Klan cz. II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-22, 18:16   #31
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Klan cz. II

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
j

zastanawia mnie jedno, skąd Kamila z Błażejem mają kase na te wyprawy??? skoro obydwoje nie pracują. Przecież jak Błażej powiedział Surmaczowej że wyjeżdża to już miał zakweterowanie itd. ciekawe....

Chojniccy ani Koziełło biedni nie są więc fundują ,do tego Kamila miała jakis majątek(kasa/mieszkanie) po zmarłej matce.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 18:23   #32
asia2285
Zakorzenienie
 
Avatar asia2285
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 3 608
Dot.: Klan cz. II

Cytat:
Napisane przez Karaluszysko Pokaż wiadomość
Ja tego aktora znam z "Adama i Ewy" i nie zbyt dobrze mi się kojarzy


A ile ma lat Kasia?
Jak go zobaczyłam od razy sobie pomyslałam o Adamie i Ewie i Bogdanie któego grał , taki czarny charakter hehe
__________________
The King Of Clay

Manchester United


Coś o mnie--->
All about me
Nowy post: Łapacz snów - DIY Dreamcatcher
asia2285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 18:48   #33
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Klan cz. II

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Chojniccy ani Koziełło biedni nie są więc fundują ,do tego Kamila miała jakis majątek(kasa/mieszkanie) po zmarłej matce.


Chojniccy to dali kasę i nawet nie wiedzieli gdzie panna się wybiera na święta
Mnie za to zastanawia jak oni święta w tym Klanie robią, konkretnie Krysia. Ona w sobotę chce w Łowiczu szukać tradycji, a Pawełki iść do muzeum, w niedzielę za to w magiczny sposób będzie bogato zapewne.... A w poniedziałek- co już zobaczymy, będą dojadać te smakołyki....
Stasieńka tak o tym myciu stóp opowiadała,że czułam jakbym tam była
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 19:15   #34
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Klan cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość

Chojniccy to dali kasę i nawet nie wiedzieli gdzie panna się wybiera na święta
Mnie za to zastanawia jak oni święta w tym Klanie robią, konkretnie Krysia. Ona w sobotę chce w Łowiczu szukać tradycji, a Pawełki iść do muzeum, w niedzielę za to w magiczny sposób będzie bogato zapewne.... A w poniedziałek- co już zobaczymy, będą dojadać te smakołyki....
Stasieńka tak o tym myciu stóp opowiadała,że czułam jakbym tam była
wrzucą pewnie te jajeczka i szyneczki co dostali na święta ze wsi plus Olunia z 2 sałatki dorobi,naleją świeżego soku pomarańczowego w dzbaneczki i gotowe

WESOŁYCH ŚWIĄT (lub dni wolnych)KOBITKI
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 19:22   #35
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Klan cz. II

A ja dzisiaj nie oglądałam, bo nie wiedziałam, że jest wczęsniej.

Były myte stopy Jeremiaszka?
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 19:27   #36
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Klan cz. II

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj nie oglądałam, bo nie wiedziałam, że jest wczęsniej.

Były myte stopy Jeremiaszka?
niestety nie pokazywali ciocia Stasia wszystko opowiedziała.
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 19:40   #37
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Klan cz. II

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
niestety nie pokazywali ciocia Stasia wszystko opowiedziała.
A to nawet to i lepiej, że nie obejrzałam. Jakoś dzisiaj nie mam nastroju na słuchanie podnieconego trelu cioci Stasi.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-22, 19:54   #38
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Klan cz. II

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
A to nawet to i lepiej, że nie obejrzałam. Jakoś dzisiaj nie mam nastroju na słuchanie podnieconego trelu cioci Stasi.
dobrze zrobiłaś, naprawdę. Bo jak zaczeła nudzić Eli to miałam ochotę przełączyć na inny kanał... scena bardzo naciągana.o ile dobrze pamiętam to na koniec zeszło na temat Beaty.
Małgosia nagrała filmik i wrzuciła do neta. Oczywiście z pomocą Jasia.
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą

Edytowane przez PPP90
Czas edycji: 2011-04-22 o 19:56
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 20:08   #39
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Klan cz. II

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
dobrze zrobiłaś, naprawdę. Bo jak zaczeła nudzić Eli to miałam ochotę przełączyć na inny kanał... scena bardzo naciągana.o ile dobrze pamiętam to na koniec zeszło na temat Beaty.
Małgosia nagrała filmik i wrzuciła do neta. Oczywiście z pomocą Jasia.
Ufff, zaoszczędziłam dobry humor
A Beata to ZAWSZE musi się pojawić w rozmowie Chojnickich.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 21:07   #40
Nyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nyaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 3 071
GG do Nyaa
Dot.: Klan cz. II

