Pędzle Hakuro - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-05, 19:21   #211
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
oj bez przesady. Mam dużo pędzli z włosia naturalnego jak i syntetycznego i jakos trzymają mi się wysmienicie.
Miałam kiedys kabuki (50) z Sephory i myłam go Hippem. Po pewnym czasie zrobiła się z niego twarda miotła.
Poza tym jest różnica między włosiem ludzkim, a np. kozim/sobola
Rozumiem, że osad z twardej wody jakoś spłukujesz? Chyba, że nie używasz do mycia ich bieżącej wody. Pędzle, jakiekolwiek syntetyczne czy naturalne z takim osadem? Nie wiem, mnie to odrzuca. Myślę, że pędzle z naturalnego włosia powinno się traktować jak ludzkie włosy. Zresztą szampony do pędzli, składy mają jak zwykle szampony.

Mnie odpowiedziano z Hakuro, że pędzle, w tym zestawy(bo o nie właśnie pytałam) będą dostępne w marcu ale z góry zaznaczają, że ceny będą wyższe bo podnoszą jakość. Nie udało mi się ustalić jakiego rzędu będzie to podwyżka.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2011-02-05 o 19:26
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 20:17   #212
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Rozumiem, że osad z twardej wody jakoś spłukujesz? Chyba, że nie używasz do mycia ich bieżącej wody. Pędzle, jakiekolwiek syntetyczne czy naturalne z takim osadem? Nie wiem, mnie to odrzuca. Myślę, że pędzle z naturalnego włosia powinno się traktować jak ludzkie włosy. Zresztą szampony do pędzli, składy mają jak zwykle szampony.

Mnie odpowiedziano z Hakuro, że pędzle, w tym zestawy(bo o nie właśnie pytałam) będą dostępne w marcu ale z góry zaznaczają, że ceny będą wyższe bo podnoszą jakość. Nie udało mi się ustalić jakiego rzędu będzie to podwyżka.
Osad? Nie popadajmy w skrajność.
Ale mnie najbardziej rozwala jak ktoś używa odżywki do włosów na pędzle...


Co do podwyżki mam nadzieje że nie będzie duża. Firma powinna poczekać aż będzie miała grono stałych klientek/fanek i jakis staż na rynku. Zachowują się trochę jak polskie burżuje- jak tylko widzą że jest na coś popyt to odrazu ceny 200% w górę.
Jakbym miała zapłacić za np. H50 z 50zł to by podziękowała. Wole już Sephore, Maestro.
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 20:37   #213
tobb
Raczkowanie
 
Avatar tobb
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 266
Dot.: Pędzle hakuro

Dzisiaj przeczytałam na stronie Hakuhodo, żeby pędzle po umyciu czesać

A poza tym tam jest napisane "Dissolve mild detergent for wool in warm water and soak the head of brush up to the ferrule. " I tak się zastanawiam czy ten "mild detergent for wool" to może być zwykły płyn do prania ubrań z wełny?

Aha wiem że Hakuhodo to nie Hakuro, ale podczepiam się do wątku bo widzę że jest dyskusja na temat mycia pędzli, to pytam.

Tu macie linka do tej stronki z której wynalazłam te informacje http://www.hakuhodousa.com/index.php?itemid=9&catid=3

W ich FAQ (http://www.hakuhodousa.com/index.php?itemid=11&catid=3 - question 5) można przeczytać, że nie polecają częstego mycia pędzli i wystarczy mycie raz lub dwa razy w miesiącu.

Edytowane przez tobb
Czas edycji: 2011-02-05 o 20:42
tobb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 20:55   #214
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez tobb Pokaż wiadomość
Dzisiaj przeczytałam na stronie Hakuhodo, żeby pędzle po umyciu czesać

A poza tym tam jest napisane "Dissolve mild detergent for wool in warm water and soak the head of brush up to the ferrule. " I tak się zastanawiam czy ten "mild detergent for wool" to może być zwykły płyn do prania ubrań z wełny?

Aha wiem że Hakuhodo to nie Hakuro, ale podczepiam się do wątku bo widzę że jest dyskusja na temat mycia pędzli, to pytam.

