Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-10-12, 13:53   #841
karoli7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 24
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

dziewczyny, wstawilam nowe zdjęcia na profilu i chcialabym spytać Was, czy piersi jeszcze dużo się zmienią i co sądzicie o nich? 3 tygodnie po operacji
karoli7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 15:18   #842
Maggddalena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 3
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej Dziewczyny!

Ja miałam operacje w poniedziałek najgorsza dla mnie była druga doba. Dzisiaj już czuję się coraz lepiej, wstaję rano z trudem ale z każdą godziną mój stan się poprawia widzialam na forum pytanie jak sobie radzić z leżeniem i poduszkami - dla dziewczyn które czekają na operację lub są świeżo po polecam zaopatrzyć się w poduszkę tzw "rogala" do podróży, ta poduszka warta jest wszystkie pieniądze na rekonwalescencje ! Nie wiem jakbym sobie dała radę bez niej.

Piersi jak na razie wyglądają mało naturalnie ( mam 300 ml, profil HP, okrągłe) ale wiem, że trzeba uzbroić się w cierpliwość. Już nie mogę się doczekać jak zaczną się zmieniać

Mam do Was pytanie - czy nosicie bandaż elastyczny zamiast opaski? Ja na razie noszę opaskę ale jest widoczna pod ciuchami i dzisiaj zaopatrzyłam się w bandaż elastyczny aby mieć alternatywę kiedy będę chciała wyjść do ludzi
Co o tym sądzicie ?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Maggddalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-12, 18:23   #843
natalutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Maggddalena Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Ja miałam operacje w poniedziałek najgorsza dla mnie była druga doba. Dzisiaj już czuję się coraz lepiej, wstaję rano z trudem ale z każdą godziną mój stan się poprawia widzialam na forum pytanie jak sobie radzić z leżeniem i poduszkami - dla dziewczyn które czekają na operację lub są świeżo po polecam zaopatrzyć się w poduszkę tzw "rogala" do podróży, ta poduszka warta jest wszystkie pieniądze na rekonwalescencje ! Nie wiem jakbym sobie dała radę bez niej.

Piersi jak na razie wyglądają mało naturalnie ( mam 300 ml, profil HP, okrągłe) ale wiem, że trzeba uzbroić się w cierpliwość. Już nie mogę się doczekać jak zaczną się zmieniać

Mam do Was pytanie - czy nosicie bandaż elastyczny zamiast opaski? Ja na razie noszę opaskę ale jest widoczna pod ciuchami i dzisiaj zaopatrzyłam się w bandaż elastyczny aby mieć alternatywę kiedy będę chciała wyjść do ludzi
Co o tym sądzicie ?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje!!!!
Ja noszę pas. Wygląda jak zwykle czarna guma z rzepem 😀
Odznacza się tylko w obcisluch bluzkach i to tylko ten kawałek z wizyty rzepem. Wystarczy ciut ładniejsza bluzka. Gorzej, że przez ten pas nic z dekoltem założyć nie mogę, wszystko musi być dość wysoko zabudowane bo inaczej pas wystaje.
Wydaje mi się, że bandaż będzie mniej wygodny w użyciu. Pas podjeżdża do góry i poprawiam to bardzo często, a zależnie od stanu opuchlizny mogę to.latwo poluzowac. Ciśnie mnie zwłaszcza nad ranem.
natalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-13, 13:51   #844
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

U mnie dzisiaj trzecia doba po zabiegu. Ból rzeczywiście był gorszy rano niż wczoraj, ale dzielnie ze wszystkim daję radę. Nie jest tak strasznie jak się nastawiałam

Lewa jest jednak bardziej spuchnięta niż prawa i mam nadzieję, że wszystko się wyrówna. Nie wyszłam jeszcze do ludzi, bo wolę się oszczędzać, ale już mnie nerwy biora w domu w taka piękna polską jesień.



Nie dostałam w klinice certyfikatu wkładek, jedynie informacje jakie są włożone... Na zdjęciu szwów zapytam lepiej o to.



Pierwszy opatrunek był zmieniany na drugi dzień po operacji, na kolejny czekam tydzień. Jakoś mało higieniczne mi się to wydaje. 😎
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-13, 15:04   #845
natalutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj trzecia doba po zabiegu. Ból rzeczywiście był gorszy rano niż wczoraj, ale dzielnie ze wszystkim daję radę. Nie jest tak strasznie jak się nastawiałam

Lewa jest jednak bardziej spuchnięta niż prawa i mam nadzieję, że wszystko się wyrówna. Nie wyszłam jeszcze do ludzi, bo wolę się oszczędzać, ale już mnie nerwy biora w domu w taka piękna polską jesień.



Nie dostałam w klinice certyfikatu wkładek, jedynie informacje jakie są włożone... Na zdjęciu szwów zapytam lepiej o to.



