Z licealistki w studentkę:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-05, 17:01   #1
jociak
Raczkowanie
 
Avatar jociak
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136

Z licealistki w studentkę:)


Od października zaczynam studia, więc chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie i może się troszkę "postarzyć", bo jak na razie wszyscy pytają mnie do jakiego liceum się wybieram
Dodam, ze mam nieokreślony kolor oczu coś miedzy zielonym niebieskim i szarym, a niektórzy dopatrują się nawet miodowej obwódki Moje włosy są naturalnie kręcone (od linii oczu) więc nie chce ich codziennie prostować (zresztą i tak się zaraz pokręcą i nic na nie nie działa), a kolor to taki miedziano czekoladowy brąz - farbowane
I tu moja prośba do was kochane wizażanki o jakieś rady

P.S. moje brwi mają ciemniejszy kolor w rzeczywistości ("kochany" aparat)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (19,2 KB, 1034 załadowań)
__________________
jestem diablik na dnie szklanki... trzeba mnie wypić do dna...

Zobacz fotoblog

jociak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 17:15   #2
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Usa
Wiadomości: 1 637
Wyślij wiadomość przez ICQ do anonyme GG do anonyme Wyślij wiadomość przez Yahoo do anonyme Send a message via Skype™ to anonyme
Dot.: Z licealistki w studentkę:)

Moim zdaniem pasowałaby ci grzywka na całe czoło. Ładnie wyglądasz w ciemnych włosach. Nie prostuj! Loki są śliczne.
Brwi wydają mi się zbyt krótkie, nie wyskubałaś ich za bardzo przypadkiem? Przyciemniłabym je, ale jeśli mówisz, że to wina aparatu.
__________________
Actual Women
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 17:32   #3
jociak
Raczkowanie
 
Avatar jociak
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Z licealistki w studentkę:)

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Brwi wydają mi się zbyt krótkie, nie wyskubałaś ich za bardzo przypadkiem? Przyciemniłabym je, ale jeśli mówisz, że to wina aparatu.
brwi są dłuższe niż wyglądają na tym zdjęciu tylko sa troche cieńsze i moze dlatego ich nie widać
__________________
jestem diablik na dnie szklanki... trzeba mnie wypić do dna...

Zobacz fotoblog

jociak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 18:04   #4
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: Z licealistki w studentkę:)

Jeżeli chcesz się zmienić tylko dlatego żeby się "postarzyć", to myślę, że to troszkę bez sensu..ze mną studiowały dziewczyny,które też wyglądały tak młodo..poza tym za jakiś czas bedziesz chciała sobie odejmować lat:P ja mam 24 i już się staro czuję jak patrzę na 16-stki
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 20:21   #5
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Z licealistki w studentkę:)

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (24,1 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (25,0 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (22,6 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (21,8 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (20,7 KB, 531 załadowań)
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 21:38   #6
jociak
Raczkowanie
 
Avatar jociak
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Z licealistki w studentkę:)

Cytat:
Napisane przez mg78 Pokaż wiadomość
mg78ta ostatnia fryzurka jest wg mnie najlepsza
tylko ne wiem czy zdecydowałabym sie na tak radykalne cięcie
__________________
jestem diablik na dnie szklanki... trzeba mnie wypić do dna...

Zobacz fotoblog

jociak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 21:49   #7
paulaql
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Z licealistki w studentkę:)

Grzywka do linii brwi. Kreska na oku i wytuszowane rzęsy.
paulaql jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 22:34   #8
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Z licealistki w studentkę:)

Cytat:
Napisane przez jociak Pokaż wiadomość
mg78ta ostatnia fryzurka jest wg mnie najlepsza
tylko ne wiem czy zdecydowałabym sie na tak radykalne cięcie
Też mi się najbardziej podoba,musiałabyś ściąć grzywkę i ewentualnie troszkę ją prostować(czego chcesz uniknąć)reszta włosów długa,no cóż trudna decyzja
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 23:08   #9
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Z licealistki w studentkę:)

Cytat:
Napisane przez jociak Pokaż wiadomość
mg78ta ostatnia fryzurka jest wg mnie najlepsza
tylko ne wiem czy zdecydowałabym sie na tak radykalne cięcie
oj ja bym sie zdecydowala naprawde ladnie to wygalda
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 06:58   #10
jociak
Raczkowanie
 
Avatar jociak
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Z licealistki w studentkę:)

tylko szkoda mi włosów....6 lat zapuszczania
__________________
jestem diablik na dnie szklanki... trzeba mnie wypić do dna...

