Przyjaciółka,a facet... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-25, 11:26   #1
mloda-jagoda
Przyczajenie
 
Avatar mloda-jagoda
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Post

Przyjaciółka,a facet...


Mam pewien problem, który chodzi mi po głowie od paru dni. Mianowicie moja najlepsza przyjaciółka wyjechała dzisiaj do U.S.A na 13 miesięcy.Byłyśmy bardzo zżyte ze sobą.Spędzałam dużo czasu z nią i swoim chłopakiem.Byliśmy paczką b.dobrych przyjaciół. Przed wyjazdem zorganizowaliśmy jej imprezę pożegnalną, na której każdy z nas wzruszył się itd. Mam jednak wrażenie, że mój chłopak przeżywa jej wyjazd bardziej ode mnie i tłumaczy mi to tym, że bardzo ją lubi i będzie mu jej brakowało. Jestem zodiakalnym skorpionem i oczywiście widziałam, już w tym jakiś podtekst i to, że mój facet kocha moją przyjaciółkę.Powiedziałam mu o swoich wątpliwościach i zapewnił mnie, że bardzo mnie kocha i po prostu przywiązał się do mojej psiapsióły. Jestem może egoistyczna,ale po tych wszystkich zdarzeniach zaczęłam się cieszyć, że ona wyjeżdza;/ Będę bardzo za nią tęsknić, ale myśl o utracie ukochanego jest straszna. Nie wiem co mam myśleć o całej sytuacji.Próbuję sobie tłumaczyć to swoją chorobliwą zazdrością, albo może wmawiam to sobie...??Pomóżcie mi jakąś radą kochane wizażanki bo jestem już bezradna
mloda-jagoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 11:29   #2
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Przyjaciółka,a facet...

Mało to taktowne ze strony chłopaka, tłumaczyć Ci, że sie tak bardzo przywiązał do Twojej przyjaciółki...

Ale teraz przynajmniej masz pewność, że są od siebie bardzo daleko, więc raczej możesz być spokojna
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 12:20   #3
I'llFindAWay
Raczkowanie
 
Avatar I'llFindAWay
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 274
Dot.: Przyjaciółka,a facet...

Cytat:
Napisane przez mloda-jagoda Pokaż wiadomość
Mam pewien problem, który chodzi mi po głowie od paru dni. Mianowicie moja najlepsza przyjaciółka wyjechała dzisiaj do U.S.A na 13 miesięcy.Byłyśmy bardzo zżyte ze sobą.Spędzałam dużo czasu z nią i swoim chłopakiem.Byliśmy paczką b.dobrych przyjaciół. Przed wyjazdem zorganizowaliśmy jej imprezę pożegnalną, na której każdy z nas wzruszył się itd. Mam jednak wrażenie, że mój chłopak przeżywa jej wyjazd bardziej ode mnie i tłumaczy mi to tym, że bardzo ją lubi i będzie mu jej brakowało. Jestem zodiakalnym skorpionem i oczywiście widziałam, już w tym jakiś podtekst i to, że mój facet kocha moją przyjaciółkę.Powiedziałam mu o swoich wątpliwościach i zapewnił mnie, że bardzo mnie kocha i po prostu przywiązał się do mojej psiapsióły. Jestem może egoistyczna,ale po tych wszystkich zdarzeniach zaczęłam się cieszyć, że ona wyjeżdza;/ Będę bardzo za nią tęsknić, ale myśl o utracie ukochanego jest straszna. Nie wiem co mam myśleć o całej sytuacji.Próbuję sobie tłumaczyć to swoją chorobliwą zazdrością, albo może wmawiam to sobie...??Pomóżcie mi jakąś radą kochane wizażanki bo jestem już bezradna
Przyjaciele na ogół się ze sobą żywają i tak samo jak Ty za nią tesknisz on pewnie tez bedzie. Nie masz się co przejmować .
__________________

W ciągu życia człowiek zjada przeciętnie około 5 krów, 20 świń, 29 owiec, 760 kurczaków, 46 indyków, 18 kaczek,7 królików i około 1000 ryb.



