Totalne przerażenie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-05, 15:38   #1
Rule Britannia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 537

Totalne przerażenie


Witajcie, dziewczęta.
Piszę, bo totalnie nie wiem, co zrobić. Babcia mi dzisiaj powiedziała, że widziała, jak ktoś kręcił się wokół domu w nocy. Jakie dwa tygodnie temu. Sęk w tym, że mnie się dzisiaj w nocy wydawało, że widzę kogoś. To był chyba rumun ubrany cały na czarno, stał i patrzył w okno. Nie zaświecałam światła, żeby nie spłoszyć go i go obczaiłam porządnie. Mieszkam na wsi. Mamy duży dom, wygląda na bogaty z zewnątrz - nawet bardzo - ale z funduszami nie ma szału, jak pewnie sobie myśli potencjalny złodziej. Dom jest z każdej strony otoczony bardzo wysokimi drzewami w trosce o to, by sąsiedzi nie widzieli nic no i nie widzą. Mało tego: babcia śpi na dole, ja z resztą na piętrze i boję się, żeby to się źle nie skończyło. I nie wiem, co robić. Jeśli powiem tacie, to wiem, że się wystraszy, mama to samo, a my na dniach wyjeżdżamy z tatą za granicę na miesiąc. babcia i mama zostają. Z jednej strony powinnam im powiedzieć, ale z drugiej co one zrobią? policji nie wezwą, domu nie zamkną lepiej. Wszystko na noc jest pozamykane, ale co to za problem stłuc szybę i wejść?
W nocy dzisiaj pisała do mnie koleżanka i mówiła, że się boi, ktoś chyba chodzi wokół domu. Sama nie wiem teraz co robic.
Rule Britannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 15:44   #2
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Totalne przerażenie

Cytat:
Napisane przez Rule Britannia Pokaż wiadomość
Witajcie, dziewczęta.
Piszę, bo totalnie nie wiem, co zrobić. Babcia mi dzisiaj powiedziała, że widziała, jak ktoś kręcił się wokół domu w nocy. Jakie dwa tygodnie temu. Sęk w tym, że mnie się dzisiaj w nocy wydawało, że widzę kogoś. To był chyba rumun ubrany cały na czarno, stał i patrzył w okno. Nie zaświecałam światła, żeby nie spłoszyć go i go obczaiłam porządnie. Mieszkam na wsi. Mamy duży dom, wygląda na bogaty z zewnątrz - nawet bardzo - ale z funduszami nie ma szału, jak pewnie sobie myśli potencjalny złodziej. Dom jest z każdej strony otoczony bardzo wysokimi drzewami w trosce o to, by sąsiedzi nie widzieli nic no i nie widzą. Mało tego: babcia śpi na dole, ja z resztą na piętrze i boję się, żeby to się źle nie skończyło. I nie wiem, co robić. Jeśli powiem tacie, to wiem, że się wystraszy, mama to samo, a my na dniach wyjeżdżamy z tatą za granicę na miesiąc. babcia i mama zostają. Z jednej strony powinnam im powiedzieć, ale z drugiej co one zrobią? policji nie wezwą, domu nie zamkną lepiej. Wszystko na noc jest pozamykane, ale co to za problem stłuc szybę i wejść?
W nocy dzisiaj pisała do mnie koleżanka i mówiła, że się boi, ktoś chyba chodzi wokół domu. Sama nie wiem teraz co robic.
Powiedzcie z babcia rodzicom - nie ma co kryc, tata moze cos wymysli od strony technicznej, a mama powinna wiedziec skoro zostaje. Nie wiem czy tu policja cos pomoze, bo takiej sytuacji nie mialam, ale moze poobserwuj czy ktos sie w nocy nie kreci i przedzwon wtedy na komisariat? Wiem, ze roznie bywa z policja, ale jesli powiesz ze od dluzszego czasu facet chodzi Wam kolo domu i obserwuje, to moga sie zainteresowac - moze byly juz jakies wlamania w okolicy. Warto sie zabezpieczyc na wszelkie mozliwe sposoby Nie mysleliscie o roletach antywlamaniowych? Wtedy okien nikt nie wybije, a instalacja jest szybka.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 15:50   #3
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Totalne przerażenie

