Bezsenność - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-14, 16:05   #121
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Bezsennosc :(

wypróbuje Wasze sposoby... bo ja też spać nie moge zwłaszcza jak jest pełnia :/ z tym, że wcześniejsze wyłączenie kompa w moim przypadku nic nie daje.. ani nawet relaksująca muzyka + jakaś przyjemna książeczka .. niestety..
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 16:12   #122
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Bezsennosc :(

Cytat:
Napisane przez Joey
Ja od kilku lat nie mogę spać. Tzn. strasznie dużo czasu zajmuje mi zasypianie, nawet nie wiem ile. Czasem w nocy boję się spojrzeć na zegarek, żeby się nie przerazić jak długo już próbuję zasnąć i żeby się nie załamać jeszcze bardziej.
Ja mam dokladnie tak samo Nawet jak jestem zmeczona i bardzo chce mi sie spac, to dlugo nie moge zasnac... Wierce sie przez kilka godzin, czasem to az do 4:00-5:00 No i oczywiscie, jak mam wstac o 6:00 czy 7:00 to nic z tego Spie pozniej do 12:00. Staram sie zawsze cos poczytac przed spaniem Zwykle jak zmecza mi sie oczy, to troche latwiej mi sie zasypia
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 19:07   #123
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Bezsennosc :(

Cytat:
Napisane przez Voodia
Desti, a może warto się przebadać, zgłosić się przynajmniej do internisty? Może to brak jakiegoś pierwiastka, sama nie wiem

A może Ty po prostu jesteś tzw. sową?

o tak... ja zdecydowanie jestem sowa odkad pamietam ... a jezeli chodzi o brakujace pierwiaski to brak mi jednego... slonka ... bo ta beznadziejna pogoda doatkowo mnie rozbraja ... bo ja dodatkowo jestem chodzacy barometr...

do tego pewnie ostatnio za malo ruchu ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 20:34   #124
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Bezsennosc :(

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~
Ja mam dokladnie tak samo Nawet jak jestem zmeczona i bardzo chce mi sie spac, to dlugo nie moge zasnac... Wierce sie przez kilka godzin, czasem to az do 4:00-5:00 No i oczywiscie, jak mam wstac o 6:00 czy 7:00 to nic z tego Spie pozniej do 12:00. Staram sie zawsze cos poczytac przed spaniem Zwykle jak zmecza mi sie oczy, to troche latwiej mi sie zasypia
I ja tez tak mam.Staram sie,chodzić spać w miarę wcześnie,bo i tak jeśli np. położe sie o 22,to zasnę2-3 godziny,czasem 4 później.Nie wiem ile bym spałą i czy bym sie wyspała,jeżeli połozyłabym sie o pierwszej w nocy(jak bym zasnęła,już bym wstawac musiała).Zazdroszczę tym ludziom którzy od razu po położeniu sie do łózka zasypiaja.Ja tak nie potrafię.Strasznie mnie to męczy.
Po kilkudziesięciu minutach jestem sfustrowana i zła na cały świat.Od razu serce mnie zaczyna boleć i robi mi się sucho w gardle.
Okropność
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 20:38   #125
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Bezsennosc :(

Cytat:
Napisane przez windykatorka
I ja tez tak mam.Staram sie,chodzić spać w miarę wcześnie,bo i tak jeśli np. położe sie o 22,to zasnę2-3 godziny,czasem 4 później.Nie wiem ile bym spałą i czy bym sie wyspała,jeżeli połozyłabym sie o pierwszej w nocy(jak bym zasnęła,już bym wstawac musiała).Zazdroszczę tym ludziom którzy od razu po położeniu sie do łózka zasypiaja.Ja tak nie potrafię.Strasznie mnie to męczy.
Po kilkudziesięciu minutach jestem sfustrowana i zła na cały świat.Od razu serce mnie zaczyna boleć i robi mi się sucho w gardle.
Okropność
Wiem, co przezywasz Ja to czasem potrafie sie rozplakac z tej bezsilnosci... Wiem, ze musze np. o 6:00 wstac, a tu juz 3:00 albo 4:00 Okropne to jest... A najgorsze, ze moj TZ ledwo glowe do poduszki przylozy, a juz spi I to mnie jeszcze bardziej denerwuje Robie wszystko, zeby sie obudzil i nie spal - skoro ja nie spie
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 20:41   #126
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: Bezsennosc :(

