Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-25, 18:27   #61
kiss4u
Raczkowanie
 
Avatar kiss4u
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 153
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Michachacha a czy w tym roku w ogóle UP jest objęte programem kierunków zamawianych? Bo w zeszłym roku faktycznie były, ale jak ostatnio patrzyłam na listę uczelni z kierunkami zamawianymi 2010/2011 to UP wśród nich nie było
kiss4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 20:05   #62
michachacha
Wtajemniczenie
 
Avatar michachacha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 660
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez kiss4u Pokaż wiadomość
Michachacha a czy w tym roku w ogóle UP jest objęte programem kierunków zamawianych? Bo w zeszłym roku faktycznie były, ale jak ostatnio patrzyłam na listę uczelni z kierunkami zamawianymi 2010/2011 to UP wśród nich nie było
a gdzie taką liste można znaleźć?
michachacha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 20:10   #63
_kamea_
Zakorzenienie
 
Avatar _kamea_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 207
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
szukam i szukam i nie mogę znaleźć osoby która by mi coś więcej nakreśliła
właśnie na innym forum przypadkowo znalazłam jak ktoś napisał że w planie studiów GP na "byłej akademii rolniczej, obecnie na uniwersytecie przyrodniczym" było coś takiego jak rodzaje nawozów np. gnojówka...
nie wiem czy to chodzi o Wrocław ale się przeraziłam
Jasne, że było po prostu podstawy rolnictwa. Wiele jeszcze innych ciekawych przedmiotów było - np. o tym jak prowadzić własne gospodarstwo rolne

Studia dają zawsze nie tylko wiedzę o konkretnej dziedzinie, która studiujesz, ale także o kilku innych (nie zawsze pokrewnych)
__________________
_kamea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 20:14   #64
kiss4u
Raczkowanie
 
Avatar kiss4u
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 153
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez michachacha Pokaż wiadomość
a gdzie taką liste można znaleźć?
http://kierunkistudiow.pl/kierunki_z...2010/2011.html

A szkoda, bo ja myślałam, że w tym roku budownictwo będzie zamawiane tak jak w zeszłym roku a tu lipa
kiss4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 21:35   #65
michachacha
Wtajemniczenie
 
Avatar michachacha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 660
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Nie wiedziałam, że to wybrane szkoły dostają dofinansowanie. Myślałam, że to jest co roku. Ja liczyłam na zajęcia wyrównawcze...
michachacha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 00:03   #66
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez _kamea_ Pokaż wiadomość
Jasne, że było po prostu podstawy rolnictwa. Wiele jeszcze innych ciekawych przedmiotów było - np. o tym jak prowadzić własne gospodarstwo rolne

Studia dają zawsze nie tylko wiedzę o konkretnej dziedzinie, która studiujesz, ale także o kilku innych (nie zawsze pokrewnych)
OMG, no trudno, nic strasznego, tylko po prostu mnie to zdziwiło
w każdym bądź razie to nie w tą stronę pójdą moje przedmioty kierunkowe
a ogólnie ta dziewczyna na forum bardzo negatywnie się o UP wypowiadała że niby tylko "czegoś takiego" tam uczą
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 00:42   #67
_kamea_
Zakorzenienie
 
Avatar _kamea_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 207
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
OMG, no trudno, nic strasznego, tylko po prostu mnie to zdziwiło
w każdym bądź razie to nie w tą stronę pójdą moje przedmioty kierunkowe
a ogólnie ta dziewczyna na forum bardzo negatywnie się o UP wypowiadała że niby tylko "czegoś takiego" tam uczą
Może studiowała np. rolnictwo