Cytat:
Napisane przez Rule Britannia Pokaż wiadomość
Witajcie, dziewczęta.
Piszę, bo totalnie nie wiem, co zrobić. Babcia mi dzisiaj powiedziała, że widziała, jak ktoś kręcił się wokół domu w nocy. Jakie dwa tygodnie temu. Sęk w tym, że mnie się dzisiaj w nocy wydawało, że widzę kogoś. To był chyba rumun ubrany cały na czarno, stał i patrzył w okno. Nie zaświecałam światła, żeby nie spłoszyć go i go obczaiłam porządnie. Mieszkam na wsi. Mamy duży dom, wygląda na bogaty z zewnątrz - nawet bardzo - ale z funduszami nie ma szału, jak pewnie sobie myśli potencjalny złodziej. Dom jest z każdej strony otoczony bardzo wysokimi drzewami w trosce o to, by sąsiedzi nie widzieli nic no i nie widzą. Mało tego: babcia śpi na dole, ja z resztą na piętrze i boję się, żeby to się źle nie skończyło. I nie wiem, co robić. Jeśli powiem tacie, to wiem, że się wystraszy, mama to samo, a my na dniach wyjeżdżamy z tatą za granicę na miesiąc. babcia i mama zostają. Z jednej strony powinnam im powiedzieć, ale z drugiej co one zrobią? policji nie wezwą, domu nie zamkną lepiej. Wszystko na noc jest pozamykane, ale co to za problem stłuc szybę i wejść?
W nocy dzisiaj pisała do mnie koleżanka i mówiła, że się boi, ktoś chyba chodzi wokół domu. Sama nie wiem teraz co robic.
obowiązkowo powinnaś powiedzieć o tym rodzicom, żeby byli świadomi sytuacji. nie macie jakiegoś psa?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 15:54   #4
Siurniety Krolik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 221
Dot.: Totalne przerażenie

Sprawa numer jeden - poinformować rodziców.
Sprawa numer dwa - poprosić o pomoc dzielnicowego (czy jak to on się na wsi nazywa). On podpowie, co zrobić i zapewne każe zadzwonić pod 112 jak tylko zobaczycie delikwenta ponownie. Przyjadą, wylegitymują - jeśli to złodziej to sobie odpuści wtedy, bo będzie pierwszym podejrzanym w razie włamania.
Sprawa trzecia - nie bawić się w szeryfa, bo czort wie czy bandzior spanikowany nożem nie dźgnie.
Siurniety Krolik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 15:59   #5
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: Totalne przerażenie

alarm macie? psa?
__________________
56-57-58-59-60-61-62-63-64-65-66
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 16:09   #6
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Totalne przerażenie

Siurniety Krolik dobrze mówi. Powiadom rodziców i porozmawiaj z dzielnicowym.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 16:12   #7
angela2602
Raczkowanie
 
Avatar angela2602
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 395
Dot.: Totalne przerażenie

powiedz rodzicom koniecznie, wyjedziesz i będziesz się zamartwiała czy na pewno z nimi wszystko w porządku. nawet zwykła lampa, która zapala się pod wpływem ruchu będzie tu dobrym, doraźnym rozwiązaniem. tanie i szybkie w montażu.
__________________
]
angela2602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-05, 16:18   #8
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Totalne przerażenie

na wsi nie ma dzielnicowego.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 16:20   #9
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Totalne przerażenie

Koniecznie powiedz rodzicom, takich rzeczy nie wolno ukrywać!

Nie macie możliwości przygarnięcia jakiegoś dużego psa? Raz, że zrobilibyście dobry uczynek, a dwa że mielibyście stróża i pewność, że przynajmniej narobi hałasu kiedy ktoś wejdzie.

Może jestem panikarą, ale w takiej sytuacji próbowałabym natychmiastowo zorganizować w domu alarm albo żaluzje antywłamaniowe, lepiej nie kusić losu. Zostać okradzionych to straszna sprawa, ale nie tak straszna jak natknąć się na złodzieja. W odruchu obronnym może nawet zabić (co niestety znam z praktyki).
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 16:34   #10
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Totalne przerażenie

Rolety antywłamaniowe to naprawdę dobry pomysł. Lampa też. Ale musicie to zgłosić na najbliższy posterunek policji, może dadzą jakieś patrole w tej okolicy czy coś. Nigdy nie widziałaś żadnego Rumuna na wsi? Czy kogoś wyglądem podobnego do tej osoby? Aha i powiedz rodzicom koniecznie.

