Pytania. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-06, 12:47   #1
bbfreak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 67

Pytania.


Witam piekne panie!

Po krotce co o mnie napisze to ze zajmuje sie dietetyka, suplementacja, treningami. I w miare mozliwosci bede staral sie odpowiadac na wasze pytania.

Jesli macie jakies pytania(dotyczace tematu forum ) zadawajcie je, w tym temacie a ja bede odpowiadal.
pozdrawiam

Mam nadzieje ze nawiazemy mila znajomosc

Edytowane przez bbfreak
Czas edycji: 2008-04-01 o 20:26
bbfreak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 19:33   #2
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Pytania.

siemka mam pytanko po jakim czasie moge oczekiwac efektów jesli pływam 2 razy w tygodniu na basenie ?
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 20:56   #3
bbfreak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 67
Dot.: Pytania.

Witam pierwsza odwazna

niestety mam dla Ciebie przykra wiadomosc, jesli chodzi Ci o spalanie tluszczu podskornego to nie uda Ci sie...

podczas plywania organizm zachowuje podskorny tluszcz aby utrzymac stala temperature organizmu i nie doprowadzic do wyziebienia, a energia pobierana jest z glikogenu(weglowodanow) zawartego w miesniach i watrobie.

Jako zamiennik basenu proponuje
rowerek
jogging
stepper

skakanka odpada bo mozesz miec problemy z zbyt duzymi lydkami a tego pewnie nie chcesz

trening powienien trwac 3x30 minut w tygodniu, nastepnie zwiekszac objetosc (czas) i obserwowac organizm.

pozdrawiam i jesli masz kolejne pytania to z checia odpowiem

Edytowane przez bbfreak
Czas edycji: 2008-04-01 o 20:26
bbfreak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 21:04   #4
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Pytania.

a wiec teraz ja
1. zazywam codziennie wapn (1000 mg), magnez, blonnik z l-karnityna i Cla Clarinol.. czy nie za duzo tego, i czy taka ilosc tabletek moze mo jakos zaszkodzic?
2. czy Cla Clarinol plus codziennie minimum 15 km na rowerze to dobre polaczenie? i czy po jakim czasie beda efekty?
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 21:06   #5
despretina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: Pytania.

To ja też skorzystam. Ile powinien trwać trening z hula-hop?? Najlepsze ćwiczenie na tzw. boczki i co zrobić, żeby zacząć biegac. Ja bardzo bym chciała zacząć, ale moja kondycja hmm... Po 5 min ma zadyszkę i organizm odmawia mi posłuszeństwa. pozdrawiam
despretina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 21:13   #6
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Pytania.

Cytat:
Napisane przez despretina
To ja też skorzystam. Ile powinien trwać trening z hula-hop?? Najlepsze ćwiczenie na tzw. boczki i co zrobić, żeby zacząć biegac. Ja bardzo bym chciała zacząć, ale moja kondycja hmm... Po 5 min ma zadyszkę i organizm odmawia mi posłuszeństwa. pozdrawiam
despertina, trening z hulahop 20-30 minut najlepiej.
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 21:22   #7
bbfreak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 67
Dot.: Pytania.

Atram- nie zaszkodzi
jesli chodzi o rower to polecam stacjonarny- niestety jazda w terenie nie zapewnia stalego tetna i stalego wysilku wiec nie zapewni odpowiedniego spalania tluszczu. Efekty? Ciezko powiedziec bo zalezy to od wielu czynniikow.

despretina- wyrzuc, spal, sprzedaj hula hop!!!!

Jesli bedziesz meczyc sie na tym, powiekszysz sobie boczki(m. skosne i miedzyzebrowe)- i poszerzysz talie! Te partie miesni sa szczegolnie wrazliwe na wzrost! Caloksztalt wygladu brzucha- zapewniaja m. proste brzucha- skup sie nad nimi!

