Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-05, 09:19   #2191
ulupip
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6
historia marki MAC

potrzebuję historii powstania tej marki jak i ogólnych informacji o niej.. prosiłabym o pomoc....
ulupip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 09:24   #2192
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: historia marki MAC

Cytat:
Napisane przez ulupip Pokaż wiadomość
potrzebuję historii powstania tej marki jak i ogólnych informacji o niej.. prosiłabym o pomoc....
Wujek google wypluł m.in to:

http://www.przepiekna.pl/mac-cosmeti...i-z-firmy-mac/
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 09:36   #2193
ulupip
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6
Dot.: historia marki MAC

dziękować
ulupip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 09:37   #2194
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

ale mnie rozwaliłaś z tą Dżoaną
Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
klask i:
dziękuję, starałam się

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
nadi83 - dziewczynki drogie co tu rozpylają, że tu tak wesoło, hmmm ?
w moim przypadku chyba opary pudru bambusowego, bo mi sie wczoraj rozsypał zresztą nieważne co, ważne, ze dobrze daje

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ha ha ha .....nowe ceny......


---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ciiiii
haha normalnie siedzę i pękam ze śmiechu dzisiaj!
uwielbiam nasz wątek

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------


Jak wypada porównanie Chez Chez Lame z Rose Ole? Ten drugi chyba bardziej wpada w róż, ale też taki efekt tafli daje??

Edytowane przez nadi83
Czas edycji: 2011-01-05 o 09:44
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 09:54   #2195
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: historia marki MAC

Cytat:
Napisane przez ulupip Pokaż wiadomość
dziękować
Dziwić się, że nie umieć korzystać z wyszukiwarki w necie

Ale spoko, mogłam - pomogłam
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 09:58   #2196
ulupip
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6
Dot.: historia marki MAC

ja gorączkę mieć, leżeć i nie myśleć dziś
ulupip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 09:59   #2197
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Jak wypada porównanie Chez Chez Lame z Rose Ole? Ten drugi chyba bardziej wpada w róż, ale też taki efekt tafli daje??
OOO........ ja też chętnie bym się dowiedziała, bo rozważam zakup i nie wiem co wybrać. Czy Rose nie będzię zbyt różowa?
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 10:29   #2198
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: historia marki MAC

To zdrówka życzyć i żeby się przejaśniło co powinno
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 12:39   #2199
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Chez Chez Lame jest moj

W porównaniu do Rose Ole, Chez jest bardziej błyszczący taką miekką tafle daje, Rose jest ciemniejszy, ale też mniej błyszczący, bardzo spokojny mam małe drobinki ale naprawdę małe, wolałbym zeby był jaśniejszy, ale fajnie wygląda na policzkach jak róż u jasnych osób - taki mega naturalny róż.
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 14:06   #2200
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
dziękuję, starałam się

uwielbiam nasz wątek


marzy mi się wygrana w totka... za dużo MACowych rzeczy chcę...Drodzy moi, mam takie pytanie ogólne, ale chodzi akurat o MACa więc co mi zaszkodzi zapytać tutaj ? Jak długo ważne są nieotwierane błyszczyki...???Chciałaby m kupić sobie błyszczyk z kolekcji Fafi (jakoś marzec 2007) nieużywany i stąd się zastanawiam nad sensem... Na pewno nie zużyje go w pół roku przy tej ilości mazideł które mam.. Jak to jest?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 15:03   #2201
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość


marzy mi się wygrana w totka... za dużo MACowych rzeczy chcę...Drodzy moi, mam takie pytanie ogólne, ale chodzi akurat o MACa więc co mi zaszkodzi zapytać tutaj ? Jak długo ważne są nieotwierane błyszczyki...???Chciałaby m kupić sobie błyszczyk z kolekcji Fafi (jakoś marzec 2007) nieużywany i stąd się zastanawiam nad sensem... Na pewno nie zużyje go w pół roku przy tej ilości mazideł które mam.. Jak to jest?
To co powiem, pewnie sie wielu osobom nie spodoba, ale może mnie nie zlinczujecie Ja przede wszystkim sugeruje się stanem kosmetyku, tzn czy w tubce/pojemniku nie są widoczne rozwarstwienia, zmiany koloru itp. Zdarzało mi się długo używać nawet po otwarciu i nigdy nic mi się nie działo, a z kolei rzecz, która jeszcze była przed upływem terminu ważności już ulegała zepsuciu.

