Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-07, 20:39   #4681
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez matyllda101 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,właśnie zadzwoniła do mnie ta dziewczyna ,która mnie "wystylizowała" i byłabym niegrzeczna tego nie wspominając przeprosiła mnie i zaproponowała ,że następne farbowanie z pielęgnacją Ona pokryje..rozmowa trochę trwała 17 minut, powiedziałam jak mnie potraktowano,.że nie ma cennika, że inna była rozmowa itd Tyle zrobiłam w jej kierunku.Ale TO POWINNA ZROBIĆ właścicielka a nie fryzjer i od razu zaznaczam Pani WŁAŚCICIELCE ZNANEJ STYLISTCE postaram się to ZROZUMIEĆ!!!!

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------


Jejku ,z tych emocji , źle napisałam - WYTŁUMACZYĆ (a nie zrozumieć )
Hej! 600 zl....że tak powiem chyba ich poj....lo miałam dekoloryzacje w GAWW i zapłaciłam ok 300 zł, włosy rozjaśnione. wcale nie zniszczone. Fakt nie byłam zbyt zadowolona z koloru ale po czasie wiem,że po dekoloryzacji tak to wygląda i szybko sie wypłukuje i trzeba nakładać jeszcze raz.
Dobrze świadczy o tej fryzjerce, że się z Tobą skontaktowała, ale sposób w jaki Cie potraktowano wcześniej ...aż brak mi słów. Szczyt bezczelności ze strony właścicielki. NIe rozumiem takich ludzi!!! Na te jej opowieści o słynnej stylistce chyba bym powiedziała,że jej sie marzenia mylą z rzeczywistością.
BYłam w tym salonie raz,obsługa była akurat bardzo miła i wcale tak dużo nie zapłaciłam ale efekt mi sie nie podobał i juz tam nie wróce. Jak dla mnie salon bardzo przeciętny.

Co do HAIR DESIGN....
Ja byłam bardzo niezadowolona z usług pracującego tam Pana (opisałam to wcześniej na forum ) i osobiście nie polecam. Ostatnio była tam moja koleżanka -chciała awangardowe cięcie, szczypte szaleństwa...cokolwiek. obciachali ja krzywo z tylu i uczesali na stara babcie. Dodatkowo fryzjer rozwodził się z obrzydzeniem na temat tego jakie ma liche i zniszczone włosy (NIE MA!!!) ze napewno sama farbuje w domu i dlatego sa takie okropne i generalnie na tym nie da sie pracowac bo co on ma z tym zrobic???
ZAdufanie w sobie niektorych fryzjerów jest dla mnie niezrozumiałe.
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:22   #4682
matyllda101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez aussie31 Pokaż wiadomość
Hej! 600 zl....że tak powiem chyba ich poj....lo miałam dekoloryzacje w GAWW i zapłaciłam ok 300 zł, włosy rozjaśnione. wcale nie zniszczone. Fakt nie byłam zbyt zadowolona z koloru ale po czasie wiem,że po dekoloryzacji tak to wygląda i szybko sie wypłukuje i trzeba nakładać jeszcze raz.
Dobrze świadczy o tej fryzjerce, że się z Tobą skontaktowała, ale sposób w jaki Cie potraktowano wcześniej ...aż brak mi słów. Szczyt bezczelności ze strony właścicielki. NIe rozumiem takich ludzi!!! Na te jej opowieści o słynnej stylistce chyba bym powiedziała,że jej sie marzenia mylą z rzeczywistością.
BYłam w tym salonie raz,obsługa była akurat bardzo miła i wcale tak dużo nie zapłaciłam ale efekt mi sie nie podobał i juz tam nie wróce. Jak dla mnie salon bardzo przeciętny.

