Klub Świata Książki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-19, 12:13   #1
m@skotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 386
Smile

Klub Świata Książki


Witajcie Ten wątek kieruje do wszystkich, którzy należą do Klubu Świata Książki. Chciałabym sie od Was dowiedzieć, jak dlugo jesteście członkami tego Klubu i jakie są Wasze wrażenia. Czy warto się zapisać? Czekam na Wasze opinie. Pozdrawiam
m@skotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 12:18   #2
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Klub Świata Książki

ja uwazam ze lepszym rozwiazaniem jesli nie chce sie zobowiazan jest " klub dla ciebie" tam tez sa fajne ksiazki, taniutkie i jak sie raz zamowi nie ma koniecznosci nastepnego razu, zamawia sie wtedy kiedy sie chce. koszty przeslylki sa male kalalog przychodzi bodajze co misiac.
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 12:44   #3
Beatka 23
Raczkowanie
 
Avatar Beatka 23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 99
Dot.: Klub Świata Książki

Ja jestem członkiem świata ksiązki już dwa lata i ogólnie jestem zadowolona. Pozycje wydawnicze mają całkiem fajne i pasuje mi to, że mogę iść do księgarni i kupić książki więc odpadają mi koszty przesyłki co w klubie jest niemożliwe. A pozatym jest też różnica pod względem wydawniczym w świecie większość książek ma ładne twarde wydania co w klubie już tak popularne nie jest. Ale korzystam i z jednej i z drugiej firmy.
Beatka 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 14:19   #4
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Klub Świata Książki

Należę od ponad 5 lat (nie pamiętam, mam srebrna kartę, stąd kojarzę) i uważam, ze nie warto się zapisywać.
Pozycje tego wydawnictwa sa kiepskie.

Pewnie, ze jak zamówisz sobie coś w stylu: Kod Leonarda... - czy jakieś tam pachnidło, harry pottera, wiersze leśmiana itd - to dostajesz to co w księgarni.
Ale pozycje - tzw naukowe są bardzo cienkie (chodzi mi jakość merytoryczną) - wg mnie.
Zależy od ksiązki, no pewnie, ze nie wszystkie pozycje historyczne czy poradnikibe.

Ludzie wpdają w pułapkę psychologiczną - mało (?) kto pójdzie do księgarni - i wyda 40 czy 60 zł za ksiązkę - bo wyłazi szkoda pieniędzy - to się mówi: a to kiedy indziej...
I tak zostaje się bez ksiązki, za to z kasą na coś innego.

Natomiast z katalogu wybierasz, paczka przychodzi, i musisz zapłacić.
Taka presja odebrania przesyłki (w koncu Twoje zamówienie, kupiłeś) - za to w księgarni nie ma presji - nie kupisz, odłożysz, przyjdziesz kiedyś tam, po wypłacie czy coś..

Lepiej 4 razy w roku iść do księgarni - czego uczestnicy klubu - większość- nigdy by nie zrobiła - niż 4 razy w roku płacić - często za takie sobie pozycje.
A w księgarni wiesz przynajmniej co kupujesz.

Pewnie, ze taki Harry Potter czy coś może jest tańszy niż w empiku - nie wiem ile, nie znam się - ale to oszczędność jak w supermarkecie.
Z tego co ja porównywałam moje pozycje z księgarnianymi - ceny nie były aż takie cudownie atrakcyjne.

Należę z przyzwyczajenia, ale chyba się muszę wziąć za to i wypisać się w końcu.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 14:53   #5
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Klub Świata Książki

Moja mama jest od tez jakiś ponad 5,6 lat. Ogólnie jesteśmy zadowoleni .
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 15:29   #6
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Klub Świata Książki

Ja siedzę w tym od ponad dwóch lat i też jestem zadowolona
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-19, 15:55   #7
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Klub Świata Książki