A może jakiś znajomy ma dużego psa i jedzie na wakacje?
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 16:40   #11
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Totalne przerażenie

Cytat:
Napisane przez Siurniety Krolik Pokaż wiadomość
Sprawa numer jeden - poinformować rodziców.
Sprawa numer dwa - poprosić o pomoc dzielnicowego (czy jak to on się na wsi nazywa). On podpowie, co zrobić i zapewne każe zadzwonić pod 112 jak tylko zobaczycie delikwenta ponownie. Przyjadą, wylegitymują - jeśli to złodziej to sobie odpuści wtedy, bo będzie pierwszym podejrzanym w razie włamania.
Sprawa trzecia - nie bawić się w szeryfa, bo czort wie czy bandzior spanikowany nożem nie dźgnie.
Komisariaty w mniejszych miejscowościach zostały polikwidowane.
Mój dzielnicowy/czy jak on się tam na wsi nazywa/ jest o ponad 20km ode mnie. I tegoroczny limit paliwa ma na wyczerpaniu a jeszcze pół roku przed nim.

Autorko, powiedzieć rodzicom o wszystkim, zabezpieczyć możliwie co się da, porozmawiać z sąsiadami, mieć zawsze naładowaną komórkę przy sobie nocą . Nie liczyć na psa a nawet zabrać go do domu bo otrują.

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Koniecznie powiedz rodzicom, takich rzeczy nie wolno ukrywać!

Nie macie możliwości przygarnięcia jakiegoś dużego psa? Raz, że zrobilibyście dobry uczynek, a dwa że mielibyście stróża i pewność, że przynajmniej narobi hałasu kiedy ktoś wejdzie.

Może jestem panikarą, ale w takiej sytuacji próbowałabym natychmiastowo zorganizować w domu alarm albo żaluzje antywłamaniowe, lepiej nie kusić losu. Zostać okradzionych to straszna sprawa, ale nie tak straszna jak natknąć się na złodzieja. W odruchu obronnym może nawet zabić (co niestety znam z praktyki).
Psa otrują dranie. Psa też trzeba chronić.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-05, 16:42   #12
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Totalne przerażenie

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Komisariaty w mniejszych miejscowościach zostały polikwidowane.
Mój dzielnicowy/czy jak on się tam na wsi nazywa/ jest o ponad 20km ode mnie. I tegoroczny limit paliwa ma na wyczerpaniu a jeszcze pół roku przed nim.

Autorko, powiedzieć rodzicom o wszystkim, zabezpieczyć możliwie co się da, porozmawiać z sąsiadami, mieć zawsze naładowaną komórkę przy sobie nocą . Nie liczyć na psa a nawet zabrać go do domu bo otrują.

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------



Psa otrują dranie. Psa też trzeba chronić.
Nie otrują - skoro byli już dwa razy, to nie spodziewają się psa, więc nawet nie zrobią mu krzywdy tylko się wypłoszą, bo nie będą na takie spotkanie przygotowani. Ale gdyby piesek mieszkał w domu tez źle by nie było, na pewno narobiłby hałasu, gdyby ktoś wszedł.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 16:49   #13
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Totalne przerażenie

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Nie otrują - skoro byli już dwa razy, to nie spodziewają się psa, więc nawet nie zrobią mu krzywdy tylko się wypłoszą, bo nie będą na takie spotkanie przygotowani. Ale gdyby piesek mieszkał w domu tez źle by nie było, na pewno narobiłby hałasu, gdyby ktoś wszedł.
Szczekający pies w domu naprawdę odstrasza. Mam nowofundlanda i jak on huknie czasem tak nam awizo zostawiają na bramie Pies jest czujny, słyszy, że ktoś się po podwórku kręci i w nocy zacznie szczekać. A jak zacznie szczekać to złodziej wie, że prędzej czy później ktoś się obudzi.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 16:49   #14
grubella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 995
Dot.: Totalne przerażenie