na GP na pewno dużo będziesz miała projektów, rysowania itp. Moja koleżanka to skończyła. To jest łatwy kierunek, na tym wydziale na pewno najbardziej lajtowy
__________________
_kamea_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 10:48   #68
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez _kamea_ Pokaż wiadomość
Może studiowała np. rolnictwo
no niestety mówiła o GP
Cytat:
Napisane przez _kamea_ Pokaż wiadomość
na GP na pewno dużo będziesz miała projektów, rysowania itp. Moja koleżanka to skończyła. To jest łatwy kierunek, na tym wydziale na pewno najbardziej lajtowy
i to mi się podoba znaczy się mówię o projektach
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 12:33   #69
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Namaste _kamea_
Mam pytania, po pierwsze, jak u Ciebie ze znalezieniem pracy??Trudno?? Jakieś problemy w związku z płcią ?
Po drugie, masz może znajomych z IŚ?? Trudno jest?? Co jest największą zmorą no i jak z pracą?
Z góry dziękuję
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 13:14   #70
_kamea_
Zakorzenienie
 
Avatar _kamea_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 207
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
no niestety mówiła o GP
Na pewno nie tylko tego tam uczą, może była na 1 roku i miała podstawy rolnictwa - to jest chyba na większości kierunków, ale to jest tylko teoretyczny przedmiot - nie będziesz tej gnojówki oglądać poza tym to całkiem ciekawa sprawa wiedzieć czym się różni np. wspomniana gnojówka od gnojowicy

Do Dorcia91 co do pracy to dopiero zaczynam poszukiwania, ale pracowałam rok na studiach w geodezji. Powiem tak - dla babki praca w terenie moze być czasami uciążliwa - zależy kto jak do tego podchodzi. Po pierwsze wiadomo - pogoda nie wybiera - jeżeli jest coś do zmierzenia, robi się to bez względu na to, czy jest +40 st. w cieniu, czy leje jak cholera, czy jest -25 mrozu. Przełażenie przez płot (oczywiście nie zawsze) uciążliwy pies, warczący lub rzucający się na Bogu ducha winnego geodetę i inne "atrakcje". Dlatego część pracodawców uważa, że kobieta słabiej sprawdzi się w takiej pracy niż mężczyzna.
Jednak prawda jest taka, że kobiety najczęściej zatrudniane są w firmach geodezyjnych do pracy przy kompie, lub pracują w urzędach.

Z inżynierii znam kilka osób i z tego co wiem nie jest to zbyt kolorowe, jest sporo mechaniki różnego rodzaju, więc dużo ścisłego myślenia no, ale co kto lubi
__________________
_kamea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 15:25   #71
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez _kamea_ Pokaż wiadomość
poza tym to całkiem ciekawa sprawa wiedzieć czym się różni np. wspomniana gnojówka od gnojowicy
oo, aż mnie zaciekawiłaś, dzięki
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 21:18   #72
kiss4u
Raczkowanie
 
Avatar kiss4u
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 153
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez michachacha Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że to wybrane szkoły dostają dofinansowanie. Myślałam, że to jest co roku. Ja liczyłam na zajęcia wyrównawcze...
A ja na stypendium Żarcik, na wyrównawcze oczywiście też, bo to jak darmowe korki z matmy czy fizy. Niestety, małe rozczarowanie.
kiss4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 18:36   #73
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

_kamea_ jak dobrze że jestes z nami
Mam pytanie, a konkretnie dwa :
1)prawda że na UP jest obowiązkowy tylko 1 język obcy ?? jakie są poziomy kształcenia??
2)jak sprawa wygląda z wf-em?? Czytałam że jest od od 2 semestru, ale na czym polega??Możemy wybierać dyscyplinę, czy sami jesteśmy przydzielani?? Jakie są dyscypliny??
Miały być 2 a właśnie nasunęło mi się 3
3) co to jest przedmiot humanistyczny ??

Z góry dziękuję
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 19:42   #74
_kamea_
Zakorzenienie
 
Avatar _kamea_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 207
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez Dorcia91 Pokaż wiadomość
_kamea_ jak dobrze że jestes z nami


1. jest jeden język obowiązkowy na każdym stopniu - czyli jeden na inżynierskich, a potem drugi na mgr. Czyli razem dwa, ale możesz wybrać ten sam, tym bardziej, że na mgr jest język branżowy. Poziomów jest kilka nauki - na początku pisze się test, który kwalifikuje do odpowiedniej grupy.