Ja też nie oglądałam dzisiaj, ale w sumie nie żałuję, bo te rozmowy cioci Stasi z Elą są tak mdłe, że szok
__________________
07.04.2013 Nikoś

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87j44jq9d7lsxv.png
Nyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 21:11   #41
Karaluszysko
Wtajemniczenie
 
Avatar Karaluszysko
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 060
Dot.: Klan cz. II

Cytat:
Napisane przez Nyaa Pokaż wiadomość
Ja też nie oglądałam dzisiaj, ale w sumie nie żałuję, bo te rozmowy cioci Stasi z Elą są tak mdłe, że szok
Dokładnie to samo dzisiaj pomyślałam podczas oglądania "Klanu"
Karaluszysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 06:17   #42
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Klan cz. II

Biskup umył Jeremiaszkowi stopy i to jest znak,że Beatka się odnajdzie
Ten filmik i rozpacz misia Małgosi.....
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 06:41   #43
Karaluszysko
Wtajemniczenie
 
Avatar Karaluszysko
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 060
Dot.: Klan cz. II

Nie cierpię Małgosi. Od dawna wkurzała mnie, ale wczoraj to przegięła.
Karaluszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 07:03   #44
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Klan cz. II

Ciocia Stasia i te jej opowieści
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 10:57   #45
da0d8bfe13c8e7b1f0a45039ef3ea24cd6d05a3f_5e6435942e329
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 588
Dot.: Klan cz. II

Klan - odc. 2082
Monika cieszy się, że sama kupiła kuzynowi stosowny prezent dla Bolka. Złośliwie komentuje pomysł Feliksa. Niebawem zjawia się Igor Rutka. We trójkę wsiadają się do sportowego samochodu. Rysiek wybiera się na badania do Elmedu. Po południu Paweł wręcza mu wyniki. Na szczęście wszystko jest w normie, Grażynka nie powinna się martwić. Jacek informuje Jasia i Małgosię, że wybiera się wieczorem do teatru. Pyta dzieci, czy się zgadzają na jego wyjście. Paweł zaprasza do Topolina Koziełłów. Tadeusz wolałby spędzić ten czas na polu golfowym, ale Ania już myśli o wypoczynku w posiadłości Pawłów. Tadeusz obawia się, że w Topolinie mogą być problemy z dobrym odbiorem w TV relacji z Rzymu. Anna się zastanawia, czy nie odmówić Lubiczom. Spektakl w teatrze okazuje się wyjątkowo krótki. Jacek zaprasza Agatę na spacer. Z pubu wychodzi Michał z Zytą w towarzystwie znajomych.

Klan - odc. 2083
Michał się zdenerwował, kiedy zobaczył Jacka w towarzystwie innej kobiety. Nawet chciał zareagować, ale zrezygnował. Jasiek pyta Jacka, czy mama zostawiła dla niego ojca. Zaskoczony Borecki wykręca się od odpowiedzi. Atakowany przez Jasia przyznaje, że nie chce z nim o tym rozmawiać. Chojniccy zabierają Jasia i Małgosię na dwa dni do Topolina. Tam już czeka Pawełek i z entuzjazmem opowiada o miejscowych atrakcjach: szerszeniach, żmijach i panującej wściekliźnie. Do Rysiów przychodzi Czesia z Anulką. Zastanawiają się, jak ich mężowie radzą sobie w nowej pracy za granicą. Maciek stara się godnie zastąpić Rysia w domu i bardzo gorliwie pomaga Grażynce. Agata wysyła maila do Jacka. Udaje jej się zaprosić go do wyjścia do Łazienek. Po spacerze Jacek odprowadza ją do domu i zostaje dłużej. Po rodzinnym biesiadowaniu przy grillu wszyscy goście w Topolinie mocno śpią. Krystyna słyszy jakieś hałasy...

Klan - odc. 2084
Przy śniadaniu cała rodzina z zapartym tchem słucha opowieści Krystyny o nocnej przygodzie z groźnym psem. Pawełka żądli osa, natychmiastowa akcja Pawła ratuje mu życie. Jacek rankiem wymyka się od Agaty. Zostawia jej kartkę z informacją, że nie postąpili rozsadnie. Agata dzwoni do niego i oświadcza, że niczego nie żałuje, po czym odkłada słuchawkę. Norbert przerywa Oli czytanie książki. Dopomina się posiłku. Z nieoczekiwanym ratunkiem przychodzi Maciek. W imieniu Grażynki zaprasza ich na obiad. Rutka odwozi Monikę swoim sportowym samochodem do domu. Zastanawiają się, dlaczego Feliks nie chciał z nimi jechać. Jacek nie może sobie znaleźć miejsca. Wraca do Łazienek, gdzie wczoraj spacerował z Agatą. W końcu jedzie do niej.