Pierwszy opatrunek był zmieniany na drugi dzień po operacji, na kolejny czekam tydzień. Jakoś mało higieniczne mi się to wydaje. 😎
Z tymi opatrunkami to co lekarz to inne zalecenia
Ja np miałam zmieniać opatrunek 2 x dziennie. Po kąpieli (miejsce cięcia szarym mydlem) pryskalam octaniseptem, miejsce cięcia i dziurki po scenach smarowalam mascią z antybiotykiem. Na to jałowy gazik i tyle.
Na forum niektóre dziewczyny pisały, że opatrunek mają zmieniany co tydzień na wizytach kontrolnych i dla mnie to takie dziwne trochę. Przecież przez tydzień coś może zaczac się babrac i nawet nie bedzie o tym wiadomo.
natalutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-14, 13:37   #846
klaudzikk89
Raczkowanie
 
Avatar klaudzikk89
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez karoli7 Pokaż wiadomość
dziewczyny, wstawilam nowe zdjęcia na profilu i chcialabym spytać Was, czy piersi jeszcze dużo się zmienią i co sądzicie o nich? 3 tygodnie po operacji
Ojej kolejne piękne cycuszki
Ale wyglądasz w tej bluzeczce... no idealne
Jak się bedą zmieniać to nie wiem bo jestem jeszcze przed.. .ale gratuluje Ci i podziwiam

P.S. zabiłabym za taki dekolt :P
klaudzikk89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-14, 16:09   #847
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez natalutka Pokaż wiadomość
Z tymi opatrunkami to co lekarz to inne zalecenia
Ja np miałam zmieniać opatrunek 2 x dziennie. Po kąpieli (miejsce cięcia szarym mydlem) pryskalam octaniseptem, miejsce cięcia i dziurki po scenach smarowalam mascią z antybiotykiem. Na to jałowy gazik i tyle.
Na forum niektóre dziewczyny pisały, że opatrunek mają zmieniany co tydzień na wizytach kontrolnych i dla mnie to takie dziwne trochę. Przecież przez tydzień coś może zaczac się babrac i nawet nie bedzie o tym wiadomo.
Jutro zadzownię do kliniki, żeby się upewnić Chociaż mam cięcie na otoczce i może dlatego zmiany nie są tak często wymagane.

Czuję się na razie jak z dwoma cegłami na klacie. Próbowałam wczoraj pójść na spacer obok bloku, ale szybko pożałowałam po samym wyjściu. Poza domem jeszcze gorzej to boli. Pierwsze dwa dni były super, a od trzeciego dopiero zaczyna mi to bardziej przeszkadzać. Pozostaje siedzieć spokojne i być cierpliwym...
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-14, 17:12   #848
Judyta71
Rozeznanie
 
Avatar Judyta71
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 534
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

gratuluję nowych piersi dziewczynyklas ki:


karoli7 ustaw album na prywatny ,bo każdy może do niego zajrzeć
__________________
op.TD 10.05.2016
Mentor 400cc UHP (szer.10,6 ,wys. 5,4 , okrągłe)
Judyta71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 08:44   #849
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Jutro zadzownię do kliniki, żeby się upewnić Chociaż mam cięcie na otoczce i może dlatego zmiany nie są tak często wymagane.

Czuję się na razie jak z dwoma cegłami na klacie. Próbowałam wczoraj pójść na spacer obok bloku, ale szybko pożałowałam po samym wyjściu. Poza domem jeszcze gorzej to boli. Pierwsze dwa dni były super, a od trzeciego dopiero zaczyna mi to bardziej przeszkadzać. Pozostaje siedzieć spokojne i być cierpliwym...
Ja miałam bezpośrednio na rany naklejone plasterki Steri Strip i na to po opatrunek. W domu na drugi dzień opatrunek ściągnęłam, przemyłam plasterki octeniseptem, nie moczyłam wodą i tak sobie chodziłam aż w 7 dniu lekarz ściągnął plastry i wyciągnął szwy.
Także co lekarz to inne zalecenia
Przyjęłam dziewczyny zaproszenia, możecie zaglądać do albumów zapraszam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez karoli7 Pokaż wiadomość
dziewczyny, wstawilam nowe zdjęcia na profilu i chcialabym spytać Was, czy piersi jeszcze dużo się zmienią i co sądzicie o nich? 3 tygodnie po operacji
Trochę się zmienią. Efekt końcowy powinien być widoczny po ok. 3 miesiącach. Później do roku zmiany też będą, ale już minimalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Kamilaohio jak żyjesz ???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 11:39   #850
kamilaohio
Rozeznanie
 
