Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-16, 21:33   #1231
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
On jest odżywczo-nawilżający. Świetny pod makijaż, dawno nie miałam tak jędrnej i dobrze nawilżonej skóry, jestem sucholcem. Ładnie łagodzi wszystkie podrażnienia, zeszło mi trochę rumieńców.

Jeśli typowo twój zapach to bierz
Dasz linka do tego kremu
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 21:35   #1232
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Ok już znalazłam
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 22:30   #1233
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dobry wieczór,
poszalałam dziś na zakupach W końcu mam strój na maj. A w zasadzie 3 stroje

Piękna figura!

Michalina, przepraszam miałam o pędzlach napisać. Ten do różu to 49. Później wrzucę fotkę
Zazdroszczę Ja dziś przymierzyłam kilkanaście sukienek i żadna nie była na mnie dobra. Albo za ciasna, albo za luźna, albo wyglądałam jak własna ciotka... W końcu zaczęłam przeklikiwać Zalando i zamówiłam 7 sukienek Nieźle jak na debiut Chociaż to będzie cud jak któraś będzie idealna

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 22:54   #1234
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Pochwalisz się?
Pochwalę się, a potem trzeba będzie wszystko zwrócić
Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Ja dziś przymierzyłam kilkanaście sukienek i żadna nie była na mnie dobra. Albo za ciasna, albo za luźna, albo wyglądałam jak własna ciotka... W końcu zaczęłam przeklikiwać Zalando i zamówiłam 7 sukienek Nieźle jak na debiut Chociaż to będzie cud jak któraś będzie idealna

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
Nawet nie liczyłam ile mierzyłam ostatnio. Albo małe, albo duże, albo za duży dekolt, albo czarna, smutna, babcina itd. Dziś kupiłam zwykłą szarą ołówkową (leży ślicznie). Chabrową, luźniejszą. A na koniec spódnicę ołówkową i granatowy żakiet. Teraz tylko buty i torebka
Trzymam kciuki, żeby Twoje sukienki były strzałem w dziesiątkę!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-16, 23:45   #1235
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość

Michalina, przepraszam miałam o pędzlach napisać. Ten do różu to 49. Później wrzucę fotkę
Nic się nie stało Jak znajdziesz chwilę, to daj znać Ja też ostatnio nie mam na nic czasu.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 01:13   #1236
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Wreszcie wróciłam z pracy...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 06:46   #1237
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Wreszcie wróciłam z pracy...
Omg, niezły pracuś z Ciebie
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-17, 07:09   #1238
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Dzien dobry
Zastanawiam sie co dzis wziac z vipami. Kusi mnie maseczka sephorowa dotleniajaca 😩

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 07:14   #1239
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Pochwalę się, a potem trzeba będzie wszystko zwrócić

Nawet nie liczyłam ile mierzyłam ostatnio. Albo małe, albo duże, albo za duży dekolt, albo czarna, smutna, babcina itd. Dziś kupiłam zwykłą szarą ołówkową (leży ślicznie). Chabrową, luźniejszą. A na koniec spódnicę ołówkową i granatowy żakiet. Teraz tylko buty i torebka
Trzymam kciuki, żeby Twoje sukienki były strzałem w dziesiątkę!
Dzięki! Myślałam, że tylko ja mam takie problemy z kupnem sukienki Pochwalę się jak coś mi będzie pasować (byle nie więcej niż 2 bo i tak jestem bankrutem )

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 08:07   #1240
Wonder Woman
Zadomowienie
 
Avatar Wonder Woman
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: jardin du diable
Wiadomości: 1 971
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Zastanawiam sie co dzis wziac z vipami. Kusi mnie maseczka sephorowa dotleniajaca 😩

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Bierz, i dorzuć ten ich peeling w pudrze wczoraj go kliknęłam. Tylko Pingwinek mówi, żeby na niego uważać, bo mocny.

Dzień dobry, kawa

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Z Givenchy jest delikstny i nadaje się dla wrażliwców, a ten z S to jest opisywany w recenzjach jako "najmocniejszy peeling dostępny na rynku", więc może podrażniać i trzeba uważać, żeby nie zrobić sobie nim kuku.
dobrze wiedzieć
__________________
Viens avec moi dans le jardin du Diable, endroit dans lequel tout est acceptable. J'ai des invitations pour le jardin du Diable, tous les plaisirs y sont inoubliables
Wonder Woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 08:34   #1241
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Zastanawiam sie co dzis wziac z vipami. Kusi mnie maseczka sephorowa dotleniajaca 😩

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
No, to jak kusi to bierz
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-17, 09:02   #1242
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Dziewczyny chcę zamówić coś z Monnari dla babci, ale nie wiem, jak tam jest ze zwrotem, bo napisane jest tak: "Proszę odesłać lub przekazać nam zwracaną rzecz." Przekazać, to znaczy, że mogę oddać w sklepie? Czy tylko odesłanie wchodzi w grę??
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 09:22   #1243
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Wonder Woman Pokaż wiadomość
Bierz, i dorzuć ten ich peeling w pudrze wczoraj go kliknęłam. Tylko Pingwinek mówi, żeby na niego uważać, bo mocny.

