Fryzjer w Rzeszowie - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-21, 10:05   #211
hasska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 45
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez elvfik Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny piszecie o vogue na króla augusta, a jest jeszcze na jabłońskiego; wiecie jak tam jest? macie jakies doswiadczenia z tego miejsca?
odnosnie studio 04, to czy w tym nowym lokalu koło basenów oprócz pana rafała z 04 jest p. iwona?


Owszem piszemy tylko o Vogue na Kr. Augusta dlatego ze jest to profesjonalny salo pracujacy na fajnych produktach kadusa. Natomiast w salonie na jablonskiego pracuja na innych kosmetykach tez dobrych lecz nie na kadusie. Salon jest tej samej wlascicielki dla tego posiada taka sama nazwe.

Pozdrawiam moj ulubiony salon Vogue
hasska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 10:11   #212
hasska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 45
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez bP_rz Pokaż wiadomość
aaaaa! baaaaardzo Ci dziekuje Hasska wiem o tym ze trzeba natrafic na jego huumor--> juz sie przygotowalam na to czyli.. wydrukowalam ta moja stara fryzurke i powiem mu ze ma mi tak samo zroobic heheh!
a salon Vogue tez jest super, masz racje
Hej mam pytanko a wlasciwie to moja ciekawosc heheh trafilas do Rafala z04 no i jestes zadowolona bo to jest bardzo wazne
hasska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 14:12   #213
bP_rz
Przyczajenie
 
Avatar bP_rz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez hasska Pokaż wiadomość
Hej mam pytanko a wlasciwie to moja ciekawosc heheh trafilas do Rafala z04 no i jestes zadowolona bo to jest bardzo wazne



no własnie nie trafilam! w miedzy czasie tyle sie dzialo... stwierdzilam ze dopiero po wakacjach pojde wiec przelozylam moja wizyte u Rafala na poczatek pazdziernika no ale ja słyszałam że Rafał wyjechał ???
no ale pojde szukac tam gdzie mówiłas tylko... z tego co wiem to tam jest salon urody...ale fryzjera nigdzie tam nie było no ale poszukammmmmmm
bP_rz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 15:55   #214
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez bP_rz Pokaż wiadomość
no własnie nie trafilam! w miedzy czasie tyle sie dzialo... stwierdzilam ze dopiero po wakacjach pojde wiec przelozylam moja wizyte u Rafala na poczatek pazdziernika no ale ja słyszałam że Rafał wyjechał ???
no ale pojde szukac tam gdzie mówiłas tylko... z tego co wiem to tam jest salon urody...ale fryzjera nigdzie tam nie było no ale poszukammmmmmm
Moj brat byl u Rafala w sierpniu
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 11:18   #215
bP_rz
Przyczajenie
 
Avatar bP_rz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość
Moj brat byl u Rafala w sierpniu


Kochana!!! ale Twój Brat był u Rafała (tego z byłego Studio 04???) czy u tego Blondynka na ul. króla Augusta ???
bo mi chodzi o Rafała z byłego Studio04 więc jeśli o nim piszesz...to czy mogłabyś mi podać do niego nr kom??? ja juz zgłupiałam i nie wiem czy rafał jest czy wyjechał
bP_rz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 11:22   #216
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez bP_rz Pokaż wiadomość
Kochana!!! ale Twój Brat był u Rafała (tego z byłego Studio 04???) czy u tego Blondynka na ul. króla Augusta ???
bo mi chodzi o Rafała z byłego Studio04 więc jeśli o nim piszesz...to czy mogłabyś mi podać do niego nr kom??? ja juz zgłupiałam i nie wiem czy rafał jest czy wyjechał
Aaaaa...no on byl u tego na Krola Augusta (tego blondyna) wiec klapa skoro Tobie chodzi o tego drugiego
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 10:27   #217
bP_rz
Przyczajenie
 
Avatar bP_rz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

nie wiem czy była kiedys mowa o salonie, który znajduje się na ul. Kolejowej ... studio fryzur Magdaleny Błażkowskiej ostatnio była tam moja bratowa i naprawdę stylowo i oryginalnie została obcięta (polecam szefową, czyli p. Magde) a ceny .. mhm krótkie włosy 45zl, a długie 75zł ... można również umówić się na kompleksową regeneracje włosów (maseczki itp.) , która kosztuje 50 zł
POLECAM !
bP_rz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-02, 14:00   #218
sabcia-myszka
Zadomowienie
 