2. Z w-f są niesamowite jaja czyli problemy niestety. Jest to jedyny przedmiot, na którym nie można mieć nieobecności - a jak taką masz, musisz w innym terminie odrobić zajęcia. Baby od w-f są nieprzyjemne, niekulturalne i w ogóle nie lubiane a co do dyscyplin wybór jest opłakany - czyli aerobik lub siatka, a jak chcesz coś ciekawszego - np. jazda konna lub tenis musisz płacić albo zakwalifikować się do sekcji sportowej. Poza tym w jednym semestrze jest obowiązkowy basen

3. Przedmiot humanistyczny to oderwanie od nauk przyrodniczo - technicznych też są dwa w ciągu całych studiów, wybierany jest chyba odgórnie. Może to być religioznawstwo, socjologia, psychologia, filozofia i etyka. Ogólnie ciekawa sprawa, mi się bardzo podobały te zajęcia.
__________________
_kamea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 19:55   #75
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez _kamea_ Pokaż wiadomość
Jest to jedyny przedmiot, na którym nie można mieć nieobecności - a jak taką masz, musisz w innym terminie odrobić zajęcia. Baby od w-f są nieprzyjemne, niekulturalne i w ogóle nie lubiane a co do dyscyplin wybór jest opłakany - czyli aerobik lub siatka, a jak chcesz coś ciekawszego - np. jazda konna lub tenis musisz płacić albo zakwalifikować się do sekcji sportowej. Poza tym w jednym semestrze jest obowiązkowy basen

a tak chciałam się uwolnić od W-Fu... mam tylko nadzieję że takich jak ja będzie więcej Ale ten basen to mnie troszkę pocieszył, chciałam
Ile w ogóle jest W-Fu? W każdym semestrze?
Cytat:
Napisane przez Dorcia91
_kamea_ jak dobrze że jestes z nami
i możemy Cię wykorzystywać za co bardzo dziękujemy
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 20:02   #76
_kamea_
Zakorzenienie
 
Avatar _kamea_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 207
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Zwolnić się chyba możesz, ale tylko, jeżeli masz zwolnienie od lekarza, który zaświadczy, że nie mozęsz ćwiczyć. Jest jeszcze siłownia, przypomniało mi się
W-f jest chyba przez 4 semestry, jedne zajęcia w tygodniu.
__________________
_kamea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 20:25   #77
_Balba_
Rozeznanie
 
Avatar _Balba_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WROClove.
Wiadomości: 939
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Mnie basen nie cieszy, nie umiem pływać. ;-)
__________________
Uśmiech jest jak prąd, tylko więcej ciepła daje.
It will be a new chapter in my life...
I will be so strong!
/study at the University of Economics/
_Balba_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 21:02   #78
kiss4u
Raczkowanie
 
Avatar kiss4u
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 153
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez _Balba_ Pokaż wiadomość
Mnie basen nie cieszy, nie umiem pływać. ;-)
Ja też Więc właśnie miałam oczy jak 5 złotych jak zobaczyłam, że jest obowiązkowy Nie no, żeby dostać się na studia i od razu utopić?A cieszę się, że język obcy jest dopiero od drugiego semestru, bo po liceum angielski już mi bokiem wychodzi.
kiss4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 00:23   #79
lizzy666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Żarów
Wiadomości: 71
Post Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Witam Was.
Pozdrawiam tegorocznych ( i nie tylko ) 1-szo roczniaków na UP- a konkretniej GP ja również będę uczęszczać na ten kierunek od tego roku i miło mi będzie się dowiedzieć czegoś więcej na temat samej uczelni, kierunku i osób studiujących
Pozdrawiam raz jeszcze