Zobacz fotoblog

jociak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 09:47   #11
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Z licealistki w studentkę:)

ostatnie zdjecie super. to jest radykalne cięcie? przecież to tylko grzywka...

"6lat zapuszczania"... co to za argument?! masz wygladac dobrze, czy masz zapuszczac włosy ?
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 10:30   #12
jociak
Raczkowanie
 
Avatar jociak
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Z licealistki w studentkę:)

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
ostatnie zdjecie super. to jest radykalne cięcie? przecież to tylko grzywka...

"6lat zapuszczania"... co to za argument?! masz wygladac dobrze, czy masz zapuszczac włosy ?
może ja jakoś inaczej patrze, ale moim zdaniem na tym ostatnim zdjęciu włosy są ścięte po bokach i z tyłu przed linie żuchwy a nei tylko grzywka. A że ja mam teraz wlosy do połowy pleców to to jest dla mnie radykalne cięcie... no chyba że ja źle widze....
po za tym moje wosy się trudno prostuje i nic mi w tym nie pomaga, więc pewnie musiałabym często tą grzywkę prostowac
__________________
jestem diablik na dnie szklanki... trzeba mnie wypić do dna...

Zobacz fotoblog

jociak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 10:41   #13
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Z licealistki w studentkę:)

Cytat:
Napisane przez jociak Pokaż wiadomość
może ja jakoś inaczej patrze, ale moim zdaniem na tym ostatnim zdjęciu włosy są ścięte po bokach i z tyłu przed linie żuchwy a nei tylko grzywka. A że ja mam teraz wlosy do połowy pleców to to jest dla mnie radykalne cięcie... no chyba że ja źle widze....
po za tym moje wosy się trudno prostuje i nic mi w tym nie pomaga, więc pewnie musiałabym często tą grzywkę prostowac
ale nam chodzi głównie o efekt przy twarzy. niech one sobie z tyłu będą nawet do pasa... moja mama zawsze powtarzała - chcesz być piękna - cierp . ale może faktycznie lepiej będzie dobrać coś kręconych włosów...
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 18:33   #14
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Z licealistki w studentkę:)

Ostatnia fotka jest swietna gdybym miała taka fryzurke jak Ty od razu bym się tak ścinała.i ja tak samo nie widze tutaj tego radykalnego cięcia!
__________________

podusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 18:49   #15
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Z licealistki w studentkę:)

Ech, nie rób grzywki... Zgubią się pod nią twoje piękne oczy...
Gdybym miała takie włosy, to zapuściłabym je ile się da, kładąc nacisk na pielęgnację. Nie prostuj ich, ten naturalny skręt jest piękny...
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 10:57   #16
adorably
Rozeznanie
 
Avatar adorably
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 545
Dot.: Z licealistki w studentkę:)

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna Pokaż wiadomość
Ech, nie rób grzywki... Zgubią się pod nią twoje piękne oczy...
Gdybym miała takie włosy, to zapuściłabym je ile się da, kładąc nacisk na pielęgnację. Nie prostuj ich, ten naturalny skręt jest piękny...
dokładnie. ja na Twoim miejscu używałabym kosmetyków do włosów kręconych żeby były bardziej błyszczące i ładnie się układały.
__________________

adorably jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 12:36   #17
Keithlyn
Zadomowienie
 
Avatar Keithlyn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 760
Dot.: Z licealistki w studentkę:)

po pierwsze masz chyba za jasne brwi... może warto iśc do kosmetyczki która nada im ładny kształt i przyciemni je ciut, to tylko pare złotych i masz dosc wysokie czoło wiec na Twoim miejscu zdecydowałabym sie jednak na jakąś grzywke.
powinnaś podkreślić oczy bo sie troche "gubią", jakis delikatny róż na policzki i git
Keithlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 13:21   #18
jociak
Raczkowanie
 
Avatar jociak
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Z licealistki w studentkę:)

