wstęp do kasety... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-02, 20:49   #31
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: W plener... kaseta ze ślubu

Cytat:
Napisane przez caren Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie pytanie czy może któraś z was robiła nagranie w plenerze jeszcze przed ślubem. Chodzi mi o wyjazd z kamerzystą w plener żeby zrobić taki początek do filmu ze ślubu. I co robiłyście ze swoim TŻ? Chodzi mi o to co wymyśliliście? Czy to było coś w stylu chodzenia po łące i zbierania kwiatów lub oglądanie zachodu słońca a może miałyście inne pomysły?! Napiszcie jak to u Was wyglądało bądz dopiero będzie? Bo też chcemy zrobić coś w tym stylu, tylko coś nowego a nie w kółko to samo. Z góry dziękuję.
Witam, my mieliśmy taki plener, mieliśmy jechac właśnie na zachód słońca ale pogoda i brak czasu wszystko popsuło i tak wyszło że zrobiliśmy plener w południe, nagrywał nas w parku i nad jeziorem - 15 minut i po wszystkiemu, a pamiątka jest super,wcale nie żałujemy, ale każdy ma inne zdanie na ten temat. pozdrawiam
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 07:13   #32
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: W plener... kaseta ze ślubu

dziewczyny a ile taki kamerzysta bierze? i fotograf?? chce sie zorientowac czy tych ktoych wybralam nie biora za duzo.
nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 08:36   #33
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: W plener... kaseta ze ślubu

My zapłaciliśmy fotografowi 600zł za album ze zmontowanymi zdjęciami, w skórzanej oprawie oraz 600 zdjęć na płycie (teraz kosztuje to 700zł), a kamerzyście 900zł (można mniej zapłacić, ale my chcieliśmy żeby kręcił lepszą kamerą).

Pozdrawiam
__________________
...................\!/
...............( @ @ )
..........oOO-(_)-OOo
...Nie jedź szybciej, niż twój anioł stróż umie latać...
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 08:49   #34
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
dzieki marzka82 ))

a ja mam taki pomysl. Zamiast chodzic bez sensu po parku mozna zrobic filmik na zasadzie starych filmow niemych czarno-biale z podkladem muzycznym z tamtych lat , mozna przykladowo siedziec na krzeslach, kazdy z nas bedzie mial duze kartki z napisami jak sie poznalismy-tak na wesolo , na zmiane bedziemy podnoscic. Co Wy na to? nie wiem czy zrozumiecie bo ja tak pisze ze hhohoh

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-11-22 o 16:11 Powód: post pod postem
nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 17:02   #35
Jolinek
Rozeznanie
 
Avatar Jolinek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 868
GG do Jolinek
Post Dot.: W plener... kaseta ze ślubu

Mi ten pomysł przypadł do gustu . Powiem szczerze że jeszcze nie widziałam czegoś takiego - to może wyjść naprawdę rewelacyjnie!!!
Gratuluję pomysłu
Pozdrawiam
__________________

Michasia... nasz wigilijny cud
Jolinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 07:31   #36
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: W plener... kaseta ze ślubu

Cytat:
Napisane przez Jolinek Pokaż wiadomość
Mi ten pomysł przypadł do gustu . Powiem szczerze że jeszcze nie widziałam czegoś takiego - to może wyjść naprawdę rewelacyjnie!!!
Gratuluję pomysłu
Pozdrawiam
no to sie ciesze chodzi o to zeby bylo orginalnie i wesolo jak sie odpowiednio dobierze podklad muzyczny to mozna na koniec odtanczyc cos szalonego
nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 08:01   #37
onlychild
Raczkowanie
 
