Rossmann - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-14, 17:13   #1921
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Trissa to ty karmiaca mama jestes. Tak sobie mslalam co by bylo gdyby pila ja kobieta ktora nie karmi. Ciekawe czy by gruczolow do produkcji mleka nie pobudzila mimo to.
ja tez cos na poczatku pilam tylko nie pamietam jaka firma to byla. Wtedy w moim Rossmannie jedzeniowe babydreamy byly jak na lekarstwo, wiec malemu kupowalam sloiczki od Alette czy jak to tam sie nazywa i z Hipp.
Jedz produkty mleczne i pij mleko to tez dobre na laktacje. ja jeszcze pilam Malzbier, ale w Pl to czegos takiego nie ma. Kobiety czasami poja piwo karamel, ale ja nie polecam zawiera alkohol jak wszystkie bezalkoholowe piwa w PL.
Unikaj herbaty mietowej bo ona hamuje laktacje
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 17:19   #1922
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
a który żel masz?? ze starej serii w beżowym opakowaniu czy z nowej w różowym??
mam jeszcze w bezowym, ale za to juz z jakas nowa panią tez czekam na nowa serie, choc z drugiej strony to co nowe w rossmanie przewaznie jest gorsze od pierwowzoru
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 17:54   #1923
Trissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
Dot.: rossmann

[QUOTE=MonikaPogrzeba;1527 9003] Tak sobie myslalam co by bylo gdyby pila ja kobieta która nie karmi. Ciekawe czy by gruczołów do produkcji mleka nie pobudziła mimo to.

Przypuszczam że nic by się nie stało. Takie herbatki raczej wpływają na smak mleka, zawierają kminek, anyżek, melisę, koper więc na pewno same z siebie nie wywołają laktacji.
A wracając do Rossmana i dalej w temacie miałam też wkładki laktacyjne BD, ale nie są zbyt dobre. Są grube i nie mają przylepca. Od biedy można zużyć w domu.
Trissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 19:41   #1924
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

U kobiety po porodzie chcacej karmic wywouja laktacje takie herbatki, wiem co pisze, bo ja przesadzilan na poczatku i mialam az nadto pokarmu.Potem pielegniarka mi powiedziala, zebym sie nie bala nie strace pokarmu, ale mam juz nie pic tej herbaty, bo inaczej nadal bede miec te problemy. Po 2 dniach nie picia jej opuchlizna zeszla, maly umial juz uciagnac pokarm i bol piersi minal. jaki to bol jest wspominac nie bede. Ale to napewno nie chodzi o zmiane smaku mleka
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 16:41   #1925
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
a polecasz kochana jakies z ktorych laik kosmetyczny ale chemik nauczy sie szybko o skladach??
Przepraszam, jakoś przegapiłam wcześniej Twoją prośbę
A oto stronki
"Co w kremach piszczy":
Część 1
Część 2
Część 3
Świetny cykl artykułów. Są one dość długie, ale napisane przystępnym językiem, a temat składów zanalizownay krok po kroku z charakterystyka najważniejszych grup składników wystepujacych w kosmetykach (od emolientów i emulgatorów, az po konserwanty i pigmenty) wraz z omowionymi ich przykładami. Myślę, ze to taka wieksza pigułka, ktora wystarczy konsumentce na codzien dokonujacej wyborow

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-11-15 o 16:46
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 17:56   #1926
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Przepraszam, jakoś przegapiłam wcześniej Twoją prośbę
A oto stronki
"Co w kremach piszczy":
Część 1
Część 2
Część 3
Świetny cykl artykułów. Są one dość długie, ale napisane przystępnym językiem, a temat składów zanalizownay krok po kroku z charakterystyka najważniejszych grup składników wystepujacych w kosmetykach (od emolientów i emulgatorów, az po konserwanty i pigmenty) wraz z omowionymi ich przykładami. Myślę, ze to taka wieksza pigułka, ktora wystarczy konsumentce na codzien dokonujacej wyborow
dziękuję
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 18:15   #1927
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: rossmann

A ja poproszę (na kolejnym wątku o jakąś podpowiedź, jakiego olejku eterycznego można użyć do sprayu do włosów Lilliputz (ze smokiem), żeby zabić ten mdły zapach i nie uzsykać przypadkiem efektu pogorszenia (zapachowego)? Ktoś pomoże?
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-16, 22:40   #1928
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość

Kupiłam też ten krem pod oczy ujędrniający i mnie rozgrzewa, lekko piecze, co powoduje delikatne łzawienie. Fajnie nawilża, ale trochę mnie obawia reakcja skóry na ten krem.
m juz przeszło z oczami
chyba się przyzwyczaiły
nie mam już żadnych objawów
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 07:17   #1929
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Pinsleepe Pokaż wiadomość
A ja poproszę (na kolejnym wątku o jakąś podpowiedź, jakiego olejku eterycznego można użyć do sprayu do włosów Lilliputz (ze smokiem), żeby zabić ten mdły zapach i nie uzsykać przypadkiem efektu pogorszenia (zapachowego)? Ktoś pomoże?
Z zapachami to trudno jest - każdy inaczej je przecież odbiera, więc nikt Ci nie napisze: "weź taki, a taki olejek..., na 100% będzie lepiej", szczególnie, że po pomieszaniu może być jednak gorzej według Ciebie, a tak naprawdę nie wiemy, co lubisz...
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 09:41   #1930
zarzyczka
Rozeznanie
 
Avatar zarzyczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 537
Dot.: rossmann

Hej dziewczyny Przyłączam się do grona fanek rossman'owskich produktów. Od chyba dwóch lat już używam do mycia wyłącznie żelu BD z pompką (wreszcie trafiłam na taką z tej nowej serii, która nie przecieka) i szamponu BD. Poza tym sporadycznie wypróbowuję nowe rzeczy. Mam krem truskawkowy ze smokiem, ale żadko go stosuje, ten skisły zapach nie jest zbyt przyjemny a i działanie takie sobie.

Szukam teraz czegoś do twarzy, bo zimno i grzejniki już mi dokuczyły A problem mam taki, że zapycha mnie wszytsko. Kremy BD z nagietkiem to coś strasznego, myślalam, że dzięki cynkowi będzie ok, ale wysyp po nich mam koncertowy. Jak do tej pory nie zapchał mnie jedynie Humektan, ale jest strasznie ciężko go dostać... I w związku z tym pytanie: czy znajdę coś nawilżającego do twarzy co mnie nie zapcha?
zarzyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 10:04   #1931
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

zarzyczka, a może nagietkowy bez cynku, albo extrasensitive też bez cynku
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 11:20   #1932
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Ja się od kilku dni zachwycam Isaną Body Milk z vit. E. Tłuścioch z niego konkretny, trzeba się troszkę pomęczyć żeby go rozsmarować no i wchłania się długo, ale ja go używam na noc, więc mi to nie przeszkadza. Jak wstaję rano, mam poczucie dobrze nawilżonej skóry. No i ten piękny zapach, który długo utrzymuje się na ciele
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 11:59   #1933
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Ja się od kilku dni zachwycam Isaną Body Milk z vit. E. Tłuścioch z niego konkretny, trzeba się troszkę pomęczyć żeby go rozsmarować no i wchłania się długo, ale ja go używam na noc, więc mi to nie przeszkadza. Jak wstaję rano, mam poczucie dobrze nawilżonej skóry. No i ten piękny zapach, który długo utrzymuje się na ciele

zgadzam sie w 100%
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 14:04   #1934
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: rossmann

Witam dziewczynki, dopiero parę miesięcy temu otworzyli w moim mieście rossmana, czytam ten wątek i dzięki wam zakochałam się w kosmetykach BD nigdy bym nie powiedziała że wpadnę w takie uwielbienie,do dziecięcych kosmetyków, chyba wykupię wszystkie
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 15:50   #1935
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez zarzyczka Pokaż wiadomość
Jak do tej pory nie zapchał mnie jedynie Humektan, ale jest strasznie ciężko go dostać... I w związku z tym pytanie: czy znajdę coś nawilżającego do twarzy co mnie nie zapcha?
Humektan możesz sobie zamowic na stronie internetowej apteki dbam o zdrowie. a nastepnie wybrac jakas bliska Ciebie ich apteke z listy i odebrac, bez zadnych dodatkowych kosztów.
Warunek jest taki ze trzeba zamowic za 20 zł, a Humektan jest teraz po 18.80. No ale do domu zawsze cos z apteki ptorzeba wiec to nie problem. Ja tam zawsze zamawiam i tak wiecej rzeczy bo mam duzo takich trudno dostepnych faworytów kosmetycznych.... koniec OT

