Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-08, 12:04   #3001
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jak masz numer to zarejestruj ją na stronie Paybacka i normalnie możesz kupować w necie z naliczeniem punktów. Ta plastikowa karta potrzebna jest tylko w stacjonarnych sklepach
dokladnie, chyba najpierw trzeba ja jeszcze zarejestrowac
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:05   #3002
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Dziewczyny,proszę odpiszcie,bo chcę złożyć zamówienie w L'occitane i nie wiem czy czekać na kartę czy wystarczy wpisać jej numer,który dostałam smsem?

Kiedyś wiele z Was mnie namawiało,ale jakoś nie byłam przekonana,jednak tyle zamawiam i postanowiłam zmienić zdanie.Niestety jestem w ty m temacie zupełnie ciemna i nie wiem co robić.
Przychodzę tu,bo kiedyś często się tu udzielałam i liczyłam na Wasza pomoc
Ja zawsze brałam kartę na stacjach BP i można było od razu punkty zbierać, oczywiście trzeba ją było zarejestrować na stronie payback. Jeżeli posiadasz już numer spróbuj ją teraz zarejestrować, może już jest aktywna.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:10   #3003
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Numer mam,ale sęk w tym,że nie posiadam tych trzech cyferek,które są potrzebne do zarejestrowania i dlatego pytałam czy muszę ją mieć fizycznie?

Dziękuję bardzo
aha no to nie wiedziałam że jest takie coś. Ja zakładałam karte przez stronę Paybacka, dostałam potwierdzenie na maila i żadnych zabezpieczających kodów nie musiałam mieć. A karta przyszła mi za jakiś miesiąc dopiero. Więc chyba niestety nie pomogę
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:15   #3004
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Ja zawsze brałam kartę na stacjach BP i można było od razu punkty zbierać, oczywiście trzeba ją było zarejestrować na stronie payback. Jeżeli posiadasz już numer spróbuj ją teraz zarejestrować, może już jest aktywna.
Niestety nie udaje mi się
Wpisuję nr karty,który otrzymałam smsem i Wyświetla"niepoprawn y numer karty"
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:16   #3005
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Wysłałam do D. mega tłustego maila na temat tej torby D&G.
Niby światowa marka, niby renomowana perfumeria, a oferują ludziom prezenty buble
Ciekawe co mi odpiszą
D.się nie popisał (Przypomnę że chodzi o torbę D&G, którą dostałam jako "prezent" do zamówienia i po wypraniu okazało się że spód torby- ta usztywniająca część rozdrobniła sie na kawałeczki i teraz lata między materiałami po całej torbie a w jedym miescu zbiła sie w mokrą kulę której nie mogę wyjąć bo musiałabym rozedrzeć torbę - a więc ją zniszczyć )

W odpowiedzi dostałam coś takiego:
Jest na niezmiernie przykro, że torba o której Pani pisze nie spełniła Pani oczekiwań.
Torba była prezentem/giftem wiec nie możemy jej reklamować w żaden sposób, niemniej jednak Pani uwagi zostaną przekazane do odpowiedniego działu.

Warto im jeszcze coś pisać? upominać się o rekompensatę??? O COKOLWIEK???
W końcu zrobiłam niemały zakup by dostać te torbę a oni wysłali mi bubel... BUBEL D&G

Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:17   #3006
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
aha no to nie wiedziałam że jest takie coś. Ja zakładałam karte przez stronę Paybacka, dostałam potwierdzenie na maila i żadnych zabezpieczających kodów nie musiałam mieć. A karta przyszła mi za jakiś miesiąc dopiero. Więc chyba niestety nie pomogę
Mi właśnie na maila nic nie przyszło,przez Orange się rejestrowałam.Dostałam tylko smsem nr karty.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:24   #3007
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Właśnie, zamiast tych beznadziejnych próbek daliby miniatury Marzenia...

