Filtry UV a makijaż - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-19, 08:06   #661
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez mentha
Nie za bardzo rozumiem o co pytasz
Wątek dotyczy makijażu.
pytam o to, czy te filtry są OK, bo chcę je właśnie pod makijaż stosować
świetnie się rozprowadzają i wchłaniają, zwłaszcza ten dla dzieci

chociaż dziś na ten przeciwzmarszczkowy nakładałam podkład i wszystko było jak na zwykłym kremie

hmmm... może jednk nie tu gdzie trzeba, to moje pytanie ... ?

OK zabieram to pytanie do osobnego wątku
sorki, że tu namieszałam
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 09:53   #662
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez rzęsa
pytam o to, czy te filtry są OK, bo chcę je właśnie pod makijaż stosować
świetnie się rozprowadzają i wchłaniają, zwłaszcza ten dla dzieci

chociaż dziś na ten przeciwzmarszczkowy nakładałam podkład i wszystko było jak na zwykłym kremie

hmmm... może jednk nie tu gdzie trzeba, to moje pytanie ... ?

OK zabieram to pytanie do osobnego wątku
sorki, że tu namieszałam
Kremy te zawierają niestabilizowany Avobenzon/ parsol, więc jakikolwiek podkład/puder z mikią czy talkiem zupełnie zniweczy i tak niewielką ochronę. Zostanie tylko titanium dioxide, a ten nie zapewnia ochrony przed UVA, czyli tym na czym najbardziej nam zależy.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 11:39   #663
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dzisiaj pierwszy raz zrobiłam makijaż na mleczku Avene SPF 50+. Bardzo bałam się, że zadanie to jest niewykonalne - bardzo się myliłam Uważam, że nałożenie przepisowej ilości filtra to jest nie lada wyczyn (udało się ), a zrobienie makijażu to przy tym pestka Avenka trochę pobiela więc bez podkładu się nie obejdzie. Podkład wylałam sobie najpierw na palce, a następnie "stemplowymi" ruchami lekko go wklepywałam w twarz. Twarz od razu nabrała ładnego naturalnego kolorku Następnie przypudrowałam się Dry Flo i dla ładniejszego efektu użyłam również Double Matte EL. Efekt jest rewelacyjny Nie wiem jak to możliwe ale makijaż z filtrem wygląda tysiąc razy lepiej niż makijaż zrobiony na kremie nawilżającym a jak się "trzyma"
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 13:48   #664
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Suri
Dzisiaj pierwszy raz zrobiłam makijaż na mleczku Avene SPF 50+. Bardzo bałam się, że zadanie to jest niewykonalne - bardzo się myliłam Uważam, że nałożenie przepisowej ilości filtra to jest nie lada wyczyn (udało się ), a zrobienie makijażu to przy tym pestka Avenka trochę pobiela więc bez podkładu się nie obejdzie. Podkład wylałam sobie najpierw na palce, a następnie "stemplowymi" ruchami lekko go wklepywałam w twarz. Twarz od razu nabrała ładnego naturalnego kolorku Następnie przypudrowałam się Dry Flo i dla ładniejszego efektu użyłam również Double Matte EL. Efekt jest rewelacyjny Nie wiem jak to możliwe ale makijaż z filtrem wygląda tysiąc razy lepiej niż makijaż zrobiony na kremie nawilżającym a jak się "trzyma"
Zgadzam się, tyle że ja się nie skrobiuję. A twarz wygląda świetliście, zdrowo i nie tak "płasko"
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 13:56   #665
Rozmaryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 65
Dot.: Filtry UV a makijaż

