Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-11, 08:24   #4891
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez rudziaczeq Pokaż wiadomość
tak tak,pokaz. tez sie zastanawiam nad nia(ale najpierw wlosy musza mi odrosnac,a to jest dosyc powolny proces), zobaczymy czy mi pomozesz w wyborze
Już pokazuję:
PRZED cięciem, 4 miesiące bez fryzjera. Brak rozdwojonych końcówek, tylko takie roztrzepane jak widać.
PO cięciu, układane przez fryzjerkę - loki nie wytrzymały zbytnio
TU drugie mycie po fryzjerze, własna pielęgnacja i stylizacja. Wczoraj myłam znowu, jeszcze ładniej się skręciły
Może to kogoś zachęci, może odstraszy. Ja jestem zadowolona póki co. Widziałam też włosy prostowłosej dziewczyny, którą przede mną cięła. Bardzo ładny efekt, włosy sypkie, uniesione, fajnie się układały, ale to chyba była stała klientka
Aaaa...dodam, że z długości praktycznie nic nie skróciła. Sama stwierdziła, że powinnam zapuścić, więc w tym się zgodziłyśmy teraz czekam aż urosną "trochę"
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2011-05-11 o 08:28
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 11:39   #4892
li_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 32
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Dziewczyny, czy wiecie coś o dziewczynie pracującej w Czesance? Nie wiem , czy nie przekręcilam imienia, ale chyba Bernadetta...? Macie jakies doswiadczenia z nią? Ja wczoraj z braku czasu wybrałam sie do zupełnie obcej, niesprawdzonej fryzjerki i teraz szukam ratunku, bo najchętniej chodzilabym w czapce:/
li_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 13:18   #4893
rudziaczeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pyrlandia
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Już pokazuję:
PRZED cięciem, 4 miesiące bez fryzjera. Brak rozdwojonych końcówek, tylko takie roztrzepane jak widać.
PO cięciu, układane przez fryzjerkę - loki nie wytrzymały zbytnio
TU drugie mycie po fryzjerze, własna pielęgnacja i stylizacja.
doszlam do wniosku,ze Twoje wlosy lepiej wygladaja po tym Twoim ukladaniu niz od fryzjera
uzywasz jakiegos dyfuzora czy czegos specjalnego?
rudziaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 13:25   #4894
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez rudziaczeq Pokaż wiadomość
doszlam do wniosku,ze Twoje wlosy lepiej wygladaja po tym Twoim ukladaniu niz od fryzjera
uzywasz jakiegos dyfuzora czy czegos specjalnego?
dyfuzor od święta, czyli jak mi się spieszy albo jest zimno
TU opisana pielęgnacja niedzielna i wcześniejsza również. Ogólnie fajny wątek, warto zajrzeć po inspirację
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 15:13   #4895
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
dyfuzor od święta, czyli jak mi się spieszy albo jest zimno
TU opisana pielęgnacja niedzielna i wcześniejsza również. Ogólnie fajny wątek, warto zajrzeć po inspirację
też Twoja praca najbardziej się podoba lepiej w 100 razy niż fryzjerka hehe
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 16:01   #4896
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Ja byłam dziś w Monohair , to moja druga wizyta u nich , od grudnia ,odkąd bylam wMono ,nie odwiedzałam zadnych salonów . I moja opinia na ich temat jest nadal pozytywna. Nie rozczarował mnie Bartek, omówione cięcie, wykonane bardzo dobrze, zgodnie z moją wizją ,myslę ,ze wlosy będą układać sie dobrze po myciu ,i w kolejnych dniach i tygodniach. Napiszę też ,ze przez 5 mcy prawie moje włosy rosly sobie swoim życiem ale nie mialam problemow z ukladaniem. Wiadomo ,fryzura po 2 mcach stracila wlasciwą formę,ale mimo wszystko nadal włosy się układały , nie wisiały jak mysie ogony . Pierwszy raz odkąd bywam w salonach w Poznaniu zdarzyło mi się zdecydować na ponowną wizytę, więc uważam ,że mogę polecić panów z Monohair ,a na pewno Bartka . Jesli chodzi o cięcie, to :asymetria i tym razem taka dość odważna , bo wcześniej raczej starałam się trzymać jednego stylu - Twiggy, Mary Quant, itp,generalnie też asymetria, ale typowa dla lat 60tych . Jesli chodzi o farbowanie to też nie mam nic do zarzucenia, kolor jest taki jak chcialam.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 20:04   #4897
Nusia82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Mam pytanie do Anq26..jako że jesteś doświadczoną osobą w tym fachu chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat zabiegu prostującego włosy Global Keratin(chyba tak się nazywa).. Moje włosy są rozjaśniane więc zniszczone i ani proste ani kręcone więc do bani.. Warto poddać się takiemu zabiegowi? I gdzie najlepiej w Poznaniu go zrobić?? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam cieplutko
Nusia82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-11, 21:32   #4898
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez elapieszczoch Pokaż wiadomość
_________________________ __________