Co do HAIR DESIGN....
Ja byłam bardzo niezadowolona z usług pracującego tam Pana (opisałam to wcześniej na forum ) i osobiście nie polecam. Ostatnio była tam moja koleżanka -chciała awangardowe cięcie, szczypte szaleństwa...cokolwiek. obciachali ja krzywo z tylu i uczesali na stara babcie. Dodatkowo fryzjer rozwodził się z obrzydzeniem na temat tego jakie ma liche i zniszczone włosy (NIE MA!!!) ze napewno sama farbuje w domu i dlatego sa takie okropne i generalnie na tym nie da sie pracowac bo co on ma z tym zrobic???
ZAdufanie w sobie niektorych fryzjerów jest dla mnie niezrozumiałe.
Cieszę się ,że tak dużo osób zareagowało i dzięki temu powiedzmy-osiągnęłam jakiś cel.Przede wszystkim niech nie myślą sobie iż można bezkarnie oszukiwać ludzi.Dużo osób odkłąda ciężko zarobione pieniądze i oczekuje dobrego wydatkuBA!!Najlepszego bo włosy to 100% dobrego samopoczucia i wyglądu.Podsumowując nie polecam i radzę uważać bo przez te 4 godziny za 600zł naoglądałm się super fryzur= jedno i to samo, na krótko,z tyłu moooooooooooocno powygalane i jakieś kity z przodu.Nie wiem komu do twarzy w takich awangardach brzydko i tyle...no cóż UWAŻAJCIE i zawsze i wszędzie pytajcie cały czas o ceny!!!Ja na razie na przemian cement kerastase i joico intensywna terapia,było juz jajo i wax...co sie da!!!!!
matyllda101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 19:56   #4683
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez matyllda101 Pokaż wiadomość
Cieszę się ,że tak dużo osób zareagowało i dzięki temu powiedzmy-osiągnęłam jakiś cel.Przede wszystkim niech nie myślą sobie iż można bezkarnie oszukiwać ludzi.Dużo osób odkłąda ciężko zarobione pieniądze i oczekuje dobrego wydatkuBA!!Najlepszego bo włosy to 100% dobrego samopoczucia i wyglądu.Podsumowując nie polecam i radzę uważać bo przez te 4 godziny za 600zł naoglądałm się super fryzur= jedno i to samo, na krótko,z tyłu moooooooooooocno powygalane i jakieś kity z przodu.Nie wiem komu do twarzy w takich awangardach brzydko i tyle...no cóż UWAŻAJCIE i zawsze i wszędzie pytajcie cały czas o ceny!!!Ja na razie na przemian cement kerastase i joico intensywna terapia,było juz jajo i wax...co sie da!!!!!
a ja jeszcze taki malutki off-topik ta odżywka Joico faktycznie dobra?? bo się zastanawiam
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 05:02   #4684
ladyjoan
Przyczajenie
 
Avatar ladyjoan
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Aktualnie Wrocław :)
Wiadomości: 14
GG do ladyjoan
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Witajcie Drogie wizażanki poznanianki
Jest to mój pierwszy post na forum, chociaż ten temat (jak i cały wizaż) śledzę od baaaaardzo dawna

Zdecydowałam się wreszcie zabrać głos, ponieważ znalazłam bardzo ciekawą ofertę, która kończy się jutro i w związku z tym proszę o pilną odpowiedź osoby zorientowane

Pewnei wiele z Was zna serwisy z okazjami, takie jak np. groupon.pl (jeśli nie to gorąco polecam Wam się zapoznać z nimi ). I tak oto dziś pojawiła się następująca oferta:
http://www.groupon.pl/oferty/poznan/...-poznan/243194

Jako że jestem tzw. baaaaardzo biedną studentką od razu zaczełam pilnie poszukiwać opinii na temat tego salonu, bo oferta jest naprawdę niezła

Proszę więc każdą zorientowaną osobę o informacje i opinie!
Salon przy ul. Podgórnej 1/2, fryzjer Sławek Stawarczyk
http://slawekstawarczyk.com.pl/

Pozostało tylko 42 godziny! Liczę na Was.
ladyjoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 08:40   #4685
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez ladyjoan Pokaż wiadomość
Witajcie Drogie wizażanki poznanianki
Jest to mój pierwszy post na forum, chociaż ten temat (jak i cały wizaż) śledzę od baaaaardzo dawna

Zdecydowałam się wreszcie zabrać głos, ponieważ znalazłam bardzo ciekawą ofertę, która kończy się jutro i w związku z tym proszę o pilną odpowiedź osoby zorientowane

Pewnei wiele z Was zna serwisy z okazjami, takie jak np. groupon.pl (jeśli nie to gorąco polecam Wam się zapoznać z nimi ). I tak oto dziś pojawiła się następująca oferta:
http://www.groupon.pl/oferty/poznan/...-poznan/243194

Jako że jestem tzw. baaaaardzo biedną studentką od razu zaczełam pilnie poszukiwać opinii na temat tego salonu, bo oferta jest naprawdę niezła

