Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-08, 11:11   #841
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Moja mama jest nauczycielką w podstawówce, uczy od 1-3 i wiem z jej opowiadań, ze to co się dzieje w szkole przechodzi ludzkie pojęcie. Problemem jest również to, że podstawówka połączona jest z gimnazjum...

I coż tu duzo mówić. Moge Wam powiedziec, że zachowanie dziecka najczęściej wynika ze złego wychowania w domu, często z niemiłej atmosfery, rodzice się kłócą, czasem biją. Moja mama czasem przychodzi zdenerwowana ze szkoły, jesli coś się dzieje niedobrego z dzieckiem zaprasza do siebie rodziców, rozmawia, tłumaczy co jest nie tak. Często rodzice po prostu nie umieją wychować dziecka, nie widzą błędów wychowawczych, to moja mama ich poucza jak postepować z takim dzieckiem.
Ale przecież to nie ona jest rodzicem, jeśli zachowanie rodziców się nie zmieni, jeśli dalej będzie w domu tak było, to naprawdę nauczyciel niewiele jest w stanie zrobić. Czasem poleca się po prostu poradnię psychologiczną i musze powiedziec z tego co powiadała mi mama,że to pomaga, rodzice otwieraja wreszcie oczy, ponieważ zdarza się, że dziecko jest napobudliwe, coś z nim nie tak,ale z czego to najczęściej wynika?No własnie-niemiła atmosfera w w domu,która nie jest sprzyjająca normalnemu rozwojowi dziecka.

Jedna z sytuacji. 1 klasa podstawowki. Dziecko zaczepiało dzieci, cyrklem "jechało" po skórze uczniów, zabierało książki i wyrzucało przez okno, krzyczało, biło, nie słuchało w ogóle. Miał duże problemy ze sobą, płakał na lekcji czasem zupełnie bez powodu, w dodatku porazka w postaci gorszej oceny powodowała u niego atak furii.
Matka i ojcec nie wierzyli ,że "coś z nim nie tak", tłumaczyli ,że taki ma charakter, że ich nie słucha w domu itd.że nic nie są w stanie zrobić.
W końcu po wielu namowach mamy,żeby wzieli syna do poradni psychologicznej, ta matka jakby "pękła". Co się okazało?Dziecko było bite przez ojca, ojciec rzucał nim o ścianę, bił po głowie, szarpał,wrzeszczał na niego. I co tu się dziwić?
Inna sytuacja-tak krótko. Dziecko z patologicznej rodziny gdzie ojciec katował matkę i nie tylko matkę, ale równiez dzieci-kompletnie znerwicowane dziecko.

Często mówi sie, że indywidualny tok nauczania nie jest korzystny. Tak to prawda, w koncu to jednak jest jakas izolacja od rówiesników,ale naprawdę w jego przypadku to było jedyne wyjście, zachowywał się skandaliczne, poza tym on był chory psychicznie. Z tego co wiem, mama już kiedyś nie mogła dac sobie z nim rady(wcale się nie dziwię) więc zaprowadziła dziecko do dyrektora. Dyrektorka później opowiadała,ze z to dziecko trzeba leczyć.
Chłopak widział np.swoją siostrę w pokoju dyrektorki, mówił do niej, mimo ,że jej tam nie było. Denerwował się na siostrę, naubliżał jej-naprawdę jej?Przecież jej tam nie było...
Także jak widzicie, nauczyciele nie są w stanie zbyt dużo zrobić, a uczniowie najczęściej traktowani sa przez rodziców jak święte krowy, lub też "zwalaja" winę na ich charakter. W większości przypadków to bzdura, poniewaz dzieci przeżywają koszmar we własnym domu...Tylko rodzice nie chcą się do tego przyznać i to nawet przed sobą.
Oczywiście wina jest czasem po stronie nauczyciela. Jest taka pani w tejże szkole, na którą ciągle sa skargi ze strony rodziców. Ona wiele razy mówiła mojej mamie,że zawsze natrafia na takich podłych rodziców, że nie widzą nic złego w zachowaniu dzieci,a dzieci robią co chcą. Zwykły pech?Czy może złe podejście nauczycielki do problemów dzieci?

