Godny polecenia termos lub kubek termiczny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-10, 15:57   #1
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947

Godny polecenia termos lub kubek termiczny


Dziewczyny, zima niedługo, a ja po przebojach z poprzednich lat zwracam się do Was z pytaniem - czy możecie polecić mi termos lub kubek termiczny, który mogę spokojnie wsadzić do torby i który się nie wyleje? Zależy mi na trzymaniu ciepła, ale jeśli wleję bardzo gorącą herbatę, to nie musi być bardzo gorąca przez cały dzień - raz miałam jeden termosik, wlałam w niego gorącą herbatę i po 5 godzinach poparzyłam sobie język, ale za to termos przeciekał
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 16:15   #2
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Godny polecenia termos lub kubek termiczny

Ja ze swojej strony mogę polecić Contigo, dostałam rok temu na Mikołajki. Możesz zobaczyć na ich stronie, jakie mają rodzaje tych kubków, bo są różne, w zależności jakie masz potrzeby
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 17:22   #3
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Godny polecenia termos lub kubek termiczny

Polecam ten kubek https://www.google.pl/search?q=kubki...20%3B820%3B547
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 17:57   #4
Laguna2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 146
Dot.: Godny polecenia termos lub kubek termiczny

Również polecam Contigo. Nie polecam kubka firmy Primus
Laguna2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 18:02   #5
sollina
Rozeznanie
 
Avatar sollina
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 547
Dot.: Godny polecenia termos lub kubek termiczny

Najlepiej taki z takim klikiem na środku. Wtedy kubek nie przecieka. Ja mam taki za 20-30zł z Tesco chyba i był super. Długo trzyma ciepło, nic nie przecieka, a mam go już 3 lata, więc najnowszy nie jest.
Ma tylko jeden minus. Ciężko się go czyści, tzn. tę nakrętkę.

Edit: Mam dokładnie taki, jak ten zalinkowany wyżej
sollina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 18:28   #6
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Godny polecenia termos lub kubek termiczny

Ja polecam tradycyjne szklane termosy. Najlepsze jakie miałam to były niemieckie Bentom. Wada jest taka, ze nawet te o małej pojemności są dość grube (ale za to świetnie trzymają ciepło) no i są wrażliwe na urazy.
Są całkowicie szczelne.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 19:04   #7
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Godny polecenia termos lub kubek termiczny

Cytat:
Napisane przez Basiulka19 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez sollina Pokaż wiadomość
Najlepiej taki z takim klikiem na środku. Wtedy kubek nie przecieka. Ja mam taki za 20-30zł z Tesco chyba i był super. Długo trzyma ciepło, nic nie przecieka, a mam go już 3 lata, więc najnowszy nie jest.
Ma tylko jeden minus. Ciężko się go czyści, tzn. tę nakrętkę.

Edit: Mam dokładnie taki, jak ten zalinkowany wyżej
Niestety ja go miałam i wytrzymał mi tylko parę miesięcy, i musiałam kupić nowy, bo ten przestał trzymac ciepło...
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 19:20   #8
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Godny polecenia termos lub kubek termiczny

Cytat:
Napisane przez Basiulka19 Pokaż wiadomość
Niestety właśnie ten kubek miałam i mimo zakręcania go tak mocno, że nie dało się go odkręcić, przeciekał...
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 20:47   #9
dorota_128
Zadomowienie
 
Avatar dorota_128
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Godny polecenia termos lub kubek termiczny

Cytat:
Napisane przez Basiulka19 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Niestety właśnie ten kubek miałam i mimo zakręcania go tak mocno, że nie dało się go odkręcić, przeciekał...
Może to głupio zabrzmi, ale czy próbowałaś zakręcać nie mocno tylko tyle, żeby był zakręcony? Mam taki niebieski już 3 rok będzie. Za pierwszym razem chciałam sprawdzić czy nie przecieka, zalałam wrzątek, mocno zakręciłam i cieknie! Ale już drugie podejście było znacznie lepsze, zakręciłam tylko tyle ile trzeba, wszystko pięknie, nic nie cieknie i długo trzyma ciepło. Ja jestem zadowolona, jutro zrobię w nim kawę na uczelnię
__________________
"Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane."


dorota_128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 20:49   #10
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Godny polecenia termos lub kubek termiczny

Cytat:
Napisane przez Basiulka19 Pokaż wiadomość
mi on cieknie niestety
a kupiłam go pod wpływem wizażu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 22:50   #11
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Godny polecenia termos lub kubek termiczny

Też polecam Contigo. Chorowałam na niego odkąd zaczęłam korzystać z kubków termicznych jeżdżąc na uczelnię, ale odstraszała mnie cena. W końcu kupiłam go sobie w nagrodę za coś i dziś uważam, ze jest wart każdej złotówki.