Avatar onlychild
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 54
Dot.: W plener... kaseta ze ślubu

ja miałam film z pleneru. Koncepcja była taka: fotograf robi nam zdjęcia a kamerzysta "z uakrycia" nas filmuje. Wyszedł coś ala folm dokumentalny z naszego fotograficznego pleneru. Oczywiście wesoła muzyka w tle ;-) Na pierwszy plener wybrałam "Uważaj dziewczyno" Pudelsów a na drugi "Hey Ya" nazwy zespołu nie wspomnę. Oba filmiki wyszły rewelacyjnie - jednak przyznaję że wszystko zalęzy od kamerzysty i od pary młodej - my na plenerach mieliśmy niezły ubaw i dlatego wyszliśmy naturalnie
__________________

pzdr

P
onlychild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-04, 10:20   #38
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: W plener... kaseta ze ślubu

nasz kamerzysta tez chcial z nami z plener pojechac. w srodku filmu miala byc wstawka z pleneru. zrezygnowalismy. nie chcialam sztucznego chodzenai po parku. powiedzcie mi jaki to ma sens??? nei wiem po co to?? oczywiscie, jesli ktos nie ma fotografa moge w pewnym sensie zrozumiec. widzialam kilka takich filmikow - ani jeden mi sie nie podobal, pomimo tego, ze reszta kasety byla calkiem fajna. najbardziej kiczowate sa wstawki typu: panna mloda wskazuje panu mlodemu palcem na cos i nagle pojawiea sie wstawka z ....wiewiorka uciekajaca na drzewo!!! albo ...zlota rybka przeplywajaca w strumyku!!!! moze niektorym to sie podoba. my podziekowalismy.

wstep do kasety mielismy ze zdjeciami z dziecinstwa. jest OK, ale tez daleko od rewelacji. ogolnei z kamerzysty nie jestem jakos zachwycona.
zdjecia mamy o wiele ladniejsze. no cóż....
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 11:58   #39
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: W plener... kaseta ze ślubu

Cytat:
Napisane przez onlychild Pokaż wiadomość
ja miałam film z pleneru. Koncepcja była taka: fotograf robi nam zdjęcia a kamerzysta "z uakrycia" nas filmuje. Wyszedł coś ala folm dokumentalny z naszego fotograficznego pleneru. Oczywiście wesoła muzyka w tle ;-) Na pierwszy plener wybrałam "Uważaj dziewczyno" Pudelsów a na drugi "Hey Ya" nazwy zespołu nie wspomnę. Oba filmiki wyszły rewelacyjnie - jednak przyznaję że wszystko zalęzy od kamerzysty i od pary młodej - my na plenerach mieliśmy niezły ubaw i dlatego wyszliśmy naturalnie
My również byliśmy z fotografem i kamerzystą w plenerze. Bardzo fajnie to wyszło. Osobiście jestem przeciwniczką kręcenia filmu i robienia zdjęć z ustawianymi pozami. Jest to sztuczne i komiczne. Taki film z pleneru uważam, że jest fajny jeżeli jest wesoły i wszyscy zachowują się naturalnie. U nas tak było. W ogóle nie zauważyliśmy kamerzysty i świetnie się bawiliśmy. Jest tam dużo komicznych scen i wszystko wyszło bardzo naturalnie. Jak dostaliśmy nagranie, bardzo się zdziwiliśmy, że on te wszystkie wygłupy nagrywał ) Fajna sprawa z takim kręceniem z ukrycia (pod warunkiem, że wszyscy zapomną, że Pan z kamerą gdzieś się cały czas kręci)

Pozdrawiam
__________________
...................\!/
...............( @ @ )
..........oOO-(_)-OOo
...Nie jedź szybciej, niż twój anioł stróż umie latać...
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 21:04   #40
monia166
Raczkowanie
 
Avatar monia166
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 136
ja ogladam kastete znajomej i na wstepie bylo jak ona spi w lozku i ze jej sie ten slub sni i pokazywane sa fragmenty z wesela i od czasu do czasu potem ona jak sie przewraca i usmiecha fajnie to wygladalo chocby taka ksiezniczka ciekawy pomysl i woogle tlo tez bardzo fajnie zrobione..... i muzyczka fajna akurat do tego super...

aha no i w tym niby jej snie pokazane bylo jak oni spacerowali sobie po jakims chyba parku ale super... pare fotek tez bylo...a jej maz byl w mundurze mmmmmmmm

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-11-22 o 16:12 Powód: post pod postem
monia166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 07:32   #41
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: wstęp do kasety...

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148807
nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-30, 00:49   #42
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: wstęp do kasety...