Edytowane przez bbfreak
Czas edycji: 2008-04-01 o 20:26
bbfreak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-06, 21:29   #8
mrosh
Raczkowanie
 
Avatar mrosh
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 197
Dot.: Pytania.

to co proponujesz na "boczki"?
zbiłeś mnie z tropu - skakanka nie, hula hop nie?
naprawdę
mrosh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 21:29   #9
despretina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: Pytania.

ciekawe, bo ja właśnie od roku ćwiczyłam mięsnie proste brzucha i brzuch rzeczywiscie spłaszczyłam, a boczki pozostały, a wręcz urosły.... A co z tym bieganiem??
despretina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 21:32   #10
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: Pytania.

Czyli co. jak mnie nie mam najmniejszej szansy na rower stacjonarny bo mnie po prostu nie stac, to juz nie dla mnie chudniecie na rowerze ? to po co ja jezdze te 25 km dziennie ? Moze odrazu rzucic to wszystko i tak tego nie zrobię, chociaz wiesz co Ci powiem, tak za bardzo to nie wiem komu wierzyc bo wiele slyszalam ze zwykly rower na swiezym powietrzu to jest cudowny sposob na odchudzanie itd. wiec nie wiem co mam o tym myslec ale z gory dzieki za odpowiedz
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 21:37   #11
mrosh
Raczkowanie
 
Avatar mrosh
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 197
Dot.: Pytania.

Cytat:
Napisane przez seemore
Czyli co. jak mnie nie mam najmniejszej szansy na rower stacjonarny bo mnie po prostu nie stac, to juz nie dla mnie chudniecie na rowerze ? to po co ja jezdze te 25 km dziennie ? Moze odrazu rzucic to wszystko i tak tego nie zrobię, chociaz wiesz co Ci powiem, tak za bardzo to nie wiem komu wierzyc bo wiele slyszalam ze zwykly rower na swiezym powietrzu to jest cudowny sposob na odchudzanie itd. wiec nie wiem co mam o tym myslec ale z gory dzieki za odpowiedz
eee tam, pewnie, że słusznie się męczysz
bbfreak po prostu zasygerował, że to "działa lepiej", ale zwykły rower też a jakże by inaczej
mrosh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-06, 22:03   #12
bbfreak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 67
Dot.: Pytania.

mrosh- kochana, co do m. miedzyzebrowych cwicz je malo intensywnie- jedna seria bocznych spiec lezac w zupelnosci wystarczy,
co do m. skosnych- nie cwicz ich wogole w ciagu roku- sa one angazowane we wszystkich cwiczeniach na miesnie brzucha. Cwicz je dopiero podczas ostatniego szlifu sylwetki. Np. robisz redukcje wagi, 12 tygodni przed np. poczatkiem wakacji, to w ostatnich dwoch tygodniach wlaczasz do cwiczen na brzuch 1-2 serie skretow z kijkiem, aby usunac wode podskorna i lekko zarysowac ta partie, ale powtarzam LEKKO!

despretina- sprobuj czegos lzejszego co bedziesz mogla robic przez ok. 30 minut- moze rowerek stacjonarny, marsze.

seemore- moze ubierz dresik na piekne cialko i wybiegnij w miasto?
Jako ciekawostke- slyszalem o mezczyznie ktorego rowniez nie bylo stac na rower, byla zima, wiec jako aeroby stosowal... uwaga... WCHODZENIE NA GARNEK! Robil to w odpowiednim tempie (takim by moc rozmawiac bez zadyszki) i mial efekty
P.S. Jestes boska, nie poddawaj sie, masz ten zapal ktorego brakuje wielu kobieta, nie poddawaj sie!!

Pozdrawiam i dobranoc.

