Moda plus size - Elena Miro wiosna-lato 2013 FOTO - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artyku³y i newsy

Notka

Artyku³y i newsy Dyskusje o artyku³ach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzêdzia
Stary 2013-04-23, 12:38   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wiza¿ankowo
Wiadomo¶ci: 25 437

Moda plus size - Elena Miro wiosna-lato 2013 FOTO


W³oska projektantka Elena Miro od dawna protestuje przeciwko promowaniu nadmiernie szczup³ych modelek i projektuje swoje kolekcje w rozmiarze "plus size" udowadniaj±c, ¿e ubrania dla kobiet o pe³nych kszta³tach, powy¿ej rozmiaru 40, równie¿ mog± byæ seksowne, kobiece i zgodne z najnowszymi trendami. Co sezon z niecierpliwo¶ci± wyczekujemy jej nowej kolekcji, by po raz kolejny siê przekonaæ, ¿e kobiecy seksapil nie zale¿y od wymiarów, a pe³ne, zadbane, kobiece kszta³ty nale¿y prezentowaæ tak, by sta³y siê atutem ich w³a¶cicielki. Zobaczmy zatem kolekcjê Eleny Miro na sezon wiosna-lato 2013. Pe³no w niej fantastycznych, odwa¿nych i supermodnych wzorów i kolorów. Je¶li wiêc szukasz inspiracji, w co siê ubieraæ, by wygl±daæ modnie w wiêkszym rozmiarze oraz jak uzyskaæ efekt zgrabnej, proporcjonalnej sylwetki, zerknij na poni¿sze propozycje! czytaj wiêcej
redakcja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-23, 14:23   #2
Wa¿ka
Raczkowanie
 
Avatar Wa¿ka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomo¶ci: 479
Dot.: Moda plus size - Elena Miro wiosna-lato 2013 FOTO

Hmm kroje mo¿e i ciekawe ale te wzory jeszcze bardziej poszerzaj± to,co powinno byæ zamaskowane.
__________________
Porównuj±c siê z innymi, mo¿esz staæ siê pró¿ny lub zgorzknia³y, zawsze bowiem znajdziesz gorszych i lepszych od siebie
Wa¿ka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-23, 16:25   #3
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 3 533
Dot.: Moda plus size - Elena Miro wiosna-lato 2013 FOTO

Bardzo mi siê podoba. Udowadnia, ¿e du¿e kr±g³o¶ci nie musza siê ukrywaæ w burych worach. Jest intryguj±co i niebanalnie.
__________________

Nikt nie ¶ledzi tak bacznie postêpowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osi±gnie celu.
BioIvO jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-24, 08:16   #4
wirginia73
Przyczajenie
 
Avatar wirginia73
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Moda plus size - Elena Miro wiosna-lato 2013 FOTO

Jaki plus size? Przecie¿ te modelki to normalne dziewczyny z prawid³owym bmi. Fakt, ¿e w porównaniu z modelkami anorektyczkami s± grube, ale chorobowe wychudzenie to nie norma.
A co do kolekcji to nie moje klimaty, nigdy nie lubi³am wzorzystych motywów, ale jak kto¶ lubi to ca³kiem ca³kiem trend. Wzory fajnie podkre¶laj± biodra i kszta³tuj± taliê u modelek.
__________________

"Kobiety z natury s± anio³ami, ale kiedy po³amie siê im skrzyd³a, przychodzi im lataæ na miotle"



wirginia73 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-24, 20:44   #5
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 675
GG do sheisnot
Dot.: Moda plus size - Elena Miro wiosna-lato 2013 FOTO

Mi te¿ siê wydaje, ¿e niektóre propozycje poszerzaly te modelki...;/ ale ta d³uga zwiewna kieca ciekawa....muszê sobie sprawiæ co¶ takiego na lato!! mo¿e zamaskuje moje 160cm...;P
sheisnot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-25, 19:32   #6
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 1 274
Dot.: Moda plus size - Elena Miro wiosna-lato 2013 FOTO

Ciekawe , która z tych modelek jest plus size...
__________________
Zdrowo siê od¿ywiam
Æwiczê
Zapuszczam w³osy
cytrusekxD jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-25, 23:43   #7
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 675
GG do sheisnot
Dot.: Moda plus size - Elena Miro wiosna-lato 2013 FOTO

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Poka¿ wiadomo¶æ
Ciekawe , która z tych modelek jest plus size...
chyba nie ogl±dasz Tap Madl...;P wszystko ponad size "0" jest plus size.... taka mentalno¶æ... prawie ka¿da z nas jest plus size ...:P
sheisnot jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 08:13   #8
wirginia73
Przyczajenie
 
Avatar wirginia73
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Moda plus size - Elena Miro wiosna-lato 2013 FOTO

¯eby to jeszcze by³ rozmiar 0, ale tam s± dziewczyny o ch³opiêcych sylwetkach i ka¿de zaokr±glenie jest passe. I tak sobie pomy¶la³am co to za wyzwanie dla projektanta, ¿eby ubraæ wieszak? Dlatego uwielbiam ogl±daæ programy z Gokiem Wan - potrafi fantastycznie podkre¶laæ i wydobywaæ piêkno ka¿dej kobiety bez wzglêdu na sylwetkê
__________________

"Kobiety z natury s± anio³ami, ale kiedy po³amie siê im skrzyd³a, przychodzi im lataæ na miotle"




Edytowane przez wirginia73
Czas edycji: 2013-04-26 o 08:15
wirginia73 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-26, 13:07   #9
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomo¶ci: 4 262
Dot.: Moda plus size - Elena Miro wiosna-lato 2013 FOTO