Cytat:
Napisane przez Keithlyn Pokaż wiadomość
po pierwsze masz chyba za jasne brwi... może warto iśc do kosmetyczki która nada im ładny kształt i przyciemni je ciut, to tylko pare złotych i masz dosc wysokie czoło wiec na Twoim miejscu zdecydowałabym sie jednak na jakąś grzywke.
powinnaś podkreślić oczy bo sie troche "gubią", jakis delikatny róż na policzki i git
Jak juz pisałam na początku moje brwi sa w rzeczywistości ciemniejsze niż na tym zdjęciu... a co do tej grzywki to nie wiem czy się na nią zdecyduje bo już kiedyś obciełam grzywke i to był istny koszmar, falwała już po kilku minutach od wyprostowania i dosłownie nic jej nei pomagało, żaden preparat do prostowania
__________________
jestem diablik na dnie szklanki... trzeba mnie wypić do dna...

Zobacz fotoblog

jociak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 16:10   #19
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: Z licealistki w studentkę:)

Moim zdaniem to namawianie do grzywek to już jakaś choroba chyba Jeśli masz kręcone włosy i nie chcesz męczyć się z prostowaniem, to lepiej odpuść. Zresztą widzę, że szkoda Ci obcinać włosy. Nie jest najważniejsze wyglądać "ślicznie i modnie", tylko dobrze ze sobą się czuć. Więc jeśli lubisz swoje długie włosy, to nic z nimi nie rób, tylko dbaj by były zdrowe i lśniące. Bardzo ładnie Ci z przedziałkiem z boku i częścią włosów zaczesaną na czoło...
Postawiłabym na mocniejsze podkreślenie oczu i "perfekcyjną" cerę. I najlepszą metamorfozą byłoby tutaj odmienienie szafy. Trochę elegancji, kobiecości i ekstrawagancji-to wygląda dobrze i jest bardzo studenckie. Ładne buty, fajna torba. Rzeczy dobrej jakości (lepiej mniej, a lepiej). Fajna biżuteria. I dobre perfumy!
Inspiracji proponuje szukać w necie (np. stylizacji bohaterek serialu "Plotkara"). Tyle ode mnie
karolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 18:13   #20
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Z licealistki w studentkę:)

Cytat:
Napisane przez karolanka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to namawianie do grzywek to już jakaś choroba chyba

rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 18:26   #21
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Z licealistki w studentkę:)

Cytat:
Napisane przez karolanka Pokaż wiadomość
Postawiłabym na mocniejsze podkreślenie oczu i "perfekcyjną" cerę. I najlepszą metamorfozą byłoby tutaj odmienienie szafy. Trochę elegancji, kobiecości i ekstrawagancji-to wygląda dobrze i jest bardzo studenckie. Ładne buty, fajna torba. Rzeczy dobrej jakości (lepiej mniej, a lepiej). Fajna biżuteria. I dobre perfumy!
Inspiracji proponuje szukać w necie (np. stylizacji bohaterek serialu "Plotkara"). Tyle ode mnie
Bardzo sensowna wypowiedź! Radziłabym posłuchać karolanki Zwłaszcza, że grzywka przy kręconych włosach to faktycznie nie "najszczęśliwszy" pomysł a wg mnie w obecnej fryzurze wyglądasz ślicznie takze powtarzając za karolanką - zainwestuj w ubiór, dodatki, podkreśl oczy
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 08:00   #22
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Z licealistki w studentkę:)

Hmmmm,skoro piszesz że miałaś juz grzywke i były z nia problemy to faktycznie ten pomysł odpada. Dziewczyny maja rację z dodatkami, koraliki fajne ozdobią nawet najzwyklejsza bluzke, albo kolczyki wyraźniejeze, bransoletka ( tylko nie za dużo na raz ).Najzwyklejszy strój typu dżinsy+bluzka będzie wyglądał inaczej z jakimś dodatkiem tego typu.
A co do fryzury to z takimi włosami jak masz możesz pokombinowac z różnymi kombinacjami i upięciami, luźno rozpuszczone, spięte, związane, naprawde możesz z nimi sporo zrobić. I nie prostuj bo szkoda włosów, wiem to po sobie a mimo to czasami nadal mnie do prostownicy ciagnie A prostowałaś je kiedyś żeby zobaczyc jak wyglądasz? bo może na jakąś ważniejsza okazję możesz zadziwic każdego nowym lookiem z prostymi włosami. Ale wtedy pamiętaj żeby je czymś ochronić przed prostownicą.
Delikatny makijaż, taki naturalny i będzie ok, bo tez nie przesadź z tym malowaniem bo często widac jak dziewczyny na studiach, a zwłaszcza te co dopiero studoia zaczęły chca pokazac jakie to są dorosłe i dosłownie tapeta, no słów brak.
__________________

podusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 08:28   #23
jociak
Raczkowanie
 