Edytowane przez bbfreak
Czas edycji: 2008-04-01 o 20:27
bbfreak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 22:18   #13
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Pytania.

a ja krecilam hulahopem i stracilam 4 cm w talii wiec moim zdnaiem hulahop jest ok
na rowerze jezdze i nogi mi zeszczuplaly ale chcialabym sie pozbyc jeszcze tych pozostalosci tluszczu
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 22:26   #14
Laura_85
Rozeznanie
 
Avatar Laura_85
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 692
Dot.: Pytania.

to teraz ja
mam pytania
1. Otóż ćwicze korzystając z czerwowego shape, może widziałeś tą gazete ( jako ze zajmujesz sie treningami) , jest do niej dodatek " płaski i jędrny brzuch w 31 dni". jetsem ciekawa, czy bede miała jakieś efekty po skończeniu tego treningu- bo moze go robie nadarmo ...proszę o odpowiedz
2. mam strzelające kolana, mało mazi, kiedyś brałam zastrzyki w kolano na jej uzupełnienie. przyznam się ze kolana strzelają dalej,. Czy mogę je w jakiś sposób bardziej uszkodzić biegając i skacząc na skakance?? czy powinnam moze brać jakieś tabletki typu artrostop itp. i z nimi spojkojnie dalej biegać??
__________________
Nie bój się zrobić wielkiego kroku... nie pokonasz przepaści dwoma małymi...

David Lloyd George



Patryk urodził się 11.11.2007 r.
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200711111762.png
Laura_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 08:04   #15
patrycja13-15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 108
Dot.: Pytania.

HEj!!!!! No to ja mam takie pytanka:

1. Czy brzuszki są dobry sposobem na spalenie tłuszczyku z brzuszka, chodzi mi głównie o spalenie nie chciałabym uwydatniać mięśni??

2. Jakie ćwiczenia proponujesz na wyszczuplenie nóg w szczególności ud a może jakich sportów nie uprawiać żeby ich nie powiększyć??

3. Jak się ma dieta i schunięcia twarzy tzn czy chudnie tak samo jak reszta ciała czy są może jakieś ćw na jej odchudzenie??

Z góry dziękuje za odp ( oczywiscie jesli ja w ogóle otrzymam)

POzdrawiam
patrycja13-15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 08:10   #16
bbfreak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 67
Dot.: Pytania.

Atram- dobra dieta low carb i cwiczenia na silowni, glownie wykroki ze sztangielkami.

Laura_85- nie znam i nie czytuje tej gazety- szczerze... polowa takich gazet to chuam, ale to nie temat o wartowsci merytorycznej czasopism dla pan.
Jesli chodzi o kolana to niestety nie pozbedziesz sie raczej tego- napewno nie poprzez cwiczenia silowo- aerobowe. Jesli chcesz sprobowac dobrych srodkow to przejdz sie do sklepu z odzywkami i zapytaj o te srodki: (kolejnosc wg. cen)
bone and joint (premium nutrition)
jointment sport (univewrsal nutrition)
Animal Flex (universal nutriotion)

po cwiczeniach na silowni lub bieganiu zakladaj bandaze na kolana aby ich za szybko nie wyziebic. - Ale nie cwicz w bandazach!
bbfreak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 08:21   #17
bbfreak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 67
Dot.: Pytania.

piekne panie- nie nadazam z pisaniem

patrycja13-15-

slowem wstepu powiem- I POWINNY TO PRZECZYTAC WSZYSTKIE KOBIETY NA TYM FORUM! Cwiczenia silowe nia nie spalaja tluszczu podskornego! Spalanie tluszczu wystepuje tylko i wylacznie podczas uzyskania ujemnego bilansu kalorycznego- czyli poprzez dobra diete redukcyjna z obnizona wartoscia weglowodanow i tluszczy. Oraz poprzez trening aerobowy. Cwiczenia silowe takie jak brzuszki rozbudowuja i uwidaczniaja miesnie!
Jesli chodzi o rozbudowe miesni brzucha to powiem ze cwiczenia z dodatkowym obciazeniem czy przy uzyciu wyciagow powoduje zwiekszenie grubosci miesnia, natomiast cwiczenia bez obciazen, wykonywane w wiekszej liczbie powtorzen- wysmuklaja i ksztaltuja miesnie, ale nie ma tak widocznego ich wzrostu