"I like work. It fascinates me. I can sit and look at it for hours "

I'llFindAWay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 12:33   #4
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Przyjaciółka,a facet...

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Mało to taktowne ze strony chłopaka, tłumaczyć Ci, że sie tak bardzo przywiązał do Twojej przyjaciółki...
Skoro nigdy nie miała nic przeciwko temu, by w trójkę spędzali czas, trudno się dziwić temu, że TŻ w jakiś sposób przywiązał się do przyjaciółki. Przecież nie umawiali się za jej plecami

Co do samego problemu, byłam kiedyś "tą trzecią" w układzie para + przyjaciółka. Nie skończyło się to dobrze. On wyznał mi miłość, jej powiedział, że kocha nas obie, a kiedy powiedziałam mu, że nic między nami nie będzie, okręcił wokół palca moją przyjaciółkę i tyle zostało z naszych wspólnych relacji Nie twierdzę oczywiście, że tak jest w tym wypadku, jednak nauczona własnym doświadczeniem, wychodzę z założenia, że należy oddzielić przyjaźń od miłości i nauczyć się tak rozdzielać czas, by nie dopuszczać do tego typu sytuacji.

Ku przestrodze
Kobieta bierze mojego faceta na litość
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 12:56   #5
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Dot.: Przyjaciółka,a facet...

bez przesady,ludzie czasami przywiązują się do innych ludzi bez żadnych podtekstów.
ot,taka nasza złośliwa natura..
__________________


vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 13:06   #6
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: Przyjaciółka,a facet...

Po moich przeżyciach patrz>>>

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
nie ma wspólnych wyjśc z TZ i przyjaciółką. Nie można tego łączyc, bo może wyjśc z tego bardzo nieciakawa sytuacja.

Dlatego może i dobrze, że wyjechała.

Tylko dlaczego piszesz, że możesz go stracic, po tym jak ona wyjeżdza?
Tak jakbyś sądziła, że był z Tobą tylko dla Waszych wspólnych kontaktów z koleżanką.
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 14:19   #7
mloda-jagoda
Przyczajenie
 
Avatar mloda-jagoda
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Dot.: Przyjaciółka,a facet...

Cytat:
Napisane przez bLonD_bEjBe Pokaż wiadomość

Tylko dlaczego piszesz, że możesz go stracic, po tym jak ona wyjeżdza?
Tak jakbyś sądziła, że był z Tobą tylko dla Waszych wspólnych kontaktów z koleżanką.
Co to to nie napewno. Gdyby tak miało być to już dawno bym go straciła. Sytuacja jest taka, że ja wyjechałam na studia i jakby miało się rozsypać to zrobiłoby się tak już w miesiąc np.po moim wyjeździe. Nie sądzę, że jest i był ze mną tylko z powodu mojej przyjaciółki za bardzo go znam. Pozatym mój facet jest z natury tych, którzy wszystko mówią, a o ich spotkaniach poza moimi plecami dowiedziałabym się od kumpeli. Mam pewne wątpliwości o których napisałam wcześniej. Rozum podpowiada mi, że może naprawdę mój facet się do niej przywiązał, a ja tym razem naprawdę szukam problemu na siłę.
mloda-jagoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 14:41   #8
Asik1604
Zadomowienie
 
Avatar Asik1604
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 298
Dot.: Przyjaciółka,a facet...

Ja nie wiem może jestem jakaś dziwna,ale dla mnie to paranoja takie "trójkąciki".Ja zawsze oddzielałam przyjaźń od miłości i dlatego nie wyobrażam sobie spotykać sie ze swoja przyjaciółką i chłopakiem jednocześnie i nie ze względu na zazdrośc o przyjaciółkę tylko z powodu wyżej wymienionego.Dla mnie przyjaciółka to ploty wygłupy i swoboda, a Tż-miłość,czułośc, seks.To jest dla mnie zupełnie nie do połączenia.Czasem wyjdziemy wszyscy na browara, pośmiejemy się i na tym sie kończy.
__________________


AMELKA 02.02.2014

NATALKA 04.09.2017


Asik1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 14:43   #9
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Przyjaciółka,a facet...