Proszę więc każdą zorientowaną osobę o informacje i opinie!
Salon przy ul. Podgórnej 1/2, fryzjer Sławek Stawarczyk
http://slawekstawarczyk.com.pl/

Pozostało tylko 42 godziny! Liczę na Was.
Hej
Ja nie znam i pierwszy raz słyszę o tym salonie, ale szczerze mówiąc BARDZO podoba mi się ta www dobra reklama, skusiłabym się...kto wie, może następnym razem może inne dziewczyny doradzą, ja bym poszła w ciemno
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 11:43   #4686
ladyjoan
Przyczajenie
 
Avatar ladyjoan
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Aktualnie Wrocław :)
Wiadomości: 14
GG do ladyjoan
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

DMkAnia, dzięki wielkie za odpowiedź ,
Właśnie ją odczytałam, ale niestety oferta zakończyła się dosłownie 3 minuty temu, bo była limitowana - tylko na 200 bonów... Szkoda, bo nie zdążyłam zakupić.

Aha, i jeszcze doczytałam na tej stronie że salon istnieje zaledwie miesiąc, bo od 1 stycznia 2011, więc nic dziwnego, że możecie go nie znać
W każdym razie może pojawi się inna tego typu oferta na grouponie np., zobaczymy
Tymczasem jestem trochę zła na siebie za mój "refleks", bo trzeba przyznać oferta była świetna.
Btw - może któraś z Was ją wykupiła dziewczyny?

Póki co dalej będę sobie spokojnie śledzić ten wątek
ladyjoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 12:01   #4687
kaaterina
Zadomowienie
 
Avatar kaaterina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Ja kupiłam
Poczytałam sobie felietony pana Sławka i tak mi się spodobały, że postanowiłam spróbować. A kupowałam bon 124 chyba. Powodzenia następnym razem !!!
kaaterina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-09, 13:29   #4688
agusg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Udało mi się kupić. I tak mojej przedmówczyni - spodobały mi się felietony p. Sławka. Idę i zobaczymy. Jestem podeskcytowana!!!
agusg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 13:36   #4689
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez kaaterina Pokaż wiadomość
Ja kupiłam
Poczytałam sobie felietony pana Sławka i tak mi się spodobały, że postanowiłam spróbować. A kupowałam bon 124 chyba. Powodzenia następnym razem !!!
Cytat:
Napisane przez agusg Pokaż wiadomość
Udało mi się kupić. I tak mojej przedmówczyni - spodobały mi się felietony p. Sławka. Idę i zobaczymy. Jestem podeskcytowana!!!
Na mnie też ale to jest właśnie dobra reklama...no i wątpię bardzo żeby on sam to pisał, ale to szczegół dajcie koniecznie znać po wizycie (kiedy się wybieracie?)...no i czy któraś ma kręcone włoski?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:12   #4690
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Faktycznie na podgórnej otwarło się coś nowego obok salonu sukien ślubnych....
Mnie jakoś osobiście strona internetowa wspomnianego przez Was salonu nie przekonuje.....
ale każdy lubi co innego
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 21:24   #4691
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez aussie31 Pokaż wiadomość
Faktycznie na podgórnej otwarło się coś nowego obok salonu sukien ślubnych....
Mnie jakoś osobiście strona internetowa wspomnianego przez Was salonu nie przekonuje.....
ale każdy lubi co innego
Też jestem ciekawa czy dziewczyny będą zadowolone.
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-10, 00:46   #4692
ladyjoan
Przyczajenie
 
Avatar ladyjoan
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Aktualnie Wrocław :)
Wiadomości: 14
GG do ladyjoan
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

kaaterina, asusg - wow, gratuluję A napiszcie tylko czy jakoś niebawem się wybieracie, bo ja również jestem strasznie ciekawa Ponadto zauważyłam, że oferty na Grouponie lubią się powtarzać, więc może może...

No cóż, też mi się spodobały jego felietony i właściwie byłam zdecydowana kupić, ale chciałam najpierw poznać jakąkolwiek Waszą opinię, a nie wzięłam pod uwagę limitu bonów... Co prawda jeszcze jak wchodziłam około tej godziny 12, to było sprzedanych 198 bonów (), ale już po sekundzie, jak odświeżyłam - sprzedanych 202 i koniec ;p

Co do samej strony to ja jednak mam zastrzeżenia - poza felietonami jest IMHO bardzo uboga jakaś... Brak np. cennika, i więcej info o samym salonie.