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~
Wiem, co przezywasz Ja to czasem potrafie sie rozplakac z tej bezsilnosci... Wiem, ze musze np. o 6:00 wstac, a tu juz 3:00 albo 4:00 Okropne to jest... A najgorsze, ze moj TZ ledwo glowe do poduszki przylozy, a juz spi I to mnie jeszcze bardziej denerwuje Robie wszystko, zeby sie obudzil i nie spal - skoro ja nie spie
To jest faktycznie denerwujace- ta swiadomosc ze wszyscy spia...a ty jedna nie mozesz. Dlatego nie lubie spac z kims w jednym pokoju (nie wspominajac nawet o jednym lozku)
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 20:47   #127
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Bezsennosc :(

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~
Wiem, co przezywasz Ja to czasem potrafie sie rozplakac z tej bezsilnosci... Wiem, ze musze np. o 6:00 wstac, a tu juz 3:00 albo 4:00 Okropne to jest... A najgorsze, ze moj TZ ledwo glowe do poduszki przylozy, a juz spi I to mnie jeszcze bardziej denerwuje Robie wszystko, zeby sie obudzil i nie spal - skoro ja nie spie
Tak to jest okropne.Chciałabym kłaść sie spać z myślą o spaniu,a nie z myślą o chęci jak najszybszego(względnie) zaśnięcia
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-14, 21:47   #128
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Bezsennosc :(

ja mam to samo od paru lat - nigdy nie bralam lekow na sen- jedynie ziolowe herbatki czy melatonine ale to nie pomaga- zamierzam sie wybrac do lekarza po nasenne- by brac je w sytuacjach awaryjnych: czyli takich jak wiem ze musze sie wyspac na drugi dzien bo mnie cos czeka waznego-a wtedy za cholere usnac nie moge ,,a niedlugo zbliza sie taki dzien co musze koniecznie sie wyspac


bierze ktos jakies leki i moze polecic cos dobrego i bezpiecznego dla mlodych osob? chcialabym przed wizyta miec orientacje co dobre
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 12:08   #129
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Bezsennosc :(

Cytat:
Napisane przez Brook
ja mam to samo od paru lat - nigdy nie bralam lekow na sen- jedynie ziolowe herbatki czy melatonine ale to nie pomaga- zamierzam sie wybrac do lekarza po nasenne- by brac je w sytuacjach awaryjnych: czyli takich jak wiem ze musze sie wyspac na drugi dzien bo mnie cos czeka waznego-a wtedy za cholere usnac nie moge ,,a niedlugo zbliza sie taki dzien co musze koniecznie sie wyspac


bierze ktos jakies leki i moze polecic cos dobrego i bezpiecznego dla mlodych osob? chcialabym przed wizyta miec orientacje co dobre
Ja tez nigdy nie bralam nic na spanie Ale tez mysle o tym, zeby wybrac sie do lekarza po cos na sytuacje awaryjne Nie znam niczego, ale mysle, ze lekarz sam dobierze Ci cos odpowiedniego

Wczoraj zasnelam przed 24:00 I spalam ponad 11 godzin I moglabym jeszcze dluzej spac, ale jak spojrzalam na zegarek, to sie wystraszylam Chyba moj organizm byl juz za bardzo wyczerpany brakiem snu
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 12:24   #130
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Bezsennosc :(

to normlane Jola - jak sie nie spi dobrze 2 ,3 dni to 4 juz organizm sie podda i wtedy spisz bardzo dobrze i dlugo ,a potem czesto to samo
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 12:42   #131
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Bezsennosc :(