Dzień dobry, kawa

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------



dobrze wiedzieć
To wezme jesli bedzie. A ten peeling to nie wiem, mam z Clinique i bardzo go lubie. Sephorowy to lepszy zdzierak Pingwinku?

Jeszcze mysle nad czerwonym lakierem OPI. Thrill of Brazil mam sprawdzony i z topem trzyma mi sie tydzien, ale kurde kolekcja Hello Kitty jest taka slodka, ze chyba skusze sie na jakis kolor z niej wlasnie
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
No, to jak kusi to bierz

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny chcę zamówić coś z Monnari dla babci, ale nie wiem, jak tam jest ze zwrotem, bo napisane jest tak: "Proszę odesłać lub przekazać nam zwracaną rzecz." Przekazać, to znaczy, że mogę oddać w sklepie? Czy tylko odesłanie wchodzi w grę??
Nigdy nic nie zamawialam, ale dziwnie to jest sformulowane. Moze sprobuj zadzwonic do jakiegos ich sklepu stacjonarnego i tam spytaj? Tylko polecam jakis sklep w duzym miescie, np. Warszawa, bo jak ostatnio dzwonilam do malutkiej bytomskiej Sephory to wciskano mi kit, ze nie ma zwrotow z estore w stacjonarkach
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 09:59   #1244
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

O, już mam ponad 4tys postów na Wizażu 4010

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

GlamKitty, jak nie masz suchej ani wrażliwej skóry, to ten peeling z S się dla Ciebie nada
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 10:04   #1245
basia296
Zadomowienie
 
Avatar basia296
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Okropne... Film polecam, daje mega do myślenia. Jestem przygnębiona teraz bardzo, ale warto było.
Oglądałam.... świetny film, ale na psyche siada. Doła po obejrzeniu tego filmu miałam przez cały dzień. Mimo wszystko godny polecenia i obejrzenia.
basia296 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 10:53   #1246
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Witam, u mnie słoneczko

Pingwinku, biegasz ostatnio po s. , czy widziałaś czarną gg. W mokotowie nadal jej nie ma i konsultantki nie wiedzą dlaczego nie ma jej w dostawach
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 10:57   #1247
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

W Oysho wyprzedaż

http://www.oysho.com/pl/mid-season/z...010091513.html
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 11:00   #1248
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość
Witam, u mnie słoneczko

Pingwinku, biegasz ostatnio po s. , czy widziałaś czarną gg. W mokotowie nadal jej nie ma i konsultantki nie wiedzą dlaczego nie ma jej w dostawach
A w Reducie nie ma? Kojarzę, że była ostatnio. W innych nie zwróciłam uwagi.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 11:20   #1249
xdorkax
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 965
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A w Reducie nie ma? Kojarzę, że była ostatnio. W innych nie zwróciłam uwagi.
A reduta to nie moje rejony. Ja odwiedzam s. tylko po linii metra
xdorkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-17, 11:24   #1250
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość
A reduta to nie moje rejony. Ja odwiedzam s. tylko po linii metra
Strona pokazuje, że jest w wielu miejscach dostępna ta maska. Zadzwoń najlepiej do interesującej Cię perfumerii na liście.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 11:26   #1251
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
To wezme jesli bedzie. A ten peeling to nie wiem, mam z Clinique i bardzo go lubie. Sephorowy to lepszy zdzierak Pingwinku?

Jeszcze mysle nad czerwonym lakierem OPI. Thrill of Brazil mam sprawdzony i z topem trzyma mi sie tydzien, ale kurde kolekcja Hello Kitty jest taka slodka, ze chyba skusze sie na jakis kolor z niej wlasnie



Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------


Nigdy nic nie zamawialam, ale dziwnie to jest sformulowane. Moze sprobuj zadzwonic do jakiegos ich sklepu stacjonarnego i tam spytaj? Tylko polecam jakis sklep w duzym miescie, np. Warszawa, bo jak ostatnio dzwonilam do malutkiej bytomskiej Sephory to wciskano mi kit, ze nie ma zwrotow z estore w stacjonarkach
Jak ja nie lubię nigdzie dzwonić, ale chyba będę musiała
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 12:13   #1252
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Kosmetyki Skin79 pojawiły się w D. .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 12:38   #1253
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Witam się niedzielnie