Długo trzyma ciepło i zimno [latem tez z niego korzystałam], jest wygodny i nie cieknie, więc spokojnie można go włożyć do torebki czy korzystać w samochodzie jeśli nie ma się miejsca na kubki - zdarzało mi się jeździć z nim położonym na bocznym siedzeniu lub na półce i nic nie ciekło

Jedyny minus - trzeba pamiętać, aby czyścić go zawsze po skończeniu używania, najlepiej płynem do mycia naczyń, bo mechanizm w tych kubkach ciężko jest doczyścić jeśli zaschną na nim jakieś fusy. Albo przynajmniej go porządnie przepłukać [na uczelni właśnie go płukam, chociaż tak an dobrą sprawę zawsze mam w nim herbatę, przelewaną z jednorazowych kubków ].

Gdy ja go kupowałam, dorwałam wersję robioną specjalnie dla Coffee Heaven, więc i tańsza niż ta tradycyjna, kupowana w sklepie. Widziałam też go kilkakrotnie przecenionego w Decathlonie - kwota zawsze oscyluje w okolicach minimum 80 złotych [to najniższa jaką na promocji widziałam właśnie w Decathlonie], ale uważam, że warto.

Edytowane przez Aimee_J
Czas edycji: 2013-10-10 o 22:54
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-11, 08:47   #12
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Godny polecenia termos lub kubek termiczny

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Też polecam Contigo. Chorowałam na niego odkąd zaczęłam korzystać z kubków termicznych jeżdżąc na uczelnię, ale odstraszała mnie cena. W końcu kupiłam go sobie w nagrodę za coś i dziś uważam, ze jest wart każdej złotówki.

Długo trzyma ciepło i zimno [latem tez z niego korzystałam], jest wygodny i nie cieknie, więc spokojnie można go włożyć do torebki czy korzystać w samochodzie jeśli nie ma się miejsca na kubki - zdarzało mi się jeździć z nim położonym na bocznym siedzeniu lub na półce i nic nie ciekło

Jedyny minus - trzeba pamiętać, aby czyścić go zawsze po skończeniu używania, najlepiej płynem do mycia naczyń, bo mechanizm w tych kubkach ciężko jest doczyścić jeśli zaschną na nim jakieś fusy. Albo przynajmniej go porządnie przepłukać [na uczelni właśnie go płukam, chociaż tak an dobrą sprawę zawsze mam w nim herbatę, przelewaną z jednorazowych kubków ].

Gdy ja go kupowałam, dorwałam wersję robioną specjalnie dla Coffee Heaven, więc i tańsza niż ta tradycyjna, kupowana w sklepie. Widziałam też go kilkakrotnie przecenionego w Decathlonie - kwota zawsze oscyluje w okolicach minimum 80 złotych [to najniższa jaką na promocji widziałam właśnie w Decathlonie], ale uważam, że warto.
Niektóre (nie pamiętam, czy wszystkie) można wkładać do zmywarki, zarówno sam kubek, jak i przykrywkę
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 09:06   #13
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Godny polecenia termos lub kubek termiczny

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Też polecam Contigo. Chorowałam na niego odkąd zaczęłam korzystać z kubków termicznych jeżdżąc na uczelnię, ale odstraszała mnie cena. W końcu kupiłam go sobie w nagrodę za coś i dziś uważam, ze jest wart każdej złotówki.

Długo trzyma ciepło i zimno [latem tez z niego korzystałam], jest wygodny i nie cieknie, więc spokojnie można go włożyć do torebki czy korzystać w samochodzie jeśli nie ma się miejsca na kubki - zdarzało mi się jeździć z nim położonym na bocznym siedzeniu lub na półce i nic nie ciekło

Jedyny minus - trzeba pamiętać, aby czyścić go zawsze po skończeniu używania, najlepiej płynem do mycia naczyń, bo mechanizm w tych kubkach ciężko jest doczyścić jeśli zaschną na nim jakieś fusy. Albo przynajmniej go porządnie przepłukać [na uczelni właśnie go płukam, chociaż tak an dobrą sprawę zawsze mam w nim herbatę, przelewaną z jednorazowych kubków ].