Moja mama kilka lat temu zapisała się do tego klubu. Przez pierwsze 3 lata wszystko było ok. Katalogi dochodziły, zamawialiśmy książki, które dostarczano w terminie. A teraz od jakichś dwóch lat w ogóle nie przysyłają nam katalogów. Nie wiem dlaczego i czy w ogóle jeszcze należymy do tego Świata Książki. Ale nie to nie, łaski bez. Książki można kupić i w księgarni i się jeszcze nawet na tym lepiej wyjdzie.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-20, 09:37   #8
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Klub Świata Książki

ja jestem w swiecie ksiazki... kurcze nawet nie wiem ile . troche czasu, bo nie mam tej podstawowej karty, ale niebieska. jest ok, ale zadna to rewelacja . tak jak ktoras z dziewczyn pisala - to zmusza do kupna ksiazki. zawyczaj kupuje w swiecie ksiazki jakies knigi dla mojego synka, ksiazki kucharskie (salatki, szybkie dania, itp.), jakies romansidla, nic specjalnego. ponadto moja znajoma od czasu do czasu bierze moja karte i kupuje dla siebie ksiazke.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 10:08   #9
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Klub Świata Książki

moja mama kiedys w tym byla i przestalo jej sie podobac, po czym najwieksze problemy pojawily sie w momencie kiedy chciala sie wypisac... Tam trzeba bylo zamawiac jedna ksiazke na miesiac, czy jakos tak, co momentami bylo niewygodne a jak sie nie kupilo to usilowali wcisnac cos na sile....
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 14:03   #10
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Klub Świata Książki

Cytat:
Napisane przez gaga87
moja mama kiedys w tym byla i przestalo jej sie podobac, po czym najwieksze problemy pojawily sie w momencie kiedy chciala sie wypisac... Tam trzeba bylo zamawiac jedna ksiazke na miesiac, czy jakos tak, co momentami bylo niewygodne a jak sie nie kupilo to usilowali wcisnac cos na sile....
Raz na kwartał jest katalog - obowiązkowy.
Jeszcze są różne letnie wiosenne, świąteczne, ale nie obowiązkowe.

I nie trzeba wierzyć, ze masz kupić ksiązkę do np. 20.XX.XXXX, bo jak nie to ci wyślą "ramotę" miesiąca, bo to lipa , zamawiałam nieraz z wielotygodniowym poslizgiem, i było oki.
W ogóle to oni chyba nie mają prawa tak robić, a bezczelnie tak wypisują.
Katalog jest na 3 miesiące, więc powinieneś zamówic, kiedy ty chcesz, a nie kiedy oni.

A ksiażki z klubu uważam za fatalne - ostatnio zamówiłam poradnik moje hobby2 i co można zrobić z koralików (jakoś tak) - i kiszka, jak zwykle.

Trochę nijakich pierdół, też jak zwykle. Do niczego mi się to nie przyda, wydałam kasę, aby się na zdjęcia pogapić
I jak zawsze - nic nie było także w poradnikach fengshui, dekoracjach wnętrz, książkach o kwiatkach, itd - a pozycje naukowe: żenua..
5 lat to długo na wyrobienie opinii.

Dominują zawsze - w poradnikach - duże fotografie, fotografie, fotografie a w naukówkach: stek ogólników.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 14:33   #11
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Klub Świata Książki

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Raz na kwartał jest katalog - obowiązkowy.
Jeszcze są różne letnie wiosenne, świąteczne, ale nie obowiązkowe.

I nie trzeba wierzyć, ze masz kupić ksiązkę do np. 20.XX.XXXX, bo jak nie to ci wyślą "ramotę" miesiąca, bo to lipa , zamawiałam nieraz z wielotygodniowym poslizgiem, i było oki.
W ogóle to oni chyba nie mają prawa tak robić, a bezczelnie tak wypisują.
Katalog jest na 3 miesiące, więc powinieneś zamówic, kiedy ty chcesz, a nie kiedy oni.

A ksiażki z klubu uważam za fatalne - ostatnio zamówiłam poradnik moje hobby2 i co można zrobić z koralików (jakoś tak) - i kiszka, jak zwykle.