Niektóre wzory poszerzaj±. A modelki wygl±daj± jakby pod ubranie na³o¿y³y jeszcze ze cztery warstwy innych ciuchów. Jako¶ tak nieproporcjonalnie. Ale generalnie - ³adna kolekcja.
__________________
Nie wydajê pieniêdzy na g³upoty (tysiêczna para butów NIE JEST g³upot±)
Mi³o¶niczka butów wszelakich

Podskakujê z Mel B.
Joga

Jem czekoladê a¿ uszy mi siê trzês±.
----------------------------
U¿ywasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-27, 16:54   #10
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 1 274
Dot.: Moda plus size - Elena Miro wiosna-lato 2013 FOTO

W³a¶nie wiem ¿e wszystko ponad rozmiar 0 jest plus size i szczerze- przera¿a mnie to. Sama m.in. przez takie myslenie wpad³am w anoreksjê a potem w bulimiê. Potem siê dziwi± ¿e o¶rodki dla osób chorych na zaburzenia jedzenia s± pe³ne. Co mysl± sobie mlode dziewczyny(a nawet ju¿ dziewczynki) które widz±c ¿e idea³ piêkna promowany przez media jest w rozmiarze 0- my¶l± ¿e trzeba schudn±æ, proste. Mam tylko nadziejê ¿e z biegiem czasu mo¿e wreszcie to siê zmieni, i modelki bêd± w ka¿dych rozmiarach( bez podzia³u na zwyk³e i plus size)
__________________
Zdrowo siê od¿ywiam
Æwiczê
Zapuszczam w³osy
cytrusekxD jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-29, 13:55   #11
Madlen123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 197
Dot.: Moda plus size - Elena Miro wiosna-lato 2013 FOTO

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie wiem ¿e wszystko ponad rozmiar 0 jest plus size i szczerze- przera¿a mnie to. Sama m.in. przez takie myslenie wpad³am w anoreksjê a potem w bulimiê. Potem siê dziwi± ¿e o¶rodki dla osób chorych na zaburzenia jedzenia s± pe³ne. Co mysl± sobie mlode dziewczyny(a nawet ju¿ dziewczynki) które widz±c ¿e idea³ piêkna promowany przez media jest w rozmiarze 0- my¶l± ¿e trzeba schudn±æ, proste. Mam tylko nadziejê ¿e z biegiem czasu mo¿e wreszcie to siê zmieni, i modelki bêd± w ka¿dych rozmiarach( bez podzia³u na zwyk³e i plus size)
Sama przesz³am podobn± historiê. Anoreksja, nie ca³kiem przez chêæ bycia szczuplutk±, ale media bardzo utrudnia³y powrót do zdrowia. Propagowanie ci±g³ego chudniêcia, szczególnie teraz, na wiosnê. Preparaty, wyszczuplacze, a ju¿ jedna reklama z babk± która mia³a ziarenko groszku na widelcu i mówi³a: 'jestem pe³na', maj±c z boku babeczkê 'przy sobie' nazwan± w reklamie ¶wini± czy jako¶ tak. No sza³! Trzeba byæ twardym i jako¶ przej¶æ zdrowo obok tego zakrêcenia
Dziewczyny pamiêtajcie, najwa¿niejsze jest zdrowie! Ruch i rozs±dek zamiast ograniczania jedzenia No i kochaæ siebie, cudze chwalicie, swego nie znacie.
Pozdrawiam
__________________
Punkt widzenia zale¿y od punktu siedzenia.

Madlen123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-29, 14:27   #12
grubella
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 5 995
Dot.: Moda plus size - Elena Miro wiosna-lato 2013 FOTO

Liczy³am na to ,¿e zobaczê jak powinna siê ubraæ mocno puszysta kobieta aby przyjemnie dla oka wygl±daæ. A tu modelki o rozmiarach mo¿e nieco wiêkszych ni¿ manekiny sklepowe.
grubella jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-30, 17:18   #13
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomo¶ci: 1 904
Dot.: Moda plus size - Elena Miro wiosna-lato 2013 FOTO

nie powiedzia³abym, ¿e to jest takie mocne plus size, te kobiety nie s± grube. ale mo¿na ju¿ je zaliczyæ do PS, bo chude a nawet szczup³e te¿ nie s±

co do kolekcji, nie podoba mi siê. jedynie przedostatnia kreacja, ta niebiesko/bia³o/fioletowa jest ³adna
classic_chic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-01, 09:36   #14
YJane
why?
 
Avatar YJane
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Moda plus size - Elena Miro wiosna-lato 2013 FOTO

Jaka¶ tragiczna projektantka... Brak podstawowej znajomo¶ci kobiecego cia³a i sposobów modelowania sylwetki strojem. Od kolorystyki, przez wybój materia³ów, po krój jest to po prostu kiepskie. Mam wra¿enie jakby kto¶ po prostu uszy³ trochê wiêksze wersje pokazywane ma modelkach 0, bez g³êbszej refleksji, ¿e zwyk³ej kobiecie taki krój po prostu nie s³u¿y.
YJane jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-01, 13:34   #15
rapidity
Przyczajenie
 
Avatar rapidity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Dobrze brzmi±ce miasto
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: Moda plus size - Elena Miro wiosna-lato 2013 FOTO

kroje tych ubrañ s± okropne! te poszerzaj±ce rêkawy, nietwarzowe kolory, brak talii. pokaz powinien mieæ nazwê "jak ze szczup³ej kobiety zrobiæ plus size" mo¿e o to chodzi³o projektantce? i to by korespondowa³o z tymi ubraniami.....okropieñstw o.
rapidity jest offline Zg³o¶ do moderatora  
 

Nowe w±tki na forum Artyku³y i newsy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.