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-11-17 o 15:54
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 17:09   #1936
zarzyczka
Rozeznanie
 
Avatar zarzyczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 537
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Humektan możesz sobie zamowic na stronie internetowej apteki dbam o zdrowie. a nastepnie wybrac jakas bliska Ciebie ich apteke z listy i odebrac, bez zadnych dodatkowych kosztów.
Warunek jest taki ze trzeba zamowic za 20 zł, a Humektan jest teraz po 18.80. No ale do domu zawsze cos z apteki ptorzeba wiec to nie problem. Ja tam zawsze zamawiam i tak wiecej rzeczy bo mam duzo takich trudno dostepnych faworytów kosmetycznych.... koniec OT
Dzięki Nie wiedziałam, że tak można, a okazuje się że najbliższą taką aptekę mam... w swoim bloku Ogromne dzięki!!!

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
zarzyczka, a może nagietkowy bez cynku, albo extrasensitive też bez cynku
To ten biały BD, tak?https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-uczulenia.htm
Miałam go dziś już w ręku, ale.. Isopropyl Palmitate nie jest tu zapychaczem? Przepraszam, może to nieodpowiedni wątek, ale wyleciało mi z głowy wszystko na ten temat...
zarzyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 17:28   #1937
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez zarzyczka Pokaż wiadomość
Dzięki Nie wiedziałam, że tak można, a okazuje się że najbliższą taką aptekę mam... w swoim bloku Ogromne dzięki!!!


To ten biały BD, tak?https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-uczulenia.htm
Miałam go dziś już w ręku, ale.. Isopropyl Palmitate nie jest tu zapychaczem? Przepraszam, może to nieodpowiedni wątek, ale wyleciało mi z głowy wszystko na ten temat...
Nie ma sprawy Co do Isopropylu Palmitate, mnie zapycha strasznie i unikam. Lepiej dmuchac na zimne bo isopropyle naleza do najpopularniejszych zapychaczy. Ten biały BD uzywam na podrażnienia wszelakie i przesuszone meijsca z uwagi na obecnosc panthenolu w dosc duzej ilosci.
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 18:20   #1938
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy Co do Isopropylu Palmitate, mnie zapycha strasznie i unikam. Lepiej dmuchac na zimne bo isopropyle naleza do najpopularniejszych zapychaczy. Ten biały BD uzywam na podrażnienia wszelakie i przesuszone meijsca z uwagi na obecnosc panthenolu w dosc duzej ilosci.
Dokładnie, mam identycznie.

Z dzieciaczkowych kremów do twarzy raczej niczego nie próbuję (no, chyba że na jeden dzień ), bo jednak dużo w nich jest zapychaczy. Niestety, trudno jest mi coś doradzić. Może krem z figą kaktusową rival de loop? na ten bym już się chyba szybciej skusiła.
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 18:46   #1939
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Dokładnie, mam identycznie.

Z dzieciaczkowych kremów do twarzy raczej niczego nie próbuję (no, chyba że na jeden dzień ), bo jednak dużo w nich jest zapychaczy. Niestety, trudno jest mi coś doradzić. Może krem z figą kaktusową rival de loop? na ten bym już się chyba szybciej skusiła.
Dlatego u mnie też dzieciaczkowe słuza do innych celow niz pielegnacja twarzy Raz, czy dwa zdarzylo mi sie nałozyc na twarz, i czułam sie jakbym kładła bombe z opoznionym zapołonem

Z rivali najbardziej godny uwagi wydaje sie RdL Beauty Energy Seidenschimmer Creme. Niezle pielegnuje, nei zapycha i rozswietla. Ma tez ocene "sehr gut" Oko Test

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-11-17 o 18:50
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-17, 19:33   #1940
zarzyczka
Rozeznanie
 
Avatar zarzyczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 537
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Dokładnie, mam identycznie.