Avatar kamilaohio
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Koniec świata i jeszcze dalej ;)
Wiadomości: 536
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Kamilaohio jak żyjesz ???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Zgłaszam się, żyję, ale co to za życie do dooopy :P

Dziś jest znacznie lepiej, dalej jestem na ketonalach, ale dziś już poszłam do pracy (pracuję w biurze). Jak zwykle idę 15 minut, tak dziś szłam 30

Jak idę muszę trzymać ręce 'splecione' na brzuchu, żeby mi się nie majtały, bo to boli, więc by nie wyglądać dziś jak siostra zakonna ze złożonymi z przodu rękoma zabrałam rano ze sobą pustą butelkę po jogurcie (pusta, co by nie dźwigać) i na tej butelce splotłam sobie rączki, tak, jakbym ją niosła

Mój TŻ twiedzi, że jak tak chodzę, to wyglądam, jak Tofik z kabaretu, tak właśnie łapy trzymam. A ja bym siebie do tyranozaura porównała, taki sam zakres dosięgu i ruchu przednimi łapkami

Martwi mnie jedna sprawa i dziś będę pisała do doktora, prawa pierś jakby nie schodziła w dół, lewa idzie, a prawa stoi sztywno. Pas noszę zaciśnięty, jak idę, to przez niego nie mogę wziąć głębokiego oddechu, nie mówiąc już o rozmowie w trakcie marszu, bo jest niewykonalna, brak na nią powietrza...

Co do reszty, prawa strona ciała jest sprawniejsza i mniej boli, prawy sutek już się wciągnął, lewy jeszcze nie, a miałam po operacji mega opuchnięte. Ranki wyglądają spoko, wczoraj z jednej odpadł strupek, został na gaziku z maścią, chyba się goi. Opuchlizna jeszcze jest. Twarde to wszystko, jak jakaś skała. Jak smaruję kremem, to jakby nie moje cycki, tylko dwa jakieś dziwne i twarde przedmioty

Natomiast przy dotykaniu mostka pomiędzy piersiami przy lekkim naciskaniu palcami czuję pod skórą, jakbym rozgniatała pianę? To chyba ta chłonka?

To się wygadałam Powiem tak, wyjście z domu do pracy bardzo wiele mi dało, mam od razu chęci do życia

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Zaraz wrzucę do albumu zdjęcie z 4 dnia po operacji, nie wygląda to na 390cc, ale doktor powiedział, że mięsień je trzyma i jeszcze się trochę wybiją.
kamilaohio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 12:33   #851
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez kamilaohio Pokaż wiadomość
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Kamilaohio jak żyjesz ???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgłaszam się, żyję, ale co to za życie do dooopy

Dziś jest znacznie lepiej, dalej jestem na ketonalach, ale dziś już poszłam do pracy (pracuję w biurze). Jak zwykle idę 15 minut, tak dziś szłam 30

Jak idę muszę trzymać ręce 'splecione' na brzuchu, żeby mi się nie majtały, bo to boli, więc by nie wyglądać dziś jak siostra zakonna ze złożonymi z przodu rękoma zabrałam rano ze sobą pustą butelkę po jogurcie (pusta, co by nie dźwigać) i na tej butelce splotłam sobie rączki, tak, jakbym ją niosła

Mój TŻ twiedzi, że jak tak chodzę, to wyglądam, jak Tofik z kabaretu, tak właśnie łapy trzymam. A ja bym siebie do tyranozaura porównała, taki sam zakres dosięgu i ruchu przednimi łapkami

Martwi mnie jedna sprawa i dziś będę pisała do doktora, prawa pierś jakby nie schodziła w dół, lewa idzie, a prawa stoi sztywno. Pas noszę zaciśnięty, jak idę, to przez niego nie mogę wziąć głębokiego oddechu, nie mówiąc już o rozmowie w trakcie marszu, bo jest niewykonalna, brak na nią powietrza...

Co do reszty, prawa strona ciała jest sprawniejsza i mniej boli, prawy sutek już się wciągnął, lewy jeszcze nie, a miałam po operacji mega opuchnięte. Ranki wyglądają spoko, wczoraj z jednej odpadł strupek, został na gaziku z maścią, chyba się goi. Opuchlizna jeszcze jest. Twarde to wszystko, jak jakaś skała. Jak smaruję kremem, to jakby nie moje cycki, tylko dwa jakieś dziwne i twarde przedmioty

Natomiast przy dotykaniu mostka pomiędzy piersiami przy lekkim naciskaniu palcami czuję pod skórą, jakbym rozgniatała pianę? To chyba ta chłonka?