Tu macie linka do tej stronki z której wynalazłam te informacje http://www.hakuhodousa.com/index.php?itemid=9&catid=3

W ich FAQ (http://www.hakuhodousa.com/index.php?itemid=11&catid=3 - question 5) można przeczytać, że nie polecają częstego mycia pędzli i wystarczy mycie raz lub dwa razy w miesiącu.
Hakuhodo to inna para kaloszy. Porównywanie Hakuro z Hakuhodo jest co najmniej zbrodnią. Jakbym miała chociaż 1 Hakuhodo to bym go złotym grzebieniem czesała i codziennie wietrzyła


Ja swoje pędzle myje raz na 1,5tyg. [Nie używam pędzla do podkładu płynnego, ale gdybym taki posiadała na pewno bym go myła codziennie]

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2011-02-05 o 21:03
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 21:25   #215
tobb
Raczkowanie
 
Avatar tobb
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 266
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
Hakuhodo to inna para kaloszy. Porównywanie Hakuro z Hakuhodo jest co najmniej zbrodnią. Jakbym miała chociaż 1 Hakuhodo to bym go złotym grzebieniem czesała i codziennie wietrzyła

Masz rację, przepraszam za ten nietakt

Przynajmniej możemy się pocieszyć, że chociaż dwie pierwsze sylaby się zgadzają
tobb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 21:45   #216
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez tobb Pokaż wiadomość
Masz rację, przepraszam za ten nietakt

Przynajmniej możemy się pocieszyć, że chociaż dwie pierwsze sylaby się zgadzają
to fakt
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 21:55   #217
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
Osad? Nie popadajmy w skrajność.
Ale mnie najbardziej rozwala jak ktoś używa odżywki do włosów na pędzle...


Co do podwyżki mam nadzieje że nie będzie duża. Firma powinna poczekać aż będzie miała grono stałych klientek/fanek i jakis staż na rynku. Zachowują się trochę jak polskie burżuje- jak tylko widzą że jest na coś popyt to odrazu ceny 200% w górę.
Jakbym miała zapłacić za np. H50 z 50zł to by podziękowała. Wole już Sephore, Maestro.
Ja tam kładzenia odżywki na pędzle nie uważam za dziwne. Na pewno zmiękczy włosie ale chyba może spowodować nabieranie mniejszej ilości produktu. Drogich pędzli po prostu byłoby mi szkoda myc w mydle. Te otwarte łuski, ten osad, to pH. Chyba, że myjesz w kostkach do mycia typu dove lub mydle w płynie, które z mydłem mają mało wspólnego.

Jeśli Hakuro podniesie swoje ceny znacznie to prostu przestaną mieć sens.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-05, 22:06   #218
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Ja tam kładzenia odżywki na pędzle nie uważam za dziwne. Na pewno zmiękczy włosie ale chyba może spowodować nabieranie mniejszej ilości produktu. Drogich pędzli po prostu byłoby mi szkoda myc w mydle. Te otwarte łuski, ten osad, to pH. Chyba, że myjesz w kostkach do mycia typu dove lub mydle w płynie, które z mydłem mają mało wspólnego.

Jeśli Hakuro podniesie swoje ceny znacznie to prostu przestaną mieć sens.
Myślisz że Dove to dobra alternatywa dla mydła? Zaciekawiło mnie to.
Mi pędzli np. Hakuhodo czy MAC też by było szkoda myć w mydle. Na pewno bym jakieś specjalistyczne środki zakupiła i płukała je w wodzie przegotowanej
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 22:16   #219
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Pędzle hakuro

Nie mogę znaleźć w KWC ale Dove wypuściło jakieś kostki myjące niepozostawiające osadu na skórze(zawdzięczać to chyba mogą tylko brakowi produktów zmydlania tłuszczów) może byłyby lepsze od zwykłego mydła.

Byłam na stronie e.l.f., może niezbyt górnopółkowa firma ale ich szampony do pędzli składają się właśnie z SLS.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2011-02-05 o 22:19
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 23:53   #220
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Nie mogę znaleźć w KWC ale Dove wypuściło jakieś kostki myjące niepozostawiające osadu na skórze(zawdzięczać to chyba mogą tylko brakowi produktów zmydlania tłuszczów) może byłyby lepsze od zwykłego mydła.
Kostki Dove to tzw. combo, czyli mieszanina mydła z łagodniejszymi detergentami, rzeczywiście przy twardej wodzie nie wytrąca się osad, czyli mydło wapniowe, ale pH nadal nie jest kwaśne (Dove ok. 7).

Spotkałam się niejednokrotnie z opinią wizażystów, aby pędzle z naturalnego włosia czyścić jedynie alkoholem, bo taki sposób nie zmienia właściwości pędzli do łapania produktu. Jakoś ciężko mi się do tego przekonać, kilka razy tak czyściłam pędzle i jakieś takie miotłowate się zrobiły...
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 21:32   #221
zloooota
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 13
Dot.: Pędzle hakuro

Moim zdaniem na tej stronie Hakuro, która ma powstać nie będzie można kupić pędzli ponieważ na Facebook-u jest napisane, że na stronie "znajdziecie więcej informacji o możliwości zakupu" czyli będzie tam tylko informacja.

