Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-16, 10:26   #4141
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Mam to samo ;_; ale potem wlqczam sobie to https://youtu.be/kx6BDrCWDo4 i filmy o pozbywaniu sie rzeczy i wracam do codziennej rownowagi
ojacie, no właśnie czegoś takiego szukałam, dzięki. powinnam go obejrzeć przed każdym wypadem do ikei. przejrzałam filmy i zabieram się za oglądanie, może być ciekawie a nie znałam ich wcześniej.
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:28   #4142
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez agatnik Pokaż wiadomość
pierwsza testerka gąbeczek na polskim yt i nanshy

czyli mamy taką samą opinię, tylko że u mnie z myciem jest gorzej
Mówię o! Ktoś jeszcze testuje gąbki tak jak ja! A to ja..
Narazie 2mycia i szyścioch, ale zobaczę jak później będzie
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:32   #4143
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość


U mnie to samo. Poległam szukając odpowiedniego dla siebie podkładu, przeżyłam załamanie przy testach podkładów Clinique (w cenie 140zł) i w końcu zrobiłam zamówienie azjatyckich BB.
Aktualnie mam w zapasie chyba jeszcze z 4 tubki różnych bb i mam spokój z podkładami, ten temat dla mnie nie istnieje.

A u mnie azjatyckie Bb są niezastąpione na codzień, bo jako jedyne nie pogarszają stanu mojej cery, ale na większe wyjścia czy jakieś "dlugie" dni się nie sprawdzają i wtedy wybieram wysokopolkowe podkłady. Podkładów za to nie mogłabym używać na codzień, bo są dla mnie za ciężkie i czuje je na twarzy (a używam tych lekkich typu aqua vitalumiere chanel) i na dłuższą metę stosowania dzień po dniu powodują u mnie pogorszenie stanu cery... także bb na codzień, a na weekendy droższe podkłady. Zgadzam się też całkowicie z tym, że kluczowy jest stan cery - jak mam nawilżona, wypielegnowana cerę to niemal każdy wygląda dobrze. A jak ostatnio miałam przesusz pokwasowy, to żaden z wysokopolkowcow za milion monet nie wyglądal schludnie...

W ostatnim szuszowym teście burgerow byłam zaskoczona, że Tomek nie robi z siebie debila , nawet miło się go słuchalo ; )

Wysłane z mojego SM-T550 przy użyciu Tapatalka
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2016-03-16 o 10:33
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:33   #4144
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Hadi, dawno Cię nie było czy mi się wydaje? :-D


Nie wydaje



A tak w ogóle, to moje posty są szare?Wpisuję nawiasy, a swoje posty widzę czarne, innych są szare. Piszę, żeby nie było, że zasad nie znam
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:42   #4145
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Hadi, szare szare

Edytowane przez apiaQ
Czas edycji: 2016-03-16 o 10:46
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:46   #4146
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez iamdanifromcalifornia Pokaż wiadomość
Mnie się Laura podoba w tej kurtce moro.
Mam nadzieję, że Szusz weźmie sobie do serca taką fryzurę (moim zdaniem wygląda bardzo dobrze) i zrezygnuje w końcu z tego niedomytego przylizu.
nie sądziłam, że kiedyś to powiem ale Szusz wygląda tu naprawdę ładnie

Bez☠tytułu.jpg
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:47   #4147
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Dobry podkład + dobra fryzura + żywszy kolor niż jej standardowy szary/czarny/granat jej służą
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-16, 10:51   #4148
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
ojacie, no właśnie czegoś takiego szukałam, dzięki. powinnam go obejrzeć przed każdym wypadem do ikei. przejrzałam filmy i zabieram się za oglądanie, może być ciekawie a nie znałam ich wcześniej.
Momentami jest żenujaco, glownie u niego, gosc mi dziala na nerwy (za bardzo tez sie momentami stara robic na polskiego durianridera), ich posilki mnie nie przekonuja, ale maje mimo wszystko jakos lubie, chociaz omijam jej filmiki "motywujace" i jestem ciekawa czy ma klientow na coaching, ktory proponuje na swojej stronie
Ale te o wyrzucanij rzeczy lubie

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Nie wydaje



A tak w ogóle, to moje posty są szare?Wpisuję nawiasy, a swoje posty widzę czarne, innych są szare. Piszę, żeby nie było, że zasad nie znam
Som

Siemka Hadi!

