Gospel w Warszawie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-24, 11:15   #1
maiiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 5

Gospel w Warszawie


Witajcie
Zaczynam studia w Warszawie i chciałabym bardzo dołączyć do chóru. Przez 2 lata należałam do chóru w moim rodzinnym mieście i chociaż wiem jak bardzo będzie mi tego brakowało, tych ludzi, atmosfery, muzyki nie będę miała możliwości wracać na spotkania. Dlatego też szukam czegoś tutaj Google niekoniecznie mi pomogło... Wiem od dawna o Siennej ale obawiam się, że nie jestem zbyt dobra do niego. Co prawda tamtejsza dyrygentka prowadziła warsztaty dla mojego starego chóru i wybrała mnie tam na solistkę, jednak myślę, że na tle tych warszawskich głosów moge wypaść naprawdę blado. Poza tym, z tego co widziałam przesłuchania są raz do roku, we wrzesniu i październiku, boję się że to za wcześnie zeby w to wchodzić, żebym nei zawaliła studiów. Chociaż nie ukrywam ciągnie mnie do gospel I wpisowe 100 zł. Jak dla mnie to za dużo, mój studencki budżet nie przewiduje takiej kwoty raz w miesiącu, chociaż mogłabym oszczędzać jeśli byłoby to tego warte. Tyle że wpisowe 100zł jest bezzwrotne bez względu czy się dostanę czy nie Czytałam też o naborze do God'spell, ale wszystkie wzmianki sprzed dwóch lat. Nie wydaję mi się, żeby na całą Warszawę istniał tylko jeden chór, dlatego proszę o pomoc, być może reszta się tak nie ogłasza. Wizażanki, proszę,dajcie znać, jeśli wiecie coś na ten temat
maiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.