Jesli chcesz wyszczuplic nogi to dbaj o diete i trening aerobowy- spalisz tluszcz, a poprzez cwiczenia na silowni uksztaltujesz swoje nozki.
Jako cwiczenia polecam kobieta szczegolnie wykroki chodzone ze sztangielkami, wykroki w tyl i maszyny. Zreszta: co do treningu mozna by pisac dluuugo

O cwiczeniach na chudniecie twarzy nie slyszalem
Ale moze to byc spowodowane dwoma czynnikami:
zbyt duza iloscia soli w pokarmie
i zbyt pozna pora spozywania weglowodanow- po godzinie 17-18 nie spozywaj juz zadnych weglowodanow i daj znac czy pomoglo

Buzka
bbfreak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 08:38   #18
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Pytania.

A co myślisz o diecie niełączenia, czyli nie łączenie w jednym osiłku białka i węglowodanów???czy to ma jakiś sen?
pozdraiwam
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 08:40   #19
patrycja13-15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 108
Dot.: Pytania.

Dziekuję Ci bardzo za odp. Mam kolejne pytania Czyli jednym słowem odradzasz brzuszki na spalenie tłuszczyku na brzuchu?? Znasz może jakieś bardzo fajne i proste ćwiczonka, które można wykonać w domu oczywiście takie na spalenie tkanki tłuszczowej??

POzdrawiam
patrycja13-15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-07, 09:10   #20
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Pytania.

Cytat:
Napisane przez patrycja13-15
Dziekuję Ci bardzo za odp. Mam kolejne pytania Czyli jednym słowem odradzasz brzuszki na spalenie tłuszczyku na brzuchu?? Znasz może jakieś bardzo fajne i proste ćwiczonka, które można wykonać w domu oczywiście takie na spalenie tkanki tłuszczowej??

POzdrawiam
Witam i podpinam sie pod pytanko o spalanie tłuszczyku z brzuszka,u mnie jest taka sprawa że wszystko jest ok ale ten brzuszek mi nie daje spokoju jezdze na rowerku stacjonarnym codziennie po godzinie ćwicze własnie brzuszki hulam 10 minut i 2 razy w tygodniu steperek,fakt od kiedy sie odchudzam a jest to jakies pół roku moze wiecej schudłam już 6 kg jestem bardzo zadowolona z tego efektu ale brzuszek straciłam pare centymetrow ale do płaskości to mu jeszcze ho ho brakuje i teraz własnie chcialam sie skupić tylko na brzuchu prosze o rade
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 09:21   #21
Laura_85
Rozeznanie
 
Avatar Laura_85
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 692
Dot.: Pytania.

bbfreak dzięki za odpowiedź
__________________
Nie bój się zrobić wielkiego kroku... nie pokonasz przepaści dwoma małymi...

David Lloyd George



Patryk urodził się 11.11.2007 r.
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200711111762.png
Laura_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 09:47   #22
bbfreak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 67
Dot.: Pytania.

Agaimka- jesli ktos ma b.duzo czasu to moze probowac bo jedzenie podwojnie kazdego posilku zajmuje naprwawde spoooro czasu!!
Jako najlepsza diete odchudzajaca uwazam diete low carb.

patrycja13-15- brzuszkow nie odradzam, ale mowie ze nie spalisz tluszczu tego typu cwiczeniami, tluszcz spalaja !tylko! dieta + aeroby a cwiczenia silowe maja na celu uwidocznienie i uksztaltowanie miesni.

Ja stosuje spiecia brzucha- poprawnie wykonywane przynosza naprawde dobre efekty!!