Ja wymyslilam taki wstepik....
Ma to byc krótki film niemy o tym jak sie poznalismy jak polaczyla nas milosc
Sceny maja byc zabawe wiec trzeba bedzie wykazac sie aktorstewm troszke
np.
1. poznalismy sie przez neta, więc chcemy pokazać nasze pierwsze wirtuane spotkanie, jak to TŻ do mnie napisał
2. ujecie naszego pierwszego spotkania, kiedy TŻ czekał na mnie przed Multikinem a ja wysiadalam z tramwaju, ponoć olśniły go moje włosy trzeba bedzie je jakos wyeksponować
3. potem randka w przytulnym pubie
4. jakaś śmieszna scenka z naszych wypraw nad malte na przykład, kiedy TŻ nadepnał na rzemyk od moich sandałów i urwał mi go
5. wyznanie milości
6. wycieczki rowerowe
Jest wiele sytuacji do wykorzystania, zagrania ich śmiesznie i z humorem. Być może nawet sami je nakręcimy
Na koniec chiałabym żebyśmy poszli do kina, usiedli na miejscach i patrzyli w ekran zaczynajacego sie filmu, a tym filmem byłby nasz slub i wesele

Nie wiem....moze cos takiego być? Co myslicie?

Edytowane przez MARIKA.S
Czas edycji: 2007-03-16 o 09:41
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 12:31   #43
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Question czołowka na kasetę z wesela

cześć Dziewczyny. pomóżcie mi. poradżcie mi jaką można nakręcić czołówkę na kasetę. wesele mam w lipcu. może powiecie jakie Wy miałyście albo jakie macie pomysły. ja nie mam na razie żadnego.... z góry dzięki!! pa
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 13:52   #44
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: wstęp do kasety...

Cytat:
Napisane przez MARIKA.S Pokaż wiadomość
Ja wymyslilam taki wstepik....
Ma to byc krótki film niemy o tym jak sie poznalismy jak polaczyla nas milosc
Sceny maja byc zabawe wiec trzeba bedzie wykazac sie aktorstewm troszke
np.
1. poznalismy sie przez neta, więc chcemy pokazać nasze pierwsze wirtuane spotkanie, jak to TŻ do mnie napisał
2. ujecie naszego pierwszego spotkania, kiedy TŻ czekał na mnie przed Multikinem a ja wysiadalam z tramwaju, ponoć olśniły go moje włosy trzeba bedzie je jakos wyeksponować
3. potem randka w przytulnym pubie
4. jakaś śmieszna scenka z naszych wypraw nad malte na przykład, kiedy TŻ nadepnał na rzemyk od moich sandałów i urwał mi go
5. wyznanie milości
6. wycieczki rowerowe
Jest wiele sytuacji do wykorzystania, zagrania ich śmiesznie i z humorem. Być może nawet sami je nakręcimy
Na koniec chiałabym żebyśmy poszli do kina, usiedli na miejscach i patrzyli w ekran zaczynajacego sie filmu, a tym filmem byłby nasz slub i wesele

Nie wiem....moze cos takiego być? Co myslicie?
mojemu tez sie spodobaly moje wlosy- tedy dlugie krecone , dzis sa lekko za brode i sa proste ale i tak mu sie podobam
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 21:29   #45
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: czołowka na kasetę z wesela

Cytat:
Napisane przez martusia810 Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny. pomóżcie mi. poradżcie mi jaką można nakręcić czołówkę na kasetę. wesele mam w lipcu. może powiecie jakie Wy miałyście albo jakie macie pomysły. ja nie mam na razie żadnego.... z góry dzięki!! pa
Ja jestem przed ślubem ale już po uzgodnieniu z kamerzysta szczegółów.
Na wstęp dajemy tylko nasze wspólne zdjęcia od początku znajomości. Na kilku ważniejszych będą daty (np.data poznania, zaręczyn itp.). Podkład muzyczny do tego wstępu to "Niezapomniane chwile" zespołu Magma.

Palnujemy też plener. Coś szalonego (napewno nie spacer!) w otoczeniu ruin zamkowych w rytm piosenki Mietka Szcześniaka "Zaczekam".