To się wygadałam Powiem tak, wyjście z domu do pracy bardzo wiele mi dało, mam od razu chęci do życia

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Zaraz wrzucę do albumu zdjęcie z 4 dnia po operacji, nie wygląda to na 390cc, ale doktor powiedział, że mięsień je trzyma i jeszcze się trochę wybiją.[/QUOTE]Hahaha sorki, ale musiałaś wyglądać z tym opakowaniem po jogurcie ja przez pierwszy tydzień nie odklejałam rąk od tułowia tzn ramionami podtrzymywałam te cyce po bokach,żeby mi przypadkiem nie odpadły i ruszałam tylko od łokci w dół dopiero lekarz mi powiedział na tygodniowej wizycie kontrolnej, że muszę ruszać rękoma, w bok, do góry, krecić ramionami,włosy mogę umyć , bo jak kaleka byłam
Tyyyyy miałam to samo z tymi kamieniami na klacie, no normalnie jak dwa głazy nie moje. Pisałam tu do " starych" dziewczyn z forum czy to zawsze tak będzie czy to minie, bo poważnie się bałam, że to zostanie dzisiaj miesiąc po i już są jak moje na dodatek miękkie i ruchome

Wiesz, że te cyce nie będą się równo goić. Jeden może opaść szybciej, drugi wolniej,róznie to może być z tymi mięśniami co trzymają.

Super, że już wyszłaś, ja dwa tygodnie umierałam potem obejrzę te Twoje cudeńka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-15, 15:19   #852
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez kamilaohio Pokaż wiadomość
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Kamilaohio jak żyjesz ???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgłaszam się, żyję, ale co to za życie do dooopy

Dziś jest znacznie lepiej, dalej jestem na ketonalach, ale dziś już poszłam do pracy (pracuję w biurze). Jak zwykle idę 15 minut, tak dziś szłam 30

Jak idę muszę trzymać ręce 'splecione' na brzuchu, żeby mi się nie majtały, bo to boli, więc by nie wyglądać dziś jak siostra zakonna ze złożonymi z przodu rękoma zabrałam rano ze sobą pustą butelkę po jogurcie (pusta, co by nie dźwigać) i na tej butelce splotłam sobie rączki, tak, jakbym ją niosła

Mój TŻ twiedzi, że jak tak chodzę, to wyglądam, jak Tofik z kabaretu, tak właśnie łapy trzymam. A ja bym siebie do tyranozaura porównała, taki sam zakres dosięgu i ruchu przednimi łapkami

Martwi mnie jedna sprawa i dziś będę pisała do doktora, prawa pierś jakby nie schodziła w dół, lewa idzie, a prawa stoi sztywno. Pas noszę zaciśnięty, jak idę, to przez niego nie mogę wziąć głębokiego oddechu, nie mówiąc już o rozmowie w trakcie marszu, bo jest niewykonalna, brak na nią powietrza...

Co do reszty, prawa strona ciała jest sprawniejsza i mniej boli, prawy sutek już się wciągnął, lewy jeszcze nie, a miałam po operacji mega opuchnięte. Ranki wyglądają spoko, wczoraj z jednej odpadł strupek, został na gaziku z maścią, chyba się goi. Opuchlizna jeszcze jest. Twarde to wszystko, jak jakaś skała. Jak smaruję kremem, to jakby nie moje cycki, tylko dwa jakieś dziwne i twarde przedmioty

Natomiast przy dotykaniu mostka pomiędzy piersiami przy lekkim naciskaniu palcami czuję pod skórą, jakbym rozgniatała pianę? To chyba ta chłonka?

To się wygadałam Powiem tak, wyjście z domu do pracy bardzo wiele mi dało, mam od razu chęci do życia

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Zaraz wrzucę do albumu zdjęcie z 4 dnia po operacji, nie wygląda to na 390cc, ale doktor powiedział, że mięsień je trzyma i jeszcze się trochę wybiją.[/QUOTE]Zostawiłam komentarz pamiętasz jaką miałaś szerokość swoich piersi a jaki wymiarowo masz włożony implant?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 10:07   #853
kamilaohio
Rozeznanie
 
Avatar kamilaohio
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Koniec świata i jeszcze dalej ;)
Wiadomości: 536
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Malefi szerokość piersi 12cm, implant również 12cm, pod biustem 75cm.
Wrzuciłam zdj z wczoraj, 6 dzień. Dodałam też zdjęcia cięć. Sorry za jakość, zdjęcia robię 'tosterem' LG :P