Gdy ja go kupowałam, dorwałam wersję robioną specjalnie dla Coffee Heaven, więc i tańsza niż ta tradycyjna, kupowana w sklepie. Widziałam też go kilkakrotnie przecenionego w Decathlonie - kwota zawsze oscyluje w okolicach minimum 80 złotych [to najniższa jaką na promocji widziałam właśnie w Decathlonie], ale uważam, że warto.
Chodzi o coś w tym stylu http://img03.allegroimg.pl/photos/40.../73/3583877397 ? Poza tym widziałam w Coffee Heaven trochę inne kubki termiczne i zastanawiam się, czy taki kupiony tam też będzie równie dobry.
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 10:56   #14
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: Godny polecenia termos lub kubek termiczny

Polecam Fjord Nansen - cena ok. 60-70zł, ale warto. Trzyma ciepło bardzo długo, nic się nie wylewa i jest bardzo solidny. Jak wlałam do niego gorącą kawę o 06:00 to o 12:00 była jeszcze ciepła. Po dwóch godzinach jest nadal gorąca, że praktycznie nie da się jej wypić co uważam za zaletę. Ma guziczek i można wrzucić go do torebki bez obawy, że coś wycieknie.
__________________
Ćwiczę z Ewą od 27.08.2012
Skalpel:24
Killer:8
Body Express:4
TURBO:16
SzokTrening: 6
Skalpel II: 17
Total Fitness/Total Fitness TCh: 7/2
Biegam od 09.08.2013 - 150 min
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 11:17   #15
Basiulka19
Zadomowienie
 
Avatar Basiulka19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 1 210
Dot.: Godny polecenia termos lub kubek termiczny

Szkoda, mój się sprawuje genialnie, nie zamienię go na zaden inny a do tego tani super trzyma ciepło i nie przecieka
__________________
Chcę mieć coś swojego. Coś co będę kochać. Bo ja tak naprawdę najbardziej w życiu chcę kogoś kochać... <3

czerwca 2013 - Pedagog resocjalizacyjny

luty 2014 - Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny

Studentka Pedagogiki rewalidacyjnej

Basiulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 14:43   #16
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Godny polecenia termos lub kubek termiczny

ja też polecam wyglądajacy taki jak zalinkowany - z tym, ze moje niefirmowe - jeden biedronkowy, a drugi ze sklepu z agd po prostu

Syn (6l, wiec głupiutki wiek jeszcze) nosi w takim herbate do szkoły - plecak lata, lezy do góry nogami itd - jak to w tym wieku dzieci robią ani razu mu nic nie przeciekło.

Co do długości trzymania ciepła - ostatnio dla koleżanki zrobiłam test i nalałam wrzątku o 22, a rano o 6 woda była mocno ciepła (dla mnie mocno ciepła, moje dzieci by się nie napiły, za gorąca).
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 16:53   #17
sarajoanna
Raczkowanie
 
Avatar sarajoanna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Południowa Polska
Wiadomości: 309
Dot.: Godny polecenia termos lub kubek termiczny

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zima niedługo, a ja po przebojach z poprzednich lat zwracam się do Was z pytaniem - czy możecie polecić mi termos lub kubek termiczny, który mogę spokojnie wsadzić do torby i który się nie wyleje? Zależy mi na trzymaniu ciepła, ale jeśli wleję bardzo gorącą herbatę, to nie musi być bardzo gorąca przez cały dzień - raz miałam jeden termosik, wlałam w niego gorącą herbatę i po 5 godzinach poparzyłam sobie język, ale za to termos przeciekał
Ja kupiłam termos w carrefourze (czy jak to tam się pisze :P ), zwykły, obudowa z plastiku, wkład szklany, pojemność 450ml, trzyma ciepło do 12godzin (znaczy po 12 godzinach płyn jest jeszcze dość ciepły, chociaż już nie gorący). Koszt 20zł, polecam
sarajoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 17:12   #18
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Godny polecenia termos lub kubek termiczny

Cytat:
Napisane przez Withers Pokaż wiadomość
Chodzi o coś w tym stylu http://img03.allegroimg.pl/photos/40.../73/3583877397 ? Poza tym widziałam w Coffee Heaven trochę inne kubki termiczne i zastanawiam się, czy taki kupiony tam też będzie równie dobry.
Miałam na myśli taki.
Ja mam akurat biały z zielonym wzorem i napisem 'coffee heaven', ale poza tym jest identyczny.