Trochę nijakich pierdół, też jak zwykle. Do niczego mi się to nie przyda, wydałam kasę, aby się na zdjęcia pogapić
I jak zawsze - nic nie było także w poradnikach fengshui, dekoracjach wnętrz, książkach o kwiatkach, itd - a pozycje naukowe: żenua..
5 lat to długo na wyrobienie opinii.

Dominują zawsze - w poradnikach - duże fotografie, fotografie, fotografie a w naukówkach: stek ogólników.
widocznie sie to zmienilo, bo kojarze, ze kiedys bylo inaczej i przysylali niechciane ksiazki jak sie nie zamowilo...
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-20, 17:24   #12
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150
Dot.: Klub Świata Książki

Ja nie należę do świata książki ale, z tego co czytałam na ulotce nie warto się zapisaywać, bo co miesiąc musisz kupić ksiazkę a jak nie to oni sami ci przyslą. Natomiast polecam klub dla ciebie
http://www.kdc.pl/servlet/SNFMain?p_action=3622363 ja ostatnio tam zamówiłam ksiązki przyszły w dobrym stanie a czekałam niecałe 2 tygodnie i nie trzeba kupywać co miesiąc ani sie zapisywać
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 19:58   #13
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Klub Świata Książki

Cytat:
Napisane przez gaga87
widocznie sie to zmienilo, bo kojarze, ze kiedys bylo inaczej i przysylali niechciane ksiazki jak sie nie zamowilo...
Bo przysyłają, jak wcale własnie nie zamówisz.
Ksiązka (min) na kwartał - zapisujesz się - umowa jest jednoznaczna.
Ma być książka na katalog.

Ja mówię o tym, ze nie wysyłają tak szybko, jak grożą .

Książka raz na kwartał, nie na miesiąc.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 20:17   #14
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: Klub Świata Książki

również polecam kdc zamówienia skladam przez internet, a jak zaplace przelewem to na przesylke nie czekam dluzej jak 5 dni
__________________




Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 11:50   #15
aanukaa
Raczkowanie
 
Avatar aanukaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 462
GG do aanukaa
Dot.: Klub Świata Książki

a ja mam do was takei pytanko. w regulaminie jest ze kazdy czlonek ma obowiazek zakupic conajmniej 1 ksiazke z 5 katalogow. czyli co w ciagu jednego roku uczestnictwa przychodzi 5 katalogow? i jeszcze jak np sie zapisalam w listopadzie to pismo o rozwiazanie umowy mam wyslac miesiac wczesniej(w pazdzierniku) czy juz profilaktycznie we wrzesniu ??
__________________

Nasz najpiękniejszy dzień - 14.08.2010


aanukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 12:41   #16
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Klub Świata Książki

Ja naleze 10 lat do SK. Lubie czytac, lubie ksiazki, lubie je miec ladnie wydane, bo lubie tez do nich wracac. Kazda ksiegarnia wysylkowa ma swoj regulamin, ktory trzeba szanowac. Ja jako ze mieszkam w Gliwicach i do ksiegarni SK mam przyslowiowy rzut beretem to bywam tam dosc czesto a przynajmniej raz na 3 miesiace. Jak sie zapisywalam, to trzeba bylo z katalogu wybrac przynajmniej jedna ksiazke, bo inaczej przesla ci do domu 'ksiazke sezonu' ktora nie zawsze jest ciekawa, wiec lepiej juz znalezc cos dla siebie. Repertuar wyboru jest duzy, strona internetowa przyzwoita, mozna zobaczyc ksiazke, recenzje, poczytac fragmenty i sie zdecydowac. Dla tych co dluzej sa w klubie istnieja wyjatki, szczegolne rabaty itp. Ja jestem dosc aktywnym zakupowiczem ksiazek wiec posypalo mi sie tzw 'nagrod' Takze uwazam, ze ta ksiegarnia jest dla tych ktorzy kochaja ksiazki, ktorzy patrza na jakosc jej wykonania, na mila obsluge. Ceny dla klubowiczow sa zdecydowanie nizsze niz dla tych co nie naleza.
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 12:42   #17
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Klub Świata Książki

