Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plastry - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-03, 22:20   #1051
wikiiiiiiiiiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Tak, tylko że ja po prostu później nie chce żeby były one coraz bardziej widoczne po zastosowaniu wosku.
A czy po użyciu tego rozjaśniacza, Sally Hansen, później bardzo je widać w świetle słonecznym? I czy to po jakimś czasie samo zejdzie.?
Z góry dziękuję.
wikiiiiiiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 16:07   #1052
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Po użyciu Sally Hansen, włoski są baaardzo jasne, mało widczonie. Pod słońce, może widać takie delikatne włosy, jak się przypatrzeć, ale generalnie są niewidoczne.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 13:44   #1053
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Witam

Mam 17 lat, od kiedy miałam 13 walczę z wąsikiem. Moje owlosienie spowodowane jest zapewne genami od ojca, choć mama również się z tym boryka. Na początku spróbowałam rozjaśnić wodą utlenioną, ale to nie pomogło. Spróbowałam plastrami z woskiem, lecz później miałam zaczerwienioną skórę przez 3 dni! Dlatego zdesperowana sięgnęłam po golarkę... I tak golę do dziś, średnio co 2, 3 dni i dodatkowo rozjaśniam włoski kremem Sally Hansen, jest idealny. Pol roku temu zauważyłam pojedyncze grube i ciemne wloski na brodzie. Najpierw rozjaśniałam tym kremem, ale były one tak długie, że sięgnęłam po krem do depilacji New Satine (z Delii). Stosuję go co 4 dni, lecz włoski są ciemne;( Dzisiaj zamierzam kupić sobie plastry z woskiem do depilacji i tu mam pytanie: jakie plastry są najlepsze? Chodzi mi o takie, ktore dają długotrwały efekt i wyłapują nawet najmniejsze włoski... Proszę o pomoc!

Edytowane przez gwiazdka93
Czas edycji: 2010-02-06 o 14:00
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 08:32   #1054
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Ja po wyrywaniu woskiem i plastrami zawsze miałam kłopot w postaci ranek, zaczerwienienia, krostek które długo się utrzymywały. Po pęsecie nie było źle ale włoski odrastały szybko i to ciemniejsze. W zeszłym tygodniu kupiłam rozjaśniacz Sally Hansen i co>? wąsik zniknął!!! tzn nie dosłownie bo on jest ale tak jaśniutki że go nie widać Rozjaśnianie trwało całe 10 minut!! wraz z przygotowaniem jak i sprzątnięciem po zabiegu Jak dla mnie bajeczka. Kupiłam 2 opakowania na allegro każde po 22 zł. Polecam spróbować to niedrogi ale bardzo skuteczny sposób na zamaskowanie wąsika!
__________________
Wymienię:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360376

metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 11:54   #1055
bubulinka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
GG do bubulinka20
Smile Dot.: wąsik

Cytat:
Napisane przez dziewannaa Pokaż wiadomość
mam problem... jak pozbyc sie delikatnego wąsika na twarzy?? czy można wyrywac wloski pensetą??? czy jest jakis lepszy sposób?? ale wolałabym samodzielnie to usunąć... bardzo proszę o rady... z góry serdecznie dziękuje..

POlecam depilacje LASEROWA I KONIEC Z WASIKIEM NA DłUGI CZAS jak nei na zawsze...

POLECAM
Salon Revision W Krakowie Ul . Św.Gertrudy 28
bubulinka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 14:12   #1056
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

laser jest dobry jak ktos nie ma co z pieniedzmi robic
bo po 1.tak naprawde nie wiadomo ile bedziemy potrzebowac zabiegów
2. wasik nie zawsze da sie usunac na stałe...
3.najlepiej gdy ktos ma bladą skore i nie lubi sie opalać ani smarowac samoopalaczami :P ja niby mogłam sie po miesiacu od zabiegu opalac, ale jasnym blondynkom w ogole nie wolnopoza tym przez ten miesiac, zeby nie odstawac od innych ludzi (bo to bylo lato i bylo mi strasznie przykro ze jestem taka blada;( ) uzywalam samoopalacza...oczywiscie w miejscu wasika biała plama niedajaca sie niczym zamaskowac, ani tym samoopalaczem, ani podkładem niczym!!!


mi po laserze włoski odrastały juz po 3/4tygodniach tak jak po depilacji woskiem...a cena 6plastrów i jednego zabiegu jest nieporownywalna...