W każdym razie czekam na opinie i podpisuję się pod pytaniem DMkAni - odnośnie posiadaczek kręconych włosów wśród Was

Edytowane przez ladyjoan
Czas edycji: 2011-02-10 o 00:53
ladyjoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 21:41   #4693
j_z88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
dobry fryzjer w trendach na katowickiej

dziewczyny czy macie kogoś do polecenia na katowickiej w trendach ? chodzi mi o podcięcie końcówek, więc nie wymagam rewolucji na głowie, lecz nie ukrywam, że ważne jest dla mnie dobre cięcię, dzięki któremu włosy będą się układać.
jak macie takiego fryzjera to proszę również o wskazanie dokładnego salonu ( są 2 obok siebie )

jestem zmuszona zmienić salon, ostatnio chodziłam do magii, ale tam nie wiem co się dzieje. pani Kasia już tam nie pracuje, ostatnia wizyta z racji tej, że kupiłam kupon na gruponie była umówiona do Darii ( z przymusu bo Kasi już nie było), a na miejcu okazało się, że pani Daria miała poranna zmianę i będę ścinana przez kogoś innego. nie chciałam już odmawiać wizyty bo poświęciłam swój czas żeby tam przyjechać, postanowiłam więc zaufać "nowej" fryzjerce. uważam jednak, że jest to bardzo nieprofesjonalne traktowanie klienta i nieinformowanie go o tym, że "jego" fryzjer jednak nie ma możliwości ścięcia w umówionym terminie, także salon magia już niestety został wykasowany przeze mnie na liście dobrych fryzjerów i szukam teraz znów swojego "ulubionego", a ponieważ mieszkam w pobliżu trendów pomyślałam, że może w sąsiedctwie ktoś taki się znajdzie
j_z88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 01:25   #4694
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Matylda....powinnaś była tej babie w pysk strzelić za robienie z ciebie idiotki. Po pierwsze rozjaśniaczem nie robi się dekoloryzacji więc narazili Cię na zniszczenie włosów skoro użyli zwykłego rozjaśniacza do ściągania koloru. Po drugie nawet jeżeli to ta baba jest nienormalna....kilogram rozjaśniacza niby użyli?! W małym salonie 1 kg starcza na 2 miesiące pracy na wielu klientkach. Zazwyczaj do pasemek używa się ok. 15-30 gr. Globalnie na podkład przed farbą zużywam na półdługie, średnio gęste włosy ok. 40gr, max 50gr. No to jak ona użyła kilograma?! To jest jakiś absurd! To jest nawet wbrew logice. Biorąc pod uwagę, że rozjaśniacze miesza się zazwyczaj 1:1,5, 1:2, 1:3 to wychodzi na to, że miałaś na głowie ok. 2-3kg rozjaśniacza Co za kretynizm. Druga sprawa farba. Kolejny absurd! 400gr farby + 600gr wody utlenionej (ich farby miesza się 1;1,5).....to znowu kilogram na głowie Większej bzdury nie słyszałam...Ja wątpię by oni mieli w ogóle na stanie 8 tubek tego samego koloru i takie duże miski żeby to umieszać Ogólnie zostałaś oszukana i tyle. Koszt 600zł to jakaś paranoja. Mi by przez gardło nie przeszło powiedzieć klientce, że ma za głupie farbowanie włosów zapłacić 600zł...
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 04:30   #4695
ladyjoan
Przyczajenie
 
Avatar ladyjoan
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Aktualnie Wrocław :)
Wiadomości: 14
GG do ladyjoan
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Dziewczyny, dzisiaj znów przybywam do Was z "super ofertą" z serwisu okazyjnego I po raz kolejny chciałabym zapytać o opinie, jeśli któraś z Was korzystała z usług tego salonu.

Tym razem jest to oferta z mydeal.pl:
http://www.mydeal.pl/poznan/pre/1043...st_100_zl.html
Salon Kurka Modna.

Co sądzicie o ofercie? Jak dotąd znalazłam jedynie 2 opinie, na wizażu właśnie w tym temacie - użytkowniczki Papryczkaa - która była niezadowolona, ale zaznaczyła, że fryzjerka miała najlepszą technikę ze wszystkich innych fryzjerów z których była niezadowolona Oraz jeszcze jedna opinia, na korzyść z kolei.