Edytowane przez kamilaohio
Czas edycji: 2018-10-16 o 10:14
kamilaohio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 11:33   #854
justa_b13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej Laseczki
Mi wczoraj minęło 3 tygodnie a dzisiaj byłam na wizycie kontrolnej
Dr powiedział że goi się wszystko ładnie i że mam przybyć na kolejną wizytę jak minie 3 miesiące ogólnie to mam boki mega opuchnięte i już się zastanawiałam czy ja byłam wcześniej taka "tłusta" ale dr mnie uspokoił i powiedział że to będzie schodzić właśnie około 3 miesięcy
Piersi powoli się wyrównują i są już fajnie miękkie... w porównaniu do tego co było tuż po to różnica jest gigantyczna
Teraz żałuję że nie mam żadnych zdjęć, ani przed ani tuż po... nie mam porównania
justa_b13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 16:09   #855
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Zmierzyłam dzisiaj swój obwód i mam wymarzone 90cm Tylko to wymiar po tygodniu od operacji, więc mam nadzieję, że opuchlizna zejdzie z góry i nie zmniejszy mi tego ideału
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 17:02   #856
kamilaohio
Rozeznanie
 
Avatar kamilaohio
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Koniec świata i jeszcze dalej ;)
Wiadomości: 536
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Zmierzyłam dzisiaj swój obwód i mam wymarzone 90cm Tylko to wymiar po tygodniu od operacji, więc mam nadzieję, że opuchlizna zejdzie z góry i nie zmniejszy mi tego ideału
Też masz od góry tak mocno opuchnięte? Trochę to wygląda, jak uhp lub okrągłe u mnie
kamilaohio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 17:29   #857
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez kamilaohio Pokaż wiadomość
Też masz od góry tak mocno opuchnięte? Trochę to wygląda, jak uhp lub okrągłe u mnie
Oj mocno, nie jestem w stanie chodzić z ciasnym pasem
W środku mam okrągłe Allergan TRF 345, ale teraz zastanawiam się, dlaczego nie większe
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 20:18   #858
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez kamilaohio Pokaż wiadomość
Malefi szerokość piersi 12cm, implant również 12cm, pod biustem 75cm.
Wrzuciłam zdj z wczoraj, 6 dzień. Dodałam też zdjęcia cięć. Sorry za jakość, zdjęcia robię 'tosterem' LG :P
Tosterem
Dobrze, że masz implanty tak szerokie, bo na tym zdjęciu pierwszym wygląda jakby były bardzo wąskie, ale to przez tą opuchliznę. Na kolejnym już lepiej, a będzie jeszcze lepiej czekamy aż się pięknie ułożą, wybiją i nabiorą kształtów. Ja przez pierwsze tygodnie miałam dwa stożki na klacie. Sutki jak armaty
Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Zmierzyłam dzisiaj swój obwód i mam wymarzone 90cm Tylko to wymiar po tygodniu od operacji, więc mam nadzieję, że opuchlizna zejdzie z góry i nie zmniejszy mi tego ideału
Spokojnie, opuchlizna zejdzie a wtedy piersi zaczną nabierać swoich kształtów



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Oj mocno, nie jestem w stanie chodzić z ciasnym pasem
W środku mam okrągłe Allergan TRF 345, ale teraz zastanawiam się, dlaczego nie większe
Hihihihi nawet ja przy swoich 535xhp czasami zastanawiam się czemu nie większe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 21:30   #859
klaudzikk89
Raczkowanie
 
Avatar klaudzikk89
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

a mam takie nieskromne pytanie :P
po jakim czasie można spokojnie wrócić do aktywności seksualnej? :P
klaudzikk89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-16, 21:43   #860
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez klaudzikk89 Pokaż wiadomość
a mam takie nieskromne pytanie
po jakim czasie można spokojnie wrócić do aktywności seksualnej? :P
Spokojnie to tak po dwóch tygodniach a tak niespokojnie to po miesiącu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-17, 08:44   #861
Matti
Zadomowienie
 
Avatar Matti
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 017
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć Dziewczyny
witam się jako "nowa/stara" forumowiczka

Piersi powiększałam w 2013 w klini9ce Dra Szczyta, u Dr K.P. Wychodziłam z poziomu 0 do implantów 290ml (pożal się Boże...). No i niestety, po tych kilku latach czuje, że mam ochotę na więcej. Niestety ale Dr zaproponował rozmiar, który dziewczyny powiększają mając podobne naturalne... Zdaje sobie sprawę że na dzień dobry nie dostałabym 350, ale mając te 290, nie mogę nosić dekoltów i tak na prawdę do tej pory kupuję push-upy, co raczej mija się z celem. Wydać 17tyś i nie być zadowoloną.
Także jeśli któraś z Was, zdecydowała sie na DrK.P., radzę upierać się przy swoim.... bo potem będzie płacz, jak u mnie.


No i teraz moje pytanie jest takie, która z Was robiła w Warszawie? Gdzie? u kogo? Jakie są ceny, bo wiem że u Szyta np. drożej wychodzi wymiana niż nówki sztuki


dodam jeszcze, że w międzyczasie urodziłam dziecko i ciąża nie miała żadnego wpływu na implanty. Karmiłam tylko 3 mce i podczas karmienia były ojjj fajniutkie


Pozdrawiam

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Spokojnie to tak po dwóch tygodniach a tak niespokojnie to po miesiącu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Widzę, że robiłaś u Dr A.B z Warszawy?
Jakieś opinie? i jaka cena?