Co do cery to masz chyba taką samą, jak ja, więc zdecydowanie nie polecam tego toniku Shiseido
Jeśli lubisz Ziaję, to polecam tonik w sprayu: Liście zielonej oliwki tani i fajny
bardzo dziękuję Wstyd przyznać, ale nie znam Ziaji Chętnie zatem wypróbuję
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-08, 12:26   #3008
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Niestety nie udaje mi się
Wpisuję nr karty,który otrzymałam smsem i Wyświetla"niepoprawn y numer karty"
załóż sobie kartę przez stronę Payback i nie będziesz mieć problemów
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:26   #3009
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość

Warto im jeszcze coś pisać? upominać się o rekompensatę??? O COKOLWIEK???
W końcu zrobiłam niemały zakup by dostać te torbę a oni wysłali mi bubel... BUBEL D&G

Warto. Jak sama wspomniałaś wydałaś sporo pieniędzy, żeby ten cudowny prezent dostać. Niestety polityka D ostatnio tak wygląda, że najchętniej napiszą, że przepraszają i po temacie. Walcz o swoje!
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:33   #3010
dzolinadzolina
Rozeznanie
 
Avatar dzolinadzolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 684
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Ja mam próbkę Prady (którą właśnie niucham i jakaś extra nie jest).
Też miałam tę próbkę i szczerze, to kompletnie jej nie poczułam nawet. Jakaś taka słabizna...
dzolinadzolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:33   #3011
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Niestety nie udaje mi się
Wpisuję nr karty,który otrzymałam smsem i Wyświetla"niepoprawn y numer karty"
Chyba pozostaje oczekiwanie na kartę Jeżeli bardzo Ci się spieszy możesz odebrać kartę stacjonarnie, zarejestrować, a tą która przyjdzie później podpiąć do konta i dać osobie bliskiej żeby stacjonarnie punkty zbierała.

http://www2.payback.pl/dolacz-do-payback w zakładce 'Nie mam jeszcze karty' jest spis partnerów gdzie można odebrać kartę osobiście.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-08, 12:34   #3012
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
załóż sobie kartę przez stronę Payback i nie będziesz mieć problemów
I wtedy wystarczy sam kod?Właśnie ze strony Payback przeniosło mnie na orange.
Kurcze chyba za ciemna jestem do tego

Dziękuję Wam bardzo za pomoc.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:38   #3013
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
I wtedy wystarczy sam kod?Właśnie ze strony Payback przeniosło mnie na orange.
Kurcze chyba za ciemna jestem do tego

Dziękuję Wam bardzo za pomoc.
ja zakładałam wybierając jako partnera Empik i nie było problemów. Spróbuj założyć kartę jeszcze raz najwyżej będziesz mieć dwie - możesz wtedy jedną wywalić albo je połączyć i po problemie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:43   #3014
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Chyba pozostaje oczekiwanie na kartę Jeżeli bardzo Ci się spieszy możesz odebrać kartę stacjonarnie, zarejestrować, a tą która przyjdzie później podpiąć do konta i dać osobie bliskiej żeby stacjonarnie punkty zbierała.

http://www2.payback.pl/dolacz-do-payback w zakładce 'Nie mam jeszcze karty' jest spis partnerów gdzie można odebrać kartę osobiście.
Malinum,dziękuję Ci za pomoc,ale tyle się bawiłam z tym,że w L'occitane zdjęli już ten zestaw gratis za zakupy powyżej 250zł i mam ich w nosie,nie kupuję

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja zakładałam wybierając jako partnera Empik i nie było problemów. Spróbuj założyć kartę jeszcze raz najwyżej będziesz mieć dwie - możesz wtedy jedną wywalić albo je połączyć i po problemie
Chyba tak zrobię,bo nic mi od orange nie przyszło,żadnego potwierdzenia nie dostałam.
Kończy mi się balsam do ciała i chciałam kupić w L'occitane,a przy okazji żel do kąpieli,niestety kod na gratisowy prezent zniknął i wstrzymam się,może jutro coś w D.fajnego wskoczy

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Wiecie może kiedy będzie kolejny Box w D.?ostatnio wzięłam ten z maską i peelingiem Collistara.Teraz peelingów mam 4 nowe w tym jeden duuuży.
Balsam by mi się przydał i jakieś żele do kąpieli,bo zostały tylko 3sztuki(w tym jeden używany)
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:46   #3015
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość


Wiecie może kiedy będzie kolejny Box w D.?ostatnio wzięłam ten z maską i peelingiem Collistara.Teraz peelingów mam 4 nowe w tym jeden duuuży.
Balsam by mi się przydał i jakieś żele do kąpieli,bo zostały tylko 3sztuki(w tym jeden używany)
Był ostatnio box z Clinique https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...eRef=Xwck2o1uJ , więc pewnie narazie nie będzie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:50   #3016
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Był ostatnio box z Clinique https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...eRef=Xwck2o1uJ , więc pewnie narazie nie będzie
Nie skusił mnie,bo pielęgnacji twarzy mam pełną szufladę.
Jedynie z pielęgnacją ciała u mnie cienko,najszybciej się zużywa
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:51   #3017
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
pewnie ze sie przyda, np jak sie zgubisz na miescie wyciagasz kompas i idziesz. I jaki szpan, bo z Douglasa
lepszy byłby jakby kierował nas tam bezpośrednio
Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
ok, dziekuje tak zrobie, moze i mi nalicza zalegle.

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Jedzie do mnie kurier z D. ze złotym jabłuszkiem DKNY
Nasze rozmowy przez tel. robią się dziwne, facet chyba myśli że specjalnie tyle zamawiam Co tam, ze to często tylko jakieś nagrody
ja włąsnie dostałam przesyłkę z S. i moje złote jabłuszko nie jest złotem
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
te "kuriery" to romantyczne stworzenia
taaaaaaaa..... ja akurat z DPD mam młodego, a taki niepociumany, że strach
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dostałam 2 D wszystko się zgadza - próbki niespodzianki do krem Irena Eris...
może eris jest obecnie sponsorem D. - oby nie na długo, bo jakoś nie przepadam za tymi kosmetykami


powiedzcie mi czy ten krem 15ml to dostałyście w ramach rekompensaty? bo ja jeszcze nie
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:52   #3018
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Warto. Jak sama wspomniałaś wydałaś sporo pieniędzy, żeby ten cudowny prezent dostać. Niestety polityka D ostatnio tak wygląda, że najchętniej napiszą, że przepraszają i po temacie. Walcz o swoje!
Ja oczywiście myślę tak samo Tyle, że serio - takiego im maila wytłuściłam, że już nie wiem co im napisać. Nie prosiłam o żadną rekompensatę, bo po pierwsze myślałam, że sami coś zaproponują, a po drugie, bo nie wiem jak to napisać, żeby nie wyjść na pazerną

Jakieś propozycje?
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:52   #3019
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
M
Wiecie może kiedy będzie kolejny Box w D.?ostatnio wzięłam ten z maską i peelingiem Collistara.Teraz peelingów mam 4 nowe w tym jeden duuuży.
Balsam by mi się przydał i jakieś żele do kąpieli,bo zostały tylko 3sztuki(w tym jeden używany)
w żele do kąpieli i balsamy można się było obłowić niedawno w S jak im wchodził kod zniżkowy na przecenione rzeczy może było kupić ich żele i mleczka za cenę ponad połowę mniejszą niż normalnie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-08, 12:52   #3020
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość

ja włąsnie dostałam przesyłkę z S. i moje złote jabłuszko nie jest złotem
??? A co dostałaś ?
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:53   #3021
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
ja włąsnie dostałam przesyłkę z S. i moje złote jabłuszko nie jest złotem
A jakie dostałaś?
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:53   #3022
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
taaaaaaaa..... ja akurat z DPD mam młodego, a taki niepociumany, że strach

powiedzcie mi czy ten krem 15ml to dostałyście w ramach rekompensaty? bo ja jeszcze nie


Jeśli chodzi Ci o krem Clareny, to ja dostałam szybciutko, chyba w 2-3 dni po interwencji
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:53   #3023
wizjaa
Rozeznanie
 