Cytat:
Napisane przez Brook
to normlane Jola - jak sie nie spi dobrze 2 ,3 dni to 4 juz organizm sie podda i wtedy spisz bardzo dobrze i dlugo ,a potem czesto to samo
Wiem wlasnie Dlatego tym bardziej sie ciesze, jesli w koncu uda mi sie wyspac
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-27, 21:48   #132
shonya
Raczkowanie
 
Avatar shonya
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 374
Red face bezsenność

Dziewuszki Kochane
mam nieskomplikowany problem i postanowiłam tutaj zapytać, bo nie wiem gdzie indziej by ten wątek pasował

otóz cholercia od dwóch nie umiem zasnąć staram się i staram i nic tylko oczy mam zamknięte i wiercę się bezsennie z boku na bok
nie wiecie, co może być przyczyną i jak to zlikwidować? myślałam, że to przez tabsy, ale to chyba niebardzo...
no nie wiem, w każdym razie chciałabym się wkońcu wyspać!
shonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 22:01   #133
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: bezsenność

Może stres,przemęczenie .Spróbuj jakieś herbatki ziołowe zamiast tabletek .W sklepach są różne na pewno relaksujące i ułatwiające zasypianie
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 22:09   #134
shonya
Raczkowanie
 
Avatar shonya
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 374
Dot.: bezsenność

w sensie ja myśłałam , że to od tabsów anty, Fresko

jak dziś nie zasnę, to poszukam
shonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 22:28   #135
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: bezsenność

A,o te ci chodziło .Myślę,że raczej nie powinny mieć znaczenia,chyba,że zażywasz od niedawna i organizm jeszcze się nie przyzwyczaił
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 22:31   #136
netiaa
Raczkowanie
 
Avatar netiaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: -
Wiadomości: 449
Dot.: bezsenność

męczę sie z tym od 3 lat Tobię życze większego powodzenia
__________________
'Dłużej nie trzeba bać się słów i lęk przysypać garścią gwiazd'
netiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 22:38   #137
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: bezsenność

Nic sprawdzonego nie mam,bo zawsze śpię jak zabita .Ale ponoć skropienie pościeli olejkiem lawendowym lub kubek ciepłego mleka pomaga.W łóżku staram się o niczym nie myśleć i gdy mam 'wyłączone'wszystkie myśli sen sam przychodzi,nie wiadomo kiedy.
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 22:39   #138
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: bezsenność

Bezsenność to niestety nie jest mały problem. Ja też się z nim borykam już jakiś czas i nic nie pomaga. Myślałam o wizycie u lekarza, ale nie wiem czy iść do psychiatry, czy po prostu do rodzinnego.
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 22:44   #139
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: bezsenność

Króliczku,zacznij od rodzinnego .Chyba,że wiesz jakie podłoże ma twoja bezsenność i nie potrafisz sama sobie z tym poradzić.Ale i tak lepiej zacząć od ogólnego-myślę
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-27, 22:44   #140
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: bezsenność

Cytat:
Napisane przez Fresa
Króliczku,zacznij od rodzinnego .Chyba,że wiesz jakie podłoże ma twoja bezsenność i nie potrafisz sama sobie z tym poradzić.Ale i tak lepiej zacząć od ogólnego-myślę
nie mam pojęcia jakie może mieć podłoże Dlatego pójdę za radą i się wybiorę do ogólnego (zwłaszcza, że nie jest to na razie mocno uciążliwe), pewnie zleci jakieś badania, może mi czegoś brak, może to stres
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 22:46   #141
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 959
Dot.: bezsenność

Oj, współczuję, bo znam ten ból, kiedy chcesz zasnąć, czujesz że musisz, a nie możesz W moim przypadku pomogło jedynie to że przestałam się stresować tym że muszę iść spać i nie wyczekiwałam z napięciem na ten sen, tylko np. usiadłam z książką, i po godzinie najczęściej oczka same mi się zamykały. Innymi słowami, przestań się stresować brakiem snu, zajmij sie czymś i od razu sen przyjdzie.
Blablak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 09:18   #142
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: bezsenność

Miałam ten sam problem. I nic nie pomagało z tych domowych środków.