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2016-03-16 o 10:52
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:55   #4149
Domcia2605
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 5 952
GG do Domcia2605
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Dziewczyny, odzyskałam snapa, powiedzcie kogo warto obserwowac?
Domcia2605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 10:58   #4150
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
nie sądziłam, że kiedyś to powiem ale Szusz wygląda tu naprawdę ładnie

Załącznik 6281246

Ciekawe, czy sz zauważy, że w żywszych kolorach wygląda lepiej, niż w zestawie beż/jasny szary/kremowy/blady róż

W ogóle zauważyłam, że obecnie króluje kolor żółty. Tutaj u szuszy, Joanny H. Gdy oglądam Pretty Little Liars, to w tym sezonie w każdym odcinku ktoś ma na sobie coś żółtego. A ja myslałam, że jestem taka oryginalna, gdy kupiłam sobie ostatnio żółty płaszczyk

Co do minimalistycznej kuchni MayaTheBee, to wg mnie to jest po prostu kuchnia osoby, która nie gotuje i nie piecze
Ja uwielbiam gotować i piec, robię to często, więc sorry ale technicznie nie dałabym rady mieć jednego garnka, dwóch talerzy i jednej miski.
Mam dużo przypraw, jedną szafkę pełną suchych zapasów typu makarony, kasze. Robię domowe przetwory, więc kolejna szafka jest pełna konfitur, sosów pomidorowych itp. Może jest tego sporo, ale jest to wszystko w stałym użyciu.
Ale przyznaję, że jestem też gadżeciarą, więc sprzętów mam sporo - sokowirówka, maszyna do chleba, grill elektryczny itp... Aczkolwiek to wszystko jest regularnie używane.


mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:01   #4151
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez apiaQ Pokaż wiadomość
Dobry podkład + dobra fryzura + żywszy kolor niż jej standardowy szary/czarny/granat jej służą
A mnie się w tej żółci nie podoba, wygląda jakby cała była żółta... W którymś z ostatnich filmików IMO ładnie wyglądała, i chyba miała wtedy czarną podkoszulkę, ale makijaż był za to lekki.

Podliczam swoje:
podkład - 30 zł
korektor - 35 zł
puder - 25 zł
żel do brwi - 10 zł
tusz do rzęs - 30 zł
ewentualnie róż - 15 zł
ewentualnie beżowa kredka - 6 zł
pomadka - 10-30 zł

Czyli 140-180, nie liczę opcjonalnej czarnej kredki na większe wyjścia. Moim zdaniem, na mój obecny stan finansowy, taka kwota jest odpowiednia.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-16, 11:01   #4152
lovelustfaithdreams
Raczkowanie
 
Avatar lovelustfaithdreams
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 119
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
A u mnie azjatyckie Bb są niezastąpione na codzień, bo jako jedyne nie pogarszają stanu mojej cery, ale na większe wyjścia czy jakieś "dlugie" dni się nie sprawdzają i wtedy wybieram wysokopolkowe podkłady. Podkładów za to nie mogłabym używać na codzień, bo są dla mnie za ciężkie i czuje je na twarzy (a używam tych lekkich typu aqua vitalumiere chanel) i na dłuższą metę stosowania dzień po dniu powodują u mnie pogorszenie stanu cery... także bb na codzień, a na weekendy droższe podkłady. Zgadzam się też całkowicie z tym, że kluczowy jest stan cery - jak mam nawilżona, wypielegnowana cerę to niemal każdy wygląda dobrze. A jak ostatnio miałam przesusz pokwasowy, to żaden z wysokopolkowcow za milion monet nie wyglądal schludnie...
jakich dokładnie kremów bb używasz ?
lovelustfaithdreams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:02   #4153
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość



Ciekawe, czy sz zauważy, że w żywszych kolorach wygląda lepiej, niż w zestawie beż/jasny szary/kremowy/blady róż