Avatar sabcia-myszka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 549
GG do sabcia-myszka
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość
Aaaaa...no on byl u tego na Krola Augusta (tego blondyna) wiec klapa skoro Tobie chodzi o tego drugiego
i ile zaplacil?? fajne go scial zadowolony?
sabcia-myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 15:31   #219
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez sabcia-myszka Pokaż wiadomość
i ile zaplacil?? fajne go scial zadowolony?
Oj nie wiem ile zaplacil (przy najblizeszej okazji zapytam, teraz nie mam mozliwosci bo nie ma mnie w Polsce). On sie czesal na swoj slub ale fryzurke mu swietna zrobil i fajnie obcial wlosy
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-13, 22:06   #220
00lciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

z tego co wiem to biora 20 zł za ściecie u mężczyzn a co do tego malutkiego no juz troszke dawnego sporu o Rafała to ten Rafał na króla augusta był od 4 sierpnia czy jakos tak na urlopie bo nie mogłam sie u niego czesac na wesele cioci
00lciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 08:06   #221
sabcia-myszka
Zadomowienie
 
Avatar sabcia-myszka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 549
GG do sabcia-myszka
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez 00lciaa Pokaż wiadomość
z tego co wiem to biora 20 zł za ściecie u mężczyzn a co do tego malutkiego no juz troszke dawnego sporu o Rafała to ten Rafał na króla augusta był od 4 sierpnia czy jakos tak na urlopie bo nie mogłam sie u niego czesac na wesele cioci
masz racje 20zl moj tz byl wczoraj u pani gosi i wyszedl zadowolony tez chyba sie tam wybiore tylko do kogo lepiej jak myslicie?? dziewczyny? aa i ile kosztuje sciecie damskie jak wloski mam do ramion ?
sabcia-myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-14, 08:21   #222
00lciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

szczerze.... idz lepiej do Rafała on zawsze ma świetny humor pogada doradzi a pani Gosia... nie zawsze ...

Edytowane przez 00lciaa
Czas edycji: 2007-10-14 o 08:41
00lciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 08:35   #223
sabcia-myszka
Zadomowienie
 
Avatar sabcia-myszka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 549
GG do sabcia-myszka
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez 00lciaa Pokaż wiadomość
szczerze.... idz lepiej do Rafała on zawsze ma świetny humor pogada doradzi a pani Gosia... nie zawsze ...
aha dzieki tak myslalm ze lepiej do faceta a nie wiesz jak tam z cenami?
sabcia-myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 08:39   #224
00lciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

ceny ida od 35 czy 40 zł w góre w zaleznosci od długosci włosów .. jak masz do ramion to powinnas zapłacić chyba 40 ja tak płace w kazdym badz razie ;P
00lciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-14, 14:12   #225
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Dziewczyny a jak dokładnie nazywa sie ten salon i przy jakiej ulicy(tam gdzie pracuje ten fajny pan Rafał pracuje)??I jakie ceny za farbowanie włosków(pasemka)do ramion,jeśli wiecie
madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 10:04   #226
hasska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 45
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Czesc salon o ktorym jest mowa znajduje sie na ul. Kr Augusta 29 nazywa sie Vogue podam ci nr telbo tak jest sie naj lepiej umowic po co chodzic skoro mozna zadzwonic nr tl A co do wczesniejszej opini to bym sie nie zgodzila ze Gosia nie ma humoru Ja chodze do tego salonu od samego poczatku jak powstal i jestem zadowolona i z Gosi oraz Rafala ide obojetnie do kogo kto ma wole miejsce jesli mi sie bardzo spiesz i nie wybieram kto to ma byc bo sa oboje super A jak to w zyciu bywa kazdy ma od czasu do czasu jakis humorek i czasami nie zaleznie od wlasnej woli, moze sie czuc zle wiec uwazam ze glupio jest sie czyms takim sugerowac heheheh

Edytowane przez hasska
Czas edycji: 2008-06-24 o 16:34
hasska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 14:51   #227
00lciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