jak wasik jest mały to rozjasniacze powinny sie sprawidzc
jak troche dłuzszy to wosk...wcale tak nie boli...mozna sie przyzwyczaić
tez sie balam bo jestem baaarzo wrazliwa na ból....musze sie niezle spiac zeby wyregulowac brwi(raptem kilka wlolskow)...ale wasik tak mnie denerouje ze jakos daje rade trzeba przykleic zacisnac zeby i ii ii iciagnac


jak ktos ma niepotrzeba gotowke,jasna cere i ciemne włoski to laser
jezeli ktos ma malutki wasik ale ciemny to rozjasniacz
a jesli długi to najlepiej woskiem ))
__________________
I don't need a parachute
Baby, if I've got you
smiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 12:39   #1057
Muffinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
GG do Muffinka
Smile Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Niestety mam ten sam problem
Do usuwania zbędnych włosków używam tych plastrów http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...cji-twarzy.htm
starczają mi na bardzo długo, tylko trzeba je dokładnie przykleić i zdecydowanym, szybkim ruchem oderwać inaczej wosk zostaje na twarzy i trudno go zmyć...
Muffinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 21:27   #1058
Aleksandra 2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kędzierzyn
Wiadomości: 122
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Witam, od pewnego czasu również zauważyłam u siebie wloski nad gorną wargą. Miałam je w sumie od zawsze, ale teraz tak jakby ściemniały. I nie wiem co mam robić? Poczytałam wątek, ale jakoś mam obiekcje isc do kosmetyczki go usunąc, nie że sie wstydze, tylko naprawde boje sie, że jak zacznie mi odrastac to bedzie tych wlosów wiecej i bardziej ciemne sie staną. No i nie wiem co mam tak naprawde zrobic. Jestescie pewne na 1000% ze te wloski nie bedą ciemniejsze? Boje sie...
Aleksandra 2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 13:10   #1059
kasianiuniakotek
Raczkowanie
 
Avatar kasianiuniakotek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 423
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

xx

Edytowane przez kasianiuniakotek
Czas edycji: 2010-08-23 o 20:51
kasianiuniakotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 23:05   #1060
Softly
Raczkowanie
 
Avatar Softly
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 51
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

kasianiuniakotek : to może jak wosku się boisz używać, to kup rozjaśniacz, np. Sally Hansen.
__________________
61 > 60 > 59 > 58 > 57 > 56 > 55> 54,9 >54 > 53 > 52 > 51 > 50
Softly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 07:47   #1061
6agi
Raczkowanie
 
Avatar 6agi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 111
Dot.: Re: włoski nad górna wargą

Cytat:
Napisane przez DORCIA Pokaż wiadomość
A ja mam niezużyte plastry do depilacji nóg czy mogę ich używać do depilacji wąsików?
przypuszczam że w tych gotowych plastrach jest tak samo jak przy gotowych woskach, każdy wosk jest do czegoś innego, przy plastrach do nóg jest mocniejszy a do twarzy ten łagodniejszy który nie podrażni twarzy czy też nie wyrwie jakiegoś kęsa hehe żartuje z tym wyrywaniem, ale podrażnienie może wystąpić...

co do wąsika to bezapelacyjnie polecam depilację, są gotowe plastry o których wspomniałam, są kosmetyczki które to robią za 5 zł!! i są inne sposoby domowe jakim jest podgrzewacz do wosku, plastry i specjalne woski z wąską rolką są i do wąsika i do brwi czy też innych drobnych miejsc
__________________
"Nigdy nie jest za późno, by stać się osobą, którą mogłeś być."

"Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej."
6agi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-20, 20:23   #1062
Witek3x3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 10
GG do Witek3x3
Dot.: Re: włoski nad górna wargą

Hey,
W innych wątkach czytałam o depilacji pastą cukrową. Podobno można też nią usunąć wąsik. Można ją zrobić w domu (przejrzyjcie wątki) z cukru soku z cytryny i miodu lub wody. Nie próbowałam jej jeszcze ale mam zamiar. Podobno jest dobra i usuwa włoski na ok. 3 tygodnie. Może któraś z was już tego próbowała?