Ja od dawna chodzę do Salonu Magia i wiem, że tam mają Loreala ale mają też Artego , teraz farbuje tylko artego bo nie śmierdzą podczas farbowania. nie przechodzi później kolor na pasemka, nie spływają przy myciu włosów i nie zostają na ręczniku, a i kolor zostaje długo, ja jestem bardzo zadowolona
dziękuję za podpowiedź poszperam jeszcze i się zastanowię...muszę gdzieś pójść bo kolor już mi się tak wypłukał ze nic po nim prawie nie zostało
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 20:08   #4899
alex-no
Raczkowanie
 
Avatar alex-no
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 249
GG do alex-no
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Jeżeli ktoś nie oczekuje cudów na głowie, tylko za niewielkie pieniądze chce mieć pewność, że fryzjer zrobi dokładnie to, co mu klient kaze, a nie zetnie kilka cm za dużo, bo uzna to za stosowne, to polecam salon fryzjerski na Leszka 33a, są to obrzeża Poznania. Nie chciałam mycia ani suszenia, bo mam zniszczone włosy, nie było żadnych negocjacji w tej kwestii. Fryzjerka skróciła mi je DOKŁADNIE tyle, ile chciałam, i fajnie pocieniowała, układały się od razu po wstrząśnięciu głową, bo nie chciałam też żadnej stylizacji. Natomiast do czegoś ciekawszego (i na studencką kieszeń ) pani Ewa z Trendy na Polance - tylko jeśli chodzi o scinanie z długości, to dialog bywa jak grochem o ścianę...
__________________
In the wasteland
She hangs the headless
Upside down to drain...
_______________
11. 05. - 1 cm

Edytowane przez alex-no
Czas edycji: 2011-05-18 o 11:45
alex-no jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 22:03   #4900
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

"DMkAnia a propos papierowych ręczników, szczerze, ja nie spotkałam się jeszcze, żeby wycierali mi włosy w co innego niż papierowy ręcznik. Nie wiem jak to wygląda ze str sanepidu, ale wycieranie w ręcznik niejednorazowy byłoby mega niehigieniczne :/"

Szczerze mówiąc ręczniki frotte (oczywiście dobrej jakości) są lepsze niż te papierowe....Pod warunkiem, że są zgodnie z wymogami sanepidu prane po każdym kliencie w pralni chemicznej. Zgodnie z wymogami sanepidu salon, który używa ręczników wielokrotnego użytku musi prowadzić dokumentację współpracy z pralnią chemiczną, bieżące rachunki itd. Niestety w wielu salonach kilka ręczników jest pranych w pralni i są pokazowe na półce a reszta po kilka razy jest używana i suszona na zapleczu, a czasem prana w domowych warunkach Nie mniej gdyby spojrzeć na to z punktu widzenia higieny to przecież gdy włosy są dobrze umyte i wypłukane z detergentów to w ręcznik powinna wsiąkać z włosów TYLKO i wyłącznie czysta woda natomiast do otarcia czoła, uszu, klientka i tak dostaje jednorazowy mały ręczniczek. Tak pracuje się w najlepszych zagranicznych salonach, miękki ręcznik sprawia wrażenie luksusu i jest przyjemniejszy, wiele firm ma nawet swoje firmowe techniki zawijania "turbanu"