ale nie w tym rzecz bo ja nie mam pretensji do kogos o to ze nie ma humorku bo przezciez sama nieraz mam tak ze cos mi sie nie podoba i mam wszystkich powyzej dziurek w nosie . Gosia tez jest fajna i to bardzo bo na samym poczatku do niej chodziłam... to ona powiedziała ze najladniej mi bedzie w grzywce na bok... sciananie u niej ok... ale jak mi na wesele mojej kuzynki zrobiła fryzurke nie byłam zbytnio zadowolona. Moze i było modnie ale nie trafiuła w moj guscik. Powiem tak Gosia i Rafał ... obydwoje sa fajni. ale ja osobiscie wole chodzic do Rafała
00lciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 15:24   #228
hasska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 45
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Ja rozumieze nie masz pretensji tylko mi chodzilo o to ze nie ma co sie sugerowac humorem on raz jest dobry lub czasem gorszy. Szanuje twoja opinie i milo mi ze lubisz chodzic do Fafala bo to fajny fryzjer i nie tylko mozna znim tez posmiac hehe Dobrze ze w salonie jest 2 praownikow i mozna eksperymentowac u Gosi lub Rafala no chyba ze jeden nam sie znudzi badz nie chcemy doprowadzic do monotoniii to zmieniamy na inny model heheh Milego dnia zycze
hasska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 17:36   #229
Konkrety
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7
Thumbs down Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Też szukam dobrego fryzjera. Żeby dobrze obcinał. Narazie sprawdziłam na własnej skórze, że należy z daleka omijać Mariusza z Reduty. Tragedia. Na dodatek niegrzeczny z wielkim mniemaniem o sobie. Zamiast konkretnych ustaleń zaserwował mi jakąś gadkę, że nie jest psychologiem - myślałam, że trafiłam do fryzjera... Mam bardzo długie włosy, których jeszcze nie chcę drastycznie skrócić (wolno mi!) i chciałam jedynie uporządkować grzywkę i ją podciąć. On zaczął się mądrzyć, że jak nie skrócę włosów wogóle - to on mnie nie obetnie. Pozwolił sobie nawet powiedzieć, że z długimi włosami to mogę najwyżej iść do łóżka! Podczas, gdy sam miał na głowie kucyk z naprawdę długich włosów, taki damski koński ogon . Prawdopodobnie podpada to pod Inspekcję Handlową, bo skoro prowadzi zakład i oferuje usługi fryzjerskie to nie ma prawa odmówić klientce usługi. Ale na pochybel mu! Nie mam czasu robić z tego sprawy po urzędach. Najśmieszniejsze, że na drugi dzień skarżąc się koleżance dowiedziałam się, że on podobno robił parę metamorfoz dla takiej rzeszowskiej lokalnej gazety Nowiny - pewnie stąd ta woda sodowa. Mam nadzieję, że klientki szybko rozpoznają jego fochy. Jakby był starszy to myślałabym, że ma męskie klimakterium po tych tekstach ni w pięć ni w dziewięć, że nie jest psychologiem. Zapomniał, że jest zwykłym balwierzem czyli golibrodą. Tabakiera dla nosa czy nos dla tabakiery...

Edytowane przez Konkrety
Czas edycji: 2007-11-03 o 12:14
Konkrety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-02, 21:59   #230
bP_rz
Przyczajenie
 
Avatar bP_rz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

uuu widze, ze i jest nastepna Koleżanka która jest NIE zadowolona ze "słynnego" (hahha) Mariusssa :p mi on również wmawiał, że moje dłuższe włosy są niemodne !!! i tak mi sciachał włosy, ze przez rok musialam je zapuszczać :/ mam nadzieje, ze jakos sobie poradzisz nowa fryzura i sama po swojemu bedziesz sobie je fajnie układac
bP_rz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 12:11   #231
Konkrety
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Witaj bP_rz !
Skoro jest więcej takich niezadowolonych z Mariusza z Reduty to znaczy, że to jednak nie jego klientki potrzebują psychologa. Pewnie jemu, by się przydał. Najzabawniejsze, że jak szłam do niego to zupełnie nie byłam świadoma, że on taaki sławny. Najpierw zrobiłam rekonesans i poszłam zobaczyć sobie jego zakład z odległości. Pierwsze wrażenie negatywne, bo facet z nieostrzyżonymi włosami z dłuugim kucykiem nie przystawał mi do mojej wizji dobrego fryzjera perfekcyjnie obciętego. Ale ja głupia zganiłam się w myślach, że jestem niepostępowa.Wytłumaczyła m sobie, że może on dobrze czesze, tylko jego nie ma kto ostrzyc. Nastroiłam się pozytywnie i głupia usiadłam na fotelu w jego zakładzie narażając się na inwektywy, które powyżej z grubsza opisałam. Ostrzegam inne potencjalne klientki! Na pewno są inni fryzjerzy, którzy może obcinają tak samo kiepsko jak on, ale są przynajmniej grzeczniejsi i lepiej wychowani - po co narażać się na nieprzyjemność obcowania z chamem. Jednak warto wierzyć swojej intuicji i pierwszemu wrażeniu. A ten golibroda niech zmieni zawód na taki, w którym nie musiałby mieć kontaktu z człowiekiem. LUDZIE JAK MACIE DOBREGO FRYZJERA TO PODZIELCIE SIĘ NIM Z INNYMI
Konkrety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-05, 09:00   #232
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