A tak poza tym to po co się tak wykłócać czy to polska firma czy nie? Bez sensu takie spięcia. Najważniejsze, że pędzle dobre są
zloooota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 12:41   #222
JolkaOlka
Raczkowanie
 
Avatar JolkaOlka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 116
Dot.: Pędzle hakuro

Też na początku byłam zachwycona pędzlami Hakuro, mam ich bodajże 5. Niestety, po dwóch miesiącach użytkowania H51 niemiłosiernie gubi włosie, jest go o połowę mniej i wychodzi klej. Niestety nie kupię więcej tych pędzli. Swoją drogą również nie wierzę w ich polskie pochodzenie. Reszta pędzelków niby sprawuje się dobrze, ale podejrzewam, że to przez rzadsze mycie - trudno, żebym pędzla do fluidu nie czyściła codziennie... Jestem bardzo zawiedziona. Mam nadzieję, że może coś fajnego wyhaczę na targach kosmetycznych w ten weekend, może Maestro?
JolkaOlka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 16:10   #223
evita peron
Raczkowanie
 
Avatar evita peron
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tbg
Wiadomości: 80
Dot.: Pędzle hakuro

Czy ktoś ma dokładniejsze informacje, kiedy pędzle pojawią się na Allegro? Napisałam do P. Dominiki, ale nie odpisała
evita peron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 16:26   #224
CharlotteInWonderland
Raczkowanie
 
Avatar CharlotteInWonderland
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Konin/Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Pędzle hakuro

wlasnie czy ktos ostatnio mial jakiś kontakt z firmą?? jeszcze jakos pod koniec stycznia kontaktowałam się z nimi przez allegro, i korespondencja była płynna, dość szybko odpisywali, byli mili, odpowiedzieli mi na wszystkie pytania. Teraz natomiast nie odpowiedzieli mi na 2 maile. Jak ktos mial z nimi kontakt to mnie uspokoi że firma się nie zawinela ;p
CharlotteInWonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 01:00   #225
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pędzle hakuro

również pisałam do nich, ale odzewu nie było
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 12:14   #226
evita peron
Raczkowanie
 
Avatar evita peron
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tbg
Wiadomości: 80
Dot.: Pędzle hakuro

Buuuu.....ja chcę pędzel do różu
evita peron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 12:42   #227
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pędzle hakuro

odpisali :
"Pędzle pojedyncze powrócą do sprzedaży w marcu, przepraszam ale nie jestem w stanie podać dokładnej daty. Najbardziej prawdopodobny termin to koniec marca. Wtedy uruchomimy też nasz sklep internetowy. "
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 14:33   #228
CharlotteInWonderland
Raczkowanie
 
Avatar CharlotteInWonderland
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Konin/Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
odpisali :
"Pędzle pojedyncze powrócą do sprzedaży w marcu, przepraszam ale nie jestem w stanie podać dokładnej daty. Najbardziej prawdopodobny termin to koniec marca. Wtedy uruchomimy też nasz sklep internetowy. "
dobrze że odpisali chociarz ;p... ale znowu miesiąc czekania. ciekawe czy w sklepie tez bedą sprzedawali 'rzutami' czy sprzedaż bedzie już płynna
CharlotteInWonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 10:22   #229
JolkaOlka
Raczkowanie
 
Avatar JolkaOlka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 116
Dot.: Pędzle hakuro

Ceny pójdą w górę, ciekawa jestem jak z jakością, bo niestety po dłuższym użytkowaniu nie jestem z tych pędzli zadowolona, sypią się jeden po drugim, ale z drugiej strony chciałabym coś wypróbować.
JolkaOlka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 11:27   #230
evita peron
Raczkowanie
 
Avatar evita peron
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tbg
Wiadomości: 80
Dot.: Pędzle hakuro

Ja mam tylko H51, chyba już od 5 miesięcy i na razie jestem bardzo zadowolona. Dobrze się czyści, włosy nie wypadają, nic się nie rusza. Mam ochotę na H21, ale nie wiem czy mi starczy cierpliwości na czekanie do końca miesiąca. Ciekawe o ile podniosą ceny
evita peron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 19:26   #231
Rico22
Zadomowienie
 
Avatar Rico22
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 297
Dot.: Pędzle hakuro

Słuchajcie, jest sprawa. Chciałam sobie kupić jakiś szampon dla dzieci, żby umyć pędzle, ale z pośpiechu wzięłam żel do kąpieli. Nie zaszkodzi pędzlom? Mogę nim umyć?
Rico22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 19:43   #232
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez Rico22 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, jest sprawa. Chciałam sobie kupić jakiś szampon dla dzieci, żby umyć pędzle, ale z pośpiechu wzięłam żel do kąpieli. Nie zaszkodzi pędzlom? Mogę nim umyć?
może być
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 09:33   #233
Amino_kwas
Raczkowanie
 