Myślicie że ten pędzel do bronzera byłby naprawdę dobry? http://m.sephora.pl/index.html#!cata.../view/P1739020
Przez Michaline kusi mnie terracotta i ten pędzel do jej nakładania

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Zastanawiam się czy jakbym sobie kupiła pędzel do meteorytów guerlain polubiłabym same meteoryty?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 12:41   #1254
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Witam się niedzielnie

Myślicie że ten pędzel do bronzera byłby naprawdę dobry? http://m.sephora.pl/index.html#!cata.../view/P1739020
Przez Michaline kusi mnie terracotta i ten pędzel do jej nakładania

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Zastanawiam się czy jakbym sobie kupiła pędzel do meteorytów guerlain polubiłabym same meteoryty?
Pędzle guerlain sa mega ch*j0we, sprawdziłam w grafice i ten tez wygląda uj0w0.. ch0dzi 0 wl0sie. Miałam ten d0 mete0ryt0w, r0zczepierza się i wł0ski są twarde. Druga sprawa ja br0nzer nakładam d0 k0ntur0wania, tym pędzlem t0 jedynie jak kt0s nakłada na całą twarz, nie wy0brażam s0bie nim k0ntur0wać . Już chyba ten lepiej wygląda http://www.moncotefille.net/www.monc...guerlain-3.jpg
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2016-04-17 o 12:42
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 12:44   #1255
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Pędzle guerlain sa mega ch*j0we, sprawdziłam w grafice i ten tez wygląda uj0w0.. ch0dzi 0 wl0sie. Miałam ten d0 mete0ryt0w, r0zczepierza się i wł0ski są twarde. Druga sprawa ja br0nzer nakładam d0 k0ntur0wania, tym pędzlem t0 jedynie jak kt0s nakłada na całą twarz, nie wy0brażam s0bie nim k0ntur0wać .
Masz racje, trochę mnie kusi bo jest oznaczony jako stworzony akurat do terracotty, tylko jest trochę duży jak na pędzel do bronzera. A jakiej firmy pędzle polecasz, które są na prawdę warte uwagi i pieniędzy?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 12:45   #1256
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Never, jaki pędzel polecasz do pudru??
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 12:51   #1257
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Masz racje, trochę mnie kusi bo jest oznaczony jako stworzony akurat do terracotty, tylko jest trochę duży jak na pędzel do bronzera. A jakiej firmy pędzle polecasz, które są na prawdę warte uwagi i pieniędzy?
Ja k0nturuję najpierw pędzlem seph0r0wym tym d0 pudru mineralneg0, nakładam r0z, r0zcieram tak żeby zr0bić cień i w samym załamaniu tu gdzie k0ść p0liczk0wa przejeżdzam tą z0evą

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Never, jaki pędzel polecasz do pudru??
D0 jakieg0? . Ja d0 pudru sypkieg0 mam jakiś z hakur0 zwykły, mam tych pędzli 0d gr0ma i używam tylk0 kilku, mam jeszcze taki jajeczk0wy z z0evy, jakiś z ingl0ta- badziew i t0 chyba d0 pudr0w sypkich wsi0. M0że za jakis czas w jakieg0 maca zainwestuje .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 13:17   #1258
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja k0nturuję najpierw pędzlem seph0r0wym tym d0 pudru mineralneg0, nakładam r0z, r0zcieram tak żeby zr0bić cień i w samym załamaniu tu gdzie k0ść p0liczk0wa przejeżdzam tą z0evą

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------



D0 jakieg0? . Ja d0 pudru sypkieg0 mam jakiś z hakur0 zwykły, mam tych pędzli 0d gr0ma i używam tylk0 kilku, mam jeszcze taki jajeczk0wy z z0evy, jakiś z ingl0ta- badziew i t0 chyba d0 pudr0w sypkich wsi0. M0że za jakis czas w jakieg0 maca zainwestuje .
Np. do pudry Givenchy wiosennego, pudru Mareczka no i tego niby podkładu w kompakcie Chanel

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Myślę intensywnie nad tym czy kupować tę pomadkę Cushion z S - znowu przeczytałam bardzo słabą opinie Moim zdaniem fajne kolory i wykończenie - brać czy nie brać... Ponoć bardzo brzydko się ściera, jest nietrwała, podkreśla wszystko na ustach (akurat to mi nie przeszkadza, bo nie mam suchych), no i oczywiście ten niby aplikator to tylko zbieracz zarazków - ta szminka tylko może być nakładana pędzelkiem.

Edytowane przez pingwintastas
Czas edycji: 2016-04-17 o 13:18
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 13:18   #1259
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Witam w niedzielne popołudnie
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-17, 13:26   #1260
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Widziałyście takie coś ?

https://www.douglas.pl/douglas/Makij...eRef=pNYuXGSvD
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 08:39:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.