Cytat:
Napisane przez dorot_qa Pokaż wiadomość
Niektóre (nie pamiętam, czy wszystkie) można wkładać do zmywarki, zarówno sam kubek, jak i przykrywkę
Szczerze mówiąc nie pamiętam, co miałam napisane na druczku, który dostałam do kubka. Nie mam zmywarki, więc w sumie i tak bym w niej nie myła

Edytowane przez Aimee_J
Czas edycji: 2013-10-11 o 17:17
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 11:06   #19
e_liska
Raczkowanie
 
Avatar e_liska
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 338
GG do e_liska
Dot.: Godny polecenia termos lub kubek termiczny

Ja mam kubek z tej samej firmy, co ten podlinkowany na początku wątku, tylko inny model- cały biały z kolorową przykrywką. Świetne jest w nim to, że ani trochę nie przecieka, ale temperatury również nie trzyma. Producent obiecuje, że po 12 godzinach napój będzie bardzo ciepły, moja herbata po 3 godzinach była zimna.
A tak trochę z innej strony, myślicie że coś takiego może być podstawą do reklamacji? Kubek kupiłam tydzień temu na allegro, o tych 12 godzinach pisał zarówno sprzedawca, jak i producent w dołączonej ulotce...
__________________
Tomorrow may rain, so I'll follow the sun
e_liska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-12, 13:24   #20
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Godny polecenia termos lub kubek termiczny

Cytat:
Napisane przez Basiulka19 Pokaż wiadomość
Ja również
Cytat:
Napisane przez dorota_128 Pokaż wiadomość
Może to głupio zabrzmi, ale czy próbowałaś zakręcać nie mocno tylko tyle, żeby był zakręcony? Mam taki niebieski już 3 rok będzie. Za pierwszym razem chciałam sprawdzić czy nie przecieka, zalałam wrzątek, mocno zakręciłam i cieknie! Ale już drugie podejście było znacznie lepsze, zakręciłam tylko tyle ile trzeba, wszystko pięknie, nic nie cieknie i długo trzyma ciepło. Ja jestem zadowolona, jutro zrobię w nim kawę na uczelnię
Miałam tak samo, przecieka jak jest za mocno dokręcony, ale nawet w instrukcji o tym było napisane
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 13:44   #21
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Godny polecenia termos lub kubek termiczny

Cytat:
Napisane przez e_liska Pokaż wiadomość
Ja mam kubek z tej samej firmy, co ten podlinkowany na początku wątku, tylko inny model- cały biały z kolorową przykrywką. Świetne jest w nim to, że ani trochę nie przecieka, ale temperatury również nie trzyma. Producent obiecuje, że po 12 godzinach napój będzie bardzo ciepły, moja herbata po 3 godzinach była zimna.
A tak trochę z innej strony, myślicie że coś takiego może być podstawą do reklamacji? Kubek kupiłam tydzień temu na allegro, o tych 12 godzinach pisał zarówno sprzedawca, jak i producent w dołączonej ulotce...
Możesz próbować tylko nie wiem czy te 12 godzin to nie jest czas trzymania w pewnych konkretnych warunkach: rozgrzany kubek, temperatura pokojowa i takie tam.



Tapnięte z mojego HTC ONE V
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 14:57   #22
rnb
Raczkowanie
 
Avatar rnb
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 189
Dot.: Godny polecenia termos lub kubek termiczny

Słyszałam dopiero opinie o Contigo, ale nie użytkowałam, więc polecić nie mogę. Od dwóch lat użytkuje natomiast kubek Aladdina (taki) i jestem w stanie go polecić. Oprócz fajnego designu to także bardzo porządny kubek. Nosiłam go w torebce i ani raz się nie wylał. Nie przecieka, a ciepło utrzymuje wystarczająco długo (kilka godzin).
__________________
Ile razy Bóg może dawać szansę?
Ile razy śmierć może przegrać walkę?
Przeznaczenie czy największy dług,jaki dziś przypomniał sobie Bóg...?
~~Młode Wilki cz.III~~
rnb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 15:41   #23
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Godny polecenia termos lub kubek termiczny

dziewczyny a jakieś opinie o tym?
http://www.tchibo.pl/kubek-do-kawy-n...400042978.html
__________________
Free mail
10 Minute mail
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 16:18   #24
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Godny polecenia termos lub kubek termiczny