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez klaudzikk89 Pokaż wiadomość
a mam takie nieskromne pytanie :P
po jakim czasie można spokojnie wrócić do aktywności seksualnej? :P



to zależy od pozycji
__________________


25.06.13 Dr K.P. W-wa, Allergan 290ml

Edytowane przez Matti
Czas edycji: 2018-10-17 o 08:45
Matti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-17, 09:41   #862
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Matti Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
witam się jako "nowa/stara" forumowiczka

Piersi powiększałam w 2013 w klini9ce Dra Szczyta, u Dr K.P. Wychodziłam z poziomu 0 do implantów 290ml (pożal się Boże...). No i niestety, po tych kilku latach czuje, że mam ochotę na więcej. Niestety ale Dr zaproponował rozmiar, który dziewczyny powiększają mając podobne naturalne... Zdaje sobie sprawę że na dzień dobry nie dostałabym 350, ale mając te 290, nie mogę nosić dekoltów i tak na prawdę do tej pory kupuję push-upy, co raczej mija się z celem. Wydać 17tyś i nie być zadowoloną.
Także jeśli któraś z Was, zdecydowała sie na DrK.P., radzę upierać się przy swoim.... bo potem będzie płacz, jak u mnie.


No i teraz moje pytanie jest takie, która z Was robiła w Warszawie? Gdzie? u kogo? Jakie są ceny, bo wiem że u Szyta np. drożej wychodzi wymiana niż nówki sztuki


dodam jeszcze, że w międzyczasie urodziłam dziecko i ciąża nie miała żadnego wpływu na implanty. Karmiłam tylko 3 mce i podczas karmienia były ojjj fajniutkie


Pozdrawiam

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------






Widzę, że robiłaś u Dr A.B z Warszawy?
Jakieś opinie? i jaka cena?

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------






to zależy od pozycji
Hej tak robiłam u A.B. i póki co jestem bardzo zadowolona. Doktor jest bardzo konkretny i stanowczy i przede wszystkim słucha co się do niego mówi i czego się oczekuje. Nie wciska każdej pacjentce 350cc, bo tak ładnie i bezpiecznie i lepiej na początek...tylko naprawdę można z nim szczerze pogadać i podjąć odpowiednią decyzję. Powiedziałam mu jakie mam oczekiwania, że chciałabym duże piersi, pokazałam zdjęcia... Poczekałam na jego propozycję i zaproponował mi 475cc xhp.Tak jakby czytał w moich myślach, bo bardzo brałam ten implant pod uwagę, jeśli chodzi o moje wymiary naturalnych piersi wg mnie był idealny! Zaraz potem mu powiedziałam, że jest to moja 4 konsultacja i że większość lekarzy sugerowało mi implanty ok. 390cc. Powiedziałam mu jeszczw, że nie zdecydowałabym się na operację poniżej 400cc, bo dla mnie byłoby to zbyt mało. Chciałam duże piersi, pytałam doktorka czy przy tym implancie nie będzie komplikacji itp itd Wszystko mi wyjaśnił, wytłumaczył i od razu zdobył moje zaufanie.
Przed operacją miał przygotowane trzy wielkości implantów, bo tak się umówiliśmy ( tj. 425xhp, 475xhp i 535xhp) i na stole miał podjąć decyzję. Oczywiście odrzuciłam od razu te 425 i mówię: Panie Doktorze jeśli będzie to możliwe to te największe
I mam 535xhp. Jestem miesiąc po, cyce się układają i do mojej figury są idealne.Jestem wysoka, mam szerokie biodra ( 174cm i 59kg) i ten implant jest taki w sam raz Nie wyobrażam sobie nawet 10ml mniejszego
Płaciłam 17,5k.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-17, 09:55   #863
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

@maleficenta

Tak z ciekawości zapytam, czy przy Twojej figurze obwód piersi jest równy z biodrami czy większy?
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-17, 10:02   #864
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
@maleficenta

Tak z ciekawości zapytam, czy przy Twojej figurze obwód piersi jest równy z biodrami czy większy?
Przy mojej figurze w biuście mam 91 a w biodrach 98 także ten

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-17, 11:25   #865
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ach to dlatego 535xhp brzmiało dla mnie tak kosmicznie 😁 Mam teraz 90 w biuście, ale przy implancie 345, a biodra 91. Chciałam naturalny efekt, ale teraz... No wiecie jak jest z apetytem 😁
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-17, 15:01   #866
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Matti Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
witam się jako "nowa/stara" forumowiczka

Piersi powiększałam w 2013 w klini9ce Dra Szczyta, u Dr K.P. Wychodziłam z poziomu 0 do implantów 290ml (pożal się Boże...). No i niestety, po tych kilku latach czuje, że mam ochotę na więcej. Niestety ale Dr zaproponował rozmiar, który dziewczyny powiększają mając podobne naturalne... Zdaje sobie sprawę że na dzień dobry nie dostałabym 350, ale mając te 290, nie mogę nosić dekoltów i tak na prawdę do tej pory kupuję push-upy, co raczej mija się z celem. Wydać 17tyś i nie być zadowoloną.
Także jeśli któraś z Was, zdecydowała sie na DrK.P., radzę upierać się przy swoim.... bo potem będzie płacz, jak u mnie.