Z dzieciaczkowych kremów do twarzy raczej niczego nie próbuję (no, chyba że na jeden dzień ), bo jednak dużo w nich jest zapychaczy. Niestety, trudno jest mi coś doradzić. Może krem z figą kaktusową rival de loop? na ten bym już się chyba szybciej skusiła.
Niestety, ma Caprylic/Capric Triglyceride, odpada. Ale dzięki

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Z rivali najbardziej godny uwagi wydaje sie RdL Beauty Energy Seidenschimmer Creme. Niezle pielegnuje, nei zapycha i rozswietla. Ma tez ocene "sehr gut" Oko Test
Ooook, też go miałam dziś w ręce, ale jeszcze się wstrzymałam, żeby się upewnić. Dzięki za rady Jutro będzie mój
zarzyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 19:39   #1941
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez zarzyczka Pokaż wiadomość
Ooook, też go miałam dziś w ręce, ale jeszcze się wstrzymałam, żeby się upewnić. Dzięki za rady Jutro będzie mój
Mnie całkiem fajnie zastepował Humektan przez pewien czas
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 19:42   #1942
Miss O Club
Zadomowienie
 
Avatar Miss O Club
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 060
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Humektan możesz sobie zamowic na stronie internetowej apteki dbam o zdrowie. a nastepnie wybrac jakas bliska Ciebie ich apteke z listy i odebrac, bez zadnych dodatkowych kosztów.
Warunek jest taki ze trzeba zamowic za 20 zł, a Humektan jest teraz po 18.80. No ale do domu zawsze cos z apteki ptorzeba wiec to nie problem. Ja tam zawsze zamawiam i tak wiecej rzeczy bo mam duzo takich trudno dostepnych faworytów kosmetycznych.... koniec OT
przepraszam, że pytam nie na temat, ale czy orientujesz się może czy trzeba być pełnoletnim, aby zamówić coś ze strony ☠☠☠☠☠☠☠ ? szukam i szukam tego humektanu i znaleźć nie mogę obleciałam już większość aptek w moim mieście, mało tego poprosiłam rodzinę, żeby pomogli mi w poszukiwaniu jego, ale jak na razie ani widu ani słychu
Miss O Club jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 19:55   #1943
yugoslavia
Wtajemniczenie
 
Avatar yugoslavia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ostrava
Wiadomości: 2 909
GG do yugoslavia
Dot.: rossmann

zarzyczka, ciężko coś doradzić. Może rzeczywiście spróbuj tego Rivala. Ja BD używam na susz po atredermie, tylko, że mnie jeszcze nic nie zapchało. Tak poza tym lubie kremy Nivea Visage.
__________________
Zakamuflowana Niemka
yugoslavia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 20:24   #1944
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Miss O Club Pokaż wiadomość
przepraszam, że pytam nie na temat, ale czy orientujesz się może czy trzeba być pełnoletnim, aby zamówić coś ze strony ☠☠☠☠☠☠☠ ? szukam i szukam tego humektanu i znaleźć nie mogę obleciałam już większość aptek w moim mieście, mało tego poprosiłam rodzinę, żeby pomogli mi w poszukiwaniu jego, ale jak na razie ani widu ani słychu
Wiem, ze przy zakładaniu konta jest rubryka na date urodzenia, ale o pelnoletnosci słowa nie ma Nie ma to raczej znaczneia, bo Ty sie w sumie do kupna nie zobowiazujesz - jak nie odbierzesz w ciagu 7 dni, apteka sprzeda to komuś innemu. Przy odbiorze zamowienia podajesz tylko nazwisko, dostajesz swoje rzeczy i płacisz
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 20:29   #1945
Miss O Club
Zadomowienie
 
Avatar Miss O Club
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 060
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Wiem, ze przy zakładaniu konta jest rubryka na date urodzenia, ale o pelnoletnosci słowa nie ma Nie ma to raczej znaczneia, bo Ty sie w sumie do kupna nie zobowiazujesz - jak nie odbierzesz w ciagu 7 dni, apteka sprzeda to komuś innemu. Przy odbiorze zamowienia podajesz tylko nazwisko, dostajesz swoje rzeczy i płacisz
Dziękuje bardzo za odpowiedź właśnie tak sobie szukam w regulaminach na ich stronie internetowej, ale nigdzie nie jest napisane o pełnoletności, ale wolałam się upewnić. Dziękuje jeszcze raz
Miss O Club jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 20:36   #1946
Goniak2
Zakorzenienie
 