Witam. to mój pierwszy wpis, wiec prosze o wyrozumialość, jeśli palnę coś oczywistego. Od niedawna zaczęłam się interesować sensownymi filtrami, trochę się już na biochemii naczytalam. I też jakoś nie jestem do końca przekonana co do rozklądalności parsolu, skoro przeciez jakiś składnik się ponoć dodaje (a przymajniej można), zeby był trwaly.
Parę dni temu zdobyłam w aptece probkę odświeżajacego mleczka ochronnego do ciałą 30 z serii Capital Soleil Vichy i ma ono w składzie talk. Nic już nie rozumiem.
Rozmaryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 14:05   #666
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Rozmaryna
Witam. to mój pierwszy wpis, wiec prosze o wyrozumialość, jeśli palnę coś oczywistego. Od niedawna zaczęłam się interesować sensownymi filtrami, trochę się już na biochemii naczytalam. I też jakoś nie jestem do końca przekonana co do rozklądalności parsolu, skoro przeciez jakiś składnik się ponoć dodaje (a przymajniej można), zeby był trwaly.
Parę dni temu zdobyłam w aptece probkę odświeżajacego mleczka ochronnego do ciałą 30 z serii Capital Soleil Vichy i ma ono w składzie talk. Nic już nie rozumiem.
Aby parsol nieco ustabilizować dodaje się :
diethylhexyl 2,6- naphtalene
- octocrylene
- 4-methylbenzilidene camphor (nie wystarczający jeśli w składzie kremu znajduje się Octyl methoxycinnamate - filtr UVB)
- Polysiloxane-15
- Butyloctyl salicylate
- Hexadecyl benzoate
- Butyloctyl benzoate
- Mexoryl SX
- Mexoryl XL
- Tinosorb S

Dane pochodzą z Biochemii Urody.

Ale i tak, ponoć, zestawienie z miką i talkiem narusza tę ochronę. Nie wiemy tylko w jakim stopniu [ponoć kilka procent]. Niedawno dyskutowałyśmy właśnie w tym wątku na ten temat.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 06:38   #667
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziewczyny po nałożeniu Biodermy 50+ (próbka strasznie piecze mnie skóra wokół oczu (na dale, na górze nie piecze), czy to normalne????
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 20:51   #668
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Filtry UV a makijaż

Nie widzę go w indeksie, a jest chyba godny uwagi, bo całkiem naturalny i przyjazny parsolowi:


Dr Hauschka, Translucent Make-up Intrada.

Skład: Aqua, Alcohol, Anthyllis Vulneraria, Daucus Carota, Macadamia Ternifolia, Persea Gratissima, Buxus Chinensis, Glycerin, Althaea Officinalis, Cetearyl Alcohol, Hamamelis Virginiana, Prunus Armeniaca, Butyrospermum Parkii, Rosa Gallica, Cera Flava, Parfum, Limonene*, Linalool*, Citronellol*, Geraniol*, Coumarin*, Citral*, Benzyl Benzoate*, Eugenol*, Farnesol*, Evernia Prunastri*, Bentonite, Xanthan Gum, Sodium Cetearyl Sulfate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891, CI 77007.
*składnik naturalnego olejku eterycznego

30 ml, 57 zł

Nie wiem jak się ten podkład spisuje i w najbliższej przyszłości raczej go nie przetestuję, bo wreszcie przestałam się klajstrować i bardzo mi to odpowiada, ale może zainteresuje którąś z Was.
mentha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 21:07   #669
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez mentha
Nie widzę go w indeksie, a jest chyba godny uwagi, bo całkiem naturalny i przyjazny parsolowi:


Dr Hauschka, Translucent Make-up Intrada.

Skład: Aqua, Alcohol, Anthyllis Vulneraria, Daucus Carota, Macadamia Ternifolia, Persea Gratissima, Buxus Chinensis, Glycerin, Althaea Officinalis, Cetearyl Alcohol, Hamamelis Virginiana, Prunus Armeniaca, Butyrospermum Parkii, Rosa Gallica, Cera Flava, Parfum, Limonene*, Linalool*, Citronellol*, Geraniol*, Coumarin*, Citral*, Benzyl Benzoate*, Eugenol*, Farnesol*, Evernia Prunastri*, Bentonite, Xanthan Gum, Sodium Cetearyl Sulfate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891, CI 77007.
*składnik naturalnego olejku eterycznego