W ogóle zauważyłam, że obecnie króluje kolor żółty. Tutaj u szuszy, Joanny H. Gdy oglądam Pretty Little Liars, to w tym sezonie w każdym odcinku ktoś ma na sobie coś żółtego. A ja myslałam, że jestem taka oryginalna, gdy kupiłam sobie ostatnio żółty płaszczyk

Co do minimalistycznej kuchni MayaTheBee, to wg mnie to jest po prostu kuchnia osoby, która nie gotuje i nie piecze
Ja uwielbiam gotować i piec, robię to często, więc sorry ale technicznie nie dałabym rady mieć jednego garnka, dwóch talerzy i jednej miski.
Mam dużo przypraw, jedną szafkę pełną suchych zapasów typu makarony, kasze. Robię domowe przetwory, więc kolejna szafka jest pełna konfitur, sosów pomidorowych itp. Może jest tego sporo, ale jest to wszystko w stałym użyciu.
Ale przyznaję, że jestem też gadżeciarą, więc sprzętów mam sporo - sokowirówka, maszyna do chleba, grill elektryczny itp... Aczkolwiek to wszystko jest regularnie używane.


znając Szuszę to nie, nie zauważy, sama wie lepiej w czym jej najlepiej

co do rozważań nt. kuchni to zgadzam się, wygląda jak nieużywana ja tam lubię minimalizm ale akurat kuchnia jest jedynym miejscem gdzie lubię i chcę mieć wszystkiego duuuużo a dodam, że uwielbiam gotować, piec i spędzać tam sporo czasu, uważam że te wszystkie kuchenne duperelki ułatwiają gotowanie i czynią je przyjemniejszym
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:03   #4154
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

hm

podkład 150
korektor 70
puder 120
bronzer 20
róż 120
brwi 30
eyeliner 9
tusz 120

wyszło 639 grubo
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:04   #4155
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
A mnie się w tej żółci nie podoba, wygląda jakby cała była żółta... W którymś z ostatnich filmików IMO ładnie wyglądała, i chyba miała wtedy czarną podkoszulkę, ale makijaż był za to lekki.

Podliczam swoje:
podkład - 30 zł
korektor - 35 zł
puder - 25 zł
żel do brwi - 10 zł
tusz do rzęs - 30 zł
ewentualnie róż - 15 zł
ewentualnie beżowa kredka - 6 zł
pomadka - 10-30 zł

Czyli 140-180, nie liczę opcjonalnej czarnej kredki na większe wyjścia. Moim zdaniem, na mój obecny stan finansowy, taka kwota jest odpowiednia.
No skoro tak uważasz Moim zdaniem czarny jej nie służy. Ta żółć jest bardzo ładna, zwłaszcza że jest takim żywym akcentem, a baza biała.
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:13   #4156
lamorela
Raczkowanie
 
Avatar lamorela
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 267
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość

Zastanawiam się czy widzicie dużą różnicę między podkładami za 120, 150 zł a takimi za maksymalnie 50 zł? Będę wdzięczna za opinie, zastanawiam się czy warto inwestować w coś droższego mając cerę bez żadnych problemów - taką normalną z czasami suchym nosem



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie potrebuję dużego krycia, ale mam dość jasną cerę i większość drogeryjnych podkładów była zazwyczaj za ciemna, a te, które mogłoby być dobre szybko się utleniały i robiły mi z twarzy pomarańczkę. Dlatego przerzuciłam się na te wysoko półkowe (które też często mają tragiczną kolorystykę) przede wszystkim dłużej się u mnie utrzymują bez bazy, czy utrwalaczy niż te drogeryjne i jest mój kolor. Plus szczerze przyznaję, że lubię po prostu uczucie używania tego typu produktu. BB nie używam, bo wyglądałam w nich jakbym była chora.
lamorela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:15   #4157
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Az swoje policze, bo ciekawa jestem
Bb 29
Korektor 8
Baza pod cienie 11
Pudry 8 i 15
Kredka do brwi 7
Kredka do oczu 24
Baza pod tusz 11
Tusz 10
Pomadka ochronna 7
Czasem rozswietlacz 15.
145, bida panie
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."