Nusia82
"Mam pytanie do Anq26..jako że jesteś doświadczoną osobą w tym fachu chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat zabiegu prostującego włosy Global Keratin(chyba tak się nazywa).. Moje włosy są rozjaśniane więc zniszczone i ani proste ani kręcone więc do bani.. Warto poddać się takiemu zabiegowi? I gdzie najlepiej w Poznaniu go zrobić?? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam cieplutko"

Global keratin jest zabiegiem prostowania i regeneracji włosów równocześnie. Im włosy są bardziej zniszczone tym większy efekt. Niestety utrzymuje się on dość krótko i jest uzależniający (no bo jak po kilku miesiącach gładkich włosów pogodzić się z faktem, że znowu zaczynają być niesforne)....a cena jest powalająca. Bardzo upraszczając można powiedzieć, że włos dostaje porcję keratyny, którą utrwala się kiedy włosy są wyprostowane. Taka keratyna "zalepia" wszelkie uszkodzenia i poprawia wygląd włosów....a ponieważ jest utrwalana gdy włos jest prostowany i wygładzany to nawet po myciu pozostaje w takiej formie utrzymując efekt prostowania. Nie mniej najlepiej to wygląda przez 2 pierwsze miesiące, a potem włosy wracają do pierwotnej postaci. Żeby efekt się utrzymywał oprócz kosztu zabiegu trzeba doliczyć również drogie specjalne kosmetyki, ponieważ używanie zwykłych szamponów i odżywek sprawi, że efekt będzie się trzymał jeszcze krócej. Czy jest to warte 600-700zł? Osobiście skusiłabym się na niego tylko gdybym miała mocno zniszczone włosy i chciałabym je ściąć nieco nad ramiona i doprowadzić do porządku...a przez okres tych 2-3 miesięcy gdy efekt zabiegu by się utrzymywał to uczyłabym się modelować włosy na szczotkę, zagłębiałabym tajniki pielęgnacji włosów, zapoznała z gamą profesjonalnych produktów z wyższej półki itd. oraz zrezygnowałabym z rozjaśniania. Tak by z czasem jak efekt zabiegu zaniknie umieć dbać o włosy i już bez cudownych zabiegów za parę stów umieć je tak układać na szczotkę by wyglądały zdrowo i pięknie. Natomiast jeżeli miałabym dalej je katować prostownicą, kupować kosmetyki w drogerii i sięgać po mocne produkty rozjaśniające i to domowymi sposobami to bym sobie odpuściła. Chyba, że bym spała na pieniądzach i odnawianie zabiegu gdy tylko się zaczną włosy puszyć nie byłoby dla mnie żadnym problemem.

Co do miejsca jego wykonywania....jednym z pierwszych salonów, w którym wykonują ten zabieg i mają doświadczenie jest salon Magia, nie mniej nie wiem czy przypadkiem nie ma tam rotacji pracowników i różnie mogą się przykładać poszczególni fryzjerzy. Oprócz tego jest jeszcze salon global keratin....a im to już chyba nie wypada zrąbać firmowego zabiegu

Edytowane przez Anq26
Czas edycji: 2011-05-16 o 22:06
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 19:40   #4901
Narvaniec
Raczkowanie
 
Avatar Narvaniec
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Anq26 Pokaż wiadomość
"DMkAnia a propos papierowych ręczników, szczerze, ja nie spotkałam się jeszcze, żeby wycierali mi włosy w co innego niż papierowy ręcznik. Nie wiem jak to wygląda ze str sanepidu, ale wycieranie w ręcznik niejednorazowy byłoby mega niehigieniczne :/"