30 ml, 57 zł

Nie wiem jak się ten podkład spisuje i w najbliższej przyszłości raczej go nie przetestuję, bo wreszcie przestałam się klajstrować i bardzo mi to odpowiada, ale może zainteresuje którąś z Was.

na pierwszy rzut oka tak, nie ma talku i miki (albo ja nie potrafię rozszyfrowac innych CI), te przeze mnie podkreślone to
CI 77492 tlenek żelaza
CI 77891 dwutlenek tytanu

jeśli jest bardzo płynny, to może w przyszłym miesiącu go kupię

edit:
CI 77491, CI 77499 - tlenek żelaza
CI 77007 - ultramaryna (?)

edit2:
chyba warto podsunąć go Sandiji żeby wrzuciła do podkładów przyjaznych zaraz Cię nakarmię bardzo fajnie się zapowiada tylko błagam, powiedzcie że jest wodnisty

edit3:
no i Cię nie nakarmię, bo musi minąć trochę czasu
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 21:27   #670
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Filtry UV a makijaż

Niestety nie jest idealny

CI 77491, CI 77492, CI 77499 - tlenki żelaza

Hmmm, mimo wszystko to koniec składu. No i nie ma w nim silikonów, to spory atut.

Decyzja o kwalifikacji należy do Was; ja rzuciłam fluidy w cholerę
mentha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 21:37   #671
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

ja nie mogę, choć jest coraz lepiej jest lepszy od tego wymęczonego przeze mnie na forum True Matcha (mówię o składzie), więc jednocześnie bezpieczniejszy dla filtrów tylko z drugiej strony ze względu na dużą ilość olejków eterycznych może być drażliwy dla nosa i wrażliwej po zakwaszaniu skóry...
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 21:47   #672
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dzięki za wytropienie kolejnego (w miarę) przyjaznego podkładu, już go wrzucam - zaznaczę, ze ma tlenki zelaza
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 21:59   #673
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Filtry UV a makijaż

Mowicie o tym? Podklad uzywam tylko na wieczorne wyjscia, rzadko - i jest to Dermablend. Ale jesli nie sie nie myle, ma w skladzie silikony i lubi mnie zapchac. Podklad Hauschki mozna zamowic w probkach do przetestowania na biokosmetyki.com Na zdjeciach kolory niewiele sie od soba roznia, ciekawe jak jest w rzeczywitosci.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 22:29   #674
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Filtry UV a makijaż

Kurczę, Ivvonka, z nieba mi spadasz - dlaczego ja nic nie wiem o próbkach na biokosmetyki.com? już tam lecę
Któren kolor masz?
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 22:34   #675
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Filtry UV a makijaż

Mysle o 01 - tak na chybil trafil, bo na fotkach jak widac niewiele sie roznia od siebie A na biokosmetyki.com sa 5-ml testerki Fajna sprawa
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 23:14   #676
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Filtry UV a makijaż

A co mam zrobić, żeby dostać testerki?
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 00:14   #677
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Filtry UV a makijaż

Zalogowac sie na www.biochemia.com i tam w sklepie masz opcje do wybrania: albo pelnowymiarowy albo 5-ml tester danego koloru Zamawiasz i juz Kosztuje 8.50 bodajze.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 00:33   #678
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Filtry UV a makijaż

A, dziękuję Ci Ivvonko przebardzo, zaraz Cię dokarmię
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 12:28   #679
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Filtry UV a makijaż

Eee... nie ma za co
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 15:29   #680
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez moniga
Avenki i Bodermy robią smalec jakich mało. A umatowić to skrobią czy czymkolwiek innym = gipsowa maska.
Cytat:
Napisane przez koko
Spray Avene też miał być lekki. I Bioderma fluid.
czytam to i jestem w szoku, bo fluid Biodermy to wg mnie filtr idealny, mój Graal jest naprawdę lekki, ze smalcem nie ma nic wspólnego, niemal całkiem się wchłania i nie błyszczy. tyle, że ja znam tylko starą wersję SPF 100, bo zrobiłam sobie zapas czy Wasze odczucia dotyczą nowej wersji SPF 50+ czy obu? bo jakoś trudno mi uwierzyć, żeby ten cudowny filtr zmienili w smalec