hi, zachecona waszymi komentarzami wybrałam sie do vouge bylam u pani gosi i naprawde jestem zadowolona, milo, profesjonalnie i modnie. Kosmetyki kadusa super!! Zapłacilam 45 zł za sciecie długich wlosów czyli jeszcze w normie. Jedyny minus ze trzeba sie duzo wczesniej umawiac bo terminy pozajmowane Do p Rafała to dopiero na grudzien byl termin (chciałam na popołudnie, wczesniejsze goddziny miał chyba wolne). Tak czy siak polecam i ja tam jeszcze wroce
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 13:48   #233
hasska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 45
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

hej dziewczyny to nie prawda ze sie trzeba dużo wcześniej zapisywać właśnie wczoraj byłam w salonie Vogue na farbowaniu i czekałam tylko 2 dni to chyba nie tak długo wiec śmiało dzwońcie i sie umawiajcie jeśli chcecie iść do salonu Vogue

Mam jeszcze takie pytanko czy ktoś przedłużał włosy w Rzeszowie jak tak to gdzie i ile to kosztowało Ja wiem ze przedłużają w Awangardzie ale za pewne jest tam drogo będę wdzięczna za inf
hasska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 08:42   #234
MAMMA2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 14
Unhappy Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Czy ktoś wie , co się stało z salonem Piaff , który znajdował się na ul. Sokoła ? Pracowały tam fryzjerki z dawnego salonu Camille Albane.Obsługa była tam rewelacyjna , zawsze wychodziłam zadowolona , świetnie ścinała tam p.Magda Dec.Dziewczyny , jeśli któraś wie coś o Magdzie , lub o tym salonie , proszę napiszcie..Byłam tam ostatnio , ale drzwi były zamknięte na ..cztery spusty , żadnej kartki , a gdy dzwonię pod dawny nr , dowiaduję się , że nie ma takiego numeru....
MAMMA2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 14:49   #235
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

ja bylam w Vila Park... cenią się bo dla mnei za obciecie koncowek zaplacic 40 zł to duzo. P. dorota ktora mnie strzygla kompletnie sie nei wyssilila, wiec grzywke musialam sobei obciac sama;] wiec hoduje teraz
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 22:40   #236
Łucja24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez sioneki Pokaż wiadomość
teraz sprawdzam salon nadin przy ul. marszałkowskiej i nie jest zły (strzyżenie 30zł więc przystępnie) a pisze bo mam ogromną prośbę do wizażanek które coś wiedzą na temat tego pana fryzjera z salonu vogue przy ul.króla augusta, chodziłam do niego i byłam prze zadowolona lecz pewnego dnia chciałam się umówić na wizytę i dowiedziałam się że ten pan tam już nie pracuje ;/ jeśli wiecie gdzie on teraz pracuje to proszę dajcie znać plissss, pozdrawiam
Pan Damian, bo zapewne o tego pana który pracował w Vogue ci chodzi, właśnie niedawno otworzył swój salonik "DM studio". Sama do niego dotarłam przez moją koleżankę. Salon mieści sie na ul. Okrzei w Rzeszowie, na przeciw Urzędu Miasta .tel 790509045 .

Ja już byłam
Łucja24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 12:00   #237
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

AAAAAAAAAA naprawde??? a wiesz moze na jakich kosmetykach teraz pracuje? Kurrcze, wybiore sie do niego za niedlugo
i jakie mniej wiecej ma ceny?
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 12:12   #238
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Cytat:
Napisane przez Łucja24 Pokaż wiadomość
Pan Damian, bo zapewne o tego pana który pracował w Vogue ci chodzi, właśnie niedawno otworzył swój salonik "DM studio". Sama do niego dotarłam przez moją koleżankę. Salon mieści sie na ul. Okrzei w Rzeszowie, na przeciw Urzędu Miasta .tel 790509045 .

Ja już byłam
byłaś w jego nowym salonie? ile zaplcilas?
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 19:54   #239
Łucja24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

Byłam u w tym salonie na Okrzei. Co do ceny, to ja zapłaciłam bardzo mało bo 35 , a mam włosy do ramion. Kosmetyki z tego co widziałam to "kadus" ładnie pachną ,rewelacja!!! pozdrawiam!
Łucja24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 13:47   #240
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie :) + lista obecności

ja juz sie umowilam sam pan Damian powiedzial, ze kosmetyki - oczywiscie Kadus z czego ja sie bardzo ciesze, a jak z nim kiedys rozmawialam to mowil ze wlasnie jak otworzy salon to na pewno na Kadusie
zrelacjonuje dokladnie po wizycie
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-27 16:08:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.