Makijaż do szkoły.... - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-31, 18:30   #301
entero-kinaza
Raczkowanie
 
Avatar entero-kinaza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 210
GG do entero-kinaza
Dot.: Jak sie malujecie do szkoly?:)

ja podkład (delikatnie) korektor, zalotka, tusz i róż
__________________

entero-kinaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 18:36   #302
monika13
Raczkowanie
 
Avatar monika13
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 355
Dot.: Jak sie malujecie do szkoly?:)

ja się nie maluje bo u nas w gim są za to punkty minusowe;/ ale i tak bym się niemalowała bo moim zdaniem te wszystkie podkłady i pudry wyglądają strasznie, jak już ktoś wczesniej wspominał jak maski;/ chociaż ja mam problemy z trądzikiem;/ ale nie przeszkadza to ani mi ani moim kumplom poprostu jestem naturalna a te sztuczne lachony to u nas są tylko pośmiewiskiem
monika13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 19:09   #303
netiaa
Raczkowanie
 
Avatar netiaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: -
Wiadomości: 449
Dot.: Jak sie malujecie do szkoly?:)

Cytat:
Napisane przez monika13 Pokaż wiadomość
ja się nie maluje bo u nas w gim są za to punkty minusowe;/ ale i tak bym się niemalowała bo moim zdaniem te wszystkie podkłady i pudry wyglądają strasznie, jak już ktoś wczesniej wspominał jak maski;/ chociaż ja mam problemy z trądzikiem;/ ale nie przeszkadza to ani mi ani moim kumplom poprostu jestem naturalna a te sztuczne lachony to u nas są tylko pośmiewiskiem

Napewno nie wszystkie, jezeli są odpowniednio dopasowane kolorem i wlasciwosciami do cery i odpowiednio nałozone wcale nie muszą wygladac jak maska.

"Sztuczne lachony wo u nas są tylko posmiewiskiem"
Wyczuwam wrogość.

Pytanie. Kazdy kto uzywa podkładu i pudru jest sztucznym lachonem?
__________________
'Dłużej nie trzeba bać się słów i lęk przysypać garścią gwiazd'
netiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 19:38   #304
wisienka_com
Raczkowanie
 
Avatar wisienka_com
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: east coast
Wiadomości: 444
Dot.: Jak sie malujecie do szkoly?:)

podkład lekki
baza +cienie , kreska delikatna i tusz
błyszczyk i róż

czyli prawie kompletny makijaż , no ale ja w tym wątku jestem emerytką :P 3 rok studiów
w szkole kobietki malują sie bardzo zróżnicowanie od mocnych makijaży do braku jakiegokolwiek makijażu , nic już nikogo nie szokuje
__________________
Naku Penda Piya-Naku Taka
Piya-Mpenziwe
wisienka_com jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 19:53   #305
anusia000
Raczkowanie
 
Avatar anusia000
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 125
Dot.: Jak sie malujecie do szkoly?:)

czarny tusz obowiazkowo kredka zwykle też ( kolor to zależy - przeważnie czarna, grafitowa lub szara) , z cieniami jest różnie zalezy ile rano mam czasu poza tym puder, korektor i fluid (nie codziennie ale czesto) wiec u mnie jest to zwykle kompletny makijaż oczywiście dużo delikatniejszy niż wieczorowy ale lubie sie malować i w szkole nigdy zaden nauczyciel nic mi na ten temat nie powiedział zreszta nie znam dziewczyny w moim wieku ( 19 ) ktora by sie nie malowała chociażby tuszem
anusia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 19:55   #306
zawszeboska
Zakorzenienie
 
Avatar zawszeboska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 4 955
Dot.: Jak sie malujecie do szkoly?:)

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=143221.
zawszeboska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 20:04   #307
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Jak sie malujecie do szkoly?:)

Hm ... ja używam punktowo do niedoskonałości mussu Maybelline i na to krem nawilżający Nivea Young (2w1 z lekkim odkładem) - polecam chociaż nie kryje za dobrze stąd ten muss
Oczy: tusz dwufazowy i kredka czarna, ale tylko do połowy oka taki powiększający efekt Inaczej mówiąc 'triki z ameryki' Ale wygląda to naturalnie
Aha - 2. klasa liceum
pozdrawiam
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-31, 20:07   #308
pyciaa9292
Raczkowanie
 