Avatar Goniak2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzie wiosna spaliną oddycha
Wiadomości: 5 452
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez zarzyczka Pokaż wiadomość
Ooook, też go miałam dziś w ręce, ale jeszcze się wstrzymałam, żeby się upewnić. Dzięki za rady Jutro będzie mój
To ja poproszę o relację z testowania bo też mnie wszystko zapycha i myślałam o tym kremie Z góry dziekuję
__________________
http://ww.dailypositivequotes.com/qu...h-it-do-it.jpg

“The only place where success comes before work is dictionary”


Goniak2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 21:04   #1947
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Dlatego u mnie też dzieciaczkowe słuza do innych celow niz pielegnacja twarzy Raz, czy dwa zdarzylo mi sie nałozyc na twarz, i czułam sie jakbym kładła bombe z opoznionym zapołonem

Z rivali najbardziej godny uwagi wydaje sie RdL Beauty Energy Seidenschimmer Creme. Niezle pielegnuje, nei zapycha i rozswietla. Ma tez ocene "sehr gut" Oko Test
A czy mozesz napisać, na czym rozświetlenie polega? Chodzi mi to to, czy krem na drobinki jakieś rozświetlające. Bardzo jestem ciekawa

Cytat:
Napisane przez zarzyczka Pokaż wiadomość
Niestety, ma Caprylic/Capric Triglyceride, odpada. Ale dzięki
Tak, Kochana -ma, ale ja się łudzę nadzieją, że jak dalej w składzie, to może nie będzie zapychać dlatego podsunęłam ten pomysł Myślę, że tego składnika nie będzie dużo. Warto poczekać na więcej recenzji

Dopisek: Sorrki, właśnie przeczytałam w jednej rcenzji, że ma slabo widoczne drobinki, ale to i tak nie dla mnie.

Edytowane przez Vegusia
Czas edycji: 2009-11-17 o 21:06
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 21:05   #1948
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Wiem, ze przy zakładaniu konta jest rubryka na date urodzenia, ale o pelnoletnosci słowa nie ma Nie ma to raczej znaczneia, bo Ty sie w sumie do kupna nie zobowiazujesz - jak nie odbierzesz w ciagu 7 dni, apteka sprzeda to komuś innemu. Przy odbiorze zamowienia podajesz tylko nazwisko, dostajesz swoje rzeczy i płacisz
a czy zawsze płaci się tyle co jest podane na stronie?? zauważyłam ze u mnie w aptece ceny są nieco wyższe niż te z ☠☠☠☠☠☠☠
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 21:29   #1949
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
A czy mozesz napisać, na czym rozświetlenie polega? Chodzi mi to to, czy krem na drobinki jakieś rozświetlające. Bardzo jestem ciekawa
Nie są to drobinki typu brokat jak dla mnie, jest to to raczej taki delikatny poblask, ktory sprawia, ze poszarzała, zmeczona cera wyglada zdrowiej i promienniej

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
a czy zawsze płaci się tyle co jest podane na stronie?? zauważyłam ze u mnie w aptece ceny są nieco wyższe niż te z ☠☠☠☠☠☠☠
Tak, dokładnie tyle co na stronie. Dlatego opłaca sie zrobic zamowienie niz kupowac na miejscu. Zreszta na miejscu wszytskiego nie maja. Czesc moich rzeczy czesto musi isc z magazynu centralnego.

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-11-17 o 21:32 Powód: lietrówka
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 21:32   #1950
Pinsleepe
Rozeznanie
 
Avatar Pinsleepe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 659
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Dokładnie, mam identycznie.

Z dzieciaczkowych kremów do twarzy raczej niczego nie próbuję (no, chyba że na jeden dzień ), bo jednak dużo w nich jest zapychaczy. Niestety, trudno jest mi coś doradzić. Może krem z figą kaktusową rival de loop? na ten bym już się chyba szybciej skusiła.
A ja mam odwrotne wrażenie. Mam ten krem z figą kaktusową i mimo, że wydaje się lekki, to po nałożeniu go strasznie się świecę, natomiast "dzieciaczkowe" (kram dla księżniczek, Gesichtscreme z BD) wchłaniają się do matu i żaden z nich mnie jeszcze nie zapchał.
Pinsleepe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.