Cytat:
Napisane przez Ivvonka
A mozna Ale z filtrem mysle, ze nie powinno sie mieszac. Nalozyc filtr, reaplikowac ewentualnie, poczekac az sie wchlonie i dopiero na to podklad. Osobiscie uzywam dwoch wartsw fliltra, 2 ml to troche duzo by mieszac je z podkladem...
ja nakładałam tyle filtra, ile trzeba, a na to podkład beztalkowy Bielendy wymieszany pół na pół z filtrem. nie sądzę, aby to osłabiało ochronę bardziej niż nałożenie samego podkładu - wydaje mi się, że wprost przeciwnie, bo ostatnia warstwa, którą jest podkład, została wzbogacona o filtry


Cytat:
Napisane przez agnieska
zaraz Cię nakarmię
edit3:
no i Cię nie nakarmię, bo musi minąć trochę czasu
ja też nie mogę, ale dziękuję za info o kolejnym filtro-przyjaznym podkładzie


Cytat:
Napisane przez Ivvonka
Na zdjeciach kolory niewiele sie od soba roznia, ciekawe jak jest w rzeczywitosci.
wyglądają na strasznie ciemne :/
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-21, 16:09   #681
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez justa79
czytam to i jestem w szoku, bo fluid Biodermy to wg mnie filtr idealny, mój Graal jest naprawdę lekki, ze smalcem nie ma nic wspólnego, niemal całkiem się wchłania i nie błyszczy. tyle, że ja znam tylko starą wersję SPF 100, bo zrobiłam sobie zapas czy Wasze odczucia dotyczą nowej wersji SPF 50+ czy obu? bo jakoś trudno mi uwierzyć, żeby ten cudowny filtr zmienili w smalec
Nie używałam100, ale miałam próbkę 50+. No i dla mnie cudNajlepszy filtr pod względem wchłanialności, zero błyszczenia, naprawdę barszoładnie wygląda na twarzy. Szkodza, że to była tylko próbka
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 10:31   #682
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
o co chodzi z tymi filtrami i pudrami???

nie kumam czy tzn ze nie moge na moj krem z blokerem zwyklego pudru nalozyc? poczytalam troche ale nic nie znalazlam co by mi to dokladnie wytlumaczylo,wiem tylko ze nie zaleca sie kosmetykow z talkiem ale dlaczego????prosze moze mi ktoras z was wytlumaczy???
grazia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 10:42   #683
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: o co chodzi z tymi filtrami i pudrami???

Cytat:
Napisane przez grazia
nie kumam czy tzn ze nie moge na moj krem z blokerem zwyklego pudru nalozyc? poczytalam troche ale nic nie znalazlam co by mi to dokladnie wytlumaczylo,wiem tylko ze nie zaleca sie kosmetykow z talkiem ale dlaczego????prosze moze mi ktoras z was wytlumaczy???
Graziu, jeśli używasz filtrów od Avene, to możesz spać spokojnie i nie łąmać sobie głowy, bo Avene "idzie" ze wszystkimi pudrami.

NAtomiast cała reszta: LRP, Bioderma, Vichy, Iwostin Solecrin...zawiera filtr słoneczny o nazwie PArsol [Avobenzone] i niestety ten filtr, nawet jeśłi wspomagany przez inne składniki, nie jest fotostabilny. Dodatkowo, talk i mika zawarte w kosmetykach kolorowych dodatkowo go destabilizują, zmniejszając tym samym ochronę przeciwsłoneczną. Stąd to całe zamieszanie.
Obecnie, tylko filtry Avene i Klorane [pochodzą z tego samego koncernu - Pierre Fabre] zawierają tzw. Tinsorby [ filtry stabilne i kompatybilne z wszystkimi pudrami...