Strona internetowa (http://grden.pl/kurkamodna/) nie jest zachęcająca. Nie ma w niej praktycznie NIC. Ale strzyżenie, modelowanie i dodatkowo kuracja dla włosów za tą cenę kusi... Doradźcie jeśli możecie.

Tym razem na szczęście, z tego co czytam, oferta nie jest limitowana.

Edytowane przez ladyjoan
Czas edycji: 2011-02-11 o 04:31
ladyjoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 09:20   #4696
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: dobry fryzjer w trendach na katowickiej

Cytat:
Napisane przez j_z88 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy macie kogoś do polecenia na katowickiej w trendach ? chodzi mi o podcięcie końcówek, więc nie wymagam rewolucji na głowie, lecz nie ukrywam, że ważne jest dla mnie dobre cięcię, dzięki któremu włosy będą się układać.
jak macie takiego fryzjera to proszę również o wskazanie dokładnego salonu ( są 2 obok siebie )

jestem zmuszona zmienić salon, ostatnio chodziłam do magii, ale tam nie wiem co się dzieje. pani Kasia już tam nie pracuje, ostatnia wizyta z racji tej, że kupiłam kupon na gruponie była umówiona do Darii ( z przymusu bo Kasi już nie było), a na miejcu okazało się, że pani Daria miała poranna zmianę i będę ścinana przez kogoś innego. nie chciałam już odmawiać wizyty bo poświęciłam swój czas żeby tam przyjechać, postanowiłam więc zaufać "nowej" fryzjerce. uważam jednak, że jest to bardzo nieprofesjonalne traktowanie klienta i nieinformowanie go o tym, że "jego" fryzjer jednak nie ma możliwości ścięcia w umówionym terminie, także salon magia już niestety został wykasowany przeze mnie na liście dobrych fryzjerów i szukam teraz znów swojego "ulubionego", a ponieważ mieszkam w pobliżu trendów pomyślałam, że może w sąsiedctwie ktoś taki się znajdzie
Wczesniej pisałąm post o "trendy" na katowickiej, osobiscie tam nie byłam ale wiem ze warto sie wybrać do chłopaka Davida Kolezanka jest bardzo zadowolona z usługi, ceny , koloru.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Anq26 Pokaż wiadomość
Matylda....powinnaś była tej babie w pysk strzelić za robienie z ciebie idiotki. Po pierwsze rozjaśniaczem nie robi się dekoloryzacji więc narazili Cię na zniszczenie włosów skoro użyli zwykłego rozjaśniacza do ściągania koloru. Po drugie nawet jeżeli to ta baba jest nienormalna....kilogram rozjaśniacza niby użyli?! W małym salonie 1 kg starcza na 2 miesiące pracy na wielu klientkach. Zazwyczaj do pasemek używa się ok. 15-30 gr. Globalnie na podkład przed farbą zużywam na półdługie, średnio gęste włosy ok. 40gr, max 50gr. No to jak ona użyła kilograma?! To jest jakiś absurd! To jest nawet wbrew logice. Biorąc pod uwagę, że rozjaśniacze miesza się zazwyczaj 1:1,5, 1:2, 1:3 to wychodzi na to, że miałaś na głowie ok. 2-3kg rozjaśniacza Co za kretynizm. Druga sprawa farba. Kolejny absurd! 400gr farby + 600gr wody utlenionej (ich farby miesza się 1;1,5).....to znowu kilogram na głowie Większej bzdury nie słyszałam...Ja wątpię by oni mieli w ogóle na stanie 8 tubek tego samego koloru i takie duże miski żeby to umieszać Ogólnie zostałaś oszukana i tyle. Koszt 600zł to jakaś paranoja. Mi by przez gardło nie przeszło powiedzieć klientce, że ma za głupie farbowanie włosów zapłacić 600zł...
ang kochana- gdzie byłaś tyle czasu? Tu mielismy takie dylematy i Twoja wiedza by sie przydałą, tyle sie działoPOzdrawiam
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 12:40   #4697
ladyjoan
Przyczajenie
 
Avatar ladyjoan
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Aktualnie Wrocław :)
Wiadomości: 14
GG do ladyjoan
Dot.: dobry fryzjer w trendach na katowickiej

Ponawiam swoją prośbę o doradztwo ;p

Słuchajcie, czy naprawdę żadna z Was nie korzystała z usług salonu Kurka Modna??
Przypominam o ofercie:
http://www.mydeal.pl/poznan/pre/1043...st_100_zl.html

Nie chcę iść w ciemno, bo przy moich mocno puszących się włosach, dodatkowo nieco zniszczonych, łamliwych i wypadających bardzo się boję ryzykować, a z drugiej strony oferta obejmuje zabieg regenerujący i już naprawdę nie wiem czy się decydować, a pozostało mało czasu...