Mam nadzieje że wyjdzie dobrze i że miło będe to oglądać po latach...........
majka versace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 12:29   #46
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: czołowka na kasetę z wesela

My tak sobie pomyśleliśmy, że na wstepie kasety mogłyby by być nasze zdjęcia od niemowlęcia.Jak wyglądaliśmy mając kilka miesięcy, rok, itd.Póżniej jak sie starzeliśmy w naszym związku, a że w roku naszego ślubu minie nam 8 lat to będzie" troche" tych wspólnych zdjęć i przemian .Moja siostra tak miała, fajnie to wygladało oczywiście jeszcze z odpowiednim podkładem muzycznym.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 17:00   #47
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: czołowka na kasetę z wesela

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
My tak sobie pomyśleliśmy, że na wstepie kasety mogłyby by być nasze zdjęcia od niemowlęcia.Jak wyglądaliśmy mając kilka miesięcy, rok, itd.Póżniej jak sie starzeliśmy w naszym związku, a że w roku naszego ślubu minie nam 8 lat to będzie" troche" tych wspólnych zdjęć i przemian .Moja siostra tak miała, fajnie to wygladało oczywiście jeszcze z odpowiednim podkładem muzycznym.
my podjęliśmy tą samą decyzję o czołówce, jesteśmy na etapie wybierania zdjęć
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 17:27   #48
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: czołowka na kasetę z wesela

my na płytce mamy taki wstęp: zaczyna sie jak film ramówka szybkie zestawienie różnych zdjęć z dynamicznym podkładem z Terminatora i w te szybkie zmiany są wstawione nasze postaci z podpisami w rolach głownych Pani Młoda taka i taka Pan Młody i pan młody takia a taki potem jest ujęcie kościoła z zewnątrz i w środku z góry z nami przy ołtarzu i podpis jaki kościół i data potem postaci świadków a potem w rolach pozostałych rodzina i przyjaciele a potem następny etap zatytułowany "tak to się zaczęło " i fotki z naszych podróży chronolgicznie z podkładem Bajmu
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 18:25   #49
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: czołowka na kasetę z wesela

Cytat:
Napisane przez Nikula5 Pokaż wiadomość
my na płytce mamy taki wstęp: zaczyna sie jak film ramówka szybkie zestawienie różnych zdjęć z dynamicznym podkładem z Terminatora i w te szybkie zmiany są wstawione nasze postaci z podpisami w rolach głownych Pani Młoda taka i taka Pan Młody i pan młody takia a taki potem jest ujęcie kościoła z zewnątrz i w środku z góry z nami przy ołtarzu i podpis jaki kościół i data potem postaci świadków a potem w rolach pozostałych rodzina i przyjaciele a potem następny etap zatytułowany "tak to się zaczęło " i fotki z naszych podróży chronolgicznie z podkładem Bajmu
Nikula ale ja mysle, ze wiem, akiego mialas kamerzyste, bo to co opisalas cos mi to mowi..byc moze wzielam tego samego. Czyzby byl z Olsztyna?

Ja i moj TZ obmyslelismy troche sprawe wstepu i byc moze uda sie zrobic taki mix z podkladem muzycznym z naszych filmikow zrobionych podczas naszych wyjazdow..na przemian ze zdjeciami. Zobaczymy jak to wyjdzie
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 16:33   #50
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: czołowka na kasetę z wesela

Cytat:
Napisane przez marticia Pokaż wiadomość
Nikula ale ja mysle, ze wiem, akiego mialas kamerzyste, bo to co opisalas cos mi to mowi..byc moze wzielam tego samego. Czyzby byl z Olsztyna?
Niestety pudło, matricia my mielismy kamerzystę na miejscu ale pierwszy raz robił taki wstęp. Robił to według naszych wskazówek , nie wyszło tak idealnie jakbysmy chcieli ale i tak super
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 12:49   #51
ka4rolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 15
Dot.: W plener... kaseta ze ślubu