Avatar jociak
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Z licealistki w studentkę:)

Cytat:
Napisane przez podusia Pokaż wiadomość
Hmmmm,skoro piszesz że miałaś juz grzywke i były z nia problemy to faktycznie ten pomysł odpada. Dziewczyny maja rację z dodatkami, koraliki fajne ozdobią nawet najzwyklejsza bluzke, albo kolczyki wyraźniejeze, bransoletka ( tylko nie za dużo na raz ).Najzwyklejszy strój typu dżinsy+bluzka będzie wyglądał inaczej z jakimś dodatkiem tego typu.
A co do fryzury to z takimi włosami jak masz możesz pokombinowac z różnymi kombinacjami i upięciami, luźno rozpuszczone, spięte, związane, naprawde możesz z nimi sporo zrobić. I nie prostuj bo szkoda włosów, wiem to po sobie a mimo to czasami nadal mnie do prostownicy ciagnie A prostowałaś je kiedyś żeby zobaczyc jak wyglądasz? bo może na jakąś ważniejsza okazję możesz zadziwic każdego nowym lookiem z prostymi włosami. Ale wtedy pamiętaj żeby je czymś ochronić przed prostownicą.
Delikatny makijaż, taki naturalny i będzie ok, bo tez nie przesadź z tym malowaniem bo często widac jak dziewczyny na studiach, a zwłaszcza te co dopiero studoia zaczęły chca pokazac jakie to są dorosłe i dosłownie tapeta, no słów brak.
prostowałam, ale to sie troche mijało z celem, bo im dłuzej prostowałam tym szybciej falowałychociaz podobał mi sie efekt zaraz po
__________________
jestem diablik na dnie szklanki... trzeba mnie wypić do dna...

Zobacz fotoblog

jociak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 08:53   #24
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Z licealistki w studentkę:)

Ja mam włosy z tendencja do puszenia zwłaszcza jak są wycieniowane, a takie mam, i to dość mocno wycieniowane i narazie zeby jako tako wyglądac musze prostowac, ale nidgy nie udało mi sie tak ładnie wyprostowac jak fryzjerce.Więc tak myslę żejakbys kiedys chciała wyprostowac na jakąś okazje to u fryzjera, bo samemu to mozna te włosy usmazyc prostownica a efekt nie jest zadowalający, a u ciebie to juz tym bardzij powinna osoba która sie na tym zna bo masz kręcone i szkoda je maltretować. Ale masz naprawde ładne włosy, jakaś spinka nawet zmieni ich wygląd. No i jak dziewczyny radziła pielegnuj je bo kręcone włosy są trudniejsze w pielegnacji, moja kumpela takie ma i dużo czasu spedza nad nimi ale warto. Szczerze mówiąc nie wiem jakie kosmetyki są typowo do kręconych włosów, szampony i odzywki napewno ale czy działają to nie wiem. Loków chyba szczotką sie nie rozczesuje tylko grzebieniem z szerokimi zebami. I powinnas je napewno nawilżać.
__________________

podusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 21:35   #25
leseurr
Rozeznanie
 
Avatar leseurr
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 985
Dot.: Z licealistki w studentkę:)

grzywka z tego zdjęcia: tak tak tak!
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1252178483
__________________
Proszę rozpiąć pasy bezpieczeństwa - doznania będą nieziemskie !
leseurr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 09:13   #26
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: Z licealistki w studentkę:)

Cytat:
Napisane przez leseurr Pokaż wiadomość
grzywka z tego zdjęcia: tak tak tak!
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1252178483

Zgadzam się.