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

tutaj dołączam linka do filmiku z "instrukcją obsługi" tej pasty http://www.youtube.com/watch?v=SzOwU5VwqeU&NR=1
__________________
"No one can teach you to See."
Witek3x3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 14:58   #1063
pennyroyal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Re: włoski nad górna wargą

nie wiem czy zrobiłam dobrze, ale wydepilowałam 'wąsik' kremem do depilacji nóg. jak na razie nie ma opuchnięć, tylko lekkie zaczerwienienie, ale smaruję to kremem nivea i jest coraz lepiej. boję się, co będzie za kilka dni , czy nie odrosną ciemniejsze i grubsze..
pennyroyal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 19:18   #1064
Witek3x3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 10
GG do Witek3x3
Dot.: Re: włoski nad górna wargą

Odpowiem,że nie wiem. Ja nie używam kemów do depilacji. Ale chyba nie powinny być grubsze bo takie kremy "wytrawiają" włoski.
Ale nigdy nie stosowałam kremów do depilacji więc nie mogę stwierdzić co będzie potem. Napisz jak się dowiesz.
__________________
"No one can teach you to See."
Witek3x3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 20:28   #1065
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Re: włoski nad górna wargą

Hej Ja stosuję kremy do depilacji twarzy (depiluję włoski na brodzie), stosuję je raz na 5 dni, jeśli jest potrzeba to wcześniej je rozjaśniam. Strasznie żałuję, że nie stosowałam ich już od dawna na wąsik, tylko golę żyletką raz na 2 dni Po żyletce włoski szybko rosną i są strasznie grube, ciemne, a po kremie jest ich coraz mniej, są małe i cienkie Polecam krem do depilacji twarzy New Sensation/Sensual (nie pamiętam) Joanny
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 19:14   #1066
pennyroyal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Re: włoski nad górna wargą

gwiazdka93 , a nie możesz tych nad górną wargą teraz potraktować kremem ? Może będą odrastały cieńsze. Kremu Joanny nie używałam, tylko plastry do depilacji. U mnie się nie sprawdziły.

minęły dwa dni, a po tym kremie do nóg, włoski mam jasne, ale nie wiem czy grubsze, bo mają mniej niż milimetr i na razie nie mogę stwierdzić.
pennyroyal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 18:29   #1067
robakcek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

jestem w posiadaniu wody utlenionej 6% takiej w postaci półpłynnej (jakie stosuje sie do mieszania do farb do włosów). czy myślicie że zrobie sobie krzywde jeśli sprobuje tym rozjasnić sobie włoski pod nosem?
robakcek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 20:24   #1068
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Re: włoski nad górna wargą

Cytat:
Napisane przez pennyroyal Pokaż wiadomość
gwiazdka93 , a nie możesz tych nad górną wargą teraz potraktować kremem ? Może będą odrastały cieńsze. Kremu Joanny nie używałam, tylko plastry do depilacji. U mnie się nie sprawdziły.

minęły dwa dni, a po tym kremie do nóg, włoski mam jasne, ale nie wiem czy grubsze, bo mają mniej niż milimetr i na razie nie mogę stwierdzić.
Próbowałam, ale na opakowaniu pisze, że nie można trzymać tego kremu na skórze dłużej niż 22 min, ale chyba zaryzykuję i potrzymam go 30 min, bo pisze też, że czas zależy od grubości włosków i chyba faktycznie tak jest. Po golarce włoski są dość grube i muszę je golić co drugi dzień Mogłybyście polecić jakiś krem do depilacji wąsika do grubych włosków? Proszę o odpowiedź
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 09:05   #1069
Aleksandra 2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kędzierzyn
Wiadomości: 122
Dot.: Re: włoski nad górna wargą

Jak użyć wody utlenionej, aby rozjaśnić włoski? Po prostu nałożyć na wacik i posmarować nad wargą? Proszę o odpowiedź
Aleksandra 2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 15:29   #1070
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Re: włoski nad górna wargą