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Nie otrują - skoro byli już dwa razy, to nie spodziewają się psa, więc nawet nie zrobią mu krzywdy tylko się wypłoszą, bo nie będą na takie spotkanie przygotowani. Ale gdyby piesek mieszkał w domu tez źle by nie było, na pewno narobiłby hałasu, gdyby ktoś wszedł.
Są osoby na których psy nie szczekają. Np. niektóre cyganki.
Pies sąsiada szczekający na każdego obcego przy tej cygance był łagodny jak baranek. Nawet się łasił co niespotykane u niego.
Techniką na złodzieja a nie życiem pieska ryzykować.
grubella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 17:02   #15
10256707ec776820308db4c1f0d79c3a6390beb4_5dfabd9430a8d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 122
..............

..............

Edytowane przez 10256707ec776820308db4c1f0d79c3a6390beb4_5dfabd9430a8d
Czas edycji: 2019-12-18 o 14:05
10256707ec776820308db4c1f0d79c3a6390beb4_5dfabd9430a8d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 17:05   #16
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Totalne przerażenie

[1=10256707ec776820308db4c 1f0d79c3a6390beb4_5dfabd9 430a8d;41655372]Niedawno był wątek, w którym wizażanka opisała, że złodzieje obserwowali jej dom i otruli psa. Ja bym nie ryzykowała.

Koniecznie powiedz o tym rodzicom, instalacja żaluzji antywłamaniowych to bardzo dobry pomysł.[/QUOTE]

Pomysł niby mój, ale już twierdzę, że nie do końca udany - zorientowałam się w cenach i koszta są ogromne :/
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 17:23   #17
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Totalne przerażenie

pies do świetny pomysł jeśli będzie mógł spać w domu. jest pewność, że nie zostanie otruty, a zrobi hałas jak ktoś się będzie kręcił koło domu.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 17:27   #18
Andersb1488
Przyczajenie
 
Avatar Andersb1488
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 21
Dot.: Totalne przerażenie

Skoro się otaczacie drzewami widać nie żyjecie dobrze z innymi ludźmi i chcecie się od nich izolować. Teraz poczujecie na własnej skórze co to znaczy, a tak zwołało by się chłopaków, i jak to na wsi sprało dupę potencjalnym złodziejom.
Tak kończą odludki ..

Edytowane przez Andersb1488
Czas edycji: 2013-07-05 o 17:29
Andersb1488 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 17:37   #19
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Totalne przerażenie

Cytat:
Napisane przez Andersb1488 Pokaż wiadomość
Skoro się otaczacie drzewami widać nie żyjecie dobrze z innymi ludźmi i chcecie się od nich izolować. Teraz poczujecie na własnej skórze co to znaczy, a tak zwołało by się chłopaków, i jak to na wsi sprało dupę potencjalnym złodziejom.
Tak kończą odludki ..
A mi ksiądz zawsze powtarzał, że ludzie, któzy lubią drzewa to dobrzy ludzie, pewnie nie wiedział, że tylko psychole lubią mieć zielono na działce
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-05, 17:39   #20
Nuk_Nulla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 190
GG do Nuk_Nulla
Dot.: Totalne przerażenie

http://www.folie-online.pl/folie-antywlamaniowe/

Tu koszta stosunkowo niewielkie, a ochrona całkiem skuteczna Na pewno da czas na reakcję w wypadku próby wybicia okna. Co jeszcze, właśnie dogadać się z sąsiadami, skoro ktoś się kręci oni też są narażeni, może wcześniej dostrzegą delikwenta i pomogą w razie potrzeby.
__________________
-> zmieniam swoje życie
Nuk_Nulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 17:44   #21
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Totalne przerażenie

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
na wsi nie ma dzielnicowego.
Jest.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 17:49   #22
Andersb1488
Przyczajenie
 
Avatar Andersb1488
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 21
Dot.: Totalne przerażenie

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
A mi ksiądz zawsze powtarzał, że ludzie, któzy lubią drzewa to dobrzy ludzie, pewnie nie wiedział, że tylko psychole lubią mieć zielono na działce
Jak lubią drzewa to bardzo dobrze ale jak sadzą je tylko dlatego by odizolowac się od innych jak pisze autorka to już jest coś nie tak
Może nie od razu psychopaci ale jest to pewne zaburzenie socjopatyczne
Andersb1488 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 17:49   #23
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Totalne przerażenie

