Zareczyny, ślub- problem..POMÓŻCIE!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-04, 14:35   #1
**pysiaczek**
Raczkowanie
 
Avatar **pysiaczek**
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z domciu;p
Wiadomości: 231
Question

Zareczyny, ślub- problem..POMÓŻCIE!!


Za dwa lata planujemy z moim chłopakiem ślub..Wczesniej oczywiscie zareczyny..Jestem pewna, ze odbeda sie jeszzce w tym roku..ale
Jest problem... Mój chłopak wychowywał sie z dziadkami, uciekł od matki do babci, bo katował go ojczym..bił, poniżał..no wiecie.. Z matka mój TZ <towarzysz zycia> utrzymuje kontakt ale ona wogole ani materialnie ani duchowo w niczym go nie wspiera... NAjwieszy problem jest z ojcem..którego mój TZ nie zna..Kiedys, gdy był jeszzce dzieckiem, jego ojciec przyjechał do niego, by go poznac..ale matka ukryła to przed TZtem i nie dopusciła do spotkania...
Chciałabym zeby nasze zareczyny odbyły sie takze wsród jego rodziców, by ojciec był na slubie..a nie ojczym !!! jak to zrobic?? jak zorganizowac?? macie jakies pomysly??? wogole wyobrazacie sobie takie zareczyny, sub??

Myslałam zeby razem z TZtem wybrac sie do jego matki, spytac o ojca, gdzie mieszka<bo nie wiadomo> i pojechac tam do niego.. Mój TZ dopiero dojrzewa do tego spotkania ale wiem, ze chciałby poznac swego ojca...
Napiszcie prosze co o tym myslicie... Pozdrawiam
__________________
Jesteś dla mnie wszystkim, marzeniem, przyszłością... Jesteś całym światem, ogromną miłością!
I choć będziemy na ziemi to chyba mówić nie trzeba, że stworzę specjalnie dla Ciebie taki malutki kawałek nieba
.....................moje postanowienie noworoczne............... .:
**pysiaczek** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-04, 18:58   #2
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Zareczyny, ślub- problem..POMÓŻCIE!!

Myślę, że bardzo dobry pomysł i okazja aby sie poznać. Jak to zrobić...? Moze wczesniej telefonicznie się zaanonsowac?
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 15:39   #3
KALWI23
Zadomowienie
 
Avatar KALWI23
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 100
GG do KALWI23
Dot.: Zareczyny, ślub- problem..POMÓŻCIE!!

Też uważam, że to bardzo dobry pomysł. Rodzice to przecież jedne z najważnejszych osób w naszym życiu. tak poza tym uważam, iż matka Twojego narzeczonego nie powinna zatajać adresu ojca. To dorosły mężczyza i ma prawo do tego aby w koncu go poznać. Zaręczyny i ślub to bardzo dobra okazja do spotkania się i próby zbudowania nowych więzi. życzę powodzenia
__________________
28TC
Maleństwo TP 10.08.2015
KALWI23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 16:45   #4
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Zareczyny, ślub- problem..POMÓŻCIE!!

a ja nie jestem przekonana...czasem do głosu dochodzą takie emocje, że dla rodziców może być to zbyt ciężkie przeżycie. Zobacz, jego matka ukryła go przed laty przed ojcem. Nie jestem pewna, że to dobry pomysł...co na to jego matka? Nie można robić nic na siłę...ja trochę próbowałam i nie wyszło, bo ludzie niestety nie zawsze są chętni i życzliwie nastawieni, nawet w obliczu ślubu dzieci. To jest przykre...zostałam nazwana kłamliwą "a.", a moje intenecje były odebrane jako bardzo nieszczere...po co się na to narażać...
ale może warto spróbować, to nic nie kosztuje, a może się uda. Jeśli nie, będziecie mieć przynajmniej spokojne sumienie, że próbowaliście.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 08:46   #5
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Zareczyny, ślub- problem..POMÓŻCIE!!

no pomysl bardzo fajny tylko nie wiadomo czy matka Twojego Tz bedzie chciala powiedziec gdzie on mieszka. Zycze powodzenia
nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 19:09   #6
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: Zareczyny, ślub- problem..POMÓŻCIE!!

Slub to badzo wazna rzecz w waszym zyciu, ale niestety rodziny sie nie wybiera i nie zawsze dostajemy to na co liczymy... czy twoj TZ tez bardzo chce by rodzice byli na slubie? Zalozmy, ze dojdzie do spotkania twojego TZ z ojcem, moze reakcja jego ojca nie bedzie taka na jaka czekacie...

inna opcja... moze uda sie WAM zdobyc adres ojca TZ, wyslac do niego zawiadomienie o zareczynach, telefon twojego chlopaka i czekac az ojciec sam skontaktuje sie z nim...

hmmm... trudna sytuacja, ale znam kilka osob, ktore wlasnie z rodzinnych powodow braly slub w obecnosci przyjaciol i krewnych... To jest WASZ dzien i WASZA przyszlosc, czy nie lepiej zapamietac slub jako wyjatkowe, piekne wydarzenie?
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.