Klan - odc. 2085
Jasiek i Małgosia opowiadają Jackowi o atrakcjach w Topolinie. Przyznają, że miło spędzili weekend. Agata nie może przestać myśleć o Boreckim. Monika jest oburzona na Feliksa za scenę zazdrości o Igora Rutkę. W restauracji wszyscy składają życzenia imieninowe szefowej, kucharz serwuje wykwintny tort. Z kwiatami i życzeniami zjawiają się Chojniccy, tylko Feli zapomniał o swojej Moni. Antek denerwuje się, że Jerzy zupełnie lekceważy pracę. Michał przychodzi do biura z pretensjami. Na trudnym placu budowy nie przygotowano zaplecza socjalnego. Ostrzega, że pracownicy mogą się zbuntować. Kamila obiecała pomóc Błażejowi przygotować się do ciężkiego kolokwium z anatomii. Zaskoczona Surmaczowa obserwuje, jak Błażej uczy się nazw mięśni na ciele przyjaciółki. Niebawem kolega przynosi kolejną pomoc naukową - szkielet kościotrupa. Smutna Monika wraca do domu. Wita ją Feliks ubrany w elegancki garnitur. Z okazji jej święta przygotował wykwintną kolację.

Klan - odc. 2086
Monika z rozrzewnieniem wspomina wczorajszy wieczór i niespodziankę, jaką przygotował jej Feliks. W restauracji Gabriela spodziewa się wspólniczki w złym humorze, a tymczasem Monika zjawia się w szampańskim nastroju. Niebawem zjawia się kolejny rycerz z kwiatami - Igor Rutka. Przeprasza, że wczoraj przysłał tylko życzenia. Niewyspany Błażej zbiera się na uczelnię, dzisiaj pisze trudne kolokwium z anatomii. Stasia i Jeremiasz wrócili z Rzymu z uroczystości beatyfikacyjnych Ojca Św. Stasia opowiada, jak Jeremiasz zgubił się w tłumie i jak się odnalazł. Dodaje, że uczestnicy pielgrzymki modlili się w intencji odnalezienia Beaty. Marek przynosi Jackowi do firmy potrzebne dokumenty. Jacek w przypływie szczerości wyznaje mu, że kilka dni temu przespał się z inną kobietą. Michał pracuje na wyjątkowo trudnym terenie. Nagle koparka trafia na opór. Michał z kolegami wykopują zniszczoną skrzynię, z której sypią się stare monety i biżuteria.

Klan - odc. 2087
Michał wraca z porannych zakupów z dzisiejszą gazetą. Podekscytowana Zyta czyta artykuł na pierwszej stronie Brukowej o wykopaniu przez Michała milionowego skarbu w centrum Warszawy ( ). Szybko przelicza, ile należy się znaleźnego. Antek i Renata uważają, że pieniądze należą się firmie, bo koparka była firmowa. Jerzy jest oburzony postawą wspólników. Kinga przywozi synów na weekend do ojca. Bliźniaki pytają o wykopany skarb. Marek podpytuje Agnieszkę, jakim małżeństwem byli Jacek z Beatą. Leszek namawia Agę, żeby nakłonić Jacka, kuratora Face Cream, do wejścia na rynek ukraiński. Jacek planuje z dziećmi najbliższy weekend. W poczcie mailowej znajduje list od Agaty. Do jego komputera na chwilę przysiada Jasiek, czyta wiadomość.

Klan - odc. 2088
Jacek ma dosyć atmosfery panującej w domu. Czuje, że dzieci są na niego obrażone, chce dowiedzieć się, jaka jest przyczyna. Jasiek przyznaje, że chodzi o Agatę. Małgosia uważa, że tata już nie kocha mamy skoro spotyka się z przyjaciółką. Koledzy Michała mają do niego pretensje, że nic nie zyskają z powodu znalezienia skarbu. Michał próbuje się dowiedzieć czegoś na temat nagrody w komendzie policji. Jacek opowiada Agacie o swoich kłopotach z dziećmi. Kobieta wyznaje mu miłość. Wieczorem Jacek dzwoni i prosi ją o spotkanie. Agata obawia się, że chce z nią zerwać. Stasia i Jeremiasz przynoszą na Sadybę album ze zdjęciami z pielgrzymki do Rzymu. Po zajęciach wraca Kamila i sięga po fotografie. Na jednej z fotografi wszyscy rozpoznają w tłumie Beatę.