Cytat:
Napisane przez bLonD_bEjBe Pokaż wiadomość
nie ma wspólnych wyjśc z TZ i przyjaciółką. Nie można tego łączyc, bo może wyjśc z tego bardzo nieciakawa sytuacja.
Plus obostrzenia dotyczące wychodzenia z domu się bardzo przydają

Bez jaj. "Wszystko sie może zdarzyć" a ja uśmiecham sie ironicznie do każdego, komu sie wydaje, że na to "wszystko" ma jakikolwiek wpływ.
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 14:48   #10
ONCIA86
Zadomowienie
 
Avatar ONCIA86
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 990
Dot.: Przyjaciółka,a facet...

Nie panikuj nie musi to od razu oznaczac, ze sie w niej zakochał
Gdy przyjaciel mojego TZta wyjechał tez dziwnie sie czułam, bo spedzalismy w trojke duzo czasu,i tez mowiłam mojemu facetowi, ze bez jego kumpla czasem łyso, smutno itd.. I nie chodziło mi o to, ze brakuje mi go, bo sie w nim zakochałam, bo Tz nie jest taki cudowny jak tamten czy cos.. po prostu polubiłam jego przyjaciela, i tyle
Moim zdaniem nie masz sie co smucic... Co najwyzej badz czujna
__________________
Wszystkiego najlepszego MAMO
26.05.2008r.
ONCIA86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 14:54   #11
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Przyjaciółka,a facet...

Cytat:
Napisane przez Asik1604 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem może jestem jakaś dziwna,ale dla mnie to paranoja takie "trójkąciki".Ja zawsze oddzielałam przyjaźń od miłości i dlatego nie wyobrażam sobie spotykać sie ze swoja przyjaciółką i chłopakiem jednocześnie i nie ze względu na zazdrośc o przyjaciółkę tylko z powodu wyżej wymienionego.Dla mnie przyjaciółka to ploty wygłupy i swoboda, a Tż-miłość,czułośc, seks.To jest dla mnie zupełnie nie do połączenia.Czasem wyjdziemy wszyscy na browara, pośmiejemy się i na tym sie kończy.
Zgadzam się- z Tżtem robię co innego i co innego z koleżanką. Od czasu do czasu można wyjść całą paczką ale żeby spotykać się często we trójkę to nie.

Zresztą ja jestem jedyną kobietą, z którą Tż się przyjaźni (a poza tym kocha) i na szczęście nie mam i nie chce mieć konkurencji. Mój Tż nie potrzebuje koleżanki bo ma mnie Z Tżtem też się wygłupiam, robie dziwne rzeczy i też jest moim przyjacielem.
Natomiast stałe spotkania we trójke to dla mnie nie do pomyślenia. Uważam,że można rozdzielić czas na przyjaciółkę i na Tżta a łączenie tego jak widać nie wychodzi na dobre.
Nie mam przyjaciółki takiej prawdziwej i nie potrzebuję ale gdybym miała na pewno nie robiłabym takich spotkań.

Co do autorki wątku..nie ma co panikować tym bardziej,że Ona wyjechała. Jak się kogoś lubi to tego kogoś nam brakuje.. kolega mojego Tżta i mój idzie do wiezienia i też bedzie mi go brakować, natomiast nie przeżywam tego jakoś strasznie wiec z drugiej strony Tż może czuje tylko sympatię a może coś wiecej... na pewno nie ma sensu zamartwiać się kiedy Ona jest już daleko.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 20:42   #12
paulinax1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Maroko
Wiadomości: 90
Dot.: Przyjaciółka,a facet...

hmm...PAMIETAJ KOCHANA PRZYJACIOLEK NIE MA!!!!!!!!! ja bylam w tej samej sytulacji to wlasnie przyjaciolka zniszczyla moj zwiazek ktory trwal 5 lat!! sa tylko dobre znajome.PRZYKRE ALE PRAWDZIWE
paulinax1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 21:51   #13
springtime
Rozeznanie
 
Avatar springtime
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 524
Dot.: Przyjaciółka,a facet...