Chyba tak, aczkolwiek na moje włoski nigdy nie działała.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 19:35   #1071
tygrysek1105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 437
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Witajcie,
Byłam dzis u mojej kosmetyczki, chcialam jak zwykle zrobic sobie brwi i wasik, ale miała klientke i nie mogła od niej odejsc, zajęła sie mna nowa dziewczyna. Robiąc mi wasik mazneła mi woskiem kawałek dolnego policzka bo był tak ciemniejszy meszek. Ja tez od pewnego czasu go zauwazyłam. Troche sie przestraszyłam bo nie wiem jak zareaguja włoski w tym miejscu czy nie odrosna grubsze? czy któras z Was depiluje okoloce brody? Kosmetyczka powiedziała że nie odrosna ciemniejsze ale cały czas sie boje.
tygrysek1105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 21:19   #1072
Adamis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Dziewczyny ja też mam 16 lat i też mam ten problem.. powiem tak byłam już u lekarza i to nie jednego.. robiłam testy hormonalne.. i powiem tak.. lekarz powiedział że to poprostu od urody.. mam ciemna oprawe ciemne włosy i wiele kobiet to ma i usówa.. Szczerze mowiac to nie usowalam ich jeszcze bo sie troche boje jak kazda z nas ale mysle ze nie ma czego co do mocniejszego wyrastania mysle ze nie.. wkoncu ponad rok wyrywal brwi i rzeczywiscie rosna slabsze i rzadziej
wiadomo ze trzeba pamietac o tym ale mysle ze najlepiej plasty albo paste cukrowo.. chociaz osobiscie ja jej jeszcze nie stosowalam ale zamieram ;p
Adamis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 15:57   #1073
JustynaL89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 31
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Nie wiem, czy juz dziewczyny pisalyscie, ale od ilu do ilu, niej wiecej, kosztuje depilacja woskiem u kosmetyczki??
JustynaL89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 16:02   #1074
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Wydaje mi się, że to zależy od miejscowości i od renomy salonu. Cena u mnie w salonie wynosi 8 zł
__________________



Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....



Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 16:14   #1075
JustynaL89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 31
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Cytat:
Napisane przez Summer Vine Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to zależy od miejscowości i od renomy salonu. Cena u mnie w salonie wynosi 8 zł
Ojejku, to nie tak duzo Pytam tak z ciekawosci... Jaka to jest miejscowosc, gdzie chodzisz do salonu kosmetycznego
JustynaL89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 23:08   #1076
kumata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

siemka wszystkim ;d
jestem tu pierwszy raz wiec prosze o wyrozumialosc ;d
mam 15 lat i mialam lekki meszek nad gorna warga ja go widzialam ii to bylo krepujace gdy ktos patrzyl sie niego ;] wiec postanowilam go usunac , przeczytalam ze woda utleniona oslabia wloski i je wykrusza ale nie pomoglo po wielu probach i zastosowaniach , wiec kupilam sb plastry z woskiem joanny sensual .
Moim zdaniem sa przeswietnee! za pierwszym zastosowaniem mialam troche skore podrazniona ale pozniej wgl nic nie bylo ;p moze zostaje pare malutkich wloskow ale wyrywam pesetka i problem z glowy na ponad tydzien !
GORĄCO POLECAM !
kumata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 08:29   #1077
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Też używam tych plastrów, ani razu nie miałam podrażnienia - oliwka przez noc redukuje całe zaczerwienienie
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 11:29   #1078
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

ja chodzę do kosmetyczki, sama bałabym się że źle wyrwę
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 20:34   #1079
moonisiaa07
Raczkowanie
 
Avatar moonisiaa07
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 114
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Dziewczyny proszę o pomoc !!!!!
Mam czarne i bardzo widoczne włoski nad górną wargą.Jakiś miesiąc temu przestałam je braćwodą utlenioną ponieważ miałam brzydkie białe plamki.Więc kupiłam plastry woskowe Joanny.Na początku byłam zadowolona ale teraz widze że nie łapią wszystkich włosków, czasem na 3 dni zostają mi czerwone plamy, a co najgorsze wąsik odrasta mi po 5 dniach!!! Czy to jest możliwe ??? Po wosku, co mam zrobić ?? Nie stać mnie niestety na lasery Mam 17 lat... wąsik mi wszystko rujnuje , wstydzę sie rozmawiać z ludzimi, jestem załamana Proszę poradzcie coś!
__________________
...Gdzieś na szczycie góry
wszyscy razem spotkamy się...
moonisiaa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 21:22   #1080
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Wąsik nad górna wargą. Jak poradzić sobie z wąsikiem. Rozjaśnianie, wosk, plast

Najlepiej idź do endokrynologa, może to kwestia hormonów.
Co do odrastania to Ci nie powiem, bo mi i tak rośnie taki delikatny meszek, że czasem nawet trudno go dostrzec.
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-30 09:50:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.