Klan - odc. 2089
Agnieszka i Jacek proszą Witka o powiększenie odbitek zdjęć z Watykanu, na których, jak przypuszczają, jest Beata. Jerzy jest przekonany, że osoba na foografi to jego córka. Agnieszka jest przeciwnego zdania. Elżbieta już sama nie wie, co myśleć, ale rozpacz skłania ją do chwytania się jakiejś nadziei. Paweł widząc, w jakim stanie jest siostra, nie ujawnia swoich wątpliwości. Gabriela i Monika spierają się o Agatę i rekomendację Rosso na EURO 2012. Gabi uważa, że Agata znów źle ulokowała uczucia, ponieważ Jacek wciąż jest żonaty. Michał i Antek kłócą się o nagrodę za skarb, gdy tymczasem wpada rozzłoszczony developer z informacją, że jego budowa została wstrzymana na trzy miesiące. Agata jest zła na Jacka, który nie pojawił się na umówionym spotkaniu i nie przysłał nawet SMS - a. Jerzy nagle postanawia sam jechać do Rzymu, żeby odszukać Beatę.

Klan - odc. 2090
Jerzy w pośpiechu pakuje się na wyjazd do Rzymu. Elżbieta uważa, że to szaleństwo i próbuje go powstrzymać. Kama zaopatruje go w ulotki w języku włoskim ze zdjęciem Beaty. Jerzy wyjeżdża, a tymczasem Elę odwiedza Małgorzata i namawia ją na wizytę u wróżki. Feliks jest bardzo zazdrosny o Rutkę. Jego zdaniem Monika musiała mu coś obiecać za rekomendacje na EURO. Zyta wciąż nalega na Michałą, żeby postarał się o "znaleźne" za odszukanie skarbu. Okazuje się, jednak, że Michał może liczyć najwyżej na honorowy dyplom. Zyta prosi o interwencję swojego wpływowego ojca. Pułkownik jest oburzony, że uczciwość Michała nie została nagrodzona zgodnie z powszechną regułą. Kasia i Basia idą do centrum handlowego i długo nie wracają do domu. Okazuje się, że Kasi prawdopodobnie skradziono plecak wraz z kluczami do domu i legitymacją szkolną.

Klan - odc. 2091
Mariusz wymienia zamek w drzwiach wejściowych u Rysia i Grażyny. Kasia tłumaczy się, że pilnowała swoich rzeczy, nie zauważyła kiedy torba zniknęła. Krystyna wolałaby, żeby Ola zajęła się pisaniem pracy magisterskiej zamiast zatrudniać się na targach książki. Na Truskawiecką przychodzi Surmaczowa i proponuje Oli pracę w Feminie. Agata przyjmuje wyjaśnienia Jacka dotyczące nieobecności na spotkaniu. Do pracowni architektonicznej przychodzi Bolek z nowym pomysłem na dekorację trybuny honorowej w Woli Tureckiej. Jacek trafia do parafii, której pielgrzymi są widoczni na zdjęciu z Rzymu. Ksiądz kieruje go na zajęcia chóru, gdzie spotyka się większość pań z parafii. Jedna z nich twierdzi, że osoba ze zdjęcia zemdlała i zajął się nią polski lekarz. Krystyna odbiera w wydawnictwie Bałkany świeży egzemplarz powieści Stiepana w swoim tłumaczeniu i potwierdza swoje przybycie na dzisiejszy bankiet. Honorowym gościem jest sam autor, który również obiecał podpisywać swoją książkę na stosiku wydawnictwa. Niespodziewanie zjawia się Sandra. Na sporym rauszu podchodzi do Krystyny i prawi jej impertynencje