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Zgadzam się- z Tżtem robię co innego i co innego z koleżanką. Od czasu do czasu można wyjść całą paczką ale żeby spotykać się często we trójkę to nie.

Zresztą ja jestem jedyną kobietą, z którą Tż się przyjaźni (a poza tym kocha) i na szczęście nie mam i nie chce mieć konkurencji. Mój Tż nie potrzebuje koleżanki bo ma mnie Z Tżtem też się wygłupiam, robie dziwne rzeczy i też jest moim przyjacielem.
Natomiast stałe spotkania we trójke to dla mnie nie do pomyślenia. Uważam,że można rozdzielić czas na przyjaciółkę i na Tżta a łączenie tego jak widać nie wychodzi na dobre.
Nie mam przyjaciółki takiej prawdziwej i nie potrzebuję ale gdybym miała na pewno nie robiłabym takich spotkań.

Co do autorki wątku..nie ma co panikować tym bardziej,że Ona wyjechała. Jak się kogoś lubi to tego kogoś nam brakuje.. kolega mojego Tżta i mój idzie do wiezienia i też bedzie mi go brakować, natomiast nie przeżywam tego jakoś strasznie wiec z drugiej strony Tż może czuje tylko sympatię a może coś wiecej... na pewno nie ma sensu zamartwiać się kiedy Ona jest już daleko.
Myśle dokładnie tak samo Nie masz co panikować. Sama pisałaś, że jesteś bardzo zazdrosna, więc to pewnie tylko Twoja wyobraźnia.
__________________
30.07.2015 - Milenka i Zuzia
springtime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 02:21   #14
anecikk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 175
Dot.: Przyjaciółka,a facet...

szczescie w nieszczesciu, przyjaciolka wyjechala aleza to mozesz byc spokojna o faceta choc i tak tak napwarde nie wiadomo co siedzi w jego glowie wiec moze nie ma powodu do obaw;p
pozdrawiam
__________________
"A wise girl listens but doesn't believe
kisses but doesn't fall in love
and leaves before she's left"
Marilyn Monroe
anecikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 13:18   #15
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Przyjaciółka,a facet...

Cytat:
Napisane przez ahinsa Pokaż wiadomość
Bez jaj. "Wszystko sie może zdarzyć" a ja uśmiecham sie ironicznie do każdego, komu sie wydaje, że na to "wszystko" ma jakikolwiek wpływ.
Trafna wypowiedź
Ja często łącze spotkania z Tżetem i bliskimi koleżankami, czy przyjaciółką i mimo, że bywam zazdrosna tutaj nie widzę problemu. Mam zaufanie do otaczających mnie ludzi, po prosu wiem z kim się zadaje
Oczywiście istnieje tzn. margines błędu ale nie da się wszystkiego przewidzieć czy uniknąć. Los bywa zezowaty

Mloda-jagoda
nie zadręczaj się głupimi myślami. Ciesz się, że aktualnie możecie więcej czasu spędzać tylko we dwoje, a na przyszłość by uniknąć takich nieporozumień rzadziej spotykajcie się w trójkącie Dla swojego faceta jesteś na pewno najpiękniejsza, najmądrzejsza i najlepsza pod każdym względem więc nie próbuj sobie wmawiać, że jest inaczej.
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 18:50   #16
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Przyjaciółka,a facet...