Cytat:
Napisane przez marzka82 Pokaż wiadomość
Ze swojej strony mogę polecić pana, który u nas kręcił film. Nie mamy żadnych zastrzeżeń do tego jak to wszysztko zrobił. Zrobił nam bardzo dużo fajnych ujęć i rewelacyjnie wszystko zmontował. Podkład sam wybierał (tak zdecydowaliśmy) i trzeba przyznać, że lepiej sami byśmy tego nie zrobili Jest bardzo elastyczny, można się z nim dogadać w każdej kwestii. Nie wiem, czy robi jakieś dalsze wyjazdy (jest z Ostrołęki, 120km od Olsztyna), bo na miejscu też ma dużo pracy Zawsze można zapytać. No i chyba nie jest zbyt drogi
Jakbyś była zainteresowana to daj znać. Ma też swoją stronę internetową ale teraz nie jestem w stanie podać adresu.

Pozdrawiam
hej mozesz mi napisac co to byl za kamerzysta? jestem wlasnie na etapie poszukiwania i jestem z Ostrołeki ale jak narazie nie slyszalam o dobrym kamerzyscie.Z gory bardzo dziekuje i pozrdawiam)
ka4rolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 17:16   #52
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: wstęp do kasety...

Cytat:
Napisane przez MARIKA.S Pokaż wiadomość
Ja wymyslilam taki wstepik....
Ma to byc krótki film niemy o tym jak sie poznalismy jak polaczyla nas milosc
Sceny maja byc zabawe wiec trzeba bedzie wykazac sie aktorstewm troszke
np.
1. poznalismy sie przez neta, więc chcemy pokazać nasze pierwsze wirtuane spotkanie, jak to TŻ do mnie napisał
2. ujecie naszego pierwszego spotkania, kiedy TŻ czekał na mnie przed Multikinem a ja wysiadalam z tramwaju, ponoć olśniły go moje włosy trzeba bedzie je jakos wyeksponować
3. potem randka w przytulnym pubie
4. jakaś śmieszna scenka z naszych wypraw nad malte na przykład, kiedy TŻ nadepnał na rzemyk od moich sandałów i urwał mi go
5. wyznanie milości
6. wycieczki rowerowe
Jest wiele sytuacji do wykorzystania, zagrania ich śmiesznie i z humorem. Być może nawet sami je nakręcimy
Na koniec chiałabym żebyśmy poszli do kina, usiedli na miejscach i patrzyli w ekran zaczynajacego sie filmu, a tym filmem byłby nasz slub i wesele

Nie wiem....moze cos takiego być? Co myslicie?
Ja myślę o czymś podobnym. Też poznaliśmy się przez neta i chciałam pokazać na filmie jak 2 osoby (że niby nie wiadomo kto to) klikają. Potem miejsce naszego spotkania...
Planujemy datę ślubu na dzień naszego pierwszego spotkania, również tego dnia zaręczyliśmy się Dlatego fajnie byłoby tak zrobić...
6 lat temu.... pierwsze spotkanie
3 lata temu... zaręczyny
i dzień dzisiejszy...ślub
Tak przedstawić to jak w starym kinie
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 14:31   #53
atena11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 55
Dot.: wstęp do kasety...

Mi nie podobają się spacery po parku przed lub po ślubie. Widziałam takich masę. Ostatnio modne są też historyjki stylizowane na stary film. Fajnie jeśli jest coś co Was łączy, co lubicie razem robić, ewentualnie fajna historia zapoznania. Ale rzeczywiście wszystko zależy od operatora. Nasz wstęp ma być robiony zimą, a ślub mamy wiosną. Takie zaskoczenie. Ponad to nic specjalnego. Póki co mamy pójść na żywioł. Sanki, śniegowe szaleństwo i nie tylko my ale ze znajomymi. Oni nam pewnie zmontują jakieś "zakochane bałwanki" albo wielkie serce na śniegu. My akurat ulweilbiamy zimę, sanki, kuligi, zimowe ogniska. Ale to będzie bardziej jako spotkanie towarzyskie od ktorego potem po cichu się odłączymy na chwilę. Coś w ten deseń...
atena11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 18:50   #54
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Smile Dot.: wstęp do kasety...