Z góry dziękuję za wszelkie porady
ladyjoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 18:55   #4698
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Nie mogę się dodzwonić do mono. Może w poniedziałek w okolicach otwarcia się uda. Szkoda, liczyłam na termin w przeciągu tygodnia od dziś a teraz ta perspektywa się oddala. Ile czeka się w mono na wizytę, jeśli mogę przyjść rano?
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 20:25   #4699
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: dobry fryzjer w trendach na katowickiej

Cytat:
Napisane przez ladyjoan Pokaż wiadomość
Ponawiam swoją prośbę o doradztwo ;p

Słuchajcie, czy naprawdę żadna z Was nie korzystała z usług salonu Kurka Modna??
Przypominam o ofercie:
http://www.mydeal.pl/poznan/pre/1043...st_100_zl.html

Nie chcę iść w ciemno, bo przy moich mocno puszących się włosach, dodatkowo nieco zniszczonych, łamliwych i wypadających bardzo się boję ryzykować, a z drugiej strony oferta obejmuje zabieg regenerujący i już naprawdę nie wiem czy się decydować, a pozostało mało czasu...

Z góry dziękuję za wszelkie porady
hehehe szukasz królika? idz , zaryzykuj i daj opinje. Tym bardziej że duzo nie stracisz.....

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez magribi Pokaż wiadomość
Nie mogę się dodzwonić do mono. Może w poniedziałek w okolicach otwarcia się uda. Szkoda, liczyłam na termin w przeciągu tygodnia od dziś a teraz ta perspektywa się oddala. Ile czeka się w mono na wizytę, jeśli mogę przyjść rano?
Co to jest to "mono"? gdzie to na jakiej ulicy?
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 21:00   #4700
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: dobry fryzjer w trendach na katowickiej

mono hair w tej chwili jest na ogrodowej, wcześniej (o ile się nie mylę) było na mostowej.
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 23:17   #4701
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

magribi,

z tego co się orientuję do MONO czeka się ok. tygodnia. w zależności oczywiście od godziny wizyty i fryzjera (nie wiem, który jest najbardziej oblegany).
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 09:59   #4702
olliwka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

dzwoniłam do mono w czwartek i umówili mnie na wtorek, ale prosiłam o Bartka, jakby mi było wszystko jedno dostałabym termin dużo dużo wcześniej. Nie jest tak źle. Trzymam kciuki.
olliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 13:13   #4703
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Tylko, niech Bartek odbierze Dzwonię na podany na str jego nr kom. Można dzwonić pod inny?

- udało się

Edytowane przez magribi
Czas edycji: 2011-02-14 o 13:45
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 18:00   #4704
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

To czekamy na relacje z mono ale z tego co dotąd zauważyłam pewnie będą pozytywne

Dziewczyny robiła ,któraś może dekoloryzację w tym salonie?Ciekawa jestem jak sobie radzą w tym temacie
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 19:40   #4705
kachulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 54
Dot.: Poznan i genialny fryzjer :) Gdzie to ??

Cytat:
Napisane przez Patrycjayork Pokaż wiadomość
Byłam w trendy zrobić sobie grzywkę, ale taki dziwny klimat, raczej już bym nie poszła. Byłam także 2 razy w Czesance, ale oni mają farby Kenue, a ta powodują u mnie wybicie pigment na czerwono (mój poziom to brąz 5/6) i poszukuję fryzjera radzącego sobie z przypadkami złego farbowania, który mi pomoże osiągnąć kolor (za przykład wysyłam fotkę) np. za pomocą mixtonu (chcę mieć swój naturalny popiel, a wychodzi rudawo-miedziany, w słońcu żółty, jeżeli chodzi o samo strzyżenie, to nie mam wielkich wymagań, bo mam długie na prosto obcięte włosy. Ktoś mi kogoś poleci?
Hej!
Adam od jakiegoś czasu nie pracuje już na kosmetykach Keune tylko na Daviness
kachulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 05:31   #4706
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Poznan i genialny fryzjer :) Gdzie to ??