Avatar Amino_kwas
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 180
Dot.: Pędzle hakuro

mój Hakuro H51 po użytkowaniu od listopada ubiegłego roku się wziął i rozpadł.
fakt faktem, że używam go prawie codziennie do aplikacji płynnego podkładu i codziennie myje.
Najpierw odpadła skuwka, ale z tym sobie można spokojnie poradzić - klej itd

ale teraz w zasadzie nie można go już używać ponieważ włosy wylatują namiętnie, i zostają na twarzy.
wiem, ze nic nie jest wieczne, ale po pierwszych zachwytach - Hakuro nigdy już nie kupię.
sto razy wolę pędzle ELF-owe
Amino_kwas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 21:44   #234
JolkaOlka
Raczkowanie
 
Avatar JolkaOlka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 116
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez Amino_kwas Pokaż wiadomość
mój Hakuro H51 po użytkowaniu od listopada ubiegłego roku się wziął i rozpadł.
fakt faktem, że używam go prawie codziennie do aplikacji płynnego podkładu i codziennie myje.
Najpierw odpadła skuwka, ale z tym sobie można spokojnie poradzić - klej itd

ale teraz w zasadzie nie można go już używać ponieważ włosy wylatują namiętnie, i zostają na twarzy.
wiem, ze nic nie jest wieczne, ale po pierwszych zachwytach - Hakuro nigdy już nie kupię.
sto razy wolę pędzle ELF-owe
Miałam dokładnie to samo, tyle, że u mnie najpierw wypadało włosie, a potem odpadła rączka. Przerzuciłam się na Maestro i póki co jest ok.
JolkaOlka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 14:15   #235
piwn00ka
Rozeznanie
 
Avatar piwn00ka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 564
Dot.: Pędzle hakuro

Nie jestem wstanie przeczytac calego watku, ale sama posiadam trzy pedzle tej marki h50 duzy flat top do podkładu i z niego jestem zadowolona chociaz mysle ze he 51 ten mniejszy jest praktyczniejszy(moja kolezanka go ma) a moj drugi pedzel to h18 na poczatku byl zachwyt ale niestety teraz czyli po jakis niecałych 3 miesiacach uzytkowania jest kompletne rozczarowanie. z pedzla wypadaja wlosy i to nie ze sporadycznie tylko zawsze, a drugi feler nie do wybaczenia odpadła mi raczka;/
trzeci moj pedzel to do korektora on jest ok. ale uzywam go sporadycznie.
Mile jest to ze jak robilam zakupy na all to pani przeoczyła moj przelew w rekompensacie dostałam własnie gratis pedzel do korektora. to mile dbaja o swoich klientow plusem jest takze ulotka jak pielegnowac pedzle co sie chyba jeszcze mi nigdy nie zdarzyło. ale niestety po tym co sie stalo z h18 czyli pedzlem do konturowania twarzy raczej nie zdecyduje sie na ponowny zakup.
__________________
You back to her and I go back to black.


piwn00ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 16:10   #236
motylek1
Wtajemniczenie
 
Avatar motylek1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 440
Dot.: Pędzle hakuro

Od kilku tyg czekam na dostawę pędzli Hakuro na allegro, ale po tym co piszecie coraz częściej się zastanawiam nad ich zakupem, bo jednak nie chce wydawać kasę w błoto. Nom chyba, że trafiły wam się wadliwe sztuki.
__________________


motylek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 16:24   #237
Amino_kwas
Raczkowanie
 
Avatar Amino_kwas
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 180
Dot.: Pędzle hakuro

obawiam się że nie - niestety, ale każdy musi się przekonać sam
Amino_kwas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 17:02   #238
evita peron
Raczkowanie
 
Avatar evita peron
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tbg
Wiadomości: 80
Dot.: Pędzle hakuro

Wydaje mi się, że jeżeli nie podniosą drastycznie cen, a jednocześnie rzeczywiście popracują nad jakością to można zaryzykować
evita peron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 17:39   #239
motylek1
Wtajemniczenie
 
Avatar motylek1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 440
Dot.: Pędzle hakuro

Jeśli ceny bardzo nie pójdą do góry to chyba się zdecyduję, o ile zdążę
__________________


motylek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 18:04   #240
kama150
Zadomowienie
 
Avatar kama150
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sidi Bel-Abbes
Wiadomości: 1 792
Dot.: Pędzle hakuro

U mnie jest to samo. We wszystkich klej ze skuwki wychechł i odpadły, włosie niemiłosiernie wychodzi, zostaje na twarzy co jest bardzo uciążliwe. Pędzle po myciu częstym zniekształcają się, włosie odstaje. Nie wierze że ceny wzrosną dlatego, że poprawi się jakość. Ja nie polecam tej firmy. Moja skromna opinia.
kama150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-10 18:19:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.