Edytowane przez lizzy666
Czas edycji: 2010-07-28 o 00:37
lizzy666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 08:27   #80
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez lizzy666 Pokaż wiadomość
Witam Was.
Pozdrawiam tegorocznych ( i nie tylko ) 1-szo roczniaków na UP- a konkretniej GP ja również będę uczęszczać na ten kierunek od tego roku i miło mi będzie się dowiedzieć czegoś więcej na temat samej uczelni, kierunku i osób studiujących
Pozdrawiam raz jeszcze
kocham Cię moje pierwsze pytanie: będziesz miała kogoś znajomego na uczelni/kierunku? widzę że nie jesteś z Wrocławia, a jak dobrze go znasz?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 08:58   #81
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez kiss4u Pokaż wiadomość
Ja też Więc właśnie miałam oczy jak 5 złotych jak zobaczyłam, że jest obowiązkowy Nie no, żeby dostać się na studia i od razu utopić?A cieszę się, że język obcy jest dopiero od drugiego semestru, bo po liceum angielski już mi bokiem wychodzi.


nie tylko Ty masz oczy jak 5 złotych... ja tez nie potrafię pływać mam nadzieję że będzie jakaś sekcja dla NIE UMIEJĄCYCH bo inaczej się utopię
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 10:45   #82
marietttta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

cześć ;-)))))

marietttta
- Geodezja i kartografia/Wydział IKŚiG/I rok/I stopnia inżynierskie

któraś z was wybiera się do akademika? złożyłam podanie i mam miejsce w arce ale nie wiem czy z niego skorzystać.... nie wiem na czym polega dzisiaj życie w akademiku, rozmawiam z kolegą i powiedział mi coś w stylu, że nie idzie do akademika, bo chce się uczyć na 1 i 2 roku ;ppp
marietttta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 11:00   #83
_kamea_
Zakorzenienie
 
Avatar _kamea_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 207
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez marietttta Pokaż wiadomość
cześć ;-)))))

marietttta
- Geodezja i kartografia/Wydział IKŚiG/I rok/I stopnia inżynierskie

Witam koleżankę po fachu
__________________
_kamea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 11:59   #84
lizzy666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Żarów
Wiadomości: 71
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
kocham Cię moje pierwsze pytanie: będziesz miała kogoś znajomego na uczelni/kierunku? widzę że nie jesteś z Wrocławia, a jak dobrze go znasz?

Hmmm nawet dobrze znam Wrocław, bo mieszkam stosunkowo niedaleko :P jakieś 50 km chyba :p więc autostradą szybciutko się jeździ :P A mam na kierunku psiapsiółkę z klasy i koleżankę z klasy :P także wyalienowanie będzie mi obce :P chyba...
A ty ?

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Prawda jest taka, że jak będziesz chciała się uczyć, to się będziesz uczyć co prawda wpływ akademikowej, szalonej, imprezowej grupy może być znaczny, ale jak nie spróbujesz to się nie przekonasz :P Raz się żyje
lizzy666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 14:42   #85
aboleth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 158
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

witam,
GRATULUJĘ wszystkim przyjętym na UP.
Ja dostałam się na zootechnikę chciałam się zapytać czy wiecie na jakiej zasadzie jest przydzielanie do poszczególnych grup, kiedy podadzą jakie pomoce naukowe trzeba mieć ? znacie kogoś na zootechniku jeśli tak to powiedźcie jakie opinie krążą ? ile się płać za te fajniesze dyscypliny na w-f
Jestem pełna obaw, że nie podołam
pozdrawiam

Edytowane przez aboleth
Czas edycji: 2010-07-28 o 14:53
aboleth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 14:42   #86
peiz
Raczkowanie
 