Zmieniłam mieszkanie. Problemu brak.
dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 09:26   #143
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: bezsenność

Oj też tak miałam Męczyłam się do 5, o 5 zasypiałam a o 7 pobudka do szkoły Brałam wtedy jakieś łagodne tablety, żeby zasnąć. Potem wszystko samo się unormalizowało i zasypiałam bez wspomagaczy. A teraz to na stojaco czasami potrafię zasnąć
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 09:40   #144
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: bezsenność

Może przed snem coś Cie niepotrzebnie "pobudza" - np. pijesz napoje zawierające kofeinę (kawa,herbata,cola) albo ćwiczysz?? Na bezsenność dobre jest mleko z miodem (przynajmniej mnie usypia natychmiast), wazne jest tez Twoje podejscie - im usilniej bedziesz mysleć,że koniecznie musisz zasnąć, tym będzie to trudniejsze.
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 11:08   #145
'Priscilla'
Raczkowanie
 
Avatar 'Priscilla'
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nieważne
Wiadomości: 144
Dot.: bezsenność

Jak ja dobrze znam ten problem . U mnie najgorzej bylo przed maturą, kładę się o 21 by się wyspać na jutro, 00.00 a ja sie dalej przewracam z boku na bok . Otworzyłam okno ( bo moze za duszno ), ściągnęłam zegar ze scieny, bo stwierdziłam ze za głośno chodzi ( 3 lata nie przeszkadzał ) i nic. Ale zauważym, ze ja największe problemy z zaśniesiem mam jak jak coś mnie za bardzo ,pobudzi' przed snem. Gdzies kiedyś czytalam, iz dobrym sposobem na zaśniecie jast zmuszenie umysłu do intensywnego wysiłku (np. przypominanie sobie słów jakiejs trudnej piosenki ), bo wtedy szybciej sie męczy i łatwiej sie zasypia ( z tego powodu nie skutkuje liczenie baranów bo jest to czynność zbyt monotonna ).
__________________
,,Nie dlatego ten świat tak wygląda, bo jedna osoba wybrała zło, ale dlatego, że reszta nie miała odwagi wybrać dobra."

'Priscilla' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 23:43   #146
klaudiaa
Zakorzenienie
 
Avatar klaudiaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 039
Dot.: Bezsennosc :(

..dziewczyny pomozcie.. ja juz nie wytrzymuje fizycznie i psychicznie.. przez cala noc przekrecam sie z boku na bok, zasypiam nad ranem.. a pozniej caly dzien chodze niewyspana.. nie pomaga mi zadne picie mleka, piwa czy herbatek.. dostalam od mojego neurologa ziolowe tabletki - Valdispert.. ale to tez nie dziala.. juz nie wiem co mam robic.. pomozcie
klaudiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 00:02   #147
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Bezsennosc :(

Cytat:
Napisane przez klaudiaa
..dziewczyny pomozcie.. ja juz nie wytrzymuje fizycznie i psychicznie.. przez cala noc przekrecam sie z boku na bok, zasypiam nad ranem.. a pozniej caly dzien chodze niewyspana.. nie pomaga mi zadne picie mleka, piwa czy herbatek.. dostalam od mojego neurologa ziolowe tabletki - Valdispert.. ale to tez nie dziala.. juz nie wiem co mam robic.. pomozcie
Tabletki ziołowe nie na każdego działają niestety, więc nie dziwi ,że Ci nie pomagają.

A liczyłaś owieczki?