Avatar pyciaa9292
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 54
Dot.: Jak sie malujecie do szkoly?:)

korektor, podkład, tusz kredka do oczu czarna i bezbarwny błyszczyk
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=166314 -CiUsZkI

cHOdZ cIe pOpIesZczE tAk jAk nIkt jeSzCZe UlaLaLa xD ^^
pyciaa9292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 20:14   #309
orchid87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 351
GG do orchid87
Dot.: Jak sie malujecie do szkoly?:)

krem z filtrem, na to troche maki kukurydzianej zeby zmatowic, korektor miejscowo(zdrapuje wszystko z twarzy i pozniej sa czerwone slady:P), czarny tusz, grafitowa kredka, szary cien i blyszczyk.
jestem na 1 roku studiow.
__________________
S.
orchid87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 21:41   #310
L!ZuN!A
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

Ja mieszkam w małym mieście i nauczyciele w mojej szkole przywiązują STRSZNĄ uwagę czy jest ktoś pomalowany czy ! U niektórych nauczycieli nie można nawet mieć pomalowanych ust błyszczykiem, więc o tuszu, a tym bardziej kredce nie mówie... Są dziewczyny, które się "tapetują", bo inaczej da się tego nazwać, bo nie rozumiem, po co w wieku 15 lat mieć tonę pudru na twarzy... Takie przynajmniej jest moje zdanie, a po szkole oczywiście zawsze się maluje... Obecnie jestem w II gimnazjum... Pozdrawiam serdecznie
L!ZuN!A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 22:51   #311
Cochineal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 31
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

Chodzę do gimnazjum i używam:
-lekkiego podkładu matującego
-tuszu do rzęs
-błyszczyka o ile nie zapomnę go zabrać i maźnąć się nim po drodze do szkoły
I wystarczy.
__________________
'
Cochineal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-01, 07:50   #312
iwonka4pi1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 17
GG do iwonka4pi1
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

hej ja do szkoły maluje się bardzo delikatnie najczęściej tuszem czarnym, ale jezeli masz ładne oczka to możesz użyć np. brązowego tuszu np. podkręcającego który delikatnie wywinie Twoje rzęsy.
Z pomadek polecam z Avonu 2 pomadki pielęgnacyjne red lub pink i gold. Dają delikatny połysk ust i lekki prawie niewidoczny kolor. Myślę, że z czasem sama dojdziesz w jakim makijażu najlepiej wyglądasz ale pamiętaj im mniej tym lepiej!!!PApapaa
iwonka4pi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 08:20   #313
eWuŚka007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: Jak sie malujecie do szkoly?:)

Ja chodze do 2 klasy gimnazjum i używam podkładu , Korektora , Tuszu , Kretki , Błyszczyka cieni :P prawie każdy w szkole tak się maluje :P
eWuŚka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 08:22   #314
Kasioola
Rozeznanie
 
Avatar Kasioola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: MiastoMoje
Wiadomości: 793
Dot.: Jak sie malujecie do szkoly?:)

W ogóle się nie maluje do szkoły.
Kasioola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 09:03   #315
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: Jak sie malujecie do szkoly?:)

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
taa..w gimnazjum roi sie od nich..
nie dobrany odcien fluidu..maski, nierownosci...gad.. fee..!
Ja jestem gimnazjalistką i nie zgodze się, że zawsze i we wszystkich gimnazjach dziewczyny malują się ile wlezie. Znam sporo dziewczyn z gimnazjum, (a reszte widze sto razy dziennie na korytarzach) i stwierdzam, że z 10% używa kredki (czyli tej, która zazwyczaj najbardziej rzuca się w oczy). Większość gimnazjalistek nie uzywa fluidów, bo po prostu nie muszą (brak problemów z cerą). Z 60% uzywa chociażby tuszu do rzęs, a reszta nie maluje się wcale .

Dodaję, że już istnieje taki wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=143221.