Ja jeszcze co prawda nie mam kasety ślubnej bo ślub dopiero przedemna ale juz wiem jak bedzie wygladal mój wstem. A wiec na wstepie bedzie cos takiego jak rozpoczyna sie film M jak milośc. Widzial ten wstep wczesniej i bardzo fajnie to wygląda, badzo mi sie to podobało. Oczywiście muzyka bedzie inna a nie ta z filmu. Pożniej beda dopiero zdjecia z dziecinstwa i sesja w pięknym ogrodzie ale to pożneij gdzies po obiedzie.



pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 16:15   #55
Cannabis84
Rozeznanie
 
Avatar Cannabis84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 692
GG do Cannabis84
Dot.: wstęp do kasety...

Ja mialam miec wstep z pleneru (Starowka, Zamek, kolej). Kiedy kamerzysta nam pokazywal swoje "dziela" podobalo mi sie to nawet. Ale teraz po przeczytaniu tego watku juz sama nie wiem... Faktycznie bedzie to dosc sztuczne (nienawidze jak mnie ktos filmuje!)... Ah no i mam dylemat...

Nie podoba mi sie natomiast wstep w stylu retro. Chociaz pewnie zalezy kto i jak to zrobil...

A co do zdjec, to tez bede je miala ale nie we wstepie. Kamerzysta zaproponowal nam inne rozwiazanie, podobno ciekawe. Otoz tuz przed przysiega jest podobno chwila kiedy spiewana jest dosc dluga piesn (nigdy nie zwacalam na to uwagi hmmm). Zwykle na kasecie sie to wycina, bo zwyczajnie jest nudne. I on wlasnie w tym momencie zaproponowal zdjecia. Taka migawka, zdjecie, my przed oltarzem... Podobno oryginalnie to wyglada.... Czy ktos z Was cos takiego juz widzial???
__________________
Dancing in the moonlight, waiting for the sunrise....
Cannabis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 10:35   #56
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: wstęp do kasety...

A jak macie zakończony film? Widziałam kilka, ale jakoś mi za bardzo nie odpowiadają, wszystko w tym samym stylu, czyli pożegnanie z gośćmi, wyjście z sali, krótki spacer i niby fajerwerki na niebie. Trochę oklepane. Widziałam też jak młoda para wchodzi do sypialni, zaczyna się całować, pan młody bierze pilot do ręki i wyłącza jakby kamerę, znika obraz i pojawia się napis dalsza część filmu zawiera śmiałe sceny, jeśli chcesz obejrzeć wejdź na stronę www.kasiaijanekamory.pl czy coś w tym stylu.
Ciekawa jestem jak wy macie zakończony film. Szukam jakiegoś nowego pomysłu
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 13:13   #57
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: wstęp do kasety...

Jestem dopiero na etapie wybierania kamerzysty ale juz dawno temu wymysliłam sobie, ze na naszej kasecie z wesela chce mieć wmontowany fragment ze slubu mojej siostry kiedy to ja złapałam welon a mój TZ musznik. Co o tym myslicie????


I jeszcze takie pytanie : jak długo warto zatrzymac kamerzystę??? Do oczepin włącznie czy dłużej??? Warto filmować poprawiny????
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 13:50   #58
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: wstęp do kasety...

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
A jak macie zakończony film? Widziałam kilka, ale jakoś mi za bardzo nie odpowiadają, wszystko w tym samym stylu, czyli pożegnanie z gośćmi, wyjście z sali, krótki spacer i niby fajerwerki na niebie. Trochę oklepane. Widziałam też jak młoda para wchodzi do sypialni, zaczyna się całować, pan młody bierze pilot do ręki i wyłącza jakby kamerę, znika obraz i pojawia się napis dalsza część filmu zawiera śmiałe sceny, jeśli chcesz obejrzeć wejdź na stronę www.kasiaijanekamory.pl czy coś w tym stylu.
Ciekawa jestem jak wy macie zakończony film. Szukam jakiegoś nowego pomysłu
Ja widziałam same oklepane, ale jedno zakończenie mi się podobało, choć było podobne do tego, które opisałaś. Para młoda żegna gości, potem idą na górę do wypialni i jest tak pokazane jakby ktoś podglądał przez dziurkę od klucza jak się całują, zaczynają się rozbierać- no nie rozbierają się dosłownie- i w pewnym momencie Pan Mlody zarzuca koszulę czy marynarkę na tą dziurkę od klucza i jest ciemność Już nie pamiętam czy był tam na końcu jakiś napis...