Cytat:
Napisane przez karolinaa
Ja nie należę do świata książki ale, z tego co czytałam na ulotce nie warto się zapisaywać, bo co miesiąc musisz kupić ksiazkę a jak nie to oni sami ci przyslą. Natomiast polecam klub dla ciebie
http://www.kdc.pl/servlet/SNFMain?p_action=3622363 ja ostatnio tam zamówiłam ksiązki przyszły w dobrym stanie a czekałam niecałe 2 tygodnie i nie trzeba kupywać co miesiąc ani sie zapisywać
nie prawda ze co miesiac, lecz przysylaja ksiazke raz na kwartal..
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 12:50   #18
aanukaa
Raczkowanie
 
Avatar aanukaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 462
GG do aanukaa
Dot.: Klub Świata Książki

Cytat:
Napisane przez Anisia25
nie prawda ze co miesiac, lecz przysylaja ksiazke raz na kwartal..
ale katalogi przysylaja czesciej niz raz na kwartal, wiec jak przyla katalog to trzeba zamowic



a na moje pytanie wczesniej ktos odpowie ???
__________________

Nasz najpiękniejszy dzień - 14.08.2010


aanukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 12:56   #19
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Klub Świata Książki

Cytat:
Napisane przez aanukaa
ale katalogi przysylaja czesciej niz raz na kwartal, wiec jak przyla katalog to trzeba zamowic



a na moje pytanie wczesniej ktos odpowie ???
obowiazkowe katalogi sa 4: wiosna, lato, jesien, zima reszta sa nieobowiazkowymi (czyli nie musisz z nich nic zamawiac), je zazwyczaj przysylaja przed swietami, czy jakimis innymi okazjami.

Na kazdy katalog masz 3 miesiace zeby podjac decyzje co do zakupu ksiazki, latwo poznac obowiazkowe katalogi po stronach gdzie przedstawiaja ksiazke sezonu i date kiedy uplywa termin zamowienia.
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-13, 12:59   #20
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Klub Świata Książki

Cytat:
Napisane przez aanukaa
ale katalogi przysylaja czesciej niz raz na kwartal, wiec jak przyla katalog to trzeba zamowic



a na moje pytanie wczesniej ktos odpowie ???
Na drugie pytanie ci nie odpowiem, bo nie mysle o wypowiedzeniu i wypisaniu sie z SK musialabys poczekac na wizazanki, ktore tego doswiadczyly
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 20:29   #21
aanukaa
Raczkowanie
 
Avatar aanukaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 462
GG do aanukaa
Dot.: Klub Świata Książki

Cytat:
Napisane przez Anisia25
Na kazdy katalog masz 3 miesiace zeby podjac decyzje co do zakupu ksiazki, latwo poznac obowiazkowe katalogi po stronach gdzie przedstawiaja ksiazke sezonu i date kiedy uplywa termin zamowienia.

czyli jak mi przyslali katalog i nie ma w nim ksiazki sezonu to jest on nie obowiazkowy-nie trzeba z niego nic zamawiac??
__________________

Nasz najpiękniejszy dzień - 14.08.2010


aanukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 21:26   #22
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Klub Świata Książki

dziewczyny a jak sie wypisac z tego klubu? podobno po roku mozna.. co powinnam zrobic jesli chce zrezygnowac?
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 18:11   #23
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Świat Książki - pytanie do członkiń

Dziewczęta!

Zastanawiam się nad zapisaniem do SK, lecz zanim to zrobię chciałabym się dowiedzieć, jak to członkostwo wygląda od strony praktycznej. Tj. jak często ukazują się katalogi, za ile trzeba zamawiać (pamiętam, że na początku SK miał taki wymóg, jak jest z tym teraz?), czy książki odbiera się w księgarni czy dostaje pocztą, płaci się z konta czy za pobraniem i czy ceny faktycznie są atrakcyjne?