Pozdrawiam
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 15:03   #316
nesiulkaa
Raczkowanie
 
Avatar nesiulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ciechocinek
Wiadomości: 102
Dot.: Jak sie malujecie do szkoly?:)

Uuuu ile postoow hmmm..nie kazdy kto uzywa puderku jest zaraz jakas lafirynda po prostu trzeba go umiejetnie uzywac hmm...ja chodze do 3 LO.Niektore qmpele z mojej klasy nie maluja sie w ogole bo nie umieja-same tak mowia ja osobiscie uwielbiam mocny makijaz-szczegolnie oczy achhh...jak widze w gazetkach takie mroczne i ciemne cienie w okol oczat to wymiekam! ale fakt-do szkoly to tak torche za wulgarnie...moze to wplyw mojej mamci?:P bu$ki
__________________
Wystarczysz Ty...niczego nie chcę więcej... "...And Nothing Else Matters..." Mój Aniele...

RoCk AnD RoLL\
m/(OO)\m/

nesiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 15:28   #317
paulinka516
Raczkowanie
 
Avatar paulinka516
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 33
Dot.: Jak sie malujecie do szkoly?:)

ja jestem w 3 gim i rzeczywiscie duzo dziewczyn się ostro maluje przez co maja problemy bo ostatnio wprowadzono u nas zakaz makijażu...ale i tak mało kto się do tego dostosowuje.
a co do pudru, podkładu itp. to jeśli ktos umiejętnie nakłada to nie mam nic przeciwko a wręcz może to podkreślić urode..gorzej z 1 centymetrową maską :/
paulinka516 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 15:38   #318
nesiulkaa
Raczkowanie
 
Avatar nesiulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ciechocinek
Wiadomości: 102
Dot.: Jak sie malujecie do szkoly?:)

Nio wlasnie makijaz jest po to,zeby upiekszyc,a nie oszpecic
__________________
Wystarczysz Ty...niczego nie chcę więcej... "...And Nothing Else Matters..." Mój Aniele...

RoCk AnD RoLL\
m/(OO)\m/

nesiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 08:13   #319
goosja
Raczkowanie
 
Avatar goosja
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 43
Dot.: Jak sie malujecie do szkoly?:)

Ja już się wypowiadałam co do mojego makijażu, teraz rozwinę moją wypowiedź co do tego, hmmm... niedojrzałego makijażu :P
Jako, że moje liceum jest połączone z gimnazjum, wciąż mam wgląd na to, jak wyglądają gimnazjalistki
1. Strrrasznie mnie razi, gdy korytarzem idzie dziewczyna (może być nawet licealistka, żeby nie było :P), z podkładem tak ciemnym, że wygląda jak by wysmarowała twarz kakao o_O
2. Śmieszą mnie tzw. placki z korektora. Lepiej mieć małego, czerwonego pryszcza na czole, niż wielką, ciemną (lub jasną ;D) plamę po nieudanym spotkaniu z korektorem...
3. Gdy widzę zestaw w stylu: niebieski cień, za ciemny fluid i czerwona szminka, to zaczynam się odruchowo krztusić (bynajmniej, nie ze śmiechu).

A teraz z innej beczki:
1. Ostatnio widziałam 13letnią dziewczynkę (1 klasa gimnazjum) z kolczykiem w brwi, języku, pępku, nosie i w uszach pewnie też...
Oczywiście wszystkie kolczyki wyeksponowane...
Skończyło się na tym, że dyrektor odesłał ją do domu...
2. Szpilki, szpilki, szpilki. Wspaniałe, kobiece i seksowne buty, jednak nie każdy potrafi na nich chodzić. Przynajmniej nie znam osoby, która przerzuciła się z płaskich adidasów na 12cm szpilki bez uszczerbku na zdrowiu. Na prawdę śmieszy mnie widok koślawo chodzących dziewczyn... A przecież można zacząć od niższych obcasów...?
goosja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-02, 11:27   #320
GoSieQ15
Raczkowanie
 
Avatar GoSieQ15
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Jelenia Gra
Wiadomości: 63
GG do GoSieQ15
Dot.: Jak sie malujecie do szkoly?:)