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Chez Chez Lame jest moj

W porównaniu do Rose Ole, Chez jest bardziej błyszczący taką miekką tafle daje, Rose jest ciemniejszy, ale też mniej błyszczący, bardzo spokojny mam małe drobinki ale naprawdę małe, wolałbym zeby był jaśniejszy, ale fajnie wygląda na policzkach jak róż u jasnych osób - taki mega naturalny róż.
chyba nie masz zamiaru wszystkich wykupić tylko dla siebie??
to dobrze wiedzieć, że jednak słusznie na pierwszym miejscu obstawiłam Chez Chez Lame a nie Rose Ole drobinkowe rozświetlacze mam, a brakuje mi właśnie czegoś "taflowego"
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 15:36   #2202
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Olecha Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam moją pierwszą wizytę w MAC od MACania Patiny, Satin Taupe i Naked Lunch, bo to chyba trzy najbardziej wychwalane cienie, ale jak zrobiłam swatche na ręku to stwierdziłam, że to takie dziwne, brudne, nijakie cienie, a Naked to już w ogóle nie widać. No ale skoro wszyscy tak chwalą to chyba coś w tym musi być?

Aha, jeszcze jedno pytanie. Myślicie, że dobrze wyglądałby Naked Lunch na całą powiekę i Expensive Pink w załamaniu? Bo nie wiem co dokupić do Expensive, a Sketch często do niego polecany nie podoba mi się
Do Expensive moim zdaniem świetnie pasuje Mulch i Antiqued

Cienie często tak na prawdę zachwycają dopiero na oku.W Swatchach Sketch nie wygląda powalająco a osobiscie uważam,że to chuba najbardziej niesamowity kolor Maca

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość

A czy ktoś obadał na żywo Twinksa i Mulcha i może porównać?
Są zupełnie różna.Mulch to raczej neutralny brąz a Twinks idzie mocno w śliwkę
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 15:47   #2203
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: historia marki MAC

ale się uśmiać! Wesołość wielce ten wątek!
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 17:01   #2204
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dzięki właśnie o te swatche mi chodziło.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 17:03   #2205
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Jutro pewnie znajde chwile to postaram się zrobić porównanie na polikach Chez Chez Lame i Rose Ole.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 18:40   #2206
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cześć wszystkim! Jestem nowa w wątku MAC i mam do was kilka pytań.

Pierwsze pytanie techniczne: lepiej kupować w Wielkiej Brytanii przez stronę internetową, czy w Polsce w sklepie stacjonarnym? Otóż jestem z Wrocławia, ale sklep MAC jest na drugim końcu miasta, należę do osób dość zajętych i taka wycieczka tylko po to żeby sprawdzić ceny nie za bardzo mi pasuje. Natomiast bardzo często jeżdżę do UK i myślałam żeby zamówić z ich strony przesyłka to tylko 3 funty. Niestety do najbliższego sklepu MAC mam dość spory kawałek, nie to co w Polsce. Dlatego jeżeli ktoś mógł by porównać ceny tu i tu, była bym wdzięczna. Wprawdzie znalazłam w jednym z poprzednich wątków bardzo podobne porównanie, ale było ono robione dawno temu i nie wiem czy od tamtej pory ceny nie uległy zmianie (no dobra na pewno uległy). Kurs funta spadł i do tego ta nowa podwyżka vatu.