Enaffi- to samo co wyzej, sprobuj spiec brzucha, i podciagania nog w zwisie.
Jesli chcesz to opisz dokladnie Swoj trening to poszukamy bledow i wprowadzimy ew. korekty

Edytowane przez bbfreak
Czas edycji: 2008-04-01 o 20:27
bbfreak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 10:09   #23
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Pytania.

Nadal nie bardzo rozumiem, które ćwiczenia aerobowe należy wykonywać, aby pozbyć sie tkanki tłuszczowej z brzuszka Mógłbyś to jakoś dokładnie opisać I ponumerować ćwiczonka
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 10:17   #24
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Pytania.

Cytat:
Napisane przez bbfreak
Agaimka- jesli ktos ma b.duzo czasu to moze probowac bo jedzenie podwojnie kazdego posilku zajmuje naprwawde spoooro czasu!!
Jako najlepsza diete odchudzajaca uwazam diete low carb.
nie rozumiem jak jedzenie kazdego poisłu podwójnie
a moze napisz coś więcej o tej diecie low carb, bo ja znajduję o niej informacje w wypowiedziach osób pakujących , a ja nie chcę tak wyglądac. Może jakies przykładowe menu dla dziewczyny chcącej się pozbyć kilku kg i ładnie ukształtować ciało(nie umięśnić zbytnio )
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 11:49   #25
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Pytania.

dziwne... ja jeźdze na normalnych rowerze normalnym i widze poprawe nóg( chodzi mi o to ze spalam tłuszcz ... pływam i teraz widze poprawe... cwiczyłam A6w tylko przez 38 dni i spaliłam tłuszcz... nie wiem dlaczego wszystko odradzasz.... hula hop przecież tyle dziewczyn zachwala to ... eh... moze napisz nam o cwiczeniach które nam pomoga spalic ten tłuszcz którego podobno prawie inne cwiczenia nie zrobia tego...
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 12:02   #26
katie-lee
Zadomowienie
 
Avatar katie-lee
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 347
Dot.: Pytania.

Cytat:
Napisane przez bbfreak
despretina- wyrzuc, spal, sprzedaj hula hop!!!!
Nie wydaje mi się, żeby hula-hop miało jakiekolwiek złe działanie
Kręciłam zaledwie miesiąc i straciłam dużo cm w talii i mam teraz ładne wcięcie. I był wątek o hula - hoop i naprawdę dużo dziewczyn mówiło, że stracił centymery. Skąd u Ciebie taka opinia ?

A, że tak spytam to ty tylko się ineteresujesz tą dziedziną, czy może studiujesz ?
__________________
Dziewczyna Go przypadkiem zobaczyła,
bo bardzo za swą szkoła wino pić lubiła.


[dieta]
katie-lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 12:19   #27
diana
Raczkowanie
 
Avatar diana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: skierniewice
Wiadomości: 227
Dot.: Pytania.

to teraz moje pyt
w grudniu zaczelam odchudzanie wazac 74,5 kg dieta 1200 kcal w tej chwili waga wskazuje 59 kg i ani drgnie diety nie zmienialam caly czas ta sama cwiczej zedzac na rowerku 40min 3x w tygodniu i wykonuje cwiczenia n pilce ale krotkie ok 20 min i problem polega na tym ze juz nie chudne( waga sie zatrzymala i ani kg mniej od 1,5 miesiaca a chialabym wazyc 54 kg acha moj wzrost 1,63 z gory dziekuje i pozdrawiam
diana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 12:24   #28
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Pytania.

