, ale mi sie trochę znudziło

W ciągu tych 2 tygodni schudłam 3 kg, ale nie o wagę tu chodzi ->
- uszło po 1 cm z ud
- 2/3 cm w talii
- 1cm w biuście
- 2 cm pod biustem
- 1 cm w biodrach

Wiem, że to niewiele, ale to dopiero 2 tygodnie - liczę na ładną figurę do lata żeby można się w bikini prezentować
Beczik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 13:23   #88
lapinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 94
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

widze ze tu jakas cenzura sie pojawia swobody wypowiedzi nie ma.my z ciekawosci jak to zrobila zapytac nic nie szkodzi kazdy ma swoj rozum.ja cwicze z zestawem cwiczen dla zapracowanych i jest git naprawde fajnie spada mi cellulit ,lykam sobie clarinol cla i pije rumianek na dobre trawienie.troche ruchu wiecej i waga spada.
lapinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 16:55   #89
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

Cytat:
Napisane przez lapinka Pokaż wiadomość
widze ze tu jakas cenzura sie pojawia swobody wypowiedzi nie ma.my z ciekawosci jak to zrobila zapytac nic nie szkodzi kazdy ma swoj rozum.ja cwicze z zestawem cwiczen dla zapracowanych i jest git naprawde fajnie spada mi cellulit ,lykam sobie clarinol cla i pije rumianek na dobre trawienie.troche ruchu wiecej i waga spada.
żadna cenzura wypowiedzi a regulamin Dietetyki.
możecie rozmawiać na ten temat ale w dziale 'W krzywym zwierciadle odchudzania'.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 18:37   #90
lejdis18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: Wasze sposoby na schudnięcie.

Edytuję ten post. Powód: kompletne głupoty.

Edytowane przez Ludowa
Czas edycji: 2008-07-06 o 18:56 Powód: kompletne głupoty.
lejdis18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-11 11:14:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.