Już nawet nie będę mówić o gimnazjach, choć nie słyszałam że by coś tam się działo typu-gwałt i inne rzeczy opisane już w tym wątku. Ale jak wiemy często takie rzeczy sa po prostu ukrywane i nikt o tym nic nie wie...
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 16:00   #842
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez silva Pokaż wiadomość
Moja mama jest nauczycielką w podstawówce, uczy od 1-3 i wiem z jej opowiadań, ze to co się dzieje w szkole przechodzi ludzkie pojęcie. Problemem jest również to, że podstawówka połączona jest z gimnazjum...

I coż tu duzo mówić. Moge Wam powiedziec, że zachowanie dziecka najczęściej wynika ze złego wychowania w domu, często z niemiłej atmosfery, rodzice się kłócą, czasem biją. Moja mama czasem przychodzi zdenerwowana ze szkoły, jesli coś się dzieje niedobrego z dzieckiem zaprasza do siebie rodziców, rozmawia, tłumaczy co jest nie tak. Często rodzice po prostu nie umieją wychować dziecka, nie widzą błędów wychowawczych, to moja mama ich poucza jak postepować z takim dzieckiem.
Ale przecież to nie ona jest rodzicem, jeśli zachowanie rodziców się nie zmieni, jeśli dalej będzie w domu tak było, to naprawdę nauczyciel niewiele jest w stanie zrobić. Czasem poleca się po prostu poradnię psychologiczną i musze powiedziec z tego co powiadała mi mama,że to pomaga, rodzice otwieraja wreszcie oczy, ponieważ zdarza się, że dziecko jest napobudliwe, coś z nim nie tak,ale z czego to najczęściej wynika?No własnie-niemiła atmosfera w w domu,która nie jest sprzyjająca normalnemu rozwojowi dziecka.

Jedna z sytuacji. 1 klasa podstawowki. Dziecko zaczepiało dzieci, cyrklem "jechało" po skórze uczniów, zabierało książki i wyrzucało przez okno, krzyczało, biło, nie słuchało w ogóle. Miał duże problemy ze sobą, płakał na lekcji czasem zupełnie bez powodu, w dodatku porazka w postaci gorszej oceny powodowała u niego atak furii.
Matka i ojcec nie wierzyli ,że "coś z nim nie tak", tłumaczyli ,że taki ma charakter, że ich nie słucha w domu itd.że nic nie są w stanie zrobić.
W końcu po wielu namowach mamy,żeby wzieli syna do poradni psychologicznej, ta matka jakby "pękła". Co się okazało?Dziecko było bite przez ojca, ojciec rzucał nim o ścianę, bił po głowie, szarpał,wrzeszczał na niego. I co tu się dziwić?
Inna sytuacja-tak krótko. Dziecko z patologicznej rodziny gdzie ojciec katował matkę i nie tylko matkę, ale równiez dzieci-kompletnie znerwicowane dziecko.

Często mówi sie, że indywidualny tok nauczania nie jest korzystny. Tak to prawda, w koncu to jednak jest jakas izolacja od rówiesników,ale naprawdę w jego przypadku to było jedyne wyjście, zachowywał się skandaliczne, poza tym on był chory psychicznie. Z tego co wiem, mama już kiedyś nie mogła dac sobie z nim rady(wcale się nie dziwię) więc zaprowadziła dziecko do dyrektora. Dyrektorka później opowiadała,ze z to dziecko trzeba leczyć.
Chłopak widział np.swoją siostrę w pokoju dyrektorki, mówił do niej, mimo ,że jej tam nie było. Denerwował się na siostrę, naubliżał jej-naprawdę jej?Przecież jej tam nie było...
Także jak widzicie, nauczyciele nie są w stanie zbyt dużo zrobić, a uczniowie najczęściej traktowani sa przez rodziców jak święte krowy, lub też "zwalaja" winę na ich charakter. W większości przypadków to bzdura, poniewaz dzieci przeżywają koszmar we własnym domu...Tylko rodzice nie chcą się do tego przyznać i to nawet przed sobą.
Oczywiście wina jest czasem po stronie nauczyciela. Jest taka pani w tejże szkole, na którą ciągle sa skargi ze strony rodziców. Ona wiele razy mówiła mojej mamie,że zawsze natrafia na takich podłych rodziców, że nie widzą nic złego w zachowaniu dzieci,a dzieci robią co chcą. Zwykły pech?Czy może złe podejście nauczycielki do problemów dzieci?