Szczerze mówiąc ręczniki frotte (oczywiście dobrej jakości) są lepsze niż te papierowe....Pod warunkiem, że są zgodnie z wymogami sanepidu prane po każdym kliencie w pralni chemicznej. Zgodnie z wymogami sanepidu salon, który używa ręczników wielokrotnego użytku musi prowadzić dokumentację współpracy z pralnią chemiczną, bieżące rachunki itd. Niestety w wielu salonach kilka ręczników jest pranych w pralni i są pokazowe na półce a reszta po kilka razy jest używana i suszona na zapleczu, a czasem prana w domowych warunkach Nie mniej gdyby spojrzeć na to z punktu widzenia higieny to przecież gdy włosy są dobrze umyte i wypłukane z detergentów to w ręcznik powinna wsiąkać z włosów TYLKO i wyłącznie czysta woda natomiast do otarcia czoła, uszu, klientka i tak dostaje jednorazowy mały ręczniczek. Tak pracuje się w najlepszych zagranicznych salonach, miękki ręcznik sprawia wrażenie luksusu i jest przyjemniejszy, wiele firm ma nawet swoje firmowe techniki zawijania "turbanu"
Szczerze niezbyt interesuje mnie jak pracuje się w najlepszych salonach. Jeśli używanie ręczników frotte miałoby być higieniczne, to musiałyby być zmieniane co każde mycie. Jeśli twierdzisz, że z umytych włosów wyciera się "tylko" wodę, to dlaczego, na takiej samej zasadzie w toaletach publ. do wycierania "samej wody" z "czystych" rąk nie używa się "często pranych" ręczników frotte?
ale ok, bo to się jakiś OT zrobił, aczkolwiek fryzjerski
Narvaniec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 06:59   #4902
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez elapieszczoch Pokaż wiadomość
w salonie magia z tego co zauważyłam to doszło kilka nowych fryzjerów ale już dawno, są oddzielne dla męskich i damskich, i tylko jednej nie ma ale to z winy pracownika, ja polecam gk też robiłam u nich bardzo fajny efekt i faktycznie wciąga, tyle że po tym zabiegu i tak miałam lepsze włosy nawet po pół roku, niż przed samym zabiegiem, ceny są już niższe, będę robić przed wakacjami no zobaczę chcę mieć czas dla dzidzi a nie układać włosy, a po gk suszenie 5 -10 min i ułożone )
GRATULUJE DZIDZI pamiętam miałąś fajny wpis który mnie bawił

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Narvaniec Pokaż wiadomość
Szczerze niezbyt interesuje mnie jak pracuje się w najlepszych salonach. Jeśli używanie ręczników frotte miałoby być higieniczne, to musiałyby być zmieniane co każde mycie. Jeśli twierdzisz, że z umytych włosów wyciera się "tylko" wodę, to dlaczego, na takiej samej zasadzie w toaletach publ. do wycierania "samej wody" z "czystych" rąk nie używa się "często pranych" ręczników frotte?
ale ok, bo to się jakiś OT zrobił, aczkolwiek fryzjerski
Też kiedyś miałąś frotte po koloryzacji, nawet taki ciepły był ten ręcznik i zawineli mi taki turbanik było miło mieć cieplutki ręcnik na głowie. Zresztą jak salon jest zadbany to niema nic złego w reczniku frotte. Ja np. nie lubie jak dostaje kawe w plastikowym kubku , raz mi się zdarzyło.fuj!
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 08:33   #4903
karolinamat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Mam do Was pytanko.
Kusi mnie zakup zabiegu GLOBAL KERATIN na MyDeal za 350zł. Zabieg wykonywany jest w salonie Creare Hair & Body.
Znacie może ten salon i osoby które tam pracują? Czy warto? Cena chyba nie najgorsza (choć i tak wysoka jak dla mnie). Pomyślałam że fajnie byłoby na okres wakacji mieć zdyscyplinowane włosy)))
karolinamat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 12:41   #4904
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

"Szczerze niezbyt interesuje mnie jak pracuje się w najlepszych salonach. Jeśli używanie ręczników frotte miałoby być higieniczne, to musiałyby być zmieniane co każde mycie"

No i z założenia tak jest. Tylko nie w Polsce. Poza tym papierowe ręczniki to póki co jest cały czas nowość i od niedawna się ich używa...wszędzie były kiedyś zwykłe ręczniki i jakoś klientki musiały z tym żyć


"Jeśli twierdzisz, że z umytych włosów wyciera się "tylko" wodę, to dlaczego, na takiej samej zasadzie w toaletach publ. do wycierania "samej wody" z "czystych" rąk nie używa się "często pranych" ręczników frotte?"