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Jestem dopiero na etapie wybierania kamerzysty ale juz dawno temu wymysliłam sobie, ze na naszej kasecie z wesela chce mieć wmontowany fragment ze slubu mojej siostry kiedy to ja złapałam welon a mój TZ musznik. Co o tym myslicie????

Świetny pomysł Podoba mi się bardzo. Będzie to bardzo oryginalne no i ciekawa wstawka

I jeszcze takie pytanie : jak długo warto zatrzymac kamerzystę??? Do oczepin włącznie czy dłużej??? Warto filmować poprawiny????
Większość kamerzystów jest do oczepin. Póżniej wydaje mi się nie ma sensu go trzymać. Jak ma mało materiału to jeszcze trochę kręci po oczepinach, ale zwykle są do oczepin. A co do poprawin... wg mnie to nie potrzebny wydatek. Ludzie nie bawią się już tak jak na weselu. Poprawiny są mniej ciekawe
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 14:41   #59
Cannabis84
Rozeznanie
 
Avatar Cannabis84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 692
GG do Cannabis84
Dot.: wstęp do kasety...

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Większość kamerzystów jest do oczepin. Póżniej wydaje mi się nie ma sensu go trzymać. Jak ma mało materiału to jeszcze trochę kręci po oczepinach, ale zwykle są do oczepin. A co do poprawin... wg mnie to nie potrzebny wydatek. Ludzie nie bawią się już tak jak na weselu. Poprawiny są mniej ciekawe
Wydaje mi sie, ze wrecz odwrotnie. Na poprawinach towarzystwo jest juz bardziej "luzne", rodziny sie juz znaja, takze atmosfera jest troche inna. Ja osobiscie bardzo lubie poprawiny i wydaje mi sie ze niejednokrotnie jest smieszniej niz na samym weselu.
Ale chyba wszystko zalezy od gosci. A takze od samych poprawin. Bo jezeli ma to byc tylko niewielkie przyjecie dla mniejszej ilosci gosci to faktycznie strata pieniedzy.
Ja np robie poprawiny dla wszystkich, w tym samym lokalu i z orkiestra oczywiscie, takze mysle, ze warto. Sam kamerzysta powiedzial nam, ze filmowanie poprawin to dobry pomysl i ze zazwyczaj jest wtedy baaardzo smiesznie. Choc malo ludzi sie na to decyduje.
__________________
Dancing in the moonlight, waiting for the sunrise....
Cannabis84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 15:29   #60
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: wstęp do kasety...

Cytat:
Napisane przez Cannabis84 Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze wrecz odwrotnie. Na poprawinach towarzystwo jest juz bardziej "luzne", rodziny sie juz znaja, takze atmosfera jest troche inna. Ja osobiscie bardzo lubie poprawiny i wydaje mi sie ze niejednokrotnie jest smieszniej niz na samym weselu.
Ale chyba wszystko zalezy od gosci. A takze od samych poprawin. Bo jezeli ma to byc tylko niewielkie przyjecie dla mniejszej ilosci gosci to faktycznie strata pieniedzy.
Ja np robie poprawiny dla wszystkich, w tym samym lokalu i z orkiestra oczywiscie, takze mysle, ze warto. Sam kamerzysta powiedzial nam, ze filmowanie poprawin to dobry pomysl i ze zazwyczaj jest wtedy baaardzo smiesznie. Choc malo ludzi sie na to decyduje.
Byłam na poprawinach ostatnio - też dla wszystkich, w tej samej sali i z orkiestrą... Nie wszyscy przyszli oczywiście, skacowani nie bawili się już tak jak na weselu. Ja osobiście nie chciałabym mieć filmowanych poprawin (bo i takowych nie planujemy ). Choć może gdybym zobaczyła to sfilmowane, z jakimś fajnym pomysłem i by mi się spodobało to czemu nie.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.