Już nawet nie będę mówić o gimnazjach, choć nie słyszałam że by coś tam się działo typu-gwałt i inne rzeczy opisane już w tym wątku. Ale jak wiemy często takie rzeczy sa po prostu ukrywane i nikt o tym nic nie wie...
Dokladnie. Sama codziennosc. sa tacy co potrafia i tacy, ktorzy nie potrafia. Jak we wszytskich zawodach.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 12:12   #843
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

http://wiadomosci.onet.pl/1440970,11,item.html
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 12:33   #844
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

to już chyba zaczyna być normalnym zjawiskiem
Niektórzy są takimi osłami że nie rozumieją co może sobie zrobić osoba przez nich szykanowana. Debilizm istny debilizm
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 14:37   #845
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Dzisiaj jeden typek z klasy powiedział mi że mnie powiesi, ale nie dzisiaj bo nie ma rękawiczek.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 14:38   #846
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
kolejna tego typu tragedia. ehhh, boję się co bedzie za kilka lat. Nawet nie za kilka, za rok-dwa.

Nie będe nic więcej pisała. Wyraziłam już swoje zdanie po tsamobójstwie Ani.
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 14:49   #847
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
Jak teraz czują się ci, którzy tak się nad nim pastwili...
Biedny chłpak, nie wiem co napisać....
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-28, 15:11   #848
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;3163148]Jak teraz czują się ci, którzy tak się nad nim pastwili...[/QUOTE]
Niech czują się jak najgorzej. Niech Jego koszmar śni im się po nocach.
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 15:16   #849
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;3163148]Jak teraz czują się ci, którzy tak się nad nim pastwili...
Biedny chłpak, nie wiem co napisać....
[/quote]

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
Niech czują się jak najgorzej. Niech Jego koszmar śni im się po nocach.
Pewnie ich największy problem w chwili obecnej, to to że nie dostaną kieszonkowego w przyszłym tygodniu


Takich tragedii jest dużo więcej, ale nie o wszystkich słyszymy.
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-28, 15:18   #850
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

To straszne co sie dzieje az strach pomyslec co bedzie za kilka lat.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 15:00   #851
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Wczoraj powiesiła się dziewczyna z Braniewa....10km ode mnie (często bywam). Zrobiła to na klatce schodowej, wiele osób ja widziało, jeszcze nie dokońca znany powód
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-30, 15:08   #852
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Te samobójstwa to jakaś grypa?

Wiem, ze kazdy przypadek to indywidualna sprawa i osobista tragedia, ale na mnie już to nie działa. O ile byłam wstrząśnięta śmiercią tej rozebranej nastolatki, to teraz mogę się już tylko wysilić na pytanie:
"Znowu?"
Nie rozumiem co takiego sie stało, że dzisiejsze małolaty mają tak nagrzane we łbach..Jedyne co mi przychodzi do głowy to wniosek, że gimnazja dzieciarni nie służą..
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 15:10   #853
quality
Rozeznanie
 
Avatar quality
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 548
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Moze wczesnieja tez tak bylo tylko nie az tak naglosione?
__________________

Nie ważne co robisz.
Ważne jak wyglądasz.
quality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 15:16   #854
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;3175552]Wczoraj powiesiła się dziewczyna z Braniewa....10km ode mnie (często bywam). Zrobiła to na klatce schodowej, wiele osób ja widziało, jeszcze nie dokońca znany powód[/QUOTE]

wiadomo coś więcej?
moja babcia mieszka w Braniewie. a jest o tym jakaś informacja na jakiś portalu?

edit: znalazłam, jakby kogoś interesowało - http://braniewo.wm.pl/?&main=17&c=137,3,13590,,
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 18:00   #855
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
Głośno wołają o pomoc ['], myślę, że nie ma czasu na obojętność.
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 18:22   #856
Czar_Wodnika
Raczkowanie
 
Avatar Czar_Wodnika
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tu i ówdzie
Wiadomości: 109
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

To smutne....i straszne zarazem Gdzie sa dorosli??!!Gdzie rodzice tych...dzieci jeszcze
__________________
There's a fire between us
So where is your God
There's a fire between us
I can't get off the caruosel
I can't fall off this world
Czar_Wodnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 18:35   #857
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie
 
Avatar Czerwona_Sukienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 195
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Ostatno gadałam z siostrą która mówiła że niedawno czytała artykul jakiegoś psychologa który zajmuje sie samobójstwami wsród młodzieży.
Pisało w nim że każde nagłośnione samobójstwo pociąga za sobą 25 kolejnych.
Czerwona_Sukienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-30, 18:42   #858
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez Czerwona_Sukienka Pokaż wiadomość
Ostatno gadałam z siostrą która mówiła że niedawno czytała artykul jakiegoś psychologa który zajmuje sie samobójstwami wsród młodzieży.
Pisało w nim że każde nagłośnione samobójstwo pociąga za sobą 25 kolejnych.
Właśnie
Boję się, że to taka moda.
Młodzi ludzie chcą zwrócić na siebie uwagę - tylko nie zdają sobie sprawy z tego, że nie będą mogli się przekonać czy im się to udało.