Cytat:
Napisane przez kachulka Pokaż wiadomość
Hej!
Adam od jakiegoś czasu nie pracuje już na kosmetykach Keune tylko na Daviness
a miała może któraś z Pań styczność z farbami tej firmy ?

a propos Czesanki byłam u Adama na cięciu dwa tygodnie temu i jestem bardzo zadowolona mam długie włosy, które potrzebują raz na jakiś czas cięcia by się dobrze układały. Fryzura jest bezproblemowa, właściwie tylko myję i ewentualnie suszę włosy suszarką i jest git Adam jak zwykle bardzo dokładnie i precyzyjnie obciął mi włosy.
I absolutnie nie gwiazdorzył

minusy-dłuuugi termin oczekiwania i obsuwa czasowa o pół godziny (czego nie znoszę)
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 16:36   #4707
susp
Raczkowanie
 
Avatar susp
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 445
Dot.: Poznan i genialny fryzjer :) Gdzie to ??

czesc dziewczyny
chciałabym pofarbować włosy mniej więcej tak http://e2.pudelek.pl/p1696/3256a541000554514d59c095 http://e2.pudelek.pl/p1379/a7ef80870018b1b14d59c099 czy możecie mi kogoś polecić na farbe? w cenie tak do około 150 zł? prosze o pomoc
susp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 18:26   #4708
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: Poznan i genialny fryzjer :) Gdzie to ??

Cytat:
Napisane przez kachulka Pokaż wiadomość
Hej!
Adam od jakiegoś czasu nie pracuje już na kosmetykach Keune tylko na Daviness

nie znam się na kosmetykach/farbach (nie farbuję włosów), ale czy wiecie może, czy ta zmiana pociągnęła za sobą zmianę cennika? (również jeżeli chodzi tylko o cięcie?) ile się teraz czeka do Adama?

ja byłam ostatnio MONO.
ale nie jestem do końca zachwycona.
owszem, Bartek mnie wysłuchał, ale nie zaproponował nic od siebie, cięcie było raczej tylko odświeżeniem. jakoś nie do końca umiem poradzić sobie teraz z włosami ;/ tzn. nie jest łatwo je ułożyć, są dość mocno wycieniowane. może poświęcam im za mało czasu, ale po wizytach w Czesance układały się same

Edytowane przez zuzannaaa
Czas edycji: 2011-02-15 o 19:55
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 19:47   #4709
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Poznan i genialny fryzjer :) Gdzie to ??

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
a miała może któraś z Pań styczność z farbami tej firmy ?

a propos Czesanki byłam u Adama na cięciu dwa tygodnie temu i jestem bardzo zadowolona mam długie włosy, które potrzebują raz na jakiś czas cięcia by się dobrze układały. Fryzura jest bezproblemowa, właściwie tylko myję i ewentualnie suszę włosy suszarką i jest git Adam jak zwykle bardzo dokładnie i precyzyjnie obciął mi włosy.
I absolutnie nie gwiazdorzył

minusy-dłuuugi termin oczekiwania i obsuwa czasowa o pół godziny (czego nie znoszę)
Nie gwiazdorzy, bo przeczytał tu komentarze które o nim piszemy (te nie dobre) i się uspokoił. Duża konkurecja na rynku i nie opłaca sie gwiazdorzyć.

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez susp Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
chciałabym pofarbować włosy mniej więcej tak http://e2.pudelek.pl/p1696/3256a541000554514d59c095 http://e2.pudelek.pl/p1379/a7ef80870018b1b14d59c099 czy możecie mi kogoś polecić na farbe? w cenie tak do około 150 zł? prosze o pomoc
Jest to nowy trend, wyglada jak duży odrost Odrosty są w modzie hura!
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:15   #4710
susp
Raczkowanie
 
Avatar susp
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 445
Dot.: Poznan i genialny fryzjer :) Gdzie to ??

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość



Jest to nowy trend, wyglada jak duży odrost Odrosty są w modzie hura!

No właśnie, jak myślicie kto mi to fajnie zrobi?
susp jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.