Avatar peiz
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Chełm/Wrocław
Wiadomości: 391
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez marietttta Pokaż wiadomość
cześć ;-)))))

marietttta
- Geodezja i kartografia/Wydział IKŚiG/I rok/I stopnia inżynierskie

któraś z was wybiera się do akademika? złożyłam podanie i mam miejsce w arce ale nie wiem czy z niego skorzystać.... nie wiem na czym polega dzisiaj życie w akademiku, rozmawiam z kolegą i powiedział mi coś w stylu, że nie idzie do akademika, bo chce się uczyć na 1 i 2 roku ;ppp
hej
ooo. jestesmy na tym samym kierunku...
ja skladalam podanie o akademi, ale w sumie jeszcze nie wiem czy dostane. nie znam Wroclawia kompletnie, zadna kolezanka tez tam sie nie wybiera, wiec na pierwsze miesiace chcialabym isc do akademika. tylko mnie chyba przydzielili do Talizmana :|
__________________
peiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 14:57   #87
marietttta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez peiz Pokaż wiadomość
hej
ooo. jestesmy na tym samym kierunku...
ja skladalam podanie o akademi, ale w sumie jeszcze nie wiem czy dostane. nie znam Wroclawia kompletnie, zadna kolezanka tez tam sie nie wybiera, wiec na pierwsze miesiace chcialabym isc do akademika. tylko mnie chyba przydzielili do Talizmana :|
mam dokładnie ten sam problem, nie znam Wrocławia ani nie idzie tam żadna moja bliższa koleżanka ;-)))) dlatego też wybrałam na początek akademik..... gdy ja składałam dokumenty, nie miałam wyboru, została tylko Arka.. mam nadzieje, ze znajdę jakieś mieszkano, bo nie widzę siebie w domu studenckim...
marietttta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:16   #88
peiz
Raczkowanie
 
Avatar peiz
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Chełm/Wrocław
Wiadomości: 391
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez marietttta Pokaż wiadomość
mam dokładnie ten sam problem, nie znam Wrocławia ani nie idzie tam żadna moja bliższa koleżanka ;-)))) dlatego też wybrałam na początek akademik..... gdy ja składałam dokumenty, nie miałam wyboru, została tylko Arka.. mam nadzieje, ze znajdę jakieś mieszkano, bo nie widzę siebie w domu studenckim...
hyh, to samo.

jak to jest z przydzialem pokoi? w arce sa rozne, a w Talizmanie tylko 3-osobowe. Jak jestem sama to wrzuca mnie gdziekolwiek, czy moge np zadzwonic i poprosic, zeby mi dali kogos z pierwszego roku, najlepiej z geodezji? Czy to wszystko sie dzieje dopiero w dzien naszego przyjazdu?
__________________
peiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 16:50   #89
kiss4u
Raczkowanie
 
Avatar kiss4u
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 153
Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

Cytat:
Napisane przez Dorcia91 Pokaż wiadomość
nie tylko Ty masz oczy jak 5 złotych... ja tez nie potrafię pływać mam nadzieję że będzie jakaś sekcja dla NIE UMIEJĄCYCH bo inaczej się utopię
Cieszę się, że tacy ludzie jeszcze istnieją Przynajmniej nie jestem sama. Trudno, będziemy pływać w kaftanikach Albo załatwię sobie zwolnienie albo będę uparta i wykorzystam okazję do nauczenia się pływania. Już mam dość pytań znajomych dlaczego nie chcę w lecie jechać na basen
kiss4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 17:08   #90
Luelle1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 15
Smile Dot.: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu - kandydatki, studentki, absolwentki.

hej, hej) witam wszystkich bardzo serdecznie
Luelle1 : gospodarka przestrzenna/Wydział IKŚiG/I rok/I stopnia (inżynierskie)

pozwolę sobie dołączyć do waszej dyskusji jestem w podobnej sytuacji, nie znam Wrocławia za nic idę tam sama jak palec a na dodatek będę mieszkała w Arce^^ Ale cieszę się bardzo, że tutaj już widzę możliwość nawiązania kontaktu z kimś z tego samego kierunku! oraz wydziału spadacie mi z nieba bo wizja rozpoczęcia roku samotnie i gorączkowe poszukiwania osób z GP śniły mi się już po nocach
Luelle1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.