Przykre to

Ile trzeba mieć żalu do świata, ludzi i siebie, żeby odebrać sobie to co się ma najcenniejsze...
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 13:54   #859
Skiba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 232
GG do Skiba
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

To co sie stało w gdańskim gimnazjum po prostu przekracza ludzkie pojęcie..!!ktoś w końcu powinien wziąść sie za tych rozwydrzonych gówniarzy!!w ogóle to gimnazja powinny być zlikwidowane i tyle!! to sa zupełnie niepotrzebne szkoły!!!
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca...
Skiba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-02, 17:46   #860
netiaa
Raczkowanie
 
Avatar netiaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: -
Wiadomości: 449
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Te samobójstwa to jakaś grypa?

Wiem, ze kazdy przypadek to indywidualna sprawa i osobista tragedia, ale na mnie już to nie działa. O ile byłam wstrząśnięta śmiercią tej rozebranej nastolatki, to teraz mogę się już tylko wysilić na pytanie:
"Znowu?"
Nie rozumiem co takiego sie stało, że dzisiejsze małolaty mają tak nagrzane we łbach..Jedyne co mi przychodzi do głowy to wniosek, że gimnazja dzieciarni nie służą..
Myśle że określenie "nagrzane we łbach" dla osób które są chore psychicznie jest trochę nie na miejscu.
Też moge teraz wysilić się tylko na pytanie "Znowu?" ale reagując nie na samobójstwo - tylko jego nagłosnienie.

Cytat:
Napisane przez rambo Pokaż wiadomość
Właśnie
Boję się, że to taka moda.
Młodzi ludzie chcą zwrócić na siebie uwagę - tylko nie zdają sobie sprawy z tego, że nie będą mogli się przekonać czy im się to udało.

Przykre to

Ile trzeba mieć żalu do świata, ludzi i siebie, żeby odebrać sobie to co się ma najcenniejsze...
Wątpie, że człowiek, jeżeli jest młody musi byc tak głupi. Nie ma żadnej mody na samobójstwa... człowiek który je popełnia jest chory psychicznie i ta choroba nie trwa 2 tygodni. Ta dziewczynka Ania którą rozebrali w klasie... ta sytuacja mogła być po prostu "pomocą" w tej decyzji. Nie chodzi tu tylko, lub w ogóle, o zwrócenie na siebie uwagi, to jest naprawde błachy powód w porównaniu z depresją. Samobójstwa najczęsciej popełniają ludzie z depresją przewlekłą, rzadziej z epizodyczną. Dziennie w Polsce popełnia samoóbjstwo ok 10 osób w tym ok 3 to osóby w przedziale wiekowym 12-16.
Moda to jest na nagłosnianie wszystkich jakie da sie "wyłapać". To przykre że ciekawosc ludzka nie zna granic i teraz najczęsciej czytane artykuły to te o nastoletnich samobójcach. Napewno powodem NIE SĄ gimnazja. Dla mnie to niedorzeczne, to nie ich sprawa, tylko tego że teraz ludzie tak łakną sensacji związanej z nastolatkami. Możliwe, że więcej takich sytuacji, gdy nastolatek nie wie gdzie jest granica, jest teraz, ale nie można zwalać wszystkiego na jeden czynnik, naprawde ktokolweik się łudzi, że jak będą przywrócone podstawówki to coś sie zmieni?
__________________
'Dłużej nie trzeba bać się słów i lęk przysypać garścią gwiazd'
netiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 18:00   #861
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Mam bezpośrednie informacje o tej dziewczynie z Braniewa czego nigdzie nie pisali, miała ciężką sytację w domu (ojcien wprowadzał terror, pił itp). Sądzę, że tego celowo nie opublikowali, bo jak by później patrzyli na tego człowieka - ojca Ani..

Za ścianą jej kamienicy jest Centrum Pogrzebowe...

ps śmieszny ten artykuł, jak mogła pójść od razu na strych i się tam powiesić skoro zrobiła to ok 13?