Drugą kwestią o którą chciała bym was zapytać to czy możecie polecić mi jakąś MACową szminkę w odcieniu koralowym? Jestem zainteresowana wykończeniem Frosted, po przekopaniu wątków myślę o Costa Chic, ale trudno mi się zdecydować, na stronie MAC kolor nic mi nie mówi, obejrzałam kilka swatchy i jedne wpadają bardziej w róż (czego nie chcę) a inne nie. Szukam ładnego koralowego koloru, który by mi przypasował (brązowe oczy, włosy, cera średnia w tonacji różowej (), usta w miarę mocno napigmentowane). Jak oceniacie Costa Chic i czy polecicie mi może coś innego?
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 18:42   #2207
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
To co powiem, pewnie sie wielu osobom nie spodoba, ale może mnie nie zlinczujecie Ja przede wszystkim sugeruje się stanem kosmetyku, tzn czy w tubce/pojemniku nie są widoczne rozwarstwienia, zmiany koloru itp. Zdarzało mi się długo używać nawet po otwarciu i nigdy nic mi się nie działo, a z kolei rzecz, która jeszcze była przed upływem terminu ważności już ulegała zepsuciu.
no ja przynajmniej nie zamierzam Cię linczować tez tak robię... czuć jak produkt jest przeterminowany, także nad tym mam kontrolę.. ale boję się trochę wydać jednakowoż sporo pieniędzy na błyszczyk, który po miesiącu używania "wyjdzie" bo w momencie otwarcia będzie miał już 3 lata, czy tam dwa...


Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Jutro pewnie znajde chwile to postaram się zrobić porównanie na polikach Chez Chez Lame i Rose Ole.
Nie mów, że oba masz
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 19:03   #2208
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Jutro pewnie znajde chwile to postaram się zrobić porównanie na polikach Chez Chez Lame i Rose Ole.
super, właśnie na to czekam na pewno bardzo, ale to bardzo chcę CCL, ale tak sie zastanawiam, czy aby potem przy okazji jak siostra będzie w salonie nie poprosić jej o zakup Rose Ole dla mnie w prezencie skoro i tak chce coś kupić....niby po poście Kamila zdecydowanie bym brała tylko CCL, ale ciagle ten drugi mi chodzi po głowie....

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no ja przynajmniej nie zamierzam Cię linczować tez tak robię... czuć jak produkt jest przeterminowany, także nad tym mam kontrolę.. ale boję się trochę wydać jednakowoż sporo pieniędzy na błyszczyk, który po miesiącu używania "wyjdzie" bo w momencie otwarcia będzie miał już 3 lata, czy tam dwa...
rozumiem doskonale. Ja jednak nigdy nie potrafię zużyć nic na czas i nigdy mi nic się nie stało a jak raz poszłam obmacać maskarę YSL (bo mi Marti na nią smaku narobiła ) i sie ciut maznęłam to mi oko tak spuchło, że nic na nie nie widziałam
może ten link coś pomoże:
http://www.virtuela.com/terminy-waznosci-kosmetykow.htm

a tutaj też jak czytać oznaczenia:

"Kody kosmetyków
Niektóre markowe kosmetyki oznaczone są specjalnymi kodami, a odczytanie ich nie jest wcale proste.
W przypadku kosmetyków L'Oreal pierwsza litera to miejsce produkcji (kraj), druga to rok produkcji (wg schematu np. B=2005, C=2006, D=2007 itd), a liczba oznacza dzień (roku, nie miesiąca), w który wyprodukowano produkt. np. CC260 = 17 września 2006 roku, bo 260 dzień roku to właśnie 17 września.
Firma Dior natomiast oznacza tak, że pierwsze cyfry to rok produkcji, a litery to miesiąc A-styczeń, B- luty itd.
W kosmetykach Clinique i Estee Lauder są zakodowane daty: pierwsza cyfra oznacza miejsce produkcji, druga litera lub cyfra to miesiąc produkcji (1-9 to styczeń - wrzesień, A-C to październik-grudzień), a ostatnia cyfra to rok produkcji (9=2009).
Firma Vichy: pierwsza litera oznacza odpowiednio: V - Fabryka Vichy 1, S - Fabryka Vichy 2, C - Fabryka Vichy 3, L - Fabryka Vichy 4, N - Fabryka Vichy 5,
Druga litera oznacza odpowiednio: B - 2005, C - 2006, D - 2007, E - 2008, F - 2009,
Cyfry oznaczają dzień roku."