A wogole to dziwi mnie Twoje podejście. Chciałaś porad, a jak ludzie Ci radzą ty Ty mówisz, że szkoda Ci włosów bo długo zapuszczałaś. jA NAWET JAKBYM ZAPUSZCZAŁA STO LAT A NIE BYŁOBY MI DOBRZE W TAKIE FRYZURZE OBCINAŁABYM JE OD RAZU I MYŚLĘ, ŻE WIĘKSZOŚĆ DZIEWCZYN TEŻ. Nie bój się, włosy odrastają. Nawet jeśli będziesz czuła się w nich źle, to bedzie to trwało jakoś specjalnie długo. Odrosną
__________________




Nie liczę dni,
Sprawiam, że to dni się liczą...

drusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 09:33   #27
jociak
Raczkowanie
 
Avatar jociak
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 136
Dot.: Z licealistki w studentkę:)

Cytat:
Napisane przez drusia Pokaż wiadomość
Zgadzam się.

A wogole to dziwi mnie Twoje podejście. Chciałaś porad, a jak ludzie Ci radzą ty Ty mówisz, że szkoda Ci włosów bo długo zapuszczałaś. jA NAWET JAKBYM ZAPUSZCZAŁA STO LAT A NIE BYŁOBY MI DOBRZE W TAKIE FRYZURZE OBCINAŁABYM JE OD RAZU I MYŚLĘ, ŻE WIĘKSZOŚĆ DZIEWCZYN TEŻ. Nie bój się, włosy odrastają. Nawet jeśli będziesz czuła się w nich źle, to bedzie to trwało jakoś specjalnie długo. Odrosną
rozumiem, że chcesz mi pomóc wybrać fryzurę, w której byłoby mi najbardziej do twarzy, jednak chciałabym Ci powiedzieć, że przy kręconych włosach utrzymanie takiej grzywki jak ta na zdjeciu jest praktycznie niewykonalne, bo albo musiałabym chodzić cały dzień z prostownicą w rękach albo nałożyć tyle kosmetyków ze utworzyłyby prawdziwą skorupę, a że moje włosy są słabe to nie chce ich dodatkowo obciązać prostowaniem kilka razy dziennie. I nie wyolbrzymiam, bo 3 lata temu miałam grzywkę i z pół godziny po wyjściu z domu wyglądała ona tak:
__________________
jestem diablik na dnie szklanki... trzeba mnie wypić do dna...

Zobacz fotoblog

jociak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 09:40   #28
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Z licealistki w studentkę:)

Cytat:
Napisane przez drusia Pokaż wiadomość
Zgadzam się.

A wogole to dziwi mnie Twoje podejście. Chciałaś porad, a jak ludzie Ci radzą ty Ty mówisz, że szkoda Ci włosów bo długo zapuszczałaś. jA NAWET JAKBYM ZAPUSZCZAŁA STO LAT A NIE BYŁOBY MI DOBRZE W TAKIE FRYZURZE OBCINAŁABYM JE OD RAZU I MYŚLĘ, ŻE WIĘKSZOŚĆ DZIEWCZYN TEŻ. Nie bój się, włosy odrastają. Nawet jeśli będziesz czuła się w nich źle, to bedzie to trwało jakoś specjalnie długo. Odrosną
A ja się nie zgadzam bo w przypadku kręconych włosów grzywka to często udręka pozatym jociak napisała, że miała juz złe doświadczenia w tej kwestii.

W obecnej fryzurze jej b.dobrze dlatego czesc dziewczyn doradziła jej raczej zainwestowanie w nowe ubrania i dodatki.
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 10:19   #29
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: Z licealistki w studentkę:)

No dobra, rozumiem, że grzywka przy kręconych włosach to często męczarnia, więc nie chcesz to jej nie rób.
Nikt Cię przecież nie zmusza.
Może postaw na makijaż? Nie jakiś super mocny,ale ogolnie podkreśl oczy, kości policzkowe. Wydaje mi się, że będziesz wyglądała choć troszkę poważniej.
__________________




Nie liczę dni,
Sprawiam, że to dni się liczą...

drusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 10:51   #30
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Z licealistki w studentkę:)

Znam ten ból. Wczoraj rano u fryzjera zostałam przywitana słowami "Czy w szkole dzisiaj wolne?" A ja studiuje już na trzecim roku Ale za kilka lat myślę, że będziemy się z tego cieszyć
Co do grzywki może warto spróbować? Może kosmetyki do pielęgnacji włosów kręconych się poprawiły?
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.