Z takiej przyczyny, że w toalecie nawet w powietrzu unoszą się bakterie, a wilgotny ręcznik jest dla nich idealnym siedliskiem i już po pierwszej wizycie klienta WC by sobie na nim osiadły. Z tej samej przyczyny nie powinno się używać 2 razy ręczników fryzjerskich. Bo więcej świństwa z powietrza na nim osiądzie niż z samych umytych włosów. Stąd też ręczniki nie mogą być prane w domowych warunkach, bo muszą być suszone zaraz po praniu, a nie schnąć na balkonie czy łazience. Poza tym ludzie by kradli te ręczniki z tego WC...nawet papier i mydło wynoszą, więc taki bawełniany ręcznik to już w ogóle byłby rarytas. No i nie oszukujmy się, większość ludzi polewa dłonie wodą (o ile w ogóle to robią) a nie myją mydłem porządnie z obu stron. Do tego w salonie fryzjer zauważy czy klient ma jakąś chorobę skóry i wówczas użyje jednorazowego ręcznika bądź w ogóle odmówi usługi, a w toalecie publicznej nikt nikomu na ręce nie patrzy.

Mam nadzieję, że moja odpowiedź na Twoje maksymalnie kretyńskie pytanie została wyczerpująco przedstawiona.


I jeszcze mała uwaga....mając styczność z różnego rodzaju salonami i fryzjerami mogę Was zapewnić, że wiele osób używa jednorazowych papierowych ręczników WIELE razy...I nie wiem co jest gorsze.... wielokrotnie używany papier czy ręcznik frotte?

Edytowane przez Anq26
Czas edycji: 2011-05-18 o 12:46
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 13:21   #4905
avent333
Raczkowanie
 
Avatar avent333
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 134
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

I jeszcze mała uwaga....mając styczność z różnego rodzaju salonami i fryzjerami mogę Was zapewnić, że wiele osób używa jednorazowych papierowych ręczników WIELE razy...I nie wiem co jest gorsze.... wielokrotnie używany papier czy ręcznik frotte?[/QUOTE]

pelerynki jednorazowe tez uzywaja wiele razy, (te foliowane). Oblecha! miałam też na sobie i jak tylko widziałam te ciemne włosy miałam ochotę wymiotować. NIektórym brak woobrazni
avent333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 13:31   #4906
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Anq26 Pokaż wiadomość
I jeszcze mała uwaga....mając styczność z różnego rodzaju salonami i fryzjerami mogę Was zapewnić, że wiele osób używa jednorazowych papierowych ręczników WIELE razy...I nie wiem co jest gorsze.... wielokrotnie używany papier czy ręcznik frotte?
Ale że jak? jestem zszokowana...
Rozpętałam mały sajgon z tymi ręcznikami dopiero od jakichś 2 lat mieszkam w Poznaniu. Wcześniej ścinałam włosy w małym miasteczku w salonie, gdzie używano ręczników frotte właśnie ...na pewno czystych (albo wolę w to wierzyć po prostu ). Dlatego teraz tak się zdziwiłam, że moje odciskane w papierowy, wcześniej się z tym nie spotkałam...w zeszłym roku byłam w JLD, ale nie pamiętam czego tam używano...raz Pani podała mi filiżankę kawy, w której pływały włoski dziękuję, nigdy więcej...
A te peleryny to faktycznie...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2011-05-18 o 13:35
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 14:46   #4907
rudziaczeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pyrlandia
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