No i teraz moje pytanie jest takie, która z Was robiła w Warszawie? Gdzie? u kogo? Jakie są ceny, bo wiem że u Szyta np. drożej wychodzi wymiana niż nówki sztuki


dodam jeszcze, że w międzyczasie urodziłam dziecko i ciąża nie miała żadnego wpływu na implanty. Karmiłam tylko 3 mce i podczas karmienia były ojjj fajniutkie


Pozdrawiam

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------






Widzę, że robiłaś u Dr A.B z Warszawy?
Jakieś opinie? i jaka cena?

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------






to zależy od pozycji
Cześć, ja mam konsultację u szefa M.Sz. na 2020 Nie chciałaś robić u niego? Obecnie jestem w ciąży, więc mam czas. Zastanawiam się tylko, czy on nie jest bardziej specjalistą od nosow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-18, 00:01   #867
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Na ból pleców polecam maty wieloigłowe, na których można się położyć i rozluźnić.
Myślałam, że będę mogła skorzystać z masaży, ale ruszanie ciałem nawet w jednym miejscu i masowanie nie wchodzi w grę. Wszystko czuć w piersiach. Zostają mi tylko gwoździe.
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-18, 06:38   #868
Matti
Zadomowienie
 
Avatar Matti
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 017
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez kasiateacher Pokaż wiadomość
Cześć, ja mam konsultację u szefa M.Sz. na 2020 Nie chciałaś robić u niego? Obecnie jestem w ciąży, więc mam czas. Zastanawiam się tylko, czy on nie jest bardziej specjalistą od nosow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Słyszałam dobre opinie na temat K.P. i znam kogoś kto u niego robił, M.Sz. nie brałam nawet pod uwagę. Ponoć własnie on w nosach sie specjalizuje.



I tak jak napisałam, K.P. robi baaardzo naturalne piersi, także jeśli masz swoją wizję na temat tego jak mają wyglądać, upieraj się przy swoim. I jeśli tak jak ja, na początku mówiłam ,oby tylko coś było w tym staniku, tak pamiętaj, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Wcześniej dziewczyny pisały mi to samo ale ja wiedziałam swoje teraz bardzo załuję, że nie posłuchałam.

Jeśli zdecyduje sie na kolejną operację, zrobię u A.B. Od niego bardzo ładne piersi wychodzą i na pewno nie zejdę poniżej 330ml

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Hej tak robiłam u A.B. i póki co jestem bardzo zadowolona. Doktor jest bardzo konkretny i stanowczy i przede wszystkim słucha co się do niego mówi i czego się oczekuje. Nie wciska każdej pacjentce 350cc, bo tak ładnie i bezpiecznie i lepiej na początek...tylko naprawdę można z nim szczerze pogadać i podjąć odpowiednią decyzję. Powiedziałam mu jakie mam oczekiwania, że chciałabym duże piersi, pokazałam zdjęcia... Poczekałam na jego propozycję i zaproponował mi 475cc xhp.Tak jakby czytał w moich myślach, bo bardzo brałam ten implant pod uwagę, jeśli chodzi o moje wymiary naturalnych piersi wg mnie był idealny! Zaraz potem mu powiedziałam, że jest to moja 4 konsultacja i że większość lekarzy sugerowało mi implanty ok. 390cc. Powiedziałam mu jeszczw, że nie zdecydowałabym się na operację poniżej 400cc, bo dla mnie byłoby to zbyt mało. Chciałam duże piersi, pytałam doktorka czy przy tym implancie nie będzie komplikacji itp itd Wszystko mi wyjaśnił, wytłumaczył i od razu zdobył moje zaufanie.
Przed operacją miał przygotowane trzy wielkości implantów, bo tak się umówiliśmy ( tj. 425xhp, 475xhp i 535xhp) i na stole miał podjąć decyzję. Oczywiście odrzuciłam od razu te 425 i mówię: Panie Doktorze jeśli będzie to możliwe to te największe
I mam 535xhp. Jestem miesiąc po, cyce się układają i do mojej figury są idealne.Jestem wysoka, mam szerokie biodra ( 174cm i 59kg) i ten implant jest taki w sam raz Nie wyobrażam sobie nawet 10ml mniejszego
Płaciłam 17,5k.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



dziękuję za wyczerpującą odpowiedź i gratuluję udanego wyboru to będzie mój kolejny doktor, tak myślę, bo już kilka par piersi od niego widziałam tu na forum nie wiem kiedy te ponad 5 lat zleciało. i jak szybko zapomina się o tym co było, a raczej czego nie było przed operacją
__________________


25.06.13 Dr K.P. W-wa, Allergan 290ml
Matti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-18, 07:32   #869
kamilaohio
Rozeznanie
 
Avatar kamilaohio
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Koniec świata i jeszcze dalej ;)
Wiadomości: 536
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dzień dobry z rana ☕ Mam pytanie praktyczne, a konkretnie posiadam tylko jeden stanik i pas, te które noszę na sobie. Niestety to już 9 dzień, więc zaczyna być czuć ten element garderoby. Przy myciu odświeżałam wszystko sprayem do ubrań, takim co odświeża bez prania, ale za wiele to nie daje i zwyczajnie czuję, że muszę to wyprać. Czy jak polatam z cyckami godzinę bez stanika i wysuszę stanik i pas suszarką, to będzie ok? Jak sobie radzicie drogie koleżanki??
kamilaohio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-18, 07:47   #870
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Ach to dlatego 535xhp brzmiało dla mnie tak kosmicznie Mam teraz 90 w biuście, ale przy implancie 345, a biodra 91. Chciałam naturalny efekt, ale teraz... No wiecie jak jest z apetytem
No widzisz aż dziwne , że przy tak dwóch różnych implantach mamy praktycznie tyle samo w biuście wszystko zależy id wyjściówki, wymiarów, gabarytów
Cytat:
Napisane przez Matti Pokaż wiadomość
Słyszałam dobre opinie na temat K.P. i znam kogoś kto u niego robił, M.Sz. nie brałam nawet pod uwagę. Ponoć własnie on w nosach sie specjalizuje.



I tak jak napisałam, K.P. robi baaardzo naturalne piersi, także jeśli masz swoją wizję na temat tego jak mają wyglądać, upieraj się przy swoim. I jeśli tak jak ja, na początku mówiłam ,oby tylko coś było w tym staniku, tak pamiętaj, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Wcześniej dziewczyny pisały mi to samo ale ja wiedziałam swoje teraz bardzo załuję, że nie posłuchałam.

Jeśli zdecyduje sie na kolejną operację, zrobię u A.B. Od niego bardzo ładne piersi wychodzą i na pewno nie zejdę poniżej 330ml

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------






dziękuję za wyczerpującą odpowiedź i gratuluję udanego wyboru to będzie mój kolejny doktor, tak myślę, bo już kilka par piersi od niego widziałam tu na forum nie wiem kiedy te ponad 5 lat zleciało. i jak szybko zapomina się o tym co było, a raczej czego nie było przed operacją
Kochana nie sądzę, aby doktorek w ogóle wziął pod uwagę wymianę 290cc na 330cc-toż to różnica żadna! Jeśli Ci warunki pozwolą ( a pewnie pozwolą) to startuj od razu z wielkością 400cc! Ja bym na wejściu krzyczała nawet 450cc a co Na 50ml więcej to szkoda bólu, kasy i zachodu 100-150ml więcej to już będzie zmiana widoczna. Dziewczyny tu wymieniały np. z 460cc na 610cc lub 410cc na 600cc a nawet pamiętam z 350cc na 475cc.
Także wiesz, jak chcesz być zadowolona to zaczynaj rozmowę od +100cc co najmniej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilaohio Pokaż wiadomość
Dzień dobry z rana Mam pytanie praktyczne, a konkretnie posiadam tylko jeden stanik i pas, te które noszę na sobie. Niestety to już 9 dzień, więc zaczyna być czuć ten element garderoby. Przy myciu odświeżałam wszystko sprayem do ubrań, takim co odświeża bez prania, ale za wiele to nie daje i zwyczajnie czuję, że muszę to wyprać. Czy jak polatam z cyckami godzinę bez stanika i wysuszę stanik i pas suszarką, to będzie ok? Jak sobie radzicie drogie koleżanki??
Helołł myślisz, że cycki odpadną? Albo implanty przesuną się na plecy? Ja tak myślałam i w związku z tym ciągle podtrzymywałam je rękoma
Mi nawet doktorek powiedział, że 2/3 razy dziennie tak po godzinie śmigać na golasa a cyckom to dobrze zrobi. Dać im odpocząć a nawet grawitacja im trochę pomoże zejść i się ułożyć. Także myślę, że śmiało możesz pancerz zrzucić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.