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Jest.
taki jak u grubelli? w większości nie ma.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 17:50   #24
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Totalne przerażenie

Cytat:
Napisane przez Andersb1488 Pokaż wiadomość
Jak lubią drzewa to bardzo dobrze ale jak sadzą je tylko dlatego by odizolowac się od innych jak pisze autorka to już jest coś nie tak
Może nie od razu psychopaci ale jest to pewne zaburzenie socjopatyczne
A Ty pewnie nawet firanek w oknach nie masz, bo nie masz nic do ukrycia, co nie?
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 17:54   #25
Andersb1488
Przyczajenie
 
Avatar Andersb1488
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 21
Dot.: Totalne przerażenie

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
A Ty pewnie nawet firanek w oknach nie masz, bo nie masz nic do ukrycia, co nie?
Mam deskami zabite a całe życie tocze w piwnicy żeby czasem nikt nie widział
Andersb1488 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 17:56   #26
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Dot.: Totalne przerażenie

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
taki jak u grubelli? w większości nie ma.
No, ale jest :p Chodzilo mi o sam fakt, ze istnieje policjant niejako "przypisany" do okreslonego terenu, nawet wsi.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 17:58   #27
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Totalne przerażenie

Cytat:
Napisane przez Andersb1488 Pokaż wiadomość
Jak lubią drzewa to bardzo dobrze ale jak sadzą je tylko dlatego by odizolowac się od innych jak pisze autorka to już jest coś nie tak
Może nie od razu psychopaci ale jest to pewne zaburzenie socjopatyczne
przeczytaj sobie definicję socjopaty, a później szafuj takimi określeniami.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 18:06   #28
Andersb1488
Przyczajenie
 
Avatar Andersb1488
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 21
Dot.: Totalne przerażenie

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
przeczytaj sobie definicję socjopaty, a później szafuj takimi określeniami.
na Wikipedii jeszcze może, co?
Andersb1488 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 18:06   #29
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Totalne przerażenie

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
pies do świetny pomysł jeśli będzie mógł spać w domu. jest pewność, że nie zostanie otruty, a zrobi hałas jak ktoś się będzie kręcił koło domu.
Zgadzam się w stu procentach. Dorosły pies z instynktem terytorialnym, lecz nie agresywny- nie jeden taki czeka na dom. W razie konieczności ostrzeże, że zbliża się nieproszony gość, z drugiej nie będzie specjalnie kłopotliwy. Taki alarm z jednej strony odstraszy, z drugiej da czas na reakcję.
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 18:07   #30
Rule Britannia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 537
Dot.: Totalne przerażenie

Ok, więc zacznę od początku.
1. Nie, nie mamy psa. Mamy trzy koty. Psa nie możemy wziąć, bo nie ma kto się nim zająć w ciągu dnia. A przygarnąć jakiegoś tylko po to, by sam siedział zamknięty w domu do wieczora, to czysta głupota.
2. W mojej wsi nie ma żadnych dzielnicowych, nie ma żadnej policji.
3. Ostatnio podobno miały miejsce jakieś kradzieże w mojej wsi. Tak słyszałam.
4. Alarm? Nie ma szans, za dużo z tym roboty i nie ma kiedy, bo jak mówię wyjeżdżamy na dniach.
5. Co do rolet antywłamaniowych... Niech no policzę... Jedenaście okien na parterze i siedem na piętrze. Nie ma szans, to za dużo pieniędzy, a teraz jest okropnie dużo wydatków u mnie w domu.

Rodzicom powiedziałam, ale mnie zignorowali. Stwierdzili, że babce się przyśniło, a mnie wydawało. Na nic zdały się wszystkie argumentacje.

No, ostatnia nadzieja w lampce czujnikowej. Niby zaświeca się, gdy ktoś idzie, ale z drugiej strony przecież mnie to nie obudzi ani tym bardziej mojej mamy.

Edytowane przez Rule Britannia
Czas edycji: 2013-07-05 o 18:10
Rule Britannia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.