Edytowane przez blue2003
Czas edycji: 2016-03-16 o 11:17
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:16   #4158
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez lamorela Pokaż wiadomość
Nie potrebuję dużego krycia, ale mam dość jasną cerę i większość drogeryjnych podkładów była zazwyczaj za ciemna, a te, które mogłoby być dobre szybko się utleniały i robiły mi z twarzy pomarańczkę. Dlatego przerzuciłam się na te wysoko półkowe (które też często mają tragiczną kolorystykę) przede wszystkim dłużej się u mnie utrzymują bez bazy, czy utrwalaczy niż te drogeryjne i jest mój kolor. Plus szczerze przyznaję, że lubię po prostu uczucie używania tego typu produktu. BB nie używam, bo wyglądałam w nich jakbym była chora.


ja widzę gigantyczną różnicę.
moim zdaniem nie da się porównać maybelline do lancome, zupełnie nie. ale whatever works, niech każdy używa tego, co lubi bez zbędnego oceniania
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:21   #4159
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

No dobra to moj rachunek sumienia...

Podkład 30zł ( na necie, w drogerii 60zł)
Puder 15zl
roz 50
bronzer 12 w promocji zawsze kupuje
korektor 17zl
rozswietlacz 10 zł
baza pod cienie 50zł
cien na co dzień 6 zł
eyeliner 20zł
tusz 30zł
fixer 15zł

razem: 255zł
Coś tanio mi wyszlo, no ale jakbym podliczyła make up wyjściowy, to byłaby miazga, albo wystarczy dodać pędzle
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-16, 11:23   #4160
azalyn
Raczkowanie
 
Avatar azalyn
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: zza granicy :-)
Wiadomości: 179
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Policzyłam i ja swój makijaż, wyszło 522 zł za pełen zestaw... czasami pomijam makijaż powieki, to wtedy 365 zł... liczyłam ceny jakie są w Polsce, bo tutaj płacę odpowienio więcej... serio Healthy Mix u was kosztuje 35 zł? Ja tutaj zapłaciłam chyba z 25 chf, jak żyć?!
__________________
Podejrzyj mnie na insta
azalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:24   #4161
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

widziałyście co sie stalo z kwc?
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:29   #4162
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
widziałyście co sie stalo z kwc?
Wygląda jak żałobne KWC
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:32   #4163
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Mówię o! Ktoś jeszcze testuje gąbki tak jak ja! A to ja..
Narazie 2mycia i szyścioch, ale zobaczę jak później będzie
A ja od dłuższego czasu chciałam kupić czarną deni carte, bo mówiłaś, że to jedna z lepszych. Naczekałam się, bo nigdzie jej nie było, tylko ta różowa, ale w końcu pojawiła się na stronie producenta (nie wiem czy gdzieś jeszcze) i czekam

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Momentami jest żenujaco, glownie u niego, gosc mi dziala na nerwy (za bardzo tez sie momentami stara robic na polskiego durianridera), ich posilki mnie nie przekonuja, ale maje mimo wszystko jakos lubie, chociaz omijam jej filmiki "motywujace" i jestem ciekawa czy ma klientow na coaching, ktory proponuje na swojej stronie
Ale te o wyrzucanij rzeczy lubie

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------



Som

Siemka Hadi!
Nie wiedziałam, że ona się coachingiem zajmuje, oprócz tego youtubowego oczywiście. Też omijam jej filmiki tego typu, a w innych się nie chwaliła trochę szok. I nauka angielskiego przez Skype, ciekawe
☠"w przypadku wystawienia faktury VAT do ceny doliczone zostanie 23% podatku"
Czy to znaczy, że przyznaje się do oszukiwania urzędu skarbowego?
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:35   #4164
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi coś, choruję na matowe szminki chwilowo, jakie polecacie? Mam z inglota w płynie, fajna jest, ale mało kolorów.
Golden Rose I pomadki matowe i kredki są świetne Z kredek polecam 4,8,10


Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
Miałam Maca, kupiłam w ciemno zachęcona super opiniami i wylądował po jakimś czasie w koszu Z próbek testowałam: MUFE - robił piękną pomarańczkę, EL DW Light - ok, ale bez szału, Lancome Teint Idole Ultra i Dior Star - ciemniały. Zatem póki co podkładom wysokopółkowym mówię nie, a ulubieńcem jest Astor Skin Match Protect, który wygląda bosko
Kilka lat temu też kupiłam podkład MAC w ciemno i się bardzo rozczarowałam Natomiast Estee Lauder DW mam i sprawdza się bardzo dobrze Ale nie używam go na codzień
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:52   #4165
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość


Som

Siemka Hadi!