Edytowane przez nadi83
Czas edycji: 2011-01-05 o 19:06
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 19:10   #2209
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

A to to już jest świństwo:
http://allegro.pl/mac-cham-pale-high...398791462.html

i nikt mi nie wmówi ,że ten użytkownik nie zawyża cen!
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 19:10   #2210
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
rozumiem doskonale. Ja jednak nigdy nie potrafię zużyć nic na czas i nigdy mi nic się nie stało a jak raz poszłam obmacać maskarę YSL (bo mi Marti na nią smaku narobiła ) i sie ciut maznęłam to mi oko tak spuchło, że nic na nie nie widziałam
może ten link coś pomoże:
http://www.virtuela.com/terminy-waznosci-kosmetykow.htm
ło rany to dziwne... choć po tym jak widziałam w Dougim kiedyś 4-letni róż Clinique w kremie to już mnie nic nie zdziwi...
zachciało mi się teraz różu Sur... :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 19:15   #2211
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
A to to już jest świństwo:
http://allegro.pl/mac-cham-pale-high...398791462.html

i nikt mi nie wmówi ,że ten użytkownik nie zawyża cen!
wiesz co, jakiedyś chciałam coś od niego kupić i pytałam właśnie dlaczego ceny sa wyższe to zaczął jakoś tak pokrętnie sie tłumaczyć, że to siostra wysyła z UK i ona płaci za wysyłkę, więc on chce odzyskać te pieniadze, a że często ma rzeczy, których i tak nie można kupić juz w PL bo to limitowanki itp. Tak kręcił, ze mi się odechciało a zresztą najpierw napisał, że może wszystko załatwić w krótkim czasie, poprosiłam o jedną rzecz to mi odpisał po (uwaga!)3 miesiącach, że ma i podał cenę wyższą o 25 zł niz w salonie w Polsce
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 19:19   #2212
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ło rany to dziwne... choć po tym jak widziałam w Dougim kiedyś 4-letni róż Clinique w kremie to już mnie nic nie zdziwi...
zachciało mi się teraz różu Sur... :/
Ja tez chce ten rozyk.
Chcielam tez kredke I Get No Kick, ale widze ze na stronie juz sprzedana, wiec pewnie w sklepie tez jej nie bedzie.

Ma ktoras z Was Feline? Warto? Jak sie ma do Smoldera (mojego ulubionego)?
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 19:20   #2213
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Jeżeli wrocławska ekipa MACowa będzie taka miła i poświęci mi trochę czasu to uaktualnię ten stary cennik w przyszłym tygodniu.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Nie mów, że oba masz
Nie mówię - po prostu oba mam w domu
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 19:25   #2214
mysia13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 56
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

szukam pomocy przepraszam , że się wcinam ale wiecie jak stworzyc nowy watek na forum?
mysia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 19:25   #2215
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim! Jestem nowa w wątku MAC i mam do was kilka pytań.

Pierwsze pytanie techniczne: lepiej kupować w Wielkiej Brytanii przez stronę internetową, czy w Polsce w sklepie stacjonarnym? Otóż jestem z Wrocławia, ale sklep MAC jest na drugim końcu miasta, należę do osób dość zajętych i taka wycieczka tylko po to żeby sprawdzić ceny nie za bardzo mi pasuje. Natomiast bardzo często jeżdżę do UK i myślałam żeby zamówić z ich strony przesyłka to tylko 3 funty. Niestety do najbliższego sklepu MAC mam dość spory kawałek, nie to co w Polsce. Dlatego jeżeli ktoś mógł by porównać ceny tu i tu, była bym wdzięczna. Wprawdzie znalazłam w jednym z poprzednich wątków bardzo podobne porównanie, ale było ono robione dawno temu i nie wiem czy od tamtej pory ceny nie uległy zmianie (no dobra na pewno uległy). Kurs funta spadł i do tego ta nowa podwyżka vatu.
Ceny w UK sa korzystniejsze niz wPolsce, wiec jak masz mozliwosc tam sobie to kupic to sie nie zastanawiaj.
A jesli masz MACa we Wrocku to po prostu jedz, porozgladaj sie, zobacz co Ci sie spodoba a kup to sobie pozniej w UK.
Ja przykladowo mam sklep blisko, ale jakos itak zamawiam wiekszosc przez neta, jakos tak mi wygodniej pomyslec na spokojnie czego 'potrzebuje'
Ceny produktow ciagle tu ktos podaje, wiec chyba nie bedzie problemu z porownaniem ich ze strona brytyjska?
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 19:28   #2216
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Jeżeli wrocławska ekipa MACowa będzie taka miła i poświęci mi trochę czasu to uaktualnię ten stary cennik w przyszłym tygodniu.
Była bym bardzo wdzięczna, jeżeli by się bardziej opłacało to może uda mi się zamówić tak żeby przyjechały z TŻ za dwa tygodnie i tez myślę nad Chez Chez Lame bo bardzo ładnie wyglądał na swatchu i nad szminką z tej samej kolekcji.