Avatar wizjaa
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 572
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

dziewczyny w sephorze jest kolorówka clarinsa?
wizjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:55   #3024
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Malinum,dziękuję Ci za pomoc,ale tyle się bawiłam z tym,że w L'occitane zdjęli już ten zestaw gratis za zakupy powyżej 250zł i mam ich w nosie,nie kupuję
ja tam na tą firme jestem obrażona, po tym jak mnie potraktowali w ostatnim zamówieniu....nie mam zamiaru już nic u nich kupować.
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:55   #3025
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Nie skusił mnie,bo pielęgnacji twarzy mam pełną szufladę.
Jedynie z pielęgnacją ciała u mnie cienko,najszybciej się zużywa
No mało osób się na niego skusiło, nic specjalnego nie dali

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość

powiedzcie mi czy ten krem 15ml to dostałyście w ramach rekompensaty? bo ja jeszcze nie
Ja dostałam już daaawno, zaraz chyba po tygodniu ( chodzi o Clarenę? )
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:55   #3026
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Można jednak zbierać punkty nie mając fizycznie karty,miałyście rację Dziewczyny
Dziękuję Wam za pomoc,wiedziałam,że na Was można zawsze liczyć nie tylko jak szybko się spłukać z kasy
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:57   #3027
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez wizjaa Pokaż wiadomość
dziewczyny w sephorze jest kolorówka clarinsa?
tylko pielęgnacja kolorówkę Clarinsa ma D. na wyłączność
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:58   #3028
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
w żele do kąpieli i balsamy można się było obłowić niedawno w S jak im wchodził kod zniżkowy na przecenione rzeczy może było kupić ich żele i mleczka za cenę ponad połowę mniejszą niż normalnie
Wtedy kupiłam wymienną szczoteczkę do Clarisonika,krem koloryzujący Algenista(jest super,ale warunek skóra musi być czysta,bez kremu,ja nakładam na serum po odczekaniu paru minut) oraz serum do włosów Bumble
Chciałam jeszcze kilka rzeczy,ale niestety już wyłączyli
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:58   #3029
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Można jednak zbierać punkty nie mając fizycznie karty,miałyście rację Dziewczyny
Dziękuję Wam za pomoc,wiedziałam,że na Was można zawsze liczyć nie tylko jak szybko się spłukać z kasy
no w tej kwestii chyba wiedziemy prym
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 12:59   #3030
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Ja oczywiście myślę tak samo Tyle, że serio - takiego im maila wytłuściłam, że już nie wiem co im napisać. Nie prosiłam o żadną rekompensatę, bo po pierwsze myślałam, że sami coś zaproponują, a po drugie, bo nie wiem jak to napisać, żeby nie wyjść na pazerną

Jakieś propozycje?
Ja bym napisała że argument że był to Gift i w związku z tym nie ma podstaw do roszczeń jest nietrafiony, ponieważ polityka dodawania giftów konkretnych marek do zakupów ma na celu skuszenie konsumenta do zakupu tego a nie innego produktu w tym a nie innym sklepie. W związku z tym, zdecydowałaś się zakupić perfumy D&G (czy co tam kupiłaś) akurat u nich a nie u konkurencji właśnie ze względu na ten prezent. Gdzie indziej mogłaś kupić ten sam produkt dużo taniej ale jednak zaufałaś D jako marce rzetelnej, porządnej, uważającej się za ekskluzywną i traktującej poważnie swoich klientów. Rozczarowałaś się ponieważ wcisnęli Ci bubel i torbę która zapewne nie była oryginalnym produktem D&G tylko jakąś tanią chińszczyzną. Gdybyś to wiedziała od razu nie kupiłabyś tego produktu. Jako klient domagasz się szacunku i poważnego traktowania . Wydajesz tam dużo pieniędzy co miesiąc i masz prawo oczekiwać jakości obsługi adekwatnej do cen i renomy marki Douglas. Możesz ze swoimi pieniędzmi w każdej chwili przejśc do konkurencji która przyjmie Cię z otwartymi ramionami a złą opinię jaką zrobisz im u swoich znajomych ciężko będzie im szybko zniwelować.



ufff się opisałam ale może Ci pomoże w uzyskaniu czegoś
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-23 18:49:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.