Witam hmm... Chodze do 3 gim. i widzę jak dziewczyny sie malują... czasem jest naprawdę porażka! Nie wiem jak u was, ale ja mam spoko mamuske, która mi we wszystkim doradza (razem kooochamy kosmetyki :P). Bardzo mnie razi jak moje koleżanki używają zbyt mocnego fluidu/podkladu czy korektora... Co do błyszczyków, to raczej mają dobrane kolory W mojej szkole jest zakaz używania kredki, tuszu, cieni, szminek (w mocnych kolorach) i malowania paznokci. Od roku-dwóch używam podkładu (oczywiście jasnego(Rimmel "Recover" 103), ponieważ mam bardzo jasną cere) ponieważ miałam problem z trądzikiem, a korektor mnie wnerwiał. Jakiś czas temu wpadł mi w rece róż do policzków mojej mamy Taki podwójny- różowo-łososiowy (?) (normlanie booomba), oczywiście mamusia wytłumaczyła mi jak go używać, ile go nakładać i jak mieszać i tak zaczeła sie moja przygoda z rózem xD. Po pewnym czas wpadł mi w rączki puder sypki z Maybelline "Shimmer Powder", to dopieor jest cacko :P no i... uzywam 2 korektorów (o ton jasniejszy od podkladu pod oczy, bo mam since, i zielony przy platkach nosa, zeby ukryc te czerwone miejsca) yy... własnie mama mi zamówiła baze z AVONu )ciekawe czy bedzie dobra... ) i kulki brązujące i to chyba wszystko... Wiem, ze jest tego sporo... ale uzywam to po troszku i raczej nie wygląda, zebym miała maske, ponieważ znam kilka technik jak nakłada sie fluid (np. miesza sie z odrobiną kremu- super efekt przejscia) ale też mam idealnie dobrany podkład aha. noi oczywiście używam błyszczyków (choc ostatnio jakoś mi się nie chce xD )

pozdrawiam ;]
GoSieQ15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 12:30   #321
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jak sie malujecie do szkoly?:)

korektor, tusz, delikatnie czarna kredka i balsam do ust... to jest zawsze-taka podstawa, czasem cos dorzuce,czasem cos odejme... zalezy od stanu mojej cery i samopoczucia
a pisanie jaki wiek jest dobry a jaki nie to juz osobista sprawa. jak sie kto czuje w swojej skorze,co chce zakryc... jedni sa piekni a drudzy troszke mniej i musza cosnieco ukryc byle nieprzesadzac i zachowac grnice smaku
ja mam 17lat i mimo, że jestem młoda to odczuwam potrzebe zamaskowana choby cieni czy malych niespodziadnek korektorem, podkreslenia delikatnie oka i posmarowania balsamem bezbarwnym ust, zeby nie miec opryszczki czy tez suchych warg. no by bylo na tyle.
__________________



Be happy. It drives people crazy.
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 12:55   #322
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak sie malujecie do szkoly?:)

Cytat:
Napisane przez monika13 Pokaż wiadomość
ja się nie maluje bo u nas w gim są za to punkty minusowe;/ ale i tak bym się niemalowała bo moim zdaniem te wszystkie podkłady i pudry wyglądają strasznie, jak już ktoś wczesniej wspominał jak maski;/ chociaż ja mam problemy z trądzikiem;/ ale nie przeszkadza to ani mi ani moim kumplom poprostu jestem naturalna a te sztuczne lachony to u nas są tylko pośmiewiskiem
Moim zdaniem strasznie wyglądają pryszcze i przebarwienia na wierzchu. Stereotyp wytapetowanej gimnazjalistki. Jeśli potrafię się ładnie malować to czemu nie mogę tego robić? Chociaż oczy obrysowane czarną kredką czy eyelinerem to w większości przypadków (u mnie w szkole) tragedia

Cytat:
Napisane przez netiaa Pokaż wiadomość
Napewno nie wszystkie, jezeli są odpowniednio dopasowane kolorem i wlasciwosciami do cery i odpowiednio nałozone wcale nie muszą wygladac jak maska.