Cytat:
Napisane przez mloda-jagoda Pokaż wiadomość
Mam pewien problem, który chodzi mi po głowie od paru dni. Mianowicie moja najlepsza przyjaciółka wyjechała dzisiaj do U.S.A na 13 miesięcy.Byłyśmy bardzo zżyte ze sobą.Spędzałam dużo czasu z nią i swoim chłopakiem.Byliśmy paczką b.dobrych przyjaciół. Przed wyjazdem zorganizowaliśmy jej imprezę pożegnalną, na której każdy z nas wzruszył się itd. Mam jednak wrażenie, że mój chłopak przeżywa jej wyjazd bardziej ode mnie i tłumaczy mi to tym, że bardzo ją lubi i będzie mu jej brakowało. Jestem zodiakalnym skorpionem i oczywiście widziałam, już w tym jakiś podtekst i to, że mój facet kocha moją przyjaciółkę.Powiedziałam mu o swoich wątpliwościach i zapewnił mnie, że bardzo mnie kocha i po prostu przywiązał się do mojej psiapsióły. Jestem może egoistyczna,ale po tych wszystkich zdarzeniach zaczęłam się cieszyć, że ona wyjeżdza;/ Będę bardzo za nią tęsknić, ale myśl o utracie ukochanego jest straszna. Nie wiem co mam myśleć o całej sytuacji.Próbuję sobie tłumaczyć to swoją chorobliwą zazdrością, albo może wmawiam to sobie...??Pomóżcie mi jakąś radą kochane wizażanki bo jestem już bezradna
Powinnaś się cieszyć że wyjechała
Najlepsza przyjaciółka może odbić Ci chłopaka.
A połączenie chłopak + przyjaciółka nigdy nie kończy się dobrze
Wiem to po sobie
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 20:27   #17
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Przyjaciółka,a facet...

Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
Powinnaś się cieszyć że wyjechała
Najlepsza przyjaciółka może odbić Ci chłopaka.
A połączenie chłopak + przyjaciółka nigdy nie kończy się dobrze
Wiem to po sobie
To po co komu przyjaciółka, skoro traktuje sie ją jak najwiekszego wroga? Po co wogóle koleżanki, skoro każda może odbic mojego kochanego misia... Nie mówiąc juz o chodzeniu wszędzie razem, bo tylko wtedy, gdy mam misia na oku czuje sie spokojna o nasz związek.



Paranoja.
A jak was, nie daj boże, mis rzuci w cholere, to chyba już tylko forum zostanie, żeby sie wypłakać i poszukac wsparcia. Bo koleżanek od dawna już nie będzie...
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 22:13   #18
Insomnia89
Zakorzenienie
 
Avatar Insomnia89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 548
Dot.: Przyjaciółka,a facet...

Moja babcia miała przyjaciółkę, a ta odbiła jej męża Do tego typu spraw podchodzę z dystansem. Jeżeli spotkania, to tylko na jakiejś imprezie, nic więcej. Wtedy nei robię żadnych scen, mam oko na wszystkich. Od momentu, kiedy mój TŻ przyznał, że moja koleżanka jest bardzo ładna, ucięłam ich kontakty do minimum. Może przesadzam, ale wolę nie kusić losu. Miałam taką sytuację, że powiedziałam jej, że mój TŻ ma urodziny. A ona poprosiła o jego nr, by wysłać mu życzenia, choć widzieli się raptem dwa razy. Odmówiłam i obiecałam, że życzenia przekażę Chyba ona miała jakieś inne zamiary, bo jeszcze dwa razy ponowiła prośbę, ale ja byłam nieugięta

Dodam, że nie wierzę w przyjaźń. Zbyt wiele razy się zawiodłam, więc wolę nie szastać takim słowem. Takie przyjacielskie stosunki mam z moim TŻtem, nie potrzebuję innych. Mam co najwyżej dobre znajome

Również jestem skorpionem i instynktownie wyczuwam różne rzeczy, jestem dobrą obserwatorką i mam dużą wyobraźnię. Po co miałabym się denerwować niepotrzebnie?

I trzeba pamiętać, że nie każdy postąpuje tak jak my. To, że ja nie odbiłabym przyjaciółce faceta, nie znaczy, ze ona tego nigdy nie zrobi.
__________________
"Możesz mnie nienawidzić, byle byś mnie kochał"
Cyceron
Insomnia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.