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Ceny w UK sa korzystniejsze niz wPolsce, wiec jak masz mozliwosc tam sobie to kupic to sie nie zastanawiaj.
A jesli masz MACa we Wrocku to po prostu jedz, porozgladaj sie, zobacz co Ci sie spodoba a kup to sobie pozniej w UK.
Ja przykladowo mam sklep blisko, ale jakos itak zamawiam wiekszosc przez neta, jakos tak mi wygodniej pomyslec na spokojnie czego 'potrzebuje'
Ceny produktow ciagle tu ktos podaje, wiec chyba nie bedzie problemu z porownaniem ich ze strona brytyjska?
No właśnie powoli staram się przebrnąć przez ten galopujący wątek, bo mam dziś wolny dzień, a wyszukiwarka nie znajduje tego co bym chciała. Może faktycznie się wybiorę do sklepu Mac...

Edytowane przez palina_malina
Czas edycji: 2011-01-05 o 19:33
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 19:33   #2217
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

She Feline mam i uwielbiam jego kolor ale to jest kohl a ja się z MACowymi kohlami nie lubię - są miękkie, fajnie się je rozciera ale jeśli nie zrobię dobrej grubej pudrowej warstwy cieni to się potrafią odbijać i rozmazywać. Jeśli nie masz problemów z kohlami MACa i chcesz czegoś mega czarnego to będziesz zadowolona.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 19:43   #2218
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
wiesz co, jakiedyś chciałam coś od niego kupić i pytałam właśnie dlaczego ceny sa wyższe to zaczął jakoś tak pokrętnie sie tłumaczyć, że to siostra wysyła z UK i ona płaci za wysyłkę, więc on chce odzyskać te pieniadze, a że często ma rzeczy, których i tak nie można kupić juz w PL bo to limitowanki itp. Tak kręcił, ze mi się odechciało a zresztą najpierw napisał, że może wszystko załatwić w krótkim czasie, poprosiłam o jedną rzecz to mi odpisał po (uwaga!)3 miesiącach, że ma i podał cenę wyższą o 25 zł niz w salonie w Polsce
Taaaa mnie wystarczyło jak zobaczyłam ceny paletek cieni i różów.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 19:56   #2219
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziewczyny ratunku we wrocławskim MACU nie ma już tego rozświetlacza z CP.




czy jest jakaś szansa go jeszcze gdzieś zdobyć? Kraków, Warszawa??????????
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 20:02   #2220
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku we wrocławskim MACU nie ma już tego rozświetlacza z CP.




czy jest jakaś szansa go jeszcze gdzieś zdobyć? Kraków, Warszawa??????????
Jeżeli chcesz to ja prawdopodobnie będę kupowała w UK to kupie 2 i np. wystawie go dla Ciebie na all żeby było bezpiecznie (bo nigdy nie organizowałam żadnego zamówinia na wizażu i mogę byc osobą "niegodną zaufania" ) jeżeli cena 20.5 funtów Ci odpowiada (20,5 x 4,5 = 92,25 + przesyłka albo odbiór osobisty we Wro).

A ja się jeszcze przypomne czy ktoś mógłby mi pomóc z tą koralową szminką? Bardzo ładnie proszę
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.