"Sztuczne lachony wo u nas są tylko posmiewiskiem"
Wyczuwam wrogość.

Pytanie. Kazdy kto uzywa podkładu i pudru jest sztucznym lachonem?
Zgadzam się

Ile to razy starsza kuzynka, miłośniczka (do kwadratu) słońca i kompletnego braku pielęgnacji twarzy, mówiła że zniszczę sobie cerę? Może i teraz ma twarz gładką jak pupa niemowlaka, ale zobaczymy za te 10-15 lat.

Do codziennego (szkolnego) makijażu używam.
Podkład + korektor + puder (taaaaaak kilogram tapety )
Róż (uwaga: w kolorze jasnego, landrynkowego różu )
Tusz (rzęsy wprost nim ociekają)
Brązowa kredka do brwi, bo swoje mam bardzo jasne (brwi nitki są bardzo dżezi )
Balsam/błyszczyk do ust

I jeszcze nigdy w szkole żadna z nauczycielek nie zwróciła mi uwagi. Wystarczy odrobina wyczucia i umiaru, i naturalne światło
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 13:50   #323
GoSieQ15
Raczkowanie
 
Avatar GoSieQ15
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Jelenia Gra
Wiadomości: 63
GG do GoSieQ15
Dot.: Jak malujecie się do szkoły?

chodzę do IIIgim i gdy się spięszę to uzywam tylko podkładu Rimmel Recover a jeżeli mam więcej czasu to:
* krem z nivea nawilżający lub z ziaji
*baza z AVONu (znaczy bede używać bo własnie mama mi zamowiła)
*o ton jaśniejszy korektor na since (musze sobie kupić chyba jakis odpowiedni korektor czy cóś na te cholerne since:P)
*zielony korektor na ta czerwone plamki kolo nosa
*podklad Rimmel Recover nr 103
*troszku różu na policzki (jakas nieznana firma ^^ Cover girl (?))
* puder sypki z Maybelline "Shimmer powder"
*błyszczyk lub pomadka (nie bede wymieniać, bo mam około z 20 błyszczyków i jedną ukochaną, najpiękniejszą, najcudowniejsza pomadke z L'oreal "Water shine diamonds nr 111!!!)
----
poza szkołą, to:
*czarna kredka z oriflame
*czarny, podkręcający tusz z Rimmel
*cień z inglota lub maybelline: zgniłozielony lub taki biało-błekitno-srebry chyba z Bell

W mojej szkole strasznie ścigają za kredke, tusz, cień i paznokcie i... włosy ( nie można mieć farby, pasemek, szamponetek... upsss:P)
GoSieQ15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 14:33   #324
aurinko
Raczkowanie
 
Avatar aurinko
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 62
Dot.: Jak sie malujecie do szkoly?:)

a moim zdaniem we wszystkim trzeba miec umiar... po co malowac sie fluidem sypkim pudrem i jeszcze korektorem jak sie ma np 14 lat i super gładka cere? nie rozumiem tego... makijaz sluzy podkresleniu urody ewentualnie poprawieniu defektow przez odpowiednie nalozenie np cienia na oczy... hmm wiem bo czytam duzo gazet :P: sama chociaz jestem na 3 roku studiow maluje sie okazjonalnie.. ale bardzo delikatnie... a wiem ze powinnam mocniej sie malowac bo wygladam zupelnie nie jak 22 lletnia baba (jezu jak to brzmi :P ale co zrobie jak nie potrafie? na codzien stosuje maybelline muss i smakersy- pomadki ochronne o roznych smakach i zapachach (np. o smaku m 'n m -sów:P) ogolnie nie mam nic przeciwko dziewczynom w moim wieku jesli sie mocno maluja...ale na boga! zeby 14 letnie dziewczynki mialy czerwone paznokcie, smoky eye, i rozowy blyszczyk? i musowo krotka spodniczka przy trzaskajacym mrozie, kozaczki na 10cm obcasie przy takiej slizgawicy ze ledw człowiek sie porusza, aha no i utlenione wlosy oraz o zgrozo papieros w rece... dziewczyny to jest straszne... jesli myslicie ze normalnym chlopakom taki wyglad sie podoba to jestescie w bledzie... moj tz np ostatnio widzac taka "dziewczynke" wymamrotał pod nosem "zeby ci pipipi nie przewilao w tej spodniczce" i pojechal dalej autkiem :P:P:P:P
__________________
BEFORE THE DAY I DIE, I WILL TOUCH THE SKY!!
aurinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 15:06   #325
mańcia
Zadomowienie
 