9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 14:07   #862
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez Barbie_Girl Pokaż wiadomość
poobcinac rece fiuty jezyki i jeszcze nogi dla wiekszej pewnosci takich zboczencom :[ smierc to za lekkie rozwiazanie..sory ze tak ostro ale mowie to z perspektywy osoby ktora pzrezyla cos podobnego jak ta dziewczyna tyle ze nie az na taka skale

a wracajac do tematu to keidy sie o tym dowiedzialam plakalam cala noc i jeszzce dzis cale rano....ehh
Zgadzam się z tobą Barbie_Girl. Tacy ludzie po świecie nie powinni chodzic...
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 14:18   #863
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Czytałam w gazecie reportaż o tej dziewczynie. To jest straszne. Rzeczy dziejące sie w gimnazjum przekraczają granice ludzkiej wyobraźni.

U mnie w mieście w gimnazjum, które znajduje się kilkadziesiąt metrów od mojego domu również był gwałt. Chłopak z 3 gim zgwałcił dziewczynę z 1 gim. To straszne co teraz się dzieje w polskich szkołach.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 15:17   #864
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Tragedia..Biedna dziewczynka.Obwiniałabym nauczycieli.Jak można zostawić bez opieki klasę?Myślę ,jednak ,ze wyrzuty sumienia nie pozwolą spać ,rodzicom oprawców ,nauczycielom ,klasowym znajomym ,którzy nie zareagowali , jednak myślę ,ze sami winni ,nie będą czuli sie tak jak powinni sie czuć po tym zdarzeniu. Skoro dopuścili sie czegoś takiego, to są spaczeni emocjonalnie.Przepraszam bardzo ,ale 2 gimnazjum tj. 15 -16 lat.Czy ,to są dzieci ,które nie rozróżniają co złe?Powinni zlikwidować gimnazja ,bo faktycznie ,to jest chyba za duży szok dla młodzieży.
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 15:35   #865
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

[quote=dagirll;6384394] Tragedia..Biedna dziewczynka.Obwiniałabym nauczycieli.Jak można zostawić bez opieki klasę?
Wg mnie to stałoby się też gdyby ona sama wracała do domu i by spotkała grupkę tych chłopców.Więc szkoła czy nie, to po prostu jak widać bez różnicy bo nigdzie nikt ci nie pomoże.Nie rozumiem czemu żadna z koleżanek jej nie pomogła, ogólnie to ciekawe jak teraz wygląda,,atmosfera" w tym gdańskim,,sławnym"gimnazj um.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 16:16   #866
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość

U mnie w mieście w gimnazjum, które znajduje się kilkadziesiąt metrów od mojego domu również był gwałt. Chłopak z 3 gim zgwałcił dziewczynę z 1 gim. To straszne co teraz się dzieje w polskich szkołach.



Szczęka mi odpadła. A ja myślałam że to u nas w gimnazjum jest źle, bo na lekcji dziwne hasła lecą do nauczyciela.. skąd się to wszystko wzięło
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 17:32   #867
SaWi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Najbardziej w tym wszystkim wkurza mnie postawa klasy! Jak mozna bylo dopuscic do czegos takiego? Trzeba bylo cos robic... krzyczec, biec po nauczyciela. A wszyscy sobie to tak olali. Nie wiem co bym zrobila na miejscu tej dziewczyny, ale chyba tez popelnilabym samobojstwo. Najgorsze jest to, ze jakby zyla to bylybysmy rowiesniczkami i boje sie, ze kiedys mnie tez cos takiego spotka. Boze... jakie to zycie jest okrutne...
SaWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 17:49   #868
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość



Szczęka mi odpadła. A ja myślałam że to u nas w gimnazjum jest źle, bo na lekcji dziwne hasła lecą do nauczyciela.. skąd się to wszystko wzięło
Niestety teraz po gimnazjalistach można się spodziewać najgorszego...
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 20:21   #869
tipsiara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 426
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Dziś znów natknełam sie na materiały z tamtych lat,chyba w faktach cos mówili .... opieszałość sądu itd. sprawy to już dorośli mężczyźni, nadal żal mi tej dziewczyny. Czy oni zapłacą za to co zrobili?
tipsiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 21:24   #870
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Samobójstwo 14-latki po tym, jak koledzy sfilmowali ją nagą

Dzisiaj zapadł wyrok sądu w tej sprawie --> http://polskalokalna.pl/wiadomosci/p...ad,1604989,223
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.