Będę wdzięczna za wszelkie info
Ana
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 06:55   #24
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

ja się zgłaszam myślę, że warto się zapisać do śwk jeśli kupujesz książki dość często, bo wtedy obowiązek zakupu jakiejś pozycji nie jest taki straszny a jak się mieszka w mieście gdzie mają swoją księgarnię to ja nie widzę żadnych minusów.
katalogi wychodzą co kwartał, z każdego powinnaś zamówić jedną książkę, nie ma żadnego minimum cenowego. plus dwa razy w roku wychodzą katalogi specjalne (święta, wakacje) ta oferta już nie jest obowiążkowa.
sama wybierasz w jaki sposób najwygodneij jest ci kupić, ja wolę pomacać i pooglądać książki w księgarni kupując w księgarni nie jesteś też ograniczona do oferty z jednego katalogu, no i nie płacisz za przesyłkę.
książki są średnio tańsze o 15% i co dla mnie jest istotne przyzwoicie wydane, dobry jakościowo papier i w większości wydań twarda oprawa.
jeśli masz jeszcze jakieś pytania to z przyjemnością odpowiem
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 09:59   #25
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

To ja jeszcze będę miała pytanie. Jeśli głupie, to wybacz shachownico U mnie w mieście jest księgarnia ŚK, często obok niej przechodzę i.... nie mam odwagi wejść Czy aby móc tam coś kupić, trzeba być zapisanym? Bo jakoś odstrasza mnie myśl, że podejdę z książką do kasy a pan/i powie mi nr identyfikacyjny/katalogowy poproszę...
Aha, i jeszcze jedno: czy za zapisanie się trzeba coś płacić?
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 11:30   #26
ollkaa
Rozeznanie
 
Avatar ollkaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 708
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

To ja może tez pomoge.
Możesz kupić, ale jeżeli nie należysz do klubu nie masz zniżki. A za zapisanie nic sie nie płaci, jeszcze niekiedy dadza Ci jakiś prezent albo mega hiper zniżke
ollkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 14:30   #27
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
To ja jeszcze będę miała pytanie. Jeśli głupie, to wybacz shachownico U mnie w mieście jest księgarnia ŚK, często obok niej przechodzę i.... nie mam odwagi wejść Czy aby móc tam coś kupić, trzeba być zapisanym? Bo jakoś odstrasza mnie myśl, że podejdę z książką do kasy a pan/i powie mi nr identyfikacyjny/katalogowy poproszę...
Aha, i jeszcze jedno: czy za zapisanie się trzeba coś płacić?
w księgarni w krakowie nie sprzedają książek osobą nie należącym do klubu, byłam świadkiem takiej sytuacji
zapisanie się jest bezpłatne, w księgarni wypełniasz druczek i na wejście możesz jeszcze kupić dwie książki za pół ceny
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 17:11   #28
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Dzięki Shachownico To ja muszę się poważnie zastanowić. Bardzo lubię książki ŚK właśnie ze względu na jakość ich wydania. No i niewątpliwym plusem jest obecność klubowej księgarni na Siennej Jutro się tam przejdę, pooglądam i popytam

Buziaki!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 17:49   #29
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

Bardzo dziękuję za odpowiedzi Chyba się tam jednak wybiorę
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 19:59   #30
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Świat Książki - pytanie do członkiń

w moim miescie nie ma zadnej ksiegarnii klubowej. katalog przychodzi 4 razy do roku, z kazdego trzeba cos zamowic bo inaczej przysyłaja tzw. ksiazke miesiaca, ktora zazwczaj jest beznadziejna (to co im nie idzie).
ceny sa sporo nizsze, chociaz doliczajac koszty przesyłki to moim zdaniem sie nie opłaca.
w ŚK jest bardzo mały wybór, ile razy chciałam jakaś książkę to jej nie było ;/. no ale do Klubu nalezy moj tata wiec ja nie mam nic do gadania (ksiazki wolalabym zamawiac np. z merlina).
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.