Zdrada: rozmowa czy milczenie? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-03, 15:33   #61
jancia3
Raczkowanie
 
Avatar jancia3
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 300
Dot.: Zdrada: rozmowa czy milczenie?

Człowiek sam siebie do końca nawet nie zna, a co dopiero drugiego człowieka W pełni zgadzam się z tym że stopniowo się siebie uczymy i od razu nie wiem co drugą osobę może zranić, a co nie I dlatego rozmowa jest podstawą i wyjaśnienie sobie na początku pewnych kwestii co wolno, a co nie, co jest zdradą, a co nie.
A z tym znaczeniem pewnych kluczowych słów jak kocham i zdrada, to faktycznie "kocham" może paść i pada dopiero po pewnym czasie, ale pewne zasady partnerzy powinni moim zdaniem ustalić na początku
Ostatnio jest "moda" na tzw otwarte związki, sama znam dwie takie pary. Ludzie są ze sobą, kochają się, ale seks uprawiają z kim akurat mają ochotę - i kobieta i mężczyzna, a druga osoba ma pełną świadomość co i z kim robi pierwsza., bo sobie o tym otwarcie mówią. I są szczęśliwi, tak między sobą ustalili i im to odpowiada, bo jak kiedyś znajomy mi powiedział "ja wiem że ona kocha tylko mnie, a seks to tylko seks" ... Sama nigdy w życiu nie zgodziłabym się na taki układ, ale różni są ludzie i ich upodobania i pogląd na zdradę, dlatego też postawą jest rozmowa
jancia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 00:07   #62
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Zdrada: rozmowa czy milczenie?

Cytat:
Napisane przez jancia3 Pokaż wiadomość
Człowiek sam siebie do końca nawet nie zna, a co dopiero drugiego człowieka W pełni zgadzam się z tym że stopniowo się siebie uczymy i od razu nie wiem co drugą osobę może zranić, a co nie I dlatego rozmowa jest podstawą i wyjaśnienie sobie na początku pewnych kwestii co wolno, a co nie, co jest zdradą, a co nie.
A z tym znaczeniem pewnych kluczowych słów jak kocham i zdrada, to faktycznie "kocham" może paść i pada dopiero po pewnym czasie, ale pewne zasady partnerzy powinni moim zdaniem ustalić na początku
Ostatnio jest "moda" na tzw otwarte związki, sama znam dwie takie pary. Ludzie są ze sobą, kochają się, ale seks uprawiają z kim akurat mają ochotę - i kobieta i mężczyzna, a druga osoba ma pełną świadomość co i z kim robi pierwsza., bo sobie o tym otwarcie mówią. I są szczęśliwi, tak między sobą ustalili i im to odpowiada, bo jak kiedyś znajomy mi powiedział "ja wiem że ona kocha tylko mnie, a seks to tylko seks" ... Sama nigdy w życiu nie zgodziłabym się na taki układ, ale różni są ludzie i ich upodobania i pogląd na zdradę, dlatego też postawą jest rozmowa
Tak, wierz w to, że są szczęśliwi. I rodziny pozakładają takie szczęśliwe Moje dzieci, twoje dzieci, nasze dzieci..a właściwie czyje te dzieci No ale przepraszam mowa była o seksie.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 05:39   #63
rnm
Wtajemniczenie
 
Avatar rnm
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 020
Dot.: Zdrada: rozmowa czy milczenie?

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Tak, wierz w to, że są szczęśliwi. I rodziny pozakładają takie szczęśliwe Moje dzieci, twoje dzieci, nasze dzieci..a właściwie czyje te dzieci No ale przepraszam mowa była o seksie.
Strach się przyznać, ale znam taką parę U nich jest jeszcze troszkę inaczej, bo są małżeństwem, które łączy wszystko, poza... seksem. Są przyjaciółmi, z pozoru tworzą bardziej zgrany związek niż niejedna "standardowa" para. Mają też dzieci - nie jego dzieci, choć wszystkie zrodzone w czasie małżeństwa. Wychowują je razem, kochają.. On zgadza się na zdrady i sam zdradza. Często prowokują różne sytuacje, w tym takie gdzie on jest świadkiem tych zdrad. Pokręcona parka, ale wydaje się być szczęśliwa. Czas pewnie wszystko zweryfikuje.

Ja nie raz pomyślałam o tym jak o przesadzie, ale to ich życie i nic mi do tego
__________________
...jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z tobą skontaktować


rnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 06:09   #64
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Zdrada: rozmowa czy milczenie?

Jak dla mnie to lekką patologią zalatuje i to jest moje zdanie. Jeśli kogoś obrażam czy wyszydzam - sorry, ale inaczej nie potrafię tego nazwać, a pisanie, że mi takie coś nie pasuje jest dla mnie lekkiego kalibru. Taka miłość z sypianiem z kimś innym po kątach to wg mnie nie miłość i z prawdziwą miłością to wiele wspólnego nie ma... To jakiś chory wytwór. Skoro tym ludziom to pasuje - ok, ich sprawa, ale z moich obserwacji (mam parę takich znajomych "par", które przestały być parami po jakimś czasie), to to wiele nie znaczy. Takie sobie ot, życie... I traktowanie partnera bardziej jak przyjaciela czy tam towarzysza niż osoby, którą się kocha.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 22:21   #65
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Zdrada: rozmowa czy milczenie?

No właśnie.. bo takie zachowania nie mają nic wspólnego z miłością. W grę wchodzi seks, jakaś forma rozrywki, która może do jakiegoś stopnia bywa zabawna..dla niektórych. No tak, czas wszystko weryfikuje. Nie słyszałam o parach 60latków uprawiających tego typu historie, a o szczęśliwych parach w tym wieku i owszem. No i ratunku.. gdy w rodzinie pojawią się dzieci to współczuję im takiego ..tła kulturowego.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.