Echh nie wiem co Ci doradzić, bo na mnie też nic nie działa. Tabletek nasennych nie będę Ci polecała choć w moim przypadku działają, jednak niektórzy uzależniają się później.

Może masz chwilowe stresy i niedługo przejdzie?Jeśli jednak jest to długotrwałe to może warto zasięgnąc porady psychologa? Ja ostatnio lepiej śpię. Po wszystkich egzaminach i szkolnych stresach jest o wiele lepiej choć nadal późno i długo zasypiam, ale nie aż tak późno jak kiedyś.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 00:11   #148
klaudiaa
Zakorzenienie
 
Avatar klaudiaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 039
Dot.: Bezsennosc :(

Cytat:
Napisane przez silva
Tabletki ziołowe nie na każdego działają niestety, więc nie dziwi ,że Ci nie pomagają.

A liczyłaś owieczki?

Echh nie wiem co Ci doradzić, bo na mnie też nic nie działa. Tabletek nasennych nie będę Ci polecała choć w moim przypadku działają, jednak niektórzy uzależniają się później.

Może masz chwilowe stresy i niedługo przejdzie?Jeśli jednak jest to długotrwałe to może warto zasięgnąc porady psychologa? Ja ostatnio lepiej śpię. Po wszystkich egzaminach i szkolnych stresach jest o wiele lepiej choć nadal późno i długo zasypiam, ale nie aż tak późno jak kiedyś.

..w sumie to zdziwilabym sie gdyby pomogly

..to tez nic nie daje


..mam problemy z zasypianiem od kiedy pamietam.. wczesniej nie bylo to dla mnie az takim problemem, ale teraz nie moge tego wytrzymac..

..stres odpada


..juz sama nie wiem.. w moim miescie chyba nie ma zadnego psychologa.. chyba wybiore sie do pediatry na poczatek.. w lipcu najprawdopodobniej bede jechala do neurologa, moze on cos poradzi.. wiem jedno.. dluzej tego nie zniose..


..dziekuje Ci bardzo za rady
klaudiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 00:18   #149
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Bezsennosc :(

Klaudio nie ma za co Ja nic Ci w sumie nie doradziłam
Sama nie znam sposobu na tą okropną bezsenność

Może jakieś dziwne energie są w Twoim domu? Żartuję

201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 05:19   #150
Nymphetamina
Wtajemniczenie
 
Avatar Nymphetamina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 087
GG do Nymphetamina
Dot.: Bezsennosc :(

Bezsenność eh... skąd ja to znam... dzisiaj naprzykład jeszcze nie spałam. Ale coś zaczynam czuć się lekko senna. Dziwię się ( i zazdroszczę) ludziom którzy potrafią zasnąć w parę minut po przyłożeniu głowy do poduchy. Np. mój tata.. on potrafi zasnąć w każdych warunkach o każdej porze dnia. Nie zdziwiłabym sie gdyby kiedyś zasnął na stojąco...
U mnie wygląda to tak: w ciągu roku szkolnego zazwyczaj w weekendy chodzę późno spać( 3-4 nad ranem ), jak jest niedziela to nie mogę zasnąć wcześniej,a wypadałoby ze względu na szkołę w poniedziałek. W rezultacie spię bardzo krótko, przez pół dnia chodzę jak lunatyk, gdzieś tak o godzinie 15 w południe nie mogę wytzymac ze zmęczenia więc idę w kimę. Budzę się koło 20 i dalej zarywam nockę.Takim oto sposobem NIGDY nie mogę się naprawdę wyspać. W wakacje podobnie, jednak tutaj jest taki komfort,że mozna iść spać kiedy się chce. Jednak bywa to na dluższą metę uciążliwe,wiadomo : chciałoby się gdzieś wyjść,a przecież nie będę w nocy spacerować po parkach jak jakiś wampir... brrr
__________________







Nymphetamina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-12-13 19:08:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.