Cytat:
Napisane przez apiaQ Pokaż wiadomość
Hadi, szare szare


Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość

Kilka lat temu też kupiłam podkład MAC w ciemno i się bardzo rozczarowałam Natomiast Estee Lauder DW mam i sprawdza się bardzo dobrze Ale nie używam go na codzień
Też miałam Estee Lauder, najlepszą trwałość miał aplikowany wilgotnym pędzlem; gdy nakładałam go dłońmi, to znikał podobnie do tańszych marek.


Cieszę się, że moje poszukiwania podkładu to już przeszłość, największy problem miałam z odcieniem - świnka lub pomarańcza Wybawieniem okazały się minerały, tam od razu znalazłam idealny kolor - Golden Light z Annabelle Minerals. Żółto-oliwkowy, cudowny.
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:54   #4166
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Podliczyłam swój codzienny makijaż i średnio to 350zł.
Jeszcze nie oglądalam Katosu, ale jestem bardzo ciekawa co ona tam używa
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:56   #4167
SandyClaws
Raczkowanie
 
Avatar SandyClaws
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 281
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez koainka_ Pokaż wiadomość
Jak ja podliczyłam swoje to się załamałam, że tak dużo mi wyszło, a Nerwus tu nam smuta, że jej mało wychodzi.
Kobiecie nie dogodzisz.
Dokładnie, zaczęłam się zastanawiać ile bym mogła oszczędzić malując się tylko tuszem

Wiadomo, też bym mogła się pomalować za 100 zł, chodziło mi raczej o zwykłą cenę produktów jakie nakładacie siadając sobie przed lustrem rano i mając załóżmy 20 minut na makijaż, a wiadomo że wtedy każda nakłada co innego zależnie od potrzeb (ja np bez pudru się nie ruszam bom tłuścioch), oraz że nie używamy wszystkich kosmetyków codziennie (przeważnie)

Cytat:
Napisane przez agnes89 Pokaż wiadomość
Pielęgnacja też nie zawsze musi być bardzo droga. Ja stosuję od października kwas azelainowy. W sumie z niewielkimi przerwami, bo zimy to my praktycznie nie mieliśmy. Najpierw używałam go jako Acnederm a teraz Skinoren. Mam pojedyncze niedoskonałości, bo mam cerę tłustą, ze skłonnościami do trądziku. Ale kwas powoduje, że moja twarz jest wygładzona i podkład ładnie na niej wygląda. Na pewno lepiej niż u Szusz W sumie, to mam nawet ochotę przesiąść się na lżejsze podkłady, bo moimi ulubionymi są Revlon Colorstay i Pierre Rene Skin Balance, które potrafią wyglądać jak szpachla. Tylko, że ja po tym drugim nawet, świecę się już po 5h. A mój puder to Rimmel Stay Matte, który i tak sobie w miarę dobrze radzi.
Siostro! A czego używasz oprócz kwasu?
SandyClaws jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 11:59   #4168
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

jeszcze sie taki podklad nie narodzil, co by mnie nie wysypał, wiec o wiele lepiej sie prezentuje, jak go nie mam na sobie
aczkolwiek fajnie czasem wyrownac koloryt, nie powiem, ze nie
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 12:02   #4169
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
jeszcze sie taki podklad nie narodzil, co by mnie nie wysypał, wiec o wiele lepiej sie prezentuje, jak go nie mam na sobie
aczkolwiek fajnie czasem wyrownac koloryt, nie powiem, ze nie
Próbowałaś minerałów?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-16, 12:05   #4170
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVII

I ja z ciekawości podliczyłam swój makijaż.. wychodzi mi ok. 445 zł wliczając pędzle.

Zdecydowanie najdroższa była paletka z urban decay i krem cc.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-20 17:33:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.