taak,tez juz kiedys o tym slyszalam i powiem wam,ze wg mnie to niestety bardzo prawdopodobne.smutne,ale prawdopodobne.
najlepsze w tym wszystkim jest to,ze nie jestesmy w stanie sprawdzic siedzac tylem do fryzjera,ktory nam myje wlosy, po jaki recznik/recznik papierowy siega (w sensie czy swiezy czy uzywany)
rudziaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 10:07   #4908
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

a ja odbije od papierowego watku


Zdradzilam moje ukochane Le Grand, poniewaz ostatnio zaplacilam ponad 400 zl za pasemka (2 kolory), ścięcie, w tym tez odzywka za 50-60 zl. Musze przyznac, ze to juz byl za duzy wydatek, mimo, ze chwale ten salon, mam zawsze bardzo ladny kolor, jednak taka kwota mnie odstrasza.

Wybralam sie wczoraj do Artchagale i jestem ogromnie zadowolona ze sciecia. 30 maja ide sobie zrobic kolorek i jestem podekscytowana co z tego wyjdzie

Polecam Adriana, świetnie ścina wlosy, mam proste, dlugie wlosy, ślicznie mi je pocieniowal, mam wrazenie, ze jest ich 100% wiecej. Bardzo sympatyczny, rozgadany, fajna atmosfera
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 13:44   #4909
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

"nie no błaga ręcznik PAPIEROWY używany? jakim cudem można mokry papier użyć jeszcze raz, po za tym czuć ten papierowy ręcznik na czole, później zawsze podaje do wytarcia kawałek ręcznika papierowego wiecie jak wygląda taki ręcznik/papier do kuchni w dużej rolce? no to w salonie są takie jeszcze większe , dobre wygodne i czyste, nad czym y się głowicie , ))"

Wiem że to brzmi przerażająco, ale w awaryjnych sytuacjach (a pewnie bywają salony gdzie jest to normą) są suszone. Wystarczy im 10-15 sekund w mikrofalówce, która sobie stoi w pomieszczeniu socjalnym...

Czasami aż mi ręce opadają, jak widzę, że moi uczniowie otrzepują zużyte peleryny jednorazowe i chcą je schować na później....Ja ich tego nie uczę, więc muszą te chore zwyczaje przynosić ze swoich salonów gdzie odbywają praktyki, lub pracują na stałe....Najgorsze jest więc to, że nawet mistrzowie zawodu i opiekunowie praktyk nakazują tak robić swoim pracownikom....


Swoją drogą termin 28-29 już jest zajęty (dziękuję wszystkim za zgłoszenia, informacje szczegółowe wyślę na priv w przyszłym tygodniu), szukam jeszcze modelek z długimi włosami dla uczniów na 4 czerwca na 9 rano. Zabieg regeneracyjny + podcięcie końcówek. Zgłoszenia na priv.
Zapraszam
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 15:46   #4910
thefit
Raczkowanie
 
Avatar thefit
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 319
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Już skończcie z tymi ręcznikami... Ja tu fryzjera szukam, a muszę się przekopywać przez papierowe dyskusje

Przeczytałam kilka ostatnich stron i wytypowałam:
Adam z czesanki
GAWW
salon Artchagale
lub Kruk-owski


Który z tych salonów byście wybrały? Najlepiej żeby miał terminy, bo planuję iść 3 czerwca (z tego chyba wychodzi, że Adam odpada)

Jacyś konkretni fryzjerzy z dwóch pozostałych salonów są szczególnie dobrzy?
A może przeoczyłam jakiś salon, który jest godny polecenia (zależy mi na podcięciu długich włosów i balayage tak do 300 zł)

Z góry dziękuję za pomoc, bo chyba jeszcze nigdy nie wyszłam od fryzjera zadowolona
__________________
Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie znajdziesz powód


Edytowane przez thefit
Czas edycji: 2011-05-20 o 15:47
thefit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 20:58   #4911
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez thefit Pokaż wiadomość
Już skończcie z tymi ręcznikami... Ja tu fryzjera szukam, a muszę się przekopywać przez papierowe dyskusje

Przeczytałam kilka ostatnich stron i wytypowałam:
Adam z czesanki
GAWW
salon Artchagale
lub Kruk-owski