Enaffi- to samo co wyzej, sprobuj spiec brzucha, i podciagania nog w zwisie.
Jesli chcesz to opisz dokladnie Swoj trening to poszukamy bledow i wprowadzimy ew. korekty

ok wiec napisze co cwicze w ciagu dnia
8minute abs ( ćwiczonka na brzuch głownie sa to brzuszki)
8 minute arms (ćwiczonka na ramiona)
godzinka rowerek stacjonarny oczywiściwe rozkładam to po 30 min rano i wieczorem teraz jest pogoda to sie wybieram częściej na zwykły rower

hula hop 10 min,czasem poskakam na skakance, pozatym wymyslam sobie non stop prace w ogrodzie a tam jest schylania więc tez mozna zaliczyć do jakis tam cwiczeń
A z jedzeniem to u mnie jest tak że sniadanie jem około godziny 11 zazwyczaj jest to jakis jogurt kromka ciemnego pieczywa albo serek wiejski,obiad jem około 16 ,staram sie nie jeść po godzinie 19, tak w ciagu dnia nie oszczędzam sie na owocach i wodzie mineralnej jem owoce do woli bo uwielbiam chciala bym więcej sie skupić wlasnie na brzuchu ,moze mi poradzisz jakis łatwy trening i co jeśc żeby nie zaszkodziło na brzusio
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 14:48   #29
bbfreak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 67
Thumbs up Dot.: Pytania.

Wiecie dziewczyny, w dietetyce i fitness jest wiele mito i stereotypow, np. pewnie myslicie ze jedzac platki nestle fitness schudniecie i bedziecie fit... no niestety- jest to chwyt reklamowy, bo platki kukurydziane maja duzo wegli prostych, do tego jeszcze substancje slodzac itd.
Wszystkie diety owocowe, warzywne, na sokach i glodowki to pic na wode.

Ciezko wam tak samo uwierzyc ze cwiczenia silowe nie spalaja tluszczu.
Wiecie, ze tluszcz jest spalany dopiero po ok. 30 minutach ciaglego treningu aerobowego? Wiec teraz sobie wyobrazcie czy jestescie w stanie robic brzuszki przez 30 minut non-stop?
Tak samo nie ma czegos takiego jak zamiana tluszczu w miesnie,dlaczego ? Bo sa to dwie inne tkanki i jedna nie moze konwertowac w druga- to tak jak byscie chcialy zamienic tluszcz w kosej tluszczu- kosci.

Dlaczego wam sie wydaje ze spalacie brzuszkami tluszcz? Bo miesnie staja sie bardziej wyraziste i myslicie ze to dlatego ze macie mniej tkanki tluszczowej- to miensie urosly a nie tluszcz spadl.... To jest zludzenie...

Agaimka- jedzenie posilku podwojnie- dlatego ze posilek sklada sie z bialka i weglowodanow, skoro masz tego nie laczyc- powinnas zjesc weglowodany, odczekac jakis czas i zjesc bialko. Duzo czasu to zajmuje. O diecie low carb wrzuce moze jakos na dniach artykul wiec zobaczycie mniej wiecej jak powinna wygladac dieta.

katie-lee- spalicie troche bo bedzie to jako trening aerobowy- tego nie neguje, ale mozecie miec problem z przerostem miesni skosnych brzucha!!! Wtedy spapracie sobie cala sylwetke! Radze uwazac

diana- do Ciebie i do reszty dziewczyn- Zmiencie wage na centymetr i lustro- to sa lepsze wyznaczniki wygladu, wiecie ze 1cm szczescienny miesni wazy wiecej niz 1cm szescienny tluszczu? Dlatego osoby przy takich samych proporcjach moga miec rozne wagi. Rozpisz swoja diete skoryguje bledy.

Enaffi- rower proponuje robic 4 razy w tygodniu po 45 minut. najlepiej na czczo. przy abs na brzuch uwazaj na miesnie skosne.
co do diety to nie przesadzaj z tymim owocami bo zawieraja fruktoze- cukier prosty, ktory prawie natychmiast odklada sie w postaci tluszczu podskornego
bbfreak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 16:07   #30
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Pytania.

bbfreak, dziwne rzeczy piszesz jak dla mnie Ale cóż .... widocznie się nie znam
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.