Kobieta seksowna i uwodzicielska - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-22, 17:02   #1
wiosna9
Raczkowanie
 
Avatar wiosna9
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 425
Question

Kobieta seksowna i uwodzicielska


Był już wątek o tym jak powinna wyglądac/wygląda osoba która jest dziewczęca.
Ja sie natomiast zastanawiam czym charakteryzuje sie seksowna, uwodzicielska i zmysłowa kobieta lub dziewczyna. Czy chodzi tu o fajny dkolt, mini i ostry makijaż czy to jednak coś innego.

Opiszcie waszym zdaniem jak taka osoba wygląda i powklejącjcie przykładowe zdj jak macie jakies na oku!
__________________
W przeszłość przenoszą nas wspomnienia..w przyszłość marzenia...
wiosna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 17:08   #2
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Kobieta seksowna i uwodzicielska

seksowna kobieta nie musi być w mini z biustem na wierzchu, moim zdaniem na seksowność wpływa wiele czynników- zalotne spojrzenie, włosy, usta, to jak sie poruszamy, na pewno ubiór itp
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 17:24   #3
munj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk.
Wiadomości: 1 081
GG do munj
Dot.: Kobieta seksowna i uwodzicielska

O tak tak tak, Gabi ma racje
Seksowna kobieta ujawnia się poprzez sposób poruszania, gestykulację.. ;]
munj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 17:28   #4
Dadu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 144
Dot.: Kobieta seksowna i uwodzicielska

Mini + dekold do pępka nie jest seksowny - raczej wulgarny...

Seksapil to coś " w środku" - kocie spojrzenie,delikatny, tajemniczy uśmiech, zmysłowy sposób poruszania się. Myślę, że kobieta seksowna to kobieta pewna siebie.
A strój powinien podkreślać to co w nas najlepsze.
Dadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 17:31   #5
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kobieta seksowna i uwodzicielska

Poza tym kobieta seksowna niekoniecznie musi być piękna,szczupła
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 17:39   #6
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Kobieta seksowna i uwodzicielska

mysle, ze bardzo seksowne jest poczucie humoru. Blysk w oku, lekka ironia... nie uwazam za seksowne tzw dziewczyn- krolewien, nigdy nie zartujacych, zawsze idealnych, takich lalkowatych... Ale co osoba to gust
pozdrawiam
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 17:54   #7
agnieszka26a
Rozeznanie
 
Avatar agnieszka26a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 638
Dot.: Kobieta seksowna i uwodzicielska

Seksowna kobieta i uwodzicielska według mnie to kobieta która ma błysk w oku, porusza się zmysłowo a także jej gesty są zmysłowe. A przede wszystkim jest zadbana. Ma na sobie naturalny lub delikatny makijaż.
__________________
To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia.
agnieszka26a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-22, 18:02   #8
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: Kobieta seksowna i uwodzicielska

Wedlug mnie kobieta seksowna posiada to "coś" , jakis magnetyzm, coś, co przyciaga uwage, niezależnie od jej urody oraz stroju, jaki aktualnie ubrała
są tacy ludzie na tym świecie Nie raz widzialam babki ubrane teoretycznie sexy (dekolt , mini itp.) i nie zwracaly na siebie uwagi A znam osoby (kobiety), ktore ubrane z dżinsy i golf przyciągają jak magnes I wiem też jeszcze coś: obserwując osoby posiadające "to coś", możemy się nauczyć "tego czegoś" i sprawiać, że inni pomyśla, że mamy "to coś"
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 18:05   #9
wiosna9
Raczkowanie
 
Avatar wiosna9
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 425
Dot.: Kobieta seksowna i uwodzicielska

To dlaczego niektórzy faceci uwazają za seksowne tylko te które maja właśnie duży dekolt, mini itp? A na wrodzony seksapil nie zwracaja uwagi?