Który z tych salonów byście wybrały? Najlepiej żeby miał terminy, bo planuję iść 3 czerwca (z tego chyba wychodzi, że Adam odpada)

Jacyś konkretni fryzjerzy z dwóch pozostałych salonów są szczególnie dobrzy?
A może przeoczyłam jakiś salon, który jest godny polecenia (zależy mi na podcięciu długich włosów i balayage tak do 300 zł)

Z góry dziękuję za pomoc, bo chyba jeszcze nigdy nie wyszłam od fryzjera zadowolona
W GAWW dawno nie byłam więc moge polecić tylko właściciela czyli Waldka. Ale z terminem podejrzewam będzie problem.
Adam jest przesympatycznym facetem ale byłam u niego tylko raz i w sumie niewiele mogę powiedzieć o koloryzacji bo miałam wtedy sciągany kolor i różne rzeczy działy mi się na głowie
Art Chagale.... dziewczyny bardzo chwalą Adriana więc chyba poszłabym do niego. Widziałam że ładnie i dokładnie ścina, nie wiem jak z koloryzacją. Ja nie byłam zadowolona z Art Chagale ale byłam u innej osoby więc może warto zaryzykować? Generalnie chłopaki z tego salonu chyba lepiej sobie radzą. Termin też powinien być dogodny.
Ze swojej strony Polecam również Roberta Pieczyńskiego z Bukowskiej (ładnie i dokładnie strzyże, kolory raczej też ok) termin 2 tygodnie jakoś.
U Krukowskiego nie byłam bo pracują na Lorealu a moje włosy nie współpracują z tymi farbami jak się w końcu nauczyłam
pozdrawiam
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 17:44   #4912
agnieszka0203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

witam chodze do krzywej grzywy zawsze mam świetnie zrobiony balejaz, oraz podciete koncowki czyli jeden centymetr tak jak chce nie piec jak bylo wczesniej. szczegolnie polecam fryzjerke Marike bardzo sympatyczna i zawsze usmiechnieta inne tez sympatyczne ale trafilam raz do niej i juz nie zamierzam zmieniac
agnieszka0203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 18:39   #4913
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez aussie31 Pokaż wiadomość
Art Chagale.... dziewczyny bardzo chwalą Adriana więc chyba poszłabym do niego. Widziałam że ładnie i dokładnie ścina, nie wiem jak z koloryzacją. Ja nie byłam zadowolona z Art Chagale ale byłam u innej osoby więc może warto zaryzykować? Generalnie chłopaki z tego salonu chyba lepiej sobie radzą. Termin też powinien być dogodny.
tak, chlopcy zdecydowanie lepiej tam sobie radza, bylam rowniez kiedys u Tomka, wyszlam zadowolona, sa bardzo dokladni

z terminem natomiast sie nie zgodze, na koloryzacje musialam sie zapisac dopiero na 30ego,czyli 2 tygodnie wczesniej, wiec proponuje o tym pomyslec

Edytowane przez Chloestic
Czas edycji: 2011-05-21 o 18:45
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 18:54   #4914
Wikkori
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez agnieszka0203 Pokaż wiadomość
witam chodze do krzywej grzywy zawsze mam świetnie zrobiony balejaz, oraz podciete koncowki czyli jeden centymetr tak jak chce nie piec jak bylo wczesniej. szczegolnie polecam fryzjerke Marike bardzo sympatyczna i zawsze usmiechnieta inne tez sympatyczne ale trafilam raz do niej i juz nie zamierzam zmieniac
Byłam dziś u p.Mai /Maji?
Trochę podyskutowałyśmy o kolorze i dostałam dokładnie to co zamówiłam Piękne są
+ cięcie z poprawką, bo wyszło z jednej str krócej. Te kosmyki przy brodzie.
Ale w moim przypadku to standard, zawsze są docinane na wyrównanie. Nauczona kilkoma takimi przygodami ZAWSZE dokładnie oglądam się przed wyjściem.