Avatar mańcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia;)
Wiadomości: 1 281
Dot.: Jak sie malujecie do szkoly?:)

Ja najczęściej używam:
*lekkiego fluidu
*beżowego cienia
*kredka
*tusz
*błyszczyk
*ostatnio róż

Nie lubię efektu "maski" oraz bardzo macno pomalowanych oczu
mańcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 15:46   #326
nati-mo
Rozeznanie
 
Avatar nati-mo
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 519
GG do nati-mo
Dot.: Jak sie malujecie do szkoly?:)

Za moich czasów w liceum.... Zawsze, dzień w dzień miałam na sobie pełny makijaż, ALE dobrany, tak więc jak moi znajomi dowiedzieli się podczas obśmiewania najbardziej wypindrzonych panien że moja 'uroda' działa na takich samych zasadach to byli w szoku Malowałam się od 15 roku życia baardzo delikatnie, maluję się nacodzień i będę się malować prawdopodobnie do końca
Przyznaje jednak że każdy wiek ma swoje prawa, nawet do makijażu, ale jak widzę dziewczątka wymalowane bardziej niż ja i moje koleżanki to mi sie nóż w kieszeni otwiera. Jednym słowem tragedia. Nawet w makijażu potrzeba troszkę inteligencji, a nawet troszkę więcej niż troszkę Tą zasadę polecam do codziennego użytku i sama zamierzam się jej trzymać do końca moich dni
__________________
A. i C.mną rządzą ->

->
nati-mo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 16:16   #327
skilly
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 31
Dot.: Jak sie malujecie do szkoly?:)

A moja mamusia nic nie mowi xD
x)
skilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 16:42   #328
nesiulkaa
Raczkowanie
 
Avatar nesiulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ciechocinek
Wiadomości: 102
Dot.: Jak sie malujecie do szkoly?:)

Tiaaak...Niektorym mlodym niewiastom brak wyczucianiekotre na Ciebie naskocza jak zrobi im sie kilka uwag,a niektore spuszcza oczka i przystopuja ale co tam! przekonaja sie na wlasnej skorze,ze wyglad "panienki z pod latarenki" nie jest modny kurde,czasami mi szczena opada jak widze takie sunki zobaczycie,ze im sie znudzi a wlasnie...lepiej czujecie sie naturalne czy z makijazem? bu$ki
__________________
Wystarczysz Ty...niczego nie chcę więcej... "...And Nothing Else Matters..." Mój Aniele...

RoCk AnD RoLL\
m/(OO)\m/

nesiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 17:23   #329
nati-mo
Rozeznanie
 
Avatar nati-mo
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 519
GG do nati-mo
Dot.: Jak sie malujecie do szkoly?:)

Cytat:
Napisane przez nesiulkaa Pokaż wiadomość
"panienki z pod latarenki"
hehe D
Makijaż oczywiście Kwestia siedmioletniego przyzwyczajenia No chyba że lato i upał ... Ale to co innego
__________________
A. i C.mną rządzą ->

->
nati-mo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 17:43   #330
agatkaz88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 308
Dot.: Jak sie malujecie do szkoly?:)

a ja sie maluje . Czasami mocniej czasami słabiej. Zależy od dnia, potrzeby, samopoczucia .

Zazwyczaj używam : albo fluidu , albo korektor + puder, ale zamierzam sie przerzucić na bibułki matujące . Do tego kredka + tusz.

a chodze do 3 LO.

w szkole to różnie. Wiele dziewczyn sie w ogóle nie maluje. Rzadko, która przesadza.
__________________
S.E.S.J.A
agatkaz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.