Klan - odc. 2092
Paweł żartuje, że Krystyna zostanie bohaterką tabloidów po wczorajszym wyczynie pani Lisek. Pyta, jak zachował się Vujkovic, kiedy jego najlepsza tłumaczka została publicznie oblana winem. Na targach książki Vujkovic jeszcze raz przeprasza Krystynę. Twierdzi, że zna powód gwałtownego zachowania Sandry. Dziewczyna poinformowała go, że jest w ciąży. Jacek zdaje Elżbiecie relację z wczorajszych działań. Lekarz, który był w Rzymie potwierdził, że udzielał pomocy Polce. Kobieta miała na imię Beata. Bolek prosi o radę Monikę w sprawie zakupu samolotu. Planuje, aby zaadoptowac go na restaurację. Agnieszka wychodzi na zakupy, zostawia Zosię pod opieką Marka. Pod jej nieobecność do drzwi puka kurier z paczką dla dziewczynki. Okazuje się, że to kapelan z więzienia, który wręcza Zosi przesyłkę od tatusia. Krystyna i Vujkovic przyjeżdżają na Truskawiecką z naręczem kwiatów. Informują Pawła, że Krystyna została laureatką Nagrody Wielkiego Translatora.
da0d8bfe13c8e7b1f0a45039ef3ea24cd6d05a3f_5e6435942e329 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 11:07   #46
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Klan cz. II

_vesper dzięki za streszczenia
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 11:21   #47
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Klan cz. II

[1=da0d8bfe13c8e7b1f0a4503 9ef3ea24cd6d05a3f_5e64359 42e329;26500805]Norbert przerywa Oli czytanie książki. Dopomina się posiłku. [/QUOTE]

o mamo
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 11:40   #48
Karaluszysko
Wtajemniczenie
 
Avatar Karaluszysko
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 060
Dot.: Klan cz. II

Mistrzowskie streszczenia
Karaluszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 11:58   #49
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Klan cz. II

Cytat:
Napisane przez Karaluszysko Pokaż wiadomość
Nie cierpię Małgosi. Od dawna wkurzała mnie, ale wczoraj to przegięła.
A co wczoraj zrobiła?
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 12:07   #50
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Klan cz. II

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
A co wczoraj zrobiła?
nagrała filmik z prośbą zeby Beata wróciła
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 12:55   #51
emma95
Raczkowanie
 
Avatar emma95
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 225
Dot.: Klan cz. II

oj, będzie sie w Klanie działo ^^ . najlepszy serial ♥ xD
emma95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 14:32   #52
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Klan cz. II

Cytat:
Napisane przez Karaluszysko Pokaż wiadomość
Mistrzowskie streszczenia
Taaa
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 17:11   #53
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Klan cz. II

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
o mamo
No wiem, ale na szczęście Maciek przybywa z odsieczą
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 17:31   #54
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Klan cz. II

sub
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 18:27   #55
Karaluszysko
Wtajemniczenie
 
Avatar Karaluszysko
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 060
Dot.: Klan cz. II

W Małgosi (właściwie w odtwórczyni tej roli) wkurza mnie gra aktorska. To najbardziej irytująca rola dziecięca, jaką kiedykolwiek widziałam.
Karaluszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 18:46   #56
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Klan cz. II

Cytat:
Napisane przez Karaluszysko Pokaż wiadomość
W Małgosi (właściwie w odtwórczyni tej roli) wkurza mnie gra aktorska. To najbardziej irytująca rola dziecięca, jaką kiedykolwiek widziałam.
taaa, wogule ta Małgosia to chodzący ideał. Mało realistyczna postać
uczy sie na samych 6. Denarwuje mnie strasznie, jest sztuczna.
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 19:03   #57
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Klan cz. II

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
taaa, wogule ta Małgosia to chodzący ideał. Mało realistyczna postać
uczy sie na samych 6. Denarwuje mnie strasznie, jest sztuczna.
Dawno temu był wywiad w DDTVN z nią i jej mamą. One wszystie pochodzą z jakiegoś szlacheckiego rodu, jej mama hoduje yorki, które przebiera w słodziutkie, malutkie ubranka.....
W kazdym bądź razie, w studiu zachowywała się i mówiła tak samo sztucznie, jak w Klanie.
A ten wczorajszy filmik
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 19:07   #58
Karaluszysko
Wtajemniczenie
 
Avatar Karaluszysko
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 060
Dot.: Klan cz. II

W TeleTygodniu () był kiedyś artykuł o odtwórczyni roli Małgosi i jej dwóch siostrach, które również grają w serialach.
Karaluszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 19:08   #59
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Klan cz. II

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Dawno temu był wywiad w DDTVN z nią i jej mamą. One wszystie pochodzą z jakiegoś szlacheckiego rodu, jej mama hoduje yorki, które przebiera w słodziutkie, malutkie ubranka.....
W kazdym bądź razie, w studiu zachowywała się i mówiła tak samo sztucznie, jak w Klanie.
A ten wczorajszy filmik
żartujesz?
tak, że jej miś płacze nie znosze jej głosu
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 19:10   #60
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Klan cz. II

Małgosia też mnie denerwuje, ale bardziej Zośka z M jak miłość
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.