Jeśli coś jest jeszcze niejasne, to pisz. Pozdrawiam i życzę wytrwałości i cierpliowści w filtrowaniu się, bo naprawdę warto!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 12:38   #684
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: o co chodzi z tymi filtrami i pudrami???

Bardzo Ci dziekuje za wytlumaczenie ,juz zalapalam o co chodzi,ja uzywam LRP blokera do tlustej cery ze wzgl. na przebarwienia pochormonalne,i wlasnie wkurzalam sie ze mimo smarowania jednak sie opalam,a to pewnie przez ten puder. A jeszcze mam pytanko czy ten Aven jest dostepny tylko w Aptekach i czy ma w swojej ofercie cos dla cer tlustych? i jaka jest cena tego Aven-blokera?
grazia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 12:44   #685
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: o co chodzi z tymi filtrami i pudrami???

Cytat:
Napisane przez L_V
Obecnie, tylko filtry Avene i Klorane [pochodzą z tego samego koncernu -
Pierwsze słyszę o tym Klorane. Mozesz coś więcej napisac o tych filtrach? Gdzie je mozna kupic?
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 12:47   #686
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: o co chodzi z tymi filtrami i pudrami???

Cytat:
Napisane przez grazia
Bardzo Ci dziekuje za wytlumaczenie ,juz zalapalam o co chodzi,ja uzywam LRP blokera do tlustej cery ze wzgl. na przebarwienia pochormonalne,i wlasnie wkurzalam sie ze mimo smarowania jednak sie opalam,a to pewnie przez ten puder. A jeszcze mam pytanko czy ten Aven jest dostepny tylko w Aptekach i czy ma w swojej ofercie cos dla cer tlustych? i jaka jest cena tego Aven-blokera?
Avene dostępne są tylko w aptekach, zarówno internetowych jak i stacjonarnych, czasami na allegro. Avene są dosyć treściwe w składzie. Najlżejsza jest chyba emulsja do cery tłustej i mieszanej, ale ma ona postć kremu, a nie fluidu. Zawiera wyciąg z pestek dyni normaliujący pracę gruczołów łojowych, cudowinie nawilża, mozesz sobie darowac wszelkie inne kremy na dzien. JA byłam z emulsji zadowolona. Faktor: 50+. NAjlzeszsze z całej oferty są spraye: 40 i 50+, o ile odpowiada Ci kosmetyk w formie sprayu. Cenowo podobnie do LRP - ok 50 zł, w zalezności od produktu i apteki.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 13:01   #687
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: o co chodzi z tymi filtrami i pudrami???

jeszcze raz dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz,musze kuknac do apteki ,bo lato dopiero przed nami a spacerujac z wozeczkiem bez dobrego kremu zaraz bym wygladala jak salamandra plamista.
grazia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 13:44   #688
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: o co chodzi z tymi filtrami i pudrami???

Cytat:
Napisane przez grazia
jeszcze raz dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz,musze kuknac do apteki ,bo lato dopiero przed nami a spacerujac z wozeczkiem bez dobrego kremu zaraz bym wygladala jak salamandra plamista.
prosze bardzo
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 15:17   #689
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Dot.: o co chodzi z tymi filtrami i pudrami???

Ja własnie kupilam dzisiaj Iwostin solecrin 50+ i podkład Maybelline Pure Make up... tylko nie mowcie ze stosowanie tego podkładu na ten filtr nie jest zbyt dobre
marta_v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 15:19   #690
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: o co chodzi z tymi filtrami i pudrami???

Cytat:
Napisane przez marta_v
Ja własnie kupilam dzisiaj Iwostin solecrin 50+ i podkład Maybelline Pure Make up... tylko nie mowcie ze stosowanie tego podkładu na ten filtr nie jest zbyt dobre
MArto, Iwostin zawiera PArsol, co prawda stabilizowany, ale i tak nie należy go traktować miką i talkiem. Czy mogłabyś podać skład MAybellina? Zobaczymy co w nim siedzi...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.