Moja siostra go ma, ale nie jest jakiś super, bo nie trzyma zbyt długo ciepła.
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 07:37   #25
aga_13
Raczkowanie
 
Avatar aga_13
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 201
Dot.: Godny polecenia termos lub kubek termiczny

Hej dziewczyny
Mam kubek tchibo od roku i rzeczywiście nie trzyma długo ciepła, ale jest bardzo szczelny. Nakrętkę trzeba popłukać po wypiciu napoju-zwłaszcza kawy -bo klik ciężko domyć.
Generalnie kubek polecam, szczególnie osobom, które tak jak ja szybko opóźniają zawartość.

Sent from my GT-I9070 using Wizaz Forum mobile app
aga_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 08:49   #26
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Godny polecenia termos lub kubek termiczny

Mam kubek z tchibo, jest na pewno szczelny, można go wrzucić do torebki - na tym mi bardzo zależało, testowałam różne i tylko ten na dłuższą metę się sprawdził. Co do trzymania ciepła, to jest ok, robię kawę czy herbatę w pracy koło 9 i do 13-14 jest jeszcze mocno ciepła. Na mrozie na zasadzie na przystanek, tramwajem i dojście gdzieś też wytrzymuje.
Jak potrzebujecie czegoś co trzyma ciepło dłużej to polecam termosy bergner- mój trzyma gorącą temperaturę ok. 10h.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 09:42   #27
wszystka
Raczkowanie
 
Avatar wszystka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 493
Dot.: Godny polecenia termos lub kubek termiczny

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Jak potrzebujecie czegoś co trzyma ciepło dłużej to polecam termosy bergner- mój trzyma gorącą temperaturę ok. 10h.
Popieram . Mam dokładnie ten model, 500 ml. Przy moich domowych testach trzymał ciepło od około 23.00 do 11.00 następnego dnia i woda była niemal gorąca . No i świetnie się nadaje jako kubek termiczny, bo wyglądem przypomina butelkę, trzeba tylko uważać, żeby się nie poparzyć przy pierwszej próbie wzięcia łyka . Ale jak się już przyzwyczaiłam to normalnie mogłam z niego pić .
wszystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 10:02   #28
kazzira
Raczkowanie
 
Avatar kazzira
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 119
Dot.: Godny polecenia termos lub kubek termiczny

Ja mam kubek ze Starbucks'a, taki. Porządny i bardziej jak termos, niż plastikowy kubek, ale szczerze, to nie testowałam, czy można go wrzucić do torebki, bo się bałam Ale ciepło trzyma kilka godzin.
kazzira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 08:13   #29
aga_13
Raczkowanie
 
Avatar aga_13
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 201
Dot.: Godny polecenia termos lub kubek termiczny

Dostałam wczoraj kubek contigo. Jest bardzo fajny i rzeczywiście nie przecieka, natomiast bardzo nagrzewa się nakrętka. Może któraś wizażystka posiadająca ten kubek mogłaby mi odpowiedzieć na pytanie czy to normalne. Będę bardzo wdzięczna
aga_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-26, 08:37   #30
dorot_qa
Zakorzenienie
 
Avatar dorot_qa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 971
Dot.: Godny polecenia termos lub kubek termiczny

Cytat:
Napisane przez aga_13 Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj kubek contigo. Jest bardzo fajny i rzeczywiście nie przecieka, natomiast bardzo nagrzewa się nakrętka. Może któraś wizażystka posiadająca ten kubek mogłaby mi odpowiedzieć na pytanie czy to normalne. Będę bardzo wdzięczna
A jaki masz model? U mnie jest ciepła, ale nie powiedzialabym, że się strasznie nagrzewa... Nie tyle nakretka, co miejsce gdzie nakretka styka się z kubkiem Model Bella
__________________
The ones that love us never truly leave us...


razem 31.12.2007
zaręczeni 12.08.2014
ślub 19.09.2015

2015
książki 17
filmy 54

2016
książki 8
filmy 63
dorot_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-17 15:45:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.