Zaskoczyły mnie dwie rzeczy. Nie jestem taką salonową wyjadaczką ;P
#1 finałowe cięcie na włosach przeciągniętych przez prostownicę. Mam naturalnie mocne, proste włosy i jak zobaczyłam pare idącą z moich włosów, to aż się wzdrygnęłam. ale pewnie teraz taka moda/ technika podcinania
#2 lustra. To trochę śmieszne, wiem, ale w KG mają lustro postawione na ziemi i obejmujące całą sylwetkę. Ja tam wolę tradycyjny stolik pod którym moge schować nogi... Następnym razem przyjdę w spodniach ;P

Wybiorę się ponownie, bo ceny przystępne, po drodze i kolor dokładnie taki, jak chcę. Włos lekko podcięty i tak ułoży się jak chce ;P "na wiatr"
Wikkori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 22:08   #4915
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Dziewczyny a kogo poleciłbyście z Ekstrakttu?
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 13:38   #4916
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

"Zaskoczyły mnie dwie rzeczy. Nie jestem taką salonową wyjadaczką ;P
#1 finałowe cięcie na włosach przeciągniętych przez prostownicę. Mam naturalnie mocne, proste włosy i jak zobaczyłam pare idącą z moich włosów, to aż się wzdrygnęłam. ale pewnie teraz taka moda/ technika podcinania"

Nie moda, tylko fryzjerzy zaczęli się starać. Na sucho po wyprostowaniu strzyże się najdokładniej i można idealnie wykończyć fryzurę różnymi technikami.
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 20:17   #4917
thefit
Raczkowanie
 
Avatar thefit
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 319
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Dzięki dziewczyny, jutro umówię się do Adriana z Art mam nadzieję, że będę zadowolona Zdam relacje jak wrócę
__________________
Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie znajdziesz powód

thefit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 14:48   #4918
rudziaczeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pyrlandia
Wiadomości: 26
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

a ja postanowilam,ze wroce do swojej starej fryzjerki, w zwiazku z czym mam do was pytania:
czy ktoras z was drogie Wizazanki wie moze gdzie znajde teraz Agnieszke, ktora pracowala w Trendach na polwiejskiej? to taka wysoka, szczupla brunetka.
bardzo sie mi podobalo jak scianala moje krecone wlosy,a jakis czas temu niestety zrezygnowala z pracy przy polwiejskiej,a nikt z salonu nie wie gdzie mozna ja obecnie znalezc
rudziaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 17:56   #4919
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

hej dziewczyny! mam pytanko odnośnie salonu Diamante....co prawda jakiś czas temu był tutaj posądzany o reklame ale jestem zdesperowana-spojrzałam,że pracują na Welli..... może ktoś jednak zajrzał tam od tego czasu i może się podzielić swoją opinią??
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 07:57   #4920
wild girrl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cześc laseczki!

Czy którach z Was orientuje się, jakie są ceny w salonie TUPET? Jestem tam zapisana (jakiś horrrrrendalnie odległy termin) i nie wiem czego się spodziewać.... Farba+strzyżenie, włosy krótkie.
Z góry dziękuję.

Może od razu podzielę się moimi doświadczeniami z fryzjerami
Ostatnio byłam w GAWW kierując się opiniami z forum... Trafiłam do Błażeja, którego z czystym sumieniem mogę polecić. Facet ma pomysł na fryzurę, wszystko wyjaśni, zapyta o zgodę. Ale salon mnie przeraża... Gdy tylko weszłam (w stroju sportowym - bo ja rowerzystka), zostałąm zmierzona od góry do dołu przez wszystkich... Niemiłe uczucie.

Wcześniej chodziłam do Galerii Fryzur Dariusza Piskorskiego na Ratajach. Ścinać umie, chociaż nie da sobie nic powiedzieć - ON wie najlepiej. Najgorsze jest jednak jego podejście do klientek. Facet próbuje uwodzić każdą, która sobie na to pozwoli. Ma spory problem z oddzieleniem pracy od własnego libido.
To tyle
wild girrl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.