To może jakis pan odpowie mi na to pytanie jak powinna wyglądac seksowna kobieta, albo w jakiej sytuacji.
__________________
W przeszłość przenoszą nas wspomnienia..w przyszłość marzenia...
wiosna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 18:07   #10
wiosna9
Raczkowanie
 
Avatar wiosna9
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 425
Dot.: Kobieta seksowna i uwodzicielska

Dodam jeszcze że mnóstwo facetów uznaje seksapil kobiety własnie jako wulgarność (mówię tu własnie o tych gołych pępkach i wylewającym sie biuscie- myslę, że takiej kobiety nie traktuje się poważnie tylko tak "na jedną noc".

Hmmm to mówicie ze "tego czegos" mozna sie nauczyc, ale jak?
__________________
W przeszłość przenoszą nas wspomnienia..w przyszłość marzenia...
wiosna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 18:09   #11
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Kobieta seksowna i uwodzicielska

Cytat:
Napisane przez wiosna9
To dlaczego niektórzy faceci uwazają za seksowne tylko te które maja właśnie duży dekolt, mini itp? A na wrodzony seksapil nie zwracaja uwagi?
Niekoniecznie
Moja koleżanka choć ma kilka klio nadwagi(po dziecku ) i nie jest piękna(nawet się nie maluje ) to i tak nie może się odpędzić od wielbicieli

Chodzi ubrana normalnie, szaro jak zwykła dziewczyna a i tak kręci się wokół niej wielu facetów
Dodam, że jest zamężna

Ona od zawsze miała to "coś" co przyciągało facetów i jest tak nadal
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-22, 18:10   #12
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kobieta seksowna i uwodzicielska

Cytat:
Napisane przez wiosna9
To dlaczego niektórzy faceci uwazają za seksowne tylko te które maja właśnie duży dekolt, mini itp? A na wrodzony seksapil nie zwracaja uwagi?

To może jakis pan odpowie mi na to pytanie jak powinna wyglądac seksowna kobieta, albo w jakiej sytuacji.

Heh Też się kiedyś na tym zastanawiałam i mój kolega twierdzi tak. Taka kobieta alla Doda jest dobra na raz, łatwa, szybka i bez zobowiazań. Faceci nie ukrywajmy lubią seks i lubią takie kobiety,co nie oznacza,że mają do nich szacunek i są one dla nich kimś wartościowym.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 18:39   #13
Dadu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 144
Dot.: Kobieta seksowna i uwodzicielska

Cytat:
Napisane przez wiosna9
To dlaczego niektórzy faceci uwazają za seksowne tylko te które maja właśnie duży dekolt, mini itp? A na wrodzony seksapil nie zwracaja uwagi?
Bo niektórzy faceci takie dziewczyny właśnie lubią- o gustach się nie dyskutuje ponoć ..

Na szczęście są też INNI mężczyźni
Dadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 19:16   #14
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Kobieta seksowna i uwodzicielska

Dla mnie seksapil kobiety niekoniecznie zależy od stoju, makijażu. To się widzi po prostu.
Jednkak jest kilka takich czynników, które sprawiają, że kobieta jest seksowna (a nie wulgarna - cienka granica ... )

Makijaż : niewątpliwie akcent na policzk, usta lub oczy - nie wszystko na raz (bo wtedy niedlaeko do wizerunku "panienki lekkich obyczajów").

Ubiór : Nie traktujmy tego jak zakonnice Niewątpliwie krótka spódniczka jest sexy. Ale zalezy jak skomponowana. Niewątpliwie mała czarna, wysokie obcasy, prosty żakiet lub skromna bluzka i do tego delikatna biżuteria sa sexy (faceci uwielbijaą nasze nogi, nie odbierajmy im przyjemności ), ale już spódniczka króttsza niż majtki, bluzka jak stanik i różowe kabaretki do tego wyglądają "troszkę mniej" seksownie. Tak samo jest z krótkimi bluzkami. Spodenki biodrówki i bluzka delikatnie odsłaniająca pępek też działają na wyobraźnię.
Ale przecież nie trzeba odsłaniac wszystkiego żeby byc sexy. Wszystko w czym czujemy się pewnie i pięknie wyzwala w nas pewność siebie dzięki czemu powalamy

Moim zdaniem kobieta seksowna to kobieta zadbana w każdym calu, perfekcjonistka która wie co ukryć i co wydobyc ze swoejgo naturalnego piękna, która umie podkreślić to co w niej najlepsze, która nie wstydzi się swojego ciała i która wie że jest piękna, przez co inni nawet nie próbują mysleć inaczej, taka która powala zalotnym spojrzeniem i uśmiechem, delikatnością i wyrazistością zarazem, elegnacją i swobodą.

Tak mi jeszcze przychodzi na myśl że kobieta seksowna jest także tajemnicza.

Kiedyś usłyszałam pewnien aforyzm, nie do końca go pamiętam, jednak sprowadzał się do zdania : Seksapil kobiety przejawia się wtedy, gdy całkiem ubrana, potrafi rozbudzić wszelkie fantazje drzemiące w mężczyźnie
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 19:32   #15
nutka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 59
Dot.: Kobieta seksowna i uwodzicielska

Kobieta seksowna to kobieta która potrafi wyglądać. Posiada nienaganny gust, ma klasę i intelekt. Wie co powiedzieć w każdej sytuacji. Ma po prostu "to coś" co taką ją własnie czyni. Poza tym ma w sobie trochę tajemniczości: nie odsłania w dużej mierze swoich wdzięków.

Tak czy siak, kobieta seksowna i uwodzicielska powinna posiadać nienaganny makijaż.
nutka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 19:37   #16
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: Kobieta seksowna i uwodzicielska

Cytat:
Napisane przez wiosna9
Dodam jeszcze że mnóstwo facetów uznaje seksapil kobiety własnie jako wulgarność (mówię tu własnie o tych gołych pępkach i wylewającym sie biuscie- myslę, że takiej kobiety nie traktuje się poważnie tylko tak "na jedną noc".

Hmmm to mówicie ze "tego czegos" mozna sie nauczyc, ale jak?

Bo faceci mylą sexapeal z prowokowaniem i to w bardzo wulgarny sposób... (niektórzy).
Kobieta sexowna wabi nie do końca odkrywając atuty własnego ciała... Sęk w tym, aby facet mógł domyslać się, że pod spódniczką do pół łydki kryje się..., a wysoka szpilka dodaje temu pikanterii... bluzeczka odkrywająca ciut dekold -a pod nią......... wyobraźnia zrobi swoje.....
Małomówna, usta prawie milczą - za to spojrzenie....
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 20:03   #17
Dadu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 144
Dot.: Kobieta seksowna i uwodzicielska

Cytat:
Napisane przez Iwona31
Bo faceci mylą sexapeal z prowokowaniem i to w bardzo wulgarny sposób... (niektórzy).
Kobieta sexowna wabi nie do końca odkrywając atuty własnego ciała... Sęk w tym, aby facet mógł domyslać się, że pod spódniczką do pół łydki kryje się..., a wysoka szpilka dodaje temu pikanterii... bluzeczka odkrywająca ciut dekold -a pod nią......... wyobraźnia zrobi swoje.....
Małomówna, usta prawie milczą - za to spojrzenie....

Dokładnie tak ! ! ! ! !
Dadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 20:14   #18
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kobieta seksowna i uwodzicielska

Kobieta seksowna to dla mnie taka, która pociąga w pewien sposób mnie chociaż normalnie preferuje panów.I myśle, że makijaż czy strój nie maja tu nic do rzeczy.Na czym to polega nie wiem.Zapewne to osławione "coś"
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 20:15   #19
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: Kobieta seksowna i uwodzicielska

TO się ma , albo nie...
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-22, 20:29   #20
Hiacynta
Raczkowanie
 
Avatar Hiacynta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: już sama nie wiem skąd ;)
Wiadomości: 429
Dot.: Kobieta seksowna i uwodzicielska

kobieta seksowna i uwodzicielska jest zadbana i intrygująca, doskonale ma opanowaną mowę ciała przez to bardzo dużo potrafi przekazac, świetnie potrafi czasować spojrzeniem i uśmiechem
świetnie z gracją się porusza bardzo płynnie
dot. świetnego i gietkiego seksownego chodzenie polecam kocie ćwiczenia kiedyś w ten właśnie sposób się rosciągałam i kilku facetów powiedziało mi że świetnie się poruszam tak uwodzicielsko ale nie prowokacyjnie
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=113534 oto one
__________________
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe.
Hiacynta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 20:36   #21
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: Kobieta seksowna i uwodzicielska

Cytat:
Napisane przez Hiacynta
kobieta seksowna i uwodzicielska jest zadbana i intrygująca, doskonale ma opanowaną mowę ciała przez to bardzo dużo potrafi przekazac, świetnie potrafi czasować spojrzeniem i uśmiechem
świetnie z gracją się porusza bardzo płynnie
dot. świetnego i gietkiego seksownego chodzenie polecam kocie ćwiczenia kiedyś w ten właśnie sposób się rosciągałam i kilku facetów powiedziało mi że świetnie się poruszam tak uwodzicielsko ale nie prowokacyjnie
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=113534 oto one
Kobieta uwodzicielska i sexowna przede wszystkim jest świadoma swojego sexappealu i w bardzo inteligentny sposób posługuje się nim - nie - prowokacyjnie, ale subtelnie wysyła sygnały ...., jest diabelnie inteligentna i przebiegła, w dobrym tego słowa znaczeniu. Ona nie jest dziewczynką... jest kobietą...
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 20:40   #22
Hiacynta
Raczkowanie
 
Avatar Hiacynta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: już sama nie wiem skąd ;)
Wiadomości: 429
Dot.: Kobieta seksowna i uwodzicielska

Cytat:
Napisane przez Iwona31
Kobieta uwodzicielska i sexowna przede wszystkim jest świadoma swojego sexappealu i w bardzo inteligentny sposób posługuje się nim - nie - prowokacyjnie, ale subtelnie wysyła sygnały ...., jest diabelnie inteligentna i przebiegła, w dobrym tego słowa znaczeniu. Ona nie jest dziewczynką... jest kobietą...
nie zgodzę się z opinią że jest tego świadoma, jeśli ma po prostu to coś to sama jest zdziwiona i nie dowierza że ma takie powodzenie. Mam taką koleżankę niby nikt nie uważa jej za zbyt ładną a powodzenie ma niesmaowite i w sumie to nawet ona się z tym niezbyt dobrze czuje
__________________
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe.
Hiacynta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 20:46   #23
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: Kobieta seksowna i uwodzicielska

Cytat:
Napisane przez Hiacynta
nie zgodzę się z opinią że jest tego świadoma, jeśli ma po prostu to coś to sama jest zdziwiona i nie dowierza że ma takie powodzenie. Mam taką koleżankę niby nikt nie uważa jej za zbyt ładną a powodzenie ma niesmaowite i w sumie to nawet ona się z tym niezbyt dobrze czuje
Hiacynto, nie myl sexappealu z czarem i wdziękiem... sexappeal to coś związanego nieodłącznie z sexem (płcią). Nie wierzę w to, że jakaś kobieta może źle czuć się, gdy jest sexowna i ma powodzenie.
Ale to moje zdanie.

Poza tym nie musi być ładna, żeby być sexowna. Nie sądzę, żeby była nieświadoma - może to tylko skromność nie pozwala Jej przyznać, że to Jej się mimo wszystko podoba...?
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 20:55   #24
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: Kobieta seksowna i uwodzicielska

[quote=Hiacynta]kobieta seksowna i uwodzicielska jest zadbana i intrygująca, doskonale ma opanowaną mowę ciała przez to bardzo dużo potrafi przekazac, świetnie potrafi czasować spojrzeniem i uśmiechem
świetnie z gracją się porusza bardzo płynnie
dot. świetnego i gietkiego seksownego chodzenie polecam kocie ćwiczenia kiedyś w ten właśnie sposób się rosciągałam i kilku facetów powiedziało mi że świetnie się poruszam tak uwodzicielsko ale nie prowokacyjnie
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=113534 oto one[/quote

Piszesz tu o mowie ciała, a tylko ktoś świadomie może wykorzystywać pewne gesty, aby uwodzić.... inne wykonuje się nieświadomie.I zgodzisz się chyba, że "czarować uśmiechem" może kobieta pewna swego... - nie taka, której przeszkadzają męskie spojrzenia dot. też czarowania spojrzeniem....
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 21:00   #25
Hiacynta
Raczkowanie
 
Avatar Hiacynta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: już sama nie wiem skąd ;)
Wiadomości: 429
Dot.: Kobieta seksowna i uwodzicielska

tak czarować uśmiechem może tylko osoba pewna siebie, ale czarować sposobem poruszania sie może czarować każda swiadomie lub nie
__________________
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe, zniknie to, co jest tylko częściowe.
Hiacynta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 21:05   #26
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: Kobieta seksowna i uwodzicielska

Cytat:
Napisane przez Hiacynta
tak czarować uśmiechem może tylko osoba pewna siebie, ale czarować sposobem poruszania sie może czarować każda swiadomie lub nie
Zgadzam się....
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 22:26   #27
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Kobieta seksowna i uwodzicielska

faceci z tymi mini i dekoldami troche myla pojecia

moim zdaniem kobieta seksowna to kokietka zadbana pachnaca nie koniecznie ekstra sliczna czy zgrabna... z tego co widze to czy jestem seksowne zalezy od tego czy takie sie czujemy (stwierdzam po obserwacjach ) poza tym mysle ze seksowny sposob bycia to wlasnie troche ironiczny flirciarski z lekka bezczelny... ale z lekka
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 06:35   #28
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Kobieta seksowna i uwodzicielska

Marilyn. Była i nadal jest.
Podobny typ to Sophia Loren i Bridget Bardot.

Wsrod wspólczesnych kobiet tez mozna znalezc mnostwo swietnych przykladow.

Nie biore pod uwage wiekszosci gwiazdek- zwlaszcza muzycznych, ktore na doba sprawe ruszaja sie i wygladaja troche jak prostytutki, ale wszechobecny sex tak bardzo wrył sie w nasza mentalnośc, że to przestało szokować.
dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 07:10   #29
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: Kobieta seksowna i uwodzicielska

Cytat:
Napisane przez dezire
Marilyn. Była i nadal jest.
Podobny typ to Sophia Loren i Bridget Bardot.

Wsrod wspólczesnych kobiet tez mozna znalezc mnostwo swietnych przykladow.

Nie biore pod uwage wiekszosci gwiazdek- zwlaszcza muzycznych, ktore na doba sprawe ruszaja sie i wygladaja troche jak prostytutki, ale wszechobecny sex tak bardzo wrył sie w nasza mentalnośc, że to przestało szokować.

Marilyn jest symbolem sexappealu bezapelacyjnie, pomimo, że kanony urody zmieniają się.
Dla mnie takim symbolem jest Sharone Stone (to jest klasyka piękna), Michelle Pfaifer, Kasia Zeta - Johnes... jest ich mnóstwo, natomiast Angelina Joli - ma spojrzenie, że ech.......no i oczywiście też jest piękna (nie podobaja mi się Jej usta tylko).

Z naszych krajowych - Anka Mucha jest ładniutka, ale brakuje Jej tego CZEGOŚ..., Kaśka Cichopek - i piękna i sexowna...
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 07:25   #30
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: Kobieta seksowna i uwodzicielska

Cytat:
Napisane przez wiosna9
Dodam jeszcze że mnóstwo facetów uznaje seksapil kobiety własnie jako wulgarność (mówię tu własnie o tych gołych pępkach i wylewającym sie biuscie- myslę, że takiej kobiety nie traktuje się poważnie tylko tak "na jedną noc".

Hmmm to mówicie ze "tego czegos" mozna sie nauczyc, ale jak?
O tym już była dyskusja na wizażu. Powtorzę więc to, co wtedy napisalam: Jeśli faceci gapią się na tego typu babki i mówią,że uważają je za seksowne, to kierują się stereotypem - że sexowność=wulgarność, no i chcą uchodzić za "prawdziwych " mężczyzn (też stereotypowych czyli: "prawdziwy" facet to taki, ktory zwraca uwage na goliznę). Oni po prostu gapią sie na goliznę, bo nie wypada sie nie gapić , nie wypada też powiedzieć,że golizna jest beeeeeee, bo stereotyp jest taki (właśnie stworzony przez media),że golizna jest sexy i nie wypada myśleć i mowić inaczej. Patrza sie, bo w sumie na goliznę patrzy każdy - skoro cos jest odkryte, to każdy na to zwroci uwage, nawet kobiety. Ale to nie jest seksapil - ten z prawdziwego zdarzenia Taką w polowie rozebraną dziewczynę faceci traktują faktycznie niezbyt poważnie i po cichu się z niej śmieją (tak jak z Dody) A jeśli dziewczyna ma prawdziwy sexapil i zwraca uwage w normalnym ubraniu, to automatycznie traktują ją z szacunkiem - bo z tej dziewczyny emanuje coś, co ten szacunek po prostu wymusza Nie uogólniam oczywiście, bo są różne gusta, piszę z własnych obserwacji, bo lubię obserwować ludzi

Mój kuzyn miał kiedyś taką dziewczynę, ona miala wlasnie "to coś". Mogla być nie pomalowana, nie ubierala sie wyzywająco, a obejrzał się za nią każdy facet Miała ładną buźkę, nie byla bardzo szczupla, ale nie była też grubsza, miala troszke tłuszczyku , biust średni, pupa - taka troszke wieksza,ale nie za wielka, była niska (160cm). I ona miala jakiś magnetyzm w sobie Fakt, jej zachowanie było troszke takie, że uśmiechala sie do każdego faceta, strzelała oczami na lewo i prawo , uwielbiala być w centrum zainteresowania Ja lubiłam ją obserwować - jej zachowanie było bardzo ciekawe , w ogole była miłą dziewczyną.

Hhihihi, ja z moją kuzynką przeprowadzalyśmy już różne "doświadczenia zachowaniowe" ( ) na facetach i doszlyśmy do wniosku,że sexappealem (jeśli jest) można sterować , można decydować o tym, czy na danej imprezie ma się powodzenie czy też nie I strój nie ma z tym nic wspólnego , ba, można być na imprezie w golfie i mieć powodzenie nie z tej Ziemi,jesli tego się chce w danej chwili i zbajerować 80% facetów, sprawić,że bedą do nas podchodzić . A jeśli nie chcemy mieć "brania" to też można tak rozegrać,że nikt nie podejdzie Może to głupio brzmi,że tak piszę, ale ja i moja kuzynka lubimy takie doświadczenia przeprowadzać i obserwować,jak ludzie reagują na dane zachowania, mimikę twarzy, postawę ciała itp. No i zero golizny-bo wtedy wynik doświadczenia jest zafałszowany i niewiarygodny, bo psują go faceci myślący stereotypami a poza tym można się niepotrzebnie narazić na jakieś niebezpieczeństwo.

To są takie moje wnioski i obserwacje

EDIT: Zapomnialam o najważniejszym Osoby z sexappealem potrafia łatwo wejść w każde towarzystwo - damksko-męskie, męskie, damskie, w różnym wieku Bo sexappeal to nie tylko sexowność ale też urok osobisty. Takie osoby wszystko załatwią, z każdym sie dogadają, mają coś, co sprawia, że są lubiane przez wszytskich Wiem, co piszę, bo znam taką osobe a jest nią moja mama - ma 52 latka, a faceci (obojętnie w jkaim wieku) nie mogą od niej oderwać wzroku, ludzie do niej ciągną, każdy chce sie z nią zaprzyjaźnić. Jest piękna, to fakt, ale ma to "coś" na 100000%. Ja od zawsze ją obserwowalam i wiele się od niej nauczyłam
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.

Edytowane przez czekoladka